PDA

Επιστροφή στο Forum : Female Gym Tips



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

xelashai
31-01-12, 12:19
κοριτσια πραγματικα χαιρομαι με αυτα που διαβαζω...:clap::clap::clap:

υ.γ.κ δεν εννοω τις σοκολατιτσες ντιαρ!:P:P:P:P

χαχα..αντε βρε...σοβαρα..το βραδυ με πιανουν οι αδυναμιες μου..εκει που ειμαι κουρασμενη και θελω να χαλαρωσω νιωθω λες και η σοκολατα θα με ξεκουρασει και θα με ηρεμησει..παραξενα παιχνιδια του μυαλού...

gym
31-01-12, 12:21
χαχα..αντε βρε...σοβαρα..το βραδυ με πιανουν οι αδυναμιες μου..εκει που ειμαι κουρασμενη και θελω να χαλαρωσω νιωθω λες και η σοκολατα θα με ξεκουρασει και θα με ηρεμησει..παραξενα παιχνιδια του μυαλού...

ακριβως...του μυαλου γιατι πεινα δεν ειναι...

αλλωστε το γλυκο δεν το τρωμε για να παρουμε θρεψη...αλλα για την τερψη!οποτε ας το τρωμε μια στο τοσο για να το ευχαριστιομαστε κιολας!;);)

xelashai
31-01-12, 12:35
ακριβως...του μυαλου γιατι πεινα δεν ειναι...

αλλωστε το γλυκο δεν το τρωμε για να παρουμε θρεψη...αλλα για την τερψη!οποτε ας το τρωμε μια στο τοσο για να το ευχαριστιομαστε κιολας!;);)
ακριβως...και να φανταστεις οτι ετρωγα..ετρωγα..και αν και απο καποια στιγμη και μετα μου ερχοταν αηδια..συνεχιζα να τρωω χωρις να καταλαβαινω το γιατι...

amst
31-01-12, 12:45
^ΜΑ ΓΙΑΤΙ ουτε οι μισοι στο γυμναστηριο δεν κανουν διατασεις?περιμενουν τον μυ να επανελθει μονος του????!:P

Γιατί παίζει να μην το ξέρουν ρε, όπως δεν το ήξερα και εγώ...

amst
31-01-12, 13:13
Δύο ερωτήσεις για σήμερα:

1) Πόσο μέλι μπορούμε να τρώμε? Δηλαδή, μια κουταλιά γλυκού στο γιαούρτι το απόγευμα, είναι υπερβολή?
2) Με το ζελέ τι παίζει? Εννοώ τον λάιτ. Είχα διαβάσει κάπου, ότι μπορούμε να τρώμε ελεύθερα, ακόμη και ένα κουτί τη μέρα. Από θερμίδες δεν έχει τίποτα, νομίζω καμμιά 50-αριά το κουτί, αλλά έχει ασπαρτάμη και ψιλοκολλάω.


Και κάτι πολύ άσχετο: Υπάρχει διατροφή ισορροπημένη, με τεράστιο πρωινό? Ό, τι και αν φάω, θέλω κι άλλο! Όταν ξυπνώ, πεινάω απίστευτα! Το νιώθετε και εσείς? Πώς το ελέγχετε? Δεν είμαι σίγουρη ότι είναι θέμα κορεσμού, αλλά θέμα γεύσεων. Δε μου αρκεί ένα μπολ δημητρικά ή 4 φρυγανιές. Θέλω απ'όλα, σε λίγη ποσότητα. Μπορώ? Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ (μόνο παλιά με τη σαβούρα)... :green::green:

amst
31-01-12, 13:18
Γιατί παίζει να μην το ξέρουν ρε, όπως δεν το ήξερα και εγώ...

Επίσης, παίζει να τις κάνουν στην τουαλέτα :green::green::green::green:
Εγώ εκεί τις κάνω, γιατί ντρέπομαι :):)

gym
31-01-12, 13:23
Δύο ερωτήσεις για σήμερα:

1) Πόσο μέλι μπορούμε να τρώμε? Δηλαδή, μια κουταλιά γλυκού στο γιαούρτι το απόγευμα, είναι υπερβολή?και κουταλιας της σουπας να φας αν εισαι οκ με τα μακρος σου ειναι οκ...
2) Με το ζελέ τι παίζει? Εννοώ τον λάιτ. Είχα διαβάσει κάπου, ότι μπορούμε να τρώμε ελεύθερα, ακόμη και ένα κουτί τη μέρα. Από θερμίδες δεν έχει τίποτα, νομίζω καμμιά 50-αριά το κουτί, αλλά έχει ασπαρτάμη και ψιλοκολλάω.
ε καλα μην φας κ ενα κουτι κ εσυ...φαε ενα...δεν ειναι για χορταση,αλλα για ευχαριστηση;)

Και κάτι πολύ άσχετο: Υπάρχει διατροφή ισορροπημένη, με τεράστιο πρωινό?ΝΑΙ
Ό, τι και αν φάω, θέλω κι άλλο! Όταν ξυπνώ, πεινάω απίστευτα! Το νιώθετε και εσείς? Πώς το ελέγχετε? ΤΡΩΜΕ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΛΟ;)
Δεν είμαι σίγουρη ότι είναι θέμα κορεσμού, αλλά θέμα γεύσεων. Δε μου αρκεί ένα μπολ δημητρικά ή 4 φρυγανιές. Ε ΜΑΑΑ ΝΑ ΤΟ
Θέλω απ'όλα, σε λίγη ποσότητα. Μπορώ? Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ (μόνο παλιά με τη σαβούρα)... :green::green:
τι κ τι θες δηλαδη?
οτι κ αν θες,μετρα ποσοτητες κ βαλτο..ε τωρα αμα τρως εκεινα τα φιτνες πχ που ειναι κ αερας τι αν σε κρατησει ρε;)

katerina.
31-01-12, 13:33
Επίσης, παίζει να τις κάνουν στην τουαλέτα :green::green::green::green:
Εγώ εκεί τις κάνω, γιατί ντρέπομαι :):)


και εγ στην αρχη ντρεπομουνα οχι μονο για τις διατασεις αλλα και για τις ασκησεις ....παω σε ενα μικρο γυμναστηριο κοντα στην γειτονια μου ..και θα μπορουσα να πω οτι ειμαι εκει μεσα η μοναδικη γυναικα που ασχολειται τοσο σοβαρα με τα βαρη...ειδικα την ωρα που πηγαινω εγω το πρωι...φαντασου καμια 10αρια αντρες και οι μοναδικη γυναικα εγω..εχτες ειδικα που ειχα ποδια και γλουτους οταν εκανα την γεφυρα με τα κιλα επεσε καργα σχολιασμος ..τωρα ομως δεν με νοιαζει ...βαζω τα ακουστικα στα αυτια ακουω τερμα μουσικη και ειμαι στην κοσμαρα μου....

αυτο που με ενοχλει ακομη και τωρα ειναι οταν τους ζηταω να κανουμε εναλλαξ ενα οργανο ...τους βλεπω να δυσανασχετουνε ...σαν να λενε τι θελει να κανει αυτη εδω μεσα!!!!εκει ειναι που πεισμωνω περισσοτερο και καθομαι σαν μπαστακας μπροστα τους μεχρι να τελειωσουν.....χιχι:green::green::green::green::green::green:

amst
31-01-12, 13:34
τι κ τι θες δηλαδη?
οτι κ αν θες,μετρα ποσοτητες κ βαλτο..ε τωρα αμα τρως εκεινα τα φιτνες πχ που ειναι κ αερας τι αν σε κρατησει ρε;)

Όχι καλέ. Τα έκοψα! Τρώω τα μούσλι με φρούτα-ξηρούς καρπούς ==> 50γρ.

Αλλά ενώ φουσκώνει η κοιλιά μου και νιώθω ότι χόρτασα, ψάχνομαι και για κάτι άλλο.
Αν ας πούμε το έκανα 30γρ. ή 20γρ. θα μπορούσα να προσθέσω και καμμιά φρυγανιά με μέλι? Ή ένα φ.χ. πορτοκάλι?

Εσείς τι τρώτε δηλαδή?
Γενικά, στα υπόλοιπα γεύματα μπορώ να μαζευτώ και να κάνω υποχωρήσεις αλλά στο πρωινό...... ε είναι το σημαντικότερο γεύμα μου!

gym
31-01-12, 13:36
Όχι καλέ. Τα έκοψα! Τρώω τα μούσλι με φρούτα-ξηρούς καρπούς ==> 50γρ.

Αλλά ενώ φουσκώνει η κοιλιά μου και νιώθω ότι χόρτασα, ψάχνομαι και για κάτι άλλο.
Αν ας πούμε το έκανα 30γρ. ή 20γρ. θα μπορούσα να προσθέσω και καμμιά φρυγανιά με μέλι? Ή ένα φ.χ. πορτοκάλι?

Εσείς τι τρώτε δηλαδή?
Γενικά, στα υπόλοιπα γεύματα μπορώ να μαζευτώ και να κάνω υποχωρήσεις αλλά στο πρωινό...... ε είναι το σημαντικότερο γεύμα μου!

καλα με την φρυγανια με μελι εσυ νομιζεις θα χορτσασεις?αλλα αν το θες βαλτο αρκει να ξερεις θερμιδικα πανω κατω που βρισκεσαι...;)
εννοειται μπαινει κ ενα πορτοκαλι ρε συ...δεν υπαρχει θεμα...

εγω σημερα εφαγα φασολακια με αυγα και βρωμη κ λεμονι με κανελα...:green::green:

amst
31-01-12, 13:38
και εγ στην αρχη ντρεπομουνα οχι μονο για τις διατασεις αλλα και για τις ασκησεις ....παω σε ενα μικρο γυμναστηριο κοντα στην γειτονια μου ..και θα μπορουσα να πω οτι ειμαι εκει μεσα η μοναδικη γυναικα που ασχολειται τοσο σοβαρα με τα βαρη...ειδικα την ωρα που πηγαινω εγω το πρωι...φαντασου καμια 10αρια αντρες και η μοναδικη γυναικα εγω..εχτες ειδικα που ειχα ποδια και γλουτους οταν εκανα την γεφυρα με τα κιλα επεσε καργα σχολιασμος ..τωρα ομως δεν με νοιαζει ...βαζω τα ακουστικα στα αυτια ακουω τερμα μουσικη και ειμαι στην κοσμαρα μου....

αυτο που με ενοχλει ακομη και τωρα ειναι οταν τους ζηταω να κανουμε εναλλαξ ενα οργανο ...τους βλεπω να δυσανασχετουνε ...σαν να λενε τι θελει να κανει αυτη εδω μεσα!!!!εκει ειναι που πεισμωνω περισσοτερο και καθομαι σαν μπαστακας μπροστα τους μεχρι να τελειωσουν.....χιχι:green::green::green::green::green::green:


Καλά, αυτό με τους γλουτούς το έχω πάθει και εγώ και είναι ο λόγος που σταμάτησα να φοράω κολάν στο γυμναστήριο (αλλά με τη φόρμα πού να τρέξεις, που πέφτει και φτάνει στα γόνατα??)
Χέστους μωρέ! Να την απολαμβάνεις την τσατίλα τους...

gym
31-01-12, 13:40
εγω κουναω κ το χερι μου οταν βρωμανε μπροστα τους...:green::green:

ναι ναι με αγαπανε ολοι εκει...!:green::green::green:

amst
31-01-12, 13:40
καλα με την φρυγανια με μελι εσυ νομιζεις θα χορτσασεις? όχι ε?? αλλα αν το θες βαλτο αρκει να ξερεις θερμιδικα πανω κατω που βρισκεσαι...;)
εννοειται μπαινει κ ενα πορτοκαλι ρε συ...δεν υπαρχει θεμα...

εγω σημερα εφαγα φασολακια με αυγα και βρωμη κ λεμονι με κανελα... πολύ εξτίμ μου ακούγεται :green::green:


ρε όλες τέτοια πρωινά τρώτε??

amst
31-01-12, 13:42
εγω κουναω κ το χερι μου οταν βρωμανε μπροστα τους...:green::green:

ναι ναι με αγαπανε ολοι εκει...!:green::green::green:

χαχαχαχααααααααααααααααααααααα
καλό!!!!!

gym
31-01-12, 13:43
ρε όλες τέτοια πρωινά τρώτε??

ρε τσεκαρε τα λογκ των κοριτσιων μια...

απλα αυτο τρωω εγω αυτες τις μερες ετσι γιατι ετσι θελω...ποιος λεει οτι τα φασολακια πρεπει να τα εχω μονο σε μεσημεριανο?:green::green::green:

gym's sis
31-01-12, 13:46
εγω σημερα εφαγα φασολακια με αυγα και βρωμη κ λεμονι με κανελα...:green::green:

Για πρώι??????:shock: Ωραία που θα περασωωωωω...!!! :P

gym
31-01-12, 13:48
Για πρώι??????:shock: Ωραία που θα περασωωωωω...!!! :P

χεχεχεχεχχεχε!οντως!μοσχοβολαει το σπιτι οταν ψηνεται!:green::green:

xelashai
31-01-12, 13:48
ρε οι αντρες ειναι πολυ κουτσομποληδες...ακομα και στο γυμναστηριο κανουν πηγαδακια...ηθελα να ξερα τι λενε???

kritsinaki!
31-01-12, 13:49
ακριβως...του μυαλου γιατι πεινα δεν ειναι...

αλλωστε το γλυκο δεν το τρωμε για να παρουμε θρεψη...αλλα για την τερψη!οποτε ας το τρωμε μια στο τοσο για να το ευχαριστιομαστε κιολας!;);)

ετσι...να το τρωμε οχι να μασ τρωει το ατιμο....:(:(:(

eli_din3
31-01-12, 13:49
εγω κουναω κ το χερι μου οταν βρωμανε μπροστα τους...:green::green:

ναι ναι με αγαπανε ολοι εκει...!:green::green::green:

x0a0x0ax0a0xa0x0a0x

εε κανονισε να σε μισουν ολοι..εχω και φιλους στο γυμ σ :P

gym
31-01-12, 13:50
x0a0x0ax0a0xa0x0a0x

εε κανονισε να σε μισουν ολοι..εχω και φιλους στο γυμ σ :P

δεν πα ναναι....αν δεν ξερουν στοιχειωδεις κανονες υγειινης εγω τι φτιαω να μυριζω οτι περναει δηλαδη κ εχω την αναγκη να καλυφθω κουνωντας περα δωθε το χερι μου?:green::green:

eli_din3
31-01-12, 13:51
ρε οι αντρες ειναι πολυ κουτσομποληδες...ακομα και στο γυμναστηριο κανουν πηγαδακια...ηθελα να ξερα τι λενε???

xaxaxax
"πω τωρα...θελουν και οι γυναικες γυμ..αντε ν παν να κανουν κανα καθισμα και ας αφησουν τα βαρη.. που μου παιρνουν εκει το τετρακιλο και νομιζουν κατι κανουν..."

ή οταν πας να κανεις καμια καλη άσκηση δυσκολη.. " ναι οκ σιγα μην κανεις εσυ αυτην την ασκηση..." :p αυτα υποθετω

amst
31-01-12, 13:55
xaxaxax
"πω τωρα...θελουν και οι γυναικες γυμ..αντε ν παν να κανουν κανα καθισμα και ας αφησουν τα βαρη.. που μου παιρνουν εκει το τετρακιλο και νομιζουν κατι κανουν..."

ή οταν πας να κανεις καμια καλη άσκηση δυσκολη.. " ναι οκ σιγα μην κανεις εσυ αυτην την ασκηση..." :p αυτα υποθετω



Δεν είχα μπει στο τρυπάκι να το σκεφτώ...

Έχω να στήσω πολύ αφτί αύριο!!!!!!!!!

kritsinaki!
31-01-12, 13:55
Δύο ερωτήσεις για σήμερα:

1) Πόσο μέλι μπορούμε να τρώμε? Δηλαδή, μια κουταλιά γλυκού στο γιαούρτι το απόγευμα, είναι υπερβολή?
2) Με το ζελέ τι παίζει? Εννοώ τον λάιτ. Είχα διαβάσει κάπου, ότι μπορούμε να τρώμε ελεύθερα, ακόμη και ένα κουτί τη μέρα. Από θερμίδες δεν έχει τίποτα, νομίζω καμμιά 50-αριά το κουτί, αλλά έχει ασπαρτάμη και ψιλοκολλάω.


Και κάτι πολύ άσχετο: Υπάρχει διατροφή ισορροπημένη, με τεράστιο πρωινό? Ό, τι και αν φάω, θέλω κι άλλο! Όταν ξυπνώ, πεινάω απίστευτα! Το νιώθετε και εσείς? Πώς το ελέγχετε? Δεν είμαι σίγουρη ότι είναι θέμα κορεσμού, αλλά θέμα γεύσεων. Δε μου αρκεί ένα μπολ δημητρικά ή 4 φρυγανιές. Θέλω απ'όλα, σε λίγη ποσότητα. Μπορώ? Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ (μόνο παλιά με τη σαβούρα)... :green::green:

σ βρηκα την λυση με το που ξυπνας νερακι...πρωτον γτ ενεργοποιει τν μεταβολισμο κ σ κοβει την ληγουρα κ τν αυθορμητισμο του πρωινου σαβουριασματος...;);)

katerina.
31-01-12, 13:56
δεν πα ναναι....αν δεν ξερουν στοιχειωδεις κανονες υγειινης εγω τι φτιαω να μυριζω οτι περναει δηλαδη κ εχω την αναγκη να καλυφθω κουνωντας περα δωθε το χερι μου?:green::green:

πεστο ψεμματα πανε να φτιαξουνε σωμα αλλα η μασχαλιλα μασχαλιλα .....δεν εινα μονο οι αντρες ομως ..ειναι και κατι γυναικες που μοσχομυριζουν .......:shock::shock::shock::shock:απο μακρια ..οταν ειμαι με καμια τετοια κοντα στο διαδρομο η πετσετα μπαινει στην μυτη ...

xelashai
31-01-12, 13:57
xaxaxax
"πω τωρα...θελουν και οι γυναικες γυμ..αντε ν παν να κανουν κανα καθισμα και ας αφησουν τα βαρη.. που μου παιρνουν εκει το τετρακιλο και νομιζουν κατι κανουν..."

ή οταν πας να κανεις καμια καλη άσκηση δυσκολη.. " ναι οκ σιγα μην κανεις εσυ αυτην την ασκηση..." :p αυτα υποθετω

χαχαχχαα..πω πω γιαυτο κομπλαρω κι εγω...αφου μερικες φορες τους κοιταω με εντονο βλεμα και αγρια μπας και σταματησουν να κοιτανε..δεν εχω χειροτερο απο αυτο οταν κανω καποια ασκηση..νομιζω οτι την κανω λαθος

eli_din3
31-01-12, 13:59
χαχαχχαα..πω πω γιαυτο κομπλαρω κι εγω...αφου μερικες φορες τους κοιταω με εντονο βλεμα και αγρια μπας και σταματησουν να κοιτανε..δεν εχω χειροτερο απο αυτο οταν κανω καποια ασκηση..νομιζω οτι την κανω λαθος

αααααααααααααααααααααα και εγωωω..μακαρι να μην υπηρχαν αντρες στα γυμναστηρια :p
να ταν μονο γυναικων

:P

xelashai
31-01-12, 14:01
πεστο ψεμματα πανε να φτιαξουνε σωμα αλλα η μασχαλιλα μασχαλιλα .....δεν εινα μονο οι αντρες ομως ..ειναι και κατι γυναικες που μοσχομυριζουν .......:shock::shock::shock::shock:απο μακρια ..οταν ειμαι με καμια τετοια κοντα στο διαδρομο η πετσετα μπαινει στην μυτη ...

χαχαχα..δεν υπάρχει...ειδικα στον διαδρομο δεν αντεχεται...σου πιανεται η ανάση και δεν μπορεις να συνεχισεις

kritsinaki!
31-01-12, 14:03
Καλά, αυτό με τους γλουτούς το έχω πάθει και εγώ και είναι ο λόγος που σταμάτησα να φοράω κολάν στο γυμναστήριο (αλλά με τη φόρμα πού να τρέξεις, που πέφτει και φτάνει στα γόνατα??)
Χέστους μωρέ! Να την απολαμβάνεις την τσατίλα τους...

εγω που εχω μαθει με σορτς γτ οπως λες κ εσυ δεν γινεται ν κανεις αεροβιο με φορμα ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ! κ με κοιτανε λες κ ηρθα απο αλλο πλανητη ειδικα οι γυναικες...ελεος πραγματικα..ερχονται κ μ λενε μα καλα δεν κρυωνειιιιιςςςςς...:P:P:P:P

amst
31-01-12, 14:04
αααααααααααααααααααααα και εγωωω..μακαρι να μην υπηρχαν αντρες στα γυμναστηρια :p
να ταν μονο γυναικων

:P

Τι λες βρε!!!!
Φτου, φτου, φτου!!!!!


Εκτός από εδώ, δε τις μπορώ τις γυναίκες! Απαπαπαπαπαπα.....
Έχετε δει γκόμενα του γυμναστή στο γυμναστήριο? Να τον ρωτάς πώς να την κάνεις τη ρημάδα την άσκηση και να σε κοιτάζει με βλέμμα "θέλω να σε σφάξω τώρα"
Μα καλή μου, η δουλειά του είναι!

Καλά, πολύ κουτσομπολιά έπεσε. Πάω για ελλειπτικό, τα λέμε σε καμμιά ωρίτσα!

eli_din3
31-01-12, 14:05
εγω που εχω μαθει με σορτς γτ οπως λες κ εσυ δεν γινεται ν κανεις αεροβιο με φορμα ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ! κ με κοιτανε λες κ ηρθα απο αλλο πλανητη ειδικα οι γυναικες...ελεος πραγματικα..ερχονται κ μ λενε μα καλα δεν κρυωνειιιιιςςςςς...:P:P:P:P

καλα μονο εγω τρεχω με φορμα?? :P

και το καλοκαιρι που εκανα με σορτσακι μ λενε ολες..πως μπορεις? δεν τριβονται τ ποδια σ το ενα με το αλλο? :P

kritsinaki!
31-01-12, 14:09
πεστο ψεμματα πανε να φτιαξουνε σωμα αλλα η μασχαλιλα μασχαλιλα .....δεν εινα μονο οι αντρες ομως ..ειναι και κατι γυναικες που μοσχομυριζουν .......:shock::shock::shock::shock:απο μακρια ..οταν ειμαι με καμια τετοια κοντα στο διαδρομο η πετσετα μπαινει στην μυτη ...

περυσι στο γυμν ηταν ενα παληκαρι που μυριζε η μπλουζα του μονιμωσ ναφθαλινη...ειλικρινα εμπαινε μεσα στο γυμν κ μυριζε ολη η αιθουσα...εκει να δεις ....σ κοβοταν η ανασα...χαχχαχαχ

xelashai
31-01-12, 14:12
καλα μονο εγω τρεχω με φορμα?? :P

και το καλοκαιρι που εκανα με σορτσακι μ λενε ολες..πως μπορεις? δεν τριβονται τ ποδια σ το ενα με το αλλο? :P

ααααααχαχαχαχα..τελειο! κι εγω με φορμα κανω..

xelashai
31-01-12, 14:13
περυσι στο γυμν ηταν ενα παληκαρι που μυριζε η μπλουζα του μονιμωσ ναφθαλινη...ειλικρινα εμπαινε μεσα στο γυμν κ μυριζε ολη η αιθουσα...εκει να δεις ....σ κοβοταν η ανασα...χαχχαχαχ

εμεις που εχουμε τον ιδιοκτητη..που το παιζει και γυμναστης ο ασχετος...και καπνιζει συνεχεια...κι εγω που ειμαι και φανατικη αντικαπνιστρια.,τρελαινομαι!!!!...φοβερο παραδειγμα παντως...ελεος...αμα δεν πιστευεις σε αυτο που κανεις...

kritsinaki!
31-01-12, 14:25
ααααααχαχαχαχα..τελειο! κι εγω με φορμα κανω..

εγω θα της απαντουσα γι αυτο τρεχω για να μν φτασω σε σημειο να τριβονται τα μπουτια μ....χαχαχχαχαχ:green::green::green::green::rolf::rolf::rolf::rolf:

aggeliki
31-01-12, 14:37
χαχαχαα..καλα κοριτσια εμενα στο γυμναστηριο ειναι αρκετοι αυτοι που "μσχοβολαν" αλλα εχουμε και εναν που βγαζει απιστευτες κραυγες μιλαμε πεθαινω στο γελιο δεν μπορωωωωω..κοιταζομαστε ολοι εκει και αυτος τον χαβα του ...μονο να τον ακουσετε !!!! φωναζει υπερβολικα πολυυ!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

eri_87
31-01-12, 16:00
ΠΟΔΙΑ
ΖΕΣΤΑΜΑ 10' κ ΔΙΑΤΑΣΕΙΣ

-Leg extension με αλτήρα+17,5κ *16, 12, 12, 10

-Plie με μπάρα+12,5κ *14, 12, 12, 10

-Back squat αυτή τη φορά λίγο ανοιχτά πόδια με μπάρα+12,5κ *14, 12, 10, 10

-προχωρητικες προβολες 4*20

-30 Jumping jacks

-Romanian deadlift με μπάρα+12,5κ *15, 12, 12, 10

-Γέφυρα με 1πόδι *10, 10

Διάρκεια 55'

ΑΠΟΘΕΡΑΠΕΙΑ 10' κ ΔΙΑΤΑΣΕΙΣ

Να ρωτήσω εγώ τώρα κάτι...; Μου φαίνονται πολλά.. Κάνω και 4σετ σκουοτ κ 4 σετ πλιε σκουοτ κ 4 σετ προβολές.... :cursing: Νιώθω ότι είναι πολλά όταν τα κάνω...Με κουράζει βασικά τόσες φορές η κίνηση αυτή του σκουοτ.. τί μπορεί να γίνει; Δηλ αφού αυτές οι τρεις ασκήσεις πάνω κάτω τα ίδια γυμνάζουν. Άσε που δε θέλω να τα πιέζω τοοοοοσο πολύ γιατί μετά (βάλε κ 3-4φορές το αερόβιο) δε μπορώ να πάρω τα πόδια μου στη δουλειά. Είμαι κάθε μέρα 8ωρο όρθια, τα χρειάζομαι τα ποδαράκια... :green:

gym
31-01-12, 16:06
Να ρωτήσω εγώ τώρα κάτι...; Μου φαίνονται πολλά.. Κάνω και 4σετ σκουοτ κ 4 σετ πλιε σκουοτ κ 4 σετ προβολές.... :cursing: Νιώθω ότι είναι πολλά όταν τα κάνω...Με κουράζει βασικά τόσες φορές η κίνηση αυτή του σκουοτ.. τί μπορεί να γίνει; Δηλ αφού αυτές οι τρεις ασκήσεις πάνω κάτω τα ίδια γυμνάζουν. Άσε που δε θέλω να τα πιέζω τοοοοοσο πολύ γιατί μετά (βάλε κ 3-4φορές το αερόβιο) δε μπορώ να πάρω τα πόδια μου στη δουλειά. Είμαι κάθε μέρα 8ωρο όρθια, τα χρειάζομαι τα ποδαράκια... :green:

το πανω κατω ειναι πολυ διαφορετικο πιστεψε με...
εφοσον τα θες τα ποδια σου κ κουραζεσαι τοσο,μειωσε τα σετ ως εξης...η πρωτη ασκηση 4 ,η δευτερη 3 και η τελευταια 2...
και δες πως πας ετσι...
βλεποντας κ κανοντας...:toast::toast:

amst
31-01-12, 16:38
Είπα να άνοιξω ξεχωριστό, αλλά γράφω εδώ:



Δεν υπάρχουν ρούχα που θα θέλατε να φορέσετε και δεν τα φορέσατε ποτέ λόγω σώματος?


Καλά, έχω ξεφύγει σήμερα. Είναι από τον πυρετό.........
Αλλά είναι το πιο σημαντικό κίνητρό μου νομίζω

gym
31-01-12, 16:40
δεν μου εχει τυχει ποτε αυτο προσωπικα αλλα ειμαι σιγουρη οτι εχουν να ειπωθουν αρκετες αποψεις πανω στο θεμα...
:toast:

katerina.
31-01-12, 16:52
φουστες γιατι δεν μου αρεσουν τα ποδια μου ...ειμαι πολυ αδυνατη πανω και κατω φαινονται μπουταρες!!!shock::shock::shock:

eli_din3
31-01-12, 17:02
Είπα να άνοιξω ξεχωριστό, αλλά γράφω εδώ:



Δεν υπάρχουν ρούχα που θα θέλατε να φορέσετε και δεν τα φορέσατε ποτέ λόγω σώματος?


Καλά, έχω ξεφύγει σήμερα. Είναι από τον πυρετό.........
Αλλά είναι το πιο σημαντικό κίνητρό μου νομίζω

στενες μπλουζες γιατι εχω πιο ανοιχτη περιφερεια αναλογικα και ειμαι σαν αχλαδαρα -.-

Bigmama
31-01-12, 17:37
Καλησπέρα κορίτσια. Όλο λέω να μπω να γράψω και όλο τρέχω και δεν προλαβαίνω.
Είπα να πω κι εγώ το παράπονό μου με τα ρούχα. Πάνε 7 μήνες που γέννησα το δευτερο και δεν έχω καταφέρει να φέρω την κοιλιά στα ίσια της ακόμα. Έχω να φορέσω στενό μπλουζάκι σχεδόν 2μισι χρόνια :(

Το παλευω όμως. Δεν θα αφήσω να πάνε τόσα ρούχα χαμένα.:green:

dorita
31-01-12, 17:37
Είπα να άνοιξω ξεχωριστό, αλλά γράφω εδώ:



Δεν υπάρχουν ρούχα που θα θέλατε να φορέσετε και δεν τα φορέσατε ποτέ λόγω σώματος?


Καλά, έχω ξεφύγει σήμερα. Είναι από τον πυρετό.........
Αλλά είναι το πιο σημαντικό κίνητρό μου νομίζω


Φυσικά κ υπάρχουν ρούχα πυ θα θέλαμε να φορέσουμε κ δεν μπορούμε....λόγω του ότι δεν αισθανόμαστε καλά σε αυτό!!!η καθεμία για τις δικες της ανασφάλειες.... στηθος, κοιλια μπουτια, ψωμάκια....
αλλά το θέμα είναι να το σκεφτεις πριν το αγοράσεις το ρουχαλακι!!!!
δεν θεωρω οτι είναι σωστό να αγο΄ρσεις κάτι για να το φορεσεις την στιγμη που θα νιωθεις εσυ καλά σε αυτο!!!!
να φοράτε οτι γουσταρεετε κ σας κάνει κέφι!!!
πανω από όλα αυτοπεποίθηση......κ θα είσαι ΘΕΑ!!!
λιγα κιλα παραπανω παρακατω...τι ναλέει;;;;;;;
πρεπει να αναδεικνυει τ ακαλά της σημεια!!!;););)

dorita
31-01-12, 17:46
gymaki....ένα παράπονο:(
δεν μου αρέσει που άλλαξες φώτο....έτσι χαλαρή κ ανέμελη που σε βλέπω, χαλαρώνω κ γω!!!!!
πριν είχες αυτο το ΒΛΕΜΜΑ...κ το κορμί TURBO... σε αγρίευε λίγο.. θεσ δεν θες μπαινεις λίγο σε πειθαρχία!!!!:bodybuilder1:

dorita
31-01-12, 17:51
Καλησπέρα κορίτσια. Όλο λέω να μπω να γράψω και όλο τρέχω και δεν προλαβαίνω.
Είπα να πω κι εγώ το παράπονό μου με τα ρούχα. Πάνε 7 μήνες που γέννησα το δευτερο και δεν έχω καταφέρει να φέρω την κοιλιά στα ίσια της ακόμα. Έχω να φορέσω στενό μπλουζάκι σχεδόν 2μισι χρόνια :(

Το παλευω όμως. δεν θα αφήσω να πάνε τόσα ρούχα χαμένα.:green:

Bigmama...να σκέφτεσαι ότι πάνω ααπό όλα είσαι ΜΑΜΑ!!!:)
θα μπεις κ στα μπλουζακια σου με την υπεροχη κοιλιτσα σου...υπομονη!!!:)
τωρα ππου έχεις κ 2μπεμπε... δεν θα ξερεις ποιο να προλάβεις....
βλέπε φιλη κατερίνα μιλάμε για big mama!!!:bowdown::bowdown:

Stella
31-01-12, 17:52
Είπα να άνοιξω ξεχωριστό, αλλά γράφω εδώ:



Δεν υπάρχουν ρούχα που θα θέλατε να φορέσετε και δεν τα φορέσατε ποτέ λόγω σώματος?


Καλά, έχω ξεφύγει σήμερα. Είναι από τον πυρετό.........
Αλλά είναι το πιο σημαντικό κίνητρό μου νομίζω

Xαχα! Φυσικά και υπάρχουν!
Σ΄αυτή τη φάση που βρίσκομαι...τα πάντα όλα!:green::green::green:
Αλλά γενικά σαν σωματότυπος τα κοντά πάνω από το γόνατο και τα πολύ στενά τζιν στα ποδια, γιατί έχω χοντρά ποδια....

Ευχαριστιέμαι όμως τα καλοκαίρια τα στενα μπλουζάκια, τα αμάνικα, τα ξωπλατα και όλα αυτής της κατηγορίας....μια η άλλη δηλαδή!:P

Οι περισσότερες γυναίκες έχουμε θέμα ή με το "κάτω" μας ή με το "πάνω" μας!;)

dorita
31-01-12, 17:57
μπραβο gymaki μου....
ετσι σε θέλω!!!!:2guns::2guns:
να μην χαλαρωνουμε λέμε!!!!!!!

xelashai
31-01-12, 18:14
τα πάντα όλα.....φούστες...μπλούζες...παντελονια...ολα λέμε ολα...
μεταξυ μας παντα είχα παραπονο που δεν μπορουσα να φορεσω ασπρη φόρμα...να δουμε..θα φορεσω ποτε?

dorita
31-01-12, 18:21
τα πάντα όλα.....φούστες...μπλούζες...παντελονια...ολα λέμε ολα...
μεταξυ μας παντα είχα παραπονο που δεν μπορουσα να φορεσω ασπρη φόρμα...να δουμε..θα φορεσω ποτε?

δαφνη....;;;;με νευριάζεις!!!:angry::angry:
αν δεν φορεσεις εσυ ποιος θα φορεσei που εχεις ωραιο πωπω!;;;
κατι αλλες που βλεπω στο γυμν. κ ξεχειλιζουν απο παντου;;;
ειδες αυτοπεποιθηση;;;ειδες;;;
;)

gym
31-01-12, 18:23
αχ αχ τα κοριτσια μου...

ολα θα τα φορεσετε αν το θελησετε πολυ λοιπον!
ολα ειναι θεμα θελησης...

ποσο το θελετε λοιπον να μπειτε σε μια φουστα,μπλουζα,φορμα,κολλαν κτλ...??????

ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ?;);)

υ.γ. ρητορικη ερωτηση...:green:

xelashai
31-01-12, 18:24
δαφνη....;;;;με νευριάζεις!!!:angry::angry:
αν δεν φορεσεις εσυ ποιος θα φορεσei που εχεις ωραιο πωπω!;;;
κατι αλλες που βλεπω στο γυμν. κ ξεχειλιζουν απο παντου;;;
ειδες αυτοπεποιθηση;;;ειδες;;;
;)

α πα πα...ασπρη φορμα???μονο στα ονειρα μου...
ας καταφερω να φορεσω ολα τα αλλα και βλεπουμε...
αν και οταν θα καταφερω να τη φορεσω...τοτε μονο θα πω οτι τα καταφερα...

dorita
31-01-12, 18:29
αχ αχ τα κοριτσια μου...

ολα θα τα φορεσετε αν το θελησετε πολυ λοιπον!
ολα ειναι θεμα θελησης...

ποσο το θελετε λοιπον να μπειτε σε μια φουστα,μπλουζα,φορμα,κολλαν κτλ...??????

ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ?;);)

υ.γ. ρητορικη ερωτηση...:green:


πολυ πολυ!!!ετσι που σε βλεπω δεν μπορουμε να πουμε κ τιποτα αλλο!!!!
παναγια μου ...ετσι σε θελω!!!νε βρισκουμε το δρομο μας ...φιλακια παω γυμναστηριο τα λεμε το βραδυ:welcome::welcome:!!

katerina.
31-01-12, 19:33
Bigmama...να σκέφτεσαι ότι πάνω ααπό όλα είσαι ΜΑΜΑ!!!:)
θα μπεις κ στα μπλουζακια σου με την υπεροχη κοιλιτσα σου...υπομονη!!!:)
τωρα ππου έχεις κ 2μπεμπε... δεν θα ξερεις ποιο να προλάβεις....
βλέπε φιλη κατερίνα μιλάμε για big mama!!!:bowdown::bowdown:

καλα εγω με το που γεννησα .....απο το μαιευτηριο εβαλα κορσε να μαζευει λιγο ...και με το που πηγα σπιτι την ωρα που κοιμοταν το μωρο πλακωνόμουν στους κοιλιακους και με το που ξυπναγε την εκανα βαρακι αν δεις την αριστερη πλευρα του αυχενα μου ειναι τουμπανο εχει πετρωσει γιατι την ειχα συνεχεια αγκαλια (περασαμε και πολλους κολικους)..κουνα κουνα πανω κατω αρχισαν να πεταγονται τα δικεφαλακια παλι...σκουτ αγκαλια με το μωρο προβολες αγκαλια με το μωρο ...και πολλα αλλα. οποια ενδιαφερεται εχω πολλες ασκησεις ...
θεληση να υπαρχει ...και ολα γινονται ...ενταξει δεν καταφερνα και πολλα με αυτα αλλα δεν εμενα και πισω...

gym
31-01-12, 19:37
καλα εγω με το που γεννησα .....απο το μαιευτηριο εβαλα κορσε να μαζευει λιγο ...και με το που πηγα σπιτι την ωρα που κοιμοταν το μωρο πλακωνόμουν στους κοιλιακους και με το που ξυπναγε την εκανα βαρακι αν δεις την αριστερη πλευρα του αυχενα μου ειναι τουμπανο εχει πετρωσει γιατι την ειχα συνεχεια αγκαλια (περασαμε και πολλους κολικους)..κουνα κουνα πανω κατω αρχισαν να πεταγονται τα δικεφαλακια παλι...σκουτ αγκαλια με το μωρο προβολες αγκαλια με το μωρο ...και πολλα αλλα. οποια ενδιαφερεται εχω πολλες ασκησεις ...
θεληση να υπαρχει ...και ολα γινονται ...ενταξει δεν καταφερνα και πολλα με αυτα αλλα δεν εμενα και πισω...



αυτο ειναι καθαρο παραδειγμα αθλητικης παιδειας...μπραβο κατρινακι μου!χαιρομαι πολυ που εχουμε ενα τετοιο ατομο προς μιμηση στην παρεα μας!:bowdown::bowdown::bowdown:

Bigmama
31-01-12, 19:57
Katerina. έχεις δίκιο. Εμένα η μεγάλη είναι 15 κιλά πλέον και απο το πάνω κάτω, άλλαγμα κτλ, έχω κάνει τα καλύτερα χέρια/ώμους και άνω μοίρα τραπεζοειδή που είχα στη ζωή μου. (και με γυμναστήριο παράλληλα). Γενικώς όλα έχουν επανέλθει εκτός από την κοιλιά. Αν και πεφτω σε λίπος, η κοιλιά εκεί. Ελένη καμιά καλή συμβουλή εκτός από υπομονή και επιμονή?

gym
31-01-12, 20:01
Katerina. έχεις δίκιο. Εμένα η μεγάλη είναι 15 κιλά πλέον και απο το πάνω κάτω, άλλαγμα κτλ, έχω κάνει τα καλύτερα χέρια/ώμους και άνω μοίρα τραπεζοειδή που είχα στη ζωή μου. (και με γυμναστήριο παράλληλα). Γενικώς όλα έχουν επανέλθει εκτός από την κοιλιά. Αν και πεφτω σε λίπος, η κοιλιά εκεί. Ελένη καμιά καλή συμβουλή εκτός από υπομονή και επιμονή?

κοιλια ...λιπος αρα για να φυγει το λιπος,,θελει διατροφη αγαπη μου...οχι κατι υπερβολικο...
θελει λιγο να προσεχεις θερμιδικα να μην ξεφευγεις πολυ...
δεν ξερω κ ακριβως το τι κανεις για να σου πω αλλα οτι διατροφη κανεις να την κανεις μακροχρονια για να δεις αποτελεσμα στο θεμα λιπους...

για να χασουμε λιπος θελει ελειμμα στις θερμιδες...εστω κ μικρο αλλα για καποιο διαστημα κ οχι λιγες μερες κ παλι βουρ,,,σε συδνυασμο και με προπονηση αεροβια κ αναεροβια θα δεις αποτελεσμα στανταρ

γι αυτο πρεπει να βρεις τη διατρφοη που θα γουσταρεις να την κανεις για παντα....

κ γι αυτο ειμαι κατα των υπερβολων σε διαιτες...

kritsinaki!
31-01-12, 20:22
εγω θα θεσω αλλο θεμα ...ΠΟΙΟ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΑΝΩ ΣΑΣ Κ ΔΙΝΕΤΑΙ ΕΜΦΑΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ? ακουω αποψειιιςςςςς....

gym
31-01-12, 21:22
εγω θα θεσω αλλο θεμα ...ΠΟΙΟ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΑΝΩ ΣΑΣ Κ ΔΙΝΕΤΑΙ ΕΜΦΑΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ? ακουω αποψειιιςςςςς....

το σωστο ειναι το εξης ντιαρ...:green:

ποιο ειναι το χειροτερο σημειο επανω σας και ΑΝ δινεται εμφαση σε αυτο???????;););)

xelashai
31-01-12, 22:19
εγω θα θεσω αλλο θεμα ...ΠΟΙΟ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΑΝΩ ΣΑΣ Κ ΔΙΝΕΤΑΙ ΕΜΦΑΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ? ακουω αποψειιιςςςςς....

μμμ...στηθος και ποπό...

xelashai
31-01-12, 22:20
το σωστο ειναι το εξης ντιαρ...:green:

ποιο ειναι το χειροτερο σημειο επανω σας και ΑΝ δινεται εμφαση σε αυτο???????;););)

κοιλια...μαλλον οχι οσο πρεπει

eli_din3
31-01-12, 22:33
egv
κοιλια ...λιπος αρα για να φυγει το λιπος,,θελει διατροφη αγαπη μου...οχι κατι υπερβολικο...
θελει λιγο να προσεχεις θερμιδικα να μην ξεφευγεις πολυ...
δεν ξερω κ ακριβως το τι κανεις για να σου πω αλλα οτι διατροφη κανεις να την κανεις μακροχρονια για να δεις αποτελεσμα στο θεμα λιπους...

για να χασουμε λιπος θελει ελειμμα στις θερμιδες...εστω κ μικρο αλλα για καποιο διαστημα κ οχι λιγες μερες κ παλι βουρ,,,σε συδνυασμο και με προπονηση αεροβια κ αναεροβια θα δεις αποτελεσμα στανταρ

γι αυτο πρεπει να βρεις τη διατρφοη που θα γουσταρεις να την κανεις για παντα....

κ γι αυτο ειμαι κατα των υπερβολων σε διαιτες...

αφου θελει ελλειμα εστω και μικρο εγω γιατι να παω ισοθερμιδικααα εε??
(καλα δεν ξερεις τι εχω φαει σημερα θα στα γραψω)

eli_din3
31-01-12, 22:34
εγω θα θεσω αλλο θεμα ...ΠΟΙΟ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΑΝΩ ΣΑΣ Κ ΔΙΝΕΤΑΙ ΕΜΦΑΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ? ακουω αποψειιιςςςςς....

κανενα :P

xelashai
31-01-12, 22:42
κανενα :P

αντε βρε..πες

eli_din3
31-01-12, 22:51
αντε βρε..πες

αληθεια ρ :p

xelashai
31-01-12, 23:02
αληθεια ρ :p
αντε βρε..
και το χειροτερο ποιο ειναι?..μη μου πεις ολα..θα φας μπάτσες:P

eli_din3
31-01-12, 23:07
αντε βρε..
και το χειροτερο ποιο ειναι?..μη μου πεις ολα..θα φας μπάτσες:P

αληθεια δεν μπορω να διαλεξω ρε :p

γιατι δες.. ουτε κωλο εχω... ειναι και πεσμενος... στηθος δεν εχω... κοιλια πλαδαρη... ποδια λιγο χοντρουλικα (για τα γουστα μ)ο τρικεφαλος μου ειναι στα εγκατα της γης... περιφερεια εχω(μαλλον αυτο ειναι το χειροτερο)... εχω πεταγματακι στ ποδι στ πλαι.. αρα αληθεια δεν ξερω :P διαλεγεις και παιρνεις xD

xelashai
31-01-12, 23:11
αληθεια δεν μπορω να διαλεξω ρε :p

γιατι δες.. ουτε κωλο εχω... ειναι και πεσμενος... στηθος δεν εχω... κοιλια πλαδαρη... ποδια λιγο χοντρουλικα (για τα γουστα μ)ο τρικεφαλος μου ειναι στα εγκατα της γης... περιφερεια εχω(μαλλον αυτο ειναι το χειροτερο)... εχω πεταγματακι στ ποδι στ πλαι.. αρα αληθεια δεν ξερω :P διαλεγεις και παιρνεις xD

αααα...δεν το γλυτώνεις το ξύλο εσυ τελικά:green:

eli_din3
31-01-12, 23:12
αααα...δεν το γλυτώνεις το ξύλο εσυ τελικά:green:

καλα θα βαλω αυριο που ειναι η μερα της κρισης φωτος να δεις :P

xelashai
31-01-12, 23:20
καλα θα βαλω αυριο που ειναι η μερα της κρισης φωτος να δεις :P

ωχ..τι μου το θυμησες???

amst
31-01-12, 23:25
Καλησπέρα!

Θα ήθελα να συζητήσουμε κάτι που με βασανίζει.

Τα πόδια μου είμαι χοντρά και όχι μόνο οι γάμπες, αλλά γενικά από πάνω μέχρι κάτω (όσες δεν έχετε δει, έχω ανεβάσει φώτος).
Όπως σας έχω ξαναπεί, παλιά ήταν τούμπανο λόγω ποδηλάτου. Όμως σταματώντας το, έχει γίνει ένα πλαδαρό πράγμα με κυτταρίτιδα. Οι γονείς μου δεν έχουν χοντρά μπούτια, ούτε κάποιος άλλος στην οικογένεια. Υπάρχει περίπτωση να είναι έτσι απ΄το ποδήλατο? Δηλαδή να έχτισα τους μυς? Και τώρα τι κάνω?
Ο φίλος μου πάντα είχε θέμα με τον όγκο των ποδιών μου, σε φάση "τι το θελες και εσύ το ποδήλατο και φούσκωσες??" και σε σημείο να μου δημιουργήσει θέμα ψυχολογικό. Τι μπορώ να κάνω τώρα? Μαζεύεται αυτό το πράγμα ή να δουλέψω πολύ πόδια να τα ξανατουμπανιάσω?
Επίσης, είχα σπάσει το πόδι μου και το ένα έχει ακόμα έντονο τετρακέφαλο (στη φωτό δε φαίνεται τόσο, θα το βγάλω την επόμενη φορά) ενώ στο άλλο να έχει λίγο μαζέψει. Δε νομίζω πως φαίνεται έντονα η διαφορά αλλά εγώ την καταλαβαίνω.


Οπότε, για πείτε.....

Stella
31-01-12, 23:30
Εμένα το χειροτερότερό μου είναι τα γόνατα που είναι γεμάτα λίπος γύρω γύρω και το ακόμα χειρότερο είναι ότι δεν μπορώ να κάνω τίποτα για να το αλλάξω. :(

amst
31-01-12, 23:30
το σωστο ειναι το εξης ντιαρ...:green:

ποιο ειναι το χειροτερο σημειο επανω σας και ΑΝ δινεται εμφαση σε αυτο???????;););)


Βλέπω το σώμα συνολικά και δε μπορώ να πω ότι μ'αρέσει εκείνο ή το άλλο, αν το παραδίπλα είναι χάλια.

Παρά ταύτα, το χειρότερο είναι μάλλον τα πόδια μου και η κοιλιά μου και το καλύτερο το στήθος (όταν δε φοράω αθλητικό :green: )...
ελπίζω να γίνει ο ποπός το καλύτερο :P:P:P:P

xelashai
31-01-12, 23:31
Καλησπέρα!

Θα ήθελα να συζητήσουμε κάτι που με βασανίζει.

Τα πόδια μου είμαι χοντρά και όχι μόνο οι γάμπες, αλλά γενικά από πάνω μέχρι κάτω (όσες δεν έχετε δει, έχω ανεβάσει φώτος).
Όπως σας έχω ξαναπεί, παλιά ήταν τούμπανο λόγω ποδηλάτου. Όμως σταματώντας το, έχει γίνει ένα πλαδαρό πράγμα με κυτταρίτιδα. Οι γονείς μου δεν έχουν χοντρά μπούτια, ούτε κάποιος άλλος στην οικογένεια. Υπάρχει περίπτωση να είναι έτσι απ΄το ποδήλατο? Δηλαδή να έχτισα τους μυς? Και τώρα τι κάνω?
Ο φίλος μου πάντα είχε θέμα με τον όγκο των ποδιών μου, σε φάση "τι το θελες και εσύ το ποδήλατο και φούσκωσες??" και σε σημείο να μου δημιουργήσει θέμα ψυχολογικό. Τι μπορώ να κάνω τώρα? Μαζεύεται αυτό το πράγμα ή να δουλέψω πολύ πόδια να τα ξανατουμπανιάσω?
Επίσης, είχα σπάσει το πόδι μου και το ένα έχει ακόμα έντονο τετρακέφαλο (στη φωτό δε φαίνεται τόσο, θα το βγάλω την επόμενη φορά) ενώ στο άλλο να έχει λίγο μαζέψει. Δε νομίζω πως φαίνεται έντονα η διαφορά αλλά εγώ την καταλαβαίνω.


Οπότε, για πείτε.....

καταρχην μην αφήνεις κανεναν να σου δημιουργει ψυχολογικα...Κ Α Ν Ε Ν Α Ν!!! καταλαβες?
οσο για τα ποδια σου..ε δεν νομιζω να παιζει θεμα κληρονομικοτητας.σιγα σιγα με την σωστη γυμναστικη θα καθαριζουν απο λιπος και θα σφιγγουν..
δεν ειμαι και η καταλληλοτερη για συμβουλες βεβαια..αλλα τη γνωμη που ζητησες την ειπα:P

Stella
31-01-12, 23:32
Καλησπέρα!

Θα ήθελα να συζητήσουμε κάτι που με βασανίζει.

Τα πόδια μου είμαι χοντρά και όχι μόνο οι γάμπες, αλλά γενικά από πάνω μέχρι κάτω (όσες δεν έχετε δει, έχω ανεβάσει φώτος).
Όπως σας έχω ξαναπεί, παλιά ήταν τούμπανο λόγω ποδηλάτου. Όμως σταματώντας το, έχει γίνει ένα πλαδαρό πράγμα με κυτταρίτιδα. Οι γονείς μου δεν έχουν χοντρά μπούτια, ούτε κάποιος άλλος στην οικογένεια. Υπάρχει περίπτωση να είναι έτσι απ΄το ποδήλατο? Δηλαδή να έχτισα τους μυς? Και τώρα τι κάνω?
Ο φίλος μου πάντα είχε θέμα με τον όγκο των ποδιών μου, σε φάση "τι το θελες και εσύ το ποδήλατο και φούσκωσες??" και σε σημείο να μου δημιουργήσει θέμα ψυχολογικό. Τι μπορώ να κάνω τώρα? Μαζεύεται αυτό το πράγμα ή να δουλέψω πολύ πόδια να τα ξανατουμπανιάσω?
Επίσης, είχα σπάσει το πόδι μου και το ένα έχει ακόμα έντονο τετρακέφαλο (στη φωτό δε φαίνεται τόσο, θα το βγάλω την επόμενη φορά) ενώ στο άλλο να έχει λίγο μαζέψει. Δε νομίζω πως φαίνεται έντονα η διαφορά αλλά εγώ την καταλαβαίνω.


Οπότε, για πείτε.....

Βασικά το πρώτο είναι να αλλάξεις φίλο!
Ακου είχε και θέμα!

xelashai
31-01-12, 23:32
Εμένα το χειροτερότερό μου είναι τα γόνατα που είναι γεμάτα λίπος γύρω γύρω και το ακόμα χειρότερο είναι ότι δεν μπορώ να κάνω τίποτα για να το αλλάξω. :(

στελλιτσα μου στα γονατακια σου κανε με εκεινο το μηχανημα μασαζακι..βοηθαει καπως(ειχα ρωτησει πλαστικό)

xelashai
31-01-12, 23:35
Βλέπω το σώμα συνολικά και δε μπορώ να πω ότι μ'αρέσει εκείνο ή το άλλο, αν το παραδίπλα είναι χάλια.

Παρά ταύτα, το χειρότερο είναι μάλλον τα πόδια μου και η κοιλιά μου και το καλύτερο το στήθος (όταν δε φοράω αθλητικό :green: )...
ελπίζω να γίνει ο ποπός το καλύτερο :P:P:P:P

στο ευχομαι!!!..ο ποπος θελει πολυ δουλεια αλλα αξιζει τον κόπο..;);)

Stella
31-01-12, 23:38
Αααααα Αmst τώρα ξαναείδα τις φωτό σου και σε θυμήθηκα!
Μας δουλειυει ο δικός σου; Που τα είδε τα χοντρά τα πόδια;
Μια χαρά είναι τα ποδαράκια σου!
Και βασικά δε φαίνεται καν να έχεις κάνει ποδηλασία παλιότερα!
Πωπωωωωω για δες κάτι άντρες που μας θέλουν και τη Ζιζέλ για κοπέλα!!!
Αυτός είναι Ντι Καπριο;;;;;
Αχχχχχχ δεν μπορώ τα νευρα μου τώρα......:evil2::evil2::evil2::evilno::evilno::evilno:

xelashai
31-01-12, 23:47
Αααααα Αmst τώρα ξαναείδα τις φωτό σου και σε θυμήθηκα!
Μας δουλειυει ο δικός σου; Που τα είδε τα χοντρά τα πόδια;
Μια χαρά είναι τα ποδαράκια σου!
Και βασικά δε φαίνεται καν να έχεις κάνει ποδηλασία παλιότερα!
Πωπωωωωω για δες κάτι άντρες που μας θέλουν και τη Ζιζέλ για κοπέλα!!!
Αυτός είναι Ντι Καπριο;;;;;
Αχχχχχχ δεν μπορώ τα νευρα μου τώρα......:evil2::evil2::evil2::evilno::evilno::evilno:

:rolf::rolf::rolf:...α ρε στελλιτσα...
ετσι να του πεις..να του δημιουργησεις κι εκεινου ψυχολογικα..οριστε μας!!
λοιπον...θα σου πω ενα μυστικο...τα εχω περασει κι εγω αυτα με τον φιλο μου...ηθελε να με κανει να ξυπνησω και μου ελεγε τετοια...δεν το κανουν απο κακια απλα δεν ξερουν τον τρόπο...ειναι λιγο μπούφοι...
και ξαναλεω ...Μ Η Ν Α Κ Ο Υ Σ...εσυ στο προγραμμα σου και ολα θα φτιαξουν

eli_din3
31-01-12, 23:52
:rolf::rolf::rolf:...α ρε στελλιτσα...
ετσι να του πεις..να του δημιουργησεις κι εκεινου ψυχολογικα..οριστε μας!!
λοιπον...θα σου πω ενα μυστικο...τα εχω περασει κι εγω αυτα με τον φιλο μου...ηθελε να με κανει να ξυπνησω και μου ελεγε τετοια...δεν το κανουν απο κακια απλα δεν ξερουν τον τρόπο...ειναι λιγο μπούφοι...
και ξαναλεω ...Μ Η Ν Α Κ Ο Υ Σ...εσυ στο προγραμμα σου και ολα θα φτιαξουν

εμενα μου λεει τι παιδευεσαι αφου εισαι τελεια :love: (για να σταματησω το πριξιμο....πως πριζω εδω εσας 10 φορες...καντε το επι 300000000)
εδω εχασα ΠΕΝΤΕ ολοκληρα κιλα και ηταν ο μονος που δεν τα δε -.-
ε ειδε και αποειδε απο το πριξιμο και πλεον λεει ε ναι ναι φαινονται...
επισης..μου πιανει τα μπρατσα και λεει οτι ειναι μαλακουλικα -.- γκρρρρ (ε ειναι αλλα τι μας το λεςςς)
αλλα προχθες ειχαμε ενα καλο σημαδι..ακουμπησε την κοιλια μου και ειπε οτι εσφιξε.. για να το πει αυτο ο δικος μου..θαυμα νομιζω....

xelashai
31-01-12, 23:57
εμενα μου λεει τι παιδευεσαι αφου εισαι τελεια :love: (για να σταματησω το πριξιμο....πως πριζω εδω εσας 10 φορες...καντε το επι 300000000)
εδω εχασα ΠΕΝΤΕ ολοκληρα κιλα και ηταν ο μονος που δεν τα δε -.-
ε ειδε και αποειδε απο το πριξιμο και πλεον λεει ε ναι ναι φαινονται...
επισης..μου πιανει τα μπρατσα και λεει οτι ειναι μαλακουλικα -.- γκρρρρ (ε ειναι αλλα τι μας το λεςςς)
αλλα προχθες ειχαμε ενα καλο σημαδι..ακουμπησε την κοιλια μου και ειπε οτι εσφιξε.. για να το πει αυτο ο δικος μου..θαυμα νομιζω....

ρε εδω εγω εχασα 13 και δεν ειπε κουβεντα...
κ οταν με ειδε ενας φιλος του το καλοκαιρι στην παραλια και του ειπε οτι αδυνατισα παρα πολυ...τοτε μου ειπε οτι εχω καταφερει πολλα..
και οταν τον ρωτησα γιατι δεν μου το ελεγε τοσο καιρο...μου ειπε για να μην το παρω πανω μου και σταματησω να προσπαθω...
αντρες παιδι μου... σκέφτονται διαφορετικα

xelashai
01-02-12, 00:01
λοιπόν γνώμη μου..και συμπέρασμα απο την εμπειρία μου...(πςςςςς...τι είπα τώρα...)
τετοια πραγματα να τα συζητας με τις φιλες σου..εμας:P
μην του δείχνεις τις αδυναμίες σου...η αυτοπεποίθηση ειναι γοητεία!!!

eli_din3
01-02-12, 00:04
στο ευχομαι!!!..ο ποπος θελει πολυ δουλεια αλλα αξιζει τον κόπο..;);)

μακαρι να ταν ετσι... εγω που οτι ασκηση κανω για ποπο μονο εκει δεν την νιωθω??? :(

eli_din3
01-02-12, 00:05
λοιπόν γνώμη μου..και συμπέρασμα απο την εμπειρία μου...(πςςςςς...τι είπα τώρα...)
τετοια πραγματα να τα συζητας με τις φιλες σου..εμας:P
μην του δείχνεις τις αδυναμίες σου...η αυτοπεποίθηση ειναι γοητεία!!!

ελα ρε..αν δεν μοιραστεις τις ανασφαλειες σου με τον ανθρωπο σου με ποιον θα τις μοιραστεις???

Stella
01-02-12, 00:06
Nαι ρε συ Δαφνη τι θα πει σκεφτονται διαφορετικά;
Δε σου είπε τίποτα για να μη χαλαρώσεις...
Δεν κατάλαβα;;;
Δηλαδή αυτός είναι στην τσίτα σε ότι αφορά το σώμα του;
Είναι τέλειος;
Με πλατάρες και κοιλιακούς φέτες;;;
Ουφφφφ όλο τους δικαιολογούμε μωρέ...τα ίδια έκανα και΄γω....:x

dorita
01-02-12, 00:08
κοριτσια..... οι αντρες ειναι ευκολοι!!! ζητουν πραγματα απλα, λητα κ καθημερινα!!!
σεξ! φαγητο! μπαλα! κ να μην τους τα πρηζεισ!!!!
τι το θες κ συ κουκλιτσα μου κ του λες μια για τα κιλα, μια για τον πωπω, μια για την κοιλια....
ότι σου γίνεται εμμονή του περνάει κ του άλλου μετα κ το μόνο που έχεις καταφέρει είναι να του υπενθυμιζεις τα μειον σημεία σου...... θυμίσου λίγο SAMANTHA (sex&the city):thumbup:
πρεπει στον αντρα να δείχνεις ότι εισαι θεά.......αλλίως μην απορουμε πως πιο κοντες απο μας κ πιο παχουλες μας τον εφαγε!!

xelashai
01-02-12, 00:10
ελα ρε..αν δεν μοιραστεις τις ανασφαλειες σου με τον ανθρωπο σου με ποιον θα τις μοιραστεις???

αλλο να συζητησεις κατι που σε αποσχολει και αλλο να γκρινιαζεις ολη μερα για το πως ειναι ετσι η κοιλια..πως ειναι ο ποπος κτλ...
ειχα φιλους αντρες και ξερω πως σκεφτονται...οι περισσότεροι δεν καταλαβαινουν την κυταριτιδα και οσα αλλα βλεπουμε εμεις στον καθρεφτη..εκτος αν τους κανουμε εμεις να το καταλαβουν με τις γκρινιες

eli_din3
01-02-12, 00:12
κοριτσια..... οι αντρες ειναι ευκολοι!!! ζητουν πραγματα απλα, λητα κ καθημερινα!!!
σεξ! φαγητο! μπαλα! κ να μην τους τα πρηζεισ!!!!
τι το θες κ συ κουκλιτσα μου κ του λες μια για τα κιλα, μια για τον πωπω, μια για την κοιλια....
ότι σου γίνεται εμμονή του περνάει κ του άλλου μετα κ το μόνο που έχεις καταφέρει είναι να του υπενθυμιζεις τα μειον σημεία σου...... θυμίσου λίγο SAMANTHA (sex&the city):thumbup:
πρεπει στον αντρα να δείχνεις ότι εισαι θεά.......αλλίως μην απορουμε πως πιο κοντες απο μας κ πιο παχουλες μας τον εφαγε!!
αν ειναι ετσι να τον βρασω..ας τον φαει η παχουλη και κοντη χαλαλι της!!!

δεν συμφωνω... δεν θα συζητησεις με τον πιο κοντινο σου ανθρωπο αυτο που σε προβληματιζει?? μονο και μονο λογω "στρατηγικης''??

Stella
01-02-12, 00:12
αλλο να συζητησεις κατι που σε αποσχολει και αλλο να γκρινιαζεις ολη μερα για το πως ειναι ετσι η κοιλια..πως ειναι ο ποπος κτλ...
ειχα φιλους αντρες και ξερω πως σκεφτονται...οι περισσότεροι δεν καταλαβαινουν την κυταριτιδα και οσα αλλα βλεπουμε εμεις στον καθρεφτη..εκτος αν τους κανουμε εμεις να το καταλαβουν με τις γκρινιες

:thumbup::thumbup::thumbup:
Μα δεν μπορούν καν να καταλάβουν αν κάποια φοράει μασκαρα ή όχι!:rolf::rolf::rolf::green::green:

amst
01-02-12, 00:13
Καλά μωρέ, δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα. Ο κακομοίρης προσπαθεί να με βοηθήσει αλλά εγώ τα παίρνω στραβά και επηρρεάζομαι.
Και επειδή θέλω να είμαι η θεά στα μάτια του, μου δημιουργούνται κόμπλεξ.
Και μου τα λέει μόνο όταν τον ρωτάω-πρήζω.

Ποια είπε για κιλά? Και εγώ που έχανε, δεν τα έβλεπε. Μόνο μια φορά που πήγα γυμναστήριο μου είπε ότι έσφιξα.

Για τον πωπό μη με τρομάζεις..... τι θέλει δηλαδή????



ΑΛΛΑ το θέμα ήταν τι να κάνω με το πόδια, όχι με τον καλό μου :P:P:P:P:P

eli_din3
01-02-12, 00:14
αλλο να συζητησεις κατι που σε αποσχολει και αλλο να γκρινιαζεις ολη μερα για το πως ειναι ετσι η κοιλια..πως ειναι ο ποπος κτλ...
ειχα φιλους αντρες και ξερω πως σκεφτονται...οι περισσότεροι δεν καταλαβαινουν την κυταριτιδα και οσα αλλα βλεπουμε εμεις στον καθρεφτη..εκτος αν τους κανουμε εμεις να το καταλαβουν με τις γκρινιες

ναι ρε συ εννοειται..δεν σ λεω να του τα κανεις μπαλονια ολη μερα... αλλα οτι θα το συζητησεις θα το συζητησεις.ειμαι καθετη.. δεν σου λεω τωρα στον καθε περιστασιακο βλακα... αλλα νταξει..εκει οντως το παιζεις θεα και νιωθεις κιολας ;)

amst
01-02-12, 00:15
Αυτός είναι Ντι Καπριο;;;;;


Αχ, ναι! Είναι!

Και τρώει τα πάντα και δεν παίρνει γραμμάριο και είναι τσίτα τούμπανο!
Όχι πως δε θα μπορούσα και εγώ να βρω ατέλειες, αλλά δεν είναι αυτός ο σκοπός μου.

xelashai
01-02-12, 00:15
Nαι ρε συ Δαφνη τι θα πει σκεφτονται διαφορετικά;
Δε σου είπε τίποτα για να μη χαλαρώσεις...
Δεν κατάλαβα;;;
Δηλαδή αυτός είναι στην τσίτα σε ότι αφορά το σώμα του;
Είναι τέλειος;
Με πλατάρες και κοιλιακούς φέτες;;;
Ουφφφφ όλο τους δικαιολογούμε μωρέ...τα ίδια έκανα και΄γω....:x

οχι δεν το δικαιολογω και δεν εχω παραπονο..ειχα την στηριξη που χρειαζομουν...
καμια 2ετια δεν μου ελεγε τιποτα..με στηριζε και οποτε του ελεγα εγω για τα κιλα μου ελεγε..ελα βρε μην αγχωνεσαι..θα τα χασεις..αρκει να εισαι ηρεμη και να προσπαθεις
βεβαια οι δικιες μου προσπαθειες δεν ηταν αρκετες.. και ετσι οταν το πηρα πραγματικα αποφαση και αρχισα να χανω...φοβηθηκε μην τα παρατησω παλι..και ετσι δεν ελεγε τιποτα..
ειναι και πως θα το αντιμετωπισει καποιος ..εμενα για παραδειγμα μου εκανε καλο..με ξυπνησε...χρειαζεται και ενα ταρακουνημα μερικες φορες απο τους δικους ανθρωπους..

dorita
01-02-12, 00:15
συγγνωμη δαφνουλα μου....
το αγορι σου personal trainer το έχεις::;;;
ουτε η gym θα σου έλεγε 'δεν στο λεω για να μην το παρεις πανω σου κ να συνεχισεισ'!!!:shifty:
τι να πω..

eli_din3
01-02-12, 00:16
Καλά μωρέ, δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα. Ο κακομοίρης προσπαθεί να με βοηθήσει αλλά εγώ τα παίρνω στραβά και επηρρεάζομαι.
Και επειδή θέλω να είμαι η θεά στα μάτια του, μου δημιουργούνται κόμπλεξ.
Και μου τα λέει μόνο όταν τον ρωτάω-πρήζω.

Ποια είπε για κιλά? Και εγώ που έχανε, δεν τα έβλεπε. Μόνο μια φορά που πήγα γυμναστήριο μου είπε ότι έσφιξα.

Για τον πωπό μη με τρομάζεις..... τι θέλει δηλαδή????



ΑΛΛΑ το θέμα ήταν τι να κάνω με το πόδια, όχι με τον καλό μου :P:P:P:P:P

αποτι βλεπω ο ποπος σου μια χαρα πεταχτος και στα υψη ειναι..τι να πουμε και μεις τα θυματα της βαρυτητας :p μη μιλας καθολου!!!
οσο για τα ποδια..θα περιμενεις την ειδικη να μπει να σου λυσει ολες τις αποριες xD (αν κ εμενα μια χαρα μου φαινονται..αρμονικα με το υπολοιπο σωμα)

Stella
01-02-12, 00:18
Καλά μωρέ, δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα. Ο κακομοίρης προσπαθεί να με βοηθήσει αλλά εγώ τα παίρνω στραβά και επηρρεάζομαι.
Και επειδή θέλω να είμαι η θεά στα μάτια του, μου δημιουργούνται κόμπλεξ.
Και μου τα λέει μόνο όταν τον ρωτάω-πρήζω.

Ποια είπε για κιλά? Και εγώ που έχανε, δεν τα έβλεπε. Μόνο μια φορά που πήγα γυμναστήριο μου είπε ότι έσφιξα.

Για τον πωπό μη με τρομάζεις..... τι θέλει δηλαδή????



ΑΛΛΑ το θέμα ήταν τι να κάνω με το πόδια, όχι με τον καλό μου :P:P:P:P:P

Τα πόδια σου δε χρειάζονται κάτι συγκεκριμένο γιατί δεν είναι καθόλου χοντρά σε συ....ειλικρινά σου το λέω!
Είναι πολύ ωραία και καλίγραμμα!
Τώρα καθώς θα προχωράς και θα βελτιώνεσαι στην προπόνηση θα βελτιώνονται και αυτά!
Επίσης και ο ποπός σου είναι πολύ ωραίος! Τα έχουμε ξαναπεί!;)

xelashai
01-02-12, 00:19
αν ειναι ετσι να τον βρασω..ας τον φαει η παχουλη και κοντη χαλαλι της!!!

δεν συμφωνω... δεν θα συζητησεις με τον πιο κοντινο σου ανθρωπο αυτο που σε προβληματιζει?? μονο και μονο λογω "στρατηγικης''??

δεν ειναι στρατηγικη...ψυχολογια ειναι:P
γυνικεια πονηρια..(με την καλη εννοια)
πρεπει να κανεις τον ανθρωπο σου να σε θαυμαζει...
δεν λεω να γινεις μια αλλη...αλλα καποια πραγματα απλα δεν πρεπει να τα ξερει...;)

xelashai
01-02-12, 00:19
πω πω τι θεμα ανοιξαμε...:clap:

xelashai
01-02-12, 00:21
Καλά μωρέ, δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα. Ο κακομοίρης προσπαθεί να με βοηθήσει αλλά εγώ τα παίρνω στραβά και επηρρεάζομαι.
Και επειδή θέλω να είμαι η θεά στα μάτια του, μου δημιουργούνται κόμπλεξ.
Και μου τα λέει μόνο όταν τον ρωτάω-πρήζω.

Ποια είπε για κιλά? Και εγώ που έχανε, δεν τα έβλεπε. Μόνο μια φορά που πήγα γυμναστήριο μου είπε ότι έσφιξα.

Για τον πωπό μη με τρομάζεις..... τι θέλει δηλαδή????



ΑΛΛΑ το θέμα ήταν τι να κάνω με το πόδια, όχι με τον καλό μου :P:P:P:P:P

διατροφουλα + προπονησουλα!!
θα σου πει και η ειδικος...αντε να μας προλαβει βεβαια με τοσα που εχουμε γραψει...

Stella
01-02-12, 00:22
Αλλά μιας και το ανοίξαμε αυτό το θέμα...εμένα ο καλος μου αν ήταν να μπει σε διαδικασία
να με κρίνει θα έπρεπε να κλαιει όοοοολη μέρα.....χοχοχοχοχοχο :green::green::green::turtle::turtle::rolf::rolf::rolf:

eri_87
01-02-12, 00:23
εφοσον τα θες τα ποδια σου κ κουραζεσαι τοσο,μειωσε τα σετ ως εξης...η πρωτη ασκηση 4 ,η δευτερη 3 και η τελευταια 2...
και δες πως πας ετσι...
βλεποντας κ κανοντας...:toast::toast:
Ωραία, θα αλλάξω μόνο τη σειρά, να κάνω 4σκουοτ, 3προβολές κ 2πλιέ. ;)


Είπα να άνοιξω ξεχωριστό, αλλά γράφω εδώ:
Δεν υπάρχουν ρούχα που θα θέλατε να φορέσετε και δεν τα φορέσατε ποτέ λόγω σώματος?


Ουουουου!!! :green: Ειδικά από πέρυσι που είμαι πιο.. μπαμπάτσικη δε ξέρω τί να φορέσω!!! :unsure: Πιο πολύ μου τη δίνουν τα παντελόνια, ειδικά τα στενά! Έχω λίγο περιφέρεια κ τη κάνουν χειρότερη, για να μην αναφερθώ στα "πλαινά" που αν είναι σφιχτά τονίζοναται! :banghead:


εγω θα θεσω αλλο θεμα ...ΠΟΙΟ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΑΝΩ ΣΑΣ Κ ΔΙΝΕΤΑΙ ΕΜΦΑΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ? ακουω αποψειιιςςςςς....
Χμμμ... Έλα ντε... να πω γάμπες, στήθος κ πλάτη! :P


το σωστο ειναι το εξης ντιαρ...:green:

ποιο ειναι το χειροτερο σημειο επανω σας και ΑΝ δινεται εμφαση σε αυτο???????;););)
Το χειρότερο λέμε είναι η κοιλιά :green: και μετά η περιφέρεια... Δεν είναι κ σαν το Σύνταγμα, αλλά έχω στενή μέση και τονίζεται άσχημα! :sneaky:

Τα είπαμε όλα.. :inandout:

xelashai
01-02-12, 00:23
συγγνωμη δαφνουλα μου....
το αγορι σου personal trainer το έχεις::;;;
ουτε η gym θα σου έλεγε 'δεν στο λεω για να μην το παρεις πανω σου κ να συνεχισεισ'!!!:shifty:
τι να πω..

:rolf::rolf::rolf:...εγω συμφωνω παντως με αυτο...μετρο σε ολα!!
ε αν μου ελεγε και συνεχεια ποσο ομορφη ειμαι...θα μου εμπαιναν ιδεες οτι με κοροιδευει...:rolf::rolf:

xelashai
01-02-12, 00:24
Αλλά μιας και το ανοίξαμε αυτό το θέμα...εμένα ο καλος μου αν ήταν να μπει σε διαδικασία
να με κρίνει θα έπρεπε να κλαιει όοοοολη μέρα.....χοχοχοχοχοχο :green::green::green::turtle::turtle::rolf::rolf::rolf:

:rolf::rolf::rolf::rolf:...θες ξυλο εσυ...

Stella
01-02-12, 00:24
Αχ, ναι! Είναι!

Και τρώει τα πάντα και δεν παίρνει γραμμάριο και είναι τσίτα τούμπανο!
Όχι πως δε θα μπορούσα και εγώ να βρω ατέλειες, αλλά δεν είναι αυτός ο σκοπός μου.

Αχου το μωρέ το ερωτευμένοοοοοοοοο:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::tongue:

dorita
01-02-12, 00:25
αν ειναι ετσι να τον βρασω..ας τον φαει η παχουλη και κοντη χαλαλι της!!!

δεν συμφωνω... δεν θα συζητησεις με τον πιο κοντινο σου ανθρωπο αυτο που σε προβληματιζει?? μονο και μονο λογω "στρατηγικης''??

φυσικα κ θα το συζητησεις....αλλα η καθε περισταση ειναι διαφορετικη!!!
παιζει σημαντικο ρόλο κ ο τρόπος που το λες στον καθενα..κ η σχεση που ο εχει ο καθενας...
αλλο ειναι να έχεις σχεση, να σε γνωρίζει με τα δικα σου κιλα....σε κάποια φαση της ζωης σου να παχύνεις..να ανησυχεις ..να το λες για να σε στηρίξει.....
κ άλλο να ξυπνας από το κρεβάτι... να ντύνεσαι να του δειχνεις πωπω κ να του λεσ'κόιτα ειδες που ε΄κανα κυταρρίτιδα'; είδες που στα λεγα;;;
εκεί υπάρχει πρόβλημα....
αλλό καλό θα ήταν για πρωτη φορα στο forum να απαντησεις κ ενας αντρας επι του θεματος!!!

amst
01-02-12, 00:25
Τα πόδια σου δε χρειάζονται κάτι συγκεκριμένο γιατί δεν είναι καθόλου χοντρά σε συ....ειλικρινά σου το λέω!
Είναι πολύ ωραία και καλίγραμμα!
Τώρα καθώς θα προχωράς και θα βελτιώνεσαι στην προπόνηση θα βελτιώνονται και αυτά!
Επίσης και ο ποπός σου είναι πολύ ωραίος! Τα έχουμε ξαναπεί!;)

Κορίτσια, είναι πλαδαρά και τα πόδια και ο ποπός. Και μεγάλα. Και έχουν κυτταρίτιδα. Μπορεί να μην είναι τόσο πεσμένος, αλλά θέλει πολύ συμμάζεμα.
Το περασμένο καλοκαίρι δεν έβαλα σορτσάκι.....

xelashai
01-02-12, 00:29
Κορίτσια, είναι πλαδαρά και τα πόδια και ο ποπός. Και μεγάλα. Και έχουν κυτταρίτιδα. Μπορεί να μην είναι τόσο πεσμένος, αλλά θέλει πολύ συμμάζεμα.
Το περασμένο καλοκαίρι δεν έβαλα σορτσάκι.....

εχεις ατελειες ...οπως ολες μας ...
και τις οποιες θα διορθωσεις...οπως ολες μας!!!

gym
01-02-12, 00:30
egv

αφου θελει ελλειμα εστω και μικρο εγω γιατι να παω ισοθερμιδικααα εε??
(καλα δεν ξερεις τι εχω φαει σημερα θα στα γραψω)

ffffffff...εσυ θες οντως ξυλο....

εσυ ΘΕς ΣΦΙΞΙΜΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ..γκεγκε????????????????????????

αμα ξαναπεις υποθερμιδικα για σενα θα σε βρω στο γυμναστηριο κ στην παραλια κ κανονισε εεεε...δεν ειναι πολυ βαθειαααααα!!!!!!!!;):P:P

Stella
01-02-12, 00:31
Κορίτσια, είναι πλαδαρά και τα πόδια και ο ποπός. Και μεγάλα. Και έχουν κυτταρίτιδα. Μπορεί να μην είναι τόσο πεσμένος, αλλά θέλει πολύ συμμάζεμα.
Το περασμένο καλοκαίρι δεν έβαλα σορτσάκι.....

Ε, ναι αυτό σου είπα ότι οι όποιες ατέλειες θα βελτιωθούν με την προπόνηση και τη διατροφή!Αφού αυτά τα έχει αναλάβει η gym!
Εσύ το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να την ακούς!
Απλά σου λέμε ότι τα πόδια σου σε γενικές γραμμές δεν έχουν ιδιαίτερα προβλήματα, να δείχνουν άσχημα και τέτοια!
Και πιστευω ότι είναι το σημείο σου που θα φανούν πρώτα τα αποτελέσματα της προπόνησης!:thumbup:

gym
01-02-12, 00:31
αληθεια δεν μπορω να διαλεξω ρε :p

γιατι δες.. ουτε κωλο εχω... ειναι και πεσμενος... στηθος δεν εχω... κοιλια πλαδαρη... ποδια λιγο χοντρουλικα (για τα γουστα μ)ο τρικεφαλος μου ειναι στα εγκατα της γης... περιφερεια εχω(μαλλον αυτο ειναι το χειροτερο)... εχω πεταγματακι στ ποδι στ πλαι.. αρα αληθεια δεν ξερω :P διαλεγεις και παιρνεις xD

εγω λεω να σου βρω μια μονη να τελειωνουμε...εισαι?

:P
ξυλοοοοοοοοοοοοοοο:green::green::green::green:

eli_din3
01-02-12, 00:32
Κορίτσια, είναι πλαδαρά και τα πόδια και ο ποπός. Και μεγάλα. Και έχουν κυτταρίτιδα. Μπορεί να μην είναι τόσο πεσμένος, αλλά θέλει πολύ συμμάζεμα.
Το περασμένο καλοκαίρι δεν έβαλα σορτσάκι.....

α δεν πας καλα εσυ!! τι ειναι αυτα τωρα!!! πετα τα σαν να μην υπαρχει αυριο :P

εγω περα απ τν πλακα απο αρχες μαιου μεχρι μεσα οκτωβρη με σορτσακι ειμαι...ερωτας :P

dorita
01-02-12, 00:32
ετσι μπραβο!!!!!δαφνουλα.....
αισιοδοξια!!!!:banana:

eri_87
01-02-12, 00:35
Κορίτσια, είναι πλαδαρά και τα πόδια και ο ποπός. Και μεγάλα. Και έχουν κυτταρίτιδα. Μπορεί να μην είναι τόσο πεσμένος, αλλά θέλει πολύ συμμάζεμα.
Το περασμένο καλοκαίρι δεν έβαλα σορτσάκι.....

Καλά λένε τα κορίτσια. Τουλάχιστον δεν έχεις κάτι που δε διορθώνεται... Υπάρχουν σώματα ανατομικά χάλια, τί να πουν αυτές που ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ να βελτιωθούν; Να λέμε κι ευχαριστώ, μια χαρά είμαστε κ θα γίνουμε ΚΟΡΜΑΡΕΣ!!!

gym
01-02-12, 00:35
κοριτσια..... οι αντρες ειναι ευκολοι!!! ζητουν πραγματα απλα, λητα κ καθημερινα!!!
σεξ! φαγητο! μπαλα! κ να μην τους τα πρηζεισ!!!!
τι το θες κ συ κουκλιτσα μου κ του λες μια για τα κιλα, μια για τον πωπω, μια για την κοιλια....
ότι σου γίνεται εμμονή του περνάει κ του άλλου μετα κ το μόνο που έχεις καταφέρει είναι να του υπενθυμιζεις τα μειον σημεία σου...... θυμίσου λίγο SAMANTHA (sex&the city):thumbup:
πρεπει στον αντρα να δείχνεις ότι εισαι θεά.......αλλίως μην απορουμε πως πιο κοντες απο μας κ πιο παχουλες μας τον εφαγε!!

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

gym
01-02-12, 00:38
θα επανελθω δριμυτερη παπαρδελλες γιατι πιασατε την παρλα κ δεν σας προλαβαινω....

το νου σας...μολις γυρισα απο προπονηση κ ειμαι στην τσιτααααααα απο την χαρα μου...(αν κ ποναω λιγο αλλα ενιγιυει)....:green::green::green::green::green:

dorita
01-02-12, 00:39
ευχαριστω gym....
βγαλμενα απ'τη ριμάδα τη ζωη..,..:drunken:

Stella
01-02-12, 00:46
αχ..αχ..το κεικ ηταν το μεσημεριανο σου??

Εσύ νινί μην ξεθαρευεις!:box:
Ασ΄την Ερη να κάνει τα δικά της...ξέρει αυτή...
Εσύ τη δουλειά σου...μην τα κοιτάς αυτά.....:smash:

xelashai
01-02-12, 00:52
Εσύ νινί μην ξεθαρευεις!:box:
Ασ΄την Ερη να κάνει τα δικά της...ξέρει αυτή...
Εσύ τη δουλειά σου...μην τα κοιτάς αυτά.....:smash:

εεεε με αυτα που βλεπω δεν θα μπορεσω να κρατηθω...39243

eri_87
01-02-12, 01:07
Εσύ νινί μην ξεθαρευεις!:box:
Ασ΄την Ερη να κάνει τα δικά της...ξέρει αυτή...
Εσύ τη δουλειά σου...μην τα κοιτάς αυτά.....:smash:


εεεε με αυτα που βλεπω δεν θα μπορεσω να κρατηθω...39243

:rolf::rolf::rolf:
Πάει... θα σας τρελάνω όλες μου φαίνεται! :P Βρε μη το κοιτάς το λογκ μου εσύ Δάφνη... είναι αυστυρώς ακατάλληλο για λιχούδες! :P
Οκ; Άντε, γιατί θα φάω το ξύλο της αρκούδας από τη gym... θα λέει δε φτάνει που κάνω ότι κάνω αλλά παρασύρω κι άλλες... Κρίμα είμαι, λυπήσου μεεεεεεεε! :bounce:

eli_din3
01-02-12, 01:21
http://www.youtube.com/watch?v=ZcBVwoiPz2A&feature=relmfu

ασχετο αλλα αυτουνου το γονατο στο σκουωτ δεν ξεπερναει τα δαχτυλα των ποδιων κατω? :S

xelashai
01-02-12, 01:23
:rolf::rolf::rolf:
Πάει... θα σας τρελάνω όλες μου φαίνεται! :P Βρε μη το κοιτάς το λογκ μου εσύ Δάφνη... είναι αυστυρώς ακατάλληλο για λιχούδες! :P
Οκ; Άντε, γιατί θα φάω το ξύλο της αρκούδας από τη gym... θα λέει δε φτάνει που κάνω ότι κάνω αλλά παρασύρω κι άλλες... Κρίμα είμαι, λυπήσου μεεεεεεεε! :bounce:

και ημουν ετοιμη να της ζητησω να μου βγαλει την ιδια διατροφη...αλλα ενταξει δεν θα πω τιποτα...θα κανω πως δεν το ειδα!!39245

ελα ελενη...οχι δεν με επηρεαζει κανεις..39244

xelashai
01-02-12, 01:25
http://www.youtube.com/watch?v=ZcBVwoiPz2A&feature=relmfu

ασχετο αλλα αυτουνου το γονατο στο σκουωτ δεν ξεπερναει τα δαχτυλα των ποδιων κατω? :S

ετσι φαινεται στο βιντεο αλλα νομιζω για να πιανει καλα ποπο δεν πρεπει να ξεπερναει τα δαχτυλα

οποιοσδηποτε μπορει να ανεβασει τετοια βιντεο..δεν σημαινει οτι εχει κ σωστη τεχνικη

eli_din3
01-02-12, 01:27
και αλλη μια αποριτσα..το πλιε.... ειναι ασκηση για γλουτο ή προσαγωγους? η γυμναστρια μου μου το εκανε για προσαγωγους.. και ελεγε η ουριτσια- λεκανη να ειναι οσο πιο μεσα γινεται και τα γονατα οσο πιο εξω.για να ασκειται μια δραση-αντιδραση.... ομως σε κατι βιντεο στο youtube το κανουν ιδιο με απλο σκουωτ απλα με πιο ανοιχτα ποδια και με τις μυτες πιο εξω..ριξτε μου τα φωτα σας

xelashai
01-02-12, 01:33
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/plie-dumbbell-squat
και αλλη μια αποριτσα..το πλιε.... ειναι ασκηση για γλουτο ή προσαγωγους? η γυμναστρια μου μου το εκανε για προσαγωγους.. και ελεγε η ουριτσια- λεκανη να ειναι οσο πιο μεσα γινεται και τα γονατα οσο πιο εξω.για να ασκειται μια δραση-αντιδραση.... ομως σε κατι βιντεο στο youtube το κανουν ιδιο με απλο σκουωτ απλα με πιο ανοιχτα ποδια και με τις μυτες πιο εξω..ριξτε μου τα φωτα σας


http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/plie-dumbbell-squat


(http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/plie-dumbbell-squat)http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/olympic-squat-

π (http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/olympic-squat-)εριμενε την εγκριση της ελενης ομως..

eli_din3
01-02-12, 01:35
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/plie-dumbbell-squat


http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/plie-dumbbell-squat


(http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/plie-dumbbell-squat)http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/olympic-squat-

π (http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/olympic-squat-)εριμενε την εγκριση της ελενης ομως..

οκ περιμενω την δασκαλαα... καλα αυτο το "this will bw your starting position" με αυτη την μουσικουλα..δεν ξερω..πολυ το απολαβανω :p μεχρι και στον υπνο μου το βλεπω :P

τι κοκαλιαρες ειναι αυτες ρε... μετα μου λετε για φιτνες περιοδικα που δεν ειναι μινιον. ναι ναι! :P

Bigmama
01-02-12, 01:52
ετσι φαινεται στο βιντεο αλλα νομιζω για να πιανει καλα ποπο δεν πρεπει να ξεπερναει τα δαχτυλα

οποιοσδηποτε μπορει να ανεβασει τετοια βιντεο..δεν σημαινει οτι εχει κ σωστη τεχνικη

Συγνώμη που πετάγομαι:green:, νόμιζα οτι το γονατο δεν πρέπει να βγαίνει πιο έξω από τα δάχτυλα για να μην είναι μεγάλη η επιβάρυνση στο γόνατο. αν κάνω λάθος, συγνώμη και πάλι.

amst, σχετικά με τα πόδια, μήπως είχες καλή ανάπτυξη στους μυς και απλώς έβαλες λίπος με το αποτέλεσμα που αναφέρεις? Πιστευω πως αν μπεις σε διατροφή για γράμωση θα επανέλθουν μια χαρά.

gym, σχετικά με την κοιλιά μου, σαφώς και κάνω ελαφρά υποθερμιδική διατροφή μαζί με βάρη και αερόβια, γι αυτό και έχασα αρκετά κιλά σε αυτό το διάστημα. Απλά όπως καταλαβαίνεις είμαι ανυπόμονη να φορέσω τα ρουχαλάκια μου πάλι..Έχω χάσει 19 κιλά και έχω σχεδόν άλλα 15-18 (βέβαια όσο χάνω τόσο αλλάζω το στόχο μου θα δούμε), απλώς έχω κολήσει 3 εβδομάδες τώρα και μου την έχει δώσει. ουφ τα είπα.
Βέβαια καλά να πάθω, έφαγα το σύμπαν στην εγκυμοσύνη μου, και τώρα το πληρώνω. Αλλα ειλικρινά τέτοια πείνα δεν είχα ξανανιώσει.

gym
01-02-12, 01:59
Ωραία, θα αλλάξω μόνο τη σειρά, να κάνω 4σκουοτ, 3προβολές κ 2πλιέ. ;)

μ αρεσει που με ρωτας κιολας...αφου στο τελος αυτα που θες εσυ θα κανεις τρελοκομειο της αρτας!:green::green:

Ουουουου!!! :green: Ειδικά από πέρυσι που είμαι πιο.. μπαμπάτσικη δε ξέρω τί να φορέσω!!! :unsure: Πιο πολύ μου τη δίνουν τα παντελόνια, ειδικά τα στενά! Έχω λίγο περιφέρεια κ τη κάνουν χειρότερη, για να μην αναφερθώ στα "πλαινά" που αν είναι σφιχτά τονίζοναται! :banghead:



Τα είπαμε όλα.. :inandout:

;)

gym
01-02-12, 02:01
φυσικα κ θα το συζητησεις....αλλα η καθε περισταση ειναι διαφορετικη!!!
παιζει σημαντικο ρόλο κ ο τρόπος που το λες στον καθενα..κ η σχεση που ο εχει ο καθενας...
αλλο ειναι να έχεις σχεση, να σε γνωρίζει με τα δικα σου κιλα....σε κάποια φαση της ζωης σου να παχύνεις..να ανησυχεις ..να το λες για να σε στηρίξει.....
κ άλλο να ξυπνας από το κρεβάτι... να ντύνεσαι να του δειχνεις πωπω κ να του λεσ'κόιτα ειδες που ε΄κανα κυταρρίτιδα'; είδες που στα λεγα;;;
εκεί υπάρχει πρόβλημα....
αλλό καλό θα ήταν για πρωτη φορα στο forum να απαντησεις κ ενας αντρας επι του θεματος!!!

εδω σε αυτο το τοπικ αγαπη μου απαγορευεται να απαντανε οι αντρες πλην της ομαδας των moderators/officers!
ειναι το αβατο που λεμε!:green::green:

gym
01-02-12, 02:01
Κορίτσια, είναι πλαδαρά και τα πόδια και ο ποπός. Και μεγάλα. Και έχουν κυτταρίτιδα. Μπορεί να μην είναι τόσο πεσμένος, αλλά θέλει πολύ συμμάζεμα.
Το περασμένο καλοκαίρι δεν έβαλα σορτσάκι.....

εγω δηλαδη γιατι δενε χω δει φωτο σου κ ολες εχουν δει????????????;);)

gym
01-02-12, 02:03
:rolf::rolf::rolf:
Πάει... θα σας τρελάνω όλες μου φαίνεται! :P Βρε μη το κοιτάς το λογκ μου εσύ Δάφνη... είναι αυστυρώς ακατάλληλο για λιχούδες! :P
Οκ; Άντε, γιατί θα φάω το ξύλο της αρκούδας από τη gym... θα λέει δε φτάνει που κάνω ότι κάνω αλλά παρασύρω κι άλλες... Κρίμα είμαι, λυπήσου μεεεεεεεε! :bounce:

ερη αν γινεις η αιτια να φανε λιχουδιες χαζες κ ξεφυγουν θα σε κηνυγαω λεμε στο γεφυρι της αρτας γυρω γυρω!


υ.γ. θα κανεις κ καλο αεροβιο τυχερουλα!:green::green::green:

gym
01-02-12, 02:04
http://www.youtube.com/watch?v=ZcBVwoiPz2A&feature=relmfu

ασχετο αλλα αυτουνου το γονατο στο σκουωτ δεν ξεπερναει τα δαχτυλα των ποδιων κατω? :S

κ σενα τι σε πειραζει καλε κουτσομπολα?:P:P:P

καλα ειναι...προσεχει...ξερει αυτος που θα διορθωσεις κ τον γκλας!τρελη!:P:P:P

eli_din3
01-02-12, 02:05
κ σενα τι σε πειραζει καλε κουτσομπολα?:P:P:P

καλα ειναι...προσεχει...ξερει αυτος που θα διορθωσεις κ τον γκλας!τρελη!:P:P:P

εμας δηλαδη γιατι να μην περναει το γονατο και αυτουνου να περναειιιιιιιιι? :P

gym
01-02-12, 02:06
και αλλη μια αποριτσα..το πλιε.... ειναι ασκηση για γλουτο ή προσαγωγους? η γυμναστρια μου μου το εκανε για προσαγωγους.. και ελεγε η ουριτσια- λεκανη να ειναι οσο πιο μεσα γινεται και τα γονατα οσο πιο εξω.για να ασκειται μια δραση-αντιδραση.... ομως σε κατι βιντεο στο youtube το κανουν ιδιο με απλο σκουωτ απλα με πιο ανοιχτα ποδια και με τις μυτες πιο εξω..ριξτε μου τα φωτα σας

βασικη για προσαγωγο αλλα οσο πιο πολυ κατεβαινεις λειτουργουν κ οι γλουτιαιοι...
η γυμναστρια σου ειπε κ κατι σωστο...καθετος ο κορμος οσο μπορεις κ κατω
παντα προσεχεις τα γονατα να μην ξεφευγουν απο τις μυτες των ποδιων
νομος αυτο
εννοεις μαλλον το σουμο σκουωτ...ετσι ειναι....

εγω ομως εννοω την θεση πλιε που ειναι πιο γυρισμενες οι μυτες (αναλογα την ευλυγισια βεβαια) και ειναι θεση καθαρα απο μπαλετο;)

ολοι αυτοι κανουν πλιε στα βιντεο οκ...αλλα εχει διαφορες παραλλαγες η θεση αυτη...αναλογα λεμε το επιπεδο σου κ την ευλυγισια σου
ε δεν μπορεις να βαλεις εναν αντρα να ανοιξει πολυ τις μυτες προς τα εξω εκτος του οτι θα φαινεται σαν παρδαλο


εσυ κανε τελος παντων οσο πιο σωστα το κατεβασμα μπορεις με σωστα τα γονατα κ τον κορμο κ τα πελματα σε ενα νορμαλ ανοιγμα...οχι υπερβολη γιατι σε εχω ικανη να παθεις κανα στραμπουληγμα

gym
01-02-12, 02:11
Συγνώμη που πετάγομαι:green:, νόμιζα οτι το γονατο δεν πρέπει να βγαίνει πιο έξω από τα δάχτυλα για να μην είναι μεγάλη η επιβάρυνση στο γόνατο. αν κάνω λάθος, συγνώμη και πάλι.

amst, σχετικά με τα πόδια, μήπως είχες καλή ανάπτυξη στους μυς και απλώς έβαλες λίπος με το αποτέλεσμα που αναφέρεις? Πιστευω πως αν μπεις σε διατροφή για γράμωση θα επανέλθουν μια χαρά.

gym, σχετικά με την κοιλιά μου, σαφώς και κάνω ελαφρά υποθερμιδική διατροφή μαζί με βάρη και αερόβια, γι αυτό και έχασα αρκετά κιλά σε αυτό το διάστημα. Απλά όπως καταλαβαίνεις είμαι ανυπόμονη να φορέσω τα ρουχαλάκια μου πάλι..Έχω χάσει 19 κιλά και έχω σχεδόν άλλα 15-18 (βέβαια όσο χάνω τόσο αλλάζω το στόχο μου θα δούμε), απλώς έχω κολήσει 3 εβδομάδες τώρα και μου την έχει δώσει. ουφ τα είπα.
Βέβαια καλά να πάθω, έφαγα το σύμπαν στην εγκυμοσύνη μου, και τώρα το πληρώνω. Αλλα ειλικρινά τέτοια πείνα δεν είχα ξανανιώσει.

δεν υπαρχει γυναικα εγκυος που να πει θελω να τα χασω κ δεν γινεται....εκτος κ αν δεν το θελει πραγματικα

εχω δυο φιλες που γεννησαν κ οι δυο ειναι φετες τωρα...δεν υπαρχει το λογω εγκυομοσυνης μπηκαν κ δεν φευγουν κ το ξερεις αλλωστε εφοσον εχεις χασει τοσα...

αγαπη μοου πρεπει να κανεις υπομονη...ξερεις τον δρομο...κ υπο να εισαι και αεροβιο θα κανεις κ προπονησουλα ομως να τα σφιξουμε ε?
απο ολα θελει αλλα μην τρελαινεσαι...η διαδικασια απωλειας βαρους πρεπει να γινεται σταδιακα κ οχι με υπερβολες για να μην εχουμε το πισωγυρισμα η οπως το λεω το φαινομενο γιο γιο;);)

gym
01-02-12, 02:12
εμας δηλαδη γιατι να μην περναει το γονατο και αυτουνου να περναειιιιιιιιι? :P

αυτος εβαλε απο πισω δισκακια για να κανει την κινηση...
αυτος που τον συμβουλευει ειναι τερας στον χωρο του ββ...δεν κανει λαθος!;););)
κ δεν ξεπερναει ρε πολυ την μυτη πια...

εσυ ομως θα κανεις σωστα την κινηση...

αντε απο εκει...ακομα δεν μου εμαθες καλα καλα το καθισμα κρινεις κ τον γκλας ιεροσυλη!:P:P:P

gym
01-02-12, 02:16
λοιπον...η μερα της κρισεως εφτασε!

σημερα ειναι ηδη 01.02.2012

το πρωι οταν ξυπνησετε κ πατε κ αδειασετε αυτο που θα κανετε ειναι

1.τσιτσιδι κ ανεβαινετε ζυγαρια


2.κοιτατε λιγο κατω κ βλεπετε τι γραφει

3.κρατατε την ψυχραιμια σας για να θυμαστε το νουμερο κ το γραφετε στα λογκ σας η εδω οσες δεν εχετε με τον εξης τροπο

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ-ΚΙΛΑ-ΥΨΟς

4.βγαζετε φωτο μια μπρος μια πισω(οσες το κανετε μου δειχνετε οτι ειστε ετοιμες για αλλαγες...δεν θελω ντροπες...κανεις δεν σας ξερει προσωπικα αλλα κ να σας ξερει τι εγινε?σωμα ειναι...κουλ!για το καλο σας το λεω...γιατι οταν ξαναζυγιστουμε,θα κοιταξουμε το τι καναμε)

θα χαρω πολυ να δω οτι το κανατε κ ελπιζω να γραψετε αληθινα νουμερα αλλωστε για το δικο σας καλο ειναι!;););)

39247

:toast:

xelashai
01-02-12, 02:19
ντροπη ...μας χτυπας στο φιλοτιμο...

dorita
01-02-12, 02:20
καλό μήνα κοριτσάρες!!!!

xelashai
01-02-12, 02:23
καλό μήνα κοριτσάρες!!!!
ουουου...και τι ωραια που θα ξεκινησει...
πλακιτσα..καλο μηνα!

gym
01-02-12, 02:24
:green::green::green:

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕς ΣΑς!


καινουριος μηνας...με νεους στοχους ετσι?

ποιοι ειναι οι στοχοι σας λοιπον απο σημερα κ παρακατω?;)

xelashai
01-02-12, 02:26
:green::green::green:

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕς ΣΑς!


καινουριος μηνας...με νεους στοχους ετσι?

ποιοι ειναι οι στοχοι σας λοιπον απο σημερα κ παρακατω?;)

να μεινω μακρια απο πειρασμους...:green:

eli_din3
01-02-12, 02:26
:green::green::green:

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕς ΣΑς!


καινουριος μηνας...με νεους στοχους ετσι?

ποιοι ειναι οι στοχοι σας λοιπον απο σημερα κ παρακατω?;)

να μαθω να κανω σωστα τις ασκησεις που μου βαλε η γυμ :(
(και να μη με βριζει :P)

gym
01-02-12, 02:29
να μαθω να κανω σωστα τις ασκησεις που μου βαλε η γυμ :(
(και να μη με βριζει :P)

να κανει η ελινα πιο σοβαρες ερωτησεις κ να μην σχολιαζει τον καθε ββερ στο γιουτιουμπι γιατι καηκαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε:P:P:P:P


σε πειραζω βρε...;););)

dorita
01-02-12, 02:35
Στόχος να φτιαξουμε το σωμα της διπλανης κοπέλας που τραβάει το σκοινί....
μην δω καμια να γελαει......:shifty::shifty:

eli_din3
01-02-12, 02:41
Στόχος να φτιαξουμε το σωμα της διπλανης κοπέλας που τραβάει το σκοινί....
μην δω καμια να γελαει......:shifty::shifty:

αν ο στοχος αυτου τ μηνα ειναι αυτος του επομενου ποιο ειναι??? να κατεβουμε σε αγωνες??!?!??! :P

dorita
01-02-12, 02:43
οχι βρε...γενικοτεροσ στοχος!!!
κ να θες να γινεις ετσι ούτε σε ποσα χρονια δεν ξερωωω ποσα θες...
μην τα παιρνεις όλα τις μετρητις εσυ ελινακι....;)

dorita
01-02-12, 02:47
εσενα όλο σε μαλώνουμε μου φαίνεται.....:unsure:
είσαι το μικρό μας γι'αυτο!!!!:):)
πρέπει να μαθαίνεις από μας τις μεγαλύτερες...:geek:

eli_din3
01-02-12, 02:47
οχι βρε...γενικοτεροσ στοχος!!!
κ να θες να γινεις ετσι ούτε σε ποσα χρονια δεν ξερωωω ποσα θες...
μην τα παιρνεις όλα τις μετρητις εσυ ελινακι....;)

i know πλακα κανω :P

eli_din3
01-02-12, 02:49
εσενα όλο σε μαλώνουμε μου φαίνεται.....:unsure:
είσαι το μικρό μας γι'αυτο!!!!:):)
πρέπει να μαθαίνεις από μας τις μεγαλύτερες...:geek:

χαχαχα οντωωωςςςς.. πες ταααα... ολο με μαλωνετε 39249

dorita
01-02-12, 03:06
μειναμε οι 3 μα ς μου φαινεται...
παιζομε κανα παιχνιδι;;;:green:

dorita
01-02-12, 03:10
μπα...δεν βλεπω προθημεία!!!!
καληνυχτα μικρούλι...;);)

Stella
01-02-12, 07:19
Kαλημέρα κοπελούδιααααααα......:welcome:
Καλό μήνα!!!
Εγώ θα ζυγιστώ το μεσημέρι μετά τη δουλειά....γιατί τότε θα έχω "αδειάσει"!
Τα πρωινά είμαι ακόμα τουμπανο από την πολύ σαλάτα της προηγούμενης!

gym
01-02-12, 07:48
κκαλημερα στελλακι!

απλα να ξερρεις δεν εχει κ τοση σημασια μετα αφου θα εχεις φαει προτου να αδειασεις...
οπως θες...;);)

καλημερα σε ολες κ καλο μηνααααααααααα!!!!!!!!!!:turtle::turtle::turtle::turtle:

katerina.
01-02-12, 09:47
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!

μετα αποτο ισχυρο ΣΟΚ :shock::shock::shock::shock::shock:που υπέστη παω να λιωσω στο αερόβιο μηπως αρχισω να πεφτω κανενα γραμμαριο...τωρα για το τι θα φαω σημερα ..δεν ξερω μπορει μονο νερο η μηπως και αυτο πρήζει??..:unsure::unsure::unsure::unsure:...περιμενω προτασεις ...για το πως θα επανελθω .φιλακια σε ολεσ!!!!:welcome::(:(:(

gym
01-02-12, 09:49
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!

μετα αποτο ισχυρο ΣΟΚ :shock::shock::shock::shock::shock:που υπέστη παω να λιωσω στο αερόβιο μηπως αρχισω να πεφτω κανενα γραμμαριο...τωρα για το τι θα φαω σημερα ..δεν ξερω μπορει μονο νερο η μηπως και αυτο πρήζει??..:unsure::unsure::unsure::unsure:...περιμενω προτασεις ...για το πως θα επανελθω .φιλακια σε ολεσ!!!!:welcome::(:(:(

ετσι και πας για τρεξιμο θα γινει χαμος λεμε...
μην ξεχνας τα γονατα,,,

ρε χαλαρωσε λεμε...

βγαλε μια φωτο πλιζ να δω

xelashai
01-02-12, 10:04
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!

μετα αποτο ισχυρο ΣΟΚ :shock::shock::shock::shock::shock:που υπέστη παω να λιωσω στο αερόβιο μηπως αρχισω να πεφτω κανενα γραμμαριο...τωρα για το τι θα φαω σημερα ..δεν ξερω μπορει μονο νερο η μηπως και αυτο πρήζει??..:unsure::unsure::unsure::unsure:...περιμενω προτασεις ...για το πως θα επανελθω .φιλακια σε ολεσ!!!!:welcome::(:(:(

ελα βρε ηρεμησε...με τη διατροφη που κανεις αποκλειεται να ειναι λιπος...θα φυγουν γρηγορα θα το δεις...
no panic

gym
01-02-12, 10:06
ελα βρε ηρεμησε...με τη διατροφη που κανεις αποκλειεται να ειναι λιπος...θα φυγουν γρηγορα θα το δεις...
no panic

:thumbup::thumbup:

κατρινα μου...φωτο να δουμε κ πες μου...εχεις παρατηρησει λιπος επανω σου στα ''προβληματικα'' σημεια που μαζευεις εκει?;)

xelashai
01-02-12, 10:09
εγω θα πανικοβληθω αργοτερα..εχω πελατες τωρα...κι εμενα παραπανω εδειξε...39260

katerina.
01-02-12, 10:20
:thumbup::thumbup:

κατρινα μου...φωτο να δουμε κ πες μου...εχεις παρατηρησει λιπος επανω σου στα ''προβληματικα'' σημεια που μαζευεις εκει?;)

ναι γλουτους και ποδια ...πιο φουσκωμενα το τζιν δεν κουμπωνει...παραμυθιαζομουνα με τις φορμες...σου ανέβασα φωτο

gym
01-02-12, 10:21
ναι γλουτους και ποδια ...πιο φουσκωμενα το τζιν δεν κουμπωνει...παραμυθιαζομουνα με τις φορμες...σου ανέβασα φωτο

ειδα...αλλα λιπος δεν ειδα....
πρηξιμο κατακρατηση ντιαρ....ο εχθρος της γυναικας...

gym
01-02-12, 10:22
εγω θα πανικοβληθω αργοτερα..εχω πελατες τωρα...κι εμενα παραπανω εδειξε...39260

μην μου ανησυχεις μονο...

αυτο το κανουμε για να μπουμε σε μια σειρα ναι?;);)

gym
01-02-12, 10:23
Δεν θελω να πανικοβληθειτε λογω της ζυγαριας σημερα.
Ειναι ενας τροπος να τσιτωσετε λιγο και να μπειτε σε μια σειρα.
Δειτε το σαν ενα σημειο αναφορας και απο εδω συνεχιζουμε για το καλυτερο...:toast::toast::toast:

xelashai
01-02-12, 10:26
Δεν θελω να πανικοβληθειτε λογω της ζυγαριας σημερα.
Ειναι ενας τροπος να τσιτωσετε λιγο και να μπειτε σε μια σειρα.
Δειτε το σαν ενα σημειο αναφορας και απο εδω συνεχιζουμε για το καλυτερο...:toast::toast::toast:

εχεις δικιο...τωρα νευρίασα και το απόγευμα στο γυμναστήριο θσα γινει χαμός...
δεν μπορω να μου χαλαει η διαθεση για τα κιλα..

Stella
01-02-12, 10:29
Δεν θελω να πανικοβληθειτε λογω της ζυγαριας σημερα.
Ειναι ενας τροπος να τσιτωσετε λιγο και να μπειτε σε μια σειρα.
Δειτε το σαν ενα σημειο αναφορας και απο εδω συνεχιζουμε για το καλυτερο...:toast::toast::toast:

Καλε τι να πανικοβληθούμε; Εμεις;;;
Η ζυγαριά πανικοβάλεται :shock:......όταν πάμε ν΄ανέβουμε!!!Χαχαχα!

Όχι ρε ντάξει...αστειάκι!:green:
Η ζυγαριριά λίγα δείχνει....
Πάρτε παράδειγμα την κ. Αικατερίνη!:thumbup:

gym
01-02-12, 10:30
εχεις δικιο...τωρα νευρίασα και το απόγευμα στο γυμναστήριο θσα γινει χαμός...
δεν μπορω να μου χαλαει η διαθεση για τα κιλα..

ετσι μπραβο...
δεν θελει στεναχωρια...θελει πεισμα το θεμα λεμε κ να το αγαπατε αυτο που κανετε
εδω ειμαστε μια παρεα κ υπαρχει στηριξη κ κινητρο να συνεχισετε...
:toast::toast::toast:

aggeliki
01-02-12, 10:30
καλημερααααααα σε ολα τα κοριτσιαααααααα!!!! να ξερετε μπορει να μην συμμετεχω πολυ στο φορουμ εδω σλλα καθε πρωι διαβαζω τα παντα!!!! εχω πολυ δουλεια και οτι προλαβω να μπω να δω στα κλεφτα...λοιπον σημερα ζυγιστηκα παω να ενημερωσω το λογκ μου!! φωτο θα βγαλω το απογευμα και θα τις ανεβασω αυριο πρωι ....:affraid:

gym
01-02-12, 10:31
καλημερααααααα σε ολα τα κοριτσιαααααααα!!!! να ξερετε μπορει να μην συμμετεχω πολυ στο φορουμ εδω σλλα καθε πρωι διαβαζω τα παντα!!!! εχω πολυ δουλεια και οτι προλαβω να μπω να δω στα κλεφτα...λοιπον σημερα ζυγιστηκα παω να ενημερωσω το λογκ μου!! φωτο θα βγαλω το απογευμα και θα τις ανεβασω αυριο πρωι ....:affraid:

εννοειται κουκλα μου...
κοιτα να εισαι οκ με τις δουλειες σου κ εμεεις εδω ειμαστε!:toast::toast:
περιμενω νεα σου!;)

gym
01-02-12, 10:55
GTD 4


‘’ Θεστε τους στοχους σας ΣΗΜΕΡΑ.

Φροντιστε να ειναι ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ.... ΜΕΤΡΗΣΙΜΟΙ.... ΕΦΙΚΤΟΙ... ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟΙ και...ΧΡΟΝΙΚΑ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟΙ....!’’


:toast:

amst
01-02-12, 11:07
Καλησπέρα!

Θα ήθελα να συζητήσουμε κάτι που με βασανίζει.

Τα πόδια μου είμαι χοντρά και όχι μόνο οι γάμπες, αλλά γενικά από πάνω μέχρι κάτω (όσες δεν έχετε δει, έχω ανεβάσει φώτος).
Όπως σας έχω ξαναπεί, παλιά ήταν τούμπανο λόγω ποδηλάτου. Όμως σταματώντας το, έχει γίνει ένα πλαδαρό πράγμα με κυτταρίτιδα. Οι γονείς μου δεν έχουν χοντρά μπούτια, ούτε κάποιος άλλος στην οικογένεια. Υπάρχει περίπτωση να είναι έτσι απ΄το ποδήλατο? Δηλαδή να έχτισα τους μυς? Και τώρα τι κάνω?
Ο φίλος μου πάντα είχε θέμα με τον όγκο των ποδιών μου, σε φάση "τι το θελες και εσύ το ποδήλατο και φούσκωσες??" και σε σημείο να μου δημιουργήσει θέμα ψυχολογικό. Τι μπορώ να κάνω τώρα? Μαζεύεται αυτό το πράγμα ή να δουλέψω πολύ πόδια να τα ξανατουμπανιάσω?
Επίσης, είχα σπάσει το πόδι μου και το ένα έχει ακόμα έντονο τετρακέφαλο (στη φωτό δε φαίνεται τόσο, θα το βγάλω την επόμενη φορά) ενώ στο άλλο να έχει λίγο μαζέψει. Δε νομίζω πως φαίνεται έντονα η διαφορά αλλά εγώ την καταλαβαίνω.


Οπότε, για πείτε.....

gym με ξέχασες????

amst
01-02-12, 11:08
Καλό μήνα!!!!!!!!!!!!!!!!!


Χιοχίζει εδώ!

xelashai
01-02-12, 11:11
Καλό μήνα!!!!!!!!!!!!!!!!!


Χιοχίζει εδώ!

καλο μηνα!...τι ωραια ..ζηλευω...ειπε οτι μπορει να χιονισει και σε εμας σημερα..να δουμε...

Stella
01-02-12, 11:11
Στις 13:00 έκλεισα ραντεβού με τη διαιτολόγο για ζύγισμα και λιπομέτρηση για να έχω και ένα μέτρο συγκρισης για τον επόμενο μήνα.
Γιατί μόνο τα κιλά....δεν είναι και το καλύτερο μέτρο απ΄οτι αντιλαμβάνομαι....

gym
01-02-12, 11:11
Κορίτσια, είναι πλαδαρά και τα πόδια και ο ποπός. Και μεγάλα. Και έχουν κυτταρίτιδα. Μπορεί να μην είναι τόσο πεσμένος, αλλά θέλει πολύ συμμάζεμα.
Το περασμένο καλοκαίρι δεν έβαλα σορτσάκι.....


εγω δηλαδη γιατι δενε χω δει φωτο σου κ ολες εχουν δει????????????;);)


gym με ξέχασες????

εσυ με ξεχασες...;);)

xelashai
01-02-12, 11:12
Στις 13:00 έκλεισα ραντεβού με τη διαιτολόγο για ζύγισμα και λιπομέτρηση για να έχω και ένα μέτρο συγκρισης για τον επόμενο μήνα.
Γιατί μόνο τα κιλά....δεν είναι και το καλύτερο μέτρο απ΄οτι αντιλαμβάνομαι....

ξεκινησες διαιτολογο στελλιτσα ή μονο για λιπομετρηση θα πηγαινεις?

gym
01-02-12, 11:13
Στις 13:00 έκλεισα ραντεβού με τη διαιτολόγο για ζύγισμα και λιπομέτρηση για να έχω και ένα μέτρο συγκρισης για τον επόμενο μήνα.
Γιατί μόνο τα κιλά....δεν είναι και το καλύτερο μέτρο απ΄οτι αντιλαμβάνομαι....

πολυ ωραια...οτι περισσοτερο εχουμε τοσο το καλυτερο...:toast::toast:

Stella
01-02-12, 11:20
ξεκινησες διαιτολογο στελλιτσα ή μονο για λιπομετρηση θα πηγαινεις?

Όχι όχι ρε διαιτολόγο...δεν μπορώ με τίποτα να κάνω διαιτα "κονσέρβα"!
Μόνο για λιπομέτρηση...έχει ένα μηχάνημα πολύ σούπερ!

http://inbody.gr/?page_id=635

Aπ΄όσο έψαξα η τιμή του είναι 10.000€...εεεε εντάξει πόσο μάπα να είναι δηλαδή;;;;
Καλο πρέπει να είναι!

xelashai
01-02-12, 11:29
Όχι όχι ρε διαιτολόγο...δεν μπορώ με τίποτα να κάνω διαιτα "κονσέρβα"!
Μόνο για λιπομέτρηση...έχει ένα μηχάνημα πολύ σούπερ!

http://inbody.gr/?page_id=635

Aπ΄όσο έψαξα η τιμή του είναι 10.000€...εεεε εντάξει πόσο μάπα να είναι δηλαδή;;;;
Καλο πρέπει να είναι!

ελα ρε..φαινεται οντως καλο!!!και βγαζει και τοσα αποτελεσματα...
ποσο κοστιζει?
εμενα για μια απλη λιπομετρηση μου ζητησαν 50ευρω...ελεος!

amst
01-02-12, 11:31
εσυ με ξεχασες...;);)

Καλέ, έχω ανεβάσει φωτός στο λογκ μου.............
και τώρα ανεβάζω κιλά.......

Stella
01-02-12, 11:33
Όχι καλέ...20-25€ παιρνει κανονικό ραντεβου με δίαιτα μαζί!
Μια άλλη φορά που είχα κάνει μου πήρε 10€. Και 15€ να μου πάρει τώρα καλά είναι....

gym
01-02-12, 11:34
Καλέ, έχω ανεβάσει φωτός στο λογκ μου.............
και τώρα ανεβάζω κιλά.......

ok...εγω εψαχνα αλλου μηπως εβαλες αλλες...


τα ποδια σου ειναι μια χαρα και σαν σωματοτυπος...ουτε πολυ λιπος εχουν...ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΘΕΛΟΥΝ Κ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ...

πες τον φιλο σου αμα σου ξανανκανει παραπανω η γυμ εχει ετοιμους τους γαμπρους...;);)

δεν θελω να ακουω χαζα...ολα θα φτιαξουμε αν το θες πραγματικα...δεν γινεται σε μια μερα...θελει κοπο κ χρονο!:toast:

xelashai
01-02-12, 11:37
Όχι καλέ...20-25€ παιρνει κανονικό ραντεβου με δίαιτα μαζί!
Μια άλλη φορά που είχα κάνει μου πήρε 10€. Και 15€ να μου πάρει τώρα καλά είναι....

μια χαρα..τιποτα δεν περνει..εδω το εχουν ξεφτιλισει με τις τιμες..

eri_87
01-02-12, 12:36
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1293/1293967ub2cvh4f9g.gif (http://www.glitter-graphics.com)
Μάλλον μόνο εγώ δεν έχω φρικάρει πρωί πρωί με τη ζυγαριά...ε; :turtle: Κι αυτό γιατί ξέρω ότι είναι απλά ένα νουμεράκι βρε κορίτσια, ηρεμία λίγο!!!


ερη αν γινεις η αιτια να φανε λιχουδιες χαζες κ ξεφυγουν θα σε κηνυγαω λεμε στο γεφυρι της αρτας γυρω γυρω!
υ.γ. θα κανεις κ καλο αεροβιο τυχερουλα!:green::green::green:
Τύχη βουνό λέμε, όχι αστεία!!! :nana:


:green::green::green:

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕς ΣΑς!


καινουριος μηνας...με νεους στοχους ετσι?

ποιοι ειναι οι στοχοι σας λοιπον απο σημερα κ παρακατω?;)

Ε... Χμμ... Να πω, να πω; Σταλήθεια θέλεις; :green::shifty:

gym
01-02-12, 12:37
ερηηηηηηηηηη ριχτο σιγαααααααααα σιγα!;)

eri_87
01-02-12, 12:38
Όχι καλέ...20-25€ παιρνει κανονικό ραντεβου με δίαιτα μαζί!
Μια άλλη φορά που είχα κάνει μου πήρε 10€. Και 15€ να μου πάρει τώρα καλά είναι....

Παρεπιπτόντως, να ρωτήσω βρε κορίτσια της ΑΘΗΝΑΣ... Έχετε κατα νου κάπου που μπορώ να πάω για ΕΓΚΥΡΗ λιπομέτρηση με χαμηλό κόστος; Θα κατέβω Αθήνα λίγες μέρες κ θα μπορούσα να κάνω...
Άρτα που είμαι (όπως κ η Δάφνη) λένε κάτι κουφά 50άρικα κ από εγκυρότητα... :thumbdown:

eri_87
01-02-12, 12:44
Στόχος ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ:

Απλά να μη γίνω χειρότερη! :rolf:
Εντάξει, αλήθεια, επειδή θα πάω κ Αθήνα, ΛΟΓΙΚΑ κάτι παραπάνω θα φάω κι εκεί κ επίσης θα χάσω 1βδομάδα προπόνηση. Αλλά ο ΣΤΟΧΟΣ είναι να μείνω στα ίδια τουλάχιστον κ να μη ξεφύγω εντελώς! :green:
Από Μάρτη όμως... δε θυμάμαι να έχω κάποιο γεγονός που θα με πάει πίσω! :turtle: :banana::eleph:

xelashai
01-02-12, 12:47
Στόχος ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ:

Απλά να μη γίνω χειρότερη! :rolf:
Εντάξει, αλήθεια, επειδή θα πάω κ Αθήνα, ΛΟΓΙΚΑ κάτι παραπάνω θα φάω κι εκεί κ επίσης θα χάσω 1βδομάδα προπόνηση. Αλλά ο ΣΤΟΧΟΣ είναι να μείνω στα ίδια τουλάχιστον κ να μη ξεφύγω εντελώς! :green:
Από Μάρτη όμως... δε θυμάμαι να έχω κάποιο γεγονός που θα με πάει πίσω! :turtle: :banana::eleph:

:rolf::rolf::rolf::rolf:...ελπιζω να σταματησουν γευματα τυπου: κεικ με κρεμα κτλ..κτλ...ε???

eri_87
01-02-12, 12:49
:rolf::rolf::rolf::rolf:...ελπιζω να σταματησουν γευματα τυπου: κεικ με κρεμα κτλ..κτλ...ε???

Ναι, από Μάρτη είπαμε... ε; Ξηγημένα... :P

xelashai
01-02-12, 12:52
Ναι, από Μάρτη είπαμε... ε; Ξηγημένα... :P

απο σημερα κυρια μου...αντε!να μπει καλα και ο μηνας...

gym
01-02-12, 12:52
Στόχος ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ:

Απλά να μη γίνω χειρότερη! :rolf:
Εντάξει, αλήθεια, επειδή θα πάω κ Αθήνα, ΛΟΓΙΚΑ κάτι παραπάνω θα φάω κι εκεί κ επίσης θα χάσω 1βδομάδα προπόνηση. Αλλά ο ΣΤΟΧΟΣ είναι να μείνω στα ίδια τουλάχιστον κ να μη ξεφύγω εντελώς! :green:
Από Μάρτη όμως... δε θυμάμαι να έχω κάποιο γεγονός που θα με πάει πίσω! :turtle: :banana::eleph:

προσεχε απλα να μην ξεφυγεις ΠΟΛΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...να το ισοσταθμισεις εστω με τα υπολοιπα γευματα σου...κοινως μην το ξεσεσεις...:green:

επισης γυμανστικη μπορεις να κανεις ακομα εκτος κ αν εισαι 24 ωρες στο ποδι...

με το βαρος του σωματος σου μονο...αλλα οκ κανε κ ενα οφφ αν βαριεσαι...οχι με το ζορι

eri_87
01-02-12, 12:57
προσεχε απλα να μην ξεφυγεις ΠΟΛΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...να το ισοσταθμισεις εστω με τα υπολοιπα γευματα σου...κοινως μην το ξεσεσεις...:green:

επισης γυμανστικη μπορεις να κανεις ακομα εκτος κ αν εισαι 24 ωρες στο ποδι...

με το βαρος του σωματος σου μονο...αλλα οκ κανε κ ενα οφφ αν βαριεσαι...οχι με το ζορι

Ναι, αυτό εννοώ ότι θα προσπαθήσω! :green: Ξέρω ότι μπορώ να κάνω κάτι αν θέλω, παλιότερα το χω κάνει. Αλλά επειδή έχω πολύ καιρό να πάω, έχω πολλά να κάνω, να τρέχω συνέχεια απο δω κι από κει κι έτσι καλύτερα να το αφήσω. Είπαμε, μετά τέλος οι δικαιολογίες! :bbbiceps:

gym
01-02-12, 13:00
Ναι, αυτό εννοώ ότι θα προσπαθήσω! :green: Ξέρω ότι μπορώ να κάνω κάτι αν θέλω, παλιότερα το χω κάνει. Αλλά επειδή έχω πολύ καιρό να πάω, έχω πολλά να κάνω, να τρέχω συνέχεια απο δω κι από κει κι έτσι καλύτερα να το αφήσω. Είπαμε, μετά τέλος οι δικαιολογίες! :bbbiceps:

εμ βεβαια μετα πλησιαζει η παραλια ντε!


αχ το ξερω εγω το ξερωωωωωωωωωωω....μετα θα γκρινιαζεις κ εσυ κ η ελινα μαζι!

ωραια θα περασουμε!:green::green:

katerina.
01-02-12, 13:06
ηρθα και εγω...εκανα περπατημα 45 λεπτα ενταση 6.3 και ελλειπτικο 1/2 ωρα ..και δεν εβγαλα σταγόνα γιατι δεν ιδρωσα καθολου??

eri_87
01-02-12, 13:14
Ελένη...

bebe

Καλά κατάλαβα... αλλά ΒΡΕ ΣΥ... ΒΡΕ ΣΥ... ξέχασες; Είπαμε είμαι αδιάθετη από προχθές! :eleph:

eli_din3
01-02-12, 13:16
εμ βεβαια μετα πλησιαζει η παραλια ντε!


αχ το ξερω εγω το ξερωωωωωωωωωωω....μετα θα γκρινιαζεις κ εσυ κ η ελινα μαζι!

ωραια θα περασουμε!:green::green:

0xa0x0ax0a0xa0 εισαι ΘΕΑ.. βλεπω οτι "μετα θα πλησιαζει η παραλια" και αγχωνομαι και παω να σχολιασω... και βλεπω οτι απο κατω λες οτι γκρινιαζω.... ΑΧΑΧΑΧΧΑ (παριπιπτοντως και εγω θα χω λιπομετριση σημερα.. ωχ..καλα αν δειξει παραπανω... :P)

katerina.
01-02-12, 13:16
τι θα κανω με σας??μολις εκαψα:shock::shock::shock: τα φασολακια που εβραζα για το μεσημεριανο μου....θα σας δω μετα...πολλα φιλακια:welcome::welcome::welcome:

eli_din3
01-02-12, 13:17
ε περα απο την πλακα δεν ανοιγει η φωτογραφικη..την εχω τοση ωρα να φορτιζει και εχω μεινει νηστικη να την περιμενω και ουτε καν :S και το κινητο μ εχει απαισια καμερα

xelashai
01-02-12, 13:33
ε περα απο την πλακα δεν ανοιγει η φωτογραφικη..την εχω τοση ωρα να φορτιζει και εχω μεινει νηστικη να την περιμενω και ουτε καν :S και το κινητο μ εχει απαισια καμερα

39285

eli_din3
01-02-12, 13:45
39285

εβαλα απο το κινητο που φαινονται πλ θολα...

ντρεπομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

kritsinaki!
01-02-12, 13:55
ηρθα και εγω...εκανα περπατημα 45 λεπτα ενταση 6.3 και ελλειπτικο 1/2 ωρα ..και δεν εβγαλα σταγόνα γιατι δεν ιδρωσα καθολου??

γτ μαλλον ελειπα εγω απο διπλα να σ παταω τ κουμπακι για να ανεβει η ταχυτητα....χαχχαχαχαχ
εγω προσωπικα απο 9.1 κ πανω αρχιζω να ιδρωνω...βεβαια κ στην ανακληση :P κ στο 8.1 μετα παο κανα 5 λεπτο αρχιζω κ ιδρωνω...:P:P:P(να κ αλλο θετικο της ανακλησης που δεν μ τονισε η γυμναστρια...:rolf::rolf::rolf:)ΤΡΑΓΙΚΟΟΟΟΟ!!!

dorita
01-02-12, 15:21
μπραβο αμστ, κατερινα κ ελινα για τις φωτο........:clap::clap::clap:

κατερινα είμαι με στόμα ανοιχτό...:bowdown::bowdown:

gym
01-02-12, 15:54
elina δεν βλεπω καμια φωτο...

κατρινα παει...νυστικη το φαμιλυ!

:rolf::rolf::rolf:

eli_din3
01-02-12, 16:04
elina δεν βλεπω καμια φωτο...

κατρινα παει...νυστικη το φαμιλυ!

:rolf::rolf::rolf:

τι δεν βλεπεις καλε?

gym
01-02-12, 16:04
τι δεν βλεπεις καλε?

ειδα λεμε τωρα!:green:

eli_din3
01-02-12, 16:11
τωρα θα σας πω κατι γιατι εκνευριστικα.... διαιτολογο εγω εχω τ απογευματα..την προηγουμενη φορα με εβγαλε 53.2 ενω ημουν 52,5 και προφανως ειχα φαει τοσα γευματα μεχρι εκεινη τν ωρα κ ειχα πιει τοσα νερα... της το λεω και μ λεει...εδω 53 γραφει...
ου να μ χαθεις που γραφει 53........
(αφηστε π με βγαλε και πιο κοντη)
και σημερα θα μ πει οχι οχι δεν εισαι 52.. γκρρρρρρρρρρρ....ασχετο αλλα εκνευριστικα :P

gym
01-02-12, 16:12
τωρα θα σας πω κατι γιατι εκνευριστικα.... διαιτολογο εγω εχω τ απογευματα..την προηγουμενη φορα με εβγαλε 53.2 ενω ημουν 52,5 και προφανως ειχα φαει τοσα γευματα μεχρι εκεινη τν ωρα κ ειχα πιει τοσα νερα... της το λεω και μ λεει...εδω 53 γραφει...
ου να μ χαθεις που γραφει 53........
(αφηστε π με βγαλε και πιο κοντη)
και σημερα θα μ πει οχι οχι δεν εισαι 52.. γκρρρρρρρρρρρ....ασχετο αλλα εκνευριστικα :P

εγω πιστευω πραγματικα οτι σημερα η συγκεκριμενη θα σε βγαλει παχυσαρκο νανο!:P:P:P

dorita
01-02-12, 16:12
γυμακι ήθελα να ρωτησω...εγω που δεν θελω να χασω κιλά αλλά λίπος από κοιλια κ πωπω.. τι πρέπει να κανω παιζει ρόλο τι αερόβια θα κάνω;;;:unsure:

gym
01-02-12, 16:13
γυμακι ήθελα να ρωτησω...εγω που δεν θελω να χασω κιλά αλλά λίπος από κοιλια κ πωπω.. τι πρέπει να κανω παιζει ρόλο τι αερόβια θα κάνω;;;:unsure:

εσυ κ αν δεν θες αεροβια..
εσυ απλα απλουστατα ομως θελεις καλη προπονηση να τα δινεις ολα...δεν εχεις θεμα λιπους...και πραγματικα ο σωματοτυπος σου ειναι για και μαμω τα σωματα αν το δουλεψεις!;)

dorita
01-02-12, 16:16
τωρα δεν σε έπιασα....το χασα...θέλω ή δεν θελω;
εννοείς να κάνω κ καλη προπονηση στα βαρη;

eli_din3
01-02-12, 16:17
εγω πιστευω πραγματικα οτι σημερα η συγκεκριμενη θα σε βγαλει παχυσαρκο νανο!:P:P:P

x0a0x0ax0a0 το πιστευω ομως :P

gym
01-02-12, 16:18
τωρα δεν σε έπιασα....το χασα...θέλω ή δεν θελω;
εννοείς να κάνω κ καλη προπονηση στα βαρη;

ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ....

οχι αεροβιο δεν θες πολυ αλλα συνεχισε ετσι οπως το εχουμε κ βλεπουμε κ κανουμε αναλογως...

απλα εσυ δεν εχεις ρε συ κιλα να χασεις...απλα θες προπονηση με βαρη για να σφιξεις...κ το αεροβιο ειναι οκ αλλα συγκριτικα με αλλες κοπελες θα κανεις λιγοτερο

dorita
01-02-12, 16:19
ok! κ γω δεν θελω να χάσω κιλά...

kritsinaki!
01-02-12, 16:20
x0a0x0ax0a0 το πιστευω ομως :P

γι αυτο παντα κλεινεις ραντεβου για λιπομετρηση πρωι πρωι..εγω του κλεινω στις 8 η ωρα τ πρωι συνιθωσ οταν ειναι για λιπομετρησηχαχαχχαχ (εχω να κανω απο το καλοκαιρι αλλα δεν εχει σημασια)

gym
01-02-12, 16:25
γι αυτο παντα κλεινεις ραντεβου για λιπομετρηση πρωι πρωι..εγω του κλεινω στις 8 η ωρα τ πρωι συνιθωσ οταν ειναι για λιπομετρησηχαχαχχαχ (εχω να κανω απο το καλοκαιρι αλλα δεν εχει σημασια)

κ αν ηταν σωστος/η θα πρεπει να σας το λενε αυτο κ να σας δινουν οδηγιες τι κ αν θα φατε κατι κ ποσες ωρες πριν ...οχι αντε παμε κ κανουμε
αντιεπαγγλεματιες μαμωτο :(:(

eli_din3
01-02-12, 16:30
κ αν ηταν σωστος/η θα πρεπει να σας το λενε αυτο κ να σας δινουν οδηγιες τι κ αν θα φατε κατι κ ποσες ωρες πριν ...οχι αντε παμε κ κανουμε
αντιεπαγγλεματιες μαμωτο :(:(

μου τα χει πει..αλλα νταξει δεν γινεται..με πρωινο... δεκατιανο..μεσημεριανο.. και ποσα νερα.. ε ενταξει και 3 ωρες που λεει αυτη να χει περασει απο το τελευταιο γευμα.. ε παλι

kritsinaki!
01-02-12, 16:34
μου τα χει πει..αλλα νταξει δεν γινεται..με πρωινο... δεκατιανο..μεσημεριανο.. και ποσα νερα.. ε ενταξει και 3 ωρες που λεει αυτη να χει περασει απο το τελευταιο γευμα.. ε παλι
3 ωρες πριν ουτε νερο ουτε φαγητο κ νομιζω οτι τ ιδανικο ειναι τ πρωι ...

gym
01-02-12, 16:44
Ξαναλεω μην μου αγχωνεστε για το βαρος σας και το λιπος σας αυτη τη στιγμη...


ΝΑ ΜΟΥ ΑΓΧΩΘΕΙΤΕ ΑΝ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΠΩ ΖΥΓΙΣΜΑ Κ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ...

γιατι τοτε παει να πει οτι καποια εχει κανει χοντραδες...


γι αυτο μην επαναπαυεστε...ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΤΕ...!:toast::toast::toast:

39299

dorita
01-02-12, 16:49
εγώ σήεμρα λεω να μην το κουνήσω ρουπι...παγωνια ε΄ξω.....
άσε έιμαι μπροστα σε τζάκι ....θα βαλω κ μουτσινα τωρα...:thumbup:

PEGY
01-02-12, 17:46
GTD 4


‘’ Θεστε τους στοχους σας ΣΗΜΕΡΑ.

Φροντιστε να ειναι ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ.... ΜΕΤΡΗΣΙΜΟΙ.... ΕΦΙΚΤΟΙ... ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟΙ και...ΧΡΟΝΙΚΑ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟΙ....!’’


:toast:

Καλησπέρα κ καλό μήνα να έχουμε!!!!!!!
Αυτη τη στιγμή είμαι 57,4 και 1.65.
Μέχρι τέλος Φεβρουαρίου θέλω να είμαι 56 κ τ΄αφήνω εκεί!!!!!

Επίσης προκάλεσα τον εαυτό μου για έναν ολόκληρο χρόνο να μην κάνω ούτε ένα ceat.
Κ τι εννοώ : οχι να μην φαω πολύ μια μέρα, αλλα εγώ κάνω το εξης, Μερικές μέρες κ συνήθως όταν έχω περίοδο ή οταν είμαι σε ταξίδι ή γενικά είμαι εκτός προγράμματος, αν φάω κάτι διαφορετικό λέω : τωρα πάει το χάλασα οπότε ας του δώσω να καταλαβει. Κ κάνω ακριβώς αυτό, τρώω σαν να μην υπάρχει αύριο.
Λοιπον μου μένουν364 μέρες!!!

gym
01-02-12, 17:57
Καλησπέρα κ καλό μήνα να έχουμε!!!!!!!
Αυτη τη στιγμή είμαι 57,4 και 1.65.
Μέχρι τέλος Φεβρουαρίου θέλω να είμαι 56 κ τ΄αφήνω εκεί!!!!!ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ

Επίσης προκάλεσα τον εαυτό μου για έναν ολόκληρο χρόνο να μην κάνω ούτε ένα ceat.
Κ τι εννοώ : οχι να μην φαω πολύ μια μέρα, αλλα εγώ κάνω το εξης, Μερικές μέρες κ συνήθως όταν έχω περίοδο ή οταν είμαι σε ταξίδι ή γενικά είμαι εκτός προγράμματος, αν φάω κάτι διαφορετικό λέω : τωρα πάει το χάλασα οπότε ας του δώσω να καταλαβει. Κ κάνω ακριβώς αυτό, τρώω σαν να μην υπάρχει αύριο.
Λοιπον μου μένουν364 μέρες!!!

εδω ειμαστε στο ιδιο πλανο πεγκυ μου...
αλλα θα σου πω το εξης...το αντιμετωπισα αυτο πλεον ξερεις πως?
δεν κανω πλεον οτι ναναι στερητικες χαζοδιαιτες-χαζοδιατροφες επειδη ετσι λεγεται οτι ειναι καλο...

ηθελα να ξερα αυτοι που τα προτεινουν ποσο πιστοι ειναι σε αυτα...:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

ποικιλια στις τροφες μας κ δεν χρειαζονται υπερβολες...ειναι τοσο απλο ρε γαμωτο αλλα το ξεχναμε...

αλλα κ παλι το να πεις δεν θα ξαναφαω σε εναν χρονο....κ μονο που το λες...μπαινει στο μυαλο...

αστο να φυγει...φαε με μετρο απο πολλες πηγες...μην κολλας σε μονοφαγιες...


προσωπικα ειμαι πολυ αυστηρη στο θεμα διατροφη σε μενα...αν φαινομαι λιγο αυστηρη σε σας.σε μενα δεν συγκρινεται...
κ αυτο γιατι η διατροφη ειναι τροπος ζωης...νιωθω καθαρη οταν τρωω καθαρα κ αυτο μου αρεσει...
αν φαω βλακεια ειναι καθαρα κατι σπιτικο που κ παλι δν ειναι βλακεια...
ειναι τα απλα πραγματα-κανονες που λενε ολοι αλλα τα ξεχναμε...

θελει λιγη σκεψη κ τροπο...οχι κοπο!

eli_din3
01-02-12, 18:00
μολις γυρισα απο μακρο....λοιποοον...

γλυκοπατατες
1 κιλο μυδια
2 κιλα στηθος κοτοπουλο
2 1κιλα γιαουρτια..
2 1,5 λιτρα γαλα
30 αυγα

και μετα κατι σε φυσιολογικες ποσοτητες.. τι εχετε να δηλωσετε?? :p χαχαχ και ολα αυτα 50 ευρω :P

gym
01-02-12, 18:01
μολις γυρισα απο μακρο....λοιποοον...

γλυκοπατατες
1 κιλο μυδια
2 κιλα στηθος κοτοπουλο
2 1κιλα γιαουρτια..
2 1,5 λιτρα γαλα
30 αυγα

και μετα κατι σε φυσιολογικες ποσοτητες.. τι εχετε να δηλωσετε?? :p χαχαχ και ολα αυτα 50 ευρω :P

αυτο παλι τι ειναι?:unsure:

eli_din3
01-02-12, 18:04
αυτο παλι τι ειναι?:unsure:

ε τονοι μπασματια κρισπιες και τρεχα μου και γυρευε :p

gym
01-02-12, 18:05
ε τονοι μπασματια κρισπιες και τρεχα μου και γυρευε :p

γιατι ρε μηρμυγκι τα αλλα τι ηταν>?:green::green::green:


εχεις τρελα με κρισπιες...ε?

eli_din3
01-02-12, 18:10
γιατι ρε μηρμυγκι τα αλλα τι ηταν>?:green::green::green:


εχεις τρελα με κρισπιες...ε?

εννοω οτι αυτα τα πηρα σε φυσιολογικες ποσοτητες.... ενω τα αλλα.. ε δεν πας να παρεις 30 αυγα :P

ε απλα δεν μπορω να φαω φρυγανια..δεν κατεβαινει

gym
01-02-12, 18:11
εννοω οτι αυτα τα πηρα σε φυσιολογικες ποσοτητες.... ενω τα αλλα.. ε δεν πας να παρεις 30 αυγα :P

ε απλα δεν μπορω να φαω φρυγανια..δεν κατεβαινει

αχ αχ αχ...αμα μιλησει η αδερφη μου κ πει το τι παιρνω εγω....θα μεινεις ετσι...:shock::shock::shock::shock:


γιατι εγω δεν θα πω!:green:

gym
01-02-12, 18:31
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yEH4Yum4nN4


να βρεεεεεεεεεε...η γυμναστικη ειναι διασκεδαση...:green::green:

xelashai
01-02-12, 18:56
39302.....ααααα... απίστευτο...χιονίζει!!!εχω πάρα πολλά χρόνια να δω χιόνι...

gym
01-02-12, 18:58
39302.....ααααα... απίστευτο...χιονίζει!!!εχω πάρα πολλά χρόνια να δω χιόνι...

ναι κ εγω απο περσυ...που το ειδα για τα καλαααααααα!!!!!!!!:shock::shock::shock:

PEGY
01-02-12, 19:01
Έτσι είναι. . .
Πλεον έχω φτάσει στο σημείο να τρώω κατι επειδή εκείνη την ώρα είναι καλό, αποφεύγω κάτι γιατι θεωρείται υψηλο στο τάδε, κυνηγάω τις τάδε τροφές επειδή εχουν πολύ απο κεινο κ χάνω τη μπάλα.:(
Αν με ρωτήσεις τι θα ήθελα να φάω κ πόσο, απλά δεν ξέρω!!!!
Ετσι όποτε βγαίνω εκτός προγράμματος, βρίσκω την ευκαιρία κ σαν να μου έχουν κάνει το ξορκι μνήμης (για τις χαριποτερικες) ξεχνάω τα πάντα κ του δίνω να καταλάβει μέχρι τελικής πτώσης. Ανάθεμα την ωρα και τη στιγμή που διάβασα το body for life και νομιμοποίησα τα cheat days!:green: Μέχρι τότε είχα τους ενδιασμούς μου!

Απλά σαν χαρακτήρας λειτουργώ καλύτερα αν με προκαλέσει κάποιος ακόμα κ αν αυτός ο κάποιος είμαι εγώ!!!!!

gym
01-02-12, 19:04
Έτσι είναι. . .
Πλεον έχω φτάσει στο σημείο να τρώω κατι επειδή εκείνη την ώρα είναι καλό, αποφεύγω κάτι γιατι θεωρείται υψηλο στο τάδε, κυνηγάω τις τάδε τροφές επειδή εχουν πολύ απο κεινο κ χάνω τη μπάλα.:(
Αν με ρωτήσεις τι θα ήθελα να φάω κ πόσο, απλά δεν ξέρω!!!!
Ετσι όποτε βγαίνω εκτός προγράμματος, βρίσκω την ευκαιρία κ σαν να μου έχουν κάνει το ξορκι μνήμης (για τις χαριποτερικες) ξεχνάω τα πάντα κ του δίνω να καταλάβει μέχρι τελικής πτώσης. Ανάθεμα την ωρα και τη στιγμή που διάβασα το body for life και νομιμοποίησα τα cheat days!:green: Μέχρι τότε είχα τους ενδιασμούς μου!

Απλά σαν χαρακτήρας λειτουργώ καλύτερα αν με προκαλέσει κάποιος ακόμα κ αν αυτός ο κάποιος είμαι εγώ!!!!!

μεγαλη πονηρια για μενα αυτα τα τσιτ...
γι αυτο τα λεω ελευθερα γευματα γιατι το τσιτ εχει μεσα του ως λεξη μια αρνητικη εννοια...κλεβω κατι...κ ουσιαστικα τι κλεβω?τον εαυτο μου...

τωρα λοιπον σε προκαλω εγω...θελω την ημερομηνια που μου ειπες να εισαι στα κιλα που ειπες...θα το κανεις?

gym
01-02-12, 19:09
Επειδη βλεπω πολλες κοπελες βαλανε φωτο εχω να σας προτεινω το εξης

για να οργανωθειτε καλυτερα και να κρατατε αρχειο των φωτο σας οπως και των προπονησεων σας μπορειτε οποια θελει να ανοιξει λογκ με φωτο

δηλαδη θα πατε εδω http://forum.bodybuilding.gr/forumdisplay.php?33-%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B5%CF%82-amp-Video-%CE%9C%CE%B5%CE%BB%CF%8E%CE%BD και θα ανοιξετε το θεμα σας...

στο πρωτο ποστ θα βαλετε ημερομηνια και φωτο
αυτο...

οταν ξαναζητησουμε μπαμ μπαμ θα μπουνε οι αλλες απο κατω και θα δουμε ξεκαθαρα την οποια διαφορα...

just a tip !για να οργανωθειτε το λεω καλυτερα και να μην χανονται μεσα στα ποστ!;);)

PEGY
01-02-12, 19:44
μεγαλη πονηρια για μενα αυτα τα τσιτ...
γι αυτο τα λεω ελευθερα γευματα γιατι το τσιτ εχει μεσα του ως λεξη μια αρνητικη εννοια...κλεβω κατι...κ ουσιαστικα τι κλεβω?τον εαυτο μου...

τωρα λοιπον σε προκαλω εγω...θελω την ημερομηνια που μου ειπες να εισαι στα κιλα που ειπες...θα το κανεις?

Απ την άλλη αν το πεις "ελεύθερο" γεύμα τότε θα σημαίνει ότι τα υπόλοιπο δεν ήταν ελεύθερα. . .Όπως κ να το ονομάσουμε εγώ τουλάχιστον το ίδιο χάλια θα αισθάνομαι.

Λοιπόν η πρόκληση έγινε δεκτή! στις 28 ζυγίζομαι!!!!!!

gym
01-02-12, 19:46
Απ την άλλη αν το πεις "ελεύθερο" γεύμα τότε θα σημαίνει ότι τα υπόλοιπο δεν ήταν ελεύθερα. . .Όπως κ να το ονομάσουμε εγώ τουλάχιστον το ίδιο χάλια θα αισθάνομαι.

Λοιπόν η πρόκληση έγινε δεκτή! στις 28 ζυγίζομαι!!!!!!

εχεις ενα point σε αυτο πεγκυ...

εγω πλεον δεν εχω τετοια...ειμαι κουλ με τη διατροφη κ ξερω που παω...πρωτα ομως μεχρι να δοκιμαστω και να πειραματσιτω περασα απο πολλα σταδια!

τι να κανεις..δυστυχως αν δεν παθεις,δεν μαθαινεις...;)

καποια στιγμη θα σας πω τι κανω κ εγω απο διατροφη κτλ για να δειτε κ το δικο μου στυλ...;)

στις 29 ζυγιζεσαι...!;);)

gym
01-02-12, 20:15
GTD 5


‘’Ολες εχουμε μια συγκεκριμενη ωρα μεσα στη μερα που μας πιανει η τρελα για να φαμε κατι χαζο...πχ.απογευματα;)

Προσπαθηστε λοιπον να προγραμματισετε τις προπονησεις σας περιπου τις ωρες που σας ερχεται επιθυμια για αυτες τις ...μικρες αμαρτιες!

Θα σας φυγει καθε επιθυμια αμεσως!’’

PEGY
01-02-12, 20:17
εχεις ενα point σε αυτο πεγκυ...

εγω πλεον δεν εχω τετοια...ειμαι κουλ με τη διατροφη κ ξερω που παω...πρωτα ομως μεχρι να δοκιμαστω και να πειραματσιτω περασα απο πολλα σταδια!

τι να κανεις..δυστυχως αν δεν παθεις,δεν μαθαινεις...;)

καποια στιγμη θα σας πω τι κανω κ εγω απο διατροφη κτλ για να δειτε κ το δικο μου στυλ...;)

στις 29 ζυγιζεσαι...!;);)

Αχ ναι το ξέχασα πως ο Φεβρουάριος έχει 29:turtle::turtle::turtle:

Όσο για τη δική σου διατροφή ήθελα να σε ρωτήσω.
Θα ήταν πολύ διαφωτιστικό να μας έκανες μια περιγραφή;)

gym's sis
01-02-12, 20:19
αχ αχ αχ...αμα μιλησει η αδερφη μου κ πει το τι παιρνω εγω....θα μεινεις ετσι...:shock::shock::shock::shock:


γιατι εγω δεν θα πω!:green:


Ας μιλήσω και εγώ..!!!! Το τι αυγό κουβαλάει η gym από την αγορά δεν λέγεταιιιι..!!!!Οχι μόνο 30.....καμια 90..!!!
Φουλλλλ το ψυγειο..!!!Αφου οταν μενουμε απο αυγα μας στελνει :P:P....

gym
01-02-12, 20:19
Αχ ναι το ξέχασα πως ο Φεβρουάριος έχει 29:turtle::turtle::turtle:

Όσο για τη δική σου διατροφή ήθελα να σε ρωτήσω.
Θα ήταν πολύ διαφωτιστικό να μας έκανες μια περιγραφή;)

καποια στιγμη θα γινει!;)

xelashai
01-02-12, 20:21
Ας μιλήσω και εγώ..!!!! Το τι αυγό κουβαλάει η gym από την αγορά δεν λέγεταιιιι..!!!!Οχι μόνο 30.....καμια 90..!!!
Φουλλλλ το ψυγειο..!!!Αφου οταν μενουμε απο αυγα μας στελνει :P:P....

:rolf::rolf::rolf:

gym
01-02-12, 20:21
Ας μιλήσω και εγώ..!!!! Το τι αυγό κουβαλάει η gym από την αγορά δεν λέγεταιιιι..!!!!Οχι μόνο 30.....καμια 90..!!!
Φουλλλλ το ψυγειο..!!!Αφου οταν μενουμε απο αυγα μας στελνει :P:P....

υπερβολες...


η αυλη μου39310:green:

gym's sis
01-02-12, 20:23
υπερβολες...


η αυλη μου39310:green:

Aυριο θα σου φερω αλλες δυο..γιατι τις έχεις βγαλει νοκ-αουτ αυτες..:P !!!! Κανιτεεεεεε...!!!!

kritsinaki!
01-02-12, 20:24
υπερβολες...


η αυλη μου39310:green:

χαχαχχα τρεληηηηη.....

gym
01-02-12, 20:26
Aυριο θα σου φερω αλλες δυο..γιατι τις έχεις βγαλει νοκ-αουτ αυτες..:P !!!! Κανιτεεεεεε...!!!!

ψοφιες ειναι,,,,τετοιες θελω 39311:P

kritsinaki!
01-02-12, 20:29
εχω μια απορια...:P:P:P εχω ακουσει οτι οι ψηλοι ανθρωποι αποχτουν δυσκολοτερα ογκο σε σχεση με τους πιο μικροκαμωμενους ...ισχυει αυτο???

voulaki
01-02-12, 21:21
λενακι μου για περνα μια βολτα απο το blog μου photos uploaded :green::green:με το μαλακο εε??

dorita
01-02-12, 21:54
voulaki...σε συγκριση με τι προηγούμενες φωτο που είχες ποσταρει...βλεπω μεγαλη διαφορα κ ειδικα στην κοιλια!!
πιο σφιχτη κ πιο γυμνασμενη!!!
μπραβο!!!!:clap::clap:
αντε...αντε υπομονη κ τα αλλα!!;)

voulaki
01-02-12, 22:30
voulaki...σε συγκριση με τι προηγούμενες φωτο που είχες ποσταρει...βλεπω μεγαλη διαφορα κ ειδικα στην κοιλια!!
πιο σφιχτη κ πιο γυμνασμενη!!!
μπραβο!!!!:clap::clap:
αντε...αντε υπομονη κ τα αλλα!!;)
Βάλσαμο τα λόγια σου doritaki μου thanks!!

eli_din3
01-02-12, 22:40
κοριτσιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα μουυυυυ
κοριτσαρες μουυυυυυ θεαρες μουυυ
ειμαι ΠΑΡΑ πολυ χαρουμενη..μεσα σε τρεις βδομαδες απο 21.3 πηγα 20.5 % λιποςςςςςςςςςςςςςςς
αγαπαω ολο τον κοσμοοοοοοοοοοοο

dorita
01-02-12, 22:45
μικρο μου ελινακι κ σε σενα μπραβο....:thumbup:

voulaki
01-02-12, 22:51
κοριτσιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα μουυυυυ
κοριτσαρες μουυυυυυ θεαρες μουυυ
ειμαι ΠΑΡΑ πολυ χαρουμενη..μεσα σε τρεις βδομαδες απο 21.3 πηγα 20.5 % λιποςςςςςςςςςςςςςςς
αγαπαω ολο τον κοσμοοοοοοοοοοοοχίλια μπράβο!!!!!!Γρηγορα και κάτω απο 20 σου ευχομαι!!!!

eli_din3
01-02-12, 23:17
συγγνωμη αλλα βλεπετε εσεις εδω διαφορα?

ειναι εναμισης μηνας και εγω προσωπικα δεν βλεπω τιποτα :S

39327