PDA

Επιστροφή στο Forum : Γράμμωση και πρωτεΐνη



vassiliosd123
05-04-12, 16:59
Γεια σας παιδία,

Έχω ξεκινήσει διατροφή γράμμωσης εδώ και 15μερες. Σαν πρωτεϊνούχο ρόφημα στην διατροφή μου χρησιμοποιώ την Eas Myopro Whey. Είναι καλή πρωτεΐνη για περίοδο γράμμωσης ; θα προτείνατε κάποια άλλη; Ευχαριστώ

billys15
05-04-12, 18:59
Ειναι μια χαρα η πρωτεϊνη σου,αν και τσιμπαει στην τιμη.

Delikostopoylos
05-04-12, 19:43
Γεια σας παιδία,

Έχω ξεκινήσει διατροφή γράμμωσης εδώ και 15μερες. Σαν πρωτεϊνούχο ρόφημα στην διατροφή μου χρησιμοποιώ την Eas Myopro Whey. Είναι καλή πρωτεΐνη για περίοδο γράμμωσης ; θα προτείνατε κάποια άλλη; Ευχαριστώ

σου προτεινω να παρεις dymatize iso 100
Qnt zero carb metapure...
ειναι καλες εναλλακτικες επιλογες και δοκιμασμένα αυτα τα συμπληρωματα που σου προτείνω!!!:green:

vassiliosd123
07-04-12, 15:38
σου προτεινω να παρεις dymatize iso 100
Qnt zero carb metapure...
ειναι καλες εναλλακτικες επιλογες και δοκιμασμένα αυτα τα συμπληρωματα που σου προτείνω!!!:green:

Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!! Πρέπει να βάλω παραγγελία γιατί θα ξεμείνω!!!!! :)

tolis93
07-04-12, 15:48
για μενα φιλτατε και μια φθηνοτερη να παρεις π να εχει λιγο υδατανθρακα κ λιγο λιπος δεν εγινε κ τπτ.ειδικα οταν γλειτωνεις τα μισα λεφτα...για την ισο οντως εχω ακουσει καλα λογια αλλα δοκιμασε και gold standard της Optimum Nutrition και whey shake της syntrax. η 2η δεν ειναι τοσο καθαρη αλλα πολυ καλη. εμενα επισης πολυ ικανοποιημενο με αφησε η ATP formel 100 και τη παιρνεις μονο απο ενα καταστημα απο σαλονικα.τη παραγγελνεις κιολας φυσικα