PDA

Επιστροφή στο Forum : Mutant Mayhem (PVL)



ka2sel
09-01-12, 19:11
εντυπωσεις για το προιον?πως το βλεπετε?


37737


37738

beefmeup
09-01-12, 20:52
copy paste του jack3d ειναι..

ka2sel
10-01-12, 03:26
copy paste του jack3d ειναι..

συμφωνω...με μικρες διαφορες ομως...το συγκεκριμενο μου τραβηξε τη προσοχη και το πηρα...φθηνοτερο απο το jack3d...;)

beefmeup
10-01-12, 11:21
μωρε αμα κανει δουλεια,μια χαρα ειναι...

vaggan
10-01-12, 12:05
κοιταζωντας τα συστατικα δε θελει και πολυ να καταλαβεις οτι το εξπαντ pre workout ειναι κλασης ανωτερο:thumbup:

reignman007
17-04-12, 14:55
Μολις αγορασα το συγκεκριμενο προιον.Με τραβηξε μεταξυ αλλων και η πολυ ελκυστικη τιμη των 29 ευρω σε γνωστη αλυσιδα.
Σημερα το βραδυ θα κανω χρηση για πρωτη φορα.Εχει κανεις κατι να επισημανει?
Σημειωνω οτι η προπονηση μου ξεκιναει στις 10.30μμ
Ευχαριστω εκ των προτερων

Xxlakis
17-04-12, 15:11
Μολις αγορασα το συγκεκριμενο προιον.Με τραβηξε μεταξυ αλλων και η πολυ ελκυστικη τιμη των 29 ευρω σε γνωστη αλυσιδα.
Σημερα το βραδυ θα κανω χρηση για πρωτη φορα.Εχει κανεις κατι να επισημανει?
Σημειωνω οτι η προπονηση μου ξεκιναει στις 10.30μμ
Ευχαριστω εκ των προτερων

Τι ωρα σκοπευεις να κοιμηθεις?

reignman007
17-04-12, 15:28
Τι ωρα σκοπευεις να κοιμηθεις?

Γενικα προσπαθω κατα τη 1 να πεφτω για υπνο,κανα 15λεπτο δλδ μετα το βραδινο γευμα.

s0k0s
17-04-12, 15:32
Γενικα προσπαθω κατα τη 1 να πεφτω για υπνο,κανα 15λεπτο δλδ μετα το βραδινο γευμα.

Μην σε ενοχλησει φιλε! Γραψε αυριο πως σου φανηκε το προιον και πως κοιμηθηκες ;)

reignman007
17-04-12, 15:58
Θα γραψω review μετα απο ενα 3ημερο χρησης για πιο αντικειμενικα συμπερασματα...

reignman007
20-04-12, 13:04
Εκανα 3 προπονησεις με το Mayhem.Ωμοι,χερια(δικ-τρι) και στηθος αντιστοιχα σε 3 συνεχομενες μερες.Η διατροφη μου αυτη την περιοδο ειναι φουλ θερμιδες,η προπονηση ειναι μια μυικη ομαδα την ημερα,με φασμα επαναληψεων 6-12.Διαρκεια προπονησης απο 50-70 λεπτα σε νορμαλ συνθηκες.Ειμαι 30 χρονων 1.92 υψος,92 κιλα με στοχο τα 94-95.Πρωτη φορα χρησης αντιστοιχου σκευασματος,πινω περιπου 2 καφεδες και κανα redbull τη μερα προσπαθω να το φτασω στον εναν.Αναφερω αυτες τις πληροφοριες γιατι θεωρω οτι παιζουν ρολο στο να καταλαβει καποιος ακομα περισσοτερα σχετικα με την αποτελεσματικοτητα του προιοντος.
Λοιπον οσον αφορα το θεμα stims-λογω της ποσοτητας καφεδων και redbul που πινω καθημερινα-δεν μπορω να πω οτι με τσιταρε οσο περιγραφουν καποιοι φιλοι στο φορουμ,για αλλα παρομοια προιοντα.Δεν ειχα καμια παρενεργια τυπου τρεμουλο ταχυπαλμια κλπ ειχα ακριβως οση ενεργεια και διαυγεια χρειαζεται για να βγει μια καλη προπονηση.Και ολα τα βραδια κοιμηθηκα κανονικα.
Στο θεμα αιματωση-πρηξιμο.Και τις 3 μερες ειχα πρηξιμο σε καλο επιπεδο.Οχι κατι υπερβολικο αλλα ηταν ξεκαθαρα αιματωση.
Στο θεμα αντοχη στην προπονηση και ανακαμψη μεταξυ των σετ.Εδω παρατηρησα την μεγαλυτερη διαφορα.Ενω εχω ξεκαθαρη γραμμη προπονησης τα διαλειμματα μου να ειναι τοσο οσο να εχω ανακαμψει πληρως(δηλαδη περι το 1.30"-1.45" μεταξυ των σετ και περιπου το διπλασιο μεταξυ ασκησεων) τις 3 αυτες προπονησεις ειχα την ταση-διαθεση-δυναμη-ενεργεια να μπαινω αρκετα πιο γρηγορα στο επομενο σετ.
Placebo effect?Ισως σε καποιο μικρο ποσοστο.Δεν θα εδινα μεγαλυτερο του 20%.

Συνοψιζοντας.Αν το προιον αυτο εχει ως σκοπο του το βοηθησει να κανεις ΚΑΛΕΣ προπονησεις,το πετυχαινει.Και οταν λεω καλες φυσικα δεν εννοω να αυξησω τα κιλα θεαματικα,η να βγαλω 4 επαναληψεις παραπανω σε 8αρι σετ η να κανω 2 ωρες ακουραστα προπονηση.Οχι.Εννοω να κανεις τις προπονησεις οπως ακριβως τις εχεις σχεδιασει στο μυαλο σου.Πετυχημενες θα ηταν σωστοτερη λεξη.
Αν το προιον δεν χανει την επιδραση του (να συνηθιζει ο οργανισμος δηλαδη) με την παροδο των εβδομαδων τοτε πολυ απλα δουλευει.Ξανααναφερω την τιμη που το βρηκα εγω 29 ευρω.

monster energy
30-04-12, 12:13
Βασικα η μεγαλη διαφορα απο το jack ειναι οτι εχει αλκαλικη αντι μονουδρικη ...σιγουρα απαιτειτε διαλειμα ....

reignman007
30-04-12, 13:32
Βασικα η μεγαλη διαφορα απο το jack ειναι οτι εχει αλκαλικη αντι μονουδρικη ...σιγουρα απαιτειτε διαλειμα ....

Καντο μου λιανα αυτο

monster energy
02-05-12, 11:08
Το διαλειμα αναφερετε για τον 007...τι θες λιανα ακριβως....?

reignman007
02-05-12, 15:04
Το διαλειμα αναφερετε για τον 007...τι θες λιανα ακριβως....?

Προφανως αναφερεσαι στις διαφορες αλκαλικης και μονουδρικης και βασει αυτου προτεινεις διαλειμμα.Το ποιες ειναι αυτες δεν καταλαβα.

reignman007
05-07-12, 17:29
Λοιπον μετα απο ολοκληρωση της χρησης του προιοντος(σχεδον 4 βδομαδες) εχω να επισημανω οτι σταματαει να δουλευει στο 100% μετα την 3η περιπου βδομαδα.Συνεχισα τη χρηση για αλλη μια βδομαδα απλα για να σιγουρευτω.Οσο δουλευε ομως,εκανε αυτο ακριβως που ηθελα.

beefmeup
05-07-12, 17:31
απλα συνηθησε ο οργανισμος σου τα στιμς..
αν κανεις ενα οφ καμια βδομαδα η δυο κ ξαναξεκινησεις μαλλον θα σε ξαναπιασει.

sobral
22-10-12, 01:55
http://www.iammutant.com/images/banner_products_mutantmayhem.jpg

http://www.iammutant.com/images/nutfacts_mutantmayhem_blueraspberry.jpg

reformulation έχουμε κι εδώ. Όχι απλά χωρίς DMAA όμως ως συνήθως, εδώ έχουμε ολοκληρωτική αλλαγή σε σχέση με το προηγούμενο.

Lainus
03-01-15, 15:21
Το χρησιμοποιώ τώρα, θα γράψω review όταν θα έχω περισσότερες εντυπώσεις.

Πάντως, ΜΗ πάρετε τη γεύση electric blue raspberry, υγρό μπαταρίας με τα όλα του...

Lainus
23-01-15, 10:56
Πάμε,
Γεύση 1/10. Το πρώτο προεξασκητικό του οποίου η γεύση με ενόχλησε... electric blue raspberry.
Διαλυτότητα 7/10. Στο τέλος άφηνε κάτι κόκκους που δε διαλυόταν ούτε με σφυρί οπότε τους κρατούσα στο σάλιο λίγη ώρα και μετά το κατάπινα.
Τσίτες 7/10. Όχι κάτι σπουδαίο ακόμα κι όταν το δοκίμασα με +200μγ καφεΐνης ή 8μγ γιοχιμβίνης.
Δύναμη-Αντοχή-Πρηξίματα 10/10 καθαρά. Ίσως το καλύτερο που έχω δοκιμάσει σ' αυτό τον τομέα. Μπορεί να παίζει ρόλο που το έβαζα με +5γρ iBcaa της MyProtein..

Σε γενικές γραμμές πιστεύω αξίζει μιά.δοκιμή αλλά ΟΧΙ σ' αυτή τη γεύση!