PDA

Επιστροφή στο Forum : Female Gym Tips



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

eli_din3
03-02-12, 12:35
Κολπάκι:


εγώ που γκρίνιαζα ότι πεινάω στο πρωινό, έκανα σήμερα το εξής και όλα καλά

με το που ξύπνησα, 2ποτήρια νερό
το πρωινό κανονικά
και
έσκασα!!

θα το λύσω και τις υπόλοιπες ώρες και θα σας πω

τα λέμε από δευτέρα μάλλον
φιλιάααααααα

εε μιλας στον μαστερ της πεινας..αυτα εννοουνται :P

aggeliki
03-02-12, 12:36
εγω με λιγο μελακι η σκετο!!!

eli_din3
03-02-12, 12:37
και να σου πω οτι σημερα σκεφτομουν να φαω στο πρωινο μια φετα ψωμι και λιγη μαρμλεαδα της γιαγιας.. αλλα λεω..αστο.. μετα θα μ λεει.. εμ θες μαρμελαδες εμ θες να σε κανω και την χορευτρια :P
(θα μου το χτυπας τωρα εσυ σε κοβω :P)

gym's sis
03-02-12, 12:38
ελα να πεφτουν οι προτιμησεις....

μαρμελαδα κανεις?εχω σπιτικη της μαμμααααας:green::green:

Τι βάζεις μεσα ρε gym???? :P:P:P:P:P

xelashai
03-02-12, 12:38
ειδες ?μολις εβγαλες φαγητο μαζευτηκαμε ολες....39492

aggeliki
03-02-12, 12:41
ολα τα τρωω λεμεεεεεεεεεεε!!!!

eli_din3
03-02-12, 12:46
και εχω να σας πω το τελευταιο περιστατικο.. στο κριτσινι το πα χθες.. ακουστε κ σεις.. γιατι ωρες ωρες βγαινω απο τα ρουχα μου... αλλα δν μιλαω..κρατιεμαι..

βραδυ τωρα..μαζεμενες σε σπιτι κοριτσοπαρεα.... φερνουν πατατακια γαριδακια κοκα κολα και ουτω καθεξης (εγω και που τα βλεπω να νιωθω οτι παιχαινω :P) δεν λεω τιποτα... μου λενε καποια στιγμη θες? θελω οχι.. και κανω ενα πρασινο τσαι να πιω (η ξενερωτη η ιδια χαχαχ)... και αρχιζουν οι κλασσικες πλεον αντιδρασεις.... ειρωνικο υφακι "οχι που θα θελες" "ωχ ελεος, καταντας κουραστικη... αμαν πια" (ενω δεν εκανα τιποτα) στραβομουτσουνιαζουν και κοροιδευουν (α τι αστειο τεσπα) (μα νευριαζουν κιολας φιλε!!!!)
μετα απο κανα πενταλεπτο... δειχνει στην τιβι κατι χορευτριες... και ακουω. "πωω ρε γμτο..σωμα δειτε... πος γινεται καποιες να εχουν τετοια σωματα γμτ? ειναι αδικο και εγω θελω"


κοριτσια σας λεω... πως κρατηθηκα...αληθεια πως κρατηθηκα και δεν μιλησα δεν ξερω ....

εμ κοροιδευεις αυτον τον τροπο ζωης..εμ θες τετοιο σωμα...
εμ τρως πατατακια στις 3 η ωρα το βραδυ στον καναπε..εμ ειναι αδικο που αυτη εχει σωμα... αδικο θα ταν εσυ μαυτα που κανεις να εχεις σωμα οχι αυτη που σκιζεται... τεσπα και απ τοτε πραγματικα δεν ασχολουμαι..ουτε προσπαθω να εξηγω.. γιατι το χω παρει αποφαση οτι δεν προκειται να καταλαβουν ποτε...

lila_1
03-02-12, 12:48
Μη τους δίνεις το περιθώριο να σχολιάζουν...αυτό.
Κόψτους τον αέρα..
Ή πες..σορρυ έχω στόχο να φτιάξω σώμα..

Πάντως μεταξύ μας αν έτρωγες 2 τσιπς δεν θα πάθενες τίποτα..:turtle:

eli_din3
03-02-12, 12:50
Μη τους δίνεις το περιθώριο να σχολιάζουν...αυτό.
Κόψτους τον αέρα..
Ή πες..σορρυ έχω στόχο να φτιάξω σώμα..

Πάντως μεταξύ μας αν έτρωγες 2 τσιπς δεν θα πάθενες τίποτα..:turtle:

1.μα ΔΕΝ ηθελα... εμ το ζορι???? κακο θα μου καναν καλο οχι.και εφοσον δεν τα λιγουρευτηκα καν...ποιο το νοημα?
2. δεν θελω να θυμαμαι τετοιες γευσεις μη και μου ξανακολλησουν

gym
03-02-12, 12:52
και να σου πω οτι σημερα σκεφτομουν να φαω στο πρωινο μια φετα ψωμι και λιγη μαρμλεαδα της γιαγιας.. αλλα λεω..αστο.. μετα θα μ λεει.. εμ θες μαρμελαδες εμ θες να σε κανω και την χορευτρια :P
(θα μου το χτυπας τωρα εσυ σε κοβω :P)

κατσε κατσεεεεεεεεεεεεεε μπαστα λεμε...


ποιας γιαγιας?ΑΠΟ τη μερια του μπαμπα η της μαμας?εχει σημασια το πραγμα...

gym
03-02-12, 12:52
ειδες ?μολις εβγαλες φαγητο μαζευτηκαμε ολες....39492

πως εισαι καμαριμ>ορεξατη σε βλεπω με μαχαιροπιρουνα!:green:

eli_din3
03-02-12, 12:54
κατσε κατσεεεεεεεεεεεεεε μπαστα λεμε...


ποιας γιαγιας?ΑΠΟ τη μερια του μπαμπα η της μαμας?εχει σημασια το πραγμα...

χαχαχ της μαμας..δεν εφαγα τελικα μην τρελενεσαι.. με ενα αυγουλακι και δημητριακα με γαλα την εβγαλα :P

gym
03-02-12, 12:55
και εχω να σας πω το τελευταιο περιστατικο.. στο κριτσινι το πα χθες.. ακουστε κ σεις.. γιατι ωρες ωρες βγαινω απο τα ρουχα μου... αλλα δν μιλαω..κρατιεμαι..

βραδυ τωρα..μαζεμενες σε σπιτι κοριτσοπαρεα.... φερνουν πατατακια γαριδακια κοκα κολα και ουτω καθεξης (εγω και που τα βλεπω να νιωθω οτι παιχαινω :P) δεν λεω τιποτα... μου λενε καποια στιγμη θες? θελω οχι.. και κανω ενα πρασινο τσαι να πιω (η ξενερωτη η ιδια χαχαχ)... και αρχιζουν οι κλασσικες πλεον αντιδρασεις.... ειρωνικο υφακι "οχι που θα θελες" "ωχ ελεος, καταντας κουραστικη... αμαν πια" (ενω δεν εκανα τιποτα) στραβομουτσουνιαζουν και κοροιδευουν (α τι αστειο τεσπα) (μα νευριαζουν κιολας φιλε!!!!)
μετα απο κανα πενταλεπτο... δειχνει στην τιβι κατι χορευτριες... και ακουω. "πωω ρε γμτο..σωμα δειτε... πος γινεται καποιες να εχουν τετοια σωματα γμτ? ειναι αδικο και εγω θελω"


κοριτσια σας λεω... πως κρατηθηκα...αληθεια πως κρατηθηκα και δεν μιλησα δεν ξερω ....

εμ κοροιδευεις αυτον τον τροπο ζωης..εμ θες τετοιο σωμα...
εμ τρως πατατακια στις 3 η ωρα το βραδυ στον καναπε..εμ ειναι αδικο που αυτη εχει σωμα... αδικο θα ταν εσυ μαυτα που κανεις να εχεις σωμα οχι αυτη που σκιζεται... τεσπα και απ τοτε πραγματικα δεν ασχολουμαι..ουτε προσπαθω να εξηγω.. γιατι το χω παρει αποφαση οτι δεν προκειται να καταλαβουν ποτε...



κακομοιρα μου κανονισε...αυτο το ποστ σου θα το βγαζω οποτεεεεεεεεεε μου γκρινιαξεις κ τσακ θα στο πεταω εκει να το βλεπεις!


την αποψη σου θα την υπερασπιζεσαι σε ατομα που πιστευις οτι θα σε καταλαβουν αλλιως απλα μοκο κ κανε το δικο σου...σεστηκες...!
εχω περασει ατελειωτες ωρες να μιλαω για διατροφες κτλ αλλα ηταν λες κ μιαλω σε ντουβαρια!καποιοι απλα δεν δεχονται την πραγματικοτητα αλλα εσυ εχεις επιλεξει τι θες να κανεις...

σωμα χορευτριας με απωτερο στοχο να ανεβεις στο μπαρ!

ελα μην το αρνεισαι...σε καταλαβαμε!:green::green:

xelashai
03-02-12, 12:55
πως εισαι καμαριμ>ορεξατη σε βλεπω με μαχαιροπιρουνα!:green:

ειμαι..ειμαι σημερα...αντε και σε λιγο προπονηση...

gym
03-02-12, 12:55
χαχαχ της μαμας..δεν εφαγα τελικα μην τρελενεσαι.. με ενα αυγουλακι και δημητριακα με γαλα την εβγαλα :P

εγω να τρελαθω καλε?εχω παθει ανοσια:green::green:

gym
03-02-12, 12:56
ειμαι..ειμαι σημερα...αντε και σε λιγο προπονηση...

γκοου ταιγκερ!:green::green::weights::weights:

gym
03-02-12, 12:57
Τι βάζεις μεσα ρε gym???? :P:P:P:P:P


http://www.youtube.com/watch?v=W4tYzV5A8yc:green::green:

xelashai
03-02-12, 12:58
γκοου ταιγκερ!:green::green::weights::weights:

αρκουδιτσα πες καλυτερα:green:

Stella
03-02-12, 12:58
Mετά από κάθε άσκηση μπορούμε να κάνουμε διάταση στη μυική ομάδα που δουλέψαμε;
Δηλ να κάνουμε και ενδιάμεσα στην προπόνηση και όχι μόνο στο τέλος;:unsure:

eli_din3
03-02-12, 13:00
εγω να τρελαθω καλε?εχω παθει ανοσια:green::green:

μια μερα ομως μαφηνεις ε καλη γυμ? εε νταξει μωρεε θα παρω και λιγη ζαχαριτσα μια μερα στο πρωινο.. αφου δεν τρωω τιποτα με ζαχαρη :p (πες μου οτι ετσι ειναι :P) xaxax

εν τω μεταξυ ολο λεω λεω τι θελω να φαω και στην τελικη δεν το τρωω..λεω εδω κ ποσες μερες θα φαω λιγη σοκολατα.... ερχεται το αυριο./εεε αυριο μωρε... ερχεται το μεθαυριο...εεε αλλη φορα...εεε τωρα..κριμα ειναι... το ιδιο και με τν μαρμελαδα.. λεω αυριο το πρωινο θα ναι μαρμελαδα.. ε νταξει... αυριο... εε αστο καλυτερα..

αληθεια δεν μου παει η καρδια να τα φαω :P

xelashai
03-02-12, 13:01
http://www.youtube.com/watch?v=W4tYzV5A8yc:green::green:

ετσι..και σω3ς να γλιστραει...αχαχαχαχ:rolf::rolf:

gym
03-02-12, 13:02
Mετά από κάθε άσκηση μπορούμε να κάνουμε διάταση στη μυική ομάδα που δουλέψαμε;
Δηλ να κάνουμε και ενδιάμεσα στην προπόνηση και όχι μόνο στο τέλος;:unsure:

μπορεις...
για να ειμαι πιο συγκεκριμενη ειναι πολυ καλο εκει που σφιγγεις τον μυ(κανεις προπονηση δηλαδη τον δυναμωνεις) αμεσως να τον διατεινεις(να τον τεντωνεις)...

κανεις πχ σετ καμψεις με αλτηρες ορθια...στο διαλειμμα σου τραβα...

δεν ειναι απολυτο αυτο αλλα ειναι κ ωραιο το αισθημα...γενικα δεν μ αρεσει στα διαλειμματα μου να καθομαι κ θεωρω καλο να το κανω συνεχεια διατασεις...


στο τελος ομως εννοειται

gym
03-02-12, 13:02
μια μερα ομως μαφηνεις ε καλη γυμ? εε νταξει μωρεε θα παρω και λιγη ζαχαριτσα μια μερα στο πρωινο.. αφου δεν τρωω τιποτα με ζαχαρη :p (πες μου οτι ετσι ειναι :P) xaxax

εν τω μεταξυ ολο λεω λεω τι θελω να φαω και στην τελικη δεν το τρωω..λεω εδω κ ποσες μερες θα φαω λιγη σοκολατα.... ερχεται το αυριο./εεε αυριο μωρε... ερχεται το μεθαυριο...εεε αλλη φορα...εεε τωρα..κριμα ειναι... το ιδιο και με τν μαρμελαδα.. λεω αυριο το πρωινο θα ναι μαρμελαδα.. ε νταξει... αυριο... εε αστο καλυτερα..

αληθεια δεν μου παει η καρδια να τα φαω :P

αμα ειναι κ σπιτικη η μαρμελαδα εννοειται...θα στο ξαναπω...ΜΗΝ ΣΤΕΡΕΙΣΑΙ...ΘΑ ΠΕΣΕΙς ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΛΕΜΕ

eli_din3
03-02-12, 13:06
[/COLOR][/SIZE][/B]


κακομοιρα μου κανονισε...αυτο το ποστ σου θα το βγαζω οποτεεεεεεεεεε μου γκρινιαξεις κ τσακ θα στο πεταω εκει να το βλεπεις!


την αποψη σου θα την υπερασπιζεσαι σε ατομα που πιστευις οτι θα σε καταλαβουν αλλιως απλα μοκο κ κανε το δικο σου...σεστηκες...!
εχω περασει ατελειωτες ωρες να μιλαω για διατροφες κτλ αλλα ηταν λες κ μιαλω σε ντουβαρια!καποιοι απλα δεν δεχονται την πραγματικοτητα αλλα εσυ εχεις επιλεξει τι θες να κανεις...

σωμα χορευτριας με απωτερο στοχο να ανεβεις στο μπαρ!

ελα μην το αρνεισαι...σε καταλαβαμε!:green::green:


ε ναι λοιπον γυμ..αυτη ειναι η αληθεια..με καταλαβες :P

0.12 το αυγοοοοοοο?? τι λες? εγω τα πιο φθηνα που εχω βρει σε σουπερ μαρκετ ειναι 2 ευρω τα 10...(ομγ?)
το πιο φθηνο λεμε τωρα ετσι??
και στο μακρο που πηρα 22+8 δωρο 3.80..... αλλα.. χθες ειδαι οτι ειναι απο αυτα που τις εχουν κοκαλωμενες να καθονται κ ν γεναν..και αηδιαζω να τα φαω ρε αληθεια.......... πφφ..αν τ πω στην μανα μ θα μ βρισει

eli_din3
03-02-12, 13:08
αμα ειναι κ σπιτικη η μαρμελαδα εννοειται...θα στο ξαναπω...ΜΗΝ ΣΤΕΡΕΙΣΑΙ...ΘΑ ΠΕΣΕΙς ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΛΕΜΕ

σαυτα να μην με φοβασαι..σε πραγματα που δεν πλησιαζω δεν προκειται να πεσω ετσι.. σαυτο ειμαι καθετη και με ξερω..αν ξεφυγω θα ναι με πραγματα που ηδη τρωω (οπως εχουμη δει ολοι γκρρ)

gym
03-02-12, 13:08
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:


δεν μπορω εχω πεθανει στα γελια...ακου τι ειπε για τις κοτεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

dorita
03-02-12, 13:08
καλημερα στην ομορφη παρεα!!:welcome:
εγω συνιθιζω το πρωι να τρωω ψωμι σικαλεως με βουτυρο κ μελι;;
δεν ειναι υγιειενο;;;:unsure:

gym
03-02-12, 13:10
ειναι οκ ντοριτακι μου απλα δεν εχεις πολλη πρωτεινη σε αυτο...ειναι φουλ υδατανθρακας...ψωμια...μελια...

πχ υπαρχουν πολλεςςςςςς επιλογες για πρωινα που θα σε γεμιζαν κ καλυτερα οπως βρωμη με γιαουρτι κ μελι κ ξηρους καρπους
ενα απλο παραδειγμα σου δινω

eli_din3
03-02-12, 13:12
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:


δεν μπορω εχω πεθανει στα γελια...ακου τι ειπε για τις κοτεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

εεε τιιιιιιιιι:oops:..δεν σχολιασες το φειλ της χθεσινης μερα στο λογκ.. θα μου πεις τι να πεις και εσυ η καψερη με τις βλακειες που εκανα :P

ηθελα να σε ρωτησω κατι.. αν μπορω την μερα των ποδιων να βαλω καμια απομονωτικη ασκηση για γλουτους... πχ σε στρωμα και ετσι.. για ειναι οι μονες που νιωθω νιωθω γλουτο... αλλα επειδη σκετες δεν τις πολυνιωθω πια.. να παρω κανα βαρακι ποδιων?

gym
03-02-12, 13:14
εεε τιιιιιιιιι:oops:..δεν σχολιασες το φειλ της χθεσινης μερα στο λογκ.. θα μου πεις τι να πεις και εσυ η καψερη με τις βλακειες που εκανα :P

ηθελα να σε ρωτησω κατι.. αν μπορω την μερα των ποδιων να βαλω καμια απομονωτικη ασκηση για γλουτους... πχ σε στρωμα και ετσι.. για ειναι οι μονες που νιωθω νιωθω γλουτο... αλλα επειδη σκετες δεν τις πολυνιωθω πια.. να παρω κανα βαρακι ποδιων?

μπορεις μπορεις αλλα να ξερεις οτι βασικες ασκησεις μας χτιζουν το κωλι...μετα το διαμορφωνουμε σιγα σιγα κ με τις αλλες...

dorita
03-02-12, 13:15
μαλιστα boss..
το γιαουρτι πρωινιατικα...καπως μου'ρχεται..ρε παιδι μου ομως το βραδυ ειναι οκ!
πρτιμω γαλα με δημητριακα..

gym
03-02-12, 13:16
εχεις πολλεςςςςςς επιλογες...ριξε μια ματια στις συνταγες να δεις...;);)

ελινα ποιο φειλ ρε?τι λες?:unsure::unsure:

eli_din3
03-02-12, 13:17
μπορεις μπορεις αλλα να ξερεις οτι βασικες ασκησεις μας χτιζουν το κωλι...μετα το διαμορφωνουμε σιγα σιγα κ με τις αλλες...

ενταξει μπος.. θα τα κανω ολα μαζι.. θα παθω υπερφορτωση.. υπερκοπωση... αλλα κωλι θα φτιαξω...αχαχα :P

gym
03-02-12, 13:19
ενταξει μπος.. θα τα κανω ολα μαζι.. θα παθω υπερφορτωση.. υπερκοπωση... αλλα κωλι θα φτιαξω...αχαχα :P

αυτο σου λεω...δωσε εμφαση στις βασικες που λεμε για να χτισεις καλα το κωλι...γκεγκε?
39502

κ για να στο πω πιο ωμα...δεν πα να κανεις 1000 ασκησεις με τροχαλιες κ μηχανηματα κ κ κ κ κ ολα τα αλλα....ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙς ΒΑΣΙΚΕς οπως σκουωτ σωστα κ προβολες σωστα κ πρεσσα κ αλλες βασικες....

ο πωπος δεν θα παει εκει που θες στην ανιουσα....κ αν δεις διαφορες θα τις δεις πολυυυυ αργα σαν χελωνα...!

ολα ειναι καλα αλλα ολα εχουν το σκοπο τους....κ εγω κανω απο αυτες τις πιο γυναικειες να τις πω αλλα βασικα παντα στο προγραμμα μου για πωπο ειναι οι βασικες...!τελος!

eli_din3
03-02-12, 13:20
εχεις πολλεςςςςςς επιλογες...ριξε μια ματια στις συνταγες να δεις...;);)

ελινα ποιο φειλ ρε?τι λες?:unsure::unsure:

χθες τα σκατωσα λιγο :P πηγα γυμ για αεροβιο και κορμο..αλλα δεν ειχα το χαρτακι. και δεν θυμομουν τι μου χες βαλει και εκανα κατι ακυρες ασκησεις τελειως :p στις εχω γραψει..και ακυρες και λιγες :P (παρεπιπτοντως εχω πορωθει λιγο με την προπονηση ανω μερους.. αφου εχω ποδια και βαριεμαι και θελω να κανω χερια :P)

επισης τωρα που μπορω και τρεχω -ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ- εχω πορωθει.. θελω να πηγαινω καθε μερα για τρεξιμοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

gym
03-02-12, 13:23
χθες τα σκατωσα λιγο :P πηγα γυμ για αεροβιο και κορμο..αλλα δεν ειχα το χαρτακι. και δεν θυμομουν τι μου χες βαλει και εκανα κατι ακυρες ασκησεις τελειως :p στις εχω γραψει..και ακυρες και λιγες :P (παρεπιπτοντως εχω πορωθει λιγο με την προπονηση ανω μερους.. αφου εχω ποδια και βαριεμαι και θελω να κανω χερια :P)

επισης τωρα που μπορω και τρεχω -ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ- εχω πορωθει.. θελω να πηγαινω καθε μερα για τρεξιμοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

α καλα,..α.υτο λες ακυρο/.χαχαχα κ λεω τι εκανε παλι..χ.α.χα

προσεχε με το τρεξιμο στην παραλια...κ επισης...οχι καθε μερα...θα ρεψεις εσυ καλε !

PEGY
03-02-12, 13:24
και εχω να σας πω το τελευταιο περιστατικο.. στο κριτσινι το πα χθες.. ακουστε κ σεις.. γιατι ωρες ωρες βγαινω απο τα ρουχα μου... αλλα δν μιλαω..κρατιεμαι..

βραδυ τωρα..μαζεμενες σε σπιτι κοριτσοπαρεα.... φερνουν πατατακια γαριδακια κοκα κολα και ουτω καθεξης (εγω και που τα βλεπω να νιωθω οτι παιχαινω :P) δεν λεω τιποτα... μου λενε καποια στιγμη θες? θελω οχι.. και κανω ενα πρασινο τσαι να πιω (η ξενερωτη η ιδια χαχαχ)... και αρχιζουν οι κλασσικες πλεον αντιδρασεις.... ειρωνικο υφακι "οχι που θα θελες" "ωχ ελεος, καταντας κουραστικη... αμαν πια" (ενω δεν εκανα τιποτα) στραβομουτσουνιαζουν και κοροιδευουν (α τι αστειο τεσπα) (μα νευριαζουν κιολας φιλε!!!!)
μετα απο κανα πενταλεπτο... δειχνει στην τιβι κατι χορευτριες... και ακουω. "πωω ρε γμτο..σωμα δειτε... πος γινεται καποιες να εχουν τετοια σωματα γμτ? ειναι αδικο και εγω θελω"


κοριτσια σας λεω... πως κρατηθηκα...αληθεια πως κρατηθηκα και δεν μιλησα δεν ξερω ....

εμ κοροιδευεις αυτον τον τροπο ζωης..εμ θες τετοιο σωμα...
εμ τρως πατατακια στις 3 η ωρα το βραδυ στον καναπε..εμ ειναι αδικο που αυτη εχει σωμα... αδικο θα ταν εσυ μαυτα που κανεις να εχεις σωμα οχι αυτη που σκιζεται... τεσπα και απ τοτε πραγματικα δεν ασχολουμαι..ουτε προσπαθω να εξηγω.. γιατι το χω παρει αποφαση οτι δεν προκειται να καταλαβουν ποτε...

Αυτό eli_din3 είναι το μεγαλύτερο μου πρόβλημα στη διατροφή μου, τώρα που πλέον δεν μένω κ τρώω μόνη μου.
Το τι σχόλια πεφτουν ούτε κ λέγετε. Κ το χειρότερο είναι "μην με προσβάλεις, φάε" (για μια πίτσα τίγκα στο μπεικον, που σιχαίνομαι) ή "πω πω λόξα" (το πρωί που φτιάχνω βρώμη ή πιτάκι).
Πλεον μαγειρεύω κ τρωω αυτά που θέλω, αλλα τοθέμα είναι πως κ πάλι δεν νιώθω ελεύθερη. Πάντα υποβόσκει το σχόλιο ή το βλέμμα.
Κ η πλάκα είναι πως ενώ τρωω όλη αυτη την κοροιδία, αν οι γονείς μου ή ο καλός μου ή τα πεθερικά μου μιλάνε για μένα λένε "Α, η πεγκυ προσέχει παρα πολυ, τρωει πολυ υγιεινα, γυμνάζεται, είναι πολύ καλη!"

ΠΑΡΑΛΟΓΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

dorita
03-02-12, 13:24
αυτο σου λεω...δωσε εμφαση στις βασικες που λεμε για να χτισεις καλα το κωλι...γκεγκε?
39502

κ για να στο πω πιο ωμα...δεν πα να κανεις 1000 ασκησεις με τροχαλιες κ μηχανηματα κ κ κ κ κ ολα τα αλλα....ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙς ΒΑΣΙΚΕς οπως σκουωτ σωστα κ προβολες σωστα κ πρεσσα κ αλλες βασικες....

ο πωπος δεν θα παει εκει που θες στην ανιουσα....κ αν δεις διαφορες θα τις δεις πολυυυυ αργα σαν χελωνα...!

ολα ειναι καλα αλλα ολα εχουν το σκοπο τους....κ εγω κανω απο αυτες τις πιο γυναικειες να τις πω αλλα βασικα παντα στο προγραμμα μου για πωπο ειναι οι βασικες...!τελος!

αυτο ειναι κωλι.......:thumbup::thumbup:

xelashai
03-02-12, 13:25
ενα τουρμοπρογραμμα για τους γλουτους της κοπελας παρακαλω....

eli_din3
03-02-12, 13:26
Αυτό eli_din3 είναι το μεγαλύτερο μου πρόβλημα στη διατροφή μου, τώρα που πλέον δεν μένω κ τρώω μόνη μου.
Το τι σχόλια πεφτουν ούτε κ λέγετε. Κ το χειρότερο είναι "μην με προσβάλεις, φάε" (για μια πίτσα τίγκα στο μπεικον, που σιχαίνομαι) ή "πω πω λόξα" (το πρωί που φτιάχνω βρώμη ή πιτάκι).
Πλεον μαγειρεύω κ τρωω αυτά που θέλω, αλλα τοθέμα είναι πως κ πάλι δεν νιώθω ελεύθερη. Πάντα υποβόσκει το σχόλιο ή το βλέμμα.
Κ η πλάκα είναι πως ενώ τρωω όλη αυτη την κοροιδία, αν οι γονείς μου ή ο καλός μου ή τα πεθερικά μου μιλάνε για μένα λένε "Α, η πεγκυ προσέχει παρα πολυ, τρωει πολυ υγιεινα, γυμνάζεται, είναι πολύ καλη!"

ΠΑΡΑΛΟΓΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

χ0αχ0α0χα0χα0χ0αχ0.. οτι να ναι ειναι ολοι..τελος..δεν θα ακους κανεναν...θα σκεφτεσαι σε λιγο καιρο πως θα σε κοιτανε παλι..αλλα αυτην τν φορα οχι για το φαι αλλα την σωματαρα που θα χεις! (καλα το "πωπω λοξα" το ακουω πιο συχνα απο το γεια πλεον :P)

gym
03-02-12, 13:26
Αυτό eli_din3 είναι το μεγαλύτερο μου πρόβλημα στη διατροφή μου, τώρα που πλέον δεν μένω κ τρώω μόνη μου.
Το τι σχόλια πεφτουν ούτε κ λέγετε. Κ το χειρότερο είναι "μην με προσβάλεις, φάε" (για μια πίτσα τίγκα στο μπεικον, που σιχαίνομαι) ή "πω πω λόξα" (το πρωί που φτιάχνω βρώμη ή πιτάκι).
Πλεον μαγειρεύω κ τρωω αυτά που θέλω, αλλα τοθέμα είναι πως κ πάλι δεν νιώθω ελεύθερη. Πάντα υποβόσκει το σχόλιο ή το βλέμμα.
Κ η πλάκα είναι πως ενώ τρωω όλη αυτη την κοροιδία, αν οι γονείς μου ή ο καλός μου ή τα πεθερικά μου μιλάνε για μένα λένε "Α, η πεγκυ προσέχει παρα πολυ, τρωει πολυ υγιεινα, γυμνάζεται, είναι πολύ καλη!"

ΠΑΡΑΛΟΓΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

πεγκυ μου ειναι λογικο να παραξενευονται οι αλλοι αν δεν εχουν ζησει κ δεν αγαπανε αυτον τροπο ζωης...φαινεται παραξενο!
εσυ ομως μην κολλας.,..κανε αυτα που θες κ βαλε ωτοασπιδες!


τελικα ειμαι πολυ τυχερη!στο θεμα σπιτι ποτε δεν ειχα προβλημα αλλα κ εξω απο μικρη δεν κολλουσα πουθενα,..

εχω βγαλει ταπερακι με χυλο βρωμης κ βρασμενα ασπραδια μεσα σε αεροπλανο ...τωρα βρωμισε δεν βρωμισε...εγω τακα τακα το γευμα μου το εκανα!:green::green:

eli_din3
03-02-12, 13:28
αυτο σου λεω...δωσε εμφαση στις βασικες που λεμε για να χτισεις καλα το κωλι...γκεγκε?
39502

κ για να στο πω πιο ωμα...δεν πα να κανεις 1000 ασκησεις με τροχαλιες κ μηχανηματα κ κ κ κ κ ολα τα αλλα....ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙς ΒΑΣΙΚΕς οπως σκουωτ σωστα κ προβολες σωστα κ πρεσσα κ αλλες βασικες....

ο πωπος δεν θα παει εκει που θες στην ανιουσα....κ αν δεις διαφορες θα τις δεις πολυυυυ αργα σαν χελωνα...!

ολα ειναι καλα αλλα ολα εχουν το σκοπο τους....κ εγω κανω απο αυτες τις πιο γυναικειες να τις πω αλλα βασικα παντα στο προγραμμα μου για πωπο ειναι οι βασικες...!τελος!

ε το θεμα ειναι να τα μαθω να τα κανω σωστα... γιατι βλακειες κανω μου φαινεται... βλεπω βιντεο.. κανω οτι δειχνει..αλλα δεν...

eli_din3
03-02-12, 13:30
πεγκυ μου ειναι λογικο να παραξενευονται οι αλλοι αν δεν εχουν ζησει κ δεν αγαπανε αυτον τροπο ζωης...φαινεται παραξενο!
εσυ ομως μην κολλας.,..κανε αυτα που θες κ βαλε ωτοασπιδες!


τελικα ειμαι πολυ τυχερη!στο θεμα σπιτι ποτε δεν ειχα προβλημα αλλα κ εξω απο μικρη δεν κολλουσα πουθενα,..

εχω βγαλει ταπερακι με χυλο βρωμης κ βρασμενα ασπραδια μεσα σε αεροπλανο ...τωρα βρωμισε δεν βρωμισε...εγω τακα τακα το γευμα μου το εκανα!:green::green:

μπιφκεκια κοτοπουλου με ψωμακι τυρακι πιρουνι μαχαιρι κανονικα και ξινομηλο σε μαθημα σε αιθουσα που χωραει μονο 80 ατομα (το νηπιαγωγων φημιζεται για τις αιθουσες του :P)...

gym
03-02-12, 13:30
ε το θεμα ειναι να τα μαθω να τα κανω σωστα... γιατι βλακειες κανω μου φαινεται... βλεπω βιντεο.. κανω οτι δειχνει..αλλα δεν...

θα στο ξαναπω λοιπον...ΡΩΤΑ ΤΟΥς ΓΥΜΝΑΣΤΕς ΕΚΕΙ...

κ αν δεν ξερουν αυτοι που το θεωρω απιθανο να μην μπορει να δειξει ενα καθισμα...πανε στον υπευθυνο κ πες σε αυτον να σου δειξει..αυτος ξερει...;);)

dorita
03-02-12, 13:32
ενα τουρμοπρογραμμα για τους γλουτους της κοπελας παρακαλω....

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XzGRm2qNn_E

η κοπελα ειναι θεα....

eli_din3
03-02-12, 13:32
τωρα που το φερε η κουβεντα... τεταρτη φευγω σλοβακια για μια βδομαδα..ευτυχως το παιδι που θα μας φιλοξενησει μενει σε εναν ουρανοξυστη που εχει γυμναστηριο για τους ενοικους αλλα το θεμα ειναι................................ ΤΙ ΘΑ ΤΡΩΩ ΟΕΟ?????????

PEGY
03-02-12, 13:32
χ0αχ0α0χα0χα0χ0αχ0.. οτι να ναι ειναι ολοι..τελος..δεν θα ακους κανεναν...θα σκεφτεσαι σε λιγο καιρο πως θα σε κοιτανε παλι..αλλα αυτην τν φορα οχι για το φαι αλλα την σωματαρα που θα χεις! (καλα το "πωπω λοξα" το ακουω πιο συχνα απο το γεια πλεον :P)

Ετσι έτσι κοιτάμε μπροστά:turtle:


πεγκυ μου ειναι λογικο να παραξενευονται οι αλλοι αν δεν εχουν ζησει κ δεν αγαπανε αυτον τροπο ζωης...φαινεται παραξενο!
εσυ ομως μην κολλας.,..κανε αυτα που θες κ βαλε ωτοασπιδες!


τελικα ειμαι πολυ τυχερη!στο θεμα σπιτι ποτε δεν ειχα προβλημα αλλα κ εξω απο μικρη δεν κολλουσα πουθενα,..

εχω βγαλει ταπερακι με χυλο βρωμης κ βρασμενα ασπραδια μεσα σε αεροπλανο ...τωρα βρωμισε δεν βρωμισε...εγω τακα τακα το γευμα μου το εκανα!:green::green:

Αν δεν έχει προβλημα στο σπίτι δεν είσαι απλά τυχερη, λαχείο να πάρεις!!!!
Εμένα μου λένε οτι θα παθω το ένα θα πάθω το άλλο, δυο χρόνια τώρα που ακολουθώ αυτην τη διατροφή οχι μόνο δεν έχω πάθει, αλλά εχω δυναμώσει κ είμαι γεματη ενέργεια;)

gym
03-02-12, 13:33
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XzGRm2qNn_E

η κοπελα ειναι θεα....

εμ εγω τα λεω αλλα ποιος τα ακουει?

εγω παντως με ακουω!:green::green:

PEGY
03-02-12, 13:34
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XzGRm2qNn_E

η κοπελα ειναι θεα....

χτύπησες φλέβα;)

gym
03-02-12, 13:35
Ετσι έτσι κοιτάμε μπροστά:turtle:



Αν δεν έχει προβλημα στο σπίτι δεν είσαι απλά τυχερη, λαχείο να πάρεις!!!!
Εμένα μου λένε οτι θα παθω το ένα θα πάθω το άλλο, δυο χρόνια τώρα που ακολουθώ αυτην τη διατροφή οχι μόνο δεν έχω πάθει, αλλά εχω δυναμώσει κ είμαι γεματη ενέργεια;)

εννεοιται αυτο!

α μπα...ειμαι φουλ τυχερη...κ στο σπιτι οικογενεια κ εδω οταν ειμαι,ολα ειναι υπο ελεγχο!τους εχω βαλει ολους σπιτι να τρωνε πιτακι λεμε!:rolf::rolf::rolf:

αλλα περα απο την πλακα...ολο αυτο το εχει διαμορφωσει η μαμα μου απο μικρα οταν ημαστε...
παντα τρωγαμε σωστα οποτε δεν ειναι περιεργο αυτο που κανω κ αυτο που τους εχω μεταδωσει πιο εντονα!

eli_din3
03-02-12, 13:35
χτύπησες φλέβα;)

τι κανει ρε αυτη? εγω οχι να τα κανω..ουτε να τα θυμηθω δεν μπορω...και μονο που τα δα μπερδευτηκα :P

PEGY
03-02-12, 13:42
WELCOME!!!!

Εγώ κάνω τις προπονήσεις της εδώ κ δύο χρονια.
Βέβαια θέλουν προσοχή, αλλά αυτα θα στα πει η gym καλύτερα;)

gym
03-02-12, 13:44
WELCOME!!!!

Εγώ κάνω τις προπονήσεις της εδώ κ δύο χρονια.
Βέβαια θέλουν προσοχή, αλλά αυτα θα στα πει η gym καλύτερα;)

ακριβως...!:thumbup:

θελει προσοχη γιατι πολλα γινονται κ για λογους εντυπωσιασμου!

ελινα κανε μου την χαρη προς το παρον αυτα να τα αφησεις ...ναι?
ακομα τεχνικη δεν εμαθες καλα,μην πας κ χοροπηδας κ πονας μετα κ γκρινιαζεις...

το οτι αυτη εχει σωματαρα σημερα δεν παει να πει οτι ξυπνησε μια μερα κ εγινε ετσι...


το πιο σημαντικο ειναι οταν εχεις ενα προτυπο,οχι να μαθεις το τι κανει τωρα,αλλα το τι εκανε τοσα χρονια για να φτασει στο επιπεδο αυτο...

δυστυχως αυτο δεν καταλαβαινουν οι περισσοτεροι κ θελουν να ξεπερνανε ετσι τα σταδια προσαρμογης...αυτο ισχυει κ στο θεμα προπονηση κ στο θεμα διατροφη

eli_din3
03-02-12, 13:50
ακριβως...!:thumbup:

θελει προσοχη γιατι πολλα γινονται κ για λογους εντυπωσιασμου!

ελινα κανε μου την χαρη προς το παρον αυτα να τα αφησεις ...ναι?
ακομα τεχνικη δεν εμαθες καλα,μην πας κ χοροπηδας κ πονας μετα κ γκρινιαζεις...

το οτι αυτη εχει σωματαρα σημερα δεν παει να πει οτι ξυπνησε μια μερα κ εγινε ετσι...


το πιο σημαντικο ειναι οταν εχεις ενα προτυπο,οχι να μαθεις το τι κανει τωρα,αλλα το τι εκανε τοσα χρονια για να φτασει στο επιπεδο αυτο...

δυστυχως αυτο δεν καταλαβαινουν οι περισσοτεροι κ θελουν να ξεπερνανε ετσι τα σταδια προσαρμογης...αυτο ισχυει κ στο θεμα προπονηση κ στο θεμα διατροφη


ναι ενω αλλιως θα τα κανα :P
οσον αφορα την διατροφη... δεν μπορουμε να μεινουσε στο σταδιο προσαρμογης?? xD

dorita
03-02-12, 13:50
ακριβως...!:thumbup:

θελει προσοχη γιατι πολλα γινονται κ για λογους εντυπωσιασμου!

ελινα κανε μου την χαρη προς το παρον αυτα να τα αφησεις ...ναι?
ακομα τεχνικη δεν εμαθες καλα,μην πας κ χοροπηδας κ πονας μετα κ γκρινιαζεις...

το οτι αυτη εχει σωματαρα σημερα δεν παει να πει οτι ξυπνησε μια μερα κ εγινε ετσι...


το πιο σημαντικο ειναι οταν εχεις ενα προτυπο,οχι να μαθεις το τι κανει τωρα,αλλα το τι εκανε τοσα χρονια για να φτασει στο επιπεδο αυτο...

δυστυχως αυτο δεν καταλαβαινουν οι περισσοτεροι κ θελουν να ξεπερνανε ετσι τα σταδια προσαρμογης...αυτο ισχυει κ στο θεμα προπονηση κ στο θεμα διατροφη

ακριβως.....αυτη απλως συνδυαζει μέθοδο μικρής διάρκειας και μεγάλης έντασης!

ειναι ότι ακριβως βαζεις στις κοπελες με διαφορετικο τροπο!

PEGY
03-02-12, 13:52
ακριβως...!:thumbup:

θελει προσοχη γιατι πολλα γινονται κ για λογους εντυπωσιασμου!

ελινα κανε μου την χαρη προς το παρον αυτα να τα αφησεις ...ναι?
ακομα τεχνικη δεν εμαθες καλα,μην πας κ χοροπηδας κ πονας μετα κ γκρινιαζεις...

το οτι αυτη εχει σωματαρα σημερα δεν παει να πει οτι ξυπνησε μια μερα κ εγινε ετσι...


το πιο σημαντικο ειναι οταν εχεις ενα προτυπο,οχι να μαθεις το τι κανει τωρα,αλλα το τι εκανε τοσα χρονια για να φτασει στο επιπεδο αυτο...

δυστυχως αυτο δεν καταλαβαινουν οι περισσοτεροι κ θελουν να ξεπερνανε ετσι τα σταδια προσαρμογης...αυτο ισχυει κ στο θεμα προπονηση κ στο θεμα διατροφη

Και για να ακριβολογώ, οταν λέω πως δυο χρόνια κάνω τις ρουτίνες τις, δεν εννοώ πως με το που άρχισα, εκανα ακριβώς τα ίδια. Κ έκανα τέτοιου είδους προπ γιατι δούλευα 15 ώρες κ δεν είχα χρονο για γυμν.
Ξεκίνησα από πολύ αρχάριο στάδιο, απλά σκουοτ, απλοί κοιλιακοι. Για πηδήματα ούτε λόγος. Μερικες απ τις ασκήσεις ούτε τώρα δεν προσπαθώ να τις κάνω αν κ ο εγωισμός μου με σπρώχνει. Απλά ακολουθώ τη φιλοσοφία των προγραμμάτων αυτών.

gym
03-02-12, 13:54
Και για να ακριβολογώ, οταν λέω πως δυο χρόνια κάνω τις ρουτίνες τις, δεν εννοώ πως με το που άρχισα, εκανα ακριβώς τα ίδια. Κ έκανα τέτοιου είδους προπ γιατι δούλευα 15 ώρες κ δεν είχα χρονο για γυμν.
Ξεκίνησα από πολύ αρχάριο στάδιο, απλά σκουοτ, απλοί κοιλιακοι. Για πηδήματα ούτε λόγος. Μερικες απ τις ασκήσεις ούτε τώρα δεν προσπαθώ να τις κάνω αν κ ο εγωισμός μου με σπρώχνει. Απλά ακολουθώ τη φιλοσοφία των προγραμμάτων αυτών.

ακριβως ....αλλωστε για ολα υπαρχουν παραλλαγες!:thumbup:

eli_din3
03-02-12, 13:56
Και για να ακριβολογώ, οταν λέω πως δυο χρόνια κάνω τις ρουτίνες τις, δεν εννοώ πως με το που άρχισα, εκανα ακριβώς τα ίδια. Κ έκανα τέτοιου είδους προπ γιατι δούλευα 15 ώρες κ δεν είχα χρονο για γυμν.
Ξεκίνησα από πολύ αρχάριο στάδιο, απλά σκουοτ, απλοί κοιλιακοι. Για πηδήματα ούτε λόγος. Μερικες απ τις ασκήσεις ούτε τώρα δεν προσπαθώ να τις κάνω αν κ ο εγωισμός μου με σπρώχνει. Απλά ακολουθώ τη φιλοσοφία των προγραμμάτων αυτών.

εγω ετσι κι αλλιως φοβαμαι να πηδαω..γιατι πιο μικρη μια φορα που πηδουσα ραγισα το ποδι μου... 2 φορες μεσα σε λιγους μηνες... μετα εδεσε και στραβα εξαιτιας του γιατρου... βλακειες...οποτε δεν το διακινδυνευω γιατι ειχα ευαισθησια για καιρο μετα

dorita
03-02-12, 14:03
εγω ετσι κι αλλιως φοβαμαι να πηδαω..γιατι πιο μικρη μια φορα που πηδουσα ραγισα το ποδι μου... 2 φορες μεσα σε λιγους μηνες... μετα εδεσε και στραβα εξαιτιας του γιατρου... βλακειες...οποτε δεν το διακινδυνευω γιατι ειχα ευαισθησια για καιρο μετα

ώχου το μικρό μου.....:P:P

eli_din3
03-02-12, 14:06
ώχου το μικρό μου.....:P:P

έιιιι 39514

aggeliki
03-02-12, 14:27
μου φαινεται με το μπουρου μπουρου ξεχαστηκε αυτο που ψηνοταν??????εεε??? που πηγε???καηκε???
:P

dorita
03-02-12, 14:29
μου φαινεται με το μπουρου μπουρου ξεχαστηκε αυτο που ψηνοταν??????εεε??? που πηγε???καηκε???
:P

τωρα......φαγωθηκε!!!!!!:green::green:

gym
03-02-12, 14:32
θελει ωρεςςςςς για να ψηθει!

μαλλον κατα το βραδακυ θα βγει!:green::green:

aggeliki
03-02-12, 14:41
θελει ωρεςςςςς για να ψηθει!

μαλλον κατα το βραδακυ θα βγει!:green::green:

χεχεχεχεχε.....

amst
03-02-12, 14:51
ετσι..και σω3ς να γλιστραει...αχαχαχαχ:rolf::rolf:

39519

amst
03-02-12, 14:56
Αυτό eli_din3 είναι το μεγαλύτερο μου πρόβλημα στη διατροφή μου, τώρα που πλέον δεν μένω κ τρώω μόνη μου.
Το τι σχόλια πεφτουν ούτε κ λέγετε. Κ το χειρότερο είναι "μην με προσβάλεις, φάε" (για μια πίτσα τίγκα στο μπεικον, που σιχαίνομαι) ή "πω πω λόξα" (το πρωί που φτιάχνω βρώμη ή πιτάκι).
Πλεον μαγειρεύω κ τρωω αυτά που θέλω, αλλα τοθέμα είναι πως κ πάλι δεν νιώθω ελεύθερη. Πάντα υποβόσκει το σχόλιο ή το βλέμμα.
Κ η πλάκα είναι πως ενώ τρωω όλη αυτη την κοροιδία, αν οι γονείς μου ή ο καλός μου ή τα πεθερικά μου μιλάνε για μένα λένε "Α, η πεγκυ προσέχει παρα πολυ, τρωει πολυ υγιεινα, γυμνάζεται, είναι πολύ καλη!"

ΠΑΡΑΛΟΓΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΕΝΤΕΛΩΣΣΣΣΣΣΣΣ

amst
03-02-12, 14:58
μπιφκεκια κοτοπουλου με ψωμακι τυρακι πιρουνι μαχαιρι κανονικα και ξινομηλο σε μαθημα σε αιθουσα που χωραει μονο 80 ατομα (το νηπιαγωγων φημιζεται για τις αιθουσες του :P)...

μπολάκι φακές, τυρί, κουτάλι...... στην πλατεία έξω απ'τη δουλειά..
πώς με κοιτούσαααααααααν... απόλαυση!!

Stella
03-02-12, 15:11
πεγκυ μου ειναι λογικο να παραξενευονται οι αλλοι αν δεν εχουν ζησει κ δεν αγαπανε αυτον τροπο ζωης...φαινεται παραξενο!
εσυ ομως μην κολλας.,..κανε αυτα που θες κ βαλε ωτοασπιδες!


τελικα ειμαι πολυ τυχερη!στο θεμα σπιτι ποτε δεν ειχα προβλημα αλλα κ εξω απο μικρη δεν κολλουσα πουθενα,..

εχω βγαλει ταπερακι με χυλο βρωμης κ βρασμενα ασπραδια μεσα σε αεροπλανο ...τωρα βρωμισε δεν βρωμισε...εγω τακα τακα το γευμα μου το εκανα!:green::green:

Kαι γω τα ίδια.
Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους γύρω και την οικογένεια.
Και πάντα όταν είναι να τους επισκεφθούμε φροντίζουν να έχουν στα ψυγεία τους τα "δικά μου". Και μαμα και πεθερα!
Αλλά δε νομίζω ότι είναι θεμα τύχης.
Καλά η μάνα μου με ξέρει....
...αλλά η πεθερά και οι λοιποι συγγενεις το έχουν καταλάβει γιατί είμαι πάντα σταθερή στις επιλογές μου και αμετακίνητη...
Και στα ταξίδια...κανονικά ταπεράκι στο καράβι...στην αρχή ο άντρας ψιλοντρεπόταν και έβγαινα στο κατάστρωμα να φάω...αλλά τώρα δεν έχει πρόβλημα.
εκπαίδευση θέλουν....αρκει εσείς να επιμένετε και να μην ενδίδετε στους πειρασμους και στα κεράσματα εδώ και κει!

Πάντως ρε παιδια εμενα δε μου έχει τύχει ποτέ να με πουν περίεργη, αντίθετα μου λένε μπράβο και μαλιστα οι κοπέλες στη δουλεια που περνάμε και πολλές ωρες και βλέπουν τι τρώω προσπαθούν να το κάνουν και αυτές!

eli_din3
03-02-12, 15:44
μπολάκι φακές, τυρί, κουτάλι...... στην πλατεία έξω απ'τη δουλειά..
πώς με κοιτούσαααααααααν... απόλαυση!!

μη μιλησω για τα γιαουρτια μεσα στο λεωφορειο και τα αυγα.. να προσπαθω να βγαλω τς κροκους για να φαω μονο τ ασπραδια.. χαχαχ

ετσι ρε!ειμαστε θεες χαχαχα

amst
03-02-12, 15:52
Δε μπορώ να εντοπίσω στο φόρουμ το θέμα με τους κοιλιακούς.
Υπάρχει κάτι και για γλουτούς?

Any help, please??

xelashai
03-02-12, 15:58
Δε μπορώ να εντοπίσω στο φόρουμ το θέμα με τους κοιλιακούς.
Υπάρχει κάτι και για γλουτούς?

Any help, please??
δεν καταλαβα..ποιο θεμα ακριβως?

xelashai
03-02-12, 16:00
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?943-%CE%9A%CE%BF%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%AF

κ (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?943-%CE%9A%CE%BF%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%AF)ατι τετοιο εννοεις?

amst
03-02-12, 16:01
δεν καταλαβα..ποιο θεμα ακριβως?

A! Είχα ρωτήσει για κοιλιακούς και μου είχε πει η gym ότι έχει συζητηθεί στο φόρουμ αλλά δε βρίσκω κάτι....

εσύ σουσουράδα όλα καλά τελικά???

xelashai
03-02-12, 16:04
αυτα βρηκα..
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?16109-%CE%B1%CF%83%CE%BA%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B3%CE%BB%CE%BF%CF%85%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%82

κ (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?16109-%CE%B1%CF%83%CE%BA%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B3%CE%BB%CE%BF%CF%85%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%82)αλα ειμαι μωρε...προσπαθω..

amst
03-02-12, 16:31
αυτα βρηκα..
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?16109-%CE%B1%CF%83%CE%BA%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B3%CE%BB%CE%BF%CF%85%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%82

κ (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?16109-%CE%B1%CF%83%CE%BA%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B3%CE%BB%CE%BF%CF%85%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%82)αλα ειμαι μωρε...προσπαθω..

χαίρομαι!!!

ναι αγάπη κάτι τέτοιο
ευχαριστώ......

Stella
03-02-12, 17:47
μακάρι έρη μου...αν το καταφέρω αυτό, τωρα στα 39 μου, το σωμα δεν αλλαζει και ευκολα οσο μεγαλωνεις..

Όπα κάτσε γιατί εδώ μάλλον έχουμε τυπογραφικό λάθος!
Για επανέλαβε το αληθές Βουλάκι μου.....

voulaki
03-02-12, 17:59
Όπα κάτσε γιατί εδώ μάλλον έχουμε τυπογραφικό λάθος!
Για επανέλαβε το αληθές Βουλάκι μου..... στελλιτσα μου, είμαι 39, μάλλον η μεγαλύτερη στην παρέα μας εε?

Stella
03-02-12, 18:01
Ο μαι γκοντ!!!:shock:
Μα το Δια πάνω από 23-24 δε σε έκανα και από σωμα και από προσωπο!!!
Μου πέσαν τα σαγόνια τώρα!!!:shock::shock::shock:

eli_din3
03-02-12, 18:07
πλακα κανεις οτι εισαι 39 ετσι?

gym
03-02-12, 18:43
καλα με τιποτα δεν φαινεσαι για 39...μιλαμε πιπινι !:rolf::rolf::rolf:
κ οταν θα φτιαξουμε το σωμα μας κιολας οπως το εχουμε φανταστει...πες τον αντρα σου να τρεμει!:green::green:

gym
03-02-12, 18:46
39525


ακομα ψηνεται!:green::green:

xelashai
03-02-12, 18:48
μολις μπηκα κι εγω στην παρεα...επαθα πλακα..ακου 39..με τιποτα!!! μπραβο κοπελα μου..

τωρα θυμηθηκα τι ονειρο ειδα το βραδυ...ηρθε λεει ενας moderator σπιτι μου..κατι μου εφερε απο το eshop...Δε θυμαμαι...πω πω εχουν σοβαρεψει τα πραγματα με το φορουμ..μηπως πρεπει να απεχω για λιγο???

dorita
03-02-12, 18:56
voulaki...μακαρι κ μεις στα 39 να'μαστε σαν κ σενα!!!viva οι 40αρες θα λεμε σε λιγο!!!!!:thumbup:

dorita
03-02-12, 18:58
39525


ακομα ψηνεται!:green::green:

εμενα η μανα μου μολις εβγαλα απο φουρνο κολοκυθοπιτα με κοκκινο κολοκ. κ σταφιδες!!!μουρλια...
τρωω.. κ σε λιγο εχει γυμν:weights:

kritsinaki!
03-02-12, 18:59
Αυτό eli_din3 είναι το μεγαλύτερο μου πρόβλημα στη διατροφή μου, τώρα που πλέον δεν μένω κ τρώω μόνη μου.
Το τι σχόλια πεφτουν ούτε κ λέγετε. Κ το χειρότερο είναι "μην με προσβάλεις, φάε" (για μια πίτσα τίγκα στο μπεικον, που σιχαίνομαι) ή "πω πω λόξα" (το πρωί που φτιάχνω βρώμη ή πιτάκι).
Πλεον μαγειρεύω κ τρωω αυτά που θέλω, αλλα τοθέμα είναι πως κ πάλι δεν νιώθω ελεύθερη. Πάντα υποβόσκει το σχόλιο ή το βλέμμα.
Κ η πλάκα είναι πως ενώ τρωω όλη αυτη την κοροιδία, αν οι γονείς μου ή ο καλός μου ή τα πεθερικά μου μιλάνε για μένα λένε "Α, η πεγκυ προσέχει παρα πολυ, τρωει πολυ υγιεινα, γυμνάζεται, είναι πολύ καλη!"

ΠΑΡΑΛΟΓΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

κ εγω τα ιδια τραβαω με την 80 χρονη θεια μ που μενω μαζι κ τα ξαδερφια μ αλλα κανεις δν μπορει ν με καταλαβει...:(:(:(

eli_din3
03-02-12, 19:00
39525


ακομα ψηνεται!:green::green:

η ερωτηση μπορει να ειναι λιγο αστοχη αλλα................ποσο ρευμα εχεις καψει μεχρι στιγμης???

dorita
03-02-12, 19:01
μολις μπηκα κι εγω στην παρεα...επαθα πλακα..ακου 39..με τιποτα!!! μπραβο κοπελα μου..

τωρα θυμηθηκα τι ονειρο ειδα το βραδυ...ηρθε λεει ενας moderator σπιτι μου..κατι μου εφερε απο το eshop...Δε θυμαμαι...πω πω εχουν σοβαρεψει τα πραγματα με το φορουμ..μηπως πρεπει να απεχω για λιγο???

χωρις δαφνη δεν μπορουμε..........................;)

eli_din3
03-02-12, 19:02
εμενα η μανα μου μολις εβγαλα απο φουρνο κολοκυθοπιτα με κοκκινο κολοκ. κ σταφιδες!!!μουρλια...
τρωω.. κ σε λιγο εχει γυμν:weights:

εγω εχω τις μπιμπ το διαβασμα για σημερα.. αλλα μαλλον θα παω για κανα μισαωρο να τρεξω και θα κανω καμια ασκηση με τα βαρακια σπιτι.... και γυμ και αυριο και μεθαυριο...για να μη λεει η γυμ οτι δεν τηρουμε και το προγραμμα της ..αντεεεε

gym
03-02-12, 19:04
η ερωτηση μπορει να ειναι λιγο αστοχη αλλα................ποσο ρευμα εχεις καψει μεχρι στιγμης???

συγνωμη το οτι ψηνω σε φουρνο με ξυλα δεν το εχεις προσεξει?ποιο ρευμα χρυσο μου??????????:unsure::unsure::green:

dorita
03-02-12, 19:04
εγω εχω τις μπιμπ το διαβασμα για σημερα.. αλλα μαλλον θα παω για κανα μισαωρο να τρεξω και θα κανω καμια ασκηση με τα βαρακια σπιτι.... και γυμ και αυριο και μεθαυριο...για να μη λεει η γυμ οτι δεν τηρουμε και το προγραμμα της ..αντεεεε

ετσι πρεπει!!!!αντε κ καλο διαβασμα.....:toast:

xelashai
03-02-12, 19:05
39526...μπα...ψεματα...

eli_din3
03-02-12, 19:05
συγνωμη το οτι ψηνω σε φουρνο με ξυλα δεν το εχεις προσεξει?ποιο ρευμα χρυσο μου??????????:unsure::unsure::green:

πες μου οτι εχεις βρει και φουρνο με ξυλα... οχι.. οτι σε εχω ικανη...σε εχω

dorita
03-02-12, 19:07
39526...μπα...ψεματα...

δεν λεω ψεματα...ειμαι ειλικρινης!

xelashai
03-02-12, 19:11
δεν λεω ψεματα...ειμαι ειλικρινης!

39527

dorita
03-02-12, 19:26
39527

:evilno::evilno::evilno::evilno::evilno::evilno::evilno:

xelashai
03-02-12, 19:28
:evilno::evilno::evilno::evilno::evilno::evilno::evilno:
χαχαχχαχα

eri_87
03-02-12, 19:33
στελλιτσα μου, είμαι 39, μάλλον η μεγαλύτερη στην παρέα μας εε?

Βούλα δε ξέρω αν είσαι η μεγαλύτερη, αλλά σίγουρα δε σε έκανα πάνω από 30! http://freesmileyface.net/smiley/winks/mini-wink-glasses.gif (http://freesmileyface.net/free-winks-smileys.html)

eli_din3
03-02-12, 20:22
τι ειναι αυτο που κανει η δαφνη?..ζηλεψααα... γιατι εμεις δεν κανουμε τετοιο??

επισης αν αυτες οι φωτος ειναι αληθεια..εμεις γιατι γκρινιαζουμε?? :P

xelashai
03-02-12, 20:27
βρε χαζουλα τωρα ξεκινησα γυμναστηριο γιαυτο..ειναι για αρχαριους
κι εγω ζηλευω τα δικα σας..

xelashai
03-02-12, 20:30
αυτη με την πολυ στενη μεση φορουσε για πολλα χρονια κορσέ...σε σημειο να εχουν μετακινηθει και τα εσωτερικα της οργανα..τραγικο..

eli_din3
03-02-12, 21:13
βρε χαζουλα τωρα ξεκινησα γυμναστηριο γιαυτο..ειναι για αρχαριους
κι εγω ζηλευω τα δικα σας..

και εγω καλε βαρη τωρα αρχισα...και εγω κυκλικο εχω αλλα εναν κυκλο :S
τι κολπα ειναι αυτααα αντεεε :P

eli_din3
03-02-12, 21:14
αυτη με την πολυ στενη μεση φορουσε για πολλα χρονια κορσέ...σε σημειο να εχουν μετακινηθει και τα εσωτερικα της οργανα..τραγικο..

ιου

voulaki
03-02-12, 21:29
Κοριτσαρες μου απίστευτες δεν το λέω έτσι για να το πω αλλα κυριολεκτικά μου φτιάξατε το βράδυ με τα σχόλια σας . Ένα σας λέω μόνο . Αυτή τη στιγμή μόλις γύρισα στο σπίτι απο το γυμναστήριο και έκανε μια χοντρή μ.....α ο άντρας μου , λείπει απο το σπίτι και του την είχα στήσει για τρελο καβγά. Λέω κάτσε μέχρι έρθει να μπω λίγο στην παρέα μας , και με τα σχόλια σας η διάθεση μου άλλαξε εντελώς. Πανε τα νεύρα , είχα σχέδια για γερό καβγά αλλα τώρα μέχρι που θα του πω και δεν πειράζει αγάπη μου, χαχα... Μια μεγάλη αγκαλιά στην καθεμιά σας. Πάω για μπάνιο .τα λέμε μετα...

xelashai
03-02-12, 22:11
χριστε μου...η μανα μου φτιαχνει πατατες τηγανιτες....μου εχουν σπάσει τη μυτη....εχω κλειστει στο δωματιο μου...πως θα κρατηθω???:(:(

katerina.
03-02-12, 22:14
χριστε μου...η μανα μου φτιαχνει πατατες τηγανιτες....μου εχουν σπάσει τη μυτη....εχω κλειστει στο δωματιο μου...πως θα κρατηθω???:(:(

τι ειπες τωρα!!!εχω να φαω ΧΡΟΝΙΑ.......ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΜΥΡΙΖΩ..

xelashai
03-02-12, 22:16
τι ειπες τωρα!!!εχω να φαω ΧΡΟΝΙΑ.......ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΜΥΡΙΖΩ..
ετσι κι εγω...και εχει κανει και αυγουλακια...πω πω...ασε που με εχει ρωτησει 100φορες αν θελω...κριμα ειμαι:(

xelashai
03-02-12, 22:17
Κοριτσαρες μου απίστευτες δεν το λέω έτσι για να το πω αλλα κυριολεκτικά μου φτιάξατε το βράδυ με τα σχόλια σας . Ένα σας λέω μόνο . Αυτή τη στιγμή μόλις γύρισα στο σπίτι απο το γυμναστήριο και έκανε μια χοντρή μ.....α ο άντρας μου , λείπει απο το σπίτι και του την είχα στήσει για τρελο καβγά. Λέω κάτσε μέχρι έρθει να μπω λίγο στην παρέα μας , και με τα σχόλια σας η διάθεση μου άλλαξε εντελώς. Πανε τα νεύρα , είχα σχέδια για γερό καβγά αλλα τώρα μέχρι που θα του πω και δεν πειράζει αγάπη μου, χαχα... Μια μεγάλη αγκαλιά στην καθεμιά σας. Πάω για μπάνιο .τα λέμε μετα...

ετσι μπραβο!coool...
γιαυτο μπηκα κι εγω στο φορουμ...μπας και κρατηθω

katerina.
03-02-12, 22:18
ετσι κι εγω...και εχει κανει και αυγουλακια...πω πω...ασε που με εχει ρωτησει 100φορες αν θελω...κριμα ειμαι:(


ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ....δεν θα υποκυψεις στην βρομοπατατα....της στιγμης ευχαριστηση θα ειναι αμα κατεβει στο στομαχι θα αρχισουν οι τυψεις...ΚΥΡΙΑ ΣΕ ΘΕΛΩ...

xelashai
03-02-12, 22:22
ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ....δεν θα υποκυψεις στην βρομοπατατα....της στιγμης ευχαριστηση θα ειναι αμα κατεβει στο στομαχι θα αρχισουν οι τυψεις...ΚΥΡΙΑ ΣΕ ΘΕΛΩ...

ναι ναι κυρια...κυρια...
οχι..οχι τύψεις...
λαλησα απο τη μυρωδιά...
μα δεν με λυπούνται λιγο??

Stella
03-02-12, 22:23
Σιγά ρε Δαφνη το φαί...
Εμένα δε μ΄αρέσουν!
...και από σήμερα ούτε σε σένα!:P

eri_87
03-02-12, 22:25
πω πω είναι κ η ώρα της πείνας...ε; :green:
ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΣΑΓΑΚΙ ΖΕΣΤΟ ΖΕΣΤΟ να σε φουσκώσει να ησυχάσεις! :turtle:

xelashai
03-02-12, 22:27
ειμαι πολυ χαρουμενη οι ασκησεις βγαινουν ανετα αρα σημαινω οτι δυναμώνω και στα ποδια δεν εχω καμια ενοχληση

μπραβο βρε κατερινα!!
να ρωτησω...το ιπποφαες τι λεει??

xelashai
03-02-12, 22:28
Σιγά ρε Δαφνη το φαί...
Εμένα δε μ΄αρέσουν!
...και από σήμερα ούτε σε σένα!:P

γενικα τα τηγανικα ποτε δεν τα ετρωγα..αλλα οι πατατουλες με κεφτεδακια ή αυγα ειναι το μονο φαγητο που μου λειπει..

xelashai
03-02-12, 22:30
πω πω είναι κ η ώρα της πείνας...ε; :green:
ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΣΑΓΑΚΙ ΖΕΣΤΟ ΖΕΣΤΟ να σε φουσκώσει να ησυχάσεις! :turtle:

ναι ρε συ το βραδινο μου το φαγα στις 8.30 και τωρα τρελαθηκα..σαν τιμωρια ειναι τωρα αυτο...
τελοςπαντων...μου φαινεται οτι τελειωσαν το φαγητο..οποτε θα αρχισω να ηρεμω τωρα...

xelashai
03-02-12, 22:32
ευχαριστω βρε κοριτσια...για μια στιγμη θολωσα..

katerina.
03-02-12, 22:41
μπραβο βρε κατερινα!!
να ρωτησω...το ιπποφαες τι λεει??

σαν γευση ειναι απαισιο αλλα λενε οτι κανει πολυ καλο!!

Nastya
03-02-12, 22:42
αυτη με την πολυ στενη μεση φορουσε για πολλα χρονια κορσέ...σε σημειο να εχουν μετακινηθει και τα εσωτερικα της οργανα..τραγικο..


http://www.youtube.com/watch?v=zcDlcYQmkdo&feature=related

eli_din3
03-02-12, 22:43
καλα σημερα το χε*α με το ψωμι.. 4 φετες συνολο :P ευτυχως πηγα για αεροβιο

xelashai
03-02-12, 22:44
ναι για αυτη ελεγα..τρομακτικο ετσι?

xelashai
03-02-12, 22:52
καλα σημερα το χε*α με το ψωμι.. 4 φετες συνολο :P ευτυχως πηγα για αεροβιο

εχουμε αδυναμια στο ψωμακι ε?

dorita
03-02-12, 22:56
κοριτσαρες μου όμορφες...κ γω μολις γυρισα......απο:weights:
γιατι είπες την λεξη τηγανιτη πατατα; ειμαι φαν...:)
kala....μεχρι πριν 2βδομαδες:( , τωρα ομως ειπαμε τρωμε καθαρα!!!!
ασε εχω κ μια πεινα τωρα.....:P

xelashai
03-02-12, 23:02
κοριτσαρες μου όμορφες...κ γω μολις γυρισα......απο:weights:
γιατι είπες την λεξη τηγανιτη πατατα; ειμαι φαν...:)
kala....μεχρι πριν 2βδομαδες:( , τωρα ομως ειπαμε τρωμε καθαρα!!!!
ασε εχω κ μια πεινα τωρα.....:P

ετσι ακριβως!

eli_din3
03-02-12, 23:02
εχουμε αδυναμια στο ψωμακι ε?

τρελη.. στον υδατανθρακα γενικα..ειτε ρυζι..ειτε πατατα.. ειτε ψωμι ειτε δημητριακα..δεν μπορω τρελενομαι :P

xelashai
03-02-12, 23:07
τρελη.. στον υδατανθρακα γενικα..ειτε ρυζι..ειτε πατατα.. ειτε ψωμι ειτε δημητριακα..δεν μπορω τρελενομαι :P

αχχ..ολοι εχουμε αδυναμίες... υπομονή και εγκράτεια :green:

katerina.
03-02-12, 23:16
αχχ..ολοι εχουμε αδυναμίες... υπομονή και εγκράτεια :green:

τι εγινε ρε παιδια ολοι πειναμε σημερα??και εγω εχ τρελες λιγουρες ...αρκέστηκα σε ενα γιαουρτακι με ξηροκαρπια τωρα....μπας και ηρεμησω:unsure::unsure::unsure:

xelashai
03-02-12, 23:17
τι εγινε ρε παιδια ολοι πειναμε σημερα??και εγω εχ τρελες λιγουρες ...αρκέστηκα σε ενα γιαουρτακι με ξηροκαρπια τωρα....μπας και ηρεμησω:unsure::unsure::unsure:

χαχαχαχα...μαζι περιοδο..μαζι λιγουρες..πλακα εχουμε!

eli_din3
03-02-12, 23:19
χαχαχαχα...μαζι περιοδο..μαζι λιγουρες..πλακα εχουμε!

οσον αφορα τις λιγουρες εχω μια μικρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη υποψιουλα οτι ειναι κατι μονιμο.. οποτε λογικο να τις εχουμε μαζι :P
ε πραγματικα μετα απο προπονηση ποση πεινα παιζει να πεφτει?? γιατι ετσι??????????

xelashai
03-02-12, 23:22
οσον αφορα τις λιγουρες εχω μια μικρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη υποψιουλα οτι ειναι κατι μονιμο.. οποτε λογικο να τις εχουμε μαζι :P
ε πραγματικα μετα απο προπονηση ποση πεινα παιζει να πεφτει?? γιατι ετσι??????????

απο την εξαντληση λογικα

katerina.
03-02-12, 23:29
χαχαχαχα...μαζι περιοδο..μαζι λιγουρες..πλακα εχουμε!

απο εχτες με εχει πιασει ...αφου να φανταστεις ξυπνησα στις 5 το πρωι με το στομαχι να εχει φτασει στην πλατη ...ξυπναω συνηθως κατα τις 6....αλλα κρατηθηκα ηπια ενα καφε και εφαγα κατα τις εφταμιση....τι ειναι τουτο το πραγμα...μαλλον απο το αγχος να χασω αυτα που πηρα ΟΛΟ ΠΕΙΝΑΩ!!!!!!!!!!!!!!

xelashai
03-02-12, 23:42
απο εχτες με εχει πιασει ...αφου να φανταστεις ξυπνησα στις 5 το πρωι με το στομαχι να εχει φτασει στην πλατη ...ξυπναω συνηθως κατα τις 6....αλλα κρατηθηκα ηπια ενα καφε και εφαγα κατα τις εφταμιση....τι ειναι τουτο το πραγμα...μαλλον απο το αγχος να χασω αυτα που πηρα ΟΛΟ ΠΕΙΝΑΩ!!!!!!!!!!!!!!

αυτο παθαινω κι εγω...ξυπναω στις 6.30 με τρομερη πεινα και μεχρι να φαω πρωινο κατα τις 7.30...λεω αμαν!!
να εκλεινε λιγο αυτο το στομαχι...:(

dorita
03-02-12, 23:44
μη το λες.. ειναι παρα πλ αραια.. δεν ειναι ωραιο ρε συ

ποσο αραια βρε παιδι μου;;;με λιγο μολυβακι δεν καλυπτονται δηλαδη;;;

eli_din3
03-02-12, 23:46
ποσο αραια βρε παιδι μου;;;με λιγο μολυβακι δεν καλυπτονται δηλαδη;;;

δεν ειχαν καν σχημα... πως βλεπεις των παιδιων.. ακριβως ετσι.....

eli_din3
03-02-12, 23:50
το οτι βλεπω οποιο αντικειμενο υπαρχει-->φαι (τετραδια..dvd... βιβλια.. αντικειμενα) δεν ειναι καλο σημαδι να φανταστω ε?

επισης χθες ελεγα σ μια φιλη μου τι ψωνισα απο το σουπερ.. και της λεω...αυγα..γιαουρτι..chickys....

ΤΟ ακυρο ομως
(εννοειται δεν ειχα παρει) αλλα πραγματικα δεν εχω ιδεα πως μου βγηκε και το πα.. οτι να ναι

dorita
03-02-12, 23:50
μαλιστα.. να ρωτησω... επειδη τrωω αρκετο τυρι...κ απρο κ κιτρινο;;;
ποιο είναι καλυτερο;;;ασ πουμε στο τοστ βαζω παντα τυρι κιτρινο...:unsure:
δεν μιλαω μονο θερμιδικα..αλλα κ σαν ποιοτητα...

katerina.
03-02-12, 23:51
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ παω για υπνο ειμαι κομματια...αν δειτε την gym δωστε της φιλακια και την καλήνυχτα μου


ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ...ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ:green::green::green::green:

Stella
03-02-12, 23:56
Kαλή ξεκούραση!!!:welcome:
Και αν ξυπνήσεις από την πείνα, άλλαξε πλευρό και περίμενε 1-2 λεπτα πριν σηκωθείς!
Στάνταρ θα σε ξαναπάρει ο ύπνος! Δοκιμασμένο!;)

xelashai
03-02-12, 23:56
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ παω για υπνο ειμαι κομματια...αν δειτε την gym δωστε της φιλακια και την καλήνυχτα μου


ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ...ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ:green::green::green::green:

καληνυχτα!!καλη ξεκουραση:welcome:

dorita
03-02-12, 23:59
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ παω για υπνο ειμαι κομματια...αν δειτε την gym δωστε της φιλακια και την καλήνυχτα μου


ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ...ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ:green::green::green::green:


:wave::wave::wave:καληνυχτα μπιγκ μαμα!!!!!!!
καλη ξεκουραση!!

xelashai
04-02-12, 00:05
μαλιστα.. να ρωτησω... επειδη τrωω αρκετο τυρι...κ απρο κ κιτρινο;;;
ποιο είναι καλυτερο;;;ασ πουμε στο τοστ βαζω παντα τυρι κιτρινο...:unsure:
δεν μιλαω μονο θερμιδικα..αλλα κ σαν ποιοτητα...

απο οσο ξερω τα κιτρινα τυρια εχουν περισσοτερο λιπος και λιγοτερο νερο απο τη φετα..εχουν ομως περισσοτερο ασβεστιο.
απο την αλλη η φετα εκτος απο λιπος και πρωτεινη εχει και υδατανθρακες(τα κιτρινα δεν εχουν)

xelashai
04-02-12, 00:38
μαλιστα.. να ρωτησω... επειδη τrωω αρκετο τυρι...κ απρο κ κιτρινο;;;
ποιο είναι καλυτερο;;;ασ πουμε στο τοστ βαζω παντα τυρι κιτρινο...:unsure:
δεν μιλαω μονο θερμιδικα..αλλα κ σαν ποιοτητα...

http://www.vita.gr/html/ent/068/ent.7068.asp

dorita
04-02-12, 00:44
http://www.vita.gr/html/ent/068/ent.7068.asp

μπηκα για μπανακι...δεν υπαρχει πιο χαλαρωτικο...
βρε δαφνη..εισαι αστερι(βλεπε βερτης αν εισαι 1αστερι...κομματαρα!!!):thumbup::thumbup:
θες να απεχεις κιολας απο το forum...τι θα κανουμε χωρις εσενα;;
ευχαριστω..:):)

xelashai
04-02-12, 00:48
μπηκα για μπανακι...δεν υπαρχει πιο χαλαρωτικο...
βρε δαφνη..εισαι αστερι(βλεπε βερτης αν εισαι 1αστερι...κομματαρα!!!):thumbup::thumbup:
θες να απεχεις κιολας απο το forum...τι θα κανουμε χωρις εσενα;;
ευχαριστω..:):)

υπερβολες..τιποτα βρε τι ευχαριστεις??
ελπιζω να σε βοηθησε ..το τυρι στο μεσημεριανο το τρως ή σε τοστ?

dorita
04-02-12, 00:53
το λευκο τυρι σχεδον παντα στο μεσημεριανο κ στο βραδυνο...
κιτρινο όποτε θα φαω τοστ με γαλοπουλα...

xelashai
04-02-12, 00:56
το λευκο τυρι σχεδον παντα στο μεσημεριανο κ στο βραδυνο...
κιτρινο όποτε θα φαω τοστ με γαλοπουλα...

το λευκο (οχι φετα) δεν το εχω δοκιμασει...αλλα απο οτι φαινεται ειναι καλη επιλογη..λιγο λιπος..λιγες θερμιδες..
θελει μεγαλη προσοχη στις ετικετες!!

dorita
04-02-12, 00:58
sorry.. φετα εννοω όχι λευκο!!
πολυ κατατοπιστικο παντως το αρθρο..
δεν με νοιαζει τοσο οι θερμιδες οσο τι τρωω σαν ποιοτητα...

gym
04-02-12, 01:05
sorry.. φετα εννοω όχι λευκο!!
πολυ κατατοπιστικο παντως το αρθρο..
δεν με νοιαζει τοσο οι θερμιδες οσο τι τρωω σαν ποιοτητα...

δοκιμασε κ ανθοτυρο...:thumbup::thumbup:

gym
04-02-12, 01:07
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ παω για υπνο ειμαι κομματια...αν δειτε την gym δωστε της φιλακια και την καλήνυχτα μου


ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ...ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ:green::green::green::green:

αγαπη μουυυ δεν σε προλαβα! εκανα προπονηση...:weights::weights::weights:

τωρα θα κοιμασαι του καλοου καιρου...κ μαλλον θα ονειρευσαι χμ...κατι τετοιο θαρρω...39541


οκ ειμαι πολυ κακια το ξερω!:P:P

gym
04-02-12, 01:08
το οτι βλεπω οποιο αντικειμενο υπαρχει-->φαι (τετραδια..dvd... βιβλια.. αντικειμενα) δεν ειναι καλο σημαδι να φανταστω ε?

επισης χθες ελεγα σ μια φιλη μου τι ψωνισα απο το σουπερ.. και της λεω...αυγα..γιαουρτι..chickys....

ΤΟ ακυρο ομως
(εννοειται δεν ειχα παρει) αλλα πραγματικα δεν εχω ιδεα πως μου βγηκε και το πα.. οτι να ναι

τι ειναι παλι αυτο?:unsure::unsure: κοτοπουλο ηθελες να πεις?chicken καλε?

eli_din3
04-02-12, 01:08
μπηκα για μπανακι...δεν υπαρχει πιο χαλαρωτικο...
βρε δαφνη..εισαι αστερι(βλεπε βερτης αν εισαι 1αστερι...κομματαρα!!!):thumbup::thumbup:
θες να απεχεις κιολας απο το forum...τι θα κανουμε χωρις εσενα;;
ευχαριστω..:):)

οπ βερτη ακουωωωω.... εγω ειμαι βερτιτσα (οπως λεμε ρουβιτσα) νιιιιικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

xelashai
04-02-12, 01:09
ιιιιιι...δεν εισαι καλα μου φαινεται..εμας δεν μας λυπασαι που ειμαστε ακομα εδω και που εχει περασει τοση ωρα απο το τελευταιο γευμα??
αχχχ...αχχχ

dorita
04-02-12, 01:09
δοκιμασε κ ανθοτυρο...:thumbup::thumbup:

καλως την κοπελα μας... το ψωμι....μάλλον κάηκεεεεεεεεεεεεε:green:
το ανθοτυρο μόνο σε τυροπιτα το τρωω.. κ μου αρεσει....:P

eli_din3
04-02-12, 01:10
τι ειναι παλι αυτο?:unsure::unsure: κοτοπουλο ηθελες να πεις?chicken καλε?

chickys παιδακι μουυυ..πως φαινεται ο αγνος παρθενος οργανισμος.. ειναι ενα σαντουιτς στα γκουντις με σνιτσελακια κοτοπουλο και σως μουσταδρας :P

gym
04-02-12, 01:10
σαν γευση ειναι απαισιο αλλα λενε οτι κανει πολυ καλο!!

ακριβως...ακομα ομως ειναι σε δοκιμαστικο σταδιο...δηλαδη οσες ερευνες εχουν γινει ειναι ακομα πολυ νωρις για να πουμε με σιγουρια οτι οντως δουλευει...

περα απο αυτο εχει διαφημιστει τρελα κ πουλαει τρελα οπως κ αλλα ''φυσικα'' μαγικα προιοντα...

κ εγω το πηρα κ μου αρεσε...δεν το τρωω γιατι κ καλα πιστευω ολα αυτα που λεγεται οτι κανει αλλα μου αρεσει γενικα να παιζω με γκοτζι ιπποφαες κια κ αποξηραμενα...

να εχεις ποικιλια μωρε!

xelashai
04-02-12, 01:10
καλως την κοπελα μας... το ψωμι....μάλλον κάηκεεεεεεεεεεεεε:green:
το ανθοτυρο μόνο σε τυροπιτα το τρωω.. κ μου αρεσει....:P

τυροπιτα ετρωγες ηθελες να πεις..
το νου σου...

gym
04-02-12, 01:11
ναι ρε συ το βραδινο μου το φαγα στις 8.30 και τωρα τρελαθηκα..σαν τιμωρια ειναι τωρα αυτο...
τελοςπαντων...μου φαινεται οτι τελειωσαν το φαγητο..οποτε θα αρχισω να ηρεμω τωρα...

επ στρατιωτηηηηηηηηηη...κανε τσαι κ πιες...πιες νερο κ μεινε εδω!

τιποτα δεν θα σου δωσει το τηαγνητο..πηγαινε φαε βραστη πατατα εκει αμα θες...οχι τηγανητα!ειμαι καθετη!:weights:

xelashai
04-02-12, 01:12
chickys παιδακι μουυυ..πως φαινεται ο αγνος παρθενος οργανισμος.. ειναι ενα σαντουιτς στα γκουντις με σνιτσελακια κοτοπουλο και σως μουσταδρας :P

αααα...το κανετε επιτηδες εσεις αποψε....

dorita
04-02-12, 01:12
μην μου λες τεετοια βραδυατικα... γιατι ειναι κακης ποιοτητας η σπιτικη τυροπιταααααα:unsure::unsure:

xelashai
04-02-12, 01:13
επ στρατιωτηηηηηηηηηη...κανε τσαι κ πιες...πιες νερο κ μεινε εδω!

τιποτα δεν θα σου δωσει το τηαγνητο..πηγαινε φαε βραστη πατατα εκει αμα θες...οχι τηγανητα!ειμαι καθετη!:weights:

οχι λενακι μου...εχω να τις ακουμπησω 1 1/2 χρονο..αλλα περιμενω περιοδο τωρα και εχω τρελαθει...αλλα κρατιεμαι

xelashai
04-02-12, 01:14
μην μου λες τεετοια βραδυατικα... γιατι ειναι κακης ποιοτητας η σπιτικη τυροπιταααααα:unsure::unsure:

ααα..νομιζα απ'εξω..με καμμενα λαδια και τετοια...

gym
04-02-12, 01:14
ερη μου να σου πω...
οι ραγαδες δεν φευγουν κ οι γιατροι το λενε...
οτι κανεις απο θεμα προληψης...αν βγουν αστο ...ειδικα αν εχουν ασπρισει...
αν ειναι στο σταδιο που ειναι ακομα κοκκινες κατι μπορεις να κανεις αλα ψυλλοι στα αχυρα...
δεν το εχω ψαξει το θεμα πολυ γιατι εχω φιλους γιατρους και μου εχουν μιλησει για το θεμα ραγαδες...ευρυαγγειες κ τετοια ωραια ...
αλλα αν ξερει καμια κοπελα ας μας πει...

και να υπηρχε ομως μηχανημα σιγουρα δεν θα ηταν τοσο φθηνο!
δεν θα το επαιρνα παντως...πιστευω οτι σε αυτα τα θεματα οτι πληρωνεις παιρνεις!

gym
04-02-12, 01:15
οχι λενακι μου...εχω να τις ακουμπησω 1 1/2 χρονο..αλλα περιμενω περιοδο τωρα και εχω τρελαθει...αλλα κρατιεμαι

πηγαινε αυριο κ παρε τσαι με φρουτα...

gym
04-02-12, 01:15
chickys παιδακι μουυυ..πως φαινεται ο αγνος παρθενος οργανισμος.. ειναι ενα σαντουιτς στα γκουντις με σνιτσελακια κοτοπουλο και σως μουσταδρας :P

:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

xelashai
04-02-12, 01:16
ερη μου να σου πω...
οι ραγαδες δεν φευγουν κ οι γιατροι το λενε...
οτι κανεις απο θεμα προληψης...αν βγουν αστο ...ειδικα αν εχουν ασπρισει...
αν ειναι στο σταδιο που ειναι ακομα κοκκινες κατι μπορεις να κανεις αλα ψυλλοι στα αχυρα...
δεν το εχω ψαξει το θεμα πολυ γιατι εχω φιλους γιατρους και μου εχουν μιλησει για το θεμα ραγαδες...ευρυαγγειες κ τετοια ωραια ...
αλλα αν ξερει καμια κοπελα ας μας πει...

και να υπηρχε ομως μηχανημα σιγουρα δεν θα ηταν τοσο φθηνο!
δεν θα το επαιρνα παντως...πιστευω οτι σε αυτα τα θεματα οτι πληρωνεις παιρνεις!

οι ραγαδες δεν φευγουν με τιποτα
οι ευρυαγγεις και η φλεβιτιδα θεραπευονται
ουτε εγω θα το επαιρνα να σου πω την αληθεια

gym
04-02-12, 01:17
μην μου λες τεετοια βραδυατικα... γιατι ειναι κακης ποιοτητας η σπιτικη τυροπιταααααα:unsure::unsure:

καλα κ η σπιτικη δεν ειναι σουπερ...αμα σκεφτεις τι μπαινει μεσα αλλα συγκριτικα με μια απο εξω που ειναι αερας σκετος...ειναι σιγουρα καλυτερη...


κατσε κ δες μια συνταγη σπιτικης τυροπ[ιτας κ θα καταλαβεις τι εννοω...

η μαμα μου θυμαμαι εφτιαχνε μια χωρις φυλλα κ τετοια...με πολυ οκ υλικα...θα αγγαρεψω την αδερφη μου να την βρει κ να την κανει να την ποσταρουμε!:green::green::green:

gym
04-02-12, 01:17
οι ραγαδες δεν φευγουν με τιποτα
οι ευρυαγγεις και η φλεβιτιδα θεραπευονται
ουτε εγω θα το επαιρνα να σου πω την αληθεια

αρα σωστα θυμαμαι:thumbup::thumbup:

xelashai
04-02-12, 01:18
πηγαινε αυριο κ παρε τσαι με φρουτα...

δεν πινω τσαι..δεν μπορω γευση στο νερο..
αλλα θα κανω μια προσπαθεια και θα παρω αυριο να δοκιμασω:thumbup:

gym
04-02-12, 01:18
οπ...κατσε νομιζω μιλις εγινε...για να το βγαλω!:green::green:

gym
04-02-12, 01:19
δεν πινω τσαι..δεν μπορω γευση στο νερο..
αλλα θα κανω μια προσπαθεια και θα παρω αυριο να δοκιμασω:thumbup:

γενικα μην το αφησεις να σε παρει απο κατω...

παρε αποξηραμενα κ φαε στο πρωινο σου κ μελι ...

διαλεξε δηλαδη υδατανθρακα πιο καλης ποιοτητας,,;)

dorita
04-02-12, 01:21
καλα κ η σπιτικη δεν ειναι σουπερ...αμα σκεφτεις τι μπαινει μεσα αλλα συγκριτικα με μια απο εξω που ειναι αερας σκετος...ειναι σιγουρα καλυτερη...


κατσε κ δες μια συνταγη σπιτικης τυροπ[ιτας κ θα καταλαβεις τι εννοω...

η μαμα μου θυμαμαι εφτιαχνε μια χωρις φυλλα κ τετοια...με πολυ οκ υλικα...θα αγγαρεψω την αδερφη μου να την βρει κ να την κανει να την ποσταρουμε!:green::green::green:

gymaki εγω την φτιαχνω την τυροπιτα.....περα από τα φύλλα που θελλούν αλλειμα με βουτυρακι...
η γεμιση ειναι εξης:φετα κ ανθοτυρο με πιπερακι....
κ στο τελος βαζεις 1αυγο για να ροδοκοκκινησει......:unsure::unsure:

dorita
04-02-12, 01:23
ναι για πες της αδερφης σου να μας την πει... κ μου αρεσουν οι τυροπιτουλες.........:P:P:P:P:P

eli_din3
04-02-12, 01:24
η γυμ θα μας βαλει να φτιαχνουμε τυροπιτες με κοτατζ

gym
04-02-12, 01:27
Λοιπον λοιπον κοριτσια μου...

σκεφτηκα να κανουμε το εξης απο εδω και περα!

Οπως εχουμε το GTD καθε τοσο...δηλαδη το λεγομενο Gym Tip of the Day...ετσι πλεον θα εχουμε και το GCD η αλλιως το Gym Challenge of the Day!

Τι ειναι αυτο παλι?
Αυτο θα ειναι μια μικρη δοκιμασια που θα σας δινω καθε τοσο...κατι πολυ μικρο,γρηγορο...μπορουμε να το πουμε και σφηνακι γυμναστικης.,..μια μικρη δοση!

Για παραδειγμα σημερα το πρωι εδωσα κατι μικρο στη Στελλα να κανει!

Ειναι ενας τροπος να τσιτωνετε μεσα στη μερα σας...δεν θα κραταει πολυ...ελαχιστα βασικα...οποτε δεν υπαρχει η δικαιολογια δεν προλαβαινω...χιχι...!

Στοχος?Απλα να διασκεδαζετε...να τσιτωνετε οταν νιωθετε πεσμενες...να βρισκετε ξανα το στοχο σας λιγο πριν υποκυψετε στη θεα της σοκολατας και πιο σημαντικο οπως προειπα...ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ!


Οποια θελει εννοειται θα το κανει...κ αφου το κανει,θα μας ποσταρει τον χρονο της!Για να συγκρινουμε μεταξυ μας τι κανουμε κ αν προχωραμε...

Οταν θα δινω ενα GCD θα δινω ακριβως το τι και πως για να ξερετε!

Δεν θελει αγχος...δειτε το σαν παιχνιδακι!
Εχει φαση!:green::green:

αναμονη λοιπον μεχρι το πρωτο GCD!

gym
04-02-12, 01:28
ναι για πες της αδερφης σου να μας την πει... κ μου αρεσουν οι τυροπιτουλες.........:P:P:P:P:P

λοιπον αυτη απο οτι θυμαμαι στα γρηγορα δεν ειχε φυλλα κ τετοια...

ουτε καν...με το χερι την ανακατεβες...κ ειχε σιμιγδαλι νομιζω...οχι φυλλα κ βουτυρα...λαδι εαν δεν κανω λαθος!

κ πολυ πιο υγειινη...εβαζες μανιταρια μεσα ανθοτυρο διαφορα οτι θελεις...


θα το βρει κ θα μας πει!

κ ηταν κ πολυ γρηγορη ε!

μιαμ μιαμ τι θυμηθηκα!χαχαχα

eli_din3
04-02-12, 01:29
Λοιπον λοιπον κοριτσια μου...

σκεφτηκα να κανουμε το εξης απο εδω και περα!

Οπως εχουμε το GTD καθε τοσο...δηλαδη το λεγομενο Gym Tip of the Day...ετσι πλεον θα εχουμε και το GCD η αλλιως το Gym Challenge of the Day!

Τι ειναι αυτο παλι?
Αυτο θα ειναι μια μικρη δοκιμασια που θα σας δινω καθε τοσο...κατι πολυ μικρο,γρηγορο...μπορουμε να το πουμε και σφηνακι γυμναστικης.,..μια μικρη δοση!

Για παραδειγμα σημερα το πρωι εδωσα κατι μικρο στη Στελλα να κανει!

Ειναι ενας τροπος να τσιτωνετε μεσα στη μερα σας...δεν θα κραταει πολυ...ελαχιστα βασικα...οποτε δεν υπαρχει η δικαιολογια δεν προλαβαινω...χιχι...!

Στοχος?Απλα να διασκεδαζετε...να τσιτωνετε οταν νιωθετε πεσμενες...να βρισκετε ξανα το στοχο σας λιγο πριν υποκυψετε στη θεα της σοκολατας και πιο σημαντικο οπως προειπα...ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ!


Οποια θελει εννοειται θα το κανει...κ αφου το κανει,θα μας ποσταρει τον χρονο της!Για να συγκρινουμε μεταξυ μας τι κανουμε κ αν προχωραμε...

Οταν θα δινω ενα GCD θα δινω ακριβως το τι και πως για να ξερετε!

Δεν θελει αγχος...δειτε το σαν παιχνιδακι!
Εχει φαση!:green::green:

αναμονη λοιπον μεχρι το πρωτο GCD!


δηλαδη να το κανουμε οσο πιο γρηγορα μπορουμε και χωρις διαλειμματα?

xelashai
04-02-12, 01:29
:turtle::turtle:

μη με πετυχεις ομως σε ωρα δουλειας και γινω θεαμα...:green:

dorita
04-02-12, 01:29
ΜΜΜμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ.................................
με αρεσει..............:thumbup::thumbup::thumbup:

gym
04-02-12, 01:30
δηλαδη να το κανουμε οσο πιο γρηγορα μπορουμε και χωρις διαλειμματα?

ολες τις οδηγιες θα τις δινω!

με λιγα λογια...αναλογα την εμπνευση μου!:evil2::evil2:


γουσταρετε?

eli_din3
04-02-12, 01:34
ολες τις οδηγιες θα τις δινω!

με λιγα λογια...αναλογα την εμπνευση μου!:evil2::evil2:


γουσταρετε?

γαμ*το!!! μεσα!! :D

eli_din3
04-02-12, 01:39
πραγματικα τωρα μου μυριζει τυροπιτα... ελπιζω να ναι στερηση και οχι εγκυμοσυνη :P

dorita
04-02-12, 01:43
πραγματικα τωρα μου μυριζει τυροπιτα... ελπιζω να ναι στερηση και οχι εγκυμοσυνη :P

εσενα σου χρειαζεται μια ενεσουλα με λιγη nutella... για να ηρεμησεις αποψε!!!!:green::green:

xelashai
04-02-12, 01:44
πραγματικα τωρα μου μυριζει τυροπιτα... ελπιζω να ναι στερηση και οχι εγκυμοσυνη :P
λες να ερθει ο πελαργος??.......39542

eli_din3
04-02-12, 01:45
εσενα σου χρειαζεται μια ενεσουλα με λιγη nutella... για να ηρεμησεις αποψε!!!!:green::green:


ε δεν κανω πλακα..μου μυριζει... λες και ειναι μπροστα στην μυτη μου..... πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο :S
δεν την λιγουρευομαι μου μυριζει!!!

eli_din3
04-02-12, 01:45
λες να ερθει ο πελαργος??.......39542

αν ερθει ο πελαργος θα αυτοκτονησω..και τζαμπα και οι διατροφες και ολα :P

gym
04-02-12, 01:47
αν ερθει ο πελαργος θα αυτοκτονησω..και τζαμπα και οι διατροφες και ολα :P

ετσι φανταζομαι το μωρο σου...μεσα στις σοκολατες κ τις μερεντες..39543:P:P:P

dorita
04-02-12, 01:49
ε δεν κανω πλακα..μου μυριζει... λες και ειναι μπροστα στην μυτη μου..... πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο :S
δεν την λιγουρευομαι μου μυριζει!!!


λες να φτιαχνει η γει΄τονισσα....;;;;;:)
κακομοίρα ασε τις ανοησιες περι αυτοκτονίας !!!!:smash::smash::smash:
κ πάντα προφυλάξεις!!!!!!!εισαι κ μικρή:notice:

dorita
04-02-12, 01:50
ετσι φανταζομαι το μωρο σου...μεσα στις σοκολατες κ τις μερεντες..39543:P:P:P

τέτοια βάλτης να βλέπει βραδυάτικα έτσι όπως είανι ...
δεν το 'χει σε τιποτ α να πεταχτει στο περιπτερο να παρει όλες τις σοκολατες......:green::green::green::green::green:

gym
04-02-12, 01:50
39544

ελινααααα ουουουυο!:P:P

xelashai
04-02-12, 01:52
ετσι φανταζομαι το μωρο σου...μεσα στις σοκολατες κ τις μερεντες..39543:P:P:P


:rolf::rolf::rolf:

eli_din3
04-02-12, 01:53
με εχετε παρεξηγησει!! δεν τρωω σοκολατες αντεεεεε εχω να φαω πανω απο εναν μηνα! και εκεινη ελεγχομενη! και μετα την ετρεξα..αντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.. καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα που λενε...

επισης στο μωρο μου γυμ δεν θα δινω τετοια για να μαθει απο μικρο να τρωει σωστα για να κανει σωματαρα :P

eli_din3
04-02-12, 01:54
39544

ελινααααα ουουουυο!:P:P

σε μισω :P

dorita
04-02-12, 01:55
καληνυχτα κοριτσαρες.......................:welcome:
φιλουθκια!!
αντε κ προσοχη στην ελίνα, έχεις άγριες διαθέσεις απόψε!!!;)

eli_din3
04-02-12, 01:57
λες να φτιαχνει η γει΄τονισσα....;;;;;:)
κακομοίρα ασε τις ανοησιες περι αυτοκτονίας !!!!:smash::smash::smash:
κ πάντα προφυλάξεις!!!!!!!εισαι κ μικρή:notice:

xaxaxa h dorita μου κανει μαθημα σεξουαλικης διαπαιδαγωγισης χαχαχαχαχ
καληνυχτα αγαπη !

dorita
04-02-12, 01:58
xaxaxa h dorita μου κανει μαθημα σεξουαλικης διαπαιδαγωγισης χαχαχαχαχ
καληνυχτα αγαπη !

είπαμε είσαι το μικρό μας!!μακια:love:

Ariel
04-02-12, 02:27
η γυμ θα μας βαλει να φτιαχνουμε τυροπιτες με κοτατζ

λατρευω κοτατζ..ειδικα το φλερ....κανει μιιιιιιιιιιιια σως οταν το ανακατευω με γιαουρτι-λιγο τυρι τριμμενο -αλατοπιπερο και μαιντανο αποξηραμενο...μουρλια:shock:

kritsinaki!
04-02-12, 03:25
Kαλή ξεκούραση!!!:welcome:
Και αν ξυπνήσεις από την πείνα, άλλαξε πλευρό και περίμενε 1-2 λεπτα πριν σηκωθείς!
Στάνταρ θα σε ξαναπάρει ο ύπνος! Δοκιμασμένο!;)

συγνωμη τι γινεται?μονο εγω ξεκ@@@ζομαι στο φαι?τι γινεται? μηπςσ εχς χασει την μπαλα?:unsure::unsure::unsure:

kritsinaki!
04-02-12, 03:34
ερη μου να σου πω...
οι ραγαδες δεν φευγουν κ οι γιατροι το λενε...
οτι κανεις απο θεμα προληψης...αν βγουν αστο ...ειδικα αν εχουν ασπρισει...
αν ειναι στο σταδιο που ειναι ακομα κοκκινες κατι μπορεις να κανεις αλα ψυλλοι στα αχυρα...
δεν το εχω ψαξει το θεμα πολυ γιατι εχω φιλους γιατρους και μου εχουν μιλησει για το θεμα ραγαδες...ευρυαγγειες κ τετοια ωραια ...
αλλα αν ξερει καμια κοπελα ας μας πει...

και να υπηρχε ομως μηχανημα σιγουρα δεν θα ηταν τοσο φθηνο!
δεν θα το επαιρνα παντως...πιστευω οτι σε αυτα τα θεματα οτι πληρωνεις παιρνεις!

οι ραγαδες φευγουν αποκλειστικα κ μονο με λειζερ...κανενα μηχανημα κ καμια κρεμα δεν τις διωχνει..μπορει ν βελτιωσει την οψη τουσ αλλα δν φευγουν...(κ ειμαι τιγκα στην ραγαδα εχω παντου μεχρι κ στην μεση απο τ αποτομο υψος..αλλα δεν θα κατσω ν πεθανω ..ειναι η γοητεια μ...:P:P:P:P)))

katerina.
04-02-12, 08:19
Λοιπον λοιπον κοριτσια μου...

σκεφτηκα να κανουμε το εξης απο εδω και περα!

Οπως εχουμε το GTD καθε τοσο...δηλαδη το λεγομενο Gym Tip of the Day...ετσι πλεον θα εχουμε και το GCD η αλλιως το Gym Challenge of the Day!

Τι ειναι αυτο παλι?
Αυτο θα ειναι μια μικρη δοκιμασια που θα σας δινω καθε τοσο...κατι πολυ μικρο,γρηγορο...μπορουμε να το πουμε και σφηνακι γυμναστικης.,..μια μικρη δοση!

Για παραδειγμα σημερα το πρωι εδωσα κατι μικρο στη Στελλα να κανει!

Ειναι ενας τροπος να τσιτωνετε μεσα στη μερα σας...δεν θα κραταει πολυ...ελαχιστα βασικα...οποτε δεν υπαρχει η δικαιολογια δεν προλαβαινω...χιχι...!

Στοχος?Απλα να διασκεδαζετε...να τσιτωνετε οταν νιωθετε πεσμενες...να βρισκετε ξανα το στοχο σας λιγο πριν υποκυψετε στη θεα της σοκολατας και πιο σημαντικο οπως προειπα...ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ!


Οποια θελει εννοειται θα το κανει...κ αφου το κανει,θα μας ποσταρει τον χρονο της!Για να συγκρινουμε μεταξυ μας τι κανουμε κ αν προχωραμε...

Οταν θα δινω ενα GCD θα δινω ακριβως το τι και πως για να ξερετε!

Δεν θελει αγχος...δειτε το σαν παιχνιδακι!
Εχει φαση!:green::green:

αναμονη λοιπον μεχρι το πρωτο GCD!


ουαου...μου αρεσει πολυ αυτο!!!!:turtle::banana:

katerina.
04-02-12, 08:31
κοριτσακια μου πολυ καπημερα σας ....
τελικα εχω αρχισει και εχω προβλημα υπνου....αυτη τη βδομαδα πολυ υπερενταση...ξυπναω 6 το πρωι ολη μερα στο τρεξιμο ...και το ματι το βραδυ γαριδα.

εχτες οταν σας αφησα με πηρε ο υπνος κατα τις 11.30 κατα τις 2.30 ξυπνησα...οχι απο πεινα ειχα βαλει στο γιαουρτακι ξηροκαρπια και με κρατησε....απο εκει και περα εκανα βολτες στο κρεβατι μεχρι τις 5.30 ΠΕΡΙΚΑΛΩ!!:shock:!με πειρε ο υπνος εκεινη την ωρα μεχρι τις 7...αν συνεχισω ετσι θα καταρευσω.:(:(..μηπως να χτυπαγα τιποτα διπλες δοσεις βαλεριανα χαμομηλια...θα κανουν τιποτα???παω να δω τι λενε τα παιδια στο φορουμ για τις αυπνιες..

PEGY
04-02-12, 09:38
Λοιπον λοιπον κοριτσια μου...

σκεφτηκα να κανουμε το εξης απο εδω και περα!

Οπως εχουμε το GTD καθε τοσο...δηλαδη το λεγομενο Gym Tip of the Day...ετσι πλεον θα εχουμε και το GCD η αλλιως το Gym Challenge of the Day!

Τι ειναι αυτο παλι?
Αυτο θα ειναι μια μικρη δοκιμασια που θα σας δινω καθε τοσο...κατι πολυ μικρο,γρηγορο...μπορουμε να το πουμε και σφηνακι γυμναστικης.,..μια μικρη δοση!

Για παραδειγμα σημερα το πρωι εδωσα κατι μικρο στη Στελλα να κανει!

Ειναι ενας τροπος να τσιτωνετε μεσα στη μερα σας...δεν θα κραταει πολυ...ελαχιστα βασικα...οποτε δεν υπαρχει η δικαιολογια δεν προλαβαινω...χιχι...!

Στοχος?Απλα να διασκεδαζετε...να τσιτωνετε οταν νιωθετε πεσμενες...να βρισκετε ξανα το στοχο σας λιγο πριν υποκυψετε στη θεα της σοκολατας και πιο σημαντικο οπως προειπα...ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ!


Οποια θελει εννοειται θα το κανει...κ αφου το κανει,θα μας ποσταρει τον χρονο της!Για να συγκρινουμε μεταξυ μας τι κανουμε κ αν προχωραμε...

Οταν θα δινω ενα GCD θα δινω ακριβως το τι και πως για να ξερετε!

Δεν θελει αγχος...δειτε το σαν παιχνιδακι!
Εχει φαση!:green::green:

αναμονη λοιπον μεχρι το πρωτο GCD!

Καλημέρα! Πολύ ωραία η ιδέα σου κ από κάτι τέτοια φαίνεται πως έχεις πάθος μ΄αυτό που κάνεις!
Μου θυμίζεις την κοπέλα που μας έκανε πιλάτες στην Κομοτηνη (ωραία χρόνια:()
Λοιπόν εγώ θα συμμετέχω, ελπίζω μόνο να βρίσκω τα GCD γιατι οι σελίδες γεμίζουν γρήγορα κ με μια-δυο φορές που μπαίνω δεν προλαβαίνω να κάνω κατσ απ!

gym
04-02-12, 11:09
οι ραγαδες φευγουν αποκλειστικα κ μονο με λειζερ...κανενα μηχανημα κ καμια κρεμα δεν τις διωχνει..μπορει ν βελτιωσει την οψη τουσ αλλα δν φευγουν...(κ ειμαι τιγκα στην ραγαδα εχω παντου μεχρι κ στην μεση απο τ αποτομο υψος..αλλα δεν θα κατσω ν πεθανω ..ειναι η γοητεια μ...:P:P:P:P)))

:thumbup::thumbup:

gym
04-02-12, 11:12
κοριτσακια μου πολυ καπημερα σας ....
τελικα εχω αρχισει και εχω προβλημα υπνου....αυτη τη βδομαδα πολυ υπερενταση...ξυπναω 6 το πρωι ολη μερα στο τρεξιμο ...και το ματι το βραδυ γαριδα.

εχτες οταν σας αφησα με πηρε ο υπνος κατα τις 11.30 κατα τις 2.30 ξυπνησα...οχι απο πεινα ειχα βαλει στο γιαουρτακι ξηροκαρπια και με κρατησε....απο εκει και περα εκανα βολτες στο κρεβατι μεχρι τις 5.30 ΠΕΡΙΚΑΛΩ!!:shock:!με πειρε ο υπνος εκεινη την ωρα μεχρι τις 7...αν συνεχισω ετσι θα καταρευσω.:(:(..μηπως να χτυπαγα τιποτα διπλες δοσεις βαλεριανα χαμομηλια...θα κανουν τιποτα???παω να δω τι λενε τα παιδια στο φορουμ για τις αυπνιες..

εχεις γενικα αγχος αυτην την περιοδο?
μηπως επειδη εχεις πορωθει με προπονηση πιο πολυ?μου εχει τυχει πολλες φορες να κανω τετοια τρελα...

αν ειναι κατι της καθημερινοτητας σου που σε απασχολει,οταν το λυσεις θα ηρεμησεις...

αν ειναι κατι που πιστευεις οτι σε επηρεαζει λογω προπονησης κ αυτο [ες το μας να το δουμε...
μπορει να ζοριζεσαι υπερβολικα κ να εισαι σε υπερενταση αλλα κ μπορει να εισαι απο τηναλλη τσιτα λογω καθημερινοτητας σου...

το τσαι να ξερεις βοηθαει σε αυτο οπως το χαμομηλακι...η λουιζα...σε ηρεμει!

σε καμια περιπτωση δεν θα σου προτεινα να πας σε χαπακια για να κοιμηθεις!δεν υπαρχει λογος!

μπορεις να το καταπολεμησεις και με βοτανα διαφορα ειδικα για αυπνιες!
αν εχεις κοντα σου δρομο του τσαγιου βουρρρρρρ!

gym
04-02-12, 11:13
Καλημέρα! Πολύ ωραία η ιδέα σου κ από κάτι τέτοια φαίνεται πως έχεις πάθος μ΄αυτό που κάνεις!
Μου θυμίζεις την κοπέλα που μας έκανε πιλάτες στην Κομοτηνη (ωραία χρόνια:()
Λοιπόν εγώ θα συμμετέχω, ελπίζω μόνο να βρίσκω τα GCD γιατι οι σελίδες γεμίζουν γρήγορα κ με μια-δυο φορές που μπαίνω δεν προλαβαίνω να κάνω κατσ απ!

χαιρομαι πολυ που σας αρεσει...θα σας βοηθησει γενικα αυτο πιστευω και να μενετε πιστες σε αυτο που κανετε!

:toast::toast:

xelashai
04-02-12, 11:19
οι ραγαδες φευγουν αποκλειστικα κ μονο με λειζερ...κανενα μηχανημα κ καμια κρεμα δεν τις διωχνει..μπορει ν βελτιωσει την οψη τουσ αλλα δν φευγουν...(κ ειμαι τιγκα στην ραγαδα εχω παντου μεχρι κ στην μεση απο τ αποτομο υψος..αλλα δεν θα κατσω ν πεθανω ..ειναι η γοητεια μ...:P:P:P:P)))

φευγουν οντως με λειζερ?

gym
04-02-12, 11:23
φευγουν οντως με λειζερ?

νομιζω οτι εχει βγει ενα καινουριο που υποσχεται κατι τετοιο οταν ειναι σε σταδιο ακομα αρχικο...ειδικα για γυναικες που εχουν γεννησει...

ειμαι πολυ επιφυλακτικη...δεν ξερω αν οντως δουλευουν αυτα ρε!τι να πω...πολλα βγαινουν αλλα...ραγαδες δυστυχως δεν νομιζω να φευγουν οταν εχει προχωρησει το σταδιο~!

xelashai
04-02-12, 11:36
νομιζω οτι εχει βγει ενα καινουριο που υποσχεται κατι τετοιο οταν ειναι σε σταδιο ακομα αρχικο...ειδικα για γυναικες που εχουν γεννησει...

ειμαι πολυ επιφυλακτικη...δεν ξερω αν οντως δουλευουν αυτα ρε!τι να πω...πολλα βγαινουν αλλα...ραγαδες δυστυχως δεν νομιζω να φευγουν οταν εχει προχωρησει το σταδιο~!


:(:(

gym
04-02-12, 11:40
:(:(

δεν πειραζει αγαπη μου γλυκια...

πες οτι ειναι σημαδια του παρελθοντος για να στο υπενθυμιζουν και να μην ξαναβαλεις βαρος ωστε να ξαναναοιξει το δερμα...

να κοιτας να βελτιωσεις το σωμα σου και δερμα σου ειδικα μεσα απο τη διατροφη σου και την προπονηση...γι αυτο λεω οσο καθαρα γινεται...

μην αποζητατε μονο το φετες προτυπο αλλα και το υγιες...και αυτο δεν θα ερθει μεσα απο τηγανητα και σοκολατες σε καθημερινη βαση...

δεν το λεω για σενα απλα πιαστηκα τωρα απο αυτο κ ξερεις...φιλοσοφω!:green::green:

xelashai
04-02-12, 11:55
δεν πειραζει αγαπη μου γλυκια...

πες οτι ειναι σημαδια του παρελθοντος για να στο υπενθυμιζουν και να μην ξαναβαλεις βαρος ωστε να ξαναναοιξει το δερμα...

να κοιτας να βελτιωσεις το σωμα σου και δερμα σου ειδικα μεσα απο τη διατροφη σου και την προπονηση...γι αυτο λεω οσο καθαρα γινεται...

μην αποζητατε μονο το φετες προτυπο αλλα και το υγιες...και αυτο δεν θα ερθει μεσα απο τηγανητα και σοκολατες σε καθημερινη βαση...

δεν το λεω για σενα απλα πιαστηκα τωρα απο αυτο κ ξερεις...φιλοσοφω!:green::green:


χαχαχαχα...εχεις δικιο παντως!
εχω δει τρομερη βελτιωση στο δερμα μου..ουτε κρεμες για κυτταρίτιδα ουτε τιποτα...μονο απο τη διατροφη!
η ζαχαρη μας γερνάει...

xelashai
04-02-12, 11:56
ας πουμε οτι εκανα τατουαζ με σχεδιο..ραγαδες!:rolf:

gym
04-02-12, 11:58
χαχαχαχα...εχεις δικιο παντως!
εχω δει τρομερη βελτιωση στο δερμα μου..ουτε κρεμες για κυτταρίτιδα ουτε τιποτα...μονο απο τη διατροφη!
η ζαχαρη μας γερνάει...

η συνεχομενη θκατα διατροφη ...!

τωρα ομως υπαρχουν κ καποιες κωλοφαρδες να το πω που οοοοοοοοοοοοοτι και να φανε δεν βαζουν τιποτα κ ειναι φετες ασχετα με το αν κανουν προπονηση!

τι να πεις...αδικιες της φυσης!αλλα ολες ολες καποια στιγμη αργα η γρηγορα θα γνωρισουν τον κοσμο της κυταρριτιδας και του πεσμενου κωλου!

:green::green::green:
χεχεχεχεχε...γι αυτο προσεχετε!:P:P:P

υ.γ.περα απο την πλακα υπαρχουν και τετοια παραδειγματα ....τι να πεις!:shock::shock:

gym
04-02-12, 12:00
ας πουμε οτι εκανα τατουαζ με σχεδιο..ραγαδες!:rolf:

αυτη εισαι!:thumbup::thumbup:

xelashai
04-02-12, 12:01
αδικιες της φυσης!!!..δε βαριεσαι ομως ετσι κι αλλιως εμεις δεν το κανουμε μονο γιαυτο..το κανουμε κυριως επειδη γουσταρουμε!

gym
04-02-12, 12:04
αδικιες της φυσης!!!..δε βαριεσαι ομως ετσι κι αλλιως εμεις δεν το κανουμε μονο γιαυτο..το κανουμε κυριως επειδη γουσταρουμε!



ΜΠΡΑΒΟ ΔΑΦΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ!:clap::clap::clap:

Stella
04-02-12, 12:07
Kαλημέρα κοριτσάρες!:welcome:
Αλλή μια μέρα με καλή διάθεση!:turtle::turtle:
Τελικά η διατροφή παίζει τεράστιο ρόλο!
Η σαβουρίτσες μόνο τη διαθεση μας χαλάνε και μας κάνουν να νοιώθουμε πιο βαριές και άκεφες ειδικά αν τις φάμε σε ποσότητα!

Με λένε Στελλα και έχω 1 μηνα και 4 μέρες "καθαρή" !:green::rolf::rolf::rolf:

xelashai
04-02-12, 12:07
[/B]


ΜΠΡΑΒΟ ΔΑΦΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ!:clap::clap::clap:

εχω παραπονο ομως που δεν εχω υποστηριξη απο το σπιτι...:(
θα τα ειχα καταφερει απο καιρο..
βεβαια ισως να μου κανει και καλο..γινομαι πιο δυνατη και ξερω ποτε να λεω ΟΧΙ!

xelashai
04-02-12, 12:08
Kαλημέρα κοριτσάρες!:welcome:
Αλλή μια μέρα με καλή διάθεση!:turtle::turtle:
Τελικά η διατροφή παίζει τεράστιο ρόλο!
Η σαβουρίτσες μόνο τη διαθεση μας χαλάνε και μας κάνουν να νοιώθουμε πιο βαριές και άκεφες ειδικά αν τις φάμε σε ποσότητα!

Με λένε Στελλα και έχω 1 μηνα και 4 μέρες "καθαρή" !:green::rolf::rolf::rolf:

:clap::clap::clap::clap::clap:..καμαρι μου τις μετρας ε?

eli_din3
04-02-12, 12:09
ας πουμε οτι εκανα τατουαζ με σχεδιο..ραγαδες!:rolf:

xaxax εισαι θεα

gym
04-02-12, 12:10
Kαλημέρα κοριτσάρες!:welcome:
Αλλή μια μέρα με καλή διάθεση!:turtle::turtle:
Τελικά η διατροφή παίζει τεράστιο ρόλο!
Η σαβουρίτσες μόνο τη διαθεση μας χαλάνε και μας κάνουν να νοιώθουμε πιο βαριές και άκεφες ειδικά αν τις φάμε σε ποσότητα!

Με λένε Στελλα και έχω 1 μηνα και 4 μέρες "καθαρή" !:green::rolf::rolf::rolf:

:rolf::rolf:
νταξει νομιζω οτι μπορουμε πλεον να ξεκινησουμε κ γκρουπ θεραπυ! θα το ονομασουμε χμ...ΑΣ...ανωνυμες σαβουροεξαρτημενες!:rolf::rolf::rolf::rolf:

παντως αυτο που λες στελλα ειναι αληθεια...


γιατι να το φατε?για να ξυπνατε την αλλη μερα με αερια...πρησμενες...στα ποδια σε κοιλια..και να ειστε παρεα με την τουαλετα??????

γιατι συνηθως ετσι γινεται οταν εχει προηγηθει υπερφαγικο επεισοδιο...

αλλο το να φας κατι μικρο ετσι για την τερψη κ αλλο για την λαιμαργια!

ειπαμε γυρισαμε σελιδα,.,,.πανε αυτα!κοιταμε μπροστα και μονο!:thumbup::thumbup:

Stella
04-02-12, 12:11
εχω παραπονο ομως που δεν εχω υποστηριξη απο το σπιτι...:(
θα τα ειχα καταφερει απο καιρο..
βεβαια ισως να μου κανει και καλο..γινομαι πιο δυνατη και ξερω ποτε να λεω ΟΧΙ!

Άντε βρε Δαφνούλα μη δίνεις σημασία στο τι τρώνε αυτοί.
Αμα δεις τι έχει η μανα μου στο σπίτι όταν πάω....ασε χαμός από φαγητά και γλυκά!
Αφου τους λέω ότι είναι πολυ τυχεροί που δε ζω μαζί τους γιατί θα τους τα είχα κόψει όλα αυτά τα ανθυγιεινα....

eli_din3
04-02-12, 12:11
χαχαχαχα...εχεις δικιο παντως!
εχω δει τρομερη βελτιωση στο δερμα μου..ουτε κρεμες για κυτταρίτιδα ουτε τιποτα...μονο απο τη διατροφη!
η ζαχαρη μας γερνάει...

καλε ναι...κοιταχτηκα πριν λιγες μερες στον καθρεφτη και ειδα... κυτταρυτιδα γιοκ. και ξερεις οταν κατι δεν το παρατηρεις.. πχ εγω δεν εκανα διατροφη γιαυτο τον λογο αρα δεν ειχα εμμονη (:P) αρα δεν το κοιτουσα καν.. (κλασσικη το θυμαμαι μονο 1 μηνα πριν το καλοκαιρι καθε φορα) ειδα ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα.. συγκλονιστηκα ομως φιλε πραγματικα

gym
04-02-12, 12:13
εχω παραπονο ομως που δεν εχω υποστηριξη απο το σπιτι...:(
θα τα ειχα καταφερει απο καιρο..
βεβαια ισως να μου κανει και καλο..γινομαι πιο δυνατη και ξερω ποτε να λεω ΟΧΙ!

δυστυχως στην ζωη μας δεν ειναι ευκολα ολα οπως και αυτο το κομματι...

το θεμα ειναι να το αποφασισεις οτι το θες ΠΟΛΥ ΕΣΥ...
πες θελω να φτιαξω το σωμα μου για την ΔΑΦΝΗ...για κανεναν αλλον...

αν το κανεις για τους αλλους,απλα θα ξαναγυρισεις πισω...ειναι στανταρ!

αν το κανεις για σενα,θα ειναι μονιμο γιατι θα εχεις αποκτησει αυτον τον τροπο ζωης χωρις πιεση!

ασε τους αλλους να φανε τηγανητα και θκατακια...εσυ δεν τα χρειαζεσαι αυτα!


ξερεις τι χρειαζεται το σωμα σου καθε στιγμη και του δινεις το καλυτερο ποιοτικα καυσιμο!

αυτο να θυμασαι καθε φορα που θες να σαβουριασεις!σκεψου οτι βαζεις νοθεμενη βενζινη στο αμαξι σου!;););)

Stella
04-02-12, 12:14
:clap::clap::clap::clap::clap:..καμαρι μου τις μετρας ε?

Αχ άσε ανυπομωνω να έρθει η 1η Μαρτίου να δω αν κάνουμε δουλειά!:green:
Νταξει μωρε χαίρομαι.....είχα πρόβλημα και πήγαινα 1 βήμα μπροστα 2 πίσω...και ήταν κρίμα γιατί εδινα πολύ στην προπόνηση και αυτό δε φαινόταν....;)

gym
04-02-12, 12:15
Άντε βρε Δαφνούλα μη δίνεις σημασία στο τι τρώνε αυτοί.
Αμα δεις τι έχει η μανα μου στο σπίτι όταν πάω....ασε χαμός από φαγητά και γλυκά!
Αφου τους λέω ότι είναι πολυ τυχεροί που δε ζω μαζί τους γιατί θα τους τα είχα κόψει όλα αυτά τα ανθυγιεινα....


λοιπον....εγω οταν παω κανω το εξης γιατι ο μονος που θα ζητησει το κατιτις του ειναι ο πατερας της gym...χαχαχα

και η αδερφη βεβαια..κομμα κανουνε !:weights::weights:

παω κοιταω ολα τα ντουλαπια ψυγειο κ....πεταω τα παντα!

δεν κανω πλακα...μπαινει ταξη!τα πεταω για να μαθουν!

δεν χρειαζονται σοκολατεεεεεεεεεεες λεωωωωωωωωωωω!το ακους gyms'sis???????????

αλλιως να μαθουν να μην παιρνουν!:green::green::green:

gym
04-02-12, 12:17
Αχ άσε ανυπομωνω να έρθει η 1η Μαρτίου να δω αν κάνουμε δουλειά!:green:
Νταξει μωρε χαίρομαι.....είχα πρόβλημα και πήγαινα 1 βήμα μπροστα 2 πίσω...και ήταν κρίμα γιατί εδινα πολύ στην προπόνηση και αυτό δε φαινόταν....;)

τωρα εχεις κ εμας εδω να σε στηριζουμε!:toast:

eli_din3
04-02-12, 12:18
λοιπον....εγω οταν παω κανω το εξης γιατι ο μονος που θα ζητησει το κατιτις του ειναι ο πατερας της gym...χαχαχα

και η αδερφη βεβαια..κομμα κανουνε !:weights::weights:

παω κοιταω ολα τα ντουλαπια ψυγειο κ....πεταω τα παντα!

δεν κανω πλακα...μπαινει ταξη!τα πεταω για να μαθουν!

δεν χρειαζονται σοκολατεεεεεεεεεεες λεωωωωωωωωωωω!το ακους gyms'sis???????????

αλλιως να μαθουν να μην παιρνουν!:green::green::green:

ρε κριμα ειναι.... αμαρτια......
πηγαινε τουλαχιστον να τα δωσεις σε κανεναν αστετο για παρει και ενεργεια...:/

xelashai
04-02-12, 12:19
Άντε βρε Δαφνούλα μη δίνεις σημασία στο τι τρώνε αυτοί.
Αμα δεις τι έχει η μανα μου στο σπίτι όταν πάω....ασε χαμός από φαγητά και γλυκά!
Αφου τους λέω ότι είναι πολυ τυχεροί που δε ζω μαζί τους γιατί θα τους τα είχα κόψει όλα αυτά τα ανθυγιεινα....

εχω προσπαθησει...δεν βαζουν μυαλο...εχω πεταξει και σοκολατες στα σκουπιδια απο τα νευρα μου αλλα δεν το ξανακανω...απλα τωρα κλεινομαι στο δωματιο και κρατιεμαι...(σκεφτομαι οτι υπαρχουν παιδια που δεν εχουν να φανε..δεν γινεται εγω να πεταω για να μην παχυνω..ντροπη!)
τελοςπαντων...στο στοχο μου και βλεπουμε..

gym
04-02-12, 12:19
ρε κριμα ειναι.... αμαρτια......
πηγαινε τουλαχιστον να τα δωσεις σε κανεναν αστετο για παρει και ενεργεια...:/

δεν εχουμε στο χωριο αστεγους...!

:green:

Stella
04-02-12, 12:19
Ναι, χωρίς εσας μάλλον θα είχα και άλλη ψυχολογία...
Τι να πω....σάς ευχαριστώ όλες!:love::love::love:

gym
04-02-12, 12:20
εχω προσπαθησει...δεν βαζουν μυαλο...εχω πεταξει και σοκολατες στα σκουπιδια απο τα νευρα μου αλλα δεν το ξανακανω...απλα τωρα κλεινομαι στο δωματιο και κρατιεμαι...(σκεφτομαι οτι υπαρχουν παιδια που δεν εχουν να φανε..δεν γινεται εγω να πεταω για να μην παχυνω..ντροπη!)
τελοςπαντων...στο στοχο μου και βλεπουμε..

εγω βασικα το κανω για την υγεια τους!

ε δεν μπορω να βλεπω σοκοφρετες τωρα εκει μεσα...να παρουν μαυρη σοκολατα !καλυτερα!

αχ η μαμα μου τα λεει..αυτη η αδερφη μου φταιει!:P:P:P

eli_din3
04-02-12, 12:20
δεν εχουμε στο χωριο αστεγους...!

:green:

ε κρατα τα για την θεσσαλονικη! κριμα ειναι..αλλοι οχι μονο δεν εχουν να φανε αλλα και να εχουν κανουν αμαν και πως να περισσεψει κατι να παρουν μια σοκολατα στα παιδια τους (με επιασε το συμπονετικο μου σημερα)

xelashai
04-02-12, 12:21
καλε ναι...κοιταχτηκα πριν λιγες μερες στον καθρεφτη και ειδα... κυτταρυτιδα γιοκ. και ξερεις οταν κατι δεν το παρατηρεις.. πχ εγω δεν εκανα διατροφη γιαυτο τον λογο αρα δεν ειχα εμμονη (:P) αρα δεν το κοιτουσα καν.. (κλασσικη το θυμαμαι μονο 1 μηνα πριν το καλοκαιρι καθε φορα) ειδα ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα.. συγκλονιστηκα ομως φιλε πραγματικα

μπραβο βρε!και να δεις ποσο ακομα θα βελτιωθει το δερμα σου..

gym
04-02-12, 12:22
ε κρατα τα για την θεσσαλονικη! κριμα ειναι..αλλοι οχι μονο δεν εχουν να φανε αλλα και να εχουν κανουν αμαν και πως να περισσεψει κατι να παρουν μια σοκολατα στα παιδια τους (με επιασε το συμπονετικο μου σημερα)

καλα καλα~!

θα κουβαλαω εγω δυο σοκοφρετες να τις δωσω εδω ε?για τετοια ποσοτητα μιλαμε!η μαμα μου καραδοκει!:green:

υ.γ. ειχα δωσει παλια παστελι σε αστεγο και μονο που δεν με εβρισε που δεν του εδωσα λεφτα...ηταν κ σπιτικο!;)

Stella
04-02-12, 12:23
εχω προσπαθησει...δεν βαζουν μυαλο...εχω πεταξει και σοκολατες στα σκουπιδια απο τα νευρα μου αλλα δεν το ξανακανω...απλα τωρα κλεινομαι στο δωματιο και κρατιεμαι...(σκεφτομαι οτι υπαρχουν παιδια που δεν εχουν να φανε..δεν γινεται εγω να πεταω για να μην παχυνω..ντροπη!)
τελοςπαντων...στο στοχο μου και βλεπουμε..

Ε, καλά μην τα πετάς...δεν έχει νόημα...αφού θα πάνε να ξαναπάρουν!
Εγω απλά αδιαφορώ και δεν τα πλησιάζω!
Όπως απαιτώ να σεβονται τις επιλογές μου στη διατροφή...σεβομαι και΄γω τις δικές τους και προσπαθώ να τους εξηγήσω τα λάθη τους...
Εμένα μωρε είναι και μεγάλοι άνθρωποι...μεγάλωσαν σε πείνα και έχουν το κατοχικό συνδρομο...δύσκολο να τους αλλάξεις μυαλά!

eli_din3
04-02-12, 12:25
καλα καλα~!

θα κουβαλαω εγω δυο σοκοφρετες να τις δωσω εδω ε?για τετοια ποσοτητα μιλαμε!η μαμα μου καραδοκει!:green:

υ.γ. ειχα δωσει παλια παστελι σε αστεγο και μονο που δεν με εβρισε που δεν του εδωσα λεφτα...ηταν κ σπιτικο!;)

χ0α0χ0αχ0α0χαχα0χ0α0χαχαχ9α9χα9χ9α πηγε και εδωσε παστελι στον αστεγο... αχαχαχαχχα
αχαχαχαχαχαχ
κανα κοτατζ μηπως? κανα ασπραδακι??
καμια βρωμη?

xelashai
04-02-12, 12:26
Ναι, χωρίς εσας μάλλον θα είχα και άλλη ψυχολογία...
Τι να πω....σάς ευχαριστώ όλες!:love::love::love:

στελλιτσα μου...:love:

gym
04-02-12, 12:27
χ0α0χ0αχ0α0χαχα0χ0α0χαχαχ9α9χα9χ9α πηγε και εδωσε παστελι στον αστεγο... αχαχαχαχχα
αχαχαχαχαχαχ
κανα κοτατζ μηπως? κανα ασπραδακι??
καμια βρωμη?

ε κ τι να εδινα...?
παστελι ετρωγα τοτεεεε ρε!:unsure::unsure::green:

καλο θα του κανε κιολας...αχ ετσι κ το πεταξε...γρρρρ!

xelashai
04-02-12, 12:27
καλα καλα~!

θα κουβαλαω εγω δυο σοκοφρετες να τις δωσω εδω ε?για τετοια ποσοτητα μιλαμε!η μαμα μου καραδοκει!:green:

υ.γ. ειχα δωσει παλια παστελι σε αστεγο και μονο που δεν με εβρισε που δεν του εδωσα λεφτα...ηταν κ σπιτικο!;)

το εχω παθει κι εγω αυτο...εδωσα σε παιδακι στα φαναρια σοκολατα αντι για λεφτα..και ξίνισε μουτρακια

gym
04-02-12, 12:28
στελλιτσα μου...:love:

γουτσου γουτσου στελλιτσα μου!:toast::toast:

eli_din3
04-02-12, 12:28
ε κ τι να εδινα...?
παστελι ετρωγα τοτεεεε ρε!:unsure::unsure::green:

καλο θα του κανε κιολας...αχ ετσι κ το πεταξε...γρρρρ!


και εγω θα σε εβριζα θα σ λεγα φερε κανα πιτογυρο και καμια παστα να στανιαρω ρε κοπελια :P

ακους εκει παστελιιι ...αχαχαχααχαχαχαχ ακομα γελαω

gym
04-02-12, 12:29
και εγω θα σε εβριζα θα σ λεγα φερε κανα πιτογυρο και καμια παστα να στανιαρω ρε κοπελια :P

ακους εκει παστελιιι ...αχαχαχααχαχαχαχ ακομα γελαω

καλα εσυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!:green::green:

eli_din3
04-02-12, 12:30
το εχω παθει κι εγω αυτο...εδωσα σε παιδακι στα φαναρια σοκολατα αντι για λεφτα..και ξίνισε μουτρακια

ελα το πιο ωραιο με πρεζονι....ε
-εχεις 20 λεπτα να βγαλω εισιτηριο?
-οχι..εχω εισιτηριο αν θες..
-20 λεπτα θελω..
-μα εχω εισιτηριο να σου δωσω
-και φευγει

katerina.
04-02-12, 13:49
εχεις γενικα αγχος αυτην την περιοδο?
μηπως επειδη εχεις πορωθει με προπονηση πιο πολυ?μου εχει τυχει πολλες φορες να κανω τετοια τρελα...

αν ειναι κατι της καθημερινοτητας σου που σε απασχολει,οταν το λυσεις θα ηρεμησεις...

αν ειναι κατι που πιστευεις οτι σε επηρεαζει λογω προπονησης κ αυτο [ες το μας να το δουμε...
μπορει να ζοριζεσαι υπερβολικα κ να εισαι σε υπερενταση αλλα κ μπορει να εισαι απο τηναλλη τσιτα λογω καθημερινοτητας σου...

το τσαι να ξερεις βοηθαει σε αυτο οπως το χαμομηλακι...η λουιζα...σε ηρεμει!

σε καμια περιπτωση δεν θα σου προτεινα να πας σε χαπακια για να κοιμηθεις!δεν υπαρχει λογος!

μπορεις να το καταπολεμησεις και με βοτανα διαφορα ειδικα για αυπνιες!
αν εχεις κοντα σου δρομο του τσαγιου βουρρρρρρ!


πες ρε τιποτα συνταγες με τσαγια ..δηλ τι συνδιασμους να κανουμε χυμα η φακελακια ποσο αφηνεις τα χυμα και τα λοιπα...ποια να παρω ...

οσον αφορα την αυπνια γενικα ειμαι λιγο στην τσιτα ατομο ...δεν μου αρεσει να καθομαι ολο θελω να κανω κατι..

απλα ειπα κανενα τροπο να το αντιμετωπισω γιατι στο τελος θα πεσω κατω

marvin
04-02-12, 13:58
πες ρε τιποτα συνταγες με τσαγια ..δηλ τι συνδιασμους να κανουμε χυμα η φακελακια ποσο αφηνεις τα χυμα και τα λοιπα...ποια να παρω ...

οσον αφορα την αυπνια γενικα ειμαι λιγο στην τσιτα ατομο ...δεν μου αρεσει να καθομαι ολο θελω να κανω κατι..

απλα ειπα κανενα τροπο να το αντιμετωπισω γιατι στο τελος θα πεσω κατω

Κατρινα μας το ιδιο ημουν και εγω..γεματη προβληματα και τσιτα απο χαρακτηρα.Μετα απο μια μετακομιση που εκανα..και καποια διευθετηση προβληματων ..τωρα δεν μπορω να σηκωθω το πρωι αν δεν δουλευω!!!Το σωμα και το πνευμα εκδικουνται!!!:turtle:Βρες μια μεση λυση γιατι οντως θα σε ριξει!!!

katerina.
04-02-12, 14:05
Κατρινα μας το ιδιο ημουν και εγω..γεματη προβληματα και τσιτα απο χαρακτηρα.Μετα απο μια μετακομιση που εκανα..και καποια διευθετηση προβληματων ..τωρα δεν μπορω να σηκωθω το πρωι αν δεν δουλευω!!!Το σωμα και το πνευμα εκδικουνται!!!:turtle:Βρες μια μεση λυση γιατι οντως θα σε ριξει!!!


προβληματα σοβαρα δεν εχω ...ειμαι απο τη φυση μου ετσι ..αλλα το ξερεις και εσυ απο πρωτο χερι οτι ανα εχεις παιδια και ειδικα μικρα εισαι ολη μερα στο τρεξιμο ...και το βραδυ που θελω να ηρεμησω λιγο να χαλαρωσω και να κοιμηθω..εχω ακομη την ιδια ενεργεια και το βραδυ

gym
04-02-12, 16:42
πες ρε τιποτα συνταγες με τσαγια ..δηλ τι συνδιασμους να κανουμε χυμα η φακελακια ποσο αφηνεις τα χυμα και τα λοιπα...ποια να παρω ...

οσον αφορα την αυπνια γενικα ειμαι λιγο στην τσιτα ατομο ...δεν μου αρεσει να καθομαι ολο θελω να κανω κατι..

απλα ειπα κανενα τροπο να το αντιμετωπισω γιατι στο τελος θα πεσω κατω

xm...οκ θα κανω καμια λιστα αν ειναι κ θα την ποσταρω!

κατρινακι απο υπερενταση θα ειναι τοτε...!

και να ξερεις οπως λεει κ η νικη καποια στιγμη το σωμα θα κανει αυτο που θελει κ πρεπει!

θα κρασαρεις ρε...δεν γινεται ολο με χιλια!κοψε λιγο!:green:

eri_87
04-02-12, 17:46
ερη μου να σου πω...
οι ραγαδες δεν φευγουν κ οι γιατροι το λενε...
οτι κανεις απο θεμα προληψης...αν βγουν αστο ...ειδικα αν εχουν ασπρισει...
αν ειναι στο σταδιο που ειναι ακομα κοκκινες κατι μπορεις να κανεις αλα ψυλλοι στα αχυρα...
δεν το εχω ψαξει το θεμα πολυ γιατι εχω φιλους γιατρους και μου εχουν μιλησει για το θεμα ραγαδες...ευρυαγγειες κ τετοια ωραια ...
αλλα αν ξερει καμια κοπελα ας μας πει...

και να υπηρχε ομως μηχανημα σιγουρα δεν θα ηταν τοσο φθηνο!
δεν θα το επαιρνα παντως...πιστευω οτι σε αυτα τα θεματα οτι πληρωνεις παιρνεις!

Την ίδια πληροφόρηση έχω για τις ραγάδες... :green:αν κ δεν είχα αυτό κατά νου! Βασικά μου έκανε εντύπωση το προιόν, αλλά είναι κ θέμα διαφημιστικό. Απλά το έβαλα να δω τί λέτε κι εσείς, δε σκέφτομαι να το πάρω, αν και όπως είπαν τα κορίτισια το μόνο που πιστεύω ότι κάνει είναι κάτι σαν βαθιά απολέπιση που βοηθά περισσότερο να απορροφηθούν άλλα προιόντα που θα χρησιμοποιήσουμε. Τεσπα...

Να ξαναρωτήσω κάτι μπας και πάρω απαντησούλα....
Καμιά γνώμη για λιπομέτρηση στην Αθήνα; Έχει κάνει κάποια κάπου συγκεκριμένα ή να μου προτείνει κάτι που ξέρει με προσωπικό μνμ αν θέλει...
Ευχαριστώ! http://freesmileyface.net/smiley/tv-and-movies/simpsons-maggie.gif (http://freesmileyface.net/free-tv-and-movies-smileys.html)

aggeliki
04-02-12, 21:12
καλησπερα κοριτσαρες!!!!!δεν προλαβαινω να σας διαβαζω μωρε ...τοσες σελιδες ...εχετε γινει η παρεα μου πλεον...οποτε μπορω μπαινω κατευθειαν στο φορουμ!!!θελω να σας ποσταρω μια συνταγη ταχινοπιτα που ειναι ελαφρια ..αλλα πρωτα θελω την συγκαταθεση της gum και να μας πει αν μπορουμε να φαμε και ποσο????εχει μεσα σταφιδες,ταχινι,καρυδια κανελλα,χυμο πορτοκαλιου.ζαχαρη μαυρη μιση κουπα(προαιρετικο),αλευρι(μπορουμε να βαλουμε και ολικης)..αυτα περιπου ειναι τα υλικα...την βαζω στις συνταγες και μου λετε!!! ειναι πεντανοστιμη παντως ...

xelashai
04-02-12, 21:48
γεια σου αγγελικουλα..:welcome:
και κανα γλυκακι βρε κοριτσια....αυτο το πιτακι βρωμης ακομα να το φτιαξω...

Miss Fit
04-02-12, 21:49
Hallo meine Liebe Gym!!:welcome:
Γεια σας κορίτσια!!
Θέλετε κι άλλη φανατική στην παρέα σας; Διαβάζω την σελίδα απο την πρώτη μέρα που ξεκίνησε η Ελένη και ομολογώ οτι και εγώ έχω κολλήσει άσχημα...
Να συστηθώ: Με λένα Τεό, γυμνάζομαι πολλά χρόνια, το τελευταίο έτος ακολουθώ και μια διατροφή της κ.Κασκάνης και έχω δει μεγάλη αλλαγή στο σώμα μου. Και τώρα πια διαβάζω όλες τις συμβουλές τις gym και προσπαθώ να τις
εφαρμόσω.
Ελένη να σε ρωτήσω κάτι γιάτι έχω μπερδέψει τα μπούτια μου. Πήρα μια πρωτείνη αλλά δεν έχω ιδέα πως να την παίρνω:unsure: Προπόνηση κάνω 5 φορές την εβδομάδα απο 10.30 μέχρι 12.15 το μεσημέρι περίπου. Μεσημεριανό τρώω κατα της 13.30. Να την πείνω μετά το γυμν. και να τρώω μετά απο μιάμιση ωρίτσα ή πρέπει να περάσουν 3 ώρες; Και τι γίνεται με τις μέρες που δεν πάω γύμν. Πίνω πάλι; Ειμαι 52κ με 1.65 ύψος αδύνατη και αρκετά γραμμωμένη στον κορμό και στην κοιλιά αλλά ο ποπός και τα πόδια τα παλεύω πολύ...Θελουν ακόμη πολύύύ δουλειά. Καμία σχέση με πάνω. Θα στείλω και φωτό με την πρώτη ευκαιρία.
Είστε όλες σούπερ! Keep going!!!

aggeliki
04-02-12, 21:50
γεια σου αγγελικουλα..:welcome:
και κανα γλυκακι βρε κοριτσια....αυτο το πιτακι βρωμης ακομα να το φτιαξω...

πιτακι βρωμης = το καλυτερο πρωινο και το πιο χορταστικο...να το φτιαξεις δεν ξερεις τι χανεις..!!!!

aggeliki
04-02-12, 21:51
Hallo meine Liebe Gym!!:welcome:
Γεια σας κορίτσια!!
Θέλετε κι άλλη φανατική στην παρέα σας; Διαβάζω την σελίδα απο την πρώτη μέρα που ξεκίνησε η Ελένη και ομολογώ οτι και εγώ έχω κολλήσει άσχημα...
Να συστηθώ: Με λένα Τεό, γυμνάζομαι πολλά χρόνια, το τελευταίο έτος ακολουθώ και μια διατροφή της κ.Κασκάνης και έχω δει μεγάλη αλλαγή στο σώμα μου. Και τώρα πια διαβάζω όλες τις συμβουλές τις gym και προσπαθώ να τις
εφαρμόσω.
Ελένη να σε ρωτήσω κάτι γιάτι έχω μπερδέψει τα μπούτια μου. Πήρα μια πρωτείνη αλλά δεν έχω ιδέα πως να την παίρνω:unsure: Προπόνηση κάνω 5 φορές την εβδομάδα απο 10.30 μέχρι 12.15 το μεσημέρι περίπου. Μεσημεριανό τρώω κατα της 13.30. Να την πείνω μετά το γυμν. και να τρώω μετά απο μιάμιση ωρίτσα ή πρέπει να περάσουν 3 ώρες; Και τι γίνεται με τις μέρες που δεν πάω γύμν. Πίνω πάλι; Ειμαι 52κ με 1.65 ύψος αδύνατη και αρκετά γραμμωμένη στον κορμό και στην κοιλιά αλλά ο ποπός και τα πόδια τα παλεύω πολύ...Θελουν ακόμη πολύύύ δουλειά. Καμία σχέση με πάνω. Θα στείλω και φωτό με την πρώτη ευκαιρία.
Είστε όλες σούπερ! Keep going!!!

καλως μας ηρθες!!!!!! αντε να γινουμε πολλες πολλες!!