PDA

Επιστροφή στο Forum : Whey της ΟΝ ή Instant Whey της Reflex????



Neo_Valbonne
11-03-12, 19:47
Καλησπέρα σε όλους!!

Μια γρήγορη ερώτηση...Μεταξύ της ΟΝ και της Reflex πια Whey είναι καλύτερη (οχι απο πλευράς γεύσης, αλλα ποιοτικά)...

Γενικά γνωρίζω οτι η Reflex είναι δυνατή εταιρία...Για την ΟΝ παλι έχω ακούσει καλά λογια.

Η γνωμη σας θα είναι μεγάλη βοήθεια!!

Ευχαριστω!!!!

Dimitrios
11-03-12, 21:34
Καλησπέρα σε όλους!!

Μια γρήγορη ερώτηση...Μεταξύ της ΟΝ και της Reflex πια Whey είναι καλύτερη (οχι απο πλευράς γεύσης, αλλα ποιοτικά)...

Γενικά γνωρίζω οτι η Reflex είναι δυνατή εταιρία...Για την ΟΝ παλι έχω ακούσει καλά λογια.

Η γνωμη σας θα είναι μεγάλη βοήθεια!!

Ευχαριστω!!!!

Εγώ θα έπαιρνα τη ρεφλεξ. Είναι πιο αξιόπιστη εταιρία και πιο ποιοτική νομίζω. Αν και οι δύο πρωτεινες που ανέφερες είναι από τις καλύτερες στο είδος τους οπότε δεν έχει ιδιαίτερη διαφορά. Αν τώρα κοιτάς την κάθε λεπτομέρεια πάρε ρεφλεξ.;)

thegravijia
11-03-12, 21:40
Εγώ θα έπαιρνα τη ρεφλεξ. Είναι πιο αξιόπιστη εταιρία και πιο ποιοτική .;):thumbup:

Neo_Valbonne
12-03-12, 05:13
:green: Ευχαριστώ!!

Για την ακρίβεια έπερνα της ΕΑS και είμουν πολύ ευχαριστημένος (δν ξέρω βέβαια σε σχεση με τις δυο προαναφερθησες τι σχέση έχει-πάντα whey-)...Αλλα απο όταν καταργήσαν την κυκλοφορία της πήγα σε Reflex για 2 χρόνια και κατα βάση δν με τρελαινει η γευση της :P...Εν γενει πάντως προτιμούσα ΕΑS μεταξύ και των τριών.

mercy_
17-04-12, 22:04
Κατα την γνωμη μου εμπιστευομαι πιο πολυ την ριφλεξ......Χωρις να θελω να κανω διαφημιση :thumbup::thumbup: