PDA

Επιστροφή στο Forum : Μυικη αποκατασταση



sifounas1
05-03-12, 00:02
Καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει κατι που μπορω να κανω με συνδιασμο καποιο συμπληρωμα διατροφης ωστε να πετυχω κατι τετοιο....υπαρχουν 2 μερες την εβδομαδα που κανω χειρονακτικη δουλεια απο 7 το πρωι μεχρι 15¨00-16¨00 το μεσημερι...[φορτωεκφορτωτης και γενικα κουβαλιμα 10-20kg και 8-9 ωρες ορθοστασια] θελω ας πουμε την ιδια μερα με την δουλεια να μπορω κατα 20.00-21.00 να κανω προπονηση με βαρη και ας ειναι και πιο χαλαρης εντασης.....η να κανω γυμναστικη το βραδυ ιδια ωρα μια μερα πριν την δουλεια και να μπορω να ανταπεξελθω σωστα και να μην σερνομαι....υπαρχει κατι που δινει καλη μυικη αποκατασταση και πιστευεται οτι θα με βοηθησει ωστε μεσα σε 5 ωρες η αντιστοιχα σε 10 ωρες να μπορω να κανω και τα δυο??π.χ. να κανω προπονηση να κοιμαμαι κατα 12 εχοντας πιει μια καζεινη και το πρωι 7 να ειμαι κομπλε για να δουλεψω σαν σκυλι μιας και το απαιτει η δουλεια....τωρα δεν εχω μεγαλο προβλημα καθως ειμαι στην δουλεια μονο 2 μερες....το καλοκαιρι θα ειμαι 5 μερες οποτε εκει παιζει θεμα..........ευχαριστω προκαταβολικα και καλες προπονησεις....ειμαι 1.70 και 73 κιλα με λιπος 18% και κανω βαρη 8-9 μηνες....

sifounas1
05-03-12, 00:04
Πιο ξεκαθαρα 1] γυμναστικη 5 ωρες μετα την χειρονακτικη δουλεια
2]γυμναστικη κατα 20.00 και φαι λιγο ξεκουραση-υπνος κατα 12 και δουλεια στις 7 το πρωι

Lao
05-03-12, 14:09
Μία πρωτεϊνη και μια πολυβιταμίνη θες.

Αν θες, παίρνεις και ένα Uni-Liver.

sifounas1
05-03-12, 17:25
οκ ευχαριστω...να λαμβανω κανονικα πρωτεινη μετα την γυμναστικη....και με το πρωινο μου??τι χρειαζομαι μια γρηγορης απορροφησης η αργης??? καζεινη θα βοηθουσε??πρωτεινη με πολυ υδατανθρακα η λιγο??π.χ. εχω τωρα την gain plex........

Mcstefan7
05-03-12, 18:18
Whey ή Isolate δλδ γρήγορης και μια καλη μουλτι και εισαι καλα,,,