PDA

Επιστροφή στο Forum : Βοηθεια για αγορα πρωτεινης και ερωτηση για gel μειωσεις λιπους



Αρχαριος012
01-04-12, 22:28
Γεια σε ολους!Ειμαι καινουριος στο forum και οπως καταλαβαινεται εχω πολλες αποριες:bbbiceps:
Ειμαι 17 χρονων,1.68 και 65 κιλα.Για την ηλικια μου εχω ογκο.Αυτο που θελω ειναι να χασω λιπος(αρκετο) και να γραμμωθω οσο γινεται απο μυς και κυριως κοιλιακους και απολλωνια(ετσι νομιζω λεγονται τα δυο κοκαλα που υπαρχουν κατω απο τους κοιλιακους).Πηγα σε ενα φημισμενο μαγαζι με συμπληρωματα διατροφης και μου ειπε ο πωλητης να παρω την nitro-tech της muscletech στα 47ευρω απο πρωτεινη και το Trimincil Professional 200ml gel στα 36ευρω.Μου ειπε αυτο το gel οτι θα το βαλω στην περιοχη του σωματος μου που θελω να χασω λιπος και οτι θα χασω αρκετο.Εσεις τι λετε?Να παρω αυτα ή κατι αλλο?Τι μπορω να κανω ή τι μπορω να παρω ωστε να χασω οσο πιο πολυ λιπος γινεται και να γραμμωθω?

Και μια ασχετη εντελως ερωτηση.Μηπως κανεται μαζικες παραγγελιες απο διαφορα sites εξωτερικου?

Ηλαπ
01-04-12, 22:58
Φιλε μου εισαι 17 χρονων και νμζεις οτι εχεις αναγκη απο διαφορα λιποτροπικα???? Για σκεψουτο αλλη μια...
Μιας και εισαι καινουργιος οπως λες ξεκινα το διαβασμα και θα σου λυθουν πολλες αποριες και οτι δεν καταλαβαινεις εμεις ειμαστε εδω να βοηθησουμε οπου και οσο μπορουμε!

Αρχαριος012
01-04-12, 23:01
Μηως γινεται να μου στειλεις κανενα λινκ να διαβασω συγκεκριμενα θεματα γιατι λογο διαβασματος εχω ελλαχιστω χρονο να ασχοληθω με το λαπτοπ.

TheWorst
01-04-12, 23:08
Ασε τα συμπληρωματα φιλε μου.Πρωτα δες αυτο το αρθρο http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?1050-%CE_%CE%B9%CE%B1%CF_%CF_%CE%BF%CF_%CE%AE-%CE_%CF_%CE%AC%CE%BC%CE%BC%CF_%CF_%CE%B7%CF_

Αρχαριος012
10-04-12, 11:37
Ουτε το Gel να παρω ετσι?Αν ακολουθησω αυτα που λεει το λινκ λετε να δω αποτελεσματα?

Αρχαριος012
25-01-13, 21:46
Οπως γραφω και στον τιττλο,ξερεται καμια φθηνη πρωτεινη 5κιλη?Θελω μια φθηνη η οποιο ομως να κανει λιγη δουλιτσα.Οχι τρελα πραγματα αλλα να μην πανε και τζαμπα τα λεφτα.Θελω πρωτεινη για γραμμωση ΟΧΙ για ογκο.Επισης παιζει στην αγορα κανενα λιποδιαλυτικο(εως 25-30 ευρω το μπουκαλακι) που να ειναι καλο?Ευχαριστω εκ των πρωτερων!!!

beefmeup
25-01-13, 21:49
φιλε ειναι το 2ο θεμα που ανοιγεις με ιδια θεματολογια..το προηγουμενο στο ενωσα με υπαρχον θεμα..
να διαβασεις τους κανονες του φορουμ..
ουτε λινκ αναφερουμε περαν των χορηγων,ουτε τιμες στα ποστ μας...:welcome:

εντιτ..τωρα ειδα οτι εχεις αλλο θεμα ηδη που ρωτας πανω κατω τα ιδια πραγματα..ΜΗΝ ανοιξεις αλλο θεμα να ρωτας για πρωτεινες κ λιποδιαλυτικα..

Αρχαριος012
25-01-13, 22:29
Συγνωμη απλως δεν το θυμωμουν καθολου!Το ειχα κανει το ποστ περσι.Αν μπορειτε σβηστε τα προηγουμενα και αφηστε το τελευτεο θεμα που ανοιξα