PDA

Επιστροφή στο Forum : Opus (Magnum Nutraceuticals)



sobral
28-02-12, 18:09
http://www.hardmagnum.com/sites/default/files/images/Magnum-Opus-Ad-featuring-James-Ellis.jpg

http://www.hardmagnum.com/sites/default/files/opus-supplementfacts.jpg

stimulant-free pre-workout ;) ωραίο αν κ η μάρκα έχει υψηλές τιμές. Στην περιγραφή στο σάιτ δίνει έμφαση στην β-αλανίνη (η οποία είναι Carnosyn) και αυτό μου αρέσει. Από την άλλη θα μου πεις πάρε σκέτη φθηνά κ οικονομικά. Έχει ωραία συστατικά πάντως για endurance/διάρκεια στην προπόνηση. Βγάζει κ 48 servings.

beefmeup
28-02-12, 21:13
νομιζω για την ιδια χρηση,κ με τα ιδια πραγματα πανω κατω ειναι καλυτερο το power shock(vpx)
περαν του 2ου κ του τριου συστατικου,τα αλλα δεν ειναι κ τπτ σπουδαιο..κ δεν ξερουμε κ ποση λευκινη εχει μεσα..μπορει να ειναι 5γρ μπορει να ειναι 3..
κ αν ειναι κ ακριβο οπως λες..

sobral
28-02-12, 21:18
νομιζω για την ιδια χρηση,κ με τα ιδια πραγματα πανω κατω ειναι καλυτερο το power shock(vpx)
περαν του 2ου κ του τριου συστατικου,τα αλλα δεν ειναι κ τπτ σπουδαιο..κ δεν ξερουμε κ ποση λευκινη εχει μεσα..μπορει να ειναι 5γρ μπορει να ειναι 3..
κ αν ειναι κ ακριβο οπως λες..

το power shock είναι ωραίο με τα nitrates του αλλά δεν έχει πολύ β-αλανίνη, το έχω δοκιμάσει κ δεν κατάλαβα το tingling.;)

beefmeup
28-02-12, 21:22
αυτο με την φαγουρα,δεν εχει να κανει..
μονο σε 2 συμπληρωματα με β-αλανινη το εχω νιωσει κ μαλκστα οταν την επερνα μπαλκ απο powders σε καλες δοσεις δεν μου εκανε τπτ..
κ τωρα που την περνω απο myp,αλλες φορες μου κανει αλλες φορες οχι..ακομα κ με αδειο στομαχι..δεν ξερω τι μπορει να παιζει,αλλα συμβαινει..
εσυ με β-αλανινη εχεις καθε φορα φαγουρα?

sobral
28-02-12, 21:38
αυτο με την φαγουρα,δεν εχει να κανει..
μονο σε 2 συμπληρωματα με β-αλανινη το εχω νιωσει κ μαλκστα οταν την επερνα μπαλκ απο powders σε καλες δοσεις δεν μου εκανε τπτ..
κ τωρα που την περνω απο myp,αλλες φορες μου κανει αλλες φορες οχι..ακομα κ με αδειο στομαχι..δεν ξερω τι μπορει να παιζει,αλλα συμβαινει..
εσυ με β-αλανινη εχεις καθε φορα φαγουρα?

εγώ μόνο από το assault έχω πάρει β-αλανίνη.:green: το οποίο ξέρω ότι έχει αρκετή ποσότητα. Και το ένιωθα πολύ...ωραίο feeling γενικά μου άρεσε στην προπόνηση.

Dimitrios
29-02-12, 17:30
εγώ μόνο από το assault έχω πάρει β-αλανίνη.:green: το οποίο ξέρω ότι έχει αρκετή ποσότητα. Και το ένιωθα πολύ...ωραίο feeling γενικά μου άρεσε στην προπόνηση.

Ναι όντως είναι πολύ καλό και παρόμοιο με αυτό όσον αφορά τα στιμς. Αλλά αυτό που με προβληματίζει είναι ότι έχει ένα μπλεντ και δεν ξέρουμε πόση ποσότητα έχει από το κάθετι...