PDA

Επιστροφή στο Forum : επιλογή λιποδιαλύτη



6packman
07-02-12, 15:57
παιδιά καλησπέρα.είμαι 17 χρονών και ασχολούμε με τη γυμναστική (gym) 3 χρόνια .έχω ποσοστό λίπους 12% και θα ήθελα να το ρίξω γύρω στο 8 .σκέφτομαι να αγοράσω ένα σοφτ λιποδιαλύτη για να με βοηθήσει στο στόχο μου.έχω χασιμότο στο θυροοιδή θα έχω πρόβλημα εαν χρησιμοποιήσω λιποδιαλύτη?εαν όχι τι έχετε να μου προτείνετε μιας και ασχολείστε και εσείς με το χώρο? ευχαριστώ πολύ

thanos col
07-02-12, 16:02
στην περιπτωση που εχεις θυροοιδή οπως θα σου πουν λογικα και τα αλλα μελη ειναι καλυτερο να μιλησεις με τον ενδοκρινολογο σου πρωτα ;)

Chris92
07-02-12, 16:25
παρε χωρις...checkare lipo6 εγω αυτον σκεφτομαι να χτυπησω

Dimitrios
14-02-12, 01:09
παιδιά καλησπέρα.είμαι 17 χρονών και ασχολούμε με τη γυμναστική (gym) 3 χρόνια .έχω ποσοστό λίπους 12% και θα ήθελα να το ρίξω γύρω στο 8 .σκέφτομαι να αγοράσω ένα σοφτ λιποδιαλύτη για να με βοηθήσει στο στόχο μου.έχω χασιμότο στο θυροοιδή θα έχω πρόβλημα εαν χρησιμοποιήσω λιποδιαλύτη?εαν όχι τι έχετε να μου προτείνετε μιας και ασχολείστε και εσείς με το χώρο? ευχαριστώ πολύ

Kαλύτερα όπως ανέφερε και παραπάνω ο φίλος να μιλήσεις και να συμβουλευτείς το γιατρό σου και μετά να προβείς στην αγορά κάποιου λιποδιαλύτη ακόμα και αν αυτός δεν πειράζει τον θυροειδή.

Devil
14-02-12, 05:56
παρε χωρις...checkare lipo6 εγω αυτον σκεφτομαι να χτυπησω

ειναι μεχρι να φατε κανεναν εδω μεσα.....:green:


αν παρεις κατι... παρε πρωτα γνωμη απο τον γιατρο σου....

λυπαμε αλλα σε ατομο με προβλημα σε θυροειδη δεν μπορω να συμβουλεψω τιποτα....

Dimitrios
14-02-12, 14:15
ειναι μεχρι να φατε κανεναν εδω μεσα.....:green:


αν παρεις κατι... παρε πρωτα γνωμη απο τον γιατρο σου....

λυπαμε αλλα σε ατομο με προβλημα σε θυροειδη δεν μπορω να συμβουλεψω τιποτα....

Ισχύει παιδιά. Είναι πολύ λεπτές οι ισορροπίες σε τέτοιες καταστάσεις για να προτείνουμε έτσι αυθαίρετα κάτι που ενδεχομένως να δημιουργήσει πρόβλημα σε κάποιο άτομο. Μην γινόμαστε σαν αυτούςστα μαγαζιά μεσυμπληρώματα που αν δεν σου πουλήσουν το μισό μαγαζί δεν θα σε αφήσουν να φύγεις..;)