PDA

Επιστροφή στο Forum : βοηθεια για 2 συμπληρωματα



123
30-03-12, 21:19
Καλησπερα παιδες , θα ηθελα να μου λυσεται μια απορια.
Απο τον νεο μηνα θα ξεκινησω κρεατινη μονουδρικη της creature (κανονικα με 5 μερες φορτωμα και μετα νορμαλ).
Ως εδω καλα.
Τωρα , βρηκα ενα pre-workout συμπληρωμα που θα θελα να δοκιμασω (συγκεκριμενα το ENERGY BURST απο την warriorlab) , το οποιο ειναι κατι σαν φορμουλα και περιεχει επισης κρεατινη. και μαλιστα διαφορα ειδη.
Θα μπορουσα να τα συνδιασω ή θα πεσει πολυ κρεατινη;;;
Ή αντι για 35g που προτινει σε ενα ποτηρι νερο το προιον αυτο θα ηταν καλυτερα να το μειωσω να παιρνω π.χ. 20g (λογω του οτι θα παιρνω μετα την προπονηση κρεατινη...)
Ας με βοηθησει καποιος που γνωριζει!
Ευχαριστω !

vaggan
30-03-12, 22:45
δεν ειναι απαραιτητο να παρεις και τα δυο προιοντα.σπαταλη το βρισκω:green:στην περιπτωση παντως που θα παρεις την μονουδρικη το φορτωμα δεν ειναι απαραιτητο.απλα ξεκινα να παιρνεις 5 γραμμαρια την μερα.:welcome::welcome:

123
30-03-12, 22:50
:thumbup: Ναι το γνωριζω οτι το φορτωμα δεν ειναι απαραιτητο. Ισως και να μην το κανω. Εκ πρωτης οψεως ελεγα να το δοκιμασω. Ενταξει θα δειξει.
Λες δεν θα εχει νοημα να τα συνδυασω ε;
προτιμοτερο μετα την κρεατινη να το δοκιμασω;
ευχαριστω για την απαντηση δικε μου :welcome: :thumbup:

vaggan
30-03-12, 22:56
τωρα τι να σου πω δεν θα παθεις τιποτα αλλα δεν νομιζω να δεις διαφορα σωματικα με αυτο το συνδιασμο και θα πεταξεις και λεφτα περισσοτερα.καλυτερα να τα δωσεις στη διατροφη και παρε και ενα ειδος κρεατινη απο τα δυο

Keirox
30-03-12, 23:03
Το preworkout λέει πόση κρεατίνη έχει; Άν είναι propertiary blend πάρτα και τα 2 γιατί το preworkout θα έχει λιγότερο απο 1 γραμμάριο.

123
31-03-12, 01:06
διαφορα βλεπω φιλε μου συνεχεια :)
γιατι κανω διατροφη - ξεκουραζομαι - και κανω προπονηση βαρβατη.
τωρα οσον αφορα τα συστατικα λεει για blend αλλα δεν ειδα πουθενα για propertiary blend που λες.
λεει creatine blend (creatine Ethyl Ester, Dicreatine malate, creatine monohydrate) 3000mg
αυτα λεει δεν μπορω να βγαλω ακρη , κανει η δεν κανει;
παντως βαρβατο προιον φαινεται τσεκαρετε το
π.χ. απο εδω - διαφημιση δεν κανω , το τονιζω απλα θελω να δειξω το προιον και απο καπου πρεπει να γινει.
http://www.xtr.gr/pre_workout/589/ENERGY_BURST_1000_gr_%28WARRIORLAB%29.htm