PDA

Επιστροφή στο Forum : Female Gym Tips



Σελίδες : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

xelashai
29-01-12, 16:34
γλωσσοκοπάνες???? ναι...βγα'λτη σκούφια σου και βάρα μας..χαχαχαχαχα....καλημερα..:):)...η αλήθεια πως το πρόσεξα..μια μερα δεν πρόλαβα να μπω και δεν ξέρω απο που να αρχίσω τώρα...χαχαχαχαχαχα.....

να μάθεις να μην λείπεις...:P..ορίστε μας

gym
29-01-12, 16:36
γλωσσοκοπάνες???? ναι...βγα'λτη σκούφια σου και βάρα μας..χαχαχαχαχα....καλημερα..:):)...η αλήθεια πως το πρόσεξα..μια μερα δεν πρόλαβα να μπω και δεν ξέρω απο που να αρχίσω τώρα...χαχαχαχαχαχα.....

εμμμμμμμμμμμ...τωρα διαβασμα κυρια μου!:P:P

katerina.
29-01-12, 16:43
Καλως σε βρήκα;)



Το βιντεάκι ΘΕΙΚΟ???????? Τέλειο:clap:
κ πιο πολύ μου άρεσε το φάτε σωστά κ γυμναστείτε με πάθος.
Πολλές φορές σα να ξεχνάω τον στόχο μου κ κάτι τέτοια με κάνουν να λέω : α!ναι, απο δω πάμε!

πωσ γινεται ρε παιδια να γινω σαν και αυτη:unsure::unsure::unsure::unsure:

katerina.
29-01-12, 16:46
ελενη εχεις να μου προτεινεις καποιον εδω ςθηνα???και που θα βοηθησει το μασαζ??

marilu
29-01-12, 16:46
τσαγια τσιχλιτσες μεντας πολυ νερακι .....και ΟΛΑ οκ!!!!!ηταν να μην το παρω αποφαση τωρα δεν κανω πισωγυρισματα ο χρονος δουλευει υπερ μου πλεον!!!!:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::):):):)

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: σωστηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη..........:turtle::turtle::turtle::turtle:

gym
29-01-12, 16:47
ελενη εχεις να μου προτεινεις καποιον εδω ςθηνα???και που θα βοηθησει το μασαζ??

αχ ρε συ αθηνα δεν ξερω για μασαζ δυστυχως...να ησουν εδω να σε εστελνα...

καποια αλλη κοπελα ισως αν ξερει και μπορεσει να βοηθησει?:unsure:

marilu
29-01-12, 16:48
ερωτηση-

Ποιο ειναι το αγαπημενο σας τροφιμο?

;)


τονος και ταχίνι...και το αγαπημένο μου γεύμα τόνος με πατάτες βραστές ή μαυρομάτικα βραστά...μιαμ...μιαμ..μιαμ...σλουρπ...!!!

marilu
29-01-12, 16:49
38964...που είστε βρε??ακόμα στο κρεβάτι?...38965
μμμ..μάλλον κάποιες ξενύχτησαν χθές...

:unsure::unsure::unsure:...γιατί το λες αυτό..?? τι σε κάνει να το πιστεύεις...??:green::green::green::green:

οκ λοιπόν...το παραδέχομαι...έχω να δηλώσω πως μόοοοοοολις σηκώθηκα...:P:P...βαράτε τώρα...

marilu
29-01-12, 16:50
να μάθεις να μην λείπεις...:P..ορίστε μας


ζητώ ταπεινά συγνώμη...δεν θα το ξαναματακάνω άλλη φορά...:P:P:P

marilu
29-01-12, 16:52
ελενη εχεις να μου προτεινεις καποιον εδω ςθηνα???και που θα βοηθησει το μασαζ??

Κατερινάκι μιλάς για αθλητικό μασάζ ή για λιποδιαλυσης ?

katerina.
29-01-12, 16:56
Κατερινάκι μιλάς για αθλητικό μασάζ ή για λιποδιαλυσης ?

η gym θα μας πει που μου το προτεινε ..σε τι βοηθαει ελενη??

gym
29-01-12, 17:04
Κατερινάκι μιλάς για αθλητικό μασάζ ή για λιποδιαλυσης ?

για να ηρεμησει λιγο το ποδι της....

eli_din3
29-01-12, 17:15
αγαπημενο τροφιμο...φασολια γιγαντες .... πω! και φιλετο κοτοπουλο.. και μπασματι... και μακαρονια ολικης.. και ψωμι ολικης.. και ξινομηλο..δεν μπορω να διαλεξωωωωωωωωωωωω

gym
29-01-12, 17:19
38967:weights::weights::weights:

xelashai
29-01-12, 17:25
38967:weights::weights::weights:

το πιασα...;)

marilu
29-01-12, 17:26
για να ηρεμησει λιγο το ποδι της....

λοιπον Κατερινάκι,ξέρω μια κοπέλα που είναι και πολύ καλή. Τη Μαιρούλα. Την είχα ανα διαστήματα για ένα θέμα που με ταλαιπωρούσε αλλα έχω να επικοινωνήσω μαζί της από το καλοκαίρι και ξέρω πως κάποια στιγμή θα εφευγε εκτός αθηνων για Τρίκαλα μόνιμα. θα της τηλ το απεγευμα και αν ειναι ακομη αθηνα θα σου στειλω με pm το τηλ της.

eli_din3
29-01-12, 19:40
μπορεις να αυξησεις μυικη μαζα απο ασκησεις με το βαρος του σωματος??( μιλαμε για μια αγυμναστη σαν εμενα νταξει οχι για προχωρημενες οπως εσεις)
για ποδια πιο πολυ.. πχ σε μια αιθουσα εκτασεις, προβολες, απαγωγες,καθισματα, ασκησεις σε στρωμα... διαφορες ασκησεις πανω στα στεπ... και ολα αυτα χωρις διαλλειμα.... νιωθεις τρελο καψιμο.... αλλα λογικα δεν προκαλεις τον μυ τοσοοσο με τα βαρη να φανταστω?

kritsinaki!
29-01-12, 20:35
λοιπον εγω εχω να δηλωσω οτι παχυνα...:(:(:(

xelashai
29-01-12, 20:51
λοιπον εγω εχω να δηλωσω οτι παχυνα...:(:(:(


δηλαδη??

kritsinaki!
29-01-12, 20:54
μου φαινεται οτι εχω παρει στα μπουτακια...:P:P

xelashai
29-01-12, 21:02
μου φαινεται οτι εχω παρει στα μπουτακια...:P:P

μεταξύ μας..38988...κι εγω την τελευταία εβδομάδα νοιώθω οτι τα μπουτάκια πιάνουν περισσότερο χώρο...
εχουμε και ζυγισμα την αλλη εβδομαδα...38989

lila_1
29-01-12, 21:03
μπορεις να αυξησεις μυικη μαζα απο ασκησεις με το βαρος του σωματος??( μιλαμε για μια αγυμναστη σαν εμενα νταξει οχι για προχωρημενες οπως εσεις)
για ποδια πιο πολυ.. πχ σε μια αιθουσα εκτασεις, προβολες, απαγωγες,καθισματα, ασκησεις σε στρωμα... διαφορες ασκησεις πανω στα στεπ... και ολα αυτα χωρις διαλλειμα.... νιωθεις τρελο καψιμο.... αλλα λογικα δεν προκαλεις τον μυ τοσοοσο με τα βαρη να φανταστω?
Mία αύξηση μάζας στον μυ θα υπάρξει εφόσον είναι αγύμναστος αλλά αφού δεν υπάρχει αυξανόμενη αντίσταση, αυτή θα είναι πεπερασμένη...
Θα προσαρμοστεί αμέσως ο μυς...δεν θα δείς σοβαρή διαφορά εκτός από καύση λίπους εδεχομένως..

kritsinaki!
29-01-12, 21:04
μεταξύ μας..38988...κι εγω την τελευταία εβδομάδα νοιώθω οτι τα μπουτάκια πιάνουν περισσότερο χώρο...
εχουμε και ζυγισμα την αλλη εβδομαδα...38989

εγω δν ανεβαινω περιμενω περιοδο :P:P:P:P:^^::^^::smash::smash::smash:

xelashai
29-01-12, 21:05
εγω δν ανεβαινω περιμενω περιοδο :P:P:P:P:^^::^^::smash::smash::smash:

κι εγω..κι εγω...:P

eli_din3
29-01-12, 21:07
εγω δν ανεβαινω περιμενω περιοδο :P:P:P:P:^^::^^::smash::smash::smash:

εγω δεν ανεβαινω λογω συγκιριων τις τελευταιες μερες (δεν κοιμαμαι σπιτι) και λεω να το εφαρμοσω γιατι αυτο ειναι που με ταραζει

xelashai
29-01-12, 21:11
εγω δεν ανεβαινω λογω συγκιριων τις τελευταιες μερες (δεν κοιμαμαι σπιτι) και λεω να το εφαρμοσω γιατι αυτο ειναι που με ταραζει

που γυρνας πονηρουλα???
σε πειραζω..μην απαντησεις:P

eli_din3
29-01-12, 21:14
που γυρνας πονηρουλα???
σε πειραζω..μην απαντησεις:P

αχαχαχαχα μην απαντησεις λεει :P

kritsinaki!
29-01-12, 21:17
εγω δεν ανεβαινω λογω συγκιριων τις τελευταιες μερες (δεν κοιμαμαι σπιτι) και λεω να το εφαρμοσω γιατι αυτο ειναι που με ταραζει

ειδες που ολες εχουμε εναν σοβαρο λογο....:rifle::rifle::rifle::rifle:

eli_din3
29-01-12, 21:26
ειδες που ολες εχουμε εναν σοβαρο λογο....:rifle::rifle::rifle::rifle:

τι λογο κριτσινι?:S

xelashai
29-01-12, 21:30
τι λογο κριτσινι?:S

38992....μπαγκέτα....

kritsinaki!
29-01-12, 21:31
τι λογο κριτσινι?:S

για να μν ανεβουμε ζυγαρια βρε...:P:P:turtle::turtle:

eli_din3
29-01-12, 21:33
38992....μπαγκέτα....

AXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXA

εχω Λ-Ι-Ω-Σ-Ε-Ι

xelashai
29-01-12, 21:34
για να μν ανεβουμε ζυγαρια βρε...:P:P:turtle::turtle:

πρεπει να βρουμε κατι πειστικο...

xelashai
29-01-12, 21:35
AXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXXA

εχω Λ-Ι-Ω-Σ-Ε-Ι

το εχω χεσει απο χθες με τα emoticons..τα ειχα ξεχασμένα σε ενα φάκελο..και τα ξεθαψα χθες..
υπομονη λιγες μέρες θα μου περάσει...:P

eli_din3
29-01-12, 22:25
το εχω χεσει απο χθες με τα emoticons..τα ειχα ξεχασμένα σε ενα φάκελο..και τα ξεθαψα χθες..
υπομονη λιγες μέρες θα μου περάσει...:P

μη σου περασει..πλακα εχουν... παρεπιπτοντως μπαγκετα δεν ξαναπαιρνω.... ηταν τοσο τελεια η μπαγκετα της εστιας που εφαγα σε μια μερα μιση μπαγκετα μονη (μιση γιατι δν ειχα την υπολοιπη αλλιως....)

xelashai
29-01-12, 22:27
μη σου περασει..πλακα εχουν... παρεπιπτοντως μπαγκετα δεν ξαναπαιρνω.... ηταν τοσο τελεια η μπαγκετα της εστιας που εφαγα σε μια μερα μιση μπαγκετα μονη (μιση γιατι δν ειχα την υπολοιπη αλλιως....)

κοψτη τοτε για να μην σου γινει κ συνηθεια...ασπρη ηταν?

eli_din3
29-01-12, 22:28
κοψτη τοτε για να μην σου γινει κ συνηθεια...ασπρη ηταν?

οχι καλε..ολικης

xelashai
29-01-12, 22:33
οχι καλε..ολικης

ε ενταξει τοτε..για πρωινο καλη ειναι..εμενα παντως με κραταει αρκετες ωρες..ειναι μικρο το ψωμάκι βεβαια και δεν εχει σχεδον καθολου ψιχα

eli_din3
29-01-12, 22:34
ε ενταξει τοτε..για πρωινο καλη ειναι..εμενα παντως με κραταει αρκετες ωρες..ειναι μικρο το ψωμάκι βεβαια και δεν εχει σχεδον καθολου ψιχα

οντως κραταει... ποση ακριβως βαζεις εσυ για πρωινο?

xelashai
29-01-12, 22:38
οντως κραταει... ποση ακριβως βαζεις εσυ για πρωινο?

ειναι ελαφρια..γυρω στα 100γρ..μπορεις να κανεις αρκετους συνδυασμους..και βραστο αυγο μπορεις να βαλεις

eli_din3
29-01-12, 22:42
ειναι ελαφρια..γυρω στα 100γρ..μπορεις να κανεις αρκετους συνδυασμους..και βραστο αυγο μπορεις να βαλεις

α μια χαρα..εγω για μεσημερανο 70 gr ειχα βαλει.. και 40 στο απογευματινο... αλλα φαρμακειο ρ παιδι μου.. 1 ευρω η μπαγκετα?? :P

xelashai
29-01-12, 22:45
α μια χαρα..εγω για μεσημερανο 70 gr ειχα βαλει.. και 40 στο απογευματινο... αλλα φαρμακειο ρ παιδι μου.. 1 ευρω η μπαγκετα?? :P

χμμ...στην πολη μου μπαγκετα με γαλοπουλα και Cottage...ποσο λες???...3ευρω

eli_din3
29-01-12, 22:49
χμμ...στην πολη μου μπαγκετα με γαλοπουλα και Cottage...ποσο λες???...3ευρω

οπα κατσε... εσυ δεν τα βαζεις τα υλικα αφου???

εγω σου λεω σκετη η μπαγκετα απο τον φουρνο..ασε τι βαζεις μεσα

xelashai
29-01-12, 22:53
οπα κατσε... εσυ δεν τα βαζεις τα υλικα αφου???

εγω σου λεω σκετη η μπαγκετα απο τον φουρνο..ασε τι βαζεις μεσα

ναι απο φουρνο τοσο εχει αλλα επειδη δεν μου αρεσε η γευση τους..εψαξα αλλου..και βρηκα αυτο το μαγαζι(καφε-σνακ) που πουλαει τετοια..στις αρχες απο εκει την επαιρνα...3 αυρω για 2 υλικα???ελεος!

katerina.
29-01-12, 23:02
λοιπον Κατερινάκι,ξέρω μια κοπέλα που είναι και πολύ καλή. Τη Μαιρούλα. Την είχα ανα διαστήματα για ένα θέμα που με ταλαιπωρούσε αλλα έχω να επικοινωνήσω μαζί της από το καλοκαίρι και ξέρω πως κάποια στιγμή θα εφευγε εκτός αθηνων για Τρίκαλα μόνιμα. θα της τηλ το απεγευμα και αν ειναι ακομη αθηνα θα σου στειλω με pm το τηλ της.
ok ευχαριστω θα περιμενω..:thumbup::thumbup::thumbup:

gym
29-01-12, 23:37
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ:rolf::rolf::rolf::rolf:

gym
29-01-12, 23:42
μπορεις να αυξησεις μυικη μαζα απο ασκησεις με το βαρος του σωματος??( μιλαμε για μια αγυμναστη σαν εμενα νταξει οχι για προχωρημενες οπως εσεις)
για ποδια πιο πολυ.. πχ σε μια αιθουσα εκτασεις, προβολες, απαγωγες,καθισματα, ασκησεις σε στρωμα... διαφορες ασκησεις πανω στα στεπ... και ολα αυτα χωρις διαλλειμα.... νιωθεις τρελο καψιμο.... αλλα λογικα δεν προκαλεις τον μυ τοσοοσο με τα βαρη να φανταστω?

αυτο που σου ειπε η λιλα ισχυει...

τα κερδη που θα εχεις πανω στο θεμα μυικη αναπτυξη απο ενα προγραμμα για αυτον το σκοπο θα ειναι περισσοτερα απο αυτα τα προγραμματα αιθουσας που αναφερεις,οπου συγκεκριμενα εχουν σχεδιαστει περισσοτερο για ατομα που βριουνται το αεροβιο εξω(διαδρομους κτλ κτλ) αλλα και τα βαρη και ψαχνουν με τροπο διαφορετικο να συνδυασουν ενδυναμωση με απωλεια λιπους....

αμα τα γουσταρεις να μπαινεις αλλα μετα απο καποιο σημειο,θα θες το κατι παραπανω κ αυτο μπορει να μην ειναι εφικτο γιατι στην αιθουσα εχουμε πολυ κοσμο,αρα κ διαφορετικα levels...;)...εκει ειναι το προβλημα οταν πλεον εχεις ανεβει εσυ επιπεδο...πρεπει να ακολουθεις το μεσο ορο στην αιθουσα...;)

οι ασκησεις με το βαρος του σωματος γενικα ειναι απο τις αγαπημενες μου απλα θελει καλο σχεδιασμο για να προκαλεις τον μυ αναλογα το επιπεδο σου...:toast:

gym
29-01-12, 23:43
τι ψαγμενο αστερι ...εισαι εσυ...που το βρηκες παλι αυτο...???:clap::clap::bowdown::bowdown:

θα εχω ενα θεμα ...ομως αν παρω το νικολακι :green::green::green::green:για μασαζ θα χρειαστω και καρδιολογο γιατι θα ανεβάσω αποτομα παλμους....:green::green::green:

σιγα του γοουμαρ:green:

xelashai
29-01-12, 23:46
σιγα του γοουμαρ:green:

αδικία..πρεπει να γίνει και για εμας ενα θεμα..με hot babes:turtle:

gym
29-01-12, 23:48
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5487-HOT-BRAVE/page12
:thumbup::thumbup::thumbup:

gym
29-01-12, 23:50
μην νομιζετε οτι προσπερασα τα ποστ σχετικα με ζυγαριες....


01.02.2012 ΕΙΠΑ ΖΥΓΙΣΜΑ!:green:

xelashai
29-01-12, 23:50
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5487-HOT-BRAVE/page12
:thumbup::thumbup::thumbup:


xaxaxaxaxaxxa....κριμα..γιατι χαθηκε αυτο το topic??εεε κοριτσια??και οι αντρες μη δε σχολιασουν...:green:

xelashai
29-01-12, 23:52
μην νομιζετε οτι προσπερασα τα ποστ σχετικα με ζυγαριες....


01.02.2012 ΕΙΠΑ ΖΥΓΙΣΜΑ!:green:

non capisco...:P

katerina.
29-01-12, 23:56
μην νομιζετε οτι προσπερασα τα ποστ σχετικα με ζυγαριες....


01.02.2012 ΕΙΠΑ ΖΥΓΙΣΜΑ!:green:


τι φλασ εφαγες τωρα....το δικο μου αποτελεσμα δεν θα ανταποκρινεται στην πραγατικοτητα γιατι εχω παρει πολλα αντιφλεγμονώδη και οπως καταλαβαινεις τρομερη κατακρατηση υγρων θες να παιξει και μεζουρα//???:green:

gym
29-01-12, 23:56
non capisco...:P

αστα αυτα...ξερω κ ιταλικα οποτεεεεεε σε πιανω!!!!!!!

gym
29-01-12, 23:57
τι φλασ εφαγες τωρα....το δικο μου αποτελεσμα δεν θα ανταποκρινεται στην πραγατικοτητα γιατι εχω παρει πολλα αντιφλεγμονώδη και οπως καταλαβαινεις τρομερη κατακρατηση υγρων θες να παιξει και μεζουρα//???:green:

οποια θελει εννοειται...αλλα με ενδιαφερει να δω κιλα...

ελα ρε σιγα...κ πρηξιμο να εχεις στο επομενο ζυγισμα θα εχεις μεγαλυτερη διαφορα σ εολα κ θα πεταςςςςςς

xelashai
29-01-12, 23:59
οποια θελει εννοειται...αλλα με ενδιαφερει να δω κιλα...

ελα ρε σιγα...κ πρηξιμο να εχεις στο επομενο ζυγισμα θα εχεις μεγαλυτερη διαφορα σ εολα κ θα πεταςςςςςς

:idea:να βαλω και φωτο να γελασει ολο το forum με το νουμερο???...

gym
30-01-12, 00:00
:idea:να βαλω και φωτο να γελασει ολο το forum με το νουμερο???...

αμεεεεεεεεε:thumbup:
καλα στο να γελασει δεν σχολιαζω...εισαι χαζη!:green:

katerina.
30-01-12, 00:02
να σε ρωτησω κατι βρε λενακι μηπως το ξερεις και αυτο (εχεις καταντησει ο μαντης καλχας)..οχι στο ποδι που εχω κανει αθροσκοπηση στο αλλο με πιανει εντονος πονος οχι συνεχόμενος ακριβωσ στο γονατο απο πανω απο τη μεσα πλευρα και γινεται αντανακλαστικος μεχρι τετρακεφαλο ...και προσαγωγους ...τι μπορει να ειναι αυτο???πες μου κατι να μου φυγει η φοβια ???:(:(:(

xelashai
30-01-12, 00:03
αμεεεεεεεεε:thumbup:
καλα στο να γελασει δεν σχολιαζω...εισαι χαζη!:green:

θα ανεβω στη ζυγαριά αλλα με κλειστά τα μάτια.. σύμφωνη?

gym
30-01-12, 00:07
ναι κ θα ερθω εγω να δω το νουμερο η ο κασπερ το φαντασματακι?
38996:green:

katerina.
30-01-12, 00:08
κοριτσακια καλο σας βραδυ ..:welcome::welcome::welcome::welcome:δυστυχως πρεπει να παω στο κρεβατι μου στον αντρα μου....γιατι ετσι οπως παω μαζι σας ....σε λιγο δεν θα εχω ουτε κρεβατι ουτε αντρα!!!:shock::shock::shock:

xelashai
30-01-12, 00:08
ναι κ θα ερθω εγω να δω το νουμερο η ο κασπερ το φαντασματακι?
38996:green:


χαχαχαχαχαχαχα
γιατι μας ρωτησες για τα φαγητα?τι ετοιμαζεις??

gym
30-01-12, 00:09
κοριτσακια καλο σας βραδυ ..:welcome::welcome::welcome::welcome:δυστυχως πρεπει να παω στο κρεβατι μου στον αντρα μου....γιατι ετσι οπως παω μαζι σας ....σε λιγο δεν θα εχω ουτε κρεβατι ουτε αντρα!!!:shock::shock::shock:

με την ευχη μου!φτου φτου!:green:

gym
30-01-12, 00:09
χαχαχαχαχαχαχα
γιατι μας ρωτησες για τα φαγητα?τι ετοιμαζεις??

:unsure::unsure::unsure::unsure:

katerina.
30-01-12, 00:11
να σε ρωτησω κατι βρε λενακι μηπως το ξερεις και αυτο (εχεις καταντησει ο μαντης καλχας)..οχι στο ποδι που εχω κανει αθροσκοπηση στο αλλο με πιανει εντονος πονος οχι συνεχόμενος ακριβωσ στο γονατο απο πανω απο τη μεσα πλευρα και γινεται αντανακλαστικος μεχρι τετρακεφαλο ...και προσαγωγους ...τι μπορει να ειναι αυτο???πες μου κατι να μου φυγει η φοβια ???:(:(:(

πες κατι βρε ΛΕΝΙΩ!!!

xelashai
30-01-12, 00:12
κοριτσακια καλο σας βραδυ ..:welcome::welcome::welcome::welcome:δυστυχως πρεπει να παω στο κρεβατι μου στον αντρα μου....γιατι ετσι οπως παω μαζι σας ....σε λιγο δεν θα εχω ουτε κρεβατι ουτε αντρα!!!:shock::shock::shock:

38997.......
το κόβω το εχω χέσει.....38998

aggeliki
30-01-12, 00:13
Πω πω !! Εχω νσ μπω σπό χτες το πρωί και γίνεταιχαμός εδώ!!καλησπεριζω όλα τα κορίτσια!!!είδα κάτι κερασμστα περίεργα πω πω τι εχασα γ...το!!
Είμαι και στις δύσκολες μέρες ...:|
Κατερίνα μου πως πας με το τσιγάρο?? Κρατά γερά !!

xelashai
30-01-12, 00:13
:unsure::unsure::unsure::unsure:

ξεχασιάρα..μας ρωτησες ποιο ειναι το αγαπημενο μας τροφιμο..

katerina.
30-01-12, 00:14
Πω πω !! Εχω νσ μπω σπό χτες το πρωί και γίνεταιχαμός εδώ!!καλησπεριζω όλα τα κορίτσια!!!είδα κάτι κερασμστα περίεργα πω πω τι εχασα γ...το!!
Είμαι και στις δύσκολες μέρες ...:|
Κατερίνα μου πως πας με το τσιγάρο?? Κρατά γερά !!


ΠΟΙΟ ΤΣΙΓΑΡΟ????ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΑ ΠΟΤΕ:P:P:P:P

gym
30-01-12, 00:16
πες κατι βρε ΛΕΝΙΩ!!!

το πρωτο που μου ερχεται κατρινα μου ειναι το εξης κ απο τα πιο συνηθισμενα περιστατικα...

το ποδι σου ''το καλο'' επειδη προσεχεις υπερβολικα το αλλο λογω φοβου,το εχεις παραπεταμενο να το πω απλα...
του ασκεις μεγαλυτερη πιεση/κουραση καθημερινα ακομη κ απο τις απλες δουλειες που κανεις χωρις να το καταλαβαινεις...απλα δινεις εκει παραπανω επιβαρυνση...κ δεν μιλαω για προπονηση...ακομη κ οταν στεκεσαι απλα εσυ μπορει να στηριζεσαι πιο πολυ σε αυτο...κ να ''προστατευεις'' ασυναισθητα το αλλο

δεν ειναι λιγες οι περιπτωσεις ατομων που μετα απο εγχειρηση εχουν πεσει με τα μουτρα στην αποκατασταση κ φροντιδα του εγχειρισμενου ποδιου/χεριου/ωμου κτλ και ''αφηνουμε στην ακρη το αλλο'' συγκριτικα με το εγχειρισμενο...

γι αυτο παντα λεμε γυμναζουμε κ τις δυο μεριες ισοποσα...αν υπαρχει ανισορροπια ,τοτε παιζουμε με αναλογιες αλλα ποτε δεν αφηνουμε την μια μερια τελειως...


πιστευω αυτο ειναι κατρινακι μου αλλα κ παλι δνε μπορω ρε συ να ειμαι σιγουρη ...πολυ πιθανο αλλα οχι στανταρ...;)

gym
30-01-12, 00:17
38997.......
το κόβω το εχω χέσει.....38998

καλα ε...εχω πεθανει λεμεεεεεεεεεεεεεεεε

xelashai
30-01-12, 00:19
καλα ε...εχω πεθανει λεμεεεεεεεεεεεεεεεε

ρε εχω φαει κολλημα απο χθες που τα βρηκα...κ ειναι κ παρα πολλα...θα σας τρελανω πολυ ακόμα:green:
με δεξι κλικ τα αποθηκευεται στο pc σας

aggeliki
30-01-12, 00:25
Λοιπόν το αγσπημενο μου φαγητο είναι πατάτες τηγανίτες με τηγανιτα αυγά αλλά επειδή εχω κάτι μήνες να φάω τηγανητό νομίζω ότι μπούχτισα κ μόνο που το σκέφτηκα!! Το δεύτερο αγαπημένο μου είναι γαριδομακαροναδα αλλά και τα σπιτικα σουβλάκια με πίτα πατάτεςκαι τα σχετικά ..
Τέλος αγαπημένο γλυκό σοκολατοπιτα με παγωτό!! Πεθαίνω λεεμεεε!! Και η λεμονοπιτα του στέργιου!! Θεϊκή!!
Πω πω βραδιατικα τα σκέφτηκα και κολαστικα ..παω για ύπνο!!
Αρχηγε μουχρωστάω .. αύριο πρωί θα εχω στο λογκ μου και την χτεσινή+ τη σημερινή μέρα..

gym
30-01-12, 00:27
ρε σεις...τρελοκομειαααα...ειπα τροφιμο οχι φαγητα καλε λιχουδες!!!!!!!!:P:P:P:P
κ ολες γραψατε φαγητα!:rolf::rolf::rolf:

gym
30-01-12, 00:27
Λοιπόν το αγσπημενο μου φαγητο είναι πατάτες τηγανίτες με τηγανιτα αυγά αλλά επειδή εχω κάτι μήνες να φάω τηγανητό νομίζω ότι μπούχτισα κ μόνο που το σκέφτηκα!! Το δεύτερο αγαπημένο μου είναι γαριδομακαροναδα αλλά και τα σπιτικα σουβλάκια με πίτα πατάτεςκαι τα σχετικά ..
Τέλος αγαπημένο γλυκό σοκολατοπιτα με παγωτό!! Πεθαίνω λεεμεεε!! Και η λεμονοπιτα του στέργιου!! Θεϊκή!!
Πω πω βραδιατικα τα σκέφτηκα και κολαστικα ..παω για ύπνο!!
Αρχηγε μουχρωστάω .. αύριο πρωί θα εχω στο λογκ μου και την χτεσινή+ τη σημερινή μέρα..

στεργιος χου?:unsure:

περιμενωωωωωω:green:

marvin
30-01-12, 00:36
Λοιπόν το αγσπημενο μου φαγητο είναι πατάτες τηγανίτες με τηγανιτα αυγά αλλά επειδή εχω κάτι μήνες να φάω τηγανητό νομίζω ότι μπούχτισα κ μόνο που το σκέφτηκα!! Το δεύτερο αγαπημένο μου είναι γαριδομακαροναδα αλλά και τα σπιτικα σουβλάκια με πίτα πατάτεςκαι τα σχετικά ..
Τέλος αγαπημένο γλυκό σοκολατοπιτα με παγωτό!! Πεθαίνω λεεμεεε!! Και η λεμονοπιτα του στέργιου!! Θεϊκή!!
Πω πω βραδιατικα τα σκέφτηκα και κολαστικα ..παω για ύπνο!!
Αρχηγε μουχρωστάω .. αύριο πρωί θα εχω στο λογκ μου και την χτεσινή+ τη σημερινή μέρα..

:rolf::rolf:Εγραψες Αγγελικη..και τι δεν ειναι ωραιο απο αυτον!!!!:turtle::turtle:

Stella
30-01-12, 00:42
ρε σεις...τρελοκομειαααα...ειπα τροφιμο οχι φαγητα καλε λιχουδες!!!!!!!!:P:P:P:P
κ ολες γραψατε φαγητα!:rolf::rolf::rolf:

Ρε Ελένη...εγώ δεν κατάλαβα...τι εννοείς τρόφιμο;
Κρέας...πατάτες...φρούτα και τέτοια εννοεις γενικά;

eli_din3
30-01-12, 00:44
αυτο που σου ειπε η λιλα ισχυει...

τα κερδη που θα εχεις πανω στο θεμα μυικη αναπτυξη απο ενα προγραμμα για αυτον το σκοπο θα ειναι περισσοτερα απο αυτα τα προγραμματα αιθουσας που αναφερεις,οπου συγκεκριμενα εχουν σχεδιαστει περισσοτερο για ατομα που βριουνται το αεροβιο εξω(διαδρομους κτλ κτλ) αλλα και τα βαρη και ψαχνουν με τροπο διαφορετικο να συνδυασουν ενδυναμωση με απωλεια λιπους....

αμα τα γουσταρεις να μπαινεις αλλα μετα απο καποιο σημειο,θα θες το κατι παραπανω κ αυτο μπορει να μην ειναι εφικτο γιατι στην αιθουσα εχουμε πολυ κοσμο,αρα κ διαφορετικα levels...;)...εκει ειναι το προβλημα οταν πλεον εχεις ανεβει εσυ επιπεδο...πρεπει να ακολουθεις το μεσο ορο στην αιθουσα...;)

οι ασκησεις με το βαρος του σωματος γενικα ειναι απο τις αγαπημενες μου απλα θελει καλο σχεδιασμο για να προκαλεις τον μυ αναλογα το επιπεδο σου...:toast:

αχαχαχα.... ρεεεεεεεεεεεεεεεεε..αχαχαχαχαχ.... :P οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοταν ανεβω επιπεδο τοτε τα ξαναλεμε :P εδω να πουμε ειμαι το πιο χαμηλο επιπεδο στην αιθουσα (νταξει οχι και το χαμηλοτερο αλλα νταξει) και εσυ μου λες οτι θα ναι κ πλ ευκολο για μενα :p

χμμ θα μας μαθεις κυρια γυμ πως να προκαλουμε τον μυ με ασκησεις με το βαρος του σωματος οταν ειμαστε σε προχωρημενι επιπεδο?? μου εξαπτεις την περιεργια

gym
30-01-12, 00:49
Ρε Ελένη...εγώ δεν κατάλαβα...τι εννοείς τρόφιμο;
Κρέας...πατάτες...φρούτα και τέτοια εννοεις γενικά;

ναι αυτο ακριβως...πχ εμενα μου αρεσει ας πουμε το λαχανο το κοκκινο
οχι συνδυασμους τροφιμων δηλαδη φαγητα ετοιμα μαγειρεμενα αλλα τροφιμα ξεχωριστα,,,;)

gym
30-01-12, 00:50
αχαχαχα.... ρεεεεεεεεεεεεεεεεε..αχαχαχαχαχ.... :P οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοταν ανεβω επιπεδο τοτε τα ξαναλεμε :P εδω να πουμε ειμαι το πιο χαμηλο επιπεδο στην αιθουσα (νταξει οχι και το χαμηλοτερο αλλα νταξει) και εσυ μου λες οτι θα ναι κ πλ ευκολο για μενα :p

χμμ θα μας μαθεις κυρια γυμ πως να προκαλουμε τον μυ με ασκησεις με το βαρος του σωματος οταν ειμαστε σε προχωρημενι επιπεδο?? μου εξαπτεις την περιεργια

οταν φτασεις μικρο μου ελινακι θα τα ξαναπουμε!

οπως λες ομως επανω ακομα εχεις δρομο....μην μου βιαζεσαι!:P:P

Stella
30-01-12, 00:52
Ρε κορίτσια...τι γινεται και πετάξαμε οι περισσότερες εδώ μπουτάκια;;;;:shock:
Γιατι και΄γω, ενα πρήξιμο το΄χω απο χθες και δεν περιμένω και να μου΄ρθει τίποτα!:(
Αλλά μαλλον κάτι ορμονικό θα είναι γιατί δεν έχω φάει καμια βλακεια...με έχει νευριάσει όμως λίγο.... :angry:

gym
30-01-12, 00:54
συγχρονισμενες ομως ολες !

χαχαχαχα...εγω παλι χαιρομαι που ολα πηγαν καλα με προπονησεις και ολα παρολο που εχω πεθανει λεμε απο πονο για ακομη μια φορα!αλλα κραταμε γερα λεμεεεεεεεε!!!!!!!:weights::weights:

eli_din3
30-01-12, 00:57
συγχρονισμενες ομως ολες !

χαχαχαχα...εγω παλι χαιρομαι που ολα πηγαν καλα με προπονησεις και ολα παρολο που εχω πεθανει λεμε απο πονο για ακομη μια φορα!αλλα κραταμε γερα λεμεεεεεεεε!!!!!!!:weights::weights:

κ εγω θελω πονοοοοοοοοοοοο :(

kritsinaki!
30-01-12, 00:57
μπροκολο πεθαινωωωωωωωωω.....

Stella
30-01-12, 01:00
ναι αυτο ακριβως...πχ εμενα μου αρεσει ας πουμε το λαχανο το κοκκινο
οχι συνδυασμους τροφιμων δηλαδη φαγητα ετοιμα μαγειρεμενα αλλα τροφιμα ξεχωριστα,,,;)

Ααααα κατάλαβα!
Μ 'αρέσει και΄μένα το λάχανο το άσπρο ειδικά τα σκληρά του μέρη που τα τρώς και κάνουν κριτσ κριτσ!:green:
Τρελαίνομαι για καρότα...
Οι μπανάνες, ο σολομός (πανάκριβος εδώ στη Μυτιλήνη!) και οι τσιπούρες...
και το γάλα!

(και σχεδόν όλα τα είδη τυριών τα οποία όμως δεν τρώω καθόλου γιατί δεν έχω μέτρο!)

xelashai
30-01-12, 01:00
Ρε κορίτσια...τι γινεται και πετάξαμε οι περισσότερες εδώ μπουτάκια;;;;:shock:
Γιατι και΄γω, ενα πρήξιμο το΄χω απο χθες και δεν περιμένω και να μου΄ρθει τίποτα!:(
Αλλά μαλλον κάτι ορμονικό θα είναι γιατί δεν έχω φάει καμια βλακεια...με έχει νευριάσει όμως λίγο.... :angry:

γεια σου στελλίτσα..:welcome:
εν τω μεταξυ κατι που μου κανει εντύπωση...μέχρι και πέρυσι τα κιλά τα επαιρνα ομοιομορφα μεν αλλα περισσότερο στην κοιλιά...απο φέτος το παίρνω στα πόδια...
αλλάζει κατι???

xelashai
30-01-12, 01:03
απο οταν ξεκινησα τη διατροφη εκτιμησα τα φασολια και τις φακες!!μου δινουν ενέργεια περισσότερο απο το κρεας

gym
30-01-12, 01:04
κ εγω θελω πονοοοοοοοοοοοο :(

τι λες βρε τρελη?>πονο περιοδου εννοω σε συνδυασμο με πιασιμο αλλα δεν εχει να κανει με καμια με τον πονο απο περιοδο μου...:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Stella
30-01-12, 01:05
γεια σου στελλίτσα..:welcome:
εν τω μεταξυ κατι που μου κανει εντύπωση...μέχρι και πέρυσι τα κιλά τα επαιρνα ομοιομορφα μεν αλλα περισσότερο στην κοιλιά...απο φέτος το παίρνω στα πόδια...
αλλάζει κατι???

Χαχα! Και ΄μενα κάπως έτσι πάει αλλά το ανάποδο!
Μέχρι τα 30 δεν έβαζα καθόλου στην κοιλιά τίποτα μιλάμε, μόνο στα μπούτια, αλλά τώρα βάζω και κοιλιά, λίγο μεν αλλά βάζω και κει!
Δεν πειράζει μωρε...δεν πειράζει...θα κάνουμε εμεις διατροφή και προπόνηση και δε θα βάζουμε πουθενα!;):thumbup:

xelashai
30-01-12, 01:05
τι λες βρε τρελη?>πονο περιοδου εννοω...:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:


:rolf::rolf::rolf:...κι εγω η ξανθια πονο απο προπονηση καταλαβα...:rolf::rolf:

eli_din3
30-01-12, 01:07
τι λες βρε τρελη?>πονο περιοδου εννοω σε συνδυασμο με πιασιμο αλλα δεν εχει να κανει με καμια με τον πονο απο περιοδο μου...:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

αααα χαχαχαχα... εγω λεω για το πιασιμο που λεγαμε.....

μια φορα τι ειχα παθει.. μολις αρχισα την δουλεια πρωτη μερα.. και το πρωι περπατουσα και ανεβαινα σκαλες 4 ωρες..
παω και το βραδυ γυμ... 1 ωρα αεροβιο με κλιση 10% και πρωτη φορα ετρεξα κιολας...

και ξυπναω την αλλη μερα...να μην μπορω να σηκωθω.. πιανω την περιοχη πισω απο το γονατο μου και βλεπω ενα τεραστιο εξογκωμα... τωρα τι ηταν δεν ξερω..αλλα κρατησε 4-5 μερες :S

παλιοιιι καλοι καιροι...τωρα που τετοια :P

xelashai
30-01-12, 01:08
Χαχα! Και ΄μενα κάπως έτσι πάει αλλά το ανάποδο!
Μέχρι τα 30 δεν έβαζα καθόλου στην κοιλιά τίποτα μιλάμε, μόνο στα μπούτια, αλλά τώρα βάζω και κοιλιά, λίγο μεν αλλά βάζω και κει!
Δεν πειράζει μωρε...δεν πειράζει...θα κάνουμε εμεις διατροφή και προπόνηση και δε θα βάζουμε πουθενα!;):thumbup:

χαχαχα...το κακο ξερεις ποιο ειναι?οτι επειδη ημουν συνηθισμενη να παίρνω στην κοιλια..με το παραμικρο καταλαβαινα και κρατιομουν...ενω τωρα δεν το καταλαβαίνω..λες και παχαινουν τα πόδια μου μεσα σε μια νύχτα...

kritsinaki!
30-01-12, 01:15
Χαχα! Και ΄μενα κάπως έτσι πάει αλλά το ανάποδο!
Μέχρι τα 30 δεν έβαζα καθόλου στην κοιλιά τίποτα μιλάμε, μόνο στα μπούτια, αλλά τώρα βάζω και κοιλιά, λίγο μεν αλλά βάζω και κει!
Δεν πειράζει μωρε...δεν πειράζει...θα κάνουμε εμεις διατροφή και προπόνηση και δε θα βάζουμε πουθενα!;):thumbup:

αυτο συμβαινει σε ολες λογω ορμονων αγαπη...:|

xelashai
30-01-12, 01:17
αυτο συμβαινει σε ολες λογω ορμονων αγαπη...:|

κι αυτο τι ειναι?υγρα?

kritsinaki!
30-01-12, 01:37
κι αυτο τι ειναι?υγρα?

οχι αλλαζει το σωματοτυπο μειωνονται τα οιστρογονα οποτε παυουμε να τα παιρνουμε στην περιφερεια οπως παλιοτερα κ αρχιζουμε κ αποθηκευουμε στο πανω μερος του σωματος...αυτο αρχιζει κ συμβαινει περιπου στν ηλικια 28-30 αναλογα βεβαια την γυναικα και τν οργανισμο...

xelashai
30-01-12, 01:38
οχι αλλαζει το σωματοτυπο μειωνονται τα οιστρογονα οποτε παυουμε να τα παιρνουμε στην περιφερεια οπως παλιοτερα κ αρχιζουμε κ αποθηκευουμε στο πανω μερος του σωματος...αυτο αρχιζει κ συμβαινει περιπου στν ηλικια 28-30 αναλογα βεβαια την γυναικα και τν οργανισμο...

κι εγω που άρχισα να τα παίρνω στο κατω μερος του σωματος?για τον ιδιο λόγο?

marilu
30-01-12, 07:40
ok ευχαριστω θα περιμενω..:thumbup::thumbup::thumbup:


θα σου στείλω άμεσα...;);)

marilu
30-01-12, 07:42
αυτον θα τον πάρω εγω...38995

οοοοοοπα....πάλι λίγες ώρες έλειψα..και έγινε εδώ χαμός...!!! Λοιπόν προτείνω νουμεράκια και στη σειρά μας όλες..μία μία...μη σπρωχνόμαστε...:turtle::turtle::turtle:

marilu
30-01-12, 07:43
αδικία..πρεπει να γίνει και για εμας ενα θεμα..με hot babes:turtle:

ναι..ναι...ναι..ναι...:clap::clap::clap::clap::clap::green::green::green::green::green:

marilu
30-01-12, 07:50
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5487-HOT-BRAVE/page12
:thumbup::thumbup::thumbup:

εεεεετσι....πως να μην σου πάει καλά η μέρα μετά....:turtle::turtle:

καλημέρα ειπα...δεν νομίζω....

κοριτσάρες καλημέραααααααααααα:):):)

gym
30-01-12, 07:50
morgen σε ολεςςςςςςςς!!!!!!!!!:turtle::turtle::turtle::turtle:

marilu
30-01-12, 07:51
μην νομιζετε οτι προσπερασα τα ποστ σχετικα με ζυγαριες....


01.02.2012 ΕΙΠΑ ΖΥΓΙΣΜΑ!:green:

είπαμε να κάνουμε τους κινέζους μπας και τη γλυτώσουμε...είπαμε να αλλάξουμε θέμα μπας και ξεχαστεί..ελπίζαμε να έχεις μνήμη χρυσόψαρου...αλλά που???? Μνήμη ελέφαντα...αμάν πια...:(:(:(

marilu
30-01-12, 07:52
ρε εχω φαει κολλημα απο χθες που τα βρηκα...κ ειναι κ παρα πολλα...θα σας τρελανω πολυ ακόμα:green:
με δεξι κλικ τα αποθηκευεται στο pc σας

ειναι φοβερά....αντε άντε...τα περιμένω.....:rolf::rolf:

marilu
30-01-12, 07:55
morgen σε ολεςςςςςςςς!!!!!!!!!:turtle::turtle::turtle::turtle:

βρε καλώς το...και εσύ για δουλειά ετοιμάζεσαι..???

το ότι σηκώθηκα στις 6 για να προλάβω να σας διαβάσω και να ποστάρω..με κάνει να αναρωτιέμαι...μήπως έχω θέμα..:shock::shock::shock::shock::shock: ?????

λοιπόν..πάω να ετοιμαστώ γιατι με βλέπω να με στέλνουν κατ'ευθείαν στο λογιστήριο με εσάς που έμπλεξα χαχαχαχαχα...τα λέμέ το βραδάκι...:)

φιλιά σε ολεεεεεεεεεεεεεεςςςςςς

katerina.
30-01-12, 10:24
βρε καλώς το...και εσύ για δουλειά ετοιμάζεσαι..???

το ότι σηκώθηκα στις 6 για να προλάβω να σας διαβάσω και να ποστάρω..με κάνει να αναρωτιέμαι...μήπως έχω θέμα..:shock::shock::shock::shock::shock: ?????

λοιπόν..πάω να ετοιμαστώ γιατι με βλέπω να με στέλνουν κατ'ευθείαν στο λογιστήριο με εσάς που έμπλεξα χαχαχαχαχα...τα λέμέ το βραδάκι...:)

φιλιά σε ολεεεεεεεεεεεεεεςςςςςς


ΕΧΕΙς ΘΕΜΑ!!!:P:P ειναι κολλητικο αυτο που εχεις ...το ιδιο εχω παθει και εγω !!!αντε περαστικα μας !!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...σε μια ωρα παω για να κανω ποδια ... να κανω χαλαρα σημερα ...ελπιζω να μην παρασυρθω και βρεθω ταβλα!!!! FILAKIA:welcome::welcome::welcome::welcome:

xelashai
30-01-12, 10:28
ΕΧΕΙς ΘΕΜΑ!!!:P:P ειναι κολλητικο αυτο που εχεις ...το ιδιο εχω παθει και εγω !!!αντε περαστικα μας !!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...σε μια ωρα παω για να κανω ποδια ... να κανω χαλαρα σημερα ...ελπιζω να μην παρασυρθω και βρεθω ταβλα!!!! FILAKIA:welcome::welcome::welcome::welcome:

καλημέρα!!!αντε καλη προπόνηση...:welcome:

xelashai
30-01-12, 10:29
βρε καλώς το...και εσύ για δουλειά ετοιμάζεσαι..???

το ότι σηκώθηκα στις 6 για να προλάβω να σας διαβάσω και να ποστάρω..με κάνει να αναρωτιέμαι...μήπως έχω θέμα..:shock::shock::shock::shock::shock: ?????

λοιπόν..πάω να ετοιμαστώ γιατι με βλέπω να με στέλνουν κατ'ευθείαν στο λογιστήριο με εσάς που έμπλεξα χαχαχαχαχα...τα λέμέ το βραδάκι...:)

φιλιά σε ολεεεεεεεεεεεεεεςςςςςς

βρε εχω παρατήσει τους πελάτες και κάθομαι στον υπολογιστη...:rolf:

gym
30-01-12, 10:40
βρε εχω παρατήσει τους πελάτες και κάθομαι στον υπολογιστη...:rolf:

καλα πας...το εχεις το εχεις!:green::green::green:

voulaki
30-01-12, 13:50
καλημέρα κοριτσάρες. αντε να δουμε πως θα την παλεψουμε αυτη την εβδομαδα με τοσο κρυο.. οχι τιποτα αλλο αλλα οταν εχει τετοιο καιρο, καθεσαι στο σπιτι και τρως πιο πολυ:P:P gymaki μην ακους εσυ..:):)
ελενιτσα μου μετεφερα το ερωτημα μου εδω για να μου απαντησεις ετσι οπως μου ειπες , αλλα θελω γνωμες και απ'ολες σας αγαπημενες μου.
οι τρεις μερες προπονηση ειναι λιγο?? εννοειται οτι εσυ ακολουθησες το οτι μπορω να παω γυμναστηριο 3 φορες την εβδομαδα και προσαρμοσες το προγραμμα μου συμφωνα με αυτο και σε ευχαριστω για αυτο, αλλα ανεξαρτητα απο το ποτε μπορω να παω εγω , αν σου ελεγα να μου πεις τι θα ηταν ιδανικο για μενα , και το στοχο μου, τι θα μου προτεινες?

gym
30-01-12, 13:54
το ιδανικο ειναι υποκειμενικο για τον καθενα...κοινως αποδεκτο με καλα αποτελεσματα ειναι 5 με 6 και μια μερα απολυτης ξεκουρασης...
οχι απαραιτητα με βαρη ολες οι προπονησεις ε?;);)

voulaki
30-01-12, 14:25
το ιδανικο ειναι υποκειμενικο για τον καθενα...κοινως αποδεκτο με καλα αποτελεσματα ειναι 5 με 6 και μια μερα απολυτης ξεκουρασης...
οχι απαραιτητα με βαρη ολες οι προπονησεις ε?;);)ισως θα μπορουσα να κανω αεροβιο το σαββατο , με τιποτα 5 και 6 φορες ομως δεν προλαβαινω ρε γ...το . τι λες αρχηγε για το αεροβιο , να το προσπαθησω??
παντως φανταζομαι οτι ισχυει το οτι σε αυτη την περιπτωση, αν δηλαδη πας γυμναστηριο μονο 3 φορες την εβδομαδα , θα πρεπει να εισαι πιο συνεπης στη διατροφη σου με λιγοτερα cheat meals ε???;)

gym
30-01-12, 14:33
ισως θα μπορουσα να κανω αεροβιο το σαββατο , με τιποτα 5 και 6 φορες ομως δεν προλαβαινω ρε γ...το . τι λες αρχηγε για το αεροβιο , να το προσπαθησω??
παντως φανταζομαι οτι ισχυει το οτι σε αυτη την περιπτωση, αν δηλαδη πας γυμναστηριο μονο 3 φορες την εβδομαδα , θα πρεπει να εισαι πιο συνεπης στη διατροφη σου με λιγοτερα cheat meals ε???;)


εννοεις 3 φορες βαρη η γενικα γυμναστικη?

οπως κ να εχει,εαν δεν κανεις τοσο συστηματικα προπονηση θα πρεπει να εισαι πιο στρατιωτης στη διατροφη...
το θεμα ειναι να τα ισορροπεις..
αλλοι πχ δεν γουσταρουν το αεροβιο κ προτιμουν να κοβουν απο το φαγητο για να χασουν...it's ok!ειπαμε πολλοι δρομοι για τον στοχο μας...

εμενα μου αρεσει γενικα το αεροβιο στην φυση κ να ηθελα να χασω η οχι,δεν το αφηνω ποτε(εκτος απο ειδικες περιπτωσεις γι αυτο κ πηρα ελλειπτικο σπιτι)....

αλλοι το βαριουνται...ε τι να κανουμε...δεν ειμαστε ιδιοι ολοι κ δεν εχουμε την ιδια καθημερινοτητα...

εαν μπορεις να κανεις και σαββατο ενα αεροβιο θα σε ωφελησει...

αρα πουλακι μου μπορεις να πιεστεις κ λιγο παραπανω αλλα δεν το εκανες τοσο καιρο ε?
σε πιασαααα...

τι εγινε?αρχισαμε να βλεπουμε αλλαγουλες κ πορωνομαστε εεεε?

παλι καλαααααααααααααααα.....αντε αντε μην πεσει ξυλο λεμεεε!

39079:green:

xelashai
30-01-12, 14:41
ολες μαζι 1.02...

ωραια χαιρομαι που πορωνεσαι λοιπον!
η κοιλια ειναι διατροφη...θελει χρονο γενικα το λιπος για να φυγει ειδικα οταν θελουμε να πετυχουμε κατι μονιμο κ οχι για μια παραλια..
να το βρασω να χασεις 2 με 3 κιλα την ανοιξη κ τον σεπτεμβριο να τα βαλεις...;)
με πιαννννννννννννννεις?;)

βρε λενακι εγω εχω απογοητευτει με το θεμα ¨¨κοιλιᨨ
για να πω οτι βλεπω σημαντικη διαφορα εκει πρεπει να χασω στηθος.. ποπό και τα λοιπα..και στο τελος απο την κοιλια..

gym
30-01-12, 14:45
ετσι ειναι δαφνουλα μου...εκει που ειναι η λιπαποθηκη σου,απο εκει θα χασεις τελευταια...
θα χανεις απο παντου κ στο τελος εκει
γι αυτο οι περισσοτερες κοπελες η στα ποδια βαζουν η κοιλια κ γι αυτα τα δυο συνηθως παραπονιουνται...σπανια θα ακουσεις κοπελα να λεει,εβαλα στα χερια;) και σπανια θα ακουσεις αντρα να πει βαζω σε ποδια...;);)

eli_din3
30-01-12, 14:59
ετσι ειναι δαφνουλα μου...εκει που ειναι η λιπαποθηκη σου,απο εκει θα χασεις τελευταια...
θα χανεις απο παντου κ στο τελος εκει
γι αυτο οι περισσοτερες κοπελες η στα ποδια βαζουν η κοιλια κ γι αυτα τα δυο συνηθως παραπονιουνται...σπανια θα ακουσεις κοπελα να λεει,εβαλα στα χερια;) και σπανια θα ακουσεις αντρα να πει βαζω σε ποδια...;);)

εγω στα χερια βαζω :P

gym
30-01-12, 15:00
εγω στα χερια βαζω :P

ΚΑΗΚΕςςςςςςς...ξερεις τι ειναι να χαιρετας και να κρεμεται απο κατω κατι στον τρικεφαλο???????:green::green::green:
εγω οχι...εσυ ομως εεεεεεε που βαζεις στα χερακια τα καημενααααααα:green::green::green::green:

eli_din3
30-01-12, 15:02
ΚΑΗΚΕςςςςςςς...ξερεις τι ειναι να χαιρετας και να κρεμεται απο κατω κατι στον τρικεφαλο???????:green::green::green:
εγω οχι...εσυ ομως εεεεεεε που βαζεις στα χερακια τα καημενααααααα:green::green::green::green:

εμ ξερω δεν ξερω?? και ενω ο ωμος και ο δικεφαλος γυμναζονται ο τρικεφαλος στην κοσμαρα του

xelashai
30-01-12, 15:24
ΚΑΗΚΕςςςςςςς...ξερεις τι ειναι να χαιρετας και να κρεμεται απο κατω κατι στον τρικεφαλο???????:green::green::green:
εγω οχι...εσυ ομως εεεεεεε που βαζεις στα χερακια τα καημενααααααα:green::green::green::green:

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

voulaki
30-01-12, 15:31
βρε λενακι εγω εχω απογοητευτει με το θεμα ¨¨κοιλιᨨ
για να πω οτι βλεπω σημαντικη διαφορα εκει πρεπει να χασω στηθος.. ποπό και τα λοιπα..και στο τελος απο την κοιλια..ποσο σε νιωθω, ποσο σε νιωθω, ακριβως το ιδιο θεμα εχω ρε γ...το:banghead:

voulaki
30-01-12, 15:36
εννοεις 3 φορες βαρη η γενικα γυμναστικη?

οπως κ να εχει,εαν δεν κανεις τοσο συστηματικα προπονηση θα πρεπει να εισαι πιο στρατιωτης στη διατροφη...
το θεμα ειναι να τα ισορροπεις..
αλλοι πχ δεν γουσταρουν το αεροβιο κ προτιμουν να κοβουν απο το φαγητο για να χασουν...it's ok!ειπαμε πολλοι δρομοι για τον στοχο μας...

εμενα μου αρεσει γενικα το αεροβιο στην φυση κ να ηθελα να χασω η οχι,δεν το αφηνω ποτε(εκτος απο ειδικες περιπτωσεις γι αυτο κ πηρα ελλειπτικο σπιτι)....

αλλοι το βαριουνται...ε τι να κανουμε...δεν ειμαστε ιδιοι ολοι κ δεν εχουμε την ιδια καθημερινοτητα...

εαν μπορεις να κανεις και σαββατο ενα αεροβιο θα σε ωφελησει...

αρα πουλακι μου μπορεις να πιεστεις κ λιγο παραπανω αλλα δεν το εκανες τοσο καιρο ε?
σε πιασαααα...

τι εγινε?αρχισαμε να βλεπουμε αλλαγουλες κ πορωνομαστε εεεε?

παλι καλαααααααααααααααα.....αντε αντε μην πεσει ξυλο λεμεεε!

39079:green:μ'επιασες κανονικα λεμε:green::green:αντε να βαλω κιενα αεροβιο το σαββατο , με εχεις πορωσει, θα ζυγιστω αυριο και τελος του μηνα θα ανεβασω φωτο, κι οποιος αντεξει χιχι λεμε τωρα...:P:P

gym
30-01-12, 15:38
μ'επιασες κανονικα λεμε:green::green:αντε να βαλω κιενα αεροβιο το σαββατο , με εχεις πορωσει, θα ζυγιστω αυριο και τελος του μηνα θα ανεβασω φωτο, κι οποιος αντεξει χιχι λεμε τωρα...:P:P

τσου...

απο σενα λοιπον...θελω νουμερο κ φωτο εφοσον δεν εχεις θεμα με φωτο...;)

katerina.
30-01-12, 15:40
τσου...

απο σενα λοιπον...θελω νουμερο κ φωτο εφοσον δεν εχεις θεμα με φωτο...;)

απο μενα τι θελεις????:green::green::green::green:εγω θελω να με κανεις σαν την τυπισσα της φωτο που εχεις μπορεις???

eli_din3
30-01-12, 15:49
εγω θελω κατι πιο κοριτσιστικο... :p

39089

:P

Stella
30-01-12, 15:50
30/1/12

ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΔΙΑ ΚΟΙΛΙΑ

6.45 καφες ελληνικος 2 ζαχαρινες 4 ασπραδια 35.γρ βρωμη
9.45 πρωτεινη 1 σκουπ με λιγο γαλα και νερο 3 κουταλιες βρωμη
13.30 αμινοξεα 10γρ νερο

14.00 100 κοτοπουλο ποπ κορν λαχανο

16.00 100 τονο μαρουλο 1 κουταλια λαδι

19.00 20.00 κοτοπουλο 100 γραμ λαχανο 1 κουταλια λαδι

22.00 23.00 γιαουρτι κασιους 10

:welcome::welcome::welcome::welcome::welcome:

Kατερίνα νομίζω ότι οι υδατάνθρακες είναι λίγοι, υπάρχει κάποιος λόγος γι΄αυτό;
Δε σου λείπει ενέργεια; Γιατί και με την προπόνηση που κάνεις....βάλε και τις οικογενειακές υποχρεώσεις....θα εξουθενωθείς....:unsure:

gym
30-01-12, 15:51
αλλο τιποτα τωρα που γυρναει?:P

katerina.
30-01-12, 15:53
Kατερίνα νομίζω ότι οι υδατάνθρακες είναι λίγοι, υπάρχει κάποιος λόγος γι΄αυτό;
Δε σου λείπει ενέργεια; Γιατί και με την προπόνηση που κάνεις....βάλε και τις οικογενειακές υποχρεώσεις....θα εξουθενωθείς....:unsure:


το μεσημερι ξεχασα να βαλω και 120 πατατα πρεπει να βαλω και αλλο στελλακι???πες εσυ που εισαι πιο εμπειρη!!!;)

gym
30-01-12, 15:55
το μεσημερι ξεχασα να βαλω και 120 πατατα πρεπει να βαλω και αλλο στελλακι???πες εσυ που εισαι πιο εμπειρη!!!;)

πως νιωθεις?ατονη?η οκ?

katerina.
30-01-12, 15:58
πως νιωθεις?ατονη?η οκ?

νιωθω καλα !!!ειδικα σημερα αισθανομουν πιο δυνατη απο καθε αλλη φορα ...δεν ξερω τι παιζει ρολο το τσιγαρο τα αμινοξεα το οτι αρχιζω να δυναμώνω δεν ξερο σημερα νομιζα οτι μπορουσα να σηκωσω ολο το γυμναστηριο!!!

gym
30-01-12, 15:58
νιωθω καλα !!!ειδικα σημερα αισθανομουν πιο δυνατη απο καθε αλλη φορα ...δεν ξερω τι παιζει ρολο το τσιγαρο τα αμινοξεα το οτι αρχιζω να δυναμώνω δεν ξερο σημερα νομιζα οτι μπορουσα να σηκωσω ολο το γυμναστηριο!!!

η διαθεση σου παιζει ρολο αγαπη μου!;)

eli_din3
30-01-12, 16:00
νιωθω καλα !!!ειδικα σημερα αισθανομουν πιο δυνατη απο καθε αλλη φορα ...δεν ξερω τι παιζει ρολο το τσιγαρο τα αμινοξεα το οτι αρχιζω να δυναμώνω δεν ξερο σημερα νομιζα οτι μπορουσα να σηκωσω ολο το γυμναστηριο!!!



αχαχαχαχα ετσι!!!! :D

εγω παντα νιωθω οτι δεν μπορω να σηκωσω τιποτα :P

Stella
30-01-12, 16:02
το μεσημερι ξεχασα να βαλω και 120 πατατα πρεπει να βαλω και αλλο στελλακι???πες εσυ που εισαι πιο εμπειρη!!!;)

όχι ρε τι πιο έμπειρη....:unsure:
Απλά το λέω γιατί εσύ είσαι ήδη σε πολύ καλό επίπεδο και αρκετά γραμμωμένη οπότε όσο είναι ακόμα χειμώνας καλό είναι να τρως αρκετούς υδατάνθρακες για να έχεις ενέργεια σε όλα, να "δίνεις" στην προπόνηση και γενικώς να μην κουραστείς.Αυτό που κάνεις τωρα μου θυμίζει διατροφή γράμμωσης.
Για σένα αν θέλεις να βγεις ακόμα πιο φέτες το καλοκαίρι πιστευω 4-6 εβδομάδες "διατροφής" αρκούν!
Δεν υπέρχει λόγος να μένεις από τώρα στα 100γρ κοτόπουλο+σαλάτα εκτός και αν το γουσταρεις τρελά αλλά και πάλι....λίγο περοσσότερη ποικιλία καλό είναι...
Ας πει τη γνώμη της και η gym όμως....αυτή είναι η guru!:green:

katerina.
30-01-12, 16:06
η διαθεση σου παιζει ρολο αγαπη μου!;)

σημερα τα αισθανομουν πολυ καλα πριν παω εκανα λιγο μασαζ με βολταρεν εβαλα επιγονατιδες και στα δυο ποδια και ημουν οκ εκανα πολλες διατασεις μεχρι σπαγκατο ...τωρα που κρυωσε αισθανομαι λιγη ενοχληση αλλα οχι τοσο οσο εχτες και δεν μπορω να προσδιορισω που νιωθω πονο γιατι ειναι αντανακλαστικος

gym
30-01-12, 16:08
σιγα μην ειμαι και guruna ρε!:green::green:

εχει περιθωριο να ανεβασει υδατανθρακα αλλα εγω ειμαι παντα της αποψης να μην υπερβαλλουμε αν δεν το νιωθουμε...

οτι μπορει να το κανει μπορει,αλλα δεν ειναι κ πολυ χαμηλα σε υδατ συνολικα αν δεις...

πχ θα μπορουσες να βαλεις και 45 γρ βρωμη και στο δευτεροι να βαλεις 4 κσ βρωμη κ η πατατα σου να γινει περισσοτερη...αν θελεις...

εγω θελω να εχεις υδατ γενικα γυρω απο τις ωρες προπονησης για να εχεις περισσοτερη ενεργεια...
αυτο εχω δει οτι λειτουργει καλα...

βεβαια,οταν ειμαστε τσιτα ολη τη μερα απο αλλες δουλειες περα απο την προπονηση,θες δεν θες την δυναμη την βρισκεις γι αυτο την ρωτησα αν νιωθει ατονη...

αν νιωθει πεσμενη θα ηταν καλο να ανεβασει...




οταν γινουν καποιες αλλαγες στο προγραμμα της,σιγουρα θα αλλαξουν κ αλλα...απλα ακομα την αφηνω!θελω να δω πως θα παει το ποδι!


η κατρινα στανταρ σε ενα μηνα γραμμωνει ασχημα κ χωρις κοπο...ηδη ειναι φετες!:toast::toast:


υ.γ. μην παιρνεις αεραααα επειδη λεω καλολογα εεεε...δουλεια κ εσυ!:weights::weights:

gym
30-01-12, 16:09
σημερα τα αισθανομουν πολυ καλα πριν παω εκανα λιγο μασαζ με βολταρεν εβαλα επιγονατιδες και στα δυο ποδια και ημουν οκ εκανα πολλες διατασεις μεχρι σπαγκατο ...τωρα που κρυωσε αισθανομαι λιγη ενοχληση αλλα οχι τοσο οσο εχτες και δεν μπορω να προσδιορισω που νιωθω πονο γιατι ειναι αντανακλαστικος

ε οταν ειναι ζεστο εννοειται ρε συ δνε νιωθεις...μετα ειναι το θεμα!~
bio freeze αμεσως μετα ειναι καλο η παγο σπιτι η εναλλαγες κρυο ζεστου στο ντουζ...

οταν λες αντανακλαστικος πως το εννοεις?

katerina.
30-01-12, 16:16
ε οταν ειναι ζεστο εννοειται ρε συ δνε νιωθεις...μετα ειναι το θεμα!~
bio freeze αμεσως μετα ειναι καλο η παγο σπιτι η εναλλαγες κρυο ζεστου στο ντουζ...

οταν λες αντανακλαστικος πως το εννοεις?

πιανει λιγο πιο πανω απο την εσωτερικη πλλευρα του γονατου και μπορει να χτυπαει πανω στο τετρακεφαλο μεχρι και προσαγωγό χωρις να ειναι μονιμος πονος ...με πιανει και με αφηνει.

gym
30-01-12, 16:18
πιανει λιγο πιο πανω απο την εσωτερικη πλλευρα του γονατου και μπορει να χτυπαει πανω στο τετρακεφαλο μεχρι και προσαγωγό χωρις να ειναι μονιμος πονος ...με πιανει και με αφηνει.

αμαν ρε παιδι μου...
μαλλον το κουραζεις πολυ εκτος προπονησης...στην προπονηση εισαι οκ δεν κανεις κατι φοβερο...εκτος κ αν κανεις ζαβολιες...
μετα εκτος κ αν κανεις τιποτα τρεξιματα κ χαζα με κραδασμους για τα ποδια....δεν ειναι καλο για σενα...

λεγε τωρα τι κανειςςςςςςςςςςςςςςςς κ το κουραζεις...


να κοιταξεις αυτο με το μασαζ...ακομη κ μονη σου!

PEGY
30-01-12, 16:54
Χελοουυυυυυυυυυυυυυυ!

Λοιπόν ήρθε κ η δική μου η ώρα.
Είμαι πλέον 57 κιλά (1.65 ύψος)
Αισθάνομαι ωραία οταν είμαι 55, μην πώ κ 54. Σ΄αυτά τα κιλά όμως αρχίζω να έχω προβλημα με τον κύκλο μου. Στα 52 δεν έχω καθόλου κύκλο, ούτε καν κυκλάκι.
Τώρα στα κιλά που είμαι όλα λειτουργούν ρολοϊ, αλλα οπως προείπα σ αυτά τα κιλά δεν μ αρέσω.
Σε ποια κιλά είναι το φυσιολογικό μου; Να κατέβω ή να τ΄αφήσω;;;;;;

xelashai
30-01-12, 16:59
Χελοουυυυυυυυυυυυυυυ!

Λοιπόν ήρθε κ η δική μου η ώρα.
Είμαι πλέον 57 κιλά (1.65 ύψος)
Αισθάνομαι ωραία οταν είμαι 55, μην πώ κ 54. Σ΄αυτά τα κιλά όμως αρχίζω να έχω προβλημα με τον κύκλο μου. Στα 52 δεν έχω καθόλου κύκλο, ούτε καν κυκλάκι.
Τώρα στα κιλά που είμαι όλα λειτουργούν ρολοϊ, αλλα οπως προείπα σ αυτά τα κιλά δεν μ αρέσω.
Σε ποια κιλά είναι το φυσιολογικό μου; Να κατέβω ή να τ΄αφήσω;;;;;;

:welcome:
αν ημουν στη θεση σου..θα εμενα στα 57.δεν θα το ρισκαρα με την περιοδο..ελα μωρε 2 κιλακια ειναι(ειναι τοση μεγαλη η διαφορα των 2 κιλων στο σωμα σου?)

marpi
30-01-12, 17:05
Χελοουυυυυυυυυυυυυυυ!

Λοιπόν ήρθε κ η δική μου η ώρα.
Είμαι πλέον 57 κιλά (1.65 ύψος)
Αισθάνομαι ωραία οταν είμαι 55, μην πώ κ 54. Σ΄αυτά τα κιλά όμως αρχίζω να έχω προβλημα με τον κύκλο μου. Στα 52 δεν έχω καθόλου κύκλο, ούτε καν κυκλάκι.
Τώρα στα κιλά που είμαι όλα λειτουργούν ρολοϊ, αλλα οπως προείπα σ αυτά τα κιλά δεν μ αρέσω.
Σε ποια κιλά είναι το φυσιολογικό μου; Να κατέβω ή να τ΄αφήσω;;;;;;

συμφωνω...
κ γω σε αυτα θα μενα στην θεση σ γτ με την περιοδο δν πρεπει να το ρισκαρεισ! ζορικο θεμα...
δεν νομιζω πωσ θα ναι αισθητα ασχημο για 2 κιλα..αντε να χασεισ 1 κιλο ετσι για την ιδεα!

kritsinaki!
30-01-12, 17:14
εγω θελω κατι πιο κοριτσιστικο... :p

39089

:P

ημουν ετσι το καλοκαιρι αλλα δν μ αρεσε εγω θελω σαν την κοπελα της φωτο της gym...οχι τοοοσο πολυ βεβαια αλλα εστω λιγο απο αυτο..:P ζηταω πολλα?

eli_din3
30-01-12, 17:15
τωρα που το σκεφτομαι.... εγω γενικα εχω θεμα με τον κυκλο μου... περιοδος μου ερχεται οοοοοοοοοοοοοποτε τ ρθει.. αλλα.. ποτε δν ειχα σκεφτει οτι ειναι απο τα κιλα... i mean..ειμαι 52 κιλα.. (1.67) δηλαδη κανονικη.. βεβαια στα 57 ε τωρα που το σκεφτομαι μαλλον ηταν λιγο πιο καλος ο κυκλος μου... απο τοτε ομως που κανω διετες διατροφες κτλ εχει να μου ρθει ουυυυυυ... λετε να ναι απο αυτο?? ομως εχω λιπος πανω μ ρ.αποκλειεται..:s και ουτε μενω νηστικη ωρες κτλ

kritsinaki!
30-01-12, 17:20
Χελοουυυυυυυυυυυυυυυ!

Λοιπόν ήρθε κ η δική μου η ώρα.
Είμαι πλέον 57 κιλά (1.65 ύψος)
Αισθάνομαι ωραία οταν είμαι 55, μην πώ κ 54. Σ΄αυτά τα κιλά όμως αρχίζω να έχω προβλημα με τον κύκλο μου. Στα 52 δεν έχω καθόλου κύκλο, ούτε καν κυκλάκι.
Τώρα στα κιλά που είμαι όλα λειτουργούν ρολοϊ, αλλα οπως προείπα σ αυτά τα κιλά δεν μ αρέσω.
Σε ποια κιλά είναι το φυσιολογικό μου; Να κατέβω ή να τ΄αφήσω;;;;;;

α ρε pegy σε νιωθωωωω...

marpi
30-01-12, 17:21
τωρα που το σκεφτομαι.... εγω γενικα εχω θεμα με τον κυκλο μου... περιοδος μου ερχεται οοοοοοοοοοοοοποτε τ ρθει.. αλλα.. ποτε δν ειχα σκεφτει οτι ειναι απο τα κιλα... i mean..ειμαι 52 κιλα.. (1.67) δηλαδη κανονικη.. βεβαια στα 57 ε τωρα που το σκεφτομαι μαλλον ηταν λιγο πιο καλος ο κυκλος μου... απο τοτε ομως που κανω διετες διατροφες κτλ εχει να μου ρθει ουυυυυυ... λετε να ναι απο αυτο?? ομως εχω λιπος πανω μ ρ.αποκλειεται..:s και ουτε μενω νηστικη ωρες κτλ

παντως το πιθανοτερο προβλημα περιοδου ξεκιναει απο το ποσοστο λιπουσ...
οποτε δεν ειναι καθολου απιθανο να ειναι απο αυτο το θεμα σ.
ποσο εχεισ ξερεισ?

gym
30-01-12, 17:23
Χελοουυυυυυυυυυυυυυυ!

Λοιπόν ήρθε κ η δική μου η ώρα.
Είμαι πλέον 57 κιλά (1.65 ύψος)
Αισθάνομαι ωραία οταν είμαι 55, μην πώ κ 54. Σ΄αυτά τα κιλά όμως αρχίζω να έχω προβλημα με τον κύκλο μου. Στα 52 δεν έχω καθόλου κύκλο, ούτε καν κυκλάκι.
Τώρα στα κιλά που είμαι όλα λειτουργούν ρολοϊ, αλλα οπως προείπα σ αυτά τα κιλά δεν μ αρέσω.
Σε ποια κιλά είναι το φυσιολογικό μου; Να κατέβω ή να τ΄αφήσω;;;;;;

να προσπαθησεις να κανεις αλλαγες στο θεμα λιπος στο σωμα σου αλλα αργα γιατι το γρηγορο κ με υπερβολες δημιουργει ανωμαλιες στο κυκλο..(ενα απο αυτα τελος παντων)....

εχεις ενα περιθωριο μικρο να κατεβεις σε λιπος,δεν ειναι κατι φοβερο αλλαααααα θα το προτιμουσα πχ να μεινεις σε αυτα και να ριξεις το λιπος αυξανωντας την μυικοτητα σου....

σε αναλογια με το υψος σου εισαι πολυ καλα...ουτε να κατεβεις δηλαδη...;)

kritsinaki!
30-01-12, 17:24
εγω παντως το καλοκαιρι που ημουν 56 κιλα (1.75 υψος) την ειχα χασει τωρα στα 62 την ξαναβρηκα αλλα δν μ αρεσω ...θελω να πεσω στα 59 ...

gym
30-01-12, 17:25
τωρα που το σκεφτομαι.... εγω γενικα εχω θεμα με τον κυκλο μου... περιοδος μου ερχεται οοοοοοοοοοοοοποτε τ ρθει.. αλλα.. ποτε δν ειχα σκεφτει οτι ειναι απο τα κιλα... i mean..ειμαι 52 κιλα.. (1.67) δηλαδη κανονικη.. βεβαια στα 57 ε τωρα που το σκεφτομαι μαλλον ηταν λιγο πιο καλος ο κυκλος μου... απο τοτε ομως που κανω διετες διατροφες κτλ εχει να μου ρθει ουυυυυυ... λετε να ναι απο αυτο?? ομως εχω λιπος πανω μ ρ.αποκλειεται..:s και ουτε μενω νηστικη ωρες κτλ

καλα 52 κιλα στο 1.67 δεν ειναι κ κανονικο κανονικο...εχεις περιθωριο να ανεβεις σε κιλα ακομη...
εσυ κανεις ακροοτητες κ χαζομαρες με τη διατροφη σου γι αυτο τα εχει παιξει ο κυκλος σου...με λιγα λογια δεν τρως πολυ κ τρως μαλλον πιο πολλα χαζα;)

eli_din3
30-01-12, 17:26
παντως το πιθανοτερο προβλημα περιοδου ξεκιναει απο το ποσοστο λιπουσ...
οποτε δεν ειναι καθολου απιθανο να ειναι απο αυτο το θεμα σ.
ποσο εχεισ ξερεισ?

καλε οχι λιπος εχω... 21,3% πριν κανα μηνα..τωρα σε μια βδομαδα θα κανω παλι λιπομετρηση

gym
30-01-12, 17:27
εγω παντως το καλοκαιρι που ημουν 56 κιλα (1.75 υψος) την ειχα χασει τωρα στα 62 την ξαναβρηκα αλλα δν μ αρεσω ...θελω να πεσω στα 59 ...

οταν ταεχασες αυτα τα κιλα κ πηγες στα 56 τα εχασες αργααααα?δεν νομιζω...ειμαι σιγουρη οτι εκανες τρελα αεροβια κ σκατουλες στη διατροφη...κ γι αυτο τα εχασες μπαμ μπαμ...κ γι αυτο ο κυκλος σου τα επαιξε...


για να μηνν εχετε θεμα με κυκλο,αργα οι αλλαγες κ οχι γρηγορα

eli_din3
30-01-12, 17:27
καλα 52 κιλα στο 1.67 δεν ειναι κ κανονικο κανονικο...εχεις περιθωριο να ανεβεις σε κιλα ακομη...
εσυ κανεις ακροοτητες κ χαζομαρες με τη διατροφη σου γι αυτο τα εχει παιξει ο κυκλος σου...με λιγα λογια δεν τρως πολυ κ τρως μαλλον πιο πολλα χαζα;)

μα δεν κανω ακροτητες!!! νταξει οτι δεν τρωω πολυ δεν τρωω.. αλλα αν φαω πολυ θα γινω και κουραμπιες...
και δεν τρωω χαζααα!! 0.0 0.0 0.0

gym
30-01-12, 17:28
μα δεν κανω ακροτητες!!! νταξει οτι δεν τρωω πολυ δεν τρωω.. αλλα αν φαω πολυ θα γινω και κουραμπιες...
και δεν τρωω χαζααα!! 0.0 0.0 0.0

αυτο εννοω!;)

eli_din3
30-01-12, 17:29
αυτο εννοω!;)

ναι ενω ολες οι αλλες τρωνε!! ασε μας!! εγω πιο πολυ απολες τρωω :P

kritsinaki!
30-01-12, 17:29
οταν ταεχασες αυτα τα κιλα κ πηγες στα 56 τα εχασες αργααααα?δεν νομιζω...ειμαι σιγουρη οτι εκανες τρελα αεροβια κ σκατουλες στη διατροφη...κ γι αυτο τα εχασες μπαμ μπαμ...κ γι αυτο ο κυκλος σου τα επαιξε...


για να μηνν εχετε θεμα με κυκλο,αργα οι αλλαγες κ οχι γρηγορα

η αληθεια ειναι γρηγορα αλλα την περιοδο την εχασα πολυ πριν τα χασω...η διατροφη εφταιγε...ετρωγα χαζομαρες...κ το αγχος-στεναχωρια που με ειχαν διαλυσει περυσι...

gym
30-01-12, 17:33
η αληθεια ειναι γρηγορα αλλα την περιοδο την εχασα πολυ πριν τα χασω...η διατροφη εφταιγε...ετρωγα χαζομαρες...κ το αγχος-στεναχωρια που με ειχαν διαλυσει περυσι...

οι μαυρες λεξεις ειναι η απαντηση σου ;)

katerina.
30-01-12, 17:34
αμαν ρε παιδι μου...
μαλλον το κουραζεις πολυ εκτος προπονησης...στην προπονηση εισαι οκ δεν κανεις κατι φοβερο...εκτος κ αν κανεις ζαβολιες...
μετα εκτος κ αν κανεις τιποτα τρεξιματα κ χαζα με κραδασμους για τα ποδια....δεν ειναι καλο για σενα...

λεγε τωρα τι κανειςςςςςςςςςςςςςςςς κ το κουραζεις...


να κοιταξεις αυτο με το μασαζ...ακομη κ μονη σου!


θα καοψω λιγο την ενταση στο ελλειπτικο και στο διαδρομο αυτη την εβδομαδα να δω πως θα παει....αυτο πιστευω οτι φταίει ....θα σου πω στο τελος της βδομαδας..

gym
30-01-12, 17:34
ναι ενω ολες οι αλλες τρωνε!! ασε μας!! εγω πιο πολυ απολες τρωω :P

να σε αφησω????????κ πως θα κανεις χωρις εμενα βρε κουτο?

αχ εσυ εχεις φοβο με το φαγητο το ΣΩΣΤΟ...δεν μιλαω για τα χαζουλικα...εκει αν σου πω φαε,θα φας ολο το εν καπρω!


ελα μην δικαιολογεισαι...σε εχω καταλαβει!:green::green:

PEGY
30-01-12, 17:44
:welcome:
αν ημουν στη θεση σου..θα εμενα στα 57.δεν θα το ρισκαρα με την περιοδο..ελα μωρε 2 κιλακια ειναι(ειναι τοση μεγαλη η διαφορα των 2 κιλων στο σωμα σου?)

:welcome: Κοιτα, με τα κιλά έχω μια διαστροφική θεωρία, δεν με ενοχλεί το 57,αλλα το 58 που ακολουθεί. Πες οτι παίρνεις λίγα νεράκια κ πας 58. απαπαπαπα!

συμφωνω...
κ γω σε αυτα θα μενα στην θεση σ γτ με την περιοδο δν πρεπει να το ρισκαρεισ! ζορικο θεμα...
δεν νομιζω πωσ θα ναι αισθητα ασχημο για 2 κιλα..αντε να χασεισ 1 κιλο ετσι για την ιδεα!

και συνεχίζω τη θεωρία μου : στους αλλους τα δύο κιλά ούτε που φαίνονται, ίσα ίσα που είναι κ πιο ωραίο το σώμα τους. Σε ΜΕΝΑ τα δύο κιλά είναι βαρια κ ασήκωτα, φαίνομαι απο μακρια κ όλοι το παρατηρούν με ευκολια
και το 56 δεν μ αρέσει γιατί μετά είναι το 57, που ούτε μ αυτο έχω πρόβλημα, αλλά είπαμε τη ζημιά την κάνει το 58


τωρα που το σκεφτομαι.... εγω γενικα εχω θεμα με τον κυκλο μου... περιοδος μου ερχεται οοοοοοοοοοοοοποτε τ ρθει.. αλλα.. ποτε δν ειχα σκεφτει οτι ειναι απο τα κιλα... i mean..ειμαι 52 κιλα.. (1.67) δηλαδη κανονικη.. βεβαια στα 57 ε τωρα που το σκεφτομαι μαλλον ηταν λιγο πιο καλος ο κυκλος μου... απο τοτε ομως που κανω διετες διατροφες κτλ εχει να μου ρθει ουυυυυυ... λετε να ναι απο αυτο?? ομως εχω λιπος πανω μ ρ.αποκλειεται..:s και ουτε μενω νηστικη ωρες κτλ
52 κιλά κ 1.67 μου φαίνονται πολύυυυυυυυυυυυυυ λίγα. Απ την εμπειρία μου κ μόνο χωρις κάποια εξειδικευμένη γνώση λέω πως το χαμηλό σου λίπος ευθύνεται γι αυτές τις ανωμαλίες


α ρε pegy σε νιωθωωωω...
;)


να προσπαθησεις να κανεις αλλαγες στο θεμα λιπος στο σωμα σου αλλα αργα γιατι το γρηγορο κ με υπερβολες δημιουργει ανωμαλιες στο κυκλο..(ενα απο αυτα τελος παντων)....

εχεις ενα περιθωριο μικρο να κατεβεις σε λιπος,δεν ειναι κατι φοβερο αλλαααααα θα το προτιμουσα πχ να μεινεις σε αυτα και να ριξεις το λιπος αυξανωντας την μυικοτητα σου....

σε αναλογια με το υψος σου εισαι πολυ καλα...ουτε να κατεβεις δηλαδη...;)

προς το παρόν δεν μειώνω κάτι στη διατροφή μου αλλα πιέζω λίγο παραπάνω στην προπ μου την οποία φροντίζω να την κάνω το πρωί με άδειο στομάχι

eli_din3
30-01-12, 17:44
να σε αφησω????????κ πως θα κανεις χωρις εμενα βρε κουτο?

αχ εσυ εχεις φοβο με το φαγητο το ΣΩΣΤΟ...δεν μιλαω για τα χαζουλικα...εκει αν σου πω φαε,θα φας ολο το εν καπρω!


ελα μην δικαιολογεισαι...σε εχω καταλαβει!:green::green:

σουυυςςς σουυςς :P
μεχρι στιγμης εχω φαει 900 θερμιδες και ειναι ακομα 5.... οχι για να μη λεςςς

eli_din3
30-01-12, 17:47
:welcome: Κοιτα, με τα κιλά έχω μια διαστροφική θεωρία, δεν με ενοχλεί το 57,αλλα το 58 που ακολουθεί. Πες οτι παίρνεις λίγα νεράκια κ πας 58. απαπαπαπα!


και συνεχίζω τη θεωρία μου : στους αλλους τα δύο κιλά ούτε που φαίνονται, ίσα ίσα που είναι κ πιο ωραίο το σώμα τους. Σε ΜΕΝΑ τα δύο κιλά είναι βαρια κ ασήκωτα, φαίνομαι απο μακρια κ όλοι το παρατηρούν με ευκολια
και το 56 δεν μ αρέσει γιατί μετά είναι το 57, που ούτε μ αυτο έχω πρόβλημα, αλλά είπαμε τη ζημιά την κάνει το 58


52 κιλά κ 1.67 μου φαίνονται πολύυυυυυυυυυυυυυ λίγα. Απ την εμπειρία μου κ μόνο χωρις κάποια εξειδικευμένη γνώση λέω πως το χαμηλό σου λίπος ευθύνεται γι αυτές τις ανωμαλίες


;)




προς το παρόν δεν μειώνω κάτι στη διατροφή μου αλλα πιέζω λίγο παραπάνω στην προπ μου την οποία φροντίζω να την κάνω το πρωί με άδειο στομάχι


ε αφου δεν εχω χαμηλο λιπος βρε! ειμαι skinny fat :P μια χαρα το χω το λιπακι μου
ααα
αποτι βλεπω παντως απο το ποστ.. και συ τρελη σαν εμενα εισαι με την ζυγαρια.. χαχα

Stella
30-01-12, 17:48
Γειά σας και από μένα κούκλες!
Ευτυχώς που υπάρχει και η παρεούλα μας εδω και παίρνω τα πάνω μου!
Με πιάνει που και που μια απογοήτευση για το σώμα μου που έχω χαλάσει πολύ αλλά ευτυχώς διαβάζοντας σας τα ξεχνάω όλα και συνεχίζω....:)

eli_din3
30-01-12, 17:51
Γειά σας και από μένα κούκλες!
Ευτυχώς που υπάρχει και η παρεούλα μας εδω και παίρνω τα πάνω μου!
Με πιάνει που και που μια απογοήτευση για το σώμα μου που έχω χαλάσει πολύ αλλά ευτυχώς διαβάζοντας σας τα ξεχνάω όλα και συνεχίζω....:)

"με πιανει που και που μια απογοητευση αλλα ευτυχως διαβαζοντας σας βλεπω πως υπαρχουν και χειροτερα και συνεχιζω" :P:P:P:P xD

Stella
30-01-12, 17:53
"με πιανει που και που μια απογοητευση αλλα ευτυχως διαβαζοντας σας βλεπω πως υπαρχουν και χειροτερα και συνεχιζω" :P:P:P:P xD

Τι λες βρε τρελήηηηηηηηηηηηηηηηηηηη...................:shock::shock::shock::shock::shock:
Χαχαχαχαχαχαχα:green::green::green::green::green::green::green:
Έχω λιώσει.....δεν υπάρχειιιιιιιιςςςςςςς!!!:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:χοχοχοχοχοχο!

gym
30-01-12, 17:54
θα καοψω λιγο την ενταση στο ελλειπτικο και στο διαδρομο αυτη την εβδομαδα να δω πως θα παει....αυτο πιστευω οτι φταίει ....θα σου πω στο τελος της βδομαδας..

θα περιμενω αν ειναι...ειμαστε σε επικοινωια...οβερ!:green:

PEGY
30-01-12, 17:55
ε αφου δεν εχω χαμηλο λιπος βρε! ειμαι skinny fat :P μια χαρα το χω το λιπακι μου
ααα
αποτι βλεπω παντως απο το ποστ.. και συ τρελη σαν εμενα εισαι με την ζυγαρια.. χαχα

Είναι μια σχέση μίσους κ αγάπης8-)

gym
30-01-12, 17:56
:welcome: Κοιτα, με τα κιλά έχω μια διαστροφική θεωρία, δεν με ενοχλεί το 57,αλλα το 58 που ακολουθεί. Πες οτι παίρνεις λίγα νεράκια κ πας 58. απαπαπαπα!


και συνεχίζω τη θεωρία μου : στους αλλους τα δύο κιλά ούτε που φαίνονται, ίσα ίσα που είναι κ πιο ωραίο το σώμα τους. Σε ΜΕΝΑ τα δύο κιλά είναι βαρια κ ασήκωτα, φαίνομαι απο μακρια κ όλοι το παρατηρούν με ευκολια
και το 56 δεν μ αρέσει γιατί μετά είναι το 57, που ούτε μ αυτο έχω πρόβλημα, αλλά είπαμε τη ζημιά την κάνει το 58


52 κιλά κ 1.67 μου φαίνονται πολύυυυυυυυυυυυυυ λίγα. Απ την εμπειρία μου κ μόνο χωρις κάποια εξειδικευμένη γνώση λέω πως το χαμηλό σου λίπος ευθύνεται γι αυτές τις ανωμαλίες


;)



προς το παρόν δεν μειώνω κάτι στη διατροφή μου αλλα πιέζω λίγο παραπάνω στην προπ μου την οποία φροντίζω να την κάνω το πρωί με άδειο στομάχι

λοιπον....ξεκολλα λιγο απο τα νουμερα...γινεται?

α πολυ ωραια χαιρομαι που γινεται...το 57 δεν θα γινει 58 αν δεν το θες η αν δεν το αφησεις...οποτε στο χερι σου ειναι
δυνατη κοπελα εισαι κ ξερω οτι αν βαλεις κατι στο μυαλο σου θα το κανεις...οποτε δεν σε φοβαμαι σε αυτο
απλα σε επιασε μανια τωρα ντε κ καλα με το 57 κ 58...


μην μειωνεις διατροφη....παιξε με προπονηση...αν κ αυτες που κανεις δεν τις θεωρω το καλυτερο να γινονται πρωι...τα χουμε πει ;)

gym
30-01-12, 17:56
σουυυςςς σουυςς :P
μεχρι στιγμης εχω φαει 900 θερμιδες και ειναι ακομα 5.... οχι για να μη λεςςς

κατι πηρε το ματι μου αλλα δεν με πειθεις!:green:

gym
30-01-12, 18:00
Είναι μια σχέση μίσους κ αγάπης8-)

κακως...θελω να ξεκολλησετε απο αυτο.,..δεν κανει καλο στη διαθεση σας...στο μυαλο σας...

ολο εχετε στο μυαλο σας το ποτε θα πεσετε σε κιλα αλλα δεν ακουω ΚΑΜΙΑ να λεει ...''ποτε θα ανεβω μυικα κ εγω?''


το λιπος ειναι πολυ ευκολη διαδικασια να φυγει...πιστεψτε με...μολις μπειτε σε μια σειρα παει μονο του το πραγμα

ο πωπος ομως για να σηκωθει θελει βαρη...θελει προπονηση...θελει πονο ρε κοριτσια...δεν θελει μονο να φυγει το λιπος!;)

καταλαβαινετε τι εννοω?

εαν μπειτε στο τρυπακι της σκληρης προπονησης-τα δινω ολα-φευγω νιωθοντας οτι εχω δουλεψει απο το γυμναστηριο
ΤΟΤΕ ΟΛΑ θα μπουν σε μια σειρα κ θα δειτε τρελες διαφορες με το σωμα σας...


οι χαμηλοι κωλοι θελουν προπονηση να σηκωθουν ...δεν ειναι μονο το πεφτω σε κιλα...

ειναι το ανεβαζω μυικα-πεφτω σε λιπος...


αυτο θα θελα να ακουω αλλααααααααααααα ολες βλεπετε μου φαινεται αυτα τα μοντελα τα πετσι κ κοκκαλο κ ετσι θα μου γινεται!κοκονες:P:P:P

gym
30-01-12, 18:01
Γειά σας και από μένα κούκλες!
Ευτυχώς που υπάρχει και η παρεούλα μας εδω και παίρνω τα πάνω μου!
Με πιάνει που και που μια απογοήτευση για το σώμα μου που έχω χαλάσει πολύ αλλά ευτυχώς διαβάζοντας σας τα ξεχνάω όλα και συνεχίζω....:)

μην κολλας στελλακι...το σωμα το φτιαχνουμε ευκολα λεμε...μακαρι να ηταν μονο αυτο το προβλημα στην ζωη μας!:toast::toast:

katerina.
30-01-12, 18:04
κακως...θελω να ξεκολλησετε απο αυτο.,..δεν κανει καλο στη διαθεση σας...στο μυαλο σας...

ολο εχετε στο μυαλο σας το ποτε θα πεσετε σε κιλα αλλα δεν ακουω ΚΑΜΙΑ να λεει ...''ποτε θα ανεβω μυικα κ εγω?''


το λιπος ειναι πολυ ευκολη διαδικασια να φυγει...πιστεψτε με...μολις μπειτε σε μια σειρα παει μονο του το πραγμα

ο πωπος ομως για να σηκωθει θελει βαρη...θελει προπονηση...θελει πονο ρε κοριτσια...δεν θελει μονο να φυγει το λιπος!;)

καταλαβαινετε τι εννοω?

εαν μπειτε στο τρυπακι της σκληρης προπονησης-τα δινω ολα-φευγω νιωθοντας οτι εχω δουλεψει απο το γυμναστηριο
ΤΟΤΕ ΟΛΑ θα μπουν σε μια σειρα κ θα δειτε τρελες διαφορες με το σωμα σας...


οι χαμηλοι κωλοι θελουν προπονηση να σηκωθουν ...δεν ειναι μονο το πεφτω σε κιλα...

ειναι το ανεβαζω μυικα-πεφτω σε λιπος...


αυτο θα θελα να ακουω αλλααααααααααααα ολες βλεπετε μου φαινεται αυτα τα μοντελα τα πετσι κ κοκκαλο κ ετσι θα μου γινεται!κοκονες:P:P:P



εδω ειμαστε αυτα θελω εγω .....για μενα μιλασ τωρα να ανεβουν οι κω..λοι και να γεμισω πανω μυικα...:green::green::green:


αν ειναι να γίνω σαν τα μοντελα καθομαι σπιτι μου κανω την διαιτα του ανανα και τα χανω ολα...

να το εχεις υποψιν σου βαλε μου κατι γερο ...να σηκωθουν ολα ...μου αρεσουν οι τυπισεςς που βαζεις στις φωτο αυτα ειναι κορμια για μενα!!

PEGY
30-01-12, 18:05
μην μειωνεις διατροφη....παιξε με προπονηση...αν κ αυτες που κανεις δεν τις θεωρω το καλυτερο να γινονται πρωι...τα χουμε πει ;)

αχχχχχ δεν σ αρέσουν καθόλου το ξέρω.:(

gym
30-01-12, 18:05
εδω ειμαστε αυτα θελω εγω .....για μενα μιλασ τωρα να ανεβουν οι κω..λοι και να γεμισω πανω μυικα...:green::green::green:

εσυ εισαι δικια μου λεμε...σουτ...κατσε να φερουμε κ τις αλλες απο την μερια μας!:P:P:P

gym
30-01-12, 18:06
αχχχχχ δεν σ αρέσουν καθόλου το ξέρω.:(

ειπαμε...ειμαι ντεμι...κ ετσι κ αλλιως...σου εχω πει;)

Stella
30-01-12, 18:09
Για μένα gym...ξέρεις...δε χρειάζεται να πω......:P
Hardcore καταστάσεις....!:liftheavy::green:

gym
30-01-12, 18:12
GTD 3


‘’Kαποιες μερες θα ειστε πολυ down…:(

καποιες αλλες απλα θα πετατε και θα νιωθετε full απο ενεργεια για προπονηση...:weights:

καποιες αλλες, εξωτερικα προβληματα θα σας τραβανε μακρυα απο το στοχο σας...:unsure:

Οσες φορες ομως και αν πεσετε κατω,η ουσια ειναι να μπορεσετε να βρειτε την εσωτερικη δυναμη μεσα σας για να σηκωθειτε και να συνεχισετε...!’’
:bodybuilder1::bodybuilder1:

gym
30-01-12, 18:13
Για μένα gym...ξέρεις...δε χρειάζεται να πω......:P
Hardcore καταστάσεις....!:liftheavy::green:

kai greene μου εσυ!!!!!!!!39092;)

katerina.
30-01-12, 18:15
:bowdown::bowdown::bowdown::clap::clap::clap:
GTD 3


‘’Kαποιες μερες θα ειστε πολυ down…:(

καποιες αλλες απλα θα πετατε και θα νιωθετε full απο ενεργεια για προπονηση...:weights:

καποιες αλλες, εξωτερικα προβληματα θα σας τραβανε μακρυα απο το στοχο σας...:unsure:

Οσες φορες ομως και αν πεσετε κατω,η ουσια ειναι να μπορεσετε να βρειτε την εσωτερικη δυναμη μεσα σας για να σηκωθειτε και να συνεχισετε...!’’
:bodybuilder1::bodybuilder1:

:clap::clap::clap::clap::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:εισαι ΘΕΑ!!!!!!αυτο θα το εχω παντα στο μυαλο μου

gym
30-01-12, 19:33
για να δω...πλησιαζει η μερα...ποιες θα βαλουν ημερομηνια-νουμερο κιλων -φωτο στα λογκ τους??????????;)

39112

eli_din3
30-01-12, 19:47
να ρωτησω κατι? οταν λεμε καθισμα.εννοουμε μεχρι τοσο κατω ωστε να κλειδωσει το γονατο λυγισμενο? δηλαδη να μην παει αλλο?

xelashai
30-01-12, 19:55
για να δω...πλησιαζει η μερα...ποιες θα βαλουν ημερομηνια-νουμερο κιλων -φωτο στα λογκ τους??????????;)

39112

39114

gym
30-01-12, 19:57
να ρωτησω κατι? οταν λεμε καθισμα.εννοουμε μεχρι τοσο κατω ωστε να κλειδωσει το γονατο λυγισμενο? δηλαδη να μην παει αλλο?


εισαι τοσο ευλυγιστη ωστε να κανεις το καθισμα ως κατω ass to the grass οπως λεμε για κλειδωσει κιολας το γονατο?


ποτε δεν κλειδωνουμε ουτε αγκωνες ουτε γονατα...για να κλειδωσει το γονατο στο κατωτατο σημειο οπως λες πρεπει να πας τερμα κατω...

εσυ πηγαινε οσο πιο κατω μπορεις κρατωντας σωστα ανω κορμο και θεση γονατων να μην ξεπερνανε τις μυτες των ποδιων...φαντασου οτι καθεσαι σε καρεκλα...

τωρα ειναι κ θεμα ευλυγισιας κ επιπεδου το ποσο θα κατεβεις...αλλα οσο πιο κατω τοσο πιο πανω ο πωπος...:green:ΑΛΛΑ ΣΩΣΤΑ ΤΕΧΝΙΚΗΗΗΗ

PEGY
30-01-12, 20:10
για να δω...πλησιαζει η μερα...ποιες θα βαλουν ημερομηνια-νουμερο κιλων -φωτο στα λογκ τους??????????;)

39112

Επειδή δεν έχω φτάσει εκεί ακόμη, κατι κατάλαβα για ζυγισμα;

eli_din3
30-01-12, 20:15
εισαι τοσο ευλυγιστη ωστε να κανεις το καθισμα ως κατω ass to the grass οπως λεμε για κλειδωσει κιολας το γονατο?


ποτε δεν κλειδωνουμε ουτε αγκωνες ουτε γονατα...για να κλειδωσει το γονατο στο κατωτατο σημειο οπως λες πρεπει να πας τερμα κατω...

εσυ πηγαινε οσο πιο κατω μπορεις κρατωντας σωστα ανω κορμο και θεση γονατων να μην ξεπερνανε τις μυτες των ποδιων...φαντασου οτι καθεσαι σε καρεκλα...

τωρα ειναι κ θεμα ευλυγισιας κ επιπεδου το ποσο θα κατεβεις...αλλα οσο πιο κατω τοσο πιο πανω ο πωπος...:green:ΑΛΛΑ ΣΩΣΤΑ ΤΕΧΝΙΚΗΗΗΗ

ναι λες κ ξερω ποια ειναι η σωστη τεχνικη :P

πως ειναι σωστα ο ανω κορμος?

Stella
30-01-12, 20:16
επιτέλους...ξεκίνησα....39101...

Mπράβο βρε Δάφνη μπράβο!!!:clap::clap:
Καλή αρχή!!!

kritsinaki!
30-01-12, 20:18
κακως...θελω να ξεκολλησετε απο αυτο.,..δεν κανει καλο στη διαθεση σας...στο μυαλο σας...

ολο εχετε στο μυαλο σας το ποτε θα πεσετε σε κιλα αλλα δεν ακουω ΚΑΜΙΑ να λεει ...''ποτε θα ανεβω μυικα κ εγω?''


το λιπος ειναι πολυ ευκολη διαδικασια να φυγει...πιστεψτε με...μολις μπειτε σε μια σειρα παει μονο του το πραγμα

ο πωπος ομως για να σηκωθει θελει βαρη...θελει προπονηση...θελει πονο ρε κοριτσια...δεν θελει μονο να φυγει το λιπος!;)

καταλαβαινετε τι εννοω?

εαν μπειτε στο τρυπακι της σκληρης προπονησης-τα δινω ολα-φευγω νιωθοντας οτι εχω δουλεψει απο το γυμναστηριο
ΤΟΤΕ ΟΛΑ θα μπουν σε μια σειρα κ θα δειτε τρελες διαφορες με το σωμα σας...


οι χαμηλοι κωλοι θελουν προπονηση να σηκωθουν ...δεν ειναι μονο το πεφτω σε κιλα...

ειναι το ανεβαζω μυικα-πεφτω σε λιπος...


αυτο θα θελα να ακουω αλλααααααααααααα ολες βλεπετε μου φαινεται αυτα τα μοντελα τα πετσι κ κοκκαλο κ ετσι θα μου γινεται!κοκονες:P:P:P

οχι δεν θελω να ξαναγινω ετσιιιιιι.....

Stella
30-01-12, 20:18
kai greene μου εσυ!!!!!!!!39092;)

Ναιιιιι....χάθηκε να μου βάλεις την Αva Cawan...που μου΄βαλες το πηθίκι.....:smash::smash::smash:

gym
30-01-12, 20:36
Ναιιιιι....χάθηκε να μου βάλεις την Αva Cawan...που μου΄βαλες το πηθίκι.....:smash::smash::smash:

χεεχεεχεχεχ...:P:P:P

gym
30-01-12, 20:37
οχι δεν θελω να ξαναγινω ετσιιιιιι.....

ετσι ετσι ετσιιιι!!!!!φοβο κ τρομο θελετε μου φαινεται!ΜΠΟΥ...:shock::green:

gym
30-01-12, 20:39
Επειδή δεν έχω φτάσει εκεί ακόμη, κατι κατάλαβα για ζυγισμα;

τσακαλι μου εσυυυυυυυυ!!!!!!:green:
ναι...01.02.2012 οποιες θελουν μπορουν στα λογκ τους η και εδω αν δεν εχουν λογκ να γραψουν
ημερομηνια-νουμερο κιλων και αν θελουν μια φωτο μπρος κ πισω

οταν ξαναπω θα το ξανακανουμε για να δουμε τι καναμε!;)

πχ 01.02.2012 50kg photo;)

gym
30-01-12, 20:40
ναι λες κ ξερω ποια ειναι η σωστη τεχνικη :P

πως ειναι σωστα ο ανω κορμος?

http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/barbell-full-squat
ετσι...:thumbup:

xelashai
30-01-12, 20:40
Mπράβο βρε Δάφνη μπράβο!!!:clap::clap:
Καλή αρχή!!!

ευχαριστω στελλιτσα μου

eri_87
30-01-12, 20:48
κακως...θελω να ξεκολλησετε απο αυτο.,..δεν κανει καλο στη διαθεση σας...στο μυαλο σας...

ολο εχετε στο μυαλο σας το ποτε θα πεσετε σε κιλα αλλα δεν ακουω ΚΑΜΙΑ να λεει ...''ποτε θα ανεβω μυικα κ εγω?''


το λιπος ειναι πολυ ευκολη διαδικασια να φυγει...πιστεψτε με...μολις μπειτε σε μια σειρα παει μονο του το πραγμα

ο πωπος ομως για να σηκωθει θελει βαρη...θελει προπονηση...θελει πονο ρε κοριτσια...δεν θελει μονο να φυγει το λιπος!;)

καταλαβαινετε τι εννοω?

εαν μπειτε στο τρυπακι της σκληρης προπονησης-τα δινω ολα-φευγω νιωθοντας οτι εχω δουλεψει απο το γυμναστηριο
ΤΟΤΕ ΟΛΑ θα μπουν σε μια σειρα κ θα δειτε τρελες διαφορες με το σωμα σας...


οι χαμηλοι κωλοι θελουν προπονηση να σηκωθουν ...δεν ειναι μονο το πεφτω σε κιλα...

ειναι το ανεβαζω μυικα-πεφτω σε λιπος...


αυτο θα θελα να ακουω αλλααααααααααααα ολες βλεπετε μου φαινεται αυτα τα μοντελα τα πετσι κ κοκκαλο κ ετσι θα μου γινεται!κοκονες:P:P:P

Εδώ, εδώ! :bounce: Με φώναξε κανείειειεις; :green: Εντάξει, δεν είμαι κ παράδειγμα προς μίμηση, αλλά σίγουρα δε σκέφτομαι πότε να γίνω κοκκαλιάρα! :P ΑΛΛΑ πότε θα φτιάξω κι άλλους μυς που μετά θα γραμμώσω κ θα μαι τουμπανάκι! :bodybuilder2: :rolf:


εισαι τοσο ευλυγιστη ωστε να κανεις το καθισμα ως κατω ass to the grass οπως λεμε για κλειδωσει κιολας το γονατο?


ποτε δεν κλειδωνουμε ουτε αγκωνες ουτε γονατα...για να κλειδωσει το γονατο στο κατωτατο σημειο οπως λες πρεπει να πας τερμα κατω...

εσυ πηγαινε οσο πιο κατω μπορεις κρατωντας σωστα ανω κορμο και θεση γονατων να μην ξεπερνανε τις μυτες των ποδιων...φαντασου οτι καθεσαι σε καρεκλα...

τωρα ειναι κ θεμα ευλυγισιας κ επιπεδου το ποσο θα κατεβεις...αλλα οσο πιο κατω τοσο πιο πανω ο πωπος...:green:ΑΛΛΑ ΣΩΣΤΑ ΤΕΧΝΙΚΗΗΗΗ

Εδώ να πω κι εγώ μια απορία, στα σκουοτ μου πήγαινα μέχρι 90μοίρες σαν να κάθομαι σε καρέκλα, μέχρι εκεί που ένιωθα να ζορίζομαι τελοσπάντων. Αλλά μου πες να πηγαίνω μέχρι κάτω. Το έκανα κ χάνω τη τεχνική, να το αφήσω όπως πριν που με έπιανε κ καλύτερα κ έχω καλύτερο έλεγχο της κίνησης; ε;

gym
30-01-12, 20:50
Εδώ, εδώ! :bounce: Με φώναξε κανείειειεις; :green: Εντάξει, δεν είμαι κ παράδειγμα προς μίμηση, αλλά σίγουρα δε σκέφτομαι πότε να γίνω κοκκαλιάρα! :P ΑΛΛΑ πότε θα φτιάξω κι άλλους μυς που μετά θα γραμμώσω κ θα μαι τουμπανάκι! :bodybuilder2: :rolf:
υπομονη θελει ερη μου κ επιμονη...δεν φτιαχνεται ενα σωμα μεσα σε μια μερα...θελει μερα με τη μερα...βημα βημα...


Εδώ να πω κι εγώ μια απορία, στα σκουοτ μου πήγαινα μέχρι 90μοίρες σαν να κάθομαι σε καρέκλα, μέχρι εκεί που ένιωθα να ζορίζομαι τελοσπάντων. Αλλά μου πες να πηγαίνω μέχρι κάτω. Το έκανα κ χάνω τη τεχνική, να το αφήσω όπως πριν που με έπιανε κ καλύτερα κ έχω καλύτερο έλεγχο της κίνησης; ε;

εννεοιται.αν χανεις καπου την τεχνικη πας μεχρι εκει που εισαι σωστη...με τα καθισματα δεν παιζουμε σε θεμα τεχνικης...;)

eri_87
30-01-12, 21:25
εννεοιται.αν χανεις καπου την τεχνικη πας μεχρι εκει που εισαι σωστη...με τα καθισματα δεν παιζουμε σε θεμα τεχνικης...;)

ok, καλά το κατάλαβα!
Βρε πριν που είπα "ΑΛΛΑ πότε θα φτιάξω κι άλλους μυς που μετά θα γραμμώσω κ θα μαι τουμπανάκι! " πήγαινε μαζί με τη προηγούμενη πρόταση, αλλά το πήρες σαν απορία (κ απάντησες ανάλογα) ενώ εγώ δεν έχω απορία, ξέρω ότι θαργήσει. Είπα ότι δεν είμαι από αυτές που θέλουν να γίνουν σκινυ αλλά να κάνω μυς. :green: :shifty:

PEGY
30-01-12, 22:04
τσακαλι μου εσυυυυυυυυ!!!!!!:green:
ναι...01.02.2012 οποιες θελουν μπορουν στα λογκ τους η και εδω αν δεν εχουν λογκ να γραψουν
ημερομηνια-νουμερο κιλων και αν θελουν μια φωτο μπρος κ πισω

οταν ξαναπω θα το ξανακανουμε για να δουμε τι καναμε!;)

πχ 01.02.2012 50kg photo;)

Ωραία ιδέα:thumbup:

katerina.
30-01-12, 23:22
κοριτσακια την καληνυχτα μου....ειμαι πολύ χαρουμενη σημερα ....εκανα ποδια και εκτος απο μια μικρη ενοχληση το απογευμα δεν με εχει ξαναπιασει καθολου πονος....υποπτευομαι οτι οπονος προηλθε απο την εναταση που εβαζα το ελλειπτικο και το διαδρομο....θα τα πουμε το πρωι ...φιλια σε ολες!!!:welcome::welcome::welcome::welcome:;);););)

xelashai
30-01-12, 23:32
κοριτσακια την καληνυχτα μου....ειμαι πολύ χαρουμενη σημερα ....εκανα ποδια και εκτος απο μια μικρη ενοχληση το απογευμα δεν με εχει ξαναπιασει καθολου πονος....υποπτευομαι οτι οπονος προηλθε απο την εναταση που εβαζα το ελλειπτικο και το διαδρομο....θα τα πουμε το πρωι ...φιλια σε ολες!!!:welcome::welcome::welcome::welcome:;);););)

κατερινακι καταλαθος το εγραψες σε αλλο τοπικ το μηνυμα..
αντε μπραβο οποτε χαλαρα λιγο απο αυτα για να σου περασει...
καληνυχτα..καλη ξεκουραση!

Stella
31-01-12, 00:04
τσακαλι μου εσυυυυυυυυ!!!!!!:green:
ναι...01.02.2012 οποιες θελουν μπορουν στα λογκ τους η και εδω αν δεν εχουν λογκ να γραψουν
ημερομηνια-νουμερο κιλων και αν θελουν μια φωτο μπρος κ πισω

οταν ξαναπω θα το ξανακανουμε για να δουμε τι καναμε!;)

πχ 01.02.2012 50kg photo;)

Μου φαίνεται θα βάλω και΄γω φωτό μου, ...για μερικές μερικές που γκρινιάζουν
και παραπονιούνται να δουν πώς είναι τα πραγματικά χάλια!!!:P:P:P

xelashai
31-01-12, 00:07
Μου φαίνεται θα βάλω και΄γω φωτό μου, ...για μερικές μερικές που γκρινιάζουν
και παραπονιούνται να δουν πώς είναι τα πραγματικά χάλια!!!:P:P:P

χαχαχα...μ' αρεσει που αυτοσαρκάζεσαι..
δεν πιστευω ομως να το πιστευεις ε...:spank:

marvin
31-01-12, 00:09
Μου φαίνεται θα βάλω και΄γω φωτό μου, ...για μερικές μερικές που γκρινιάζουν
και παραπονιούνται να δουν πώς είναι τα πραγματικά χάλια!!!:P:P:P

Αντε βρε που μιλας και για χαλια εσυ!!!!

Stella
31-01-12, 00:20
χαχαχα...μ' αρεσει που αυτοσαρκάζεσαι..
δεν πιστευω ομως να το πιστευεις ε...:spank:

Όχι δεν το πιστευω ότι είμαι χάλια....και ξέρεις γιατί;
Όχι επειδή είναι καλό το σώμα μου, δεν είναι...έχω παχύνει πολύ και το ξέρω και οι άλλοι μπορεί να με βλέπουν χάλια...αλλά παρολαυτά όταν κοιτάζομαι στον καθρέφτη βλέπω τα καλά σημεία (όσο κρυμμένα κι αν είναι αυτά:P) και στις ατέλειες χαμογελώ και λέω....που θα πάει θα βελτιωθώ....αν κάνω καλούτσικη διατροφή και άσκηση θα βελτιωθώ...νόμος της φύσης είναι...δε θέλει αγχος...
Την υγεία μου να έχω και θα φτιάξω....
...το σώμα μου το αγαπώ και μ΄αρέσει και στα 60 και στα 65 και στα 70...(εντάξει με τα 70 δεν τρελαίνομαι κιόλας:green:)!

Αυτά...κηρυγμα τέλος....τώρα μπορούν να πέσουν οι ντομάτες και τα αυγά....:rolf::rolf::rolf:

Stella
31-01-12, 00:22
Αντε βρε που μιλας και για χαλια εσυ!!!!

Προκαλεις....σου το λέω προκαλειςςςςςς.....(το θυμασαι;;;;αφιερωμένο!!!:P)

xelashai
31-01-12, 00:31
Όχι δεν το πιστευω ότι είμαι χάλια....και ξέρεις γιατί;
Όχι επειδή είναι καλό το σώμα μου, δεν είναι...έχω παχύνει πολύ και το ξέρω και οι άλλοι μπορεί να με βλέπουν χάλια...αλλά παρολαυτά όταν κοιτάζομαι στον καθρέφτη βλέπω τα καλά σημεία (όσο κρυμμένα κι αν είναι αυτά:P) και στις ατέλειες χαμογελώ και λέω....που θα πάει θα βελτιωθώ....αν κάνω καλούτσικη διατροφή και άσκηση θα βελτιωθώ...νόμος της φύσης είναι...δε θέλει αγχος...
Την υγεία μου να έχω και θα φτιάξω....
...το σώμα μου το αγαπώ και μ΄αρέσει και στα 60 και στα 65 και στα 70...(εντάξει με τα 70 δεν τρελαίνομαι κιόλας:green:)!

Αυτά...κηρυγμα τέλος....τώρα μπορούν να πέσουν οι ντομάτες και τα αυγά....:rolf::rolf::rolf:
ουτε ντοματες..ουτε αυγα..ετσι θα επρεπε να σκεφτομασταν ολες!

gym
31-01-12, 00:47
ok, καλά το κατάλαβα!
Βρε πριν που είπα "ΑΛΛΑ πότε θα φτιάξω κι άλλους μυς που μετά θα γραμμώσω κ θα μαι τουμπανάκι! " πήγαινε μαζί με τη προηγούμενη πρόταση, αλλά το πήρες σαν απορία (κ απάντησες ανάλογα) ενώ εγώ δεν έχω απορία, ξέρω ότι θαργήσει. Είπα ότι δεν είμαι από αυτές που θέλουν να γίνουν σκινυ αλλά να κάνω μυς. :green: :shifty:


αυτο ειναι το κοριτσι μας...ετσι!:clap:

gym
31-01-12, 00:48
Μου φαίνεται θα βάλω και΄γω φωτό μου, ...για μερικές μερικές που γκρινιάζουν
και παραπονιούνται να δουν πώς είναι τα πραγματικά χάλια!!!:P:P:P

να βαλεις...να δουμε κ εσυ οτι θα δεσμευτεις να κανεις την αλλαγη!;)

gym
31-01-12, 00:49
Όχι δεν το πιστευω ότι είμαι χάλια....και ξέρεις γιατί;
Όχι επειδή είναι καλό το σώμα μου, δεν είναι...έχω παχύνει πολύ και το ξέρω και οι άλλοι μπορεί να με βλέπουν χάλια...αλλά παρολαυτά όταν κοιτάζομαι στον καθρέφτη βλέπω τα καλά σημεία (όσο κρυμμένα κι αν είναι αυτά:P) και στις ατέλειες χαμογελώ και λέω....που θα πάει θα βελτιωθώ....αν κάνω καλούτσικη διατροφή και άσκηση θα βελτιωθώ...νόμος της φύσης είναι...δε θέλει αγχος...
Την υγεία μου να έχω και θα φτιάξω....
...το σώμα μου το αγαπώ και μ΄αρέσει και στα 60 και στα 65 και στα 70...(εντάξει με τα 70 δεν τρελαίνομαι κιόλας:green:)!

Αυτά...κηρυγμα τέλος....τώρα μπορούν να πέσουν οι ντομάτες και τα αυγά....:rolf::rolf::rolf:

στελλα...τελος...ΕΧΕΙς ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ..:bowdown::bowdown:

Ariel
31-01-12, 00:54
εγω θελω καποτε να ειμαι "σαν" να κατεβαινω σε αγωνες!:bodybuilder2:

gym
31-01-12, 01:08
εγω θελω καποτε να ειμαι "σαν" να κατεβαινω σε αγωνες!:bodybuilder2:

στο ευχομαι να το πετυχεις κ αν το θες πολυ,ειμαι σιγουρη οτι θα το καταφερεις!;)

Ariel
31-01-12, 01:10
θελει κοπο και τροπο...!...
!ευχαριστω!

gym
31-01-12, 01:30
λοιπον λοιπον...για να δουμε τι εχουμε εδω!;)




και ναι μολις εφαγα μιση κονσερβα καλαμποκι και τα μισα φιτνες με σοκολατα της αδερφης μου.. τι να κανω?

προσπαθω να κρατησω την ψυχραιμια μου αλλα δεν..

οταν εγω λεω οτι εισαι γλυκατζου ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥς...κατ αρχας...γιατι γκρινιαζεις?μαζι δεν το λεγαμε οτι πρεπει σιγα σιγα να ανεβεις θερμδικα?εχεις καμια ιδεα(βασικα εσυ εισαι κ με μπλοκακι εεεε :P)ποσες εφαγες πριν απο αυτο καλαμποκι-φιτνες και ξερεις αν εφυγες θερμδικα?
και απο τι να ξεφυγεις βασικα?εδω με το ζορι επιανες τις 1200 ...τωρα να πηγες 1500?αντε σου λεω 2000?που δεν παιζει...αλλα και να παιζει τι εγινε?
εχεις ιδεα ο μεταβολισμος σου σαν νεο κοριτσι τι καιει?

αλλα δεν φταις εσυ...φταινει ολοι αυτοι που προμοταρουν τις ακρεες στερητικες διαιτες και πουλανε οτι μονο ετσι θα βγαλεις σωμα...ασε τα περιοδικα με τα μοντελα κ πιασε τα περιοδικα μετα φιτνεςς μοντελα...
αυτες τρωνε πιο πολυ απο σενα να ξερεις...!κ οχι σαν σπουργιτια!
αλλα κ αυτο θα το κανεις σταδιακα...ξερεις γιατι?γιατι αν σε πιασει αγχος θα μπουχτισεις...

παμε παρακατω...


κομβικο σημειο..ελινα ετοιμη να τα παρατησει. τελεια.


μπαααααααααααα??????????τι αυτο ηταν?τοσο προσπαθησαμε?τι λες καλε?>μην ακουω χαζα...
δεν θες να γυμναστεις ξανα στην ζωη σου δηλαδη?δεν νομιζω...
αυθορμητισμος λοιπον και σε πιασε η κριση...το προσπερναω κυρια μου αυτο...;)



αχ κοριτσια δεν ξερω..πρωτη φορα στους 4 μηνες διατροφης χανω ετσι τον ελεγχο... πρωτη φορα...
αστα αυτα ρε...ποτε ηταν παλι που καποια εφαγε καλαμποκι απο την κονσερβα>εσυ δεν ησουν η δεν ενθυμουμαι σωστως?:green::green::green:

και αν τον εχασες δηλαδη τι?(χριστε μου λες κ εφαγε ενα τσουρεκι μιλαμε τωρα...:shock::shock:)
πας πισω>θα χασεις τους αγωνες σου κ δεν μπορεις αυριο να προετοιμαστεις?συνελθε...ουτε παραλια θα βγγεις αυριο φουσκωμενη ουτε τιποτα...

δεν παχυνες σημερα για να σε καθησυχασω...κουλ!;):toast:
ειμαι ΠΑΡΑ πολυ στενοχωρημενη...................
θυμωνω με τον εαυτο μου π το κανα...
θυμωνω με τον εαυτο που μου χαλασε ολη την διαθεση και την ορεξη μια αναποδια..
θυμωνω που αυριο δινω μαθημα και ΔΕΝ μπορω να κανω αεροβιο το πρωι.
θυμωνω που αυριο δινω και θα βγω βραδιατικα να τρεχω σαν την τρελη.....


κατι μου λεει οτι η μερα σου ηταν καπως κ ξεσπασες λιγο στο φαγητο...(θεε μου σιγα το ξεσπασμα βασικα...αλλα αφου ετσι το εχεις αναφερει ας το παω κ εγω ετσι...;))

δεν ειμαι εγω γιαυτα.....

δεν ειμαι..τελος!

γυμναζω την κοιλια μου και τα ποδια μου εναν ολοκληρο χρονο και το μονο που εχω καταφερει ειναι απο ζελε να αναβαθμιστω σε ζυμαρι. και δεν ξερω καν αν ειμαι ζυμαρι.. παιζει ακομα να μαι καπου αναμεσα....

προσπαθω τοσο καιρο και εχω κανει μια τρυπα στο νερο..και στην διατροφη..και στην ασκηση...

ειναι σαν να μ λεει το σωμα μου.. αφου δεν θα χασω ποτε το λιπος μου και αφου βλεπεις οτι ποτε δεν σφιγγω οοοσος καιρος και να περασει.. τι το παιδευεις???

αισθανομαι πως οτι κανω το κανω τζαμπα γιατι ποτε δεν βλεπω διαφορα


ελινα...ποσα χρονια γυμναζεσαι σωστα?εναν ετσι?χμ...αν κ αυτο ειναι υποκειμενικο.γιατι το οτι πας γυμναστηριο,δεν μου λεει οτι κανεις κ προπονηση σωστη αν με πιανεις(μιλαω γενικα οχι για σενα)..για να σου μιλησω ειλικρινα..

εισαι ακομα στην αρχη....εισαι στον πρωτο χρονο κ εισαι απο τωρα απογοητευμενη...χιχι...κρατησου ερχονται κ αλλα!:P:P

ουφ..... με ηρεμησατε καπως... ευχαριστω ρε κοριτσια που τρεξατε ολες να απαντησετε.....:):)


τωρα που το θυμηθηκα καλε...εσυ ετρεξες τελικα?:green:

οτι ειχα να πω το πα..:P
ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ................
σαν κακια γυμναστρια φυσικα..
χμ/./.λαθος επιλογη!:green::green:

και εγω ετσι ημουν οσον αφορα το γυμναστηριο..... αν δν πηγαινα δεν αντεχα... ανυπομονουσα να παω... περνουσα τελεια... αλλα τον τελευταιο καιρο εχω αγχωθει..
γιατι εχεις μαθηματα κ δεν μπορεις να ξεδωσεις κ νομιζεις οτι σε παει πισω αυτο...και να σου πω το αλλο το απλο...
γυμναστικη κανουμε κ σπιτι κ παντου...εχω κανει γυμναστικη και τις καλυτερες προπονησεις σε ενα δωματιο κουτσουλια μονο με το βαρος του σωματος μου...

δεν υπαρχουν δικαιολογιες...ολοι μας μα ολοι μας ενα 10λεπτο μπορουμε να το ξεκλεψουμε...;););)με πιανννεις?:P:P:P

δεν με νοιαζει..και αυτα μερος του ημερολογιου ειναι στην ουσια. θα τα διαβαζω καποια στιγμη και θα γελαω...

αγχωνομαι με ολα αυτα..... με τα βαρη..με τις ασκησεις..με την ενταση.. με την συχνοτητα.. με το οτι κανω τοσο καιρο και δεν βλεπω διαφορα... με το οτι δεν μπορω να φαω λιγη σοκολατιτσα μια φορα στ τοσο...με το αν θα προλαβω να χω βελτιωση μεχρι το καλοκαιρι... με το οτι δν μαρεσει το σωμα μου.. με το ποσοστο λιπους...με οοολα..

αυτα ομως θα σε πανε μπροστα...
τι θες να κανεις?σαν αυτες τις απειρες κοπελες που πανε κανουν κοιλια για να ειναι ''φετες '' στην παραλια,μετα μηχανημα απαγωγων κ προσαγωγων κ εννοειται διαδρομο ...στο σπιτι ενα γιαουρτι με μηλο γιατι προσεχουν κ τελος?


οχι...εσυ εχεις ηδη ενα προγραμμα απο μενα το οποιο δεν εχεις εφαρμοσει...οκ,εχεις εξεταστικη...
οταν τελειωσει ομως,δεν υπαρχουν δικαιολογιες...
θελεις σωμα?εδω ειναι η ωρα κ η στιγμη να το αποκτησεις
εχεις τα κοτσια να προσπαθησεις?για σενα το κανεις...
ποιος σου ειπε δεν θα φας σοκολατα?φαε κ καθε μερα αλλα κοψε απο κατι αλλο...
πολλοι οι δρομοι για τον στοχο σου αρκει να βρεις τον δικο σου κ να παραμεινεις σε αυτον...

να σκεφτεσαι την γυμανστικη κ να χαμογελας...οχι να αγχωνεσαι...

θελεις αιθουσες?να πας...αλλα το εξηγησαμε αυτο το θεμα...
οτι γουσταρεις κανεις με το σωμα σου...αλλα δεν θελω να αγχωνεσαι κουκλα μου ναι?
εισαι νεα...εχεις καλο σωμα που μπορεις να βελτιωσεις οσο θες εσυ...
απλα μην σε πιανει πανικος για την παραλια...τι εγινε ρε τρελη>μαλωσες με τον δικο σου μηπως κ σε πιασει ανασφαλεια?;)

πες τα ολα στην θεια γυμ!:P:P:P



τελικα ημουν πολυ καλη...χμ....το τσαι φρουτων απο γερμανια θα φταιει μαλλον!τι στο καλο!:green::green::green:

gym
31-01-12, 01:30
θελει κοπο και τροπο...!...
!ευχαριστω!

παρακαλω!:green:

gym
31-01-12, 01:31
στανταρ η ελινα θα εχει ηρεμησει ως τωρα,,,αστο καλο...αυτη η τρελη ουτε θα διαβασει τι της εγραψα!:P:P:P:P

gym
31-01-12, 01:37
κοριτσακια την καληνυχτα μου....ειμαι πολύ χαρουμενη σημερα ....εκανα ποδια και εκτος απο μια μικρη ενοχληση το απογευμα δεν με εχει ξαναπιασει καθολου πονος....υποπτευομαι οτι οπονος προηλθε απο την εναταση που εβαζα το ελλειπτικο και το διαδρομο....θα τα πουμε το πρωι ...φιλια σε ολες!!!:welcome::welcome::welcome::welcome:;);););)

τελεια...
λοιπον για να δουμε λιγο αυτο το θεμα με το ελλειπτικο...
και μιλαμε...!αν ειναι αυτο που παιζει,ειμαστε οκ...:clap::clap:

xelashai
31-01-12, 01:39
στανταρ η ελινα θα εχει ηρεμησει ως τωρα,,,αστο καλο...αυτη η τρελη ουτε θα διαβασει τι της εγραψα!:P:P:P:P

:rolf::rolf::rolf::rolf:

gym
31-01-12, 01:42
:rolf::rolf::rolf::rolf:

δαφνη εισαι καλα?χωρις εμοτικον δεν ζω λεμεεεεεεεεεεε:P:P:P

xelashai
31-01-12, 01:45
δαφνη εισαι καλα?χωρις εμοτικον δεν ζω λεμεεεεεεεεεεε:P:P:P

39160......:rolf::rolf:

gym
31-01-12, 01:46
καλα πρεπει αν εχεις απειρη λιστα ε?

xelashai
31-01-12, 01:48
καλα πρεπει αν εχεις απειρη λιστα ε?


ουουουου...ναι αρκετα...χαχαχα

gym
31-01-12, 01:53
αντε βρε..θα κοκκινισω...Σιγα για να κουτσομπολεψουν το κανουν..
ασε που οταν εκανα διατασεις με κοιταζαν καλα καλα..σου λεει τι κανει αυτη??απο αλλο πλανητη ειναι?εδω δεν κανουμε τετοια..:rolf:
ΖΗΤΩ ΟΙ ΔΙΑΤΑΣΕΙΣ!



ενα σου λεω....

ιμαντες καρφωμενοι ψηλα για να ειναι καθετοι...και ποδια σπαγγατο σημερα!:green::green::green::green:


υ.γ. περιττο να πω οτι δεν θα ζω αυριο μεχρι να σηκωθω και να κουνηθω αλλα τελεια!;)

Ariel
31-01-12, 01:56
^ΜΑ ΓΙΑΤΙ ουτε οι μισοι στο γυμναστηριο δεν κανουν διατασεις?περιμενουν τον μυ να επανελθει μονος του????!:P

gym
31-01-12, 01:57
^ΜΑ ΓΙΑΤΙ ουτε οι μισοι στο γυμναστηριο δεν κανουν διατασεις?περιμενουν τον μυ να επανελθει μονος του????!:P

ακριβως...πραγματικα θεωρω ΣΟΒΑΡΟ το κομματι προθερμανση και αποθεραπεια...

ειναι ολοκληρη διαδικασια κ το περνανε αλλοι στο λεπτο η αλλοι καθολου...:(

xelashai
31-01-12, 01:59
αχχχ παλι ξενυχτησα...δεν θα ξυπναω το πρωι..39161...θα κοιμαμαι στη δουλεια..39163
αντε καληνυχτα και ονειρα γλυκα!!

αφιερωμενο στην ελένη...:P

gym
31-01-12, 02:01
Λοιπον

επειδη γνωριζω οτι πολλες κοπελες μπορει να αντιμετωπιζουν προβληματα με διατροφη αλλα να μην το εχουν πει,
υπαρχει ενα σιτε οπου μπορειτε να απευθυνθειτε για αμεση βοηθεια...

δεν το εχω χρησιμοποιησει αλλα μολις το βρηκα και με μια γρηγορη ματια που εριξα φαινεται οκ...

δεν εχετε κατι να χασετε...http://www.anasa.com.gr/main.htm

υ.γ. ειναι κ η ζετα δουκα μεσα...εχει περασει κ η ιδια απο τετοιες καταστασεις...το εχει πει νομιζω σε συνεντευξεις της!:toast:

gym
31-01-12, 02:01
αχχχ παλι ξενυχτησα...δεν θα ξυπναω το πρωι..39161...θα κοιμαμαι στη δουλεια..39163
αντε καληνυχτα και ονειρα γλυκα!!

αφιερωμενο στην ελένη...:P

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧ ΠΕΘΑΙΝΩ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


αντε καληνυχ:welcome:τα βρε!

xelashai
31-01-12, 02:02
ενα σου λεω....

ιμαντες καρφωμενοι ψηλα για να ειναι καθετοι...και ποδια σπαγγατο σημερα!:green::green::green::green:


υ.γ. περιττο να πω οτι δεν θα ζω αυριο μεχρι να σηκωθω και να κουνηθω αλλα τελεια!;)

ωπ πως το εκανες αυτο???αααχαχαχα..κανουν δουλεια οι διατασεις!!

gym
31-01-12, 02:02
ωπ πως το εκανες αυτο???αααχαχαχα..κανουν δουλεια οι διατασεις!!

αμε αμε...βοηθαει γενικα!:toast::toast::toast:;)

xelashai
31-01-12, 02:05
αμε αμε...βοηθαει γενικα!:toast::toast::toast:;)
ωχ καταλαβα...δεν θα μπορω να κουνηθω αυριο...
παντως χωρις πλακα οταν εμπαινα στη yoga..οι διατασεις ηταν το αγαπημενο μου...ειδικα οταν τραβανε...καταλαβαινεις ολο σου το σωμα..και ας πονουσα μετα..μου αρεσε

gym
31-01-12, 02:07
ωχ καταλαβα...δεν θα μπορω να κουνηθω αυριο...
παντως χωρις πλακα οταν εμπαινα στη yoga..οι διατασεις ηταν το αγαπημενο μου...ειδικα οταν τραβανε...καταλαβαινεις ολο σου το σωμα..και ας πονουσα μετα..μου αρεσε

βοηθαει λεμε παντου!
να κανεις διατασεις γιατι οταν θα γερασεις αυτο θα σε βοηθησει πολυ!χαχαχαχαχα.χα..χα.χ.α.χα.χ.α..τι λεω ,,,με πιασε η χαζομαρα τωρα!:rolf::rolf::rolf::rolf:

xelashai
31-01-12, 02:08
^ΜΑ ΓΙΑΤΙ ουτε οι μισοι στο γυμναστηριο δεν κανουν διατασεις?περιμενουν τον μυ να επανελθει μονος του????!:P

πραγματικα ...επρεπε να το επιβάλλουν οι γυμναστες..ο θεος να τους κανει...
ειδικα οταν βλεπω τους αντρες να μπαίνουν στα βαρη χωρις ζεσταμα και διατασεις...τι να πεις????

gym
31-01-12, 02:09
πραγματικα ...επρεπε να το επιβάλλουν οι γυμναστες..ο θεος να τους κανει...
ειδικα οταν βλεπω τους αντρες να μπαίνουν στα βαρη χωρις ζεσταμα και διατασεις...τι να πεις????

ελα ρε αυτοι ειναι χαρντκορ κ αυτα ειναι για γυναικες αλλα οταν τραυματιζονται κ ερχονατι για αποκατασταση τρωνε πολυ κραξιμο!:green::green:

xelashai
31-01-12, 02:10
βοηθαει λεμε παντου!
να κανεις διατασεις γιατι οταν θα γερασεις αυτο θα σε βοηθησει πολυ!χαχαχαχαχα.χα..χα.χ.α.χα.χ.α..τι λεω ,,,με πιασε η χαζομαρα τωρα!:rolf::rolf::rolf::rolf:

χαχαχα...
εσυ τι κανεις βρε?η πτυχιακη?

gym
31-01-12, 02:11
χαχαχα...
εσυ τι κανεις βρε?η πτυχιακη?

μεχρι μεσα εχω τελειωσει τα παντα πρωτα ο Θεος...απλα πιεζομαι κ λογω εξεταστικης...κ μετα παραδιδω λογικα οταν γραφτει!αλλα απο μενα τελειωνει φεβρουαριο...το γραψιμο στο πισι ειναι δουλεια αλλου!:green::green::green:

xelashai
31-01-12, 02:12
ελα ρε αυτοι ειναι χαρντκορ κ αυτα ειναι για γυναικες αλλα οταν τραυματιζονται κ ερχονατι για αποκατασταση τρωνε πολυ κραξιμο!:green::green:

πω πω..εμπαιναν αγορια στη yoga και δεν μπορουσαν να ενωσουν τα χερια πισω απο τη μεση τους..

xelashai
31-01-12, 02:14
μεχρι μεσα εχω τελειωσει τα παντα πρωτα ο Θεος...απλα πιεζομαι κ λογω εξεταστικης...κ μετα παραδιδω λογικα οταν γραφτει!αλλα απο μενα τελειωνει φεβρουαριο...το γραψιμο στο πισι ειναι δουλεια αλλου!:green::green::green:

αντε μπραβο ..και μετα πτυχιο 39165 εεε???

gym
31-01-12, 02:20
αντε μπραβο ..και μετα πτυχιο 39165 εεε???

πρωτα Ο Θεος ΝΑΙ~ΑΜΗΝ!

νανι καλε εσυ...αντε!!!!!:green::green:

xelashai
31-01-12, 02:22
πρωτα Ο Θεος ΝΑΙ~ΑΜΗΝ!

νανι καλε εσυ...αντε!!!!!:green::green:
παω..παω...καληνυχτα!:welcome:

dorita
31-01-12, 02:23
με τόοοοοοοοοσσσσσσσσσσηηη πίεση που τρώει κ από εμάς το gymaki , πραγματικα δεν ξερω πω ς τα βγαζει πέρα με μας τις
τρελές.................

gym
31-01-12, 02:37
αντε καλε...καντε οτι λεω,βοηθηστε τον εαυτο σας κ μακαρι να ασχολουμαι μαζι σας για χρονια!
μαζι θα γερασουμε!:green::green::green:


λοιπον παω κ εγω κοριτσαρες....καληνυχταααα!!!!!!:welcome:

kritsinaki!
31-01-12, 02:41
πρωτα Ο Θεος ΝΑΙ~ΑΜΗΝ!

νανι καλε εσυ...αντε!!!!!:green::green:


αντε κ στα δικα μας ελενη μ ...κ εγω τωρα θα ξεκινησω πτυχιακη ο αγωνας για τ πτυχιο...την ψυχη μ εχει φαει αυτη η σχολη...:P:P:P

dorita
31-01-12, 02:48
βουρ...κοριτσια στον αγωνα για το πτυχίο!
σκιστεεεε!!!!!!

eli_din3
31-01-12, 02:51
στανταρ η ελινα θα εχει ηρεμησει ως τωρα,,,αστο καλο...αυτη η τρελη ουτε θα διαβασει τι της εγραψα!:P:P:P:P

εγω και να ηρεμησω??? :P απλα διαβαζα.. τωρα τωρα απανταω :P

eli_din3
31-01-12, 03:08
λοιπον λοιπον...για να δουμε τι εχουμε εδω!;)





οταν εγω λεω οτι εισαι γλυκατζου ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥς...κατ αρχας...γιατι γκρινιαζεις?μαζι δεν το λεγαμε οτι πρεπει σιγα σιγα να ανεβεις θερμδικα?εχεις καμια ιδεα(βασικα εσυ εισαι κ με μπλοκακι εεεε :P)ποσες εφαγες πριν απο αυτο καλαμποκι-φιτνες και ξερεις αν εφυγες θερμδικα?
και απο τι να ξεφυγεις βασικα?εδω με το ζορι επιανες τις 1200 ...τωρα να πηγες 1500?αντε σου λεω 2000?που δεν παιζει...αλλα και να παιζει τι εγινε?
εχεις ιδεα ο μεταβολισμος σου σαν νεο κοριτσι τι καιει?

ξερω τι θερμιδες ειχα μεχρι εκεινη την στιγμη..1250-1300...οσο για το καλαμποκι....ηταν ρε χαμος..αλλα σκεψου οτι τοτε επαιρνα 1200 θερμιδες και αν..και επισης δεν ηταν γλυκο... και ηταν και πιο λιγη ποσοτητα

αλλα δεν φταις εσυ...φταινει ολοι αυτοι που προμοταρουν τις ακρεες στερητικες διαιτες και πουλανε οτι μονο ετσι θα βγαλεις σωμα...ασε τα περιοδικα με τα μοντελα κ πιασε τα περιοδικα μετα φιτνεςς μοντελα...
αυτες τρωνε πιο πολυ απο σενα να ξερεις...!κ οχι σαν σπουργιτια!
αλλα κ αυτο θα το κανεις σταδιακα...ξερεις γιατι?γιατι αν σε πιασει αγχος θα μπουχτισεις...

παμε παρακατω...




μπαααααααααααα??????????τι αυτο ηταν?τοσο προσπαθησαμε?τι λες καλε?>μην ακουω χαζα...
δεν θες να γυμναστεις ξανα στην ζωη σου δηλαδη?δεν νομιζω...
αυθορμητισμος λοιπον και σε πιασε η κριση...το προσπερναω κυρια μου αυτο...;)





κατι μου λεει οτι η μερα σου ηταν καπως κ ξεσπασες λιγο στο φαγητο...(θεε μου σιγα το ξεσπασμα βασικα...αλλα αφου ετσι το εχεις αναφερει ας το παω κ εγω ετσι...;))



ελινα...ποσα χρονια γυμναζεσαι σωστα?εναν ετσι?χμ...αν κ αυτο ειναι υποκειμενικο.γιατι το οτι πας γυμναστηριο,δεν μου λεει οτι κανεις κ προπονηση σωστη αν με πιανεις(μιλαω γενικα οχι για σενα)..για να σου μιλησω ειλικρινα..

εισαι ακομα στην αρχη....εισαι στον πρωτο χρονο κ εισαι απο τωρα απογοητευμενη...χιχι...κρατησου ερχονται κ αλλα!:P:P

ρε το σωμα μου παει σαν χελωνα...


τωρα που το θυμηθηκα καλε...εσυ ετρεξες τελικα?:green:

οχι.. περπατησα να ηρεμησω..

χμ/./.λαθος επιλογη!:green::green:

γιατι εχεις μαθηματα κ δεν μπορεις να ξεδωσεις κ νομιζεις οτι σε παει πισω αυτο...και να σου πω το αλλο το απλο...
γυμναστικη κανουμε κ σπιτι κ παντου...εχω κανει γυμναστικη και τις καλυτερες προπονησεις σε ενα δωματιο κουτσουλια μονο με το βαρος του σωματος μου...

δεν υπαρχουν δικαιολογιες...ολοι μας μα ολοι μας ενα 10λεπτο μπορουμε να το ξεκλεψουμε...;););)με πιανννεις?:P:P:P

ε ναι ρε συ αλλα αλλο στο σπιτι αλλο εκει..ειναι πιο ολοκληρωμενο

αυτα ομως θα σε πανε μπροστα...
τι θες να κανεις?σαν αυτες τις απειρες κοπελες που πανε κανουν κοιλια για να ειναι ''φετες '' στην παραλια,μετα μηχανημα απαγωγων κ προσαγωγων κ εννοειται διαδρομο ...στο σπιτι ενα γιαουρτι με μηλο γιατι προσεχουν κ τελος?


οχι...εσυ εχεις ηδη ενα προγραμμα απο μενα το οποιο δεν εχεις εφαρμοσει...οκ,εχεις εξεταστικη...
οταν τελειωσει ομως,δεν υπαρχουν δικαιολογιες...
θελεις σωμα?εδω ειναι η ωρα κ η στιγμη να το αποκτησεις
εχεις τα κοτσια να προσπαθησεις?για σενα το κανεις...
ποιος σου ειπε δεν θα φας σοκολατα?φαε κ καθε μερα αλλα κοψε απο κατι αλλο...
πολλοι οι δρομοι για τον στοχο σου αρκει να βρεις τον δικο σου κ να παραμεινεις σε αυτον...

να σκεφτεσαι την γυμανστικη κ να χαμογελας...οχι να αγχωνεσαι...

θελεις αιθουσες?να πας...αλλα το εξηγησαμε αυτο το θεμα...
οτι γουσταρεις κανεις με το σωμα σου...αλλα δεν θελω να αγχωνεσαι κουκλα μου ναι?
εισαι νεα...εχεις καλο σωμα που μπορεις να βελτιωσεις οσο θες εσυ...
απλα μην σε πιανει πανικος για την παραλια...τι εγινε ρε τρελη>μαλωσες με τον δικο σου μηπως κ σε πιασει ανασφαλεια?;)

πες τα ολα στην θεια γυμ!:P:P:P



τελικα ημουν πολυ καλη...χμ....το τσαι φρουτων απο γερμανια θα φταιει μαλλον!τι στο καλο!:green::green::green:

αχχχ τι να πωω

gym
31-01-12, 11:13
ε κατσε βρε ελινα...απο την μια δεν θες προγραμμα ενταση συχνοτητα λεπτομερειες δηλαδη κ απο την αλλη θες κατι το πιο ολοκληρωμενο στο γυμναστηριο...αντιφασκεις αγαπηηηη....απο την μανια σου ειναι...

δεν πειραζει θα σου περασει...:P:P:P

λοιπον δεν θελω ηττοπαθειες,το κεφαλι κατω κ δουλεια για να δουμε αποτελεσματα...να χαιρεσαι κ να αγαπας αυτο που κανεις...:toast::toast::toast:

eli_din3
31-01-12, 11:22
ε κατσε βρε ελινα...απο την μια δεν θες προγραμμα ενταση συχνοτητα λεπτομερειες δηλαδη κ απο την αλλη θες κατι το πιο ολοκληρωμενο στο γυμναστηριο...αντιφασκεις αγαπηηηη....απο την μανια σου ειναι...

δεν πειραζει θα σου περασει...:P:P:P

λοιπον δεν θελω ηττοπαθειες,το κεφαλι κατω κ δουλεια για να δουμε αποτελεσματα...να χαιρεσαι κ να αγαπας αυτο που κανεις...:toast::toast::toast:

δεν ειναι οτι δεν τα θελω βρε..απλα με αγχωνουν γιατι ειναι κατι πρωτογνωρο...αντε να τελειωσει η εξεταστικη να στρωθω....!!

επισης δεν ειμαι γλυκατζου..ειμαι τρελα του αλμυρου..αλλα επειδη το αλμυρο το χω. κ μαλιστα σε ποσοτητες και μαλιστα σε πολυ ωραιες συνταγες. δεν μ λειπει απ τν ζωη... ενω το αλλο λειπει γιαυτο με χτυπαει ετσι.. αλλα τεεελοςςς τεεεελοςςς.επαθα και εμαθα..

πρωτη φορα μετα απ τοσο καιρο ξυπνησα με φουσκωμενη κοιλια (επισης πρωτη φορα μεχρι να κοιμηθω δεν ενιωθα πεινα αλλα νταξει)


τελοςςςςς...τερμα τα αστεια :P παμεεε

xelashai
31-01-12, 11:29
δεν ειναι οτι δεν τα θελω βρε..απλα με αγχωνουν γιατι ειναι κατι πρωτογνωρο...αντε να τελειωσει η εξεταστικη να στρωθω....!!

επισης δεν ειμαι γλυκατζου..ειμαι τρελα του αλμυρου..αλλα επειδη το αλμυρο το χω. κ μαλιστα σε ποσοτητες και μαλιστα σε πολυ ωραιες συνταγες. δεν μ λειπει απ τν ζωη... ενω το αλλο λειπει γιαυτο με χτυπαει ετσι.. αλλα τεεελοςςς τεεεελοςςς.επαθα και εμαθα..

πρωτη φορα μετα απ τοσο καιρο ξυπνησα με φουσκωμενη κοιλια (επισης πρωτη φορα μεχρι να κοιμηθω δεν ενιωθα πεινα αλλα νταξει)


τελοςςςςς...τερμα τα αστεια :P παμεεε

αντε βρε κοριτσι..μπραβο!!και τηυν επομενη φορα που θα θες χαζομαρες φροντισε να θυμηθεις πως ενιωσες χθες...τουλαχιστον εγω αυτο κανω..

eli_din3
31-01-12, 11:33
αντε βρε κοριτσι..μπραβο!!και τηυν επομενη φορα που θα θες χαζομαρες φροντισε να θυμηθεις πως ενιωσες χθες...τουλαχιστον εγω αυτο κανω..

εκεινη την στιγμη δεν νομιζω να με νοιαξει πιστεψε με! :P

αλλα μετα τα χθεσινα δεν νομιζω ουτε καν να μ ρθει ορεξη για κατι κακο για καιρο.....

παντως σας ευχαριστω ολες για χθεςςςςςςς!!! απειρα.. πραγματικα αν δν μ λεγατε αυτα π μ λεγατε ακομα ετσι θα μουν... :love::love::love:

xelashai
31-01-12, 11:45
εκεινη την στιγμη δεν νομιζω να με νοιαξει πιστεψε με! :P

αλλα μετα τα χθεσινα δεν νομιζω ουτε καν να μ ρθει ορεξη για κατι κακο για καιρο.....

παντως σας ευχαριστω ολες για χθεςςςςςςς!!! απειρα.. πραγματικα αν δν μ λεγατε αυτα π μ λεγατε ακομα ετσι θα μουν... :love::love::love:

θα μου το χρωστας μην ανησυχεις...:P:P

gym
31-01-12, 11:49
εκεινη την στιγμη δεν νομιζω να με νοιαξει πιστεψε με! :P

αλλα μετα τα χθεσινα δεν νομιζω ουτε καν να μ ρθει ορεξη για κατι κακο για καιρο.....

παντως σας ευχαριστω ολες για χθεςςςςςςς!!! απειρα.. πραγματικα αν δν μ λεγατε αυτα π μ λεγατε ακομα ετσι θα μουν... :love::love::love:

και που να σου ελεγα εγω αυτα που θα σου ελεγα αν ησουν διπλα μου για σε ταρακουνησω...:P:P:P:P

marvin
31-01-12, 12:03
εκεινη την στιγμη δεν νομιζω να με νοιαξει πιστεψε με! :P

αλλα μετα τα χθεσινα δεν νομιζω ουτε καν να μ ρθει ορεξη για κατι κακο για καιρο.....

παντως σας ευχαριστω ολες για χθεςςςςςςς!!! απειρα.. πραγματικα αν δν μ λεγατε αυτα π μ λεγατε ακομα ετσι θα μουν... :love::love::love:

Ολες Ελινα το εχουμε περασει αυτο καποια στιγμη.Σε καποιες δεν υπηρχε ανθρωπος να μιλησουν...θεωρησε τυχερο τον εαυτο σου που ειχες καπου να τα πεις.Βγαλε το καταναγκαστικο απο το μυαλο σου..το μονο πρεπει, που σου προτινω να κρατησεις ειναι αυτο...πρεπει να κανω κατι καλο για μενα!!!!!

xelashai
31-01-12, 12:13
Ολες Ελινα το εχουμε περασει αυτο καποια στιγμη.Σε καποιες δεν υπηρχε ανθρωπος να μιλησουν...θεωρησε τυχερο τον εαυτο σου που ειχες καπου να τα πεις.Βγαλε το καταναγκαστικο απο το μυαλο σου..το μονο πρεπει, που σου προτινω να κρατησεις ειναι αυτο...πρεπει να κανω κατι καλο για μενα!!!!!

πολυ σωστα!
εγω απο οταν αρχισα να γραφω εδω νιωθω να ξεσπάω..να τα βγαζω απο μεσα μου..και ετσι σταματησα τις βραδυνες σοκολατιτσες...

gym
31-01-12, 12:14
πολυ σωστα!
εγω απο οταν αρχισα να γραφω εδω νιωθω να ξεσπάω..να τα βγαζω απο μεσα μου..και ετσι σταματησα τις βραδυνες σοκολατιτσες...

κοριτσια πραγματικα χαιρομαι με αυτα που διαβαζω...:clap::clap::clap:

υ.γ.κ δεν εννοω τις σοκολατιτσες ντιαρ!:P:P:P:P