PDA

Επιστροφή στο Forum : χαιρετώ όλο το forum του Bodybuilding θα ήθελα τα φώτα σας !!



talas
16-03-12, 17:00
καλησπέρα σε όλους θω ήθελα να μάθω τι πρέπει να πάρω για να πέσω σε λίπος από κακή "διαροφι" και να φτιάξω λίγο τον μεταβολισμό μου.παράλληλα θα ήθελα να "γραμοσω" και λίγο τα εύκολα σημεία χερια (ωμους πήχη )και στήθος μιλάω πάντα για συμπληρώματα που θα με βοηθήσουν όχι tpt σπουδαίο απλά για το πλάσιμπο και για να έχω και λίγο πιο p[όλη ενέργεια κατά την διάρκεια τις προπόνησης ευχαριστώ εκ τη προτερων !!:thumbup:

beefmeup
16-03-12, 17:02
κατ αρχας γυμναζεσαι?
κ αν ναι ποσο καιρο?
απο διατροφη τι εννοεις "κακη διατροφη"?
κ τωρα ας πουμε που την σταματησες,τι ακριβως κανεις σαν "καλη διατροφη"?

talas
16-03-12, 17:15
κατ αρχας γυμναζεσαι?
κ αν ναι ποσο καιρο?
απο διατροφη τι εννοεις "κακη διατροφη"?
κ τωρα ας πουμε που την σταματησες,τι ακριβως κανεις σαν "καλη διατροφη"?

λόγο δουλειάς (βραδυ) άλλαξε πολύ το ωράριο μου και χάλασα τελείως το πρόγραμμα μου στο φαγητό !ενώ έτρωγα 5 με 6 φορες την μέρα σωστά έχω φτάσει να τρώω μια με δυο πολύ !!τώρα ξανά =μπήκα σε πρόγραμμα με διατροφή και πολλά γεύματα αλλα ξέρω ότι θα μου πάρει χρόνο να πετύχω το αποτέλεσμα που θέλω !από γυμναστική πάλι λόγο χρόνου λίγα πράγματα και αυτά σπίτι (μονόζυγο βαράκια ένας πάγκος και τρέξιμο από αερόβια tlp ότι μπορώ να κάνω σπίτι !ξέρω πως δεν είναι αρκετά απλά για αυτό που θέλω να πετύχω και σε συνδυασμό με τα ωράρια μου είναι αυτό που μπορώ να κάνω!!γυμναστική έκανα από μικρός απλά πάντα με διαλύματα κύριος τα καλοκαιρια γιατί έφευγα για πολύ καιρό !τώρα για την διατροφή πιο συγκεκριμένα μονο ψητά κρέατα με σαλάτα ψαρια χαμηλά σε λιπαρά φρούτα αρκετά !