PDA

Επιστροφή στο Forum : Φτηνή Whey



TziMmys
22-02-12, 23:52
Καλησπέρα σας. Είμαι 33 χρωνών, 178, 80 κιλά. Κάποτε έκανα γυμναστήριο και είχα φτάσει κάπου, αλλά τώρα έχω κάνει μπάκα και οι μυς μου έχουν εξαφανιστεί. Έχω 3 βδομάδες που ξεκίνησα και πάλι γυμναστήριο. Άρχησα να προσέχω το φαγητό μου, αλλά λέω να πάρω σιγά-σιγά και μια πρωτείνη. Λέω να πάρω μια καθαρή, για να με βοηθήσει να φύγει και η μπάκα (αυτή μου τη δίνει περισσότερο). Καλά δεν το σκέφτομαι?
Κάποτε έπειρνα την Whey gold της ON. Αλλά, τα οικονομικά πλέον είναι διαφορετικά και μετράν όλα, οπότε αν κάποιος έχει να προτίνει κάποια φτηνή και αξιόπιστη, θα το εκτιμούσα..
Ευχαριστώ.

MusclesOfShadow
22-02-12, 23:59
Φθηνη, πολυ φθηνη των 900 gr ειναι η scitec whey pro απο τα xtreme stores, 30 ευρω. Ομως αν παρεις μια των 2000+, θα σου βγει πιο φθηνα αντι να παρεις των 900, οποτε σεαυτην την περιπτωση πολυ καλη τιμη εχει και η gaspari myofusion 2270 gr, παλι απο τα extreme stores-και οχι μονο.
Μετα απο εξωτερικο μπορεις να βρεις πολυ φθηνα πραγματα, αλλα μεγαλη διαδικασια πιστευω....:bbbiceps:

-η ιδια η myofusion βγαινει και σε 900 γρ, με 31 περιπου ευρω και αυτη...

franky94
23-02-12, 00:00
μπορεις να δεις και στο καταστημα του σιτε μας!!εχει καλες τιμες και απ οτι εχω διαβασει οι μεταφορες ηταν αψογες!!καποια στιγμη θα παραγγειλω και εγω!!ειναι και αλλα παλικαρια να σου προτεινουν μην νομιζεις οτι ξερω και πολλα...

Doctorg
23-02-12, 00:11
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5254-Whey-Protein-Isolate-(Nutrisport)&highlight=NUTRISPORT

tolis93
23-02-12, 00:50
mutant whey και whey shake.... οι φθινοτερες π ξερω.οπως και η xcore αν θυμαμαι καλα

beefmeup
23-02-12, 00:55
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5254-Whey-Protein-Isolate-(Nutrisport)&highlight=NUTRISPORT (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5254-Whey-Protein-Isolate-%28Nutrisport%29&highlight=NUTRISPORT)

κ γω ψηφιζω νουτρι..η αυτη,η την 90+

Dimitrios
23-02-12, 01:56
Eγώ whey shake προτείνω, αν την βρεις κάπου σε στοκ είναι φτηνή και αξιόλογη.;)

Konstantinos!
23-02-12, 02:29
H whey shake υπάρχει και στο ηλεκτρονικό κατάστημα του φόρουμ. Στη συνιστώ και γω ανεπιφύλακτα... αυτή χρησιμοποιώ.

TziMmys
23-02-12, 08:35
Παιδια καλημέρα σας. Καταρχήν σας υπερ ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
Λοιπόν, έπρεπε να το διευκρηνίσω καλύτερα. 'Όταν λέω την πιο φτηνή, εννοώ την πιο φτηνή σε λόγο κόστους/ ποσότητας (και ποιότητας). Δηλαδή 900 γρ δε θα έπαιρνα με τίποτα. Μιλάω για 2 κ, ή και καλύτερα 4 κ.
Λοιπόν, ένα- ένα τώρα.
Τη Whey Shake τη βρήκα στο site μας, αλλά, όσο καλή και αν φένεται, το 50 ευτρώ για τα 2 κ, δε νομίζω ότι είναι φτηνή. Είναι νορμάλ τιμή, έτσι δεν είναι? Θέλω να πω πως τόσο έπαιρνα την ΟΝ, έλεγα να πέσουμε λίγο στην τιμή.
Η ******** βγένει στα 40 ευρώ το 2κιλο. Καλή τιμή. Αν λέτε για αυτήν. Απλά, θα πληρώσω και μεταφορικά γι αυτήν.
Η Nutrisport Whey Protein Isolate μου κλείνει νομίζω το μάτι, αλλά δεν τη βρήκα κάπου. Έχετε κάποιο site? Και αν είναια πό εξωτερικό, κανένα πρόβλημα.
Και πάλι καλημέρα :)

***δεν επιτρεπονται λινκ περαν των χορηγων.mods team***

TziMmys
23-02-12, 19:29
Προς mods.....

Σβήστε αν θέλετε αυτό το μνμ και βάλτε τουλάχιστον το όνομα της πρωτείνης που αφερέσατε το link. Είναι scitec whey pro. Ευχαριστώ πολύ...

TheWorst
23-02-12, 19:34
Φιλε φθηνη whey ισως της scitec 5 κιλα για 75-80 ευρω περιπου ειναι.Υπαρχουν και πιο φθηνες,το ξερω,αλλα πρεπει να ψαχτω λιγο,εχω κατι εβδομαδες που δεν εχω δει πως πανε οι τιμες σε ολα τα σαϊτ.

TziMmys
23-02-12, 19:46
Φίλε χείριστε, θα το εκτιμούσα. Αλλά είπαμε, να είναι φτηνή, αλλά μην πάθουμε και τίποτα. Καταλαβαίνεις τι εννοώ, ε? Να την ξέρετε.
Ευχαριστώ πάρα πολύ.

TheWorst
23-02-12, 20:06
Τι ακριβως θες να πεις με το "μην παθουμε και τιποτα"..
Τωρα βρηκα scitec whey 10 λιβρες για 65 ευρω

TziMmys
23-02-12, 22:47
Αυτό που λέω μωρέ. Να είναι κάποια που την ξέρεις. Να είναι από εταιρία που την ξέρουμε...

TziMmys
25-02-12, 09:23
Εντάξει παδιά. Θα πάρω αυτήν (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5254-Whey-Protein-Isolate-%28Nutrisport%29&highlight=NUTRISPORT) που ειπατε οι πιο πολλοί. Καλή σας ημέρα και να περάσετε καλά το 3ήμερο. :)

morbit_killer
25-02-12, 10:50
Καλησπέρα σας. Είμαι 33 χρωνών, 178, 80 κιλά. Κάποτε έκανα γυμναστήριο και είχα φτάσει κάπου, αλλά τώρα έχω κάνει μπάκα και οι μυς μου έχουν εξαφανιστεί. Έχω 3 βδομάδες που ξεκίνησα και πάλι γυμναστήριο. Άρχησα να προσέχω το φαγητό μου, αλλά λέω να πάρω σιγά-σιγά και μια πρωτείνη. Λέω να πάρω μια καθαρή, για να με βοηθήσει να φύγει και η μπάκα (αυτή μου τη δίνει περισσότερο). Καλά δεν το σκέφτομαι?
Κάποτε έπειρνα την Whey gold της ON. Αλλά, τα οικονομικά πλέον είναι διαφορετικά και μετράν όλα, οπότε αν κάποιος έχει να προτίνει κάποια φτηνή και αξιόπιστη, θα το εκτιμούσα..
Ευχαριστώ.
ΜΙΑ καλή περίπτωση είναι και η super nitro της biotech 900γρ 28e

SGP
26-02-12, 06:27
vpx 46,5ευρω,80αρα,2200κλ,90μεζουρες χωρις ιντερνετ κλτπ

Supermuscle
26-02-12, 07:10
vpx 46,5ευρω,80αρα,2200κλ,90μεζουρες χωρις ιντερνετ κλτπ
Όχι και φθηνή κοντά 50 ευρώ το δίκιλο. Με αυτά τα λεφτά μπορείς να πάρεις σχεδόν 5κιλό.

TziMmys
26-02-12, 12:45
vpx 46,5ευρω,80αρα,2200κλ,90μεζουρες χωρίς ιντερνετ κλτπ

Νομίζω πως δεν είναι whey αυτήν φίλε....


Όχι και φθηνή κοντά 50 ευρώ το δίκιλο. Με αυτά τα λεφτά μπορείς να πάρεις σχεδόν 5κιλό.

Έλα ρε φίλε, φτηνή είναι. Ποια παίρνεις με 50 ευρώ το 5κιλο?

Και νομίζω πως δεν χρειάζεται να το ζορίσουμε άλλο. Και όπως είπα, κατέληξα στην Nutrisport Whey Protein Isolate. Στο μόνο που κολλάω τώρα, είναι ότι δεν μπορώ να την βρω πουθενά σε νορμάλ τιμή ΜΑΖΙ με τα μεταφορικά. Ζητάνε κανα 20άρικο για μεταφορικά και ξεφεύγουμε. Αν ξέρει κανείς από πού μπορώ να την πάρω σε καλή τιμή μαζί με τα μεταφορικά, ας μου ρίξει ένα pm...

Supermuscle
26-02-12, 12:59
Νομίζω πως δεν είναι whey αυτήν φίλε....



Έλα ρε φίλε, φτηνή είναι. Ποια παίρνεις με 50 ευρώ το 5κιλο?

Και νομίζω πως δεν χρειάζεται να το ζορίσουμε άλλο. Και όπως είπα, κατέληξα στην Nutrisport Whey Protein Isolate. Στο μόνο που κολλάω τώρα, είναι ότι δεν μπορώ να την βρω πουθενά σε νορμάλ τιμή ΜΑΖΙ με τα μεταφορικά. Ζητάνε κανα 20άρικο για μεταφορικά και ξεφεύγουμε. Αν ξέρει κανείς από πού μπορώ να την πάρω σε καλή τιμή μαζί με τα μεταφορικά, ας μου ρίξει ένα pm...

Εντάξει αν νομίζεις εσύ πως 50 ευρώ για δίκιλο είναι φθηνά, πάω πάσο. 50 ευρώ το 5κιλο (σχεδόν) έχει αυτή που κατέληξες να πάρεις.

TziMmys
26-02-12, 19:33
Από πού SUPERMUSCLE? Σε pm σε παρακαλω...

SGP
04-03-12, 15:43
Εντάξει αν νομίζεις εσύ πως 50 ευρώ για δίκιλο είναι φθηνά, πάω πάσο. 50 ευρώ το 5κιλο (σχεδόν) έχει αυτή που κατέληξες να πάρεις.

φιλε αν δεν σου κανει κοπο στειλε p.m για αυτην με 5κιλα 50 ευρω...οσο για την vpx λεει πανω whey protein blend