PDA

Επιστροφή στο Forum : ******* και βοηθεια



NinoC
01-03-12, 12:11
Καλημερα θα ηθελα μια βοηθεια... Σορρυ εαν ειναι σε λαθος τοπικ... ειμαι 1,87 97 κιλα 5 χρονια γυμναστηριο και εχω καλο σωμα ασχολουμε σοβαρα απο το ξεκινημα με διατροφη και με ενα φιλο μου γυμναστη που τυχαινει να ειναι απο τους καλυτερους στην Θεσσαλονικη...
Απο τις αρχες τις βδομαδας αρχισα το ********** μαζι με ενα λιποδιαλυτη οχι του εμποριου κατι ποιο δυνατο μου τα εφερε ενας φιλος μαζι με μια διατροφη για να χασω λιπος... Για να μπω στο ψητο αυτος μου εδωσε αυτο τον κυκλο αλλα δν ξερω εαν ειναι κ πολυ σωστος γιατι μετα απο ψαξιμο που ειχα κανει κ ξανα εκανα μου φενεται καπως... λοιπον:
1 βδομαδα: 2 μερες 1 χαπι το πρωι μολις σηκωθω και αμεσως φαγητο και 1 πριν την προπο...
2 μερες 1 πρωι 2 πριν την προπο
2 μερες 2 πρωι 2 πριν την προπο... Αυτο ειναι την πρωτη βδομαδα και μετα μου λεει οποια δωση θεωρεις καλυτερη... να σημειωσω τα χαπια ειναι **** το καθενα...
Μετα για τις επομενες τρεις βδομαδες την δοσολογια που θελω απο τις παραπανω αλλα οχι καθημερινα, Δευτερα-Τριτη, Τεταρτη δεν παιρνω και μετα Πεμπτη-Παρασκευη και Σ/Κ παλι δν παιρνω... Να σημειωσω επισης το πρωι μαζι με ενα λιποδιαλυτη και 2 πριν την προπο!

sTeLaKoS
01-03-12, 12:39
Όχι απλά σε λάθος τόπικ, σε λάθος φόρουμ θα έλεγα.
Απαγορεύεται η αναφορά σε ΑΑΣ ή άλλο φαρμακευτικό προϊόν. Το τόπικ κλειδώνεται.