PDA

Επιστροφή στο Forum : Πιο είναι το πιο αηδιαστικό συμπλήρωμα που δοκιμάσατε ποτέ?



nikossamos
06-03-12, 16:52
Πιο είναι το πιο αηδιαστικό συμπλήρωμα που δοκιμάσατε ποτέ? Απο Πρωτεΐνες, Κρεατίνες, Αμινοξέα, λιποδιαλύτες μέχρι δεν ξέρω και εγώ τι άλλο :green: γράψτε και πείτε πως νιώσατε εκείνη την στιγμή.. :P

tolis93
06-03-12, 16:59
πως νιωσαμε ε? να εγω δεν ηθελα με αναγκασαν.ψυχολογικη βια μ ασκησαν περαν της σωματικης.θα κανω καιρο να επανελθω μετα απο τετοια ντροπη και φοβο που ενιωσα:green:
τα χειροτερα π εχω δοκιμασει ειναι πρωτεινη απο αρακα μπιζελιου κατι τετοιο. και σκεψου τα τρωω αυτα αλλα δεν πινοταν η μπουρδα.και μια ωραιοτατη ελληνικη που μου θυμησε το τυροκομειο στο χωριο του παππου μου:green::green:

andreasaxo
06-03-12, 17:25
HEMO-RAGE Black Ultra Concentrate με γεύση πεπόνι, μετά της πρώτες 5 φορές, δεν το άντεχα, δεν την πάλευα με τίποτα, για να το πιω έκλινα το διάφραγμα για να μην έχω καθόλου γεύση.
Από ένα σημείο και μετά κι'ετσι μου ερχόντουσαν αναγούλες, όσο είχε απομείνει το έριξα και το ανακάτεψα μέσα σε μια πρωτεΐνη με γεύση φράουλα, εκει ενταξη, καταναλώθηκε σιγά σιγά.
Το επόμενό είναι η πρωτεΐνη μοσχαριού Carnivor σε γεύση fruit punch κι'αυτην με κλεισμένο το διάφραγμα την κατανάλωσα :puke::puke::puke:.
Σε σοκολάτα είναι από της καλύτερες που έχω δοκιμαση αλλα δεν έβρισκα πουθενά σοκολάτα και είχα πάρει σε fruit punch, Χριστός και Παναγιά.

Titanium
06-03-12, 17:27
Bcaa σκόνη...

Dimitrios
06-03-12, 17:42
Hemorush σε γεύση fruit panch...:puke::puke:

della
06-03-12, 17:52
bcaa και γλουταμινη σε σκονη

Polyneikos
06-03-12, 18:13
Anadraulic Pump (LG Sciences) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?11903-Anadraulic-Pump-(LG-Sciences))

Ξινίλα με χοντρα κομματια που δεν διαλυοντουσαν στο πατο,νομιζα ότι επινα θειαφι,ειχε και το ίδιο χρωμα :puke::puke:

sTeLaKoS
06-03-12, 18:37
Bcaa σκόνη...

+1

Συν κάτι ταμπλέτες B Complex της MyProtein. :puke:

Varg83
06-03-12, 18:50
Λοιπον ειμαι αναμεσα σε δυο, αν και εχουν τον ιδιο παρονομαστη, δηλ. ethylester creatine διαλυμενο σε σκετο νερο. Το ενα ειναι της MDY ''NO EXCUSSES'' και το
αντιστοιχο της BIO TECH. Ειδικα το δευτερο ηταν απαραδεκτο. ΑΑΑΑ και η γευση μπανανα σε πρωτεινη της ON, πολυ ξυνιλα!!!

MusclesOfShadow
06-03-12, 18:51
Bcaa σκόνη...

+1
Μα ποιος τα εφτιαξε αυτα????:banghead: Ουτε διαλυονται ουτε πινονται. Και μυριζαν και παστουρμας

sTeLaKoS
06-03-12, 18:54
Λοιπον ειμαι αναμεσα σε δυο, αν και εχουν τον ιδιο παρονομαστη, δηλ. ethylester creatine διαλυμενο σε σκετο νερο.


Ω ΝΑΙ! Eίχα ξεχάσει τις εθυλεστερικές! Είχα πάρει πριν καναδυο χρόνια μια που έφερναν τα x-treme. Την έφαγε ο κουβάς.
Μακράν χειρότερη από τα bcaa.

ggeorge
06-03-12, 19:19
καζεινη on με γευση χώμα εεεε σοκολάτα ηθελα να πω...

thegravijia
06-03-12, 19:20
Anatorp70 muscletech

ηταν σαν να πινεις αποριπαντικο με σαπουνι...
δοκιμαστετο!!:thumbup:

andrikos3kala
06-03-12, 19:29
Anatorp70 muscletech την εποχη που δοκιμαζα muscleteck α και cell tech την πεταξα μετα την δευτερη χρηση...

rey1989
06-03-12, 19:50
κάτι αμινοξέα της muscletech νομίζω (πάει καιρος και δεν θυμάμαι , ηταν οταν ξεκινούσα) τα οποία μύριζαν χαλασμένο ψάρι και μου ερχόταν να ξεράσω.:puke::puke::puke::puke:

Tasos Green
06-03-12, 20:13
η κιτρουλίνη με αναγουλιάζει (μάλλον λογο ξινίλας) οποτε μπαίνει στην λιστα.

σε ολα τα αλλα ειμαι ανεκτικός....:green:

Konstantinos!
06-03-12, 20:42
Πρωτεινη όγκου της Μutant . Αγόρασα 7 κιλά σε τσουβάλι, γεύση cookies . Δε διαλυότανε με τίποτα, έμεναν κομμάτια τα οποία όταν τα κατάπινες ήταν σαν να κατάπινες αρουραίους και ήταν τόσο γλυκιά που σε αηδίαζε. Τσάμπα τα 78(!) ευρώ... 3 φορές τη χρησιμοποίησα και τη χάρισα στον κουμπάρο μου το πειραματόζωο...

tolis93
06-03-12, 20:54
Πρωτεινη όγκου της Μutant . Αγόρασα 7 κιλά σε τσουβάλι, γεύση cookies . Δε διαλυότανε με τίποτα, έμεναν κομμάτια τα οποία όταν τα κατάπινες ήταν σαν να κατάπινες αρουραίους και ήταν τόσο γλυκιά που σε αηδίαζε. Τσάμπα τα 78(!) ευρώ... 3 φορές τη χρησιμοποίησα και τη χάρισα στον κουμπάρο μου το πειραματόζωο...

πες με σιχαμενο αλλα οταν ειναι γλυκια οσο δε παει κ εχει κ κομματακια(οχι γευση αρουραιος ομως) ειναι ολα τα λεφτα.την επομενη σε μενα το πειραματοζωο

TheWorst
06-03-12, 21:10
VPX SYNGEX CREAM AND COOCKIES..Απαισια γλυκια γευση που πραγματικα με αηδιαζει,πινεται με πολλα ζορια..

BlooDdeaD_MefiSt
06-03-12, 21:29
Pro-Plex AllStars.. Δεν διαλύεται, αφήνει κομματάκια και επειδή την έπινα πάντα με γάλα, το μισό γινόταν αφρός και έμενε έτσι..όπότε πίνεις τον αφρό που είναι αηδιαστικό στην καλύτερη..:puke::puke::puke:

beefmeup
06-03-12, 21:47
pump bol
freak fix βανιλια-δεν διαλυοταν με τπτ,κ απο γευση μαπα..
κιτρουλινη λογω ξινιλας που γραφει ο τασσος.
αμινο διακλαδισμενης,αλλα με αυτα δεν εχω τοσο θεμα..η στεβια περνει φωτια λεμε..:green:

72K
06-03-12, 22:26
Bulk Bcaa. Πτωματόσκονη μιλάμε :evil2:

Konstantinos!
06-03-12, 22:53
πες με σιχαμενο αλλα οταν ειναι γλυκια οσο δε παει κ εχει κ κομματακια(οχι γευση αρουραιος ομως) ειναι ολα τα λεφτα.την επομενη σε μενα το πειραματοζωο


Δεν εννοούσα ότι είχε κομματάκια από μπισκότα αλλά αδιάλυτη πρωτείνη. Επίσης όταν πίνεις ένα τόσο παχύρευστο πράγμα που έχει και κομμάτια, εντάξει εγώ δε το αντέχω...και φαντάσου καταπίνω το ανιμαλ πακ σε 2 γκλουπ.

billys15
07-03-12, 04:28
Γλουταμινη της Nutrabolics! Αν ειχε καλη γευση θα εκανα υπομονη στο οτι ΔΕΝ διαλυοταν με τιποτα! Αλλα η γευση ηταν... Επισης και η bulk λευκινη θα 'λεγα οτι ειναι ζορικο συμπληρωμα για χρηση :green: Πολλη πικρα!

deluxe
07-03-12, 11:06
HEMO-RAGE Black Ultra Concentrate με γεύση πεπόνι, μετά της πρώτες 5 φορές, δεν το άντεχα, δεν την πάλευα με τίποτα, για να το πιω έκλινα το διάφραγμα για να μην έχω καθόλου γεύση.
Από ένα σημείο και μετά κι'ετσι μου ερχόντουσαν αναγούλες, όσο είχε απομείνει το έριξα και το ανακάτεψα μέσα σε μια πρωτεΐνη με γεύση φράουλα, εκει ενταξη, καταναλώθηκε σιγά σιγά.
Ακριβως το ιδιο επαθα και εγω. Επισης για το επομενο 5λεπτο, οσο νερο και να επινα, παρεμενε μια αηδιαστικη πικριλα στον ουρανισκο μου. Μετα απο 3,4 φορες την πουλησα σε ενα φιλο μου.:)

Το αμεσως χειροτερο, το οποιο καταναλωνω τωρα ειναι το DA σε σκονη απο την Primaforce.. Αλλα ενταξει καπως το παλευω γιατι δε το ανακατευω σε νερο πλεον, αλλα το παιρνω κατευθειαν απο το στομα με κουταλι.

-Nikolakis-
08-03-12, 19:08
Γλουταμινη της Nutrabolics! Αν ειχε καλη γευση θα εκανα υπομονη στο οτι ΔΕΝ διαλυοταν με τιποτα! Αλλα η γευση ηταν... Επισης και η bulk λευκινη θα 'λεγα οτι ειναι ζορικο συμπληρωμα για χρηση :green: Πολλη πικρα!

Δικος μου εισαι!!!Καλυτεγα να ετρωγα σκ...τα...Τουλαχιστον απο αυτα δεν θα περιμενα να εχουν και γευση..!

ghost4
13-03-12, 12:33
γλουταμίνη,bcaa χωρίς γεύση,Tri-Plex Vanilla

Psy-los13
13-03-12, 12:46
Δεν ξερω αν εχει ανανεωσει τα προιοντα της η συγκεκριμενη εταιρια αλλα το 2004 που την ειχα παρει...ψηφιζω...Aminovit...chocolate εγραφε το κουτι...εγω θα ελεγα mud..:green:

vaggan
13-03-12, 13:17
μια γλοταμινη που ειχα κανει το λαθος να παρω πριν μερικα χρονια της νουτραμπολικς παιζει να ειναι και η χειροτερη του πλανητη.μια φορα την πηρα και ετρεξα στο νεροχυτη:puke:επισης μια νουτρισπορ πεντακιλη που οταν την ανακατευες με νερο γινοταν λασπη απλα απαισια.

RAMBO
13-03-12, 13:22
γλουταμινη και το anadraulic stage της LG science

koukoutsaki
13-03-12, 13:50
Οταν αγορασα την myofusion, με πολυ ζορι γιατι λυσσαξαν απο το extreme να παρω warrior lab - ευτυχως δεν τους ακουσα- μου εδωσαν ενα δειγμα γευση βανιλια την πρωτεινη τους. χαλια αντιβιωση το ηπιε ο νεροχυτης!!:rolf:

RAMBO
13-03-12, 13:52
ε τι αλλο θα λεγανε αυτοι να παρεις...:bowdown:

rey1989
13-03-12, 13:57
Οταν αγορασα την myofusion, με πολυ ζορι γιατι λυσσαξαν απο το extreme να παρω warrior lab - ευτυχως δεν τους ακουσα- μου εδωσαν ενα δειγμα γευση βανιλια την πρωτεινη τους. χαλια αντιβιωση το ηπιε ο νεροχυτης!!:rolf:

και η σοκολάτα τους ήταν χάλια αλλα μετά την είχαν αλλάξει και ήταν πολυ καλή. (η σοκολάτα)
βέβαια απο τότε που δοκίμασα whey shake δεν νομίζω να ακουμπήσω πάλι για κανένα λόγο :green:

koukoutsaki
13-03-12, 13:58
Ευτυχως δεν τους ακουσα το καταλαβα οτι την προωθουν κάργα...Ηταν σαν κατι αντιβιωσεις που παιρναμε οταν ημασταν μικρα.! :P :P:P

Μου δωσαν και αλλο ενα της ΟΝ με μπισκοτο νομιζω , θα σας πω εντυπωσεις οταν το δοκιμασω...

RAMBO
13-03-12, 14:00
η warriorlab ειναι εταιρια των xtreme γι αυτο;)

*και ξεχασα anabolic O.D της M.A.P . εμοιαζε με αλεσμενο γκαζον

Madd_Chadd
13-03-12, 14:30
Οptimun amino liquid 2222,performance amino liquid και τα 2 εμετος.

s0k0s
13-03-12, 19:02
Πρωτεινη ΣΟΓΙΑΣ, δεν πινετε με τιποτα!

ChRiSbB
13-03-12, 20:52
Η whey protein isolate της NOW πολύ καλή σαν πρωτεΐνη αλλά σαν γεύση :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

exkaliber
13-03-12, 23:07
nutrisport 90+ και isolate
υγρα ωμεγα 3


μετα απ αυτα καταπινω τα παντα

nikossamos
14-03-12, 00:13
nutrisport 90+ και isolate
υγρα ωμεγα 3


μετα απ αυτα καταπινω τα παντα

:shock: :shock:

Devil
14-03-12, 02:28
pump bol
freak fix βανιλια-δεν διαλυοταν με τπτ,κ απο γευση μαπα..
κιτρουλινη λογω ξινιλας που γραφει ο τασσος.
αμινο διακλαδισμενης,αλλα με αυτα δεν εχω τοσο θεμα..η στεβια περνει φωτια λεμε..:green:


μην τον ακουτε μια χαρα γευση εχουν... εγω τα βαζω και στο φαι!:green:



εγω το χειροτερο που εχω δοκιμασει..... μαλλον HMB.... αλλα και το PEA δεν παει πισω....

AnteGeia
18-03-12, 01:21
πήρα σήμερα το super epa.. το άνοιξα το μύρισα και μου ανέβηκαν τα μακαρόνια πάνω... :puke:

TheWorst
22-03-12, 12:22
ALC carnitine - απαισιο .. Σαν να πινω ξυδι με ουρα..

Dimitrios
22-03-12, 17:01
ALC carnitine - απαισιο .. Σαν να πινω ξυδι με ουρα..

Tόσο χάλια είναι; Εγώ την περιμένω τώρα ALCA της NOW σε σκόνη. Ελπίζω να πίνεται..

COBRA_STYLE
22-03-12, 17:04
μια γλοταμινη που ειχα κανει το λαθος να παρω πριν μερικα χρονια της νουτραμπολικς παιζει να ειναι και η χειροτερη του πλανητη.μια φορα την πηρα και ετρεξα στο νεροχυτη:puke:επισης μια νουτρισπορ πεντακιλη που οταν την ανακατευες με νερο γινοταν λασπη απλα απαισια.

ωωω ναι...το Glutabolic.Το ειχα παρει και γω πριν κατι χρονια...σκατα γευση και διαλυτοτητα...μετα απο 3-4 δοσεις,πηγε καδο

tolis93
22-03-12, 17:18
ALC carnitine - απαισιο .. Σαν να πινω ξυδι με ουρα..

τι λες ρε συ...κ γαμω ειναι....με γευση παντα ετσι?σκετο δε ξερω.αλλα πορτοκαλι κ fruit splash απο τα καλυτερα π εχω πιει.carnipure

mitsoulas
22-03-12, 17:19
Mια σοκολατα της MUSCLETECH ακριβως την ονομασια δεν την ξερω γιατι τωρα τρωω της ιδιας εταιρειας μια αλλη σοκολατα που εχει γευση καταπληκτικη.
Οταν την δοκιμασα την πρωτη φορα τρομαξα να την φαω την καταπινα με μπολικο νερο και παλι κοντευα να κανω εμετο επειδη εκανα το λαθος να εχω παρει 2
την δευτερη σοκολατα την δοκιμασα με 2 κουταλιες της σουπας μερεντα μπας και αλλιωσω την γευση , δεν καταφερα απολυτως τιποτα στο τελος εφαγα την μιση
με το στανιο και την αλλη στο καλαθι αποριματων.

beefmeup
22-03-12, 19:07
Tόσο χάλια είναι; Εγώ την περιμένω τώρα ALCA της NOW σε σκόνη. Ελπίζω να πίνεται..

:green:

θα φας καλα κ συ..:green:

Dimitrios
22-03-12, 23:13
:green:

θα φας καλα κ συ..:green:

Ωχ... κάτι μου λέει ότι θα την κατεβάσω κάπως έτσι..
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=13bkEASIp5s&oref=http%3A%2F%2Fs.ytimg.com%2Fyt%2Fswfbin%2Fwatch_as3-vflJeIHMg.swf

Βάζω ιδέες γενικά και για τους άλλους...:green::green::rolf:
Να προσθέσω επίσης ότι το Assault της MP σε γεύση rasberry lemonade απλά δεν πινόταν... κάθε φορά δεν έπαιρνα ανάσα...

metalwar
24-03-12, 15:35
Το hemorush από Nutrabolics...
Πραγματικά αυτοί οι άνθρωποι πρέπει να μας μισούν..
Ή ο νευρώνας στον εγκέφαλό τους που ευθύνεται για τις γεύσεις έχει καεί, δεν εξηγείται.
Εννοείται πως το μισό hemorush το πέταξα με μεγάλη ευχαρίστηση.

Dimitrios
24-03-12, 16:03
Το hemorush από Nutrabolics...
Πραγματικά αυτοί οι άνθρωποι πρέπει να μας μισούν..
Ή ο νευρώνας στον εγκέφαλό τους που ευθύνεται για τις γεύσεις έχει καεί, δεν εξηγείται.
Εννοείται πως το μισό hemorush το πέταξα με μεγάλη ευχαρίστηση.

Πές τα χρυσόστομε...:puke:

Καραφλό Ακτινίδιο
13-05-12, 09:26
ARMAGEDDON (STAR CHEM LABS) γεύση fruit punch , ότι χειρότερο έχω πιει , νομίζω πως το κάτουρο πίνεται πιο ευχάριστα , παρόλα αυτά το κατανάλωσα όλο το προϊόν

andreasaxo
13-05-12, 09:49
Εγώ υποφέρω εδώ και 2 εβδομάδες τώρα με την citruline malate της primalforce.
Ξινοοοοοοο, ποιο ξινό δεν γίνεται, ανυπόφορο και οδυνηρό.

vaggan
13-05-12, 10:15
ARMAGEDDON (STAR CHEM LABS) γεύση fruit punch , ότι χειρότερο έχω πιει , νομίζω πως το κάτουρο πίνεται πιο ευχάριστα , παρόλα αυτά το κατανάλωσα όλο το προϊόνουρολαγνο σε κοβω:P:P

Καραφλό Ακτινίδιο
13-05-12, 10:20
Με κατάλαβες από την φωνή? :P:P

panakos
13-05-12, 11:54
καλημερΑ!!!!!!!!

το πιο χαλια σε γευση συμπληρωμα για μενα..........Οptimun amino liquid 2222

σαν σιπορι ηταν...σχεδον ειχε φυγει ολο στα σκουπιδια.....:P

GEORGEXX1
13-05-12, 12:09
ARMAGEDDON (STAR CHEM LABS) γεύση fruit punch , ότι χειρότερο έχω πιει , νομίζω πως το κάτουρο πίνεται πιο ευχάριστα , παρόλα αυτά το κατανάλωσα όλο το προϊόν

0χα0α0χ0αχ0 ...ενω το λεμον εεε??? ισως και να εινα η χειροτερη αηδια ...........μπλιαχ.....

SPARTA
02-06-12, 16:07
biotech nitrox therapy cherry