PDA

Επιστροφή στο Forum : met-rx scitec nutrition



Niska!
28-01-12, 22:16
Καλησπερα,ηθελα να ρωτησω τι γνωμη εχετε για την εταιρια Scitec Nutrition και την Met-rx...γενικα σε συμπληρωματα!!

Dimitrios
29-01-12, 03:08
Καλησπερα,ηθελα να ρωτησω τι γνωμη εχετε για την εταιρια Scitec Nutrition και την Met-rx...γενικα σε συμπληρωματα!!

Δυο απλές και φτηνά σχετικά μάρκες. Έχουν και τα καλά και τα άσχημά τους συμπληρώματα όπως όλες. Πες μας σε ποια αναφέρεσαι συγκεκριμένα για να τα κρίνουμε.;)

Niska!
29-01-12, 18:02
πολυβιταμινες,πρωτεινη,γλουταμινη
απο met-rx εχω δοκμασει την καθαρη whey την size up(ογκου),τις πολυβιταμινες (xtreme multivitamins) και την γλουταμινη της.
Απο scitec την οκγου μονο(jumbo) και θελω να αγορασω την γλουταμινη της (L-Glutamine) και τις πολυβιταμινες της (Multi pro)

Tasos Green
29-01-12, 18:29
H Met-Rx μου αρέσει περισσότερο αλλα και μερικα scitec προιοντα που πήρα δεν ηταν ασχημα.... κατα την γνωμη μου διαλεξε οποια εταιρία εχει το φτηνότερο/ανα ιδια δοση προιον και παρτο..;)

Niska!
29-01-12, 18:39
ωραιος...ευχαριστω

Dimitrios
29-01-12, 19:00
H Met-Rx μου αρέσει περισσότερο αλλα και μερικα scitec προιοντα που πήρα δεν ηταν ασχημα.... κατα την γνωμη μου διαλεξε οποια εταιρία εχει το φτηνότερο/ανα ιδια δοση προιον και παρτο..;)

Συμφωνώ! :thumbup: