PDA

Επιστροφή στο Forum : Μια Βοηθεια! (amino 1900)



DoDoSs
29-01-12, 02:37
Το Amino 1900 (ειναι σε χαπια) βοηθαει στο να παρεις ογκο;
Γενικα πειτε μου που βοηθαει; που χρησιμεύει;

TheWorst
29-01-12, 02:39
Τα αμινοξεα βοηθαν στην αποκατασταση.
Αλλα αυτα τα 1900 αν δεις τπτ...Σαν τα δικα μου τα 6400 θα'ναι.Φθηνα , αλλα και χωρις ποιοτητα...

TEFAAtzis
29-01-12, 02:39
Το Amino 1900 (ειναι σε χαπια) βοηθαει στο να παρεις ογκο;
Γενικα πειτε μου που βοηθαει; που χρησιμεύει;

τον ογκο θα στον δωσει το φαγητο και οχι τα συμπληρωματα,τα αμινο που λες μπορεις να τα χρησιμοποιησεις παραλληλα με μια καλη διατροφη.διαβασε το φορουμ και θα σου λυθουν πολλες αποριες

DoDoSs
29-01-12, 02:53
τον ογκο θα στον δωσει το φαγητο και οχι τα συμπληρωματα,τα αμινο που λες μπορεις να τα χρησιμοποιησεις παραλληλα με μια καλη διατροφη.διαβασε το φορουμ και θα σου λυθουν πολλες αποριες


το διαβαζω εδω και κατι μερες το φορουμ (ειμαι και καινουργιος) αλλα επειπη εχει πολλα πολλα θεματα το χω χασει καπως.... :P
αν εχεις και μπορεις να μου δωσεις μια καλη διατροφη για ογκο πολυ θα το εκτιμουσα...πληροφοριακα ειμαι 1.70-1.75 50 κιλα μονο! :/

TheWorst
29-01-12, 03:02
Αφου ειναι ετσι θες μονο ποιοτικο φαγητο...Οχι οτι αν παρεις αμινο θα εχεις αρνητικο.Απλα παρεις ,δε παρεις διαφορα απο αυτα δε προκειται να δεις.

DoDoSs
29-01-12, 03:09
Αφου ειναι ετσι θες μονο ποιοτικο φαγητο...Οχι οτι αν παρεις αμινο θα εχεις αρνητικο.Απλα παρεις ,δε παρεις διαφορα απο αυτα δε προκειται να δεις.

αρα δεν τα περνω με λιγα λογια...μιπως εχεις να μου δωσεις καμια διατροφη ογκου ;

TEFAAtzis
29-01-12, 04:12
αρα δεν τα περνω με λιγα λογια...μιπως εχεις να μου δωσεις καμια διατροφη ογκου ;

γιατι δεν κοιτας το αρθρο διατροφης ογκου του φορουμ?Ολα ετοιμα στο πιατο δεν γινονται ρε παιδια,και γω θελω μια γκομενα χωρις να παω να της την πεσω,γινεται?δεν γινεται:P

Devil
29-01-12, 06:40
βασικα να σου πω οτι δεν ειναι αμινοξεα να ξενερωσεις.... θα στο πω....

τα συστατικα τους ειναι αυτα...

Amino 2250 Extra-Strength Blend™ [Whey Protein Concentrate (Milk), Hydrolyzed Whey Protein], Dicalcium Phosphate, Stearic Acid, Lecithin (Soy), Magnesium Stearate, Pyridoxine HCL.

αρα μιλας για blend πρωτεινης σε καψουλες..... το οποιο blend σαν κυριο συστατικο εχει την whey concentrate....

με λιγα λογια μιλαμε για απατη...



γιατι δεν κοιτας το αρθρο διατροφης ογκου του φορουμ?Ολα ετοιμα στο πιατο δεν γινονται ρε παιδια,και γω θελω μια γκομενα χωρις να παω να της την πεσω,γινεται?δεν γινεται:tongue:

μητσο αμα τα καταφερεις παντως πες μου πως....:green::turtle:

DoDoSs
29-01-12, 10:58
βασικα να σου πω οτι δεν ειναι αμινοξεα να ξενερωσεις.... θα στο πω....

τα συστατικα τους ειναι αυτα...

Amino 2250 Extra-Strength Blend™ [Whey Protein Concentrate (Milk), Hydrolyzed Whey Protein], Dicalcium Phosphate, Stearic Acid, Lecithin (Soy), Magnesium Stearate, Pyridoxine HCL.

αρα μιλας για blend πρωτεινης σε καψουλες..... το οποιο blend σαν κυριο συστατικο εχει την whey concentrate....

με λιγα λογια μιλαμε για απατη...




μητσο αμα τα καταφερεις παντως πες μου πως....:green::turtle:



αρα αμα τα παρω που θα με βοηθησει? μηπως θα με βοηθησει να παρω ογκο? η παπατα πεταξα? :p

TEFAAtzis
29-01-12, 16:08
μητσο αμα τα καταφερεις παντως πες μου πως....:green::turtle:

ναι ρε,αρκει να μεινει μεταξυ μας :green:

Devil
29-01-12, 23:34
αρα αμα τα παρω που θα με βοηθησει? μηπως θα με βοηθησει να παρω ογκο? η παπατα πεταξα? :p

πουθενα.... καλητερα να παρεις μια πρωτεινη παρα να ριξεις τα λεφτα σου εκει....


ναι ρε,αρκει να μεινει μεταξυ μας :green:

εγινε...:green: