PDA

Επιστροφή στο Forum : Female Gym Tips



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

dorita
01-02-12, 23:24
elinaki εχεις το πριν κ το μετα;

gym
01-02-12, 23:26
εχω μια απορια...:P:P:P εχω ακουσει οτι οι ψηλοι ανθρωποι αποχτουν δυσκολοτερα ογκο σε σχεση με τους πιο μικροκαμωμενους ...ισχυει αυτο???

ναι ισχυει κατα ενα μερος...εσενα δεν σε πιανει αν αυτο φοβασαι!
μια γυναικα δεν μπορει να αναπτυχθει τρελα μυικα οσο κ να προσπαθει φυσικα...θα παει μεχρι ενα επιπεδο κ αυτο λογω ορμονων...φυση που λεμε?ε αυτο>!

τωρα οι αντρες οι κοντοι κ οι ψηλοι ας ανησυχηουν γι αυτα!:P:P

gym
01-02-12, 23:27
λενακι μου για περνα μια βολτα απο το blog μου photos uploaded :green::green:με το μαλακο εε??

σε λιγο αγαπη μου περναω!:green:

gym
01-02-12, 23:27
κοριτσιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα μουυυυυ
κοριτσαρες μουυυυυυ θεαρες μουυυ
ειμαι ΠΑΡΑ πολυ χαρουμενη..μεσα σε τρεις βδομαδες απο 21.3 πηγα 20.5 % λιποςςςςςςςςςςςςςςς
αγαπαω ολο τον κοσμοοοοοοοοοοοο

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!!!!
ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!
ειδες ρε τρελοοοοο:clap::clap::clap:

gym
01-02-12, 23:28
κ ομως ελινα εσενα μπορει να μην σου φαινεται αλλα το μηαχνημα εδειξε μειον λεμε!
κααλα ρε ακομα κ τωρα δν εισαι ευχαριστημενο>?τρελη λεμε τελοςςςς:green::green:

eli_din3
01-02-12, 23:31
κ ομως ελινα εσενα μπορει να μην σου φαινεται αλλα το μηαχνημα εδειξε μειον λεμε!
κααλα ρε ακομα κ τωρα δν εισαι ευχαριστημενο>?τρελη λεμε τελοςςςς:green::green:

αν εγω δεν δω διαφορα το μηχανημα δεν παει να λεει και λιπος τρια τοις εκατο :P

χαχαχαχαχα οχι νταξει ρε ειμαι χαρουμενη!! αντεεεεεεεεεεεεεεεε :P

eli_din3
01-02-12, 23:47
εχω να σας ανακοινωσω την νεα πατεντα της διατροφολογου μου

(εκτος οτι με εβγαλε σχεδον ενα κιλο πανω αποτι ειμαι αλλα τεσπα)

και που λετε..στο μηχανημα που μετραει το λιπος βαζεις συντελεστη... μου βαλε και τον νορμαλ και τον σπορτ.. ο σπορτ λεει ειναι για αυτους που γυμναζονται και ειναι πιο "αυστηρος" και στο λιπος και στους μυες.. βγαζει λεει λιγο διαφοροποιημενα ποσοστα...

και ενω στο νορμαλ μου βγαλε λιπος 20.5 στο σπορτ μου βγαλε 18,4 (ναι οκ :P) .. και ενω στο νορμαλ μυς 41.4 στο αλλο 42.5 κιλα.... δηλαδη συγγνωμη.. και ειναι πιο "αυστηρο" και μου βγαζει τετοια?? επισης εγω λιπος 18,4 ΔΕΝ εχω οπως ειναι προφανες...

επισης λεει στο νορμαλ επιθυμητο ποσοστο λιπους ειναι 23-29% (huh?) και στο σπορτ 16-22%

λιιιιιγο οτι να ναι λιγο μονο :P :P
το συμπερασμα ειναι????

gym
01-02-12, 23:50
αλλαζεις αμεσα διατροφολο...τι μηχανημα ηταν τουτο περικαλω?

eli_din3
01-02-12, 23:54
αλλαζεις αμεσα διατροφολο...τι μηχανημα ηταν τουτο περικαλω?

τι να σου πω πραγματικα δεν ξερω....ημουν ετοιμη να γελασω οταν μου τα λεγε...σκεφτομουν τι θα λεγες οταν στο λεγα :P λες να λεει βλακειες και να χω λιπος κανα 25? :P

xelashai
01-02-12, 23:58
τι να σου πω πραγματικα δεν ξερω....ημουν ετοιμη να γελασω οταν μου τα λεγε...σκεφτομουν τι θα λεγες οταν στο λεγα :P λες να λεει βλακειες και να χω λιπος κανα 25? :P
ελα βρε καλα λεει η ελενη..κοφτην!
δεν ειναι μετρησεις αυτες...
μπες να δεις της στελλας!!

eli_din3
02-02-12, 00:00
ελα βρε καλα λεει η ελενη..κοφτην!
δεν ειναι μετρησεις αυτες...
μπες να δεις της στελλας!!

τελευταια φορα πηγα.... απο groupon τν ειχα βρει και ηταν και 1 ωρα απο το σπιτι μου..1 πανε..1 ελα.. ε...

τωρα βρηκα εναν αλλον ακριβως 1 λεπτο απο το στενο μ..αντε να δουμε :P

επισης εσενα εχε χαρη που δεν θελω να μολυνω το ημερολογιο σ αλλιως θα σ εβριζα :P

xelashai
02-02-12, 00:03
τελευταια φορα πηγα.... απο groupon τν ειχα βρει και ηταν και 1 ωρα απο το σπιτι μου..1 πανε..1 ελα.. ε...

τωρα βρηκα εναν αλλον ακριβως 1 λεπτο απο το στενο μ..αντε να δουμε :P

επισης εσενα εχε χαρη που δεν θελω να μολυνω το ημερολογιο σ αλλιως θα σ εβριζα :P

αααχαχαχαχαχχα...:P

gym
02-02-12, 00:15
Θα θελα να πως σε ολες σας ενα μεγαλο μπραβο που μπηκατε στη διαδικασια να γραψετε τα κιλα και με φωτο και ολα γιατι μου δειχνετε το οτι το εχετε παρει ζεστα το θεμα και να ξερετε οτι εκει ειναι το μυστικο...

μια αποφαση ειναι κοριτσια,.,.,να το αγαπατε αυτο που κανετε και τα αποτελεσματα δεν θα αργησουν να φανουν...ηδη σε καποιες φανηκαν!

ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΕΠΙΜΟΝΗ...ξερω ειναι τοσο κλασσικες λεξεις αλλα με τοσο νοημα μεσα τους...

το σωμα θελει χρονο...η διατροφη θελει χρονο ...κ ολα δεν θελουν αγχος...

μπραβο σε ολες σας!:toast::toast:

dorita
02-02-12, 00:15
δαφνούλα μου....μια χαρα είναι το κορμι σου....
γιατι μου παραπονιεσαι;;;κ δεν σου παει...
σε θελουμε up λεμε....:) με τα παιχνιδιαρικα σου....

xelashai
02-02-12, 00:19
Θα θελα να πως σε ολες σας ενα μεγαλο μπραβο που μπηκατε στη διαδικασια να γραψετε τα κιλα και με φωτο και ολα γιατι μου δειχνετε το οτι το εχετε παρει ζεστα το θεμα και να ξερετε οτι εκει ειναι το μυστικο...

μια αποφαση ειναι κοριτσια,.,.,να το αγαπατε αυτο που κανετε και τα αποτελεσματα δεν θα αργησουν να φανουν...ηδη σε καποιες φανηκαν!

ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΕΠΙΜΟΝΗ...ξερω ειναι τοσο κλασσικες λεξεις αλλα με τοσο νοημα μεσα τους...

το σωμα θελει χρονο...η διατροφη θελει χρονο ...κ ολα δεν θελουν αγχος...

μπραβο σε ολες σας!:toast::toast:

εεε..επρεπε να ανταποδωσουμε για την βοηθεια σου...39353

xelashai
02-02-12, 00:21
δαφνούλα μου....μια χαρα είναι το κορμι σου....
γιατι μου παραπονιεσαι;;;κ δεν σου παει...
σε θελουμε up λεμε....:) με τα παιχνιδιαρικα σου....

ευχαριστω βρε ντοριτακι...αλλα πολλες φορες απογοητευομαι..ειδικα κατι τετοιες μερες που περιμενω περιοδο και φουσκωνω
νιωθω οτι αν παρω ανασα..θα σκασω σα μπαλονι..

eli_din3
02-02-12, 00:24
και ενα μπραβο στην δασκαλα που μας διδασκει.. μας βοηθαει..μας οργανωνει και μας εμψυχωνειιι..

εισαι ο μεντορας μας xD

xelashai
02-02-12, 00:26
ντοριτακι γιατι δεν εβαλες φωτο?

dorita
02-02-12, 00:28
και ενα μπραβο στην δασκαλα που μας διδασκει.. μας βοηθαει..μας οργανωνει και μας εμψυχωνειιι..

εισαι ο μεντορας μας xD



:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!!!!!!!καταλαβαινεις τι θα γινεται καθε 1η του μήνα θα ΤΗΝ αποθεώνουμε...γιατι το ΑΞΙΖΕΙ!!!!!:thumbup:

Stella
02-02-12, 00:29
Έτσι είναι. . .
Πλεον έχω φτάσει στο σημείο να τρώω κατι επειδή εκείνη την ώρα είναι καλό, αποφεύγω κάτι γιατι θεωρείται υψηλο στο τάδε, κυνηγάω τις τάδε τροφές επειδή εχουν πολύ απο κεινο κ χάνω τη μπάλα.:(
Αν με ρωτήσεις τι θα ήθελα να φάω κ πόσο, απλά δεν ξέρω!!!!
Ετσι όποτε βγαίνω εκτός προγράμματος, βρίσκω την ευκαιρία κ σαν να μου έχουν κάνει το ξορκι μνήμης (για τις χαριποτερικες) ξεχνάω τα πάντα κ του δίνω να καταλάβει μέχρι τελικής πτώσης. Ανάθεμα την ωρα και τη στιγμή που διάβασα το body for life και νομιμοποίησα τα cheat days!:green: Μέχρι τότε είχα τους ενδιασμούς μου!

Απλά σαν χαρακτήρας λειτουργώ καλύτερα αν με προκαλέσει κάποιος ακόμα κ αν αυτός ο κάποιος είμαι εγώ!!!!!

Από αυτό το στάδιο περάσαμε οι περισσότερες που θελήσαμε να κάνουμε πολύ αυστηρές διατροφές και να αποφευγουμε ομάδες τροφίμων.
Θελει χαλαρά η διατροφή γιατί η πολύ στερηση γυρίζει τουμπα....

dorita
02-02-12, 00:30
ντοριτακι γιατι δεν εβαλες φωτο?

την προηγουμενη βδομαδα ξεκινησα γυμναστηριο εγω...
δεσμευομαι κ γω σε ένα μήνα φωτο!!;)

xelashai
02-02-12, 00:33
την προηγουμενη βδομαδα ξεκινησα γυμναστηριο εγω...
δεσμευομαι κ γω σε ένα μήνα φωτο!!;)
καλα μη νομιζεις..κι εγω προχθες ξεκινησα..αλλα οκ ραντεβου σε 1 μηνα:thumbup:

Stella
02-02-12, 00:45
την προηγουμενη βδομαδα ξεκινησα γυμναστηριο εγω...
δεσμευομαι κ γω σε ένα μήνα φωτο!!;)

Nαι ρεεεεεε......ενω εμείς...είμαστε οι βετεράνοι των γυμναστηρίων :P:P:P....τι να σου πωωωωωω....:green:

Stella
02-02-12, 00:48
Πωπωωωω βρε κορίτσια...νοιώθω τόσο κουρασμένη!
Α, ρε καμία σχεση τα βάρη με το αερόβιο....στο αερόβιο κουράζεσαι εκείνη την ώρα...και μετά τίποτα...:unsure:
...ενω με τις αντιστάσεις....άλλη αίσθηση βρε παιδια....:thumbup:
Θα κοιμηθώ σαν πουλάκι...(εντάξει μεγάλο πουλάκι.... :) )

xelashai
02-02-12, 01:06
Πωπωωωω βρε κορίτσια...νοιώθω τόσο κουρασμένη!
Α, ρε καμία σχεση τα βάρη με το αερόβιο....στο αερόβιο κουράζεσαι εκείνη την ώρα...και μετά τίποτα...:unsure:
...ενω με τις αντιστάσεις....άλλη αίσθηση βρε παιδια....:thumbup:
Θα κοιμηθώ σαν πουλάκι...(εντάξει μεγάλο πουλάκι.... :) )

αντε βρε...
πως τα πηγες στελλιτσα σημερα? ειχες ενοχλησεις?
βρες κι αλλες διατασεις...κανα 30' στο τελος

eli_din3
02-02-12, 01:08
αντε βρε...
πως τα πηγες στελλιτσα σημερα? ειχες ενοχλησεις?
βρες κι αλλες διατασεις...κανα 30' στο τελος

μιση ωρα διατασεις?????????????????????????

eli_din3
02-02-12, 01:11
α επισης να σχολιασω κατι για το οτι χιονισε..

39361

xelashai
02-02-12, 01:13
μιση ωρα διατασεις?????????????????????????
το δικο μου προγραμμα στο τελος εχει 30' λεπτα...
οτι σας εχει πει η ελενη....
στη στελλα το ειπα γιατι την ταλαιπωρουν τραυματισμοι..και τωρα ξαναξεκιναει
αλλα ετσι κι αλλιως οι διατασεις μονο καλο κανουν!
αλλα ξαναλεω...οτι σου εχει πει η ελενη

xelashai
02-02-12, 01:15
α επισης να σχολιασω κατι για το οτι χιονισε..

39361

εχεις απολυτο δικιο!!!

Stella
02-02-12, 01:24
αντε βρε...
πως τα πηγες στελλιτσα σημερα? ειχες ενοχλησεις?
βρες κι αλλες διατασεις...κανα 30' στο τελος

Βρε Δάφνη πολύ δεν είναι 30' σε κάθε προπόνηση; Θα τραβάει πολύ χρονικά....:unsure:
Νομίζω ότι 30΄δίνει τη μέρα που κάνουμε test active...
Τελοσπάντων θα μας πει η Ελένη...αλλά 30 λεπτά δεν μπορώ να κάνω...αντε κανα 15λεπτο το πολύ 20' οκ!

xelashai
02-02-12, 01:32
Βρε Δάφνη πολύ δεν είναι 30' σε κάθε προπόνηση; Θα τραβάει πολύ χρονικά....:unsure:
Νομίζω ότι 30΄δίνει τη μέρα που κάνουμε test active...
Τελοσπάντων θα μας πει η Ελένη...αλλά 30 λεπτά δεν μπορώ να κάνω...αντε κανα 15λεπτο το πολύ 20' οκ!

εμενα μου τις εχει μερα παρα μερα..
και στο σπιτι μπορεις να τις κανεις τις διατασεις...κ υπαρχουν τοσες πολλες...απο εκεινο το site που σου ειχα στειλει για να τις κανεις ολες θες καμια ωρα...
βεβαια εχω καποιες αποριες σχετικα με τις διατασεις αλλα αλλη στιγμη..

dorita
02-02-12, 01:34
δαφνη.. σε καποιο ποστ είχες βαλει σελιδα με διατασεις, δεν θυμαμε όμως που...
μπορεις να στείλεις κατι ευκαιρο;;;:-?:-?
κ για το πανω κορμο;;;

xelashai
02-02-12, 01:38
δαφνη.. σε καποιο ποστ είχες βαλει σελιδα με διατασεις, δεν θυμαμε όμως που...
μπορεις να στείλεις κατι ευκαιρο;;;:-?:-?
κ για το πανω κορμο;;;
http://www.bodybuilding.com/exercises/finder/lookup/filter/muscle/id/14/muscle/glutes

dorita
02-02-12, 01:40
thanks εισαι πρωτη!!!!:thumbup:

amst
02-02-12, 02:40
Μερικές μέρες κ συνήθως όταν έχω περίοδο ή οταν είμαι σε ταξίδι ή γενικά είμαι εκτός προγράμματος, αν φάω κάτι διαφορετικό λέω : τωρα πάει το χάλασα οπότε ας του δώσω να καταλαβει. Κ κάνω ακριβώς αυτό, τρώω σαν να μην υπάρχει αύριο.
Λοιπον μου μένουν364 μέρες!!!

Τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει.........

Βοηθήστε με........ ΜΑ ΤΗΝ ΑΜΣΤ ΦΥΣΙΚΑ!!!!!!!!

katerina.
02-02-12, 07:42
Πωπωωωω βρε κορίτσια...νοιώθω τόσο κουρασμένη!
Α, ρε καμία σχεση τα βάρη με το αερόβιο....στο αερόβιο κουράζεσαι εκείνη την ώρα...και μετά τίποτα...:unsure:
...ενω με τις αντιστάσεις....άλλη αίσθηση βρε παιδια....:thumbup:
Θα κοιμηθώ σαν πουλάκι...(εντάξει μεγάλο πουλάκι.... :) )


to ιδιο επαθα και εγω βρε στελλακι εχτες...το ιδιο πραγμα σκεφτομουνα το βραδυ...το πρωι αεροβιο τοσες δουλειες απο δω και απο εκει αλλα το ματι ΓΑΡΙΔΑ...το βραδυ:unsure::unsure:

PEGY
02-02-12, 09:26
Από αυτό το στάδιο περάσαμε οι περισσότερες που θελήσαμε να κάνουμε πολύ αυστηρές διατροφές και να αποφευγουμε ομάδες τροφίμων.
Θελει χαλαρά η διατροφή γιατί η πολύ στερηση γυρίζει τουμπα....


Τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει.........

Βοηθήστε με........ ΜΑ ΤΗΝ ΑΜΣΤ ΦΥΣΙΚΑ!!!!!!!!

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Λοιπον δεν ξέρετε πόση δύναμη μπορώ να πάρω από τα πόστ σας, νομιζα οτι ήμουν η μόνη στη γή που τα έκανε αυτά. Αμα υπάρχει παρέα όλα γίνονται και όλα ξεπερνιούνται;)

gym
02-02-12, 10:39
Βρε Δάφνη πολύ δεν είναι 30' σε κάθε προπόνηση; Θα τραβάει πολύ χρονικά....:unsure:
Νομίζω ότι 30΄δίνει τη μέρα που κάνουμε test active...
Τελοσπάντων θα μας πει η Ελένη...αλλά 30 λεπτά δεν μπορώ να κάνω...αντε κανα 15λεπτο το πολύ 20' οκ!

rest active στελλα ναι...


δεν ειναι πολυ βασικα...ειναι οτι καλυτερο αν εχεις χρονο...
αν δεν εχεις οκ κανεις πιο λιγες...πραγματικα μακαρι να καναμε ολοι παραπανω διατασεις κ θα βλεπαμε πολυ καλυτερα αποτελεσματα κ ειδικα εσυ στελλα κ οποιος εχει θεμα με μεση γονατα τραυματισμους,...:toast:

gym
02-02-12, 10:40
Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Λοιπον δεν ξέρετε πόση δύναμη μπορώ να πάρω από τα πόστ σας, νομιζα οτι ήμουν η μόνη στη γή που τα έκανε αυτά. Αμα υπάρχει παρέα όλα γίνονται και όλα ξεπερνιούνται;)

welcome to our family πεγκυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!:toast::toast::toast:

aggeliki
02-02-12, 10:52
καλημεραααααα αρχηγγεεε μουυ!!!!καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!! ανοιγω καινουριο λογκ με φοτος και ανεβαζω ......με το μαλακο...:green:

gym
02-02-12, 10:53
καλημερα κοριτσαρεςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

xelashai
02-02-12, 11:06
καλημεραααααα αρχηγγεεε μουυ!!!!καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!! ανοιγω καινουριο λογκ με φοτος και ανεβαζω ......με το μαλακο...:green:

καλημερα!!
μπραβο βρε θηριο..καλη αρχη..

aggeliki
02-02-12, 11:29
ευχαριστω πολυ!!! αντε να δουμε....:turtle::turtle::turtle:

xelashai
02-02-12, 11:32
ευχαριστω πολυ!!! αντε να δουμε....:turtle::turtle::turtle:

θα δεις πολυ γρηγορα διαφορα..εχεις ωραιο κορμι!!!
σου γραφω εδω για να μην σου λερωσω το ημερολογιο..(και sorry που χωθηκα σχετικα με το σχολιο του)

aggeliki
02-02-12, 11:39
[QUOTE=xelashai;507531]θα δεις πολυ γρηγορα διαφορα..εχεις ωραιο κορμι!!!
σου γραφω εδω για να μην σου λερωσω το ημερολογιο..(και sorry που χωθηκα σχετικα με το σχολιο του)[/QUOTE

τι σορρυ καλε!!! ευχαριστω κιολας!!! τι να πεις με το καθε πιτςιρικι ..δεν δινω σημασια και πραγματικα δεν με αγγιζουν...αν το χοντρυνε ομως ...ξερω οτι θα ειχε και την αναλογη αντιμετωπιση απο δω...!!

amst
02-02-12, 11:47
Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Λοιπον δεν ξέρετε πόση δύναμη μπορώ να πάρω από τα πόστ σας, νομιζα οτι ήμουν η μόνη στη γή που τα έκανε αυτά. Αμα υπάρχει παρέα όλα γίνονται και όλα ξεπερνιούνται;)

Καλημέρα!
Έχετε 27μέρες να σαβουριάσετε και να αγχωθείτε την 28η που θα έχει ζύγισμα....... χαχαχααχααααααααα


pegy, όταν το διάβαζα, λέω δεν παίζει. Αυτή είμαι εγώ. "τρώω σα να μην υπάρχει αύριο, επειδή εντάξει, τη χάλασα τώρα τη δίαιτα"

Κοίτα πως άρχισα να το αντιμετωπίζω εγώ.
Αρχικά, πρέπει να πείσεις τον εαυτό σου ότι και αύριο θα ζεις και θα μπορείς να φας. Δε γίνεται να μη ξαναφάς γλυκό για όλη σου τη ζωή. Εγώ έλεγα "κρατήσου, φάτο αύριο, θα έχεις κερδίσει μια μέρα"
και όταν δεν άντεχα, το έτρωγα. Έγινε θέμα στο λογκ μου μ'ένα σοκολατάκι. Ναι μπορούσα να μην το φάω. Αλλά θα το σκεφτόμουν δέκα ώρες μετά και θα ξεσπούσα σε όλα τα περίπτερα στο δρόμο για το σπίτι. Έτσι, το έφαγα και μου πέρασε. Και μετά συνέχισα κανονικά τη διατροφή μου.
Και σιγά σιγά άρχισα να κρατιέμαι. Ε όταν μου γυρίζει το μάτι ανάποδα, θα φάω κάτι. Αλλά θα το φάω μια και τις υπόλοιπες 6 θα κρατηθώ.
Και αυτό θα γίνει συνήθεια και όλα θα πάνε καλά.
Δεν καπνίζω, δε ξέρω πως είναι. Αλλά αυτό που λένε με το τσιγάρο τέλος μια και έξω, δεν ισχύει στην περίπτωσή μας. Στη δική μου τουλάχιστον.
Και όπως λέει και η gym, δεν αλλάζεις μέσα σε μια μέρα. Δεν περνάς απ'τη σαβούρα στον ατμό. Ένα βήμα κάθε φορά.

Λογοδιάρροια πρωί πρωί, αλλά ελπίζω να βοήθησα.

xelashai
02-02-12, 11:49
[QUOTE=xelashai;507531]θα δεις πολυ γρηγορα διαφορα..εχεις ωραιο κορμι!!!
σου γραφω εδω για να μην σου λερωσω το ημερολογιο..(και sorry που χωθηκα σχετικα με το σχολιο του)[/QUOTE

τι σορρυ καλε!!! ευχαριστω κιολας!!! τι να πεις με το καθε πιτςιρικι ..δεν δινω σημασια και πραγματικα δεν με αγγιζουν...αν το χοντρυνε ομως ...ξερω οτι θα ειχε και την αναλογη αντιμετωπιση απο δω...!!

ευτυχως μας προσεχουν..;)

katerina.
02-02-12, 11:58
[QUOTE=xelashai;507531]θα δεις πολυ γρηγορα διαφορα..εχεις ωραιο κορμι!!!
σου γραφω εδω για να μην σου λερωσω το ημερολογιο..(και sorry που χωθηκα σχετικα με το σχολιο του)[/QUOTE

τι σορρυ καλε!!! ευχαριστω κιολας!!! τι να πεις με το καθε πιτςιρικι ..δεν δινω σημασια και πραγματικα δεν με αγγιζουν...αν το χοντρυνε ομως ...ξερω οτι θα ειχε και την αναλογη αντιμετωπιση απο δω...!!


aggelikula μου αρεσεις πολυ....εχεις το πακετο ....αντε βρε θα γινουμε κορμαρες λεμε...μεχρι το καλοκαιρι οσο για το τατοο σου τα σπαω ...θελω και εγω!!!!

οσο για τον ΚΥΡΙΟ να ξερει οτι αν κανει τετοια κοπλιμεντα σε γυναικα θα μεινει ......α.. ο νοών νωείτο ..

aggeliki
02-02-12, 12:07
[QUOTE=aggeliki;507532]


aggelikula μου αρεσεις πολυ....εχεις το πακετο ....αντε βρε θα γινουμε κορμαρες λεμε...μεχρι το καλοκαιρι οσο για το τατοο σου τα σπαω ...θελω και εγω!!!!

οσο για τον ΚΥΡΙΟ να ξερει οτι αν κανει τετοια κοπλιμεντα σε γυναικα θα μεινει ......α.. ο νοών νωείτο ..

αχ μακαρι ...θελω πολυ να φτιαξω σωμα και να ξερεις οτι αποτελεις προτυπο για πολλες γυναικες !!!!

katerina.
02-02-12, 12:14
[QUOTE=aggeliki;507532]

ευτυχως μας προσεχουν..;)

δεν ξερω αν θα ανεβασω ξεχωριστα φωτο γραφιες ....αυτα φοβαμαι...δεν επιτρεπεται εγω ειμαι και παντρεμενη και μανουλα μηπως να διαγραψω και αυτες που εχω???

xelashai
02-02-12, 12:24
[QUOTE=xelashai;507536]

δεν ξερω αν θα ανεβασω ξεχωριστα φωτο γραφιες ....αυτα φοβαμαι...δεν επιτρεπεται εγω ειμαι και παντρεμενη και μανουλα μηπως να διαγραψω και αυτες που εχω???

οχι βρε...δεν κανεις κατι κακο..εχουμε τον στόχο μας εμεις εδώ ε???ελα δεν πτοούμαστε..

NASSER
02-02-12, 12:24
Καλημέρα σε όλες σας!
Επειδή τέθηκε ένα θέμα με τις φωτογραφίες, να γνωρίζεται πως η ομάδα διαχείρισης προσπαθεί να έχει πάντα τον έλεγχο. Από την άλλη για να είστε καλυμμένες, καλό είναι οι φώτο να είναι προσεγμένες και να μην εκτίθεται το πρόσωπο σας.
Μέχρι στιγμής πιστεύω πως δεν χρειάζεται να ανησυχείτε για τίποτα :toast:

Stella
02-02-12, 12:28
Aγγελικούλα τώρα είδα τις φωτό!
Ρε έχεις μεγάλη διαφορά...και είσαι φιτ καριτσάκι....ναιιιιιιιιιι.........:thumbup:
Αντε καλή συνέχεια...θα έχεις φοβερή πρόοδο!
Το΄χει το σώμα σου!!!:clap:

katerina.
02-02-12, 12:39
Καλημέρα σε όλες σας!
Επειδή τέθηκε ένα θέμα με τις φωτογραφίες, να γνωρίζεται πως η ομάδα διαχείρισης προσπαθεί να έχει πάντα τον έλεγχο. Από την άλλη για να είστε καλυμμένες, καλό είναι οι φώτο να είναι προσεγμένες και να μην εκτίθεται το πρόσωπο σας.
Μέχρι στιγμής πιστεύω πως δεν χρειάζεται να ανησυχείτε για τίποτα :toast:

:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Stella
02-02-12, 12:42
Νομίζω πως με μαγιό είναι το καλύτερο...γιατί και φαίνεται όλο το σώμα και δεν είναι και προκλητικό!
(που για μένα και με εσώρουχα μια χαρά είναι...αλλά τι να κάνουμε που έχουμε και λιγούρια εδώ)!

katerina.
02-02-12, 12:46
Νομίζω πως με μαγιό είναι το καλύτερο...γιατί και φαίνεται όλο το σώμα και δεν είναι και προκλητικό!
(που για μένα και με εσώρουχα μια χαρά είναι...αλλά τι να κάνουμε που έχουμε και λιγούρια εδώ)!

να αγιασει το στόμα σου βρε στελλακι:clap::clap:

Stella
02-02-12, 12:52
Xαχα...τι μου΄ρθε τώρα...
Σκεφτομαι τον πιτσιρίκο που έγραψε το άκυρο στο λογκ της Αγγελικούλας και καλά σαν κοπλιμέντο..... να είναι έξω με τη γυναίκα του και να του που κανένας: "Ρε η γυναίκα σου έχει κ....ρα! "
Χαχαχα φαντάζομαι τι χαρά θα κάνει ο φιλαράκος με το κοπλιμάν.....:green:

aggeliki
02-02-12, 12:58
Aγγελικούλα τώρα είδα τις φωτό!
Ρε έχεις μεγάλη διαφορά...και είσαι φιτ καριτσάκι....ναιιιιιιιιιι.........:thumbup:
Αντε καλή συνέχεια...θα έχεις φοβερή πρόοδο!
Το΄χει το σώμα σου!!!:clap:

λες εεε???σε ευχαριστω βρε στελλα!! παντως ποτε δεν ημουν αδυνατη παντα ειχα τα κιλακια μου ...ξερεις..η κοιλια ποτε δεν ητσν φλατ δλδ...αλλα τωρα θα την κανω!!!!! παμε γεερραααααααααα!!!!

katerina.
02-02-12, 12:59
Xαχα...τι μου΄ρθε τώρα...
Σκεφτομαι τον πιτσιρίκο που έγραψε το άκυρο στο λογκ της Αγγελικούλας και καλά σαν κοπλιμέντο..... να είναι έξω με τη γυναίκα του και να του που κανένας: "Ρε η γυναίκα σου έχει κ....ρα! "
Χαχαχα φαντάζομαι τι χαρά θα κάνει ο φιλαράκος με το κοπλιμάν.....:green:



χα,χα ΚΑΛΟ:green::green::green:

aggeliki
02-02-12, 13:00
Xαχα...τι μου΄ρθε τώρα...
Σκεφτομαι τον πιτσιρίκο που έγραψε το άκυρο στο λογκ της Αγγελικούλας και καλά σαν κοπλιμέντο..... να είναι έξω με τη γυναίκα του και να του που κανένας: "Ρε η γυναίκα σου έχει κ....ρα! "
Χαχαχα φαντάζομαι τι χαρά θα κάνει ο φιλαράκος με το κοπλιμάν.....:green:

χαχαχαχα....εχει τυχει στο δικο μου αυτο που λες...ειμασταν παραλια και εγω λιαζομουνα και του λεει ενας γνωστος που βρηκε εκει ποπο ρε σι....τι ......ειναι αυτο???και του λεει ποια ρε συ????αυτη????
ΑΥΤΗ ειναι η γυναικα μου του λεει...και του πεσαν του αλλου τα μουτρα!! χαχχαχαχαχ..ε καλα που να φανταστει καθομουν πιο μακρια εγω δεν καταλαβε οτι ημουν μαζι του...χαχαχχααπολυ γελιο καναμε!!!

Stella
02-02-12, 13:05
Χαχαχα μια χαρά!
φαντάσου όμως και το αντίθετο....να είναι κανένας με καμια γυναίκα όχι και τοσο ελκυστική και να του πει κανένας "πωωω ρε συ...κοίτα ένα χάλι μαυρο....ποιός λαλακας την :banana: ! "
Αχαχαχα τον δύστυχο!:turtle::turtle::turtle:

Εντάξει τέλος δεν ξαναμιλάω....το χόντρυνα....:oops:

eli_din3
02-02-12, 13:11
Χαχαχα μια χαρά!
φαντάσου όμως και το αντίθετο....να είναι κανένας με καμια γυναίκα όχι και τοσο ελκυστική και να του πει κανένας "πωωω ρε συ...κοίτα ένα χάλι μαυρο....ποιός λαλακας την :banana: ! "
Αχαχαχα τον δύστυχο!:turtle::turtle::turtle:

Εντάξει τέλος δεν ξαναμιλάω....το χόντρυνα....:oops:

AXXAXAXXAXAXAXAXXAXAXAXXAXAXAXAXXAXAXAXXAXAXAXXAXAXXAXAXAXAXXAXAXAX
AAXXAXAXAXAXXAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXA
XAXXAXAXAXAXXAXAXAXXAXAXAXXAXAXXAXAXAXAXXAXAXAX
AAXXAXAXAXAXXAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXXAXAXAXAXXAXAXAXXAXAXAXXAXAXXAXAXAXAXXAXAXAX
AAXXAXAXAXAXXAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX

eli_din3
02-02-12, 13:13
[QUOTE=xelashai;507536]

δεν ξερω αν θα ανεβασω ξεχωριστα φωτογραφιες ....αυτα φοβαμαι...δεν επιτρεπεται εγω ειμαι και παντρεμενη και μανουλα μηπως να διαγραψω και αυτες που εχω???

και εγω αυτο σκεφτομαι..καλα ετσι και το ανακαλυψει ο δικος μου.. (ειναι κ ο πιο παρανοικος ανθρωπος στον πλανητη)
εκτος του οτι θα με χωρισει.... (εννοειται) θα με θεωρει και εξολης και προολης που ανεβαζω "γυμνες" (ναι ετσι θα τις πει) φωτος μου στο ιντερνετ και μαλιστα σε ενα σαιτ με ολο αντρες και δεν ειναι συμπεριφορα αυτη για κοπελα με σχεση.. και εχασα πασα ιδεα επεσα απο τα συννεφα... σαν να τον ακουω..
θελω πολυ να κανω ξεχωριστο με φωτος αλλα φοβαμαι καπως

PEGY
02-02-12, 13:24
Καλημέρα!
Έχετε 27μέρες να σαβουριάσετε και να αγχωθείτε την 28η που θα έχει ζύγισμα....... χαχαχααχααααααααα


pegy, όταν το διάβαζα, λέω δεν παίζει. Αυτή είμαι εγώ. "τρώω σα να μην υπάρχει αύριο, επειδή εντάξει, τη χάλασα τώρα τη δίαιτα"

Κοίτα πως άρχισα να το αντιμετωπίζω εγώ.
Αρχικά, πρέπει να πείσεις τον εαυτό σου ότι και αύριο θα ζεις και θα μπορείς να φας. Δε γίνεται να μη ξαναφάς γλυκό για όλη σου τη ζωή. Εγώ έλεγα "κρατήσου, φάτο αύριο, θα έχεις κερδίσει μια μέρα"
και όταν δεν άντεχα, το έτρωγα. Έγινε θέμα στο λογκ μου μ'ένα σοκολατάκι. Ναι μπορούσα να μην το φάω. Αλλά θα το σκεφτόμουν δέκα ώρες μετά και θα ξεσπούσα σε όλα τα περίπτερα στο δρόμο για το σπίτι. Έτσι, το έφαγα και μου πέρασε. Και μετά συνέχισα κανονικά τη διατροφή μου.
Και σιγά σιγά άρχισα να κρατιέμαι. Ε όταν μου γυρίζει το μάτι ανάποδα, θα φάω κάτι. Αλλά θα το φάω μια και τις υπόλοιπες 6 θα κρατηθώ.
Και αυτό θα γίνει συνήθεια και όλα θα πάνε καλά.
Δεν καπνίζω, δε ξέρω πως είναι. Αλλά αυτό που λένε με το τσιγάρο τέλος μια και έξω, δεν ισχύει στην περίπτωσή μας. Στη δική μου τουλάχιστον.
Και όπως λέει και η gym, δεν αλλάζεις μέσα σε μια μέρα. Δεν περνάς απ'τη σαβούρα στον ατμό. Ένα βήμα κάθε φορά.

Λογοδιάρροια πρωί πρωί, αλλά ελπίζω να βοήθησα.



Είναι αλήθεια πως η συνήθεια είναι η δεύτερη φύση μας και δύσκολα μπορούμε να αλλαξουμε.
Μόνο με συνειδητές απφάσεις κ καθημερινό ξεβόλεμα.

Αυτό όμως που μου έλειπε εμένα είναι το υποστηρικτικό περιβάλλον κατι που νομίζω πως σιγα σιγα το ξαναβρίσκω
Σευχαριστώ πολύ;)

eri_87
02-02-12, 13:37
^^^ Κορίτσια πάντα υπάρχουν άτομα γύρω μας που περνάνε τα ίδια. Απλά τώρα ξέρουμε ότι μεταξύ μας, εμείς που μιλάμε εδώ, το χουμε περάσει κ ξέρουμε πώς είναι. Το χουμε (ή όχι?) ξεπεράσει κ προχωράμε...
Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι κρεμόμαστε πάνω σε μια λεπτήηηηηη κλωστή. Ανα πάσα στιγμή μπορεί να βρεθούμε από την άλλη, ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ να ξεφύγουμε πάλι κ να αρχίσουμε να λειτουργούμε με ΕΚΕΙΝΟ το σκεπτικό. Πολλέ φορές πιάνω τον εαυτό μου να πάει να ξεφύγει αλλά προσπαθώ να συγκρατούμαι. Σκέφτομαι ότι είμαι χορτάτη, δε θέλω πραγματικά να φάω κάτι άλλο κ πόσο χάλια θα νιώθω μετά (φούσκωμα κ ψυχολογία). Γενικότερα, κάνω αυτό που όλοι έχετε καταλάβει πλέον, δε στερούμαι στη καθημερινότητα γιατί ξέρω ότι θα με πάει πολύ πίσω αργότερα αν κάτσω να στερηθώ γα λίγο καιρό.

eli_din3
02-02-12, 13:37
Είναι αλήθεια πως η συνήθεια είναι η δεύτερη φύση μας και δύσκολα μπορούμε να αλλαξουμε.
Μόνο με συνειδητές απφάσεις κ καθημερινό ξεβόλεμα.

Αυτό όμως που μου έλειπε εμένα είναι το υποστηρικτικό περιβάλλον κατι που νομίζω πως σιγα σιγα το ξαναβρίσκω
Σευχαριστώ πολύ;)

η συνηθεια ειναι το παν... πλεον ειμαι εξω και λιγουρευομαι ξινομηλα... (που κατηντησα :P)
πριν ειχε μια διαφημιση για πατατακια και η πρωτη σκεψη π μ ρθε ηταν..μα συγγνωμη ποιος διεστραμμενος τα τρωει αυτα τα πραγματα?? (καλα μετα λεω μη μιλας γιατι και εσυ τρελενοσουν) αλλα πραγματικα η συνηθεια ειναι το ΠΑΝ..
εγω πχ απο τοτε π αρχισα διατροφη τις μονες φορες που εφαγα παραπανω και ξεφυγα (συμφωνα με το κολλημενο μ μυαλο) ηταν με φαγητα που ετσι κ αλλιως μπορω να τα τρωω...
πλεον λεω στν μαμα πχ. φερτε οτι θελετε σοκολατες πατατακια τηγανητα μερεντες..ετσι κι αλλιως αυτα κακο δεν θα μου κανουν γιατι πολυ απλα δεν προκειται ποτε να τα πλησιασω... ενω πχ. δημητριακα ολικης,μουσλι κτλ... ε δεν μπορω..μαρεσουν... :P γιαυτο πλεον τα κρυβω να μην τα βλεπω τις ωρες που δν πρεπει να τα φαω :P

gym
02-02-12, 13:54
Είναι αλήθεια πως η συνήθεια είναι η δεύτερη φύση μας και δύσκολα μπορούμε να αλλαξουμε.
Μόνο με συνειδητές απφάσεις κ καθημερινό ξεβόλεμα.

Αυτό όμως που μου έλειπε εμένα είναι το υποστηρικτικό περιβάλλον κατι που νομίζω πως σιγα σιγα το ξαναβρίσκω
Σευχαριστώ πολύ;)

πεγκυ μου αυτο ειναι πολυ ομορφο που λες...

και χαιρομαι που βλεπω οτι ειμαστε μια παρεα που στηριζει η μια την αλλη...

δυστυχως εκει εξω ατομα που δεν ασχολουνται με την γυμναστικη,δυσκολα θα σε καταλαβουν κ πολλες φορες θα προσπαθησουν να σε εμποδισουν αθελα τους αλλα οχι αναγκαστικα....υπαρχει κ η ζηλια στη μεση του''αφου δεν το κανω εγω,δεν θα το κανεις κ εσυ...''

εδω ομως ολες θελουμε κατι...εχουμε στοχους κ γυμναζομαστε γιατι το γουσταρουμε..

δεν θα παμε σε αγωνες αυριο ουτε χρειαζεται να μπειτε στο τρυπακι της θεοστεγνης διατροφης εαν δεν το γουσταρετε σαν ατομα...

πρεπει η διατροφη σας να ειναι κομματι του εαυτου σας...

οταν καποτε δοκιμαζα διαφορα διατροφικα πλακα ακομη κ κουλα για να δω τι παιζει(γιατι εγω πρεπει να ειμαι το μεγαλυτερο πειραματοζωο με οτι εχει να κανει με προπονηση κ διατροφη στα πλαισια τα δικα μου βεβαια γιατι δεν ειμαι διατροφολος) τα επαιζα...

γιατι απλα δεν ηταν φτιαγμενο για μενα...


βρειτε το στυλ σας στη διατροφη....

μην αγχωνεστε κ ολα θα γινουν...

επαναλαμβανομαι αλλα δεν πειραζει...να τα διαβαζουμε συνεχως!:P:P:P

ειμαι σιγουρη οτι θα δω την επομενη φορα που θα ζητησω ζυγισμα βελτιωση σε ολες σας αλλιως θα πεσει :weights::weights:


αλλα κ αυτο να γινει,δηλαδη να μην δουμε βελτιωση,δεν πειραζει τοσο αν υπαρχει καποιος λογος απο πισω σοβαρος...
ανρθωποι ειμαστε ,οχι ρομποτ...μαζι θα τα καταφερουμε ολα οσα εχουμε στο μυαλο μας!

να ξερετε οτι εδω ειναι ας το πουμε...το στεκι μας βρε!


σημαντικο ειναι να το αγαπατε...
οριστε κ μια φωτο για motivation...πολυ σημαντικη για μενα!
39384

katerina.
02-02-12, 14:09
[QUOTE=katerina.;507550]

και εγω αυτο σκεφτομαι..καλα ετσι και το ανακαλυψει ο δικος μου.. (ειναι κ ο πιο παρανοικος ανθρωπος στον πλανητη)
εκτος του οτι θα με χωρισει.... (εννοειται) θα με θεωρει και εξολης και προολης που ανεβαζω "γυμνες" (ναι ετσι θα τις πει) φωτος μου στο ιντερνετ και μαλιστα σε ενα σαιτ με ολο αντρες και δεν ειναι συμπεριφορα αυτη για κοπελα με σχεση.. και εχασα πασα ιδεα επεσα απο τα συννεφα... σαν να τον ακουω..
θελω πολυ να κανω ξεχωριστο με φωτος αλλα φοβαμαι καπως


τα ιδια και ο δικος μου ακριβως το ιδιο μυαλο....και εγω φοβαμαι ...ασε να μεινω εκει που ειμαι καλυτερα!!

katerina.
02-02-12, 14:14
[/B]

πεγκυ μου αυτο ειναι πολυ ομορφο που λες...

και χαιρομαι που βλεπω οτι ειμαστε μια παρεα που στηριζει η μια την αλλη...

δυστυχως εκει εξω ατομα που δεν ασχολουνται με την γυμναστικη,δυσκολα θα σε καταλαβουν κ πολλες φορες θα προσπαθησουν να σε εμποδισουν αθελα τους αλλα οχι αναγκαστικα....υπαρχει κ η ζηλια στη μεση του''αφου δεν το κανω εγω,δεν θα το κανεις κ εσυ...''

εδω ομως ολες θελουμε κατι...εχουμε στοχους κ γυμναζομαστε γιατι το γουσταρουμε..

δεν θα παμε σε αγωνες αυριο ουτε χρειαζεται να μπειτε στο τρυπακι της θεοστεγνης διατροφης εαν δεν το γουσταρετε σαν ατομα...

πρεπει η διατροφη σας να ειναι κομματι του εαυτου σας...

οταν καποτε δοκιμαζα διαφορα διατροφικα πλακα ακομη κ κουλα για να δω τι παιζει(γιατι εγω πρεπει να ειμαι το μεγαλυτερο πειραματοζωο με οτι εχει να κανει με προπονηση κ διατροφη στα πλαισια τα δικα μου βεβαια γιατι δεν ειμαι διατροφολος) τα επαιζα...

γιατι απλα δεν ηταν φτιαγμενο για μενα...


βρειτε το στυλ σας στη διατροφη....

μην αγχωνεστε κ ολα θα γινουν...

επαναλαμβανομαι αλλα δεν πειραζει...να τα διαβαζουμε συνεχως!:P:P:P

ειμαι σιγουρη οτι θα δω την επομενη φορα που θα ζητησω ζυγισμα βελτιωση σε ολες σας αλλιως θα πεσει :weights::weights:


αλλα κ αυτο να γινει,δηλαδη να μην δουμε βελτιωση,δεν πειραζει τοσο αν υπαρχει καποιος λογος απο πισω σοβαρος...
ανρθωποι ειμαστε ,οχι ρομποτ...μαζι θα τα καταφερουμε ολα οσα εχουμε στο μυαλο μας!

να ξερετε οτι εδω ειναι ας το πουμε...το στεκι μας βρε!


σημαντικο ειναι να το αγαπατε...
οριστε κ μια φωτο για motivation...πολυ σημαντικη για μενα!
39384


τι ειπες τωρα ρε!!!και μετα εμεις γκρινιαζουμε αχ με ποναει αυτο ...δεν μπορω να κανω εκεινο...αυτη ειναι δυναμη..

gym
02-02-12, 14:15
για τις φωτο ειναι δικη σας επιλογη βρε...για να εχουμε ενα οργανωμνο λογκ...

βαλτε χωρις κεφαλι τιποτα...

αλλα κ παλι οπως νιωθετε...μην κολλατε παντως!

ολα τα παιδια εδω απο την team bodybuilding.gr σας προσεχουμε ...!


μην ξεχνατε οτι σας εχουμε υπο την προστασια μας !39385

υ.γ. που το θυμηθηκα τωρα αυτον!:turtle::turtle::turtle::turtle:

gym
02-02-12, 14:16
τι ειπες τωρα ρε!!!και μετα εμεις γκρινιαζουμε αχ με ποναει αυτο ...δεν μπορω να κανω εκεινο...αυτη ειναι δυναμη..

ειδες ρε συ...


κατρινα μου αυτο εξαμηνο εκανα πρακτικη με ατομα με αναπηριες κ δεν φανταζεσαι το τι δυναμη ψυχης εχουν τα παιδια!

κ εμεις τα εχουμε ολα κ κλαιγομαστε κ λεμε αχ το ενα κ το αλλο...

αυτα βλεπω κ λεω ..ελενη το κεφαλι κατω κ δουλευε!;)

aggeliki
02-02-12, 14:19
[QUOTE=eli_din3;507586]


τα ιδια και ο δικος μου ακριβως το ιδιο μυαλο....και εγω φοβαμαι ...ασε να μεινω εκει που ειμαι καλυτερα!!


γκουχου γκουχου..πρεπει να τους τα λετε ολα δλδ????:P:P
και σιγα ωρε δλδ στην παραλια που φοραμε μαγιο παλι δεν μας βλεπουν???δεν ειναι καθολου υπερβολικο ..εμενα θα με βοηθησει παντως !!! αντε ανεβαστε φοτος να ειμαστε ολες μαζι!! και τσιμουδια.....χαχαχχααχαχααχ

gym
02-02-12, 14:20
[QUOTE=katerina.;507617]


γκουχου γκουχου..πρεπει να τους τα λετε ολα δλδ????:P:P
και σιγα ωρε δλδ στην παραλια που φοραμε μαγιο παλι δεν μας βλεπουν???δεν ειναι καθολου υπερβολικο ..εμενα θα με βοηθησει παντως !!! αντε ανεβαστε φοτος να ειμαστε ολες μαζι!! και τσιμουδια.....χαχαχχααχαχααχ

εσυ να δεις σ ελιγους μηνες πως θα εισαι...:toast::toast:;);):weights::weights:

katerina.
02-02-12, 14:20
τι ειπες τωρα ρε!!!και μετα εμεις γκρινιαζουμε αχ με ποναει αυτο ...δεν μπορω να κανω εκεινο...αυτη ειναι δυναμη..


εχτες ειχε ερθει η μανα μου απο το σπιτι..((η μαμα ειναι χειμερινη 67 χρονων))...και της λεω ενταξει ρε μαμα ειπαμε να πηγαινεις αλλα οχι και με μειον 3 βαθμους...ξερεις κατι μου λεει μου αρεσει να δοκιμαζω τον ευατο μου...τις δυναμεις μου και μεχρι που μπορω να φτασω ....εμεινα καγκελο με τη μαμα..και να σημειωσω οτι περπαταει 1 ωρα μεχρι να φτασει στην θαλασσα.,κολυμπαει μιση τωρα το χειμωνα και παιζει ρακετα αλλη μιση...αυτα ειναι τα ωραια...ολοι εκει την φωναζουν puma παντός καιρου.. βρε τη μαμα ..λες να εχω παρει γονιδιο???

gym
02-02-12, 14:24
εχτες ειχε ερθει η μανα μου απο το σπιτι..((η μαμα ειναι χειμερινη 67 χρονων))...και της λεω ενταξει ρε μαμα ειπαμε να πηγαινεις αλλα οχι και με μειον 3 βαθμους...ξερεις κατι μου λεει μου αρεσει να δοκιμαζω τον ευατο μου...τις δυναμεις μου και μεχρι που μπορω να φτασω ....εμεινα καγκελο με τη μαμα..και να σημειωσω οτι περπαταει 1 ωρα μεχρι να φτασει στην θαλασσα.,κολυμπαει μιση τωρα το χειμωνα και παιζει ρακετα αλλη μιση...αυτα ειναι τα ωραια...ολοι εκει την φωναζουν puma παντός καιρου.. βρε τη μαμα ..λες να εχω παρει γονιδιο???

σουπερ μαμα....καλαα ε....ειναι στανταρ οτι εχεις παρει γονιδια απο μαμα!

ΑΓΑΠΑΜΕ ΜΑΜΑ ΚΑΤΡΙΝΑς!

φερτην απο εδω κατρινακι να τα λεμε!:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

amst
02-02-12, 14:35
Ερώτηση:
Τους κοιλιακούς τους γυμνάζουμε μόνο με "κοιλιακούς"?

Εννοώ, εκτός από κοιλιακούς, τι άλλο βοηθάει?



το σπίτι μου βρώμισε, στη δουλειά πηγαίνω τρέχοντας, στο γυμ δεν προλαβαίνω να πάω........... κ είμαι μπροστά απ'την οθόνη τόσες ώρες! ε όχι, το χω χέσει

katerina.
02-02-12, 14:36
Ερώτηση:
Τους κοιλιακούς τους γυμνάζουμε μόνο με "κοιλιακούς"?

Εννοώ, εκτός από κοιλιακούς, τι άλλο βοηθάει?



το σπίτι μου βρώμισε, στη δουλειά πηγαίνω τρέχοντας, στο γυμ δεν προλαβαίνω να πάω........... κ είμαι μπροστά απ'την οθόνη τόσες ώρες! ε όχι, το χω χέσει


ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΘΑΡΗ!!!!!!!!!!!!

gym
02-02-12, 14:40
Ερώτηση:
Τους κοιλιακούς τους γυμνάζουμε μόνο με "κοιλιακούς"?

Εννοώ, εκτός από κοιλιακούς, τι άλλο βοηθάει?



το σπίτι μου βρώμισε, στη δουλειά πηγαίνω τρέχοντας, στο γυμ δεν προλαβαίνω να πάω........... κ είμαι μπροστά απ'την οθόνη τόσες ώρες! ε όχι, το χω χέσει


τους κοιλιακους τους δυναμωνουμε με ασκησεις καθαρα για κοιλιακους οπως πχ σου λεω το πιο κλασσικο ροκανισμα
αλλα εμμεσα με ασκησεις βασικες οπως πχ σκουωτ

τους καθαριζουμε δηλαδη εμφανιζνται σιγα σιγα κατω απο το λιπος μεσα απο το αεροβιο σε συνδυασμο με μια διατροφη χωρις υπερβολες

gym
02-02-12, 14:40
ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΘΑΡΗ!!!!!!!!!!!!

:thumbup::thumbup:

amst
02-02-12, 14:40
ιδέα:


επειδή μέσα στις 70 σελίδες έχουν θιχτεί και αναλυθεί τόοοοοοοοσα πολλά θέματα, μήπως να το οργανώναμε διαφορετίκα?
εννοώ, μήπως να υπήρχε το femali gym tips που θα μπορούσαν να ανοιχτούν άλλα θέματα από κάτω.

σκεφτείτε κάποια κοπέλα που γράφτηκε σήμερα, να πρέπει να διαβάσει 70σελίδες ή να ρωτάει τα ίδια πράγματα.. και σύντομα οι 70 θα γίνουν 270 (έτσι όπως πάμε).
τώρα εγώ ρώτησα για τους κοιλιακούς, γιατί να μην υπάρχει ξεχωριστό θέμα? μετά θα πρέπει να διαβάσω και τα 30 άσχετα ποστς μέχρι να βρω την απάντηση

μια ιδέα μόνο..

gym
02-02-12, 14:41
χμμ...βασικα τι εννοεις?


γενικα στο φοορυμ εχει πολλα τοπικς για το θεμα πχ κοιλιακοι...


πες μου την ιδεα σου για να καταλαβω ακριβως...;)

gym
02-02-12, 14:43
βουλιτσα ποσο καιρο το κανουμε αυτο το προγραμμα?>

amst
02-02-12, 14:43
ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΘΑΡΗ!!!!!!!!!!!!

αυτό το "καθαρή διατροφή", θα ήθελα να το συζητήσουμε κάποια στιγμή παναθεμά με!!!!

όχι, φυσικά και δεν είμαι έτοιμη για κάτι τέτοιο, αλλά τι είναι ακριβώς και πώς φτάνεις σιγά σιγά προς τα εκεί..

δοκιμάζοντας τον εαυτό μου, βλέπω πως δε μου λείπουν τα φαγητά τόσο, σχεδόν καθόλου δηλαδή. μόνο οι σαβούρες.......

amst
02-02-12, 14:46
χμμ...βασικα τι εννοεις?


γενικα στο φοορυμ εχει πολλα τοπικς για το θεμα πχ κοιλιακοι...


πες μου την ιδεα σου για να καταλαβω ακριβως...;)

έλα ντε.. πώς να το πω!!!

σκέψου πώς υπάρχει το " γυναικείο fitness/bodybuilding" και εκεί μέσα είμαστε και εμείς?
ε, κάτι τέτοιο που θα είναι μόνο δικό μας.
το κεντρικό να γίνει "female gym tips" και μέσα να έχουμε δικαίωμα να ανοίγουμε άλλα "λογκ". γαμώτο, δε ξέρω ορολογία

voulaki
02-02-12, 15:02
να μαι και απο εδω gymaki μου οπως μου ζητησες;)
σου ελεγα για την προπονηση των ποδιων μου τωρα που τα ειδες και χθες, δεν αλλαζω κατι ετσι, συνεχιζω κανονικα το προγραμμα που μου εχεις βγαλει ?
τα παρακατω κανω
1.Σκουωτ κανονικο με μπαρα πισω χωρις κιλα αν νιωθεις δυσκολια 4*12(μαθε την κινηση ελευθερα)
2.σκουώτ με 1 πόδι bulgarian 4*12
3.σουμο σκουωτ 4*12
4.προβολες προχωρητικες χωρις βαρος 3*20
5.leg extension 3*12
6.leg curl 3*12
7.αρσεις λεκανης με φτέρνες πάνω σε στεπ 3*30’’
8.προσαγωγους -απαγωγους ως σουπερ σετ 3*12 +12
9.γαμπες σμιθ 4*25
για να βαλουμε και τα κοριτσια στη κουβεντα με ρωτησες πως το νιωθω αν κουραζομαι πολυ αν ποναω καπου κλπ
λοιπον το αισθανομαι πολυ καλα, να δουλευει, ζοριζομαι αρκετα αλλα το βγαζω . δεν ποναω πουθενα. απλα επειδη θελω ογκο στα ποδια οπως ειδατε ολες σας αγαπημενες, ελεγα μηπως να ανεβασω κιλα και να κατεβασω 2 επαναληψεις ανα σετ δηλ. να τις παω στις 10 στις βαριες ασκησεις (σκουωτ) τι λες??:unsure::unsure: να σημειωσω το προγραμμα το κανουμε απο 16-1

gym
02-02-12, 15:03
βουλιτσα ποσο καιρο το κανουμε αυτο το προγραμμα?>


να μαι και απο εδω gymaki μου οπως μου ζητησες;)
σου ελεγα για την προπονηση των ποδιων μου τωρα που τα ειδες και χθες, δεν αλλαζω κατι ετσι, συνεχιζω κανονικα το προγραμμα που μου εχεις βγαλει ?
τα παρακατω κανω
1.Σκουωτ κανονικο με μπαρα πισω χωρις κιλα αν νιωθεις δυσκολια 4*12(μαθε την κινηση ελευθερα)
2.σκουώτ με 1 πόδι bulgarian 4*12
3.σουμο σκουωτ 4*12
4.προβολες προχωρητικες χωρις βαρος 3*20
5.leg extension 3*12
6.leg curl 3*12
7.αρσεις λεκανης με φτέρνες πάνω σε στεπ 3*30’’
8.προσαγωγους -απαγωγους ως σουπερ σετ 3*12 +12
9.γαμπες σμιθ 4*25
για να βαλουμε και τα κοριτσια στη κουβεντα με ρωτησες πως το νιωθω αν κουραζομαι πολυ αν ποναω καπου κλπ
λοιπον το αισθανομαι πολυ καλα, να δουλευει, ζοριζομαι αρκετα αλλα το βγαζω . δεν ποναω πουθενα. απλα επειδη θελω ογκο στα ποδια οπως ειδατε ολες σας αγαπημενες, ελεγα μηπως να ανεβασω κιλα και να κατεβασω 2 επαναληψεις ανα σετ δηλ. να τις παω στις 10 στις βαριες ασκησεις (σκουωτ) τι λες??:unsure::unsure: να σημειωσω το προγραμμα το κανουμε απο 16-1
;)

υ,γ, ασχετο αλλα ρε φιλη αυτο το τατοο το υπεροχο δεν πονεσε?τελειοοοοοο

voulaki
02-02-12, 15:18
;)

υ,γ, ασχετο αλλα ρε φιλη αυτο το τατοο το υπεροχο δεν πονεσε?τελειοοοοοο πιο tatoo ρε αγαπη, δεν εχω κανενα τατοο, με μπερδευεις με αλλη??:):)

gym
02-02-12, 15:23
πιο tatoo ρε αγαπη, δεν εχω κανενα τατοο, με μπερδευεις με αλλη??:):)

χχχχχχχχχχχχχχχαχαχαχαχα

λαθος ποστ σε λαθος κουωτ...α.χα..χαχα.χα.

για την αγγελικη λεω!

εσυ πες μου αυτο που σου ρωταω επανω;);)

voulaki
02-02-12, 15:25
χχχχχχχχχχχχχχχαχαχαχαχα

λαθος ποστ σε λαθος κουωτ...α.χα..χαχα.χα.

για την αγγελικη λεω!

εσυ πες μου αυτο που σου ρωταω επανω;);) ειπα κι εγω..χαχα
λοιπον το προγραμμα το κανω απο 16-1

eli_din3
02-02-12, 15:25
εχω μια απορια..γιατι το ψωμι ειναι τοσο κακο? εννοω.. λενε μια φετα ψωμι σε καθε γευμα... μα αφου μια φετα εχει 11 γρ υδατ.. και πχ 130 γρ πατατες 27 υδατανθρακες.. γιατι δεν μπορω να φαω 2 φετες ψωμι στο μεσημεριανο?? :S

aggeliki
02-02-12, 15:31
χχχχχχχχχχχχχχχαχαχαχαχα

λαθος ποστ σε λαθος κουωτ...α.χα..χαχα.χα.

για την αγγελικη λεω!

εσυ πες μου αυτο που σου ρωταω επανω;);)


καθολου λεμεεε!!! ημουν τοσο πορομενη εκεινη την ωρα και η γκαντεμια ηταν πως ημουν και αδιαθετη αλλα δεν μασησα ...πιο πολυ ποναγε η κοιλια μου παρα το τατοο...αν δεν ειχα θεμα με την μανα μου θα εκανα πολλα πολλαα...αλλα κρατιεμαι..:P:P
ενα να σου πω...η αποτριχωση με κερι στο μπικινι ποναει πολυ περισσοτερο!!!

eli_din3
02-02-12, 15:32
καθολου λεμεεε!!! ημουν τοσο πορομενη εκεινη την ωρα και η γκαντεμια ηταν πως ημουν και αδιαθετη αλλα δεν μασησα ...πιο πολυ ποναγε η κοιλια μου παρα το τατοο...αν δεν ειχα θεμα με την μανα μου θα εκανα πολλα πολλαα...αλλα κρατιεμαι..:P:P
ενα να σου πω...η αποτριχωση με κερι στο μπικινι ποναει πολυ περισσοτερο!!!

xaxaxax και εγω εχω ενα στην μεσα μερια τ αστραγαλου και λεω τωρα να κανω κ ενα ωμοπλατη

PEGY
02-02-12, 16:00
ιδέα:


επειδή μέσα στις 70 σελίδες έχουν θιχτεί και αναλυθεί τόοοοοοοοσα πολλά θέματα, μήπως να το οργανώναμε διαφορετίκα?
εννοώ, μήπως να υπήρχε το femali gym tips που θα μπορούσαν να ανοιχτούν άλλα θέματα από κάτω.

σκεφτείτε κάποια κοπέλα που γράφτηκε σήμερα, να πρέπει να διαβάσει 70σελίδες ή να ρωτάει τα ίδια πράγματα.. και σύντομα οι 70 θα γίνουν 270 (έτσι όπως πάμε).
τώρα εγώ ρώτησα για τους κοιλιακούς, γιατί να μην υπάρχει ξεχωριστό θέμα? μετά θα πρέπει να διαβάσω και τα 30 άσχετα ποστς μέχρι να βρω την απάντηση

μια ιδέα μόνο..

Εγώ είμαι αυτή! Κ οχι τίποτα άλλο αλλα κορίτσια δεν σας προλαβαίνω, οι σελίδες αυξάνονται με γεωμετρική προοδο. Έχω κ μια διπλωματική να τελειώσω κ δεν βγαίνω με τίποτα:shock:

dorita
02-02-12, 16:55
αγγελικουλα δεν μπορω να δω φωτο..περασα απο το βλογκ σου αλλα τιποτα!

aggeliki
02-02-12, 16:59
αγγελικουλα δεν μπορω να δω φωτο..περασα απο το βλογκ σου αλλα τιποτα!

ανοιξα καινουριο λογκ στις φωτογραφιες μελων..να εχω εκει συγκεντρωμενες φοτο καθε μηνα!:green:

gym
02-02-12, 17:17
καθολου λεμεεε!!! ημουν τοσο πορομενη εκεινη την ωρα και η γκαντεμια ηταν πως ημουν και αδιαθετη αλλα δεν μασησα ...πιο πολυ ποναγε η κοιλια μου παρα το τατοο...αν δεν ειχα θεμα με την μανα μου θα εκανα πολλα πολλαα...αλλα κρατιεμαι..:P:P
ενα να σου πω...η αποτριχωση με κερι στο μπικινι ποναει πολυ περισσοτερο!!!

ανοσια λεμε εχω!
λειζερ με ποναει φαντασου εμενα πιο πολυ αλλα κ παλι...ανοσια πλεον!:green::green:

καλα το τατοο τελειο...δεν υπαρχει!

gym
02-02-12, 17:19
εχω μια απορια..γιατι το ψωμι ειναι τοσο κακο? εννοω.. λενε μια φετα ψωμι σε καθε γευμα... μα αφου μια φετα εχει 11 γρ υδατ.. και πχ 130 γρ πατατες 27 υδατανθρακες.. γιατι δεν μπορω να φαω 2 φετες ψωμι στο μεσημεριανο?? :S

ποιος πες μου ποιος το ειπε αυτο να τον δειρω?χαχαχα

θα σου ξαναπω το εξης...

θερμιδικα να τα μετρας αν χωρανε στα μακρος σου...

δεν θα παχυνεις εαν φας μια φετα ψωμι πχ τη μερα η και δυο αν δεν ξεφευγεις πολυ ρε συ...

τωρα το τι ψωμι ειναι καλυτερο εχεις διαφορες επιλογες...

κ επισης μετρα το ποια ωρα θα φας τι.,..δεν τρως ψωμι κ νανι;)

gym
02-02-12, 17:20
ειπα κι εγω..χαχα
λοιπον το προγραμμα το κανω απο 16-1

το κραταμε μεχρι και τελος του φερβουαριου οκ?
θυμησε το ομως ετσι?;)

kritsinaki!
02-02-12, 17:31
Νομίζω πως με μαγιό είναι το καλύτερο...γιατί και φαίνεται όλο το σώμα και δεν είναι και προκλητικό!
(που για μένα και με εσώρουχα μια χαρά είναι...αλλά τι να κάνουμε που έχουμε και λιγούρια εδώ)!
συμφωνω απλα ολα στο μυαλο ειναι...οποτε με μαγιο κ ειμαστε ολες τζι τζι;););)

dorita
02-02-12, 17:36
ανοιξα καινουριο λογκ στις φωτογραφιες μελων..να εχω εκει συγκεντρωμενες φοτο καθε μηνα!:green:

αγγελικη... τωρα τις ειδα τις φωτο!!!!
πολυ καλο κορμι φαινεται η δουλειά... κ χερι κ κοιλια!!!
μπραβο!!!!:clap::clap:

aggeliki
02-02-12, 17:41
ανοσια λεμε εχω!
λειζερ με ποναει φαντασου εμενα πιο πολυ αλλα κ παλι...ανοσια πλεον!:green::green:

καλα το τατοο τελειο...δεν υπαρχει!


ευχαριστωωωωω.....στην αρχη ειχα μονο την νεραιδα πισω αλλα μετα ειπα να το επεκτεινω κσι πηγα και μου το βγαλε 3 ωρες το βαραγε....και το λειζερ πλακα πλακα ποναει και αυτο...το χειροτερο θεωρω ειναι η απιτριχωση με κερι....αφου αντεχα αυτο ....δεν εχω αισθηση πονου!!

gym
02-02-12, 17:42
ευχαριστωωωωω.....στην αρχη ειχα μονο την νεραιδα πισω αλλα μετα ειπα να το επεκτεινω κσι πηγα και μου το βγαλε 3 ωρες το βαραγε....και το λειζερ πλακα πλακα ποναει και αυτο...το χειροτερο θεωρω ειναι η απιτριχωση με κερι....αφου αντεχα αυτο ....δεν εχω αισθηση πονου!!

χειροτερο εννοεις απο αποψη πονου?

κοιτα εγω παντα εκανα χαλαουα με λεμονι ζαχαρη κ μετα πηγα σε λειζερ κ βρηκα την υγεια μου λεμε...
ποτε δεν πονεσα αλλα στο λειζερ τα ειδα ολα...

αφου περασε κ αυτο λεω το επομενο ειναι η γεννα...:rolf::rolf::rolf:

dorita
02-02-12, 17:43
οντως το ταττου είναι super!!!!!:bowdown:

dorita
02-02-12, 17:44
χειροτερο εννοεις απο αποψη πονου?

κοιτα εγω παντα εκανα χαλαουα με λεμονι ζαχαρη κ μετα πηγα σε λειζερ κ βρηκα την υγεια μου λεμε...
ποτε δεν πονεσα αλλα στο λειζερ τα ειδα ολα...

αφου περασε κ αυτο λεω το επομενο ειναι η γεννα...:rolf::rolf::rolf:

αντε στο ευχομαι κ με ενα μπεμπε....:):)

gym
02-02-12, 17:46
αντε στο ευχομαι κ με ενα μπεμπε....:):)

ας γελασω δυνατα,...
39407:rolf::rolf::rolf:

dorita
02-02-12, 17:47
ας γελασω δυνατα,...
39407:rolf::rolf::rolf:

ηρθε μια μποχα προς τα εδω.... μαλλον δεν πλενεις δοντακια....:green:

aggeliki
02-02-12, 17:49
χειροτερο εννοεις απο αποψη πονου?

κοιτα εγω παντα εκανα χαλαουα με λεμονι ζαχαρη κ μετα πηγα σε λειζερ κ βρηκα την υγεια μου λεμε...
ποτε δεν πονεσα αλλα στο λειζερ τα ειδα ολα...

αφου περασε κ αυτο λεω το επομενο ειναι η γεννα...:rolf::rolf::rolf:

το κερι ποναει πααααραα πολυ στο μπικινι...το λειζερ ενταξει αντεχετε ...το τατοο ειναι υποκειμενικος ο πονος..ξερω παιδια που ειναι γεματοι και εχουν πονεσει σε μερικα σημεια του σωματος και σε αλλα οχι...πιστευω ειναι θεμα μυαλου περισσοτερο...εγω την παλεψα ανετα ,,,χαλαρααααα!!:P

gym
02-02-12, 17:49
ηρθε μια μποχα προς τα εδω.... μαλλον δεν πλενεις δοντακια....:green:

ειμαι πολυ χαρντκορ κ το θεωρω πολυ μπαναλ να πλενω δοντια...:green::green::green:

gym
02-02-12, 17:50
το κερι ποναει πααααραα πολυ στο μπικινι...το λειζερ ενταξει αντεχετε ...το τατοο ειναι υποκειμενικος ο πονος..ξερω παιδια που ειναι γεματοι και εχουν πονεσει σε μερικα σημεια του σωματος και σε αλλα οχι...πιστευω ειναι θεμα μυαλου περισσοτερο...εγω την παλεψα ανετα ,,,χαλαρααααα!!:P

στο μπικινι...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!:shock::shock::shock:

gym's sis
02-02-12, 17:51
ειμαι πολυ χαρντκορ κ το θεωρω πολυ μπαναλ να πλενω δοντια...:green::green::green:

Ναι ειναι και πολλα..ολα και ολα τρια ειναι...:P:P

gym
02-02-12, 17:52
Ναι ειναι και πολλα..ολα και ολα τρια ειναι...:P:P

ΤΡΙΑ Κ ΚΑΛΑ Κ ΓΕΡΑ!:green:

dorita
02-02-12, 17:52
το κερι ποναει πααααραα πολυ στο μπικινι...το λειζερ ενταξει αντεχετε ...το τατοο ειναι υποκειμενικος ο πονος..ξερω παιδια που ειναι γεματοι και εχουν πονεσει σε μερικα σημεια του σωματος και σε αλλα οχι...πιστευω ειναι θεμα μυαλου περισσοτερο...εγω την παλεψα ανετα ,,,χαλαρααααα!!:P

αγγελικη μου δεν ειναι μονο θέμα μυαλου.....
ρωτα κ μενα ποσο εχω υποφερει με τις αποτριχωσεις, τωρα βεβαια κανω λειζερ...
ειναι κ θεμα ευαισθησιας δερματος , αλλος εχει πιο παχυ, πιο λεπτο,,,κ.λπ

gym's sis
02-02-12, 17:53
στο μπικινι...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!:shock::shock::shock:

Φουφουκαααα..!!Μια χαρα αντεχεται....αφου το αντεχω ΕΓΩ,τιποτα δεν ειναι...!!!

gym
02-02-12, 17:54
Φουφουκαααα..!!Μια χαρα αντεχεται....αφου το αντεχω ΕΓΩ,τιποτα δεν ειναι...!!!

ναι καλα...ας μην ηταν οι τονοι κρεμας πως την λενε θα σου λεγα εγω!

περα απο την πλακα αν πονατε βαλτε εκειν η την κρεμα πως την λενε ρεεεεεε που μουδιαζεις!
κολλησα στο ονομα τωρα...φτου!

dorita
02-02-12, 17:54
gumaki συμπασχω...μπικινι δεν αντεχεται πρεπει ν αβαλω κρυο ψυχρο αερα!!!!!!

gym's sis
02-02-12, 17:56
Emla λεγετε...καλα βοηθαει λιιιιγο και αυτη....αλλα αξιζει ο πονος (αν πονας)..

eli_din3
02-02-12, 17:58
ναι καλα...ας μην ηταν οι τονοι κρεμας πως την λενε θα σου λεγα εγω!

περα απο την πλακα αν πονατε βαλτε εκειν η την κρεμα πως την λενε ρεεεεεε που μουδιαζεις!
κολλησα στο ονομα τωρα...φτου!

elma?

gym's sis
02-02-12, 18:01
elma?

Οχι elma..EMLA...;)

gym
02-02-12, 18:02
gumaki συμπασχω...μπικινι δεν αντεχεται πρεπει ν αβαλω κρυο ψυχρο αερα!!!!!!

δεν ποναω πουθενα αλλα εκει πραγματικα θελω αναισθησια!:green::green:

eli_din3
02-02-12, 18:03
Οχι elma..EMLA...;)

gym's sis huh? ελπιζω εσυ τουλαχιστον να εισαι φυσιολογικος ανθρωπος...:P αλλα αν θυμαμαι καλα ελεγες για ταρτες αρα δικια μας εισαι ;)

eli_din3
02-02-12, 18:04
δεν ποναω πουθενα αλλα εκει πραγματικα θελω αναισθησια!:green::green:

εσυ τοσο σκληρη γυναικα και πονας απο μια αποτριχοσουλα?απαπαπ τι ειν αυτα..ουτε εγω δεν ποναω..βλεπω περιοδικα :P

gym's sis
02-02-12, 18:08
gym's sis huh? ελπιζω εσυ τουλαχιστον να εισαι φυσιολογικος ανθρωπος...:P αλλα αν θυμαμαι καλα ελεγες για ταρτες αρα δικια μας εισαι ;)

xaaxxaxaxa....η αληθεια ειναι οτι ειμαι γλυκατζου....Ζω και χωρις φαγητο :P..αλλα εχει εδω και κανενα 4μηνο που δεν τρωω...
Τα σκασμενα μονο κακο σου κανουν ..:green:

Stella
02-02-12, 18:10
Ξάπλωσα μια ωρίτσα τώρα το μεσημέρι....ξύπνησα και είχα μια όρεξη για γλυκο......πωπωωωωω...
Ε λοιπόν εφαγα 2 φετούλες μάνγκο αποξηραμμένο και με κάλυψε!!!
Θαυμα τα αποξηραμμένα....θαυμα!!!
Νομίζω ότι βρήκα το κόλπο για μένα που είμαι
απειρα γλυκατζού!

eli_din3
02-02-12, 18:10
xaaxxaxaxa....η αληθεια ειναι οτι ειμαι γλυκατζου....Ζω και χωρις φαγητο :P..αλλα εχει εδω και κανενα 4μηνο που δεν τρωω...
Τα σκασμενα μονο κακο σου κανουν ..:green:

σε ελεγχει και σενα η γυμ ε?? μην την ακους παιδι μου..φαε ελευθερα.. επιτηδες το κανει την εχω ψυχολογισει εγω.. επειδη αυτη δεν μπορει να φαει γλυκα θελει να στερησει και την ευτυχια απο τις υπολοιπες η χαιρεκακη... φτου σου γυμ :P

gym
02-02-12, 18:10
κερναω τσαγακι !it is tea time darlings!

39410;)

αγαπω αυτην την κουπα!:green::green::green:

gym
02-02-12, 18:11
Ξάπλωσα μια ωρίτσα τώρα το μεσημέρι....ξύπνησα και είχα μια όρεξη για γλυκο......πωπωωωωω...
Ε λοιπόν εφαγα 2 φετούλες μάνγκο αποξηραμμένο και με κάλυψε!!!
Θαυμα τα αποξηραμμένα....θαυμα!!!
Νομίζω ότι βρήκα το κόλπο για μένα που είμαι
απειρα γλυκατζού!

γουι λοβ αποξηραμενα!


υ.γ.με μετρο ειναι οκ!;):toast:

gym's sis
02-02-12, 18:12
κερναω τσαγακι !it is tea time darlings!

39410;)

αγαπω αυτην την κουπα!:green::green::green:

Την αγαπας επειδη ειναι της αδερφουλας σουυυ..μα τι αγαπη...!!!!!!:P:P

eli_din3
02-02-12, 18:13
γουι λοβ αποξηραμενα!


υ.γ.με μετρο ειναι οκ!;):toast:

αν δεν μας ξενερωσει δεν γινεται......................................................:turtle::turtle::turtle:

gym
02-02-12, 18:13
Την αγαπας επειδη ειναι της αδερφουλας σουυυ..μα τι αγαπη...!!!!!!:P:P

κανεις λαθος...ειναι σπτιι ΜΟΥ ...ειναι δικια ΜΟΥ!:green:

gym
02-02-12, 18:14
αν δεν μας ξενερωσει δεν γινεται......................................................:turtle::turtle::turtle:

καλα εσενα δεν θα σε πετυχω εξω...θα σε πετυχω!:green::green::green:

kritsinaki!
02-02-12, 18:15
ναι καλα...ας μην ηταν οι τονοι κρεμας πως την λενε θα σου λεγα εγω!

περα απο την πλακα αν πονατε βαλτε εκειν η την κρεμα πως την λενε ρεεεεεε που μουδιαζεις!
κολλησα στο ονομα τωρα...φτου!

εμλα ντιαρ εμλα...χαχαχχαχαχα:rolf::rolf:

gym
02-02-12, 18:16
εμλα ντιαρ εμλα...χαχαχχαχαχα:rolf::rolf:

εδω μας εσωσε η ειδικος!
ελα ρε χριστινααααααααα~!:turtle::turtle::turtle:

eli_din3
02-02-12, 18:18
εδω μας εσωσε η ειδικος!
ελα ρε χιστινααααααααα~!:turtle::turtle::turtle:

καλα τωρα θα σχολιαζα αλλα φοβαμαι μη φαω μπαν :P

gym
02-02-12, 18:19
καλα τωρα θα σχολιαζα αλλα φοβαμαι μη φαω μπαν :P

τι εννοεις εσυ?
μην φοβασαι καλε πες...;)

kritsinaki!
02-02-12, 18:41
καλα τωρα θα σχολιαζα αλλα φοβαμαι μη φαω μπαν :P

οχι ελινα μ σχολιασε μην ντρεπεσαι ελευθερααα:rifle::rifle::rifle::rifle::rifle::rifle::rifle: σ ακουμε....χαχαχαχα:rolf::rolf::rolf:

xelashai
02-02-12, 19:03
μπούρου μπούρου..μπούρου μπούρου.... ούτε να κοιμηθούμε δεν μπορούμε αμάν :green:
στο διπλανό μαξιλάρι εχω τον υπολογιστή... συνεχώς στην πρίζα.. πάντα συνδεδεμένη...τον κλείνω μόνο στο δρομο μέχρι τη δουλειά...
και μόλις ανοίγω τα μάτια...τσουπ.. πάλι εκεί.. έχω κάνει κύκλους από την κούραση...τι κατάσταση είναι αυτή?εεε??
εν τω μεταξύ κρυώνω τόσο πολύ..και πονάει όλο μου το σώμα..39413
δεν με βλεπω να πηγαίνω γυμναστήριο...μου φαίνεται αδύνατο να σηκωθώ απο το κρεβατι...

gym
02-02-12, 19:05
μπούρου μπούρου..μπούρου μπούρου.... ούτε να κοιμηθούμε δεν μπορούμε αμάν :green:
στο διπλανό μαξιλάρι εχω τον υπολογιστή... συνεχώς στην πρίζα.. πάντα συνδεδεμένη...τον κλείνω μόνο στο δρομο μέχρι τη δουλειά...
και μόλις ανοίγω τα μάτια...τσουπ.. πάλι εκεί.. έχω κάνει κύκλους από την κούραση...τι κατάσταση είναι αυτή?εεε??
εν τω μεταξύ κρυώνω τόσο πολύ..και πονάει όλο μου το σώμα..39413
δεν με βλεπω να πηγαίνω γυμναστήριο...μου φαίνεται αδύνατο να σηκωθώ απο το κρεβατι...

οπ αρρωστηες?περαστικουλιααααα!τσαγακι κ μεσα παρεουλα με μας!;)

xelashai
02-02-12, 19:12
οπ αρρωστηες?περαστικουλιααααα!τσαγακι κ μεσα παρεουλα με μας!;)

... ευχαριστώ λενακι...και ξέρεις τι θελω???εεε να σου πω??εεε??να πιω ενα ζεστό ρόφημα σοκολάτας και να κάτσω στον υπολογιστή με την τέλεια παρεουλα39414...εεε??

gym
02-02-12, 19:14
... ευχαριστώ λενακι...και ξέρεις τι θελω???εεε να σου πω??εεε??να πιω ενα ζεστό ρόφημα σοκολάτας και να κάτσω στον υπολογιστή με την τέλεια παρεουλα39414...εεε??

39415
πιες τσαγακι τωρα μαζι μου κ αιντε!:green::green:

xelashai
02-02-12, 19:20
39415
πιες τσαγακι τωρα μαζι μου κ αιντε!:green::green:

..................................39417

eli_din3
02-02-12, 19:20
βρηκα το ιδανικο σωμα.. νταξει εχω μεινει μαλ***ς..... δειτε.. (ειναι λιγο τσ*ντα τ βιντ προειδοποιω)

λοιποοον απο τις κοπελες που δειχνει στην αρχη αυτη με το μακρυ μαλλι.. οχι η πολυ ασπρη..η αλλη η πιο μαυρισμενη και πιο σφιχτη.... στο 0:50 μεχρι το 1:30 εκει...ε μη μου πειτε τωρα οτι δεν σας αρεσει.. γυμ κανε με αυτη :P
xaxxa

http://www.youtube.com/watch?v=hbnT6t9eQNg

gym
02-02-12, 19:21
39418
αντεεεεεεε να μην λες οτι ειμαι κακια!:green::green:

p.s.δεν εχω ιδεα ποια ειναι η στελλα αυτη!

xelashai
02-02-12, 19:24
βρηκα το ιδανικο σωμα.. νταξει εχω μεινει μαλ***ς..... δειτε.. (ειναι λιγο τσ*ντα τ βιντ προειδοποιω)

λοιποοον απο τις κοπελες που δειχνει στην αρχη αυτη με το μακρυ μαλλι.. οχι η πολυ ασπρη..η αλλη η πιο μαυρισμενη και πιο σφιχτη.... στο 0:50 μεχρι το 1:30 εκει...ε μη μου πειτε τωρα οτι δεν σας αρεσει.. γυμ κανε με αυτη :P
xaxxa

http://www.youtube.com/watch?v=hbnT6t9eQNg


αμαν...τωρα βρηκες να μας το δειξεις αυτο???για να εχω εγω τυψεις για τη σοκολατα??εεεεε????
τωρα που καταφερα και την ελενη?...ελα πες αληθεια..αυτη σε εβαλε...

gym
02-02-12, 19:24
βρηκα το ιδανικο σωμα.. νταξει εχω μεινει μαλ***ς..... δειτε.. (ειναι λιγο τσ*ντα τ βιντ προειδοποιω)

λοιποοον απο τις κοπελες που δειχνει στην αρχη αυτη με το μακρυ μαλλι.. οχι η πολυ ασπρη..η αλλη η πιο μαυρισμενη και πιο σφιχτη.... στο 0:50 μεχρι το 1:30 εκει...ε μη μου πειτε τωρα οτι δεν σας αρεσει.. γυμ κανε με αυτη :P
xaxxa

http://www.youtube.com/watch?v=hbnT6t9eQNg

τετοια βλεπεις καλε εσυ κ μετα ερχεσαι κ μας ρωτας για ψωμια???????:rolf::rolf::rolf:

ξεκινα απο το ρουχισμο που ειναι το πιο ευκολο κ αμεσο κ θα παμε κ στα αλλα...

υ.γ. γυμναστρια ειμαι...οχι μαγος!κανε με λεει αυτη!:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

gym
02-02-12, 19:25
δωσε ελινα δωσε...καταφεραμε την δαφνη να μεινει μακρυα απο την τσικουλατα!:rolf::rolf::rolf:

PEGY
02-02-12, 19:28
Εγώ πάντως μόλις έκανα ένα μικρό διαλειμμα, έκοψα ένα μήλο κ ένα αχλάδι σε μπαστουνάκια να φαίνονται κ πολλά κ ήρθα μια βόλτα.
Πάντως με τον μεσημεριανό ύπνο το παθαίνω κ εγώ αυτό. Μόλις ξυπνήσω έχω κάτι λιγούρες, κ ας έχω φάει

xelashai
02-02-12, 19:29
τετοια βλεπεις καλε εσυ κ μετα ερχεσαι κ μας ρωτας για ψωμια???????:rolf::rolf::rolf:

ξεκινα απο το ρουχισμο που ειναι το πιο ευκολο κ αμεσο κ θα παμε κ στα αλλα...

υ.γ. γυμναστρια ειμαι...οχι μαγος!κανε με λεει αυτη!:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

κανε τα μαγικα σου...39419
παω για μπανακι....39420...μπας και ξεχασω και τη σοκολατα...
το χεσα παλι με αυτα...

gym
02-02-12, 19:29
Εγώ πάντως μόλις έκανα ένα μικρό διαλειμμα, έκοψα ένα μήλο κ ένα αχλάδι σε μπαστουνάκια να φαίνονται κ πολλά κ ήρθα μια βόλτα.
Πάντως με τον μεσημεριανό ύπνο το παθαίνω κ εγώ αυτό. Μόλις ξυπνήσω έχω κάτι λιγούρες, κ ας έχω φάει

μπορεις να βαλεις κ κανελα κ λιγο στον φουρνο η μικροκυματων να ζεσταθουν κ θα ειναι σαν γλυκο...

μια ιδεα~!;)

xelashai
02-02-12, 19:31
δωσε ελινα δωσε...καταφεραμε την δαφνη να μεινει μακρυα απο την τσικουλατα!:rolf::rolf::rolf:

..δεν μου την γλυτώνει η ελίνα...39421

PEGY
02-02-12, 19:33
μπορεις να βαλεις κ κανελα κ λιγο στον φουρνο η μικροκυματων να ζεσταθουν κ θα ειναι σαν γλυκο...

μια ιδεα~!;)

:thumbup: ωραία ιδέα!

Γενικά εγώ περιορίζομαι επειδη έχω δυσανεξία κ ενδιάμεσα ουτε γιαουρτι μπορώ να φάω, ουτε γαλα το πρωι, οποτε τρωω λιγα παραπανω φρουτα:(

gym
02-02-12, 19:38
:thumbup: ωραία ιδέα!

Γενικά εγώ περιορίζομαι επειδη έχω δυσανεξία κ ενδιάμεσα ουτε γιαουρτι μπορώ να φάω, ουτε γαλα το πρωι, οποτε τρωω λιγα παραπανω φρουτα:(

ελα ρε....εχεις δυσανεξια ε?

ε καλα...τι το κακο εχουν τα φρουτα ρε?μια χαρα ειναι...δεν θα τα φας βραδακυ αλλα νορμαλ ωρες!

κ αποξηραμενα με μετρο βαλε για αλλγη η αν εισαι στο δρομο πχ...
κ ξηροκαρπια να τρως...

kritsinaki!
02-02-12, 19:43
βρηκα το ιδανικο σωμα.. νταξει εχω μεινει μαλ***ς..... δειτε.. (ειναι λιγο τσ*ντα τ βιντ προειδοποιω)

λοιποοον απο τις κοπελες που δειχνει στην αρχη αυτη με το μακρυ μαλλι.. οχι η πολυ ασπρη..η αλλη η πιο μαυρισμενη και πιο σφιχτη.... στο 0:50 μεχρι το 1:30 εκει...ε μη μου πειτε τωρα οτι δεν σας αρεσει.. γυμ κανε με αυτη :P
xaxxa

http://www.youtube.com/watch?v=hbnT6t9eQNg

τωρα να πω κ την γνωμη δεν νομιζω οτι απεχεις κ πολυ απο αυτην ..δλδ αν συνεχισεις την προσπαθεια σ με τν ιδιο ζηλο πιστευω οτι μεχρι το καλοκαιρι(κ πολυ λεω..)θα εισαι κλασης ανωτερη της...κανεις δεν γεννηθηκε φετες ολοι μπορουμε το κατι πολυ καλυτερο για τν εαυτο μας ....γκοου ον :thumbup::thumbup::thumbup:

PEGY
02-02-12, 19:45
Αν είμαι στο δρόμο ξηρο καρπια γυρω στα 15 κομματια με 2-3 αποξηραμένα

Κανω κ κάτι άλλο το οποίο είναι πολυυυυυυυυυ γιαμι
Πέρνω δυο digestive βάζω λίγο μέλι κ λίγο ταχίνι τα κάνω σαντουιτσ κ το βάζω για λίγο στη καταψυξη. Το ξέρω είναι φουλ υδατάνθρακας αλλα τι άλλο να φάς:(

Μόνο εγώ είμαι δυσανεκτικιά;

xelashai
02-02-12, 19:47
Αν είμαι στο δρόμο ξηρο καρπια γυρω στα 15 κομματια με 2-3 αποξηραμένα

Κανω κ κάτι άλλο το οποίο είναι πολυυυυυυυυυ γιαμι
Πέρνω δυο digestive βάζω λίγο μέλι κ λίγο ταχίνι τα κάνω σαντουιτσ κ το βάζω για λίγο στη καταψυξη. Το ξέρω είναι φουλ υδατάνθρακας αλλα τι άλλο να φάς:(

Μόνο εγώ είμαι δυσανεκτικιά;

στο γαλα νομιζω πως ειμαι κι εγω..αν πιω φουσκωνω τοσο πολυ που ειναι σαν να περνω 2 κιλα
εχεις κανει τεστ για αυτο?

gym
02-02-12, 19:52
Αν είμαι στο δρόμο ξηρο καρπια γυρω στα 15 κομματια με 2-3 αποξηραμένα

Κανω κ κάτι άλλο το οποίο είναι πολυυυυυυυυυ γιαμι
Πέρνω δυο digestive βάζω λίγο μέλι κ λίγο ταχίνι τα κάνω σαντουιτσ κ το βάζω για λίγο στη καταψυξη. Το ξέρω είναι φουλ υδατάνθρακας αλλα τι άλλο να φάς:(

Μόνο εγώ είμαι δυσανεκτικιά;

τα μπισκοτα λες?
:unsure::unsure:

PEGY
02-02-12, 19:53
στο γαλα νομιζω πως ειμαι κι εγω..αν πιω φουσκωνω τοσο πολυ που ειναι σαν να περνω 2 κιλα
εχεις κανει τεστ για αυτο?

Όχι! Είχα τεράστιο προβλημα δυσκοιλιότητας, με οτι αυτο συνεπάγεται, φουσκωμα κ γενικά δεν χώνευα καλά.
Έτυχε να νηστέψω, έχασα με τη μία αρκετά κιλά, σα να ξεφούσκωσα κ την πρωτη εβδομαδα κιόλας που ξενήστεψα κ πήρα γάλα, αρχισαν πάλι τα όργανα. Εκανα διάφορα πειράματα έβγαζα κ έβαζα τρόφιμα στη διατροφή μου κ τώρα πλέον γαλα κ γιαούρτι ούτε να τα μυρίσω!

PEGY
02-02-12, 19:53
τα μπισκοτα λες?
:unsure::unsure:

oooh yes!

xelashai
02-02-12, 19:55
Όχι! Είχα τεράστιο προβλημα δυσκοιλιότητας, με οτι αυτο συνεπάγεται, φουσκωμα κ γενικά δεν χώνευα καλά.
Έτυχε να νηστέψω, έχασα με τη μία αρκετά κιλά, σα να ξεφούσκωσα κ την πρωτη εβδομαδα κιόλας που ξενήστεψα κ πήρα γάλα, αρχισαν πάλι τα όργανα. Εκανα διάφορα πειράματα έβγαζα κ έβαζα τρόφιμα στη διατροφή μου κ τώρα πλέον γαλα κ γιαούρτι ούτε να τα μυρίσω!

μμμ..καταλαβα..κι εγω οταν σταματαω το γαλα η κοιλια μου μου φαινεται επιπεδη

gym
02-02-12, 19:55
Αν είμαι στο δρόμο ξηρο καρπια γυρω στα 15 κομματια με 2-3 αποξηραμένα

Κανω κ κάτι άλλο το οποίο είναι πολυυυυυυυυυ γιαμι
Πέρνω δυο digestive βάζω λίγο μέλι κ λίγο ταχίνι τα κάνω σαντουιτσ κ το βάζω για λίγο στη καταψυξη. Το ξέρω είναι φουλ υδατάνθρακας αλλα τι άλλο να φάς:(

Μόνο εγώ είμαι δυσανεκτικιά;


oooh yes!

κατσε ρε τρελοκομειο θα με τρελανεις...:green:
παιρνεις τα μπισκοτα βαζεις μελι ταχινι ενδιαμεσα? και μετα τα βαζεις να παγωσουν??????????
και μετα τα τρως κιολας?

γιατι δεν τα τρως σκετα δηλαδη οχι καταψυξη?



περα απο αυτο....αυτο το τρως συχνα για λιγουρα κ ετσι ως λιχουδια η αραια κ που?

PEGY
02-02-12, 19:57
μμμ..καταλαβα..κι εγω οταν σταματαω το γαλα η κοιλια μου μου φαινεται επιπεδη

Επίσης διάβασα πως σε ότι έχουμε εθισμό πιθανότατα να είμαστε κ αλλεργικοι.
Δεν ξέρω αν ισχύει πάντως εγώ σκεφτομουν γάλα κ μου έτρεχαν τα σάλια, δεν μπορούσα να φανταστώ τη διατροφή μου χωρις γάλα

kritsinaki!
02-02-12, 19:58
στο γαλα νομιζω πως ειμαι κι εγω..αν πιω φουσκωνω τοσο πολυ που ειναι σαν να περνω 2 κιλα
εχεις κανει τεστ για αυτο?
πλακα πλακα θα ηθελα καποια στιγμη να κανω ενα τεστ δυσανεξιας...πιστευω αξιζει τν κοπο..εγω υποφερω με τα τροφιμα που παραειναι πλουσια σε φυτικες ειναι οπως χορτα ,οσπρια...αν τρωω σε ποσοτητα με πιανει σπαστικη κολλητιδα...μιλαμε για πονος..(ασ μν συζητησουμε για το πρηξιμο):(:(:(

xelashai
02-02-12, 19:59
http://natofao.blogspot.com/2011/06/digestive.html#more

ρ (http://natofao.blogspot.com/2011/06/digestive.html#more)ιξτε μια ματια..εχει κριτικες για διαφορα προιοντα

PEGY
02-02-12, 20:00
κατσε ρε τρελοκομειο θα με τρελανεις...:green:
παιρνεις τα μπισκοτα βαζεις μελι ταχινι ενδιαμεσα? και μετα τα βαζεις να παγωσουν??????????
και μετα τα τρως κιολας?

γιατι δεν τα τρως σκετα δηλαδη οχι καταψυξη?



περα απο αυτο....αυτο το τρως συχνα για λιγουρα κ ετσι ως λιχουδια η αραια κ που?


Καντο κ θα με θυμηθείς!!!!
Επειδή το μέλι είναι σχετικά υγρό, κι αν το βάλεις στην κατάψυξη γίνεται κολλωδες το σαντουιτσ και είναι πιο ωραια η υφή;)

xelashai
02-02-12, 20:02
πλακα πλακα θα ηθελα καποια στιγμη να κανω ενα τεστ δυσανεξιας...πιστευω αξιζει τν κοπο..εγω υποφερω με τα τροφιμα που παραειναι πλουσια σε φυτικες ειναι οπως χορτα ,οσπρια...αν τρωω σε ποσοτητα με πιανει σπαστικη κολλητιδα...μιλαμε για πονος..(ασ μν συζητησουμε για το πρηξιμο):(:(:(

κι εμενα θα με ενδιεφερε αλλα αλλα υπαρχουν και κομπογιαννιτες και φοβαμαι..
πηγα ρωτησα για να το κανω και μου ελεγαν κατι τρελα...
οτι πρεπει να γινεται καθε μηνα...και οτι μια τροφη που βγαινει απο το τεστ οτι σε πειραζει τον επομενο μηνα μπορει να σταματησει να σε πειραζει και αλλα τετοια
δηλαδη θα το κανω για μια ζωη??ειναι δυνατον?
και 60 ευρω καθε μηνα

kritsinaki!
02-02-12, 20:02
Όχι! Είχα τεράστιο προβλημα δυσκοιλιότητας, με οτι αυτο συνεπάγεται, φουσκωμα κ γενικά δεν χώνευα καλά.
Έτυχε να νηστέψω, έχασα με τη μία αρκετά κιλά, σα να ξεφούσκωσα κ την πρωτη εβδομαδα κιόλας που ξενήστεψα κ πήρα γάλα, αρχισαν πάλι τα όργανα. Εκανα διάφορα πειράματα έβγαζα κ έβαζα τρόφιμα στη διατροφή μου κ τώρα πλέον γαλα κ γιαούρτι ούτε να τα μυρίσω!
αυτα που εχουν λιγοτερη λακτοζη?τα δοκιμασες?γτ συνηθως η λακτοζη ειναι που δημιουργει ενα θεμα...

xelashai
02-02-12, 20:02
Επίσης διάβασα πως σε ότι έχουμε εθισμό πιθανότατα να είμαστε κ αλλεργικοι.
Δεν ξέρω αν ισχύει πάντως εγώ σκεφτομουν γάλα κ μου έτρεχαν τα σάλια, δεν μπορούσα να φανταστώ τη διατροφή μου χωρις γάλα

ετσι κι εγω..

PEGY
02-02-12, 20:03
http://natofao.blogspot.com/2011/06/digestive.html#more

ρ (http://natofao.blogspot.com/2011/06/digestive.html#more)ιξτε μια ματια..εχει κριτικες για διαφορα προιοντα

:shock::shock::shock:

Είχα διαβάσει τα συστατικά κ ξέρω πως το σιρόπι γλυκόζης είναι ακρως εθιστικό, αλλα δεν το πολυκοίταζα (γιατί δεν με πολυσυνέφερε:green:)

PEGY
02-02-12, 20:05
αυτα που εχουν λιγοτερη λακτοζη?τα δοκιμασες?γτ συνηθως η λακτοζη ειναι που δημιουργει ενα θεμα...

Μετα την "ανακάλυψη" μου εκανα μια μικρή ιντερνετική ερευνα για το γάλα, τις αγελάδες, το τρόπο εκτροφής κ παραγωγής και είπα αστο καλύτερα;)
Το τι αυξητικές ενέσεις βαράνε στις στις κακόμοιρες τις αγελαδίτσες που περνάνε στο γάλα κ μετά σε μάς ούτε κ λέγετε:unsure:

xelashai
02-02-12, 20:06
:shock::shock::shock:

Είχα διαβάσει τα συστατικά κ ξέρω πως το σιρόπι γλυκόζης είναι ακρως εθιστικό, αλλα δεν το πολυκοίταζα (γιατί δεν με πολυσυνέφερε:green:)

και να φανταστεις οτι τα προτεινουν και οι διαιτολογοι!!εμενα μου τα εβαζε στη διατροφη και τα θεοποιούσε!!!

ηθελα να ξερα..τις ετικετες τις κοιτανε?(οι διαιτολογοι)

gym
02-02-12, 20:06
Καντο κ θα με θυμηθείς!!!!
Επειδή το μέλι είναι σχετικά υγρό, κι αν το βάλεις στην κατάψυξη γίνεται κολλωδες το σαντουιτσ και είναι πιο ωραια η υφή;)

νο θενκς!:green::green:


γενικα επειδη ειμαι κολλημενη με τα επεξεργασμενα δεν αγγιζω τιποτα μπισκοτοειδες...

οχι οτι φοβαμαι οτι θα παχυνω η θα παθω κατι αλλα η γραμμη που εχω στην διατροφη μου ειναι να επιλεγω οσο το δυνατον κοντα στη φυση τροφες...

οποτε το μπισκοτο για μενα θεωρειται πολυ επεξεργασμενη επιλογη οποτε κ ειναι εκτος...

τωρα αμα τυχει λογω συγκυριων τι να πω...πχ εχει μερες που γεννησε η φιλη μου κ με κερασε ενα μπισκοτο(κοριτσια ενα πραγμα χειροποιητο δεν ξερω τι ηταν,υπεροχο παντως...:P) κ το εφαγα γιατι ηταν εκει κ δεν μπορουσα να το δωσω καπου (ελπιζω να μην το διαβασει αυτο :green::green::green:)...

σε αλλη περιπτωση κανονικα δεν αγγιζω...!
προτιμω πχ να φτιαξω εγω κατι παρα του εμποριου για να το πω πιο απλα!

xelashai
02-02-12, 20:07
Μετα την "ανακάλυψη" μου εκανα μια μικρή ιντερνετική ερευνα για το γάλα, τις αγελάδες, το τρόπο εκτροφής κ παραγωγής και είπα αστο καλύτερα;)
Το τι αυξητικές ενέσεις βαράνε στις στις κακόμοιρες τις αγελαδίτσες που περνάνε στο γάλα κ μετά σε μάς ούτε κ λέγετε:unsure:

αυτο το site εχει και κριτικες για το γαλα...πινουμε γαλα Γερμανιας...
αυτοι οι γερμανοι ολο μπροστα μας ειναι:green:

gym
02-02-12, 20:07
και να φανταστεις οτι τα προτεινουν και οι διαιτολογοι!!εμενα μου τα εβαζε στη διατροφη και τα θεοποιούσε!!!

ηθελα να ξερα..τις ετικετες τις κοιτανε?(οι διαιτολογοι)

καποιοι (οχι ολοι) αλλα καποιοι παιρνουν μιζα...;););)
ενα πραγμα οπως οι γιατροι...οποτε προσοχη κ παντα διπλοτσεκαρουμε τι τρωμε!;);)

PEGY
02-02-12, 20:09
νο θενκς!:green::green:


γενικα επειδη ειμαι κολλημενη με τα επεξεργασμενα δεν αγγιζω τιποτα μπισκοτοειδες...

οχι οτι φοβαμαι οτι θα παχυνω η θα παθω κατι αλλα η γραμμη που εχω στην διατροφη μου ειναι να επιλεγω οσο το δυνατον κοντα στη φυση τροφες...

οποτε το μπισκοτο για μενα θεωρειται πολυ επεξεργασμενη επιλογη οποτε κ ειναι εκτος...

τωρα αμα τυχει λογω συγκυριων τι να πω...πχ εχει μερες που γεννησε η φιλη μου κ με κερασε ενα μπισκοτο(κοριτσια ενα πραγμα χειροποιητο δεν ξερω τι ηταν,υπεροχο παντως...:P) κ το εφαγα γιατι ηταν εκει κ δεν μπορουσα να το δωσω καπου (ελπιζω να μην το διαβασει αυτο :green::green::green:)...

σε αλλη περιπτωση κανονικα δεν αγγιζω...!
προτιμω πχ να φτιαξω εγω κατι παρα του εμποριου για να το πω πιο απλα!


Χίλια δίκια έχεις. Εγω προσπαθώ να φτιάχνω μπισκότα βρώμης αλλα συνήθως ξεμένω:(

Λοιπον εχουμε ανοίξει μια κουβέντα κ δεν θέλω να είμαι αγενής, αλλα δεν μπορω να μείνω παραπάνω.
τα λέμε αύριο, καλό βράδυ;)

xelashai
02-02-12, 20:11
καποιοι (οχι ολοι) αλλα καποιοι παιρνουν μιζα...;););)
ενα πραγμα οπως οι γιατροι...οποτε προσοχη κ παντα διπλοτσεκαρουμε τι τρωμε!;);)

οντως! οταν πηγαινα στο γραφειο της ειχε κουτες απο μπαρες δημητριακων και μας τις μοιραζε στην αρχη της διατροφης...για να κολλησουμε και να τις αγοραζουμε κι εμεις...
και αυτες ειναι τιγκα στη ζαχαρη...

gym
02-02-12, 20:14
οντως! οταν πηγαινα στο γραφειο της ειχε κουτες απο μπαρες δημητριακων και μας τις μοιραζε στην αρχη της διατροφης...για να κολλησουμε και να τις αγοραζουμε κι εμεις...
και αυτες ειναι τιγκα στη ζαχαρη...

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:
ΑΚΡΙΒΩς!

xelashai
02-02-12, 20:17
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:
ΑΚΡΙΒΩς!

νιωθω πολυ ηλιθια τωρα...
να εμπιστευεσαι καποιον για να σε βοηθησει...και ενω ξερει οτι εισαι αδυναμος...
και αν και πληρωνεις...να σε κοροιδευει...
και το εχει σπουδασει κιολας αυτος και λεγεται επαγγελματιας

gym
02-02-12, 20:18
νιωθω πολυ ηλιθια τωρα...
να εμπιστευεσαι καποιον για να σε βοηθησει...και ενω ξερει οτι εισαι αδυναμος...
και αν και πληρωνεις...να σε κοροιδευει...
και το εχει σπουδασει κιολας αυτος και λεγεται επαγγελματιας

παντου υπαρχουν αυτα αγαπη μου...

δυστυχως!

kritsinaki!
02-02-12, 20:21
παντου υπαρχουν αυτα αγαπη μου...

δυστυχως!

και το πιο ασχημο ειναι οταν υπαρχει θεμα υγειας ...κ εκμεταλευονται την αναγκη σ...

gym
02-02-12, 20:25
GTD 6


‘’Ειναι σημαντικο να ακουτε το σωμα σας καθημερινα.

Εαν σας λεει οτι ποναει...ακουστε το και σταματηστε για λιγο...

Σε πολυ συντομο διαστημα θα επανελθετε...αν ομως δεν το ακουσετε,μπορει να χειροτερεψει ο πονος σας!’’

gym
02-02-12, 20:25
και το πιο ασχημο ειναι οταν υπαρχει θεμα υγειας ...κ εκμεταλευονται την αναγκη σ...

μεγαλη και σοφη λεξη ειπες τωρα!;)

xelashai
02-02-12, 20:27
και το πιο ασχημο ειναι οταν υπαρχει θεμα υγειας ...κ εκμεταλευονται την αναγκη σ...
ναι ρε συ ειδικα σε θεματα διατροφικών διαταραχών οπου ειναι αρρώστια...

eli_din3
02-02-12, 22:43
τετοια βλεπεις καλε εσυ κ μετα ερχεσαι κ μας ρωτας για ψωμια???????:rolf::rolf::rolf:

ξεκινα απο το ρουχισμο που ειναι το πιο ευκολο κ αμεσο κ θα παμε κ στα αλλα...

υ.γ. γυμναστρια ειμαι...οχι μαγος!κανε με λεει αυτη!:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

πες μου τωρα οτι την θεωρεις στεκα! ειναι θεαααα..απλα πες μου τι πρεπει να κανω για να γινω ετσι :P και θα το κανω..το ορκιζομαι :P

eli_din3
02-02-12, 22:51
νιωθω πολυ ηλιθια τωρα...
να εμπιστευεσαι καποιον για να σε βοηθησει...και ενω ξερει οτι εισαι αδυναμος...
και αν και πληρωνεις...να σε κοροιδευει...
και το εχει σπουδασει κιολας αυτος και λεγεται επαγγελματιας

εμενα παλι καλα μου χε πει να παρω βιολογικες αν μ ρθει ορεξη για μπαρα :p

eli_din3
02-02-12, 23:15
τωρα να πω κ την γνωμη δεν νομιζω οτι απεχεις κ πολυ απο αυτην ..δλδ αν συνεχισεις την προσπαθεια σ με τν ιδιο ζηλο πιστευω οτι μεχρι το καλοκαιρι(κ πολυ λεω..)θα εισαι κλασης ανωτερη της...κανεις δεν γεννηθηκε φετες ολοι μπορουμε το κατι πολυ καλυτερο για τν εαυτο μας ....γκοου ον :thumbup::thumbup::thumbup:

εε..χριστινα συγγνωμη για την ερωτηση..αλλα..την παλευεις???? :p

ειπαμε αλλα οχι κ ετσι.. υπερβολη.. :P

Stella
02-02-12, 23:23
Eμένα η διαιτολόγος είναι φοβερη!
Νομίζω η καλύτερη που είχα ποτέ!
Είναι εναντίον οτιδήποτε μη φυσικού και εκτός εποχής!
Δε με άφηνε να τρώω πχ. το καλοκαίρι μαρούλι ή τώρα ντομάτες...
...και για ζαχαρίνη....ούτε να ακούσει...
καλά εγώ χρησιμοποιώ και δεν της το λέω γιατί δεν υπάρχει περιπτωση να το δεχτει...αν και τώρα το έχω γυρίσει στη στεβια...

Χώρια που ξέρει και από διατροφή bbing!

xelashai
02-02-12, 23:24
Eμένα η διαιτολόγος είναι φοβερη!
Νομίζω η καλύτερη που είχα ποτέ!
Είναι εναντίον οτιδήποτε μη φυσικού και εκτός εποχής!
Δε με άφηνε να τρώω πχ. το καλοκαίρι μαρούλι ή τώρα ντομάτες...
...και για ζαχαρίνη....ούτε να ακούσει...
καλά εγώ χρησιμοποιώ και δεν της το λέω γιατί δεν υπάρχει περιπτωση να το δεχτει...αν και τώρα το έχω γυρίσει στη στεβια...
στελλιτσα τι λεει η στεβια?μυριζει οπως λενε?

eli_din3
02-02-12, 23:25
στελλιτσα τι λεει η στεβια?μυριζει οπως λενε?

δεν μυριζει :S

xelashai
02-02-12, 23:28
δεν μυριζει :S
καμαρι μου...σου την εχω φυλαγμενη...παει η σοκολατα σημερα:green:

xelashai
02-02-12, 23:29
Eμένα η διαιτολόγος είναι φοβερη!
Νομίζω η καλύτερη που είχα ποτέ!
Είναι εναντίον οτιδήποτε μη φυσικού και εκτός εποχής!
Δε με άφηνε να τρώω πχ. το καλοκαίρι μαρούλι ή τώρα ντομάτες...
...και για ζαχαρίνη....ούτε να ακούσει...
καλά εγώ χρησιμοποιώ και δεν της το λέω γιατί δεν υπάρχει περιπτωση να το δεχτει...αν και τώρα το έχω γυρίσει στη στεβια...

Χώρια που ξέρει και από διατροφή bbing!

ησουν πολυ τυχερη...οπως και με την λιπομετρηση..
ρε συ δεν εχω ξαναδει τετοια λιπομετρηση!

eli_din3
02-02-12, 23:30
καμαρι μου...σου την εχω φυλαγμενη...παει η σοκολατα σημερα:green:

χ0α0χ0αχ πλακα κανεις..πες μου οτι δεν ηπιες για αυτον τον λογο? :P

xelashai
02-02-12, 23:32
χ0α0χ0αχ πλακα κανεις..πες μου οτι δεν ηπιες για αυτον τον λογο? :P

εννοειται..μου δημιουργησες τυψεις ρε

eli_din3
02-02-12, 23:36
εννοειται..μου δημιουργησες τυψεις ρε

ελα ρε σιγα..εγω οταν ειχα ρωτησει την ελενη αν μπορω να πινω μια φορα στις 15 μου πε ναι σιγα.. αρκει να μην εχει σαντιγες κ τετοια.γιατι αν το σκεφτεις τι ειναι ρε... 2 κουταλιες κακαο (αντε να χει ζαχαρη μεσα οκ ομως ποσα γραμμαρια ειναι? κ στην τελικη χωρεσε το στ θερμιδες σ) και 20 γρ γαλα?? και το αλλο νερο..χωνεις και λιγη ζαχαρινη και εισαι αρχοντας..ή μαλλον αρχοντισσα..που το κακο?

ε εισαι χαζη! επρεπε να πιεις!!
αλλα μη με μαλωνεις καλο σου κανα οχι κακο :P
(καλα την τυπισσα την εχω ερωτευτει ετσι?)

gym
02-02-12, 23:39
ελα ρε σιγα..εγω οταν ειχα ρωτησει την ελενη αν μπορω να πινω μια φορα στις 15 μου πε ναι σιγα.. αρκει να μην εχει σαντιγες κ τετοια.γιατι αν το σκεφτεις τι ειναι ρε... 2 κουταλιες κακαο (αντε να χει ζαχαρη μεσα οκ ομως ποσα γραμμαρια ειναι? κ στην τελικη χωρεσε το στ θερμιδες σ) και 20 γρ γαλα?? και το αλλο νερο..χωνεις και λιγη ζαχαρινη και εισαι αρχοντας..ή μαλλον αρχοντισσα..που το κακο?

ε εισαι χαζη! επρεπε να πιεις!!
αλλα μη με μαλωνεις καλο σου κανα οχι κακο :P
(καλα την τυπισσα την εχω ερωτευτει ετσι?)

αφου δεν ηθελε να την πιει πραγματικα γιατι την πιεζεις δηλαδη?

πες δαφνη μου...μια χαρα δν ηταν το τσαι μου που σου εδωσα?
πες δαφνηηηηηηηηηηηη:twisted::twisted::twisted:

dorita
02-02-12, 23:41
elinaki....κοιτα να γινεις σαν αυτη την κοπελα(που δεν απεχεις κ πολυ!)κ μετα να σε δουμε σε κανα μπαρ της Μυκόνου ν ατο κουνάς έτσι!!!!!!:banana::banana:
αλίμινόσου...!!!!!!!:spank:

xelashai
02-02-12, 23:41
ελα ρε σιγα..εγω οταν ειχα ρωτησει την ελενη αν μπορω να πινω μια φορα στις 15 μου πε ναι σιγα.. αρκει να μην εχει σαντιγες κ τετοια.γιατι αν το σκεφτεις τι ειναι ρε... 2 κουταλιες κακαο (αντε να χει ζαχαρη μεσα οκ ομως ποσα γραμμαρια ειναι? κ στην τελικη χωρεσε το στ θερμιδες σ) και 20 γρ γαλα?? και το αλλο νερο..χωνεις και λιγη ζαχαρινη και εισαι αρχοντας..ή μαλλον αρχοντισσα..που το κακο?

ε εισαι χαζη! επρεπε να πιεις!!
αλλα μη με μαλωνεις καλο σου κανα οχι κακο :P
(καλα την τυπισσα την εχω ερωτευτει ετσι?)

ελα ρε συ μην κολλας..κοιτα το σωματακι σου που ειναι μια χαρα και που με την προπονηση θα γινει ακομα καλυτερο!
αν ομως σε βοηθαει να την εχεις μσαν προτυπο για παραδειγμα..οκ τοτε.

οσο για τη σοκολατα..για την περιπτωση μου ισχυει το "μαχαιρι"..ειναι μονοδρομος..το λιγο δεν υπαρχει στο θεμα σοκολατα.οποτε καλο μου εκανες...
αλλα που θα μου πας..θα στον φαει τον ποπουλη ο καρχαριας:green:

xelashai
02-02-12, 23:42
αφου δεν ηθελε να την πιει πραγματικα γιατι την πιεζεις δηλαδη?

πες δαφνη μου...μια χαρα δν ηταν το τσαι μου που σου εδωσα?
πες δαφνηηηηηηηηηηηη:twisted::twisted::twisted:

ουουου...καθε γουλια και γκριματσα...

eli_din3
02-02-12, 23:44
elinaki....κοιτα να γινεις σαν αυτη την κοπελα(που δεν απεχεις κ πολυ!)κ μετα να σε δουμε σε κανα μπαρ της Μυκόνου ν ατο κουνάς έτσι!!!!!!:banana::banana:
αλίμινόσου...!!!!!!!:spank:

χ0αχ0α0χα0χα0χ0αχ0αχ0α0χα0χ0αχ0αχ0α0χα0χ0αχ0αχ0α0χ0αχ0αχ0αχ0αχ0α0χα0χα0χα0χ0αχ0α0χ0αχ0αχ
δεν σε πιστευω...αχαχαχαχ :P
χ0αχ0αχ0
τον χορο τον εχουμε απο τωρα(καλα οχι ετσι)..το σωμα μας λειπει :P

gym
02-02-12, 23:45
ελινα ξερεις κατι...?

οχι δεν θα σε κανουμε ετσι γιατι μετα θα πας και θα τον κουνας και μετα θα σε πει το αγορι σου μωρηηηηηηηη τι κανεις?κ μετα θα πεις μα εγω δεν φταιω η τζιμ αυτη φταιει που με εκανε εστι κ μετα εγω θα εχω τυψεις...


οχι ελινα μην επιμενεις λεω οχι!:rolf::rolf::rolf::rolf::turtle::turtle::turtle::turtle::green::green:

xelashai
02-02-12, 23:46
ελινα ξερεις κατι...?

οχι δεν θα σε κανουμε ετσι γιατι μετα θα πας και θα τον κουνας και μετα θα σε πει το αγορι σου μωρηηηηηηηη τι κανεις?κ μετα θα πεις μα εγω δεν φταιω η τζιμ αυτη φταιει που με εκανε εστι κ μετα εγω θα εχω τυψεις...


οχι ελινα μην επιμενεις λεω οχι!:rolf::rolf::rolf::rolf::turtle::turtle::turtle::turtle::green::green:

:thumbup::thumbup:.....:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

eli_din3
02-02-12, 23:49
ελινα ξερεις κατι...?

οχι δεν θα σε κανουμε ετσι γιατι μετα θα πας και θα τον κουνας και μετα θα σε πει το αγορι σου μωρηηηηηηηη τι κανεις?κ μετα θα πεις μα εγω δεν φταιω η τζιμ αυτη φταιει που με εκανε εστι κ μετα εγω θα εχω τυψεις...


οχι ελινα μην επιμενεις λεω οχι!:rolf::rolf::rolf::rolf::turtle::turtle::turtle::turtle::green::green:

χα0χ0αχ0α00 χαχ0αχ0α σημερα εχω λιωσει στο γελιο μαζι σας ε
πες ναι καλη γυμμμ ..βοηθα αυτο το αμοιρο πλασμα να πραγματοποιησει το ονειρο της ζωης του :p xaxax

Stella
02-02-12, 23:50
είναι λίγο καλύτερο απ'τα προηγούμενα?

το τι αγώνα κάνω εχθές και σήμερα να μην πλακωθώ στο φαϊ...... πεινάω ρε γαμώτο.

Αν σου αρέσουν οι σαλάτες φάε μπόλικη. Ειδικά μπροκολο κουνουπίδι καρότα λάχανο είναι πολύ χορταστικά!
Το μαρούλι είναι αερας!

dorita
02-02-12, 23:52
χ0αχ0α0χα0χα0χ0αχ0αχ0α0χα0χ0αχ0αχ0α0χα0χ0αχ0αχ0α0χ0αχ0αχ0αχ0αχ0α0χα0χα0χα0χ0αχ0α0χ0αχ0αχ
δεν σε πιστευω...αχαχαχαχ :P
χ0αχ0αχ0
τον χορο τον εχουμε απο τωρα(καλα οχι ετσι)..το σωμα μας λειπει :P

καλα γέλα......εγω θα δωσω φωτό σου σε ντεντεκτιβ το καλοκαιρι, να πάνε σε κάθε ;in νησι να σε βρούνε, να σε μαζεψουμε κ να σε φέρουνε στο bobybuildng police... κ ένας ένας....:spank:
εμείς είμαστε μαθητουδια σωστα κσεμνά λέω....:army1:

eli_din3
02-02-12, 23:56
καλα γέλα......εγω θα δωσω φωτό σου σε ντεντεκτιβ το καλοκαιρι, να πάνε σε κάθε ;in νησι να σε βρούνε, να σε μαζεψουμε κ να σε φέρουνε στο bobybuildng police... κ ένας ένας....:spank:
εμείς είμαστε μαθητουδια σωστα κσεμνά λέω....:army1:

ναι ενω εγω το ξεκ*λο :P αντε βρε

eli_din3
03-02-12, 01:05
θελω να ρωτησω 2 πραγματα...

1. απο που παιρνεις αυγα? :p γιατι ειπε η αδερφη σου οτι παιρνεις πολλα... αν ειναι να μ προτεινεις γιατι 5-5 -5 -5 δεν βγαινω :P

2.ειδα καπου μια ανακοινωση για ενα grafts στις 9-10-11 στην δεθ..αυτο τι ειναι? ειδα και κατι τιμες αλλα δεν καταλαβα τι ειναι !

xelashai
03-02-12, 01:26
χαχα..περιεργη εδω!:P..για πες..

marvin
03-02-12, 01:35
χαχα..περιεργη εδω!:P..για πες..

Βασικα εχω τον σκυλο αρρωστο...αλλο ειχε και πηρε φαρμακα και αλλο του δημιουργησαν τα φαρμακα..ολο το βραδυ εκοβε βολτες μεσα στο σπιτι..το πρωι με ξυπναει ...και καταλαβαινω οτι ενω ειχα κλεισει το διακοπτη του καλοριφερ αυτο δουλευε σαν τρελο.Χαλασε η βανα.....ετρεχα να βρω υδραυλικο να την κλεισει..ενω τραβουσα τον σκυλο μαζι μου για να κανει ..οτι ηταν να κανει....ενω ταυτοχρονα εψαχνα και φαρμακειο να του παρω καποια χαπια
που επρεπε να παρει.Φαρμακειο γιοκ.....αλλα βρισκω υδραυλικο...παω να σημειωσω το τηλ αλλα δεν ειχα παρει τιποτα μαζι μου για να το γραψω.Τρεχω σπιτι παταραταω τον σκυλο...περνω στυλο και χαρτι τρεχω στον υδραυλικο....στο γυρισμο βρισκω φαρμακειο.....!!!Δινω στο σκυλο το φαρμακο..τον κανω πιο χαλια απο οτι ηταν......ερχετε ο υδραυλικος..δουλεια δεν εκανε....παω να φυγω για την δικη μου δουλεια...εμεινα απο μπαταρια στο μηχανακι....θελεις και αλλα;

xelashai
03-02-12, 01:41
:shock::shock::shock::shock::shock::shock:...δεν υπαρχει!
και πολυ κριμα το σκυλακι σου..θα το πας σε κτηνιατρο αυριο?

eri_87
03-02-12, 01:41
^^^Πραγματικά δεν έχω λόγια... Μερικές φορές οι συγκυρίες είναι ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΕΣ!
http://freesmileyface.net/smiley/surprise/surprised-038.gif (http://freesmileyface.net)http://freesmileyface.net/smiley/respect/bowing-036.gif (http://freesmileyface.net/free-respect-smileys.html) http://freesmileyface.net/smiley/cats-and-dogs/dog11.gif (http://freesmileyface.net)

marvin
03-02-12, 01:45
:shock::shock::shock::shock::shock::shock:...δεν υπαρχει!
και πολυ κριμα το σκυλακι σου..θα το πας σε κτηνιατρο αυριο?

Απο προχτες δεν κανω αλλη δουλεια....Τα εχω δει ολα....εχει φαει απο ακτινογραφια μεχρι εξεταση προστατη ο δολιος:(
και τελικα υποφερει χωρις να μπορω να του προσφερω και πολλα.Ευτχως τωρα που γυρισα απο δουλεια ειναι καλυτερα..γιατι μαζι με αυτον εκλαιγαν και τα παιδια μου!!!

marvin
03-02-12, 01:46
^^^Πραγματικά δεν έχω λόγια... Μερικές φορές οι συγκυρίες είναι ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΕΣ!
http://freesmileyface.net/smiley/surprise/surprised-038.gif (http://freesmileyface.net)http://freesmileyface.net/smiley/respect/bowing-036.gif (http://freesmileyface.net/free-respect-smileys.html) http://freesmileyface.net/smiley/cats-and-dogs/dog11.gif (http://freesmileyface.net)

Αυτο ξαναπεστο Ερη μου!!!

xelashai
03-02-12, 01:47
Απο προχτες δεν κανω αλλη δουλεια....Τα εχω δει ολα....εχει φαει απο ακτινογραφια μεχρι εξεταση προστατη ο δολιος:(
και τελικα υποφερει χωρις να μπορω να του προσφερω και πολλα.Ευτχως τωρα που γυρισα απο δουλεια ειναι καλυτερα..γιατι μαζι με αυτον εκλαιγαν και τα παιδια μου!!!

αχχ κριμα..εμεις να δεις πως κανουμε καθε φορα...:(
τι να επαθε μωρε το καημενο

marvin
03-02-12, 01:53
αχχ κριμα..εμεις να δεις πως κανουμε καθε φορα...:(
τι να επαθε μωρε το καημενο

Παρουσιασε μαλλον αθροιτικα στα πισω ποδια..του δωσαμε αγωγη για να μην ποναει και του ξυπνησε καποια γαστριτιδα που ειχε...εκανε πολλους εμετους ....διαροια και πλεον τρομερου κολικους φανταζομαστε.....
39469 δε βαριεσαι λογκ μου ειναι οτι θελω βαζω.:P

xelashai
03-02-12, 01:55
Παρουσιασε μαλλον αθροιτικα στα πισω ποδια..του δωσαμε αγωγη για να μην ποναει και του ξυπνησε καποια γαστριτιδα που ειχε...εκανε πολλους εμετους ....διαροια και πλεον τρομερου κολικους φανταζομαστε.....
39469 δε βαριεσαι λογκ μου ειναι οτι θελω βαζω.:P

χααχαχα...ομορφουλης!!!περαστικα σας βρε...
edit...και το ονομα αυτου?

marvin
03-02-12, 01:57
χααχαχα...ομορφουλης!!!περαστικα σας βρε...
edit...και το ονομα αυτου?

Ντομυ ..ντομακι ..μαμακι..γκορμπι....παλικαρι μου ..μονακριβε μου...σε ολα ακουει:green:

xelashai
03-02-12, 01:59
Ντομυ ..ντομακι ..μαμακι..γκορμπι....παλικαρι μου ..μονακριβε μου...σε ολα ακουει:green:
ειναι τρομερη παρεα...

marvin
03-02-12, 02:02
ειναι τρομερη παρεα...

....Και λιγα λες........ειναι μελος της οικογενειας μου!!!!!:turtle::turtle::turtle:

xelashai
03-02-12, 02:08
....Και λιγα λες........ειναι μελος της οικογενειας μου!!!!!:turtle::turtle::turtle:

τρομερο δεσιμο...καθε φορα που περνουμε την αδερφη μου τηλ πρωτα ρωταμε τι κανει το σκυλακι και μετα εκεινη...η μανα μου που της τραγουδαει κιολας..??αχαχαχαχα..τρελα ειναι!!
καληνυχτα κοριτσι..παω για νανι...δεν θα σηκωνομαι το πρωι..:welcome:

kritsinaki!
03-02-12, 03:09
εμενα παλι καλα μου χε πει να παρω βιολογικες αν μ ρθει ορεξη για μπαρα :p
δηλαδη αμα σ ερχοταν ορεξη για κοκορετσι θα σ ελεγε φαε σογιας?:P:P:P
τραγικοιιιιιιι....σε λιγο προκειμενου ν σε πεισουν οι τετοιου ειδους διαιτολογοι(γτ δεν ειναι ολοι ετσι υπαρχουν κ εξαιρεσεις) ν κανεις την διαιτα για να εχουν κ δουλεια θα το ριξουν στο βαπτισμα...π.χ. θα βαφτιζεις την νουτελα ασπραδι...χαχαχχαχα:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::green::green::green::green::green:

gym
03-02-12, 07:12
θελω να ρωτησω 2 πραγματα...

1. απο που παιρνεις αυγα? :p γιατι ειπε η αδερφη σου οτι παιρνεις πολλα... αν ειναι να μ προτεινεις γιατι 5-5 -5 -5 δεν βγαινω :P

2.ειδα καπου μια ανακοινωση για ενα grafts στις 9-10-11 στην δεθ..αυτο τι ειναι? ειδα και κατι τιμες αλλα δεν καταλαβα τι ειναι !


εχω δυο απαντησεις...:P

1.στο καπανι ρε στην αριστοτελους...
μπαινεις απο τα ψαρια κ πας ευθεια
στο δευτερο στενο αριστερα που ειναι ουσιαστικα διασταυρωσουλα πας αριστερα...πας πας πας κ μολις τελειωνει το στενο μπορστα σου ειναι ενα μαναβικο(καλο εκει πηγαινω )...το προσπερνας αυτο γιατι εσυ θες αυγα...

εκει οπως κοιτας το μαναβικο ,γερνεις το κεφαλι αριστερα κ κοιτας ενα αυγαδικο-κοτοπουλαδικο που λεει νομιζω απο νεοχωρουδα η τεσπα ειναι απο εκει τα αυγα
εχει διαφορα μεγεθη

αυτα που παιρνω ειναι τα 12αρια συνηθως αλλα κ τα 13αρια...

οι τιμες πολυ καλες...12αρια ειναι αυτα που εχουν 0.12 λεπτα για να καταλαβεις
εχει κ 10αρια ως μικροτερα(μην παρεις) και 15αρια ως τεραστια...(ουτε αυτα δεν χρειαζεται τοσο)
παρε τα 12αρια...:thumbup::thumbup:

2.ειναι το πανεκκηνιο συνεδριο φιτνεςς της grafts που γινεται καθε χρονο θεσσαλονικη...
εχει διαφορες παρουσιασεις-μαθηματα-workshops απο presenters ελλαδας/κυπρου κ εξωτερικου...

οι τιμες ειναι οπως δειχνει ο τιμοκαταλογος ρε...αναλογα το τι κανεις λογικα ειναι κ οι τιμες διπλα αναγραφονται...καταλαβες?

ειναι γενικα μια μεγαλη γιορτη φιτνες τοσο για εμας που ειναι το επαγγελμα μας γιατι κ παρουσιαζονται συνεχως νεα πραγματα αλλα κ για τον κοσμο που αθλειται γιατι ουσιαστικα ειναι γιορτη αθλητισμου...αναλογα πχ το τι θα παρεις... μπαινεις κ κανεις ...αν παρεις πχ κεντρικο συνεδριο...ε καλα τρελα...σαν να κανεις αιθουσα φαντασου αλλααααααα σε αιθουσα στο βελλιδειο εεε...τρελα λεμε

;);)

gym
03-02-12, 07:14
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑς!!!!!!!!!!


μαλλον κοιμουνται κ φτιαχνουν επιδερμιδα...χιχιχι:P:P:P

katerina.
03-02-12, 07:26
....Και λιγα λες........ειναι μελος της οικογενειας μου!!!!!:turtle::turtle::turtle:

σε νιωθω απολυτα μαρβιν...εχω μεγαλωσει με τρια σκυλια οχι ενα ....απο τα οποια εχει μεινει ενα...ειναι γριουλα και αυτη και εχει αρχισει να εχει διαφορα προβληματα υγειας...ελπιζω να ειναι ολα περαστικα για το μικρο κουτσουνακι..;);)

katerina.
03-02-12, 07:28
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑς!!!!!!!!!!


μαλλον κοιμουνται κ φτιαχνουν επιδερμιδα...χιχιχι:P:P:P

ΝΟΜΙΖΕΙΣ!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!:welcome::welcome::welcome::welcome:

gym
03-02-12, 07:30
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:
να τη η καλη η μαθητρια πρωινη πρωινη!!!!!!:toast::toast::toast:

katerina.
03-02-12, 07:33
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:
να τη η καλη η μαθητρια πρωινη πρωινη!!!!!!:toast::toast::toast:

ασε ρε ελενη σημερα σηκωθηκα απο την πεινα 5 ηωρα μηπως δεν με κραταει καλα το βραδυνο??φοβαμαι να βαλω ομως παραπανω θερμιδες γιατι θελω να πεσω λιγο/....:(:(οταν ετρωγα το γιαουρτι με λιγα αμυγδαλα η ταχινι ημουν οκ τωρα ομως εδω και δυο μερες που το εχω βαλει σκετο ΠΕΙΝΑΩ!!!!

gym
03-02-12, 07:34
ασε ρε ελενη σημερα σηκωθηκα απο την πεινα 5 ηωρα μηπως δεν με κραταει καλα το βραδυνο??φοβαμαι να βαλω ομως παραπανω θερμιδες γιατι θελω να πεσω λιγο/....:(:(

ρε συ,...ξυπνας για να φας η για δουλεια?
αυτο δεν εχω καταλαβει λιγο....

katerina.
03-02-12, 07:38
ρε συ,...ξυπνας για να φας η για δουλεια?
αυτο δεν εχω καταλαβει λιγο....
ΟΧΙ ΡΕ δεν τρωω καφε πεινω και σε λιγο ξυπναω τα παιδια μου τρωω κατα τις 7.30 πρωτο γευμα και μετα αναλογα την βαρδια η γυμναστηριο πρωι και μεσημερι δουλεια..ειμαι τετραωρη

gym
03-02-12, 07:44
μπορεις ανετα να προσθεσεις ξηροκαρπια στο βραδυνο σου ...μην φοβασαι
αναλατα ωμα αμυγδαλα
αναλωτα ωμα φουντουκια
καρυδια
οτι θες απο καρπους

μετρημενη ποσοτητα κ εισαι οκ

katerina.
03-02-12, 07:47
μπορεις ανετα να προσθεσεις ξηροκαρπια στο βραδυνο σου ...μην φοβασαι
αναλατα ωμα αμυγδαλα
αναλωτα ωμα φουντουκια
καρυδια
οτι θες απο καρπους

μετρημενη ποσοτητα κ εισαι οκ


ευχαριστω ΖΟΥΖΟΥ..παω να ξυπνησω τα παιδια μου ..ΦΙΛΑΡΕς:welcome::welcome:

gym
03-02-12, 07:50
ευχαριστω ΖΟΥΖΟΥ..παω να ξυπνησω τα παιδια μου ..ΦΙΛΑΡΕς:welcome::welcome:

φιλακια πολλα στις μελλοντικες μας μαθητριες!:turtle::turtle::turtle:

katerina.
03-02-12, 07:52
φιλακια πολλα στις μελλοντικες μας μαθητριες!:turtle::turtle::turtle:

ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ...εγω θα ειμαι πιο αυστηρη απο σενα ...:green::green::green:ΦΟΒΕΡΟ TEAM θα κανουμε λεμε...:green::green::green::green:

gym
03-02-12, 08:14
http://www.nutrimed.gr/paidi/diatrofi__paidia/megaloste_paidia_me_ucilo_diatrofiko_iq.html

κ επειδη εχουμε πολλες μαμαδες κ μελλοντικες μαμαδες γιατι οχι?
δειτε κ αυτο ....!

αχ μακαρι ολες οι μαμαδες να προσεχαν τι τρωνε τα παιδια τους..θα ηταν τοσο καλυτερα γτα πραγματα στον τομεα παχυσαρκια κ παιδια...:(:(

gym
03-02-12, 09:33
ρε το καημενο...μακαρι να περασει γρηγορα...:(:toast:

Stella
03-02-12, 09:37
κ τι θα κανεις τωρα κυρια μου?προπονηση τι ωρα εχουμε?

Συνήθως πηγαίνω απόγευμα, αλλά σήμερα μπορεί να πάω και κατα τις 11:00.
Γιατί;;;;έχεις καμια καλή ιδέα;;;;;:dooreek:

gym
03-02-12, 09:38
Συνήθως πηγαίνω απόγευμα, αλλά σήμερα μπορεί να πάω και κατα τις 11:00.
Γιατί;;;;έχεις καμια καλή ιδέα;;;;;:dooreek:

χμ.....πονηρουλα!

βασικα...θες να κανεις κατι μαζι μου?ετσι στα γρηγορα...
θα το κανεις και θα μου γραψεις χρονο...δεν θα παρει πολυ!
ας το πουμε δοκιμασια πρωινη...:green::green:

πηγαινε κανονικα οπως πας γυμναστηριο...!

καλο ειναι γενικα να εχουμε μια στανταρ πανω κατω ωρα που παμε γυμναστηριο...συνηθιζει κ το μυαλο μας...πως να στο πω..σαν να το βαζεις στη μηχανη οτι παω για προπονηση πανω κατω τετοια ωρα...

αυτο ειναι το πιο δυσκολο κομματι για μενα λογω προγραμματος αλλα γενικα αν μπορειτε στανταρ ωρα καθε μερα να πηγαινετε ,ειναι το καλυτερο...

Stella
03-02-12, 09:43
χμ.....πονηρουλα!

βασικα...θες να κανεις κατι μαζι μου?ετσι στα γρηγορα...
θα το κανεις και θα μου γραψεις χρονο...δεν θα παρει πολυ!
ας το πουμε δοκιμασια πρωινη...:green::green:

πηγαινε κανονικα οπως πας γυμναστηριο...!

καλο ειναι γενικα να εχουμε μια στανταρ πανω κατω ωρα που παμε γυμναστηριο...συνηθιζει κ το μυαλο μας...πως να στο πω..σαν να το βαζεις στη μηχανη οτι παω για προπονηση πανω κατω τετοια ωρα...

αυτο ειναι το πιο δυσκολο κομματι για μενα λογω προγραμματος αλλα γενικα αν μπορειτε στανταρ ωρα καθε μερα να πηγαινετε ,ειναι το καλυτερο...

Χμμμμμ με ιντριγκάρεις τώρα.....
Μέσα! Αρκεί να μη συμετέχει 'εντονα το αριστερό χεράκι....
Για πες;

gym
03-02-12, 09:48
Χμμμμμ με ιντριγκάρεις τώρα.....
Μέσα! Αρκεί να μη συμετέχει 'εντονα το αριστερό χεράκι....
Για πες;

τσου....

20 ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια(προσοχη τα γονατα ακριβως πανω απο τη λεκανη κ να μην σηκωνεται μεση)
20 ποδηλατο αργα κ σταθερα
20 καθισματα
10 προβολες στο ενα ποδι χωρις κινηση στατικες

ολο αυτο επι 2 :green::green::green:
τακα τακα

κ γραψε μου χρονο my dear!
ετσι να ξεκινησει η μερα σου τσιτα!

Stella
03-02-12, 09:54
Ελήφθει οβερ!

gym
03-02-12, 09:54
περιμενω!:green:

Stella
03-02-12, 10:07
Ουφ τελείωσα!
6' 15''.

Είσαι το αντίδοτο στην οικονομική κρίση!
Ενω πριν καθόμουν με πιζάμα και φλις ζακέτα και το αερόθερμο στο φουλ (οι τσιγκουνηδες στην πολυκατοικια δεν ανάβουν καλοριφερ)....
το φλις έφυγε, το αερόθερμο εννοείται έκλεισε και.....γκρρρρρρρ....μου ψιλοίδρωσες την καθαρή πιτζαμούλα.....:(

gym
03-02-12, 10:09
Ουφ τελείωσα!
6' 15''.

Είσαι το αντίδοτο στην οικονομική κρίση!
Ενω πριν καθόμουν με πιζάμα και φλις ζακέτα και το αερόθερμο στο φουλ (οι τσιγκουνηδες στην πολυκατοικια δεν ανάβουν καλοριφερ)....
το φλις έφυγε, το αερόθερμο εννοείται έκλεισε και.....γκρρρρρρρ....μου ψιλοίδρωσες την καθαρή πιτζαμούλα.....:(

τελεια...΄

πως νιωθεις?πως σου φανηκε η μικρη σου δοκιμασια?

Stella
03-02-12, 10:15
Ρε μια χαρα.....
Αφού σου λέω άρχισα να ιδρώνω κιόλας!
Πάντως σοβαρά όταν θα έρθει η ώρα να μου βγάλεις πρόγραμμα πρέπει να δόσουμε έμφαση σε κοιλιακούς και ώμους!
Ειναι άθλια και τα δύο (οι κοιλιακοί σε δύναμη και οι ώμοι σε μυική ανάπτυξη) σε σχέση με το υπόλοιπο σώμα!:(

amst
03-02-12, 10:22
Καλημέρα!!!!

Εϊναι Παρασκευή!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mGgMZpGYiy8&ob=av3n





έβαλα 1κουταλιά κουάκερ στο μούσλι (μόλις εχθές κατάλαβα τη διαφορά κουάκερ-μούσλι) και επιτέλους έπηξε και έγινε σαν κρεμούλα

στείλε θετική ενέργεια, μπας και τα καταφέρω και πάω γυμναστήριο σήμερα

amst
03-02-12, 10:44
Κολπάκι:


εγώ που γκρίνιαζα ότι πεινάω στο πρωινό, έκανα σήμερα το εξής και όλα καλά

με το που ξύπνησα, 2ποτήρια νερό
το πρωινό κανονικά
και
έσκασα!!

θα το λύσω και τις υπόλοιπες ώρες και θα σας πω

τα λέμε από δευτέρα μάλλον
φιλιάααααααα

kritsinaki!
03-02-12, 11:44
Κολπάκι:


εγώ που γκρίνιαζα ότι πεινάω στο πρωινό, έκανα σήμερα το εξής και όλα καλά

με το που ξύπνησα, 2ποτήρια νερό
το πρωινό κανονικά
και
έσκασα!!

θα το λύσω και τις υπόλοιπες ώρες και θα σας πω

τα λέμε από δευτέρα μάλλον
φιλιάααααααα
οταν σας τ λεγα εγς για τ νερο κ ειδικα για τ πρωινο μ λεγατε δν μπορω δν κανω...:spank::spank::spank::spank::spank:
ασε που υπαρχει κ τ αλλο πολλες φορες διψαμε κ νομιζουμε οτι πειναμε...

kritsinaki!
03-02-12, 11:48
χμ.....πονηρουλα!

βασικα...θες να κανεις κατι μαζι μου?ετσι στα γρηγορα...
θα το κανεις και θα μου γραψεις χρονο...δεν θα παρει πολυ!
ας το πουμε δοκιμασια πρωινη...:green::green:

πηγαινε κανονικα οπως πας γυμναστηριο...!

καλο ειναι γενικα να εχουμε μια στανταρ πανω κατω ωρα που παμε γυμναστηριο...συνηθιζει κ το μυαλο μας...πως να στο πω..σαν να το βαζεις στη μηχανη οτι παω για προπονηση πανω κατω τετοια ωρα...

αυτο ειναι το πιο δυσκολο κομματι για μενα λογω προγραμματος αλλα γενικα αν μπορειτε στανταρ ωρα καθε μερα να πηγαινετε ,ειναι το καλυτερο...
κ φανταζομαι κ για την διατροφη οποτε εχω παει πρωι γτ δν θα προλαβω βραδυ ξερω γω μεταπροπονητικο κ.λ.π. νιωθω οτι χανω την μπαλα.....

gym
03-02-12, 12:25
κατι ψηνεται....κατι ψηνεται λεμε!!!!!!!!!!!!!!:green::green::green:

aggeliki
03-02-12, 12:26
κατι ψηνεται....κατι ψηνεται λεμε!!!!!!!!!!!!!!:green::green::green:

ΠΕειναααααωωωωωωω!!!!!:turtle:
τι μυριζει????????????

gym
03-02-12, 12:29
σε λιγο το βγαζω...

39491

θες βουτυρο επανω με ζαχαρη μηπως?:green::green:

xelashai
03-02-12, 12:31
εγω το προτιμω σκετο:green:

gym
03-02-12, 12:34
ελα να πεφτουν οι προτιμησεις....

μαρμελαδα κανεις?εχω σπιτικη της μαμμααααας:green::green: