PDA

Επιστροφή στο Forum : Λιποδιαλυση



DHM
28-02-12, 11:09
Αν κανω καθε μερα η οποτε μπορω λογο δουλειας πριν μπω σε καθε ασκηση πχ

Δευτερα Στηθος Δικεφαλο 15 λεπτα τρεξιμο πριν και μετα στο τελος αλλα 15 λεπτα εχω ακουσει οτι στο τελος αν τρεχεις καιγετε πιο πολυ λιπος αυξανετε το ποσοστο καψιματος.

Εγω θελω να ρωτησω και το αλλο αμα κανω κ στο τελος 15 λεπτα τρεξιμο το στηθος και τα χερια παθαινουν τπτ στο οτι θα αυξηθουν τοσο ανα δεν εκανα διαδρομο κ πηγαινα σπιτι κ ετρογα φαγητο κ τους τροφοδοτουσα πιο γρηγοτα απο το να καθομουνα 15 λεπτα στο γυμ για τρεξιμο?

CapoFighter
28-02-12, 13:47
Αν κανω καθε μερα η οποτε μπορω λογο δουλειας πριν μπω σε καθε ασκηση πχ

Δευτερα Στηθος Δικεφαλο 15 λεπτα τρεξιμο πριν και μετα στο τελος αλλα 15 λεπτα εχω ακουσει οτι στο τελος αν τρεχεις καιγετε πιο πολυ λιπος αυξανετε το ποσοστο καψιματος.

Εγω θελω να ρωτησω και το αλλο αμα κανω κ στο τελος 15 λεπτα τρεξιμο το στηθος και τα χερια παθαινουν τπτ στο οτι θα αυξηθουν τοσο ανα δεν εκανα διαδρομο κ πηγαινα σπιτι κ ετρογα φαγητο κ τους τροφοδοτουσα πιο γρηγοτα απο το να καθομουνα 15 λεπτα στο γυμ για τρεξιμο?

Κοιτα εδω και θα βγαλεις ακρη... http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?16624-O%CE%B9-%CF%80%CE%B9%CE%BF-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%B3%CE%BC%CE%B5%CF%82-%CE%B1%CE%B5%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%B9%CE%B1%CF%82-%CE%B1%CF%83%CE%BA%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82.