PDA

Επιστροφή στο Forum : ΞΥΠΝΗΜΑ ΥΠΝΟΥ ΑΠΟ ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ!!!!



nikosvis
01-04-12, 14:38
γεια σας παιδια να σας πω το προβλημα μου, πριν μερικα χρονια που πηγαινα γυμναστηριο αρχισα να κανω ραχιαιους μεχρι τοτε κανενα προβλημα, οταν ομωσ αρχισα να κανω μου πιανονταν οι ραχιαιοι πισω στην μεση και οταν πηγαινα για υπνο ειδικα μπρουμητα ,ξυπνουσα γιατι ενιωθα τον πονο, δεν ειναι οτι με ποναει το κοκαλο η μεση η οι δισκοι , οταν τουσ πιανω ουτε στο υπολοιπο τησ μερασ εχω προβλημα , μονο οταν κοιμαμε, και απο τοτε δεν κοιμαμε μπρουμητα ποτε, ε να μην σας τα πολυλογω, αφου ενιωθα πονο τα σταματησα και εκανα μονο κοιλιακους ποτε ραχιαους , απο τοτε δεν με πονουσε σχεδον καθολου, πανε 4 χρονια, τον τελευταιο χρονο κανω γυμναστηριο και ειπα να αρχισω παλι ραχιαιους , εε απο τοτε νιωθω σχεδον καθημερινα τον ιδιο πονο, το χει παθει ποτε κανεις να ξυπναει απο πονο στην μαεση ετσι πιασιμο.??? μαλλον θα το κοψω γιατι μου χαλαει ολο τον υπνο και ενω νυσταζω κ αλλο δεν με αφηνει ,,σας παρακαλω αν ειχατε το ιδιο περιστατικο πειτε μου, να σημειωσω οτι κοιμαμε γυρω στις 8 ωρες, καποτε κοιμομουν πανω απο 12 την μερα....