PDA

Επιστροφή στο Forum : Τραυματισμοι



gmakris190284
31-01-12, 13:09
Γεια σας.ειμαι 27 χρονων και το σωμα μου ειναι σε πολυ καλη κατασταση.προσφατα εσπασα το χερι μου γεγονος που θα με κρατησει μακρια απο γυμναστηριο περιπου 2.5 μηνες.τι μπορω να κανω για να κρατηθω οσο το δυνατον στα ιδια επιπεδα;τωρα απλα πηγαινω τρεχω και κανω λιγο κοιλια.επισης να συνεχισω την πρωτεινη σε αυτο το διαστημα;ευχαριστω πολυ!

tolis93
22-07-12, 02:04
παιδες το ρωταω εδω μιας κ ειναι οτι πιο κοντινο στο θεμα μ. σημερα πηγα για προπονησουλα κανονικα.παω να κανω ελξεις κ με ποιανει ενας ξαφνικος πονος στον αριστερο δικεφαλο εξωτερικα. παλι καλα ειχα πιο πολλες ασκησεις για ποδια σημερα κ οτι εκανα για ωμους δεν ενοχλησε.επαιξα λιγοτερα κιλα παραπανω επαναληψεις κτλπ βγηκε η προπο κομπλε.απλα δευτερα παιζει στηθος πλατη κ σαφως τα δικεφαλα χρειαζονται.ξερει κανεις τι παιζει να ναι?αν ειναι καλα μεχρι δευτερα παιζω προπο η να παιξω κανα κοιλιακο ποδια κτλπ κ να αφησω οτι εχει χερια για αλλη μερα? ευχαριστω

marvin
22-07-12, 10:50
Καλο ειναι Τολη οταν νιωσουμε καποιο πονο να αφηνουμε για λιγο την μυικη ομαδα αυτη να ξεκουραστει και να επουλωθει.Δε υπαρχει λογος και βιασυνη να το πιεζεις.Χρονο εχουμε λεμε....:green:...

tolis93
22-07-12, 13:31
Καλο ειναι Τολη οταν νιωσουμε καποιο πονο να αφηνουμε για λιγο την μυικη ομαδα αυτη να ξεκουραστει και να επουλωθει.Δε υπαρχει λογος και βιασυνη να το πιεζεις.Χρονο εχουμε λεμε....:green:...

καλα εννοειται αυτο.γιαυτο με βλεπω απο τεταρτη με τελευταια προπονηση πριν τις διακοπες να παιξω μια καλη προπονησουλα π θα εχει κ χερια μεσα.μεχρι τοτε αυριο κοιλιακους τριτη ποδια κ εννοειται χαλαρα. παντως σημερα ειναι πολυ καλυτερα σα να μην επαθα τπτ.