PDA

Επιστροφή στο Forum : Αυξηση ογκου και βαρους



Simplenick
02-04-12, 02:07
Καλησπερα σας παιδες...
Οπως βλεπετε ειμαι καινουριος στο forum και χαιρομαι πολυ που σας βρηκα!

Λοιπον για να μην σας τα πολυλογω ας μπουμε στο ψητο...
Που λετε ειμαι 16 χρονων τωρα παω για τα 17 και εδω και τοσα χρονια με βασανιζει το γεγονος πως δεν μπορω με τιποτα να βαλω παραπανω κιλα πανω μου...
Εν το μεταξυ με προβληματιζει το γεγονος οτι τρωω αρκετα και θα μπορουσα να πω και παραπανω απο τα φιλαρακια μου τα οποια παλευουν για να χασουν ορισμενα κιλα...
Οταν λεω τρωω μην φανταστειτε διαφορα fast food και τετοιες αηδιουλες...
Τρωω υγιεινα και προσεχω στη διατροφη μου να συμπεριλαμβανονται τροφες πλουσιες σε υδατανθρακες και πρωτεινες, αλλα δυστυχως δεν εχω καταφερει ακομα να διαπιστωσω κανενα θετικο αποτελεσμα...

Μεσα στην απελπισια μου και εγω σκεφτηκα πως θα υπαρχουν ορισμενα συμπληρωματα διατροφης τα οποια θα με βοηθησουν τα επιτευξω το στοχο μου...
Παρεπιπτοντως να σημειωσω το γεγονος πως ειμαι απολυτως ασχετος περι συμπληρωματων διατροφης για αυτο αλλωστε μπηκα και στον κοπο να δημιουργησω το συγκεκριμενο Post...
Θα εκτιμουσα πολυ αν μπορουσατε να με βοηθησετε και να μου βρειτε μια λυση η οποια θα εχει το συντομοτερο δυνατον θετικα αποτελεσματα...

Ελπιζω να μην σας κουρασα...!!!
Ευχαριστω εκ των προτερων..!!

Lao
02-04-12, 02:16
Welcome :toast:

Ύψος και βάρος; Πόσο καιρό γυμνάζεσαι;

Μια τυπική ημερήσια διατροφή σου, πως είναι; Μπορείς να πεις δύο λόγια; Πόσα γεύματα κάνεις, τι τρως ακριβώς κτλ κτλ κτλ...