PDA

Επιστροφή στο Forum : Hemo Rage Black (Nutrex)



Tasos Green
25-03-12, 15:41
42298
42299

Δεν το βρηκα στην αξιολόγηση οπότε το ποσταρω.
εχει πολυ περισσότερα συστατικά απο το Ultra Concentrate αλλα σε ενα τεραστιο blend.
Επειδή μου το δώσανε ( και οτι ειναι τζαμπα ειναι καλο!) ειπα να ποσταρω πως μου φάνηκε μετα την σημερινή πρωτη χρηση.

εχω την γευση sucker punch.. αρκετα καλη σαν τσιχλοφουσκα ενα πραγμα (αν και δεν τρελαίνομαι με της πολυ γλυκές γευσης)

προς έκπληξή μου εχει Yohimbine (Hcl) μεσα που παλαιότερα εβαζαν και στο lipo 6 black και με ειχε χαλασει... αλα απο το συγκεκριμένο prewo δεν ένιωσα να με χαλαει.

και απο pump καλο μου φάνηκε ενα boost το έδωσε.

(Να πω οτι αυτος που μου το εδωσε ειχε προβλημα με τον υπνο την εβδομαδα που το χρησιμοποίησε, εγω προς το παρον δεν ξερω θα δω το βραδυ :green:)

JOHN65
25-03-12, 18:46
εχω ακουσει πολυ καλα σχολια για το εν λογω προιον.θα το δοκιμασω σιγουρα καποια στιγμη.:thumbup:

s0k0s
25-03-12, 18:50
Τα μισα του scoop ειναι υδαταν. ομως, δν ειναι ψιλο μ@λακια αυτό;

JOHN65
25-03-12, 19:01
Τα μισα του scoop ειναι υδαταν. ομως, δν ειναι ψιλο μ@λακια αυτό;

το παρατηρησα και εγω αυτο αλλα τοσος λιγος ποσο κακο να ειναι..ειδικα σε περιοδο ογκου..

s0k0s
25-03-12, 19:03
το παρατηρησα και εγω αυτο αλλα τοσος λιγος ποσο κακο να ειναι..ειδικα σε περιοδο ογκου..

10 υδατανθ. +3 ζαχαρη, 7 γραμμαρια περιπου καθαρα.. δν ξερω, ας μιλησει καποιος ποιο εμπειρος. :thumbup:

Devil
25-03-12, 20:44
Τα μισα του scoop ειναι υδαταν. ομως, δν ειναι ψιλο μ@λακια αυτό;

ειναι...

αν απο τα 20γρ τα 10,5γρ ειναι υδατ..... σου μενουν 9,5γρ απο το μπλεντ.... και το μπλεντ δεν δινει καν ποσοτητες....

προσωπικα δεν θα το κοιταγα...

Tasos Green
26-03-12, 08:01
προσωπικα δεν θα το κοιταγα...

αν στο έδιναν τζαμπα ας τους ελεγες "οχι φιλε δεν το θελω εχει υδατανθρακα μεσα..." :P:green:

Σοβαρα τωρα.. ουτε εγω θα το αγόραζα σε καμια περίπτωση... μου θυμίζει Nano Vapor απο καθε αποψη και δεν ειμαι και πολυ φαν.

Anithos
26-03-12, 08:53
[απο προσωπικη αποψη πιστευω οτι αξιζει να το δοκιμασετε,δεν θα χασετε

Devil
26-03-12, 15:25
αν στο έδιναν τζαμπα ας τους ελεγες "οχι φιλε δεν το θελω εχει υδατανθρακα μεσα..." :P:green:

Σοβαρα τωρα.. ουτε εγω θα το αγόραζα σε καμια περίπτωση... μου θυμίζει Nano Vapor απο καθε αποψη και δεν ειμαι και πολυ φαν.

καλα αμα ηταν τσαμπα κατι θα γινοταν...:green:

αλλα σκεψου οτι δεν εχω δωσει λεφτα σε αλλα μικροτερα μπλεντ οπως το jack3d... οποτε αυτο δεν εχει πιθανοτητες...:green::turtle: