PDA

Επιστροφή στο Forum : την βοηθεια σας παρακαλω



marios89
14-02-12, 01:08
λοιπον παιδια..ειμαι 23 χρονων κανω 1μισι χρονο γιμναστιριο αλα αποτελεσμα δεν βλεπω..επειδι βαρε8ικα να κανω γιμναστικη χωρις παοτελεσμα 8ελω να μου πει καποιος εμπειρος τι σιμπλιρωματα να παρω για να δω διαφορα φουσκοματα κ κ κ κ...(να προσ8εσω οτι και προτεινη παιρνω και souper pump)

Dimitrios
14-02-12, 01:11
λοιπον παιδια..ειμαι 23 χρονων κανω 1μισι χρονο γιμναστιριο αλα αποτελεσμα δεν βλεπω..επειδι βαρε8ικα να κανω γιμναστικη χωρις παοτελεσμα 8ελω να μου πει καποιος εμπειρος τι σιμπλιρωματα να παρω για να δω διαφορα φουσκοματα κ κ κ κ...(να προσ8εσω οτι και προτεινη παιρνω και souper pump)

Eξαρτάται το τι ακριβώς ψάχνεις.. Θέλεις να ανέβεις κιλά; Θέλεις χάσεις λίπος.. Επίσης από διατροφή πώς πας;

beefmeup
14-02-12, 01:13
λοιπον παιδια..ειμαι 23 χρονων κανω 1μισι χρονο γιμναστιριο αλα αποτελεσμα δεν βλεπω..επειδι βαρε8ικα να κανω γιμναστικη χωρις παοτελεσμα 8ελω να μου πει καποιος εμπειρος τι σιμπλιρωματα να παρω για να δω διαφορα φουσκοματα κ κ κ κ...(να προσ8εσω οτι και προτεινη παιρνω και souper pump)

φιλε τα συμπληρωματα ουτε το 10% δεν ειναι επι του αποτελεσματος,οποτε μην περιμενεις κ πολλα.
το οτι δεν βλεπεις αποτελεσματα σημαινει οτι κατι κανεις λαθος..
οποτε χωρις να ξερω τι γνωσεις/αναγκες εχεις αυτο που μπορω να σου πω ειναι να κατσεις να διαβασεις λιγο καποια βασικα πραγματα για φαι κ προπονησεις,κ βλεπεις..
1μιση χρονος btw δεν ειναι κ τπτ..εχεις ψωμια ακομα..

marios89
14-02-12, 01:23
ενταξει η διατροφη μου δεν ειναι και τοση καλη γιατι ειμαι φοιτητης..

απλα 8ελω να δω διαφορα στο σωμα μου..εδω και 1μισι χρονο δεν ειδα αισ8ητη διαφορα ουτε σα χερια ουτε τπτ... και ασ καταναλωσα μεχρι τωρα
6-7 myofusion και 2 super pump max....

ναι συμφωνω οτι 1μισι χρονος δεν ειναι τπτ αλα μια μικρηηηηη αλλαγη 8α επρεπε να δω τουλαχιστο..βεβαια 8α μου πειτε παιζουν ρολο και τα γωνιδια και ξερω γω αλα μπουχτισα..κανενα καλο συμπληρωμα που σου δινει αισ8ητη διαφορα?

beefmeup
14-02-12, 01:27
ενταξει η διατροφη μου δεν ειναι και τοση καλη γιατι ειμαι φοιτητης..


μαν περαν της διατροφης ειναι κ η προπονηση που κανεις..αμα πηγαινεις κ κανεις περιπατο στο γυμνστηριο,δεν γινεται κατι..η αμα πηγαινεις μια στην χαση κ μια στην φεξη..
θελει ζορι,αλλιως δεν εχει...

τωρα κ 100 κουβαδες να επερνες απο συμπληρωματα παλι ο ιδιος θα εισουν..

οσον αφορα την διατροφη που λες,ακομα κ εκει υπαρχουν λυσεις..κ χωρις να ζοριζεις τον εαυτο σου..

COBRA_STYLE
14-02-12, 01:28
φαγητο φαγητο φαγητο σωστο!!!!!!Δεν υπαρχει κατι αλλο.

Σου'χει κολλησει στο μυαλο οτι με supps θα δεις φως στο τουνελ,αλλα δεν ειναι ετσι.

Η απαντηση στο θεμα σου μπορει να ακουγεται γραφικη αλλα αυτη ειναι η αληθεια.

marios89
14-02-12, 01:30
τι ενοεις φιλαρακο υπαρχουν λυσης για την διατροφη μου?? για πιο υγιιηνη διατροφη??

Dimitrios
14-02-12, 01:33
Φίλε όλοι μας στην αρχή έτσι πιστεύαμε. Θα πάρουμε μια πρωτείνη και μια κρεατίνη και θα γίνουμε διπλάσιοι.
Όπως είπαν και τα παιδιά από πάνω πρώτα διατροφή, μετά σωστή προπόνηση, μετά καλή ζωή-ανάρρωση και μετά τα συμπληρώματα.
Πόσταρε το τυπικό πλάνο διατροφής που ακολουθείς στο περίπου να έχουμε μια ιδέα.;)

beefmeup
14-02-12, 01:34
τι ενοεις φιλαρακο υπαρχουν λυσης για την διατροφη μου?? για πιο υγιιηνη διατροφη??

δεν πιστευω στην "υγιηνη" διατροφη..
ριξε μια ματια απο εδω αν δεν το χεις κανει ηδη..

70 τροποι για να θρέψετε τους μυς σας (Μέρος I) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?9587-70-%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BD%CE%B1-%CE%B8%CF%81%CE%AD%CF%88%CE%B5%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%82-%CE%BC%CF%85%CF%82-%CF%83%CE%B1%CF%82-%28%CE%9C%CE%AD%CF%81%CE%BF%CF%82-I%29)

70 τροποι για να θρέψετε τους μυς σας (Μέρος ΙΙ) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?10819-70-%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BD%CE%B1-%CE%B8%CF%81%CE%AD%CF%88%CE%B5%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%82-%CE%BC%CF%85%CF%82-%CF%83%CE%B1%CF%82-%28%CE%9C%CE%AD%CF%81%CE%BF%CF%82-%CE%99%CE%99%29)
Διατροφη για αρχαριους και οχι μονο... (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?5923-%CE%94%CE%B9%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%BF%CF%85%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BF%CF%87%CE%B9-%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CE%BF...)
LeanGains (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?18949-LeanGains)

marios89
14-02-12, 01:36
διατροφη δεν κανω τπτ το σπουδεο..επειδι ειμαι φοιτητης τα περισσοτερα πιτσες και φαστ φουντ τρωω,.τωρα τελευτεα αρχισα να τρωω το βραδυ κανενα γιαουρτακι με βρωμη και μελι ,καμια μπανανα το απλα πραγματα...να κοπσω τα λαδερο οσο μπορω

beefmeup
14-02-12, 01:38
καλα διαβασε τα απο πανω..
κ απο κει κ περα κανε οτι νομιζεις καλυτερο..

marios89
14-02-12, 01:44
ok 8α τα διαβασω να δω τι παει λα8ος

marios89
14-02-12, 01:59
παιδες μιας και ανοιξα το τοπικ να ρωτησω ακομα κατι...ειναι λα8ος σε περιοδο γραμμωσης να περνουμε και κρεατινη????

lila_1
14-02-12, 02:03
Στο γυμναστήριο τι κάνεις αλήθεια?

marios89
14-02-12, 02:07
ti enois???????

lila_1
14-02-12, 02:09
Γυμναστήριο....u know... εκείνο το μέρος με τα σίδερα και τα περίεργα μηχανήματα , που χει διάφορους τύπους μέσα που σηκώνουν και αφήνουν πράγματα στο ίδιο σημείο και έχει και κάτι αίθουσες με πολλές γυναίκες κλπ κλπ κλπ

marios89
14-02-12, 02:12
αα ναι καταλαβα ,παω και παιζω ηλεκτρονικα παιχνιδια

lila_1
14-02-12, 02:14
:thumbup:
Είσαι σε καλό δρόμο, δε χρειάζεσαι συμπληρώματα τα αποτελέσματα θα ρθουν μόνα τους

Ηλαπ
14-02-12, 02:14
Γυμναστήριο....u know... εκείνο το μέρος με τα σίδερα και τα περίεργα μηχανήματα , που χει διάφορους τύπους μέσα που σηκώνουν και αφήνουν πράγματα στο ίδιο σημείο και έχει και κάτι αίθουσες με πολλές γυναίκες κλπ κλπ κλπ

:rolf: :rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:


αα ναι καταλαβα ,παω και παιζω ηλεκτρονικα παιχνιδια


για να μην εχεις δει σχεδον καθολου αποτελεσμετα σε 1,5 χρονο πιο πιθανο ειναι να κανεις αυτο παρα γυμναστικη.....

marios89
14-02-12, 02:17
Ποοο ρεεεε τι πλακατζηδες ειστε εσεις ρε μπραβο ρε τελειες οι ειρωνειες σας και ****

Dimitrios
14-02-12, 02:20
Όχι η κρεατίνη δεν παίζει ρόλο. Μια χαρά βοηθάει και στην γράμμωση.;)

marios89
14-02-12, 02:20
γιατι μου σβησατε το υπολειπο σχολιο μου? αστε το να το δουνε αυτοι οι '''εξυπνοι'' που κα8οντε πισω απο ενα πληκτρολογιο και το παιζουν και καλα ειδικοι

beefmeup
14-02-12, 02:21
κατ αρχας φιλε δεν εκφραζομαστε ετσι..
μετα..σε ρωτανε απο πανω τι κανεις στο γυμναστηριο,κ πετας χαρταετο αντι να απαντησεις τι προγραμμα κανεις ας πουμε,γραφεις οτι πας να παιξεις ηλεκτρονικα..
μετα απο αυτο τι περιμενες δλδ..να παρεις σοβαρες απαντησεις?

κ τελος,σου γραφω εγω καποια πραγματα απο πανω κ σε καθε ποστ μου απαντας "ειμαι φοιτητης"...ε κ γω τι να κανω δλδ??
εσυ εισαι φοιτητης,εγω δουλευω,ο αλλος εχει οικογενεια κλπ..
αλλα ολοι αν θελησουμε να ασχολειθουμε με κατι που μας αρεσει θα το κανουμε..
οποτε η το κανεις κ βλεπεις αποτελεσματα,η δεν το κανεις..

marios89
14-02-12, 02:22
Όχι η κρεατίνη δεν παίζει ρόλο. Μια χαρά βοηθάει και στην γράμμωση.;)


ευχαριστω φιλε

marios89
14-02-12, 02:23
κατ αρχας φιλε δεν εκφραζομαστε ετσι..
μετα..σε ρωτανε απο πανω τι κανεις στο γυμναστηριο,κ πετας χαρταετο αντι να απαντησεις τι προγραμμα κανεις ας πουμε,γραφεις οτι πας να παιξεις ηλεκτρονικα..
μετα απο αυτο τι περιμενες δλδ..να παρεις σοβαρες απαντησεις?

κ τελος,σου γραφω εγω καποια πραγματα απο πανω κ σε καθε ποστ μου απαντας "ειμαι φοιτητης"...ε κ γω τι να κανω δλδ??
εσυ εισαι φοιτητης,εγω δουλευω,ο αλλος εχει οικογενεια κλπ..
αλλα ολοι αν θελησουμε να ασχολειθουμε με κατι που μας αρεσει θα το κανουμε..
οποτε η το κανεις κ βλεπεις αποτελεσματα,η δεν το κανεις..

μαλλον μεγαλε δεν ειδες τις ειρωνιες που μου πεταξανε..τι περιμενες να τουσ απαντισω στα σοβρα απο την στιγμη που με κοροιδευανε?

Ηλαπ
14-02-12, 02:27
μαλλον μεγαλε δεν ειδες τις ειρωνιες που μου πεταξανε..τι περιμενες να τουσ απαντισω στα σοβρα απο την στιγμη που με κοροιδευανε?

Φιλε εσυ εχεις την αναγκη μας για βοηθεια οχι εμεις....Δεν ειμαστε αναγκασμενοι να βοηθησουμε τον καθεναν εδω μεσα και απο την στιγμη που ολο αυτο γινεται και τσαμπα...Αντε αντι να λες και ευχαριστω καθεσαι και βριζεις!!!!!!!!!

Dimitrios
14-02-12, 02:36
κατ αρχας φιλε δεν εκφραζομαστε ετσι..
μετα..σε ρωτανε απο πανω τι κανεις στο γυμναστηριο,κ πετας χαρταετο αντι να απαντησεις τι προγραμμα κανεις ας πουμε,γραφεις οτι πας να παιξεις ηλεκτρονικα..
μετα απο αυτο τι περιμενες δλδ..να παρεις σοβαρες απαντησεις?

κ τελος,σου γραφω εγω καποια πραγματα απο πανω κ σε καθε ποστ μου απαντας "ειμαι φοιτητης"...ε κ γω τι να κανω δλδ??
εσυ εισαι φοιτητης,εγω δουλευω,ο αλλος εχει οικογενεια κλπ..
αλλα ολοι αν θελησουμε να ασχολειθουμε με κατι που μας αρεσει θα το κανουμε..
οποτε η το κανεις κ βλεπεις αποτελεσματα,η δεν το κανεις..

Αυτό ακριβώς φίλε μου. Αν δεν κάνεις κάτι εσύ τίποτα δεν έρχεται έτσι. όσο και να θέλεις αν δεν προσπαθήσεις να φτιάξεις διατροφή και πρόγραμμα ό,τι και να πάρεις αλλαγή δεν θα δεις πέρα από ένα περιστασιακό πρίξιμο έστω.

Υ.Γ. Ίσα ίσα μιας και είσαι φοιτητής θα είσαι και ελεύθερος να φτιάχνεις μόνο ότι θέλεις και έχεις ανάγκη.;)