PDA

Επιστροφή στο Forum : Πονος στο στηθος μετα απο προπονηση



ares
24-02-12, 17:58
Καλησπερα στο forum,
μετα απο προπονηση στηθους νιωθω πονο στο κεντρο του στηθους μου οταν κανω συγκεκριμενες κινησεις κ οταν βρισκομαι σε συγκεκριμενη σταση δλδ οταν εχω τους ωμους προς τα πισω προβαλλοντας το στηθος, ακομα κ να φτερνιστω ποναει εντονα.
Οι ασκησεις που ειχα κανει εκεινη τη μερα ηταν μπαρα στον ισιο, μπαρα στον επικληνη κ βυθισεις στο διζυγο. Πανε ακριβως 10 μερες απο τοτε κ δεν ξερω αν πρεπει να παω να το κοιταξω τελικα η ειναι φυσιολογικος ο χρονος κ να περιμενω καμια βδομαδα ακομη.

kostas11
24-02-12, 18:13
Καλησπερα στο forum,
μετα απο προπονηση στηθους νιωθω πονο στο κεντρο του στηθους μου οταν κανω συγκεκριμενες κινησεις κ οταν βρισκομαι σε συγκεκριμενη σταση δλδ οταν εχω τους ωμους προς τα πισω προβαλλοντας το στηθος, ακομα κ να φτερνιστω ποναει εντονα.
Οι ασκησεις που ειχα κανει εκεινη τη μερα ηταν μπαρα στον ισιο, μπαρα στον επικληνη κ βυθισεις στο διζυγο. Πανε ακριβως 10 μερες απο τοτε κ δεν ξερω αν πρεπει να παω να το κοιταξω τελικα η ειναι φυσιολογικος ο χρονος κ να περιμενω καμια βδομαδα ακομη.

μην κανεις διζυγο την επομενη φορα,και ελα να μας πεις αν περασε

ares
06-03-12, 17:22
Πληροφοριακα για οποιον αντιμετοπιζει το ιδιο προβλημα, εδω και 3 μερες εχει περασει εντελως ο πονος ο οποιος κρατησε αρκετο καιρο. Πηρα advil ενα κουτι πρωι μεσημερι βραδυ, αποχη απο προπονησεις κ ξεκουραση γενικα. Σημερα εκανα μονοζυγο στο σπιτι, βγηκαν ολα κανονικα χωρις προβλημα.