PDA

Επιστροφή στο Forum : Γυμναστηριο στην ελευσινα



kafros gate 7
12-03-12, 19:35
παιδια μια ερωτηση για οποιον εχει παει σε γυμναστηριο στην ελευσινα.

εχω παει στο body club του θεμη του παπαγεωργιου στην ελευσινα. καλο,κανεις την δουλεια σου, αρκετα ελευθερα
αλλα οταν πηγα τουλαχιστον δεν ειχε παγκο για συμπληρωματα,ξερω και εγω οπως π.χ. το iron gym που μετα
απο τη γυμναστικη σου σου φτιαχνει ο,τι θες.

εχω παει επισης στο oxygen πολυ πιο ακριβο απο το body club αρκετα καλυτερο αλλα ουτε και αυτο ειχε παγκο
για συμπληρωματα.

στο personal touch δεν εχω παει...

ξερει κανενας κανενα αλλο γυμναστηριο στην ελευσινα (σιδεραδικο το προτιμω γιατι το θελω σχεδον αποκλειστικα
για ελευθερα βαρη) που να εχει και συμπληρωματα για μετα την πρπονηση γιατι θα παω για κανα 4αρι μερες στο σπιτι
μου εκει μην κουβαλαω μαζι κουτια πρωτεϊνες και ιστοριες....γιατι δεν ξερω τι να κανω...

Galthazar
12-03-12, 19:51
απ οτι ξερω δεν εχει κατι τετοιο που ζητας εκει..δηλαδη σιδεραδικο! Το καλυτερο ειναι το oxygen του Φανη

kafros gate 7
12-03-12, 20:05
απ οτι ξερω δεν εχει κατι τετοιο που ζητας εκει..δηλαδη σιδεραδικο! Το καλυτερο ειναι το oxygen του Φανη

βασικα σιδεραδικο....θελω ενα ρε παιδι μου να σου δωσω να καταλαβεις να εχει ελευθερο ρακ για σκουοτ,
μπαρες για αρσεις θανατου,αρκετους αλτηρες,καιι ελευθερο παγκο για πιεσεις που αυτα τουλαχιστον πριν κανα
2 χρονια που ειχα παει στο oxygen τα ειχε.

απλα δεν ξερω και αυτο ρωταω αν υπαρχει και καποιο να τα εχει ολα αυτα αλλα να εχει και κανεναν παγκο με συμπληρωματα
ή εστω ετοιμη πρωτεϊνη σε υγρη μορφη συσκευασμενη στο ψυγειο οπως εχουν σε καποια γυμναστηρια ετσι ωστε να μπορεσω να
βολευτω οσες μερες θα ειμαι εκτος σπιτιου και να μην κουβαλαω κουτια μαζι...

Galthazar
12-03-12, 23:29
βαζεις εσυ την σκονη σε σεικερ την παιρνεις μαζι σου και οταν θες ριχνεις νερο και την πινεις δεν ειναι αυτο το προβλημα

απ οτι ξερω σιδεραδικο δεν παιζει ελευσινα ουτε ασπροπυργο.. θα μαθω ομως οσα περισσοτερα μπορω και θα σου πω.

kafros gate 7
13-03-12, 01:23
βαζεις εσυ την σκονη σε σεικερ την παιρνεις μαζι σου και οταν θες ριχνεις νερο και την πινεις δεν ειναι αυτο το προβλημα

απ οτι ξερω σιδεραδικο δεν παιζει ελευσινα ουτε ασπροπυργο.. θα μαθω ομως οσα περισσοτερα μπορω και θα σου πω.

εγινε ρε μαγκα ευχαριστω...θα δω τι θα κανω αλλα αν μαθεις κατι πες μου...

Galthazar
13-03-12, 22:06
οπως σου ειπα, το oxygen το καλυτερο στην ελευσινα. 180 το εξαμηνο 230-240 τον χρονο. Δεν εχει ακομα αυτο που ζητας με τις πρωτεινες...

takeda
16-01-17, 14:15
καλημέρα παιδιά. κατοικώ στον Ασπρόπυργο και θέλω να ξεκινήσω πάλι, μετά από 4 χρόνια διακοπής, την προπόνηση με βάρη. Ενδιαφέρομαι για ελεύθερα βάρη, και τις 3 βασικές ασκήσεις του pwerlifting. Έχετε υπόψη σας γυμναστήρια στην ευρύτερη περιοχή, δλδ Ελευσίνα, Χαιδάρι, όπου μπορώ να κάνω αυτές τις ασκήσεις χωρίς πρόβλημα? Στο γυμναστήριο της γειτονιάς μου δεν υπάρχει squat rack, αλλά και σε άλλα που πήγα το πάτωμα από παρκέ μάλλον σημαίνει "όχι άρσεις θανάτου, όχι chalk, όχι βαριά squats. Στον Ασπρόπυργο έχουμε 2 χώρους όπου προπονούνται αρσιβαρίστες αλλά θα έλεγα ότι χρησιμοποιούνται σχεδόν αποκλειστικά από τους αθλητές των συλλόγων. Σκέφτομαι σαν λύση ανάγκης να γραφτώ σε κάποιο crossfit box, έχουν τον κατάλληλο εξοπλισμό αλλά οι συνδρομές είναι τσιμπημένες. Οποιαδήποτε πληροφορία θα μου ήταν χρήσιμη. Ευχαριστώ!

Polyneikos
16-01-17, 18:43
Καλησπέρα.
Τσέκαρε αυτό λίγο, είναι ο Σύλλογος Βαρέων ΑΘλημάτων Ελευσινας (https://www.facebook.com/pygmahiaelefsinas/)
Μας το είχαν προτείνει κάποτε για να γίνει το ΑΤΛΑΣ, powerlifting εχει οπωσδήποτε.:thumbup: