PDA

Επιστροφή στο Forum : Ειδική περίπτωση και καθαρή πρωτείνη



mavrospete
08-02-12, 19:44
Γεια σας. ειμαι 21 χρονων, και στα δεκαπεντε μου εχασα αποτομα γυρω στα 20 κιλα (απο τα 97 στα 78) και ως αποτελεσμα, ειχα χασει σχεδον
ολον τον μυικο ογκο, να εχω αδυναμα και αδυνατα ακρα και σε μερικα σημεια ειχε μεινει λιπος (πλευρα, στομαχι, στηθος). Στο στηθος ειδικα
νομιζω πως εχω γυναικομαστια.

Το βαρος μου στα χρονια μεχρι σημερα περασαν μερικες αυξομειωσεις και εδω και ενα εξαμηνο περιπου, ακολουθω μια ιατρικη εφαρμογη στα
πλευρα και στο στομαχι μου με αποτελεσμα να εχει μειωθει πολυ το λιπος σε αυτες τις περιοχες, και λογικα καποια στιγμη θα "στεγνώσουν".

Το θέμα μου είναι πως ακολουθώντας μια διατροφή έχω χάσει και άλλα κιλά, και είμαι στα 72 με ύψος 1.83. Αυτο που θελω ειναι να αποκτησω
τον ογκο που μου λειπει (και τον ογκο που θελω ;) ) σε καποιες περιοχες, οπως χερια και πλατη, και σκεφτηκα την καθαρη πρωτεινη
(δεν θελω να μπλεξω με αλλα). ρωτησα και την διατροφολογο μου και μου ειπε πως αν θελω μπορω να παιρνω καθαρη με μετρο.
Δλδ μετα την γυμναστικη των συγκεκριμενων περιοχων να πινω ενα ροφημα πρωτεινης (δλδ 3-4 φορες την βδομαδα) και να συνεχισω την
σωστη διατροφη.

εσεις τι λετε? μου προτεινε απο μαρκα την lamberts.

RAMBO
08-02-12, 19:56
ποιος ο λογος να σου πει κατι τετοιο? δηλαδη αμα φας παραπανω κοτοπουλο θα παθεις τπτ?,τωραη εταιρια που αναφερεις ειναι κατι αντοιστοιχο της herbal life και την εχουν σε φαρμακεια?:unsure:

*με το να περνεις τοσο λιγο απλα πετας τα λεφτα σου,και ολα αρχιζουν απο την διατροφη αλλιως δεν θα παρεις ουτε κιλο

nopain
08-02-12, 19:58
η πρωτείνη που λες μπορείς να τη βρεις και από το φαγητό σου
για μένα κάνε σκληρές προπονήσεις, σωστή διατροφή όπως λες ότι κανεις και να ξεκουράζεσαι
τα αποτελέσματα δεν θα αργήσουν να έρθουν
επιπλέον ψάξε το φόρουμ καθώς μπορείς να βρεις πάρα πολλά μυστικά που θα σε βοηθήσουν στην επίτευξη των στόχων σου :welcome: