PDA

Επιστροφή στο Forum : ΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...Η ΚΟΙΛΙΑ ΟΜΩΣ???



ALEXSALONIKA
07-04-12, 22:46
ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΧΑΣΙΜΟ ΛΙΠΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ...ΕΙΜΑΙ 24 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 73 ΚΙΛΑ..ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΔΥΝΑΤΟΣ..ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΜΗΝΕΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ,ΠAΙΡΝΩ ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ (XPERT WHEY ΤΗΣ BODYMAXX) ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΑΠΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΑΘΛΗΤΩΝ(ΔΗΛ.ΠΟΛΛΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ,ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΣΙΔΗΡΟ..).
TO ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΟΙΛΙΑ(83 CM)..ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΠΟΣ ΜΟΝΟ..ΑΛΛΑ ΤΗ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΗ!!ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΣΙΜΟ ΛΙΠΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΙΛΑ ΑΛΛΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ..ΟΙ ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΙΛΙΑ..ΝΑ ΜΗ ΤΡΩΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ..ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ..ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΕΡΟΒΙΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ(ΔΥΣΚΟΛΟ...) ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...
ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ?ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΕΡΟΒΙΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΣΟ?ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΠΡΗΣΤΕΙ????????ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

Ηλαπ
07-04-12, 22:56
Φιλε γραφε με μικρα γραμματα ειναι κανονας του φορουμ...Αμα θες να πεσει η κοιλια πρεπει να εχεις αεροβιο(μετα τα βαρη ειναι το καλυτερο) και καθαρη διατροφη που να δινει προττερεοτητα στις πρωτεινες!
Παντως πρεπει να ξερεις οτι τοπικο χασημο λιπους δεν γινεται!!
Αρχιζε να διαβαζεις στο φορους αυτα που ρωτας εχουν απαντηθει αρκετες φορες!!Και μεσα απο το ψαξιμο θα μαθεις και πολλα πραγματα και θα σου λυθουν αποριες!!

andrikos3kala
07-04-12, 23:35
Να εχεις το νου σου να κόβεις λίγο λίγο τον υδατάνθρακα να πίνεις αρκετο νερό και να εχεις αερόβιο μετά την προπόνηση , όπου το γλυκογόνο στους μυς θα εχει εξαντληθεί ή το πρωί. Kαλή τυχη στο στόχο σου

tolis93
08-04-12, 10:05
δε βαζεις καμια φωτο αρχικα? κατι μ λεει οτι δεν εχεις μυικη μαζα πανω σ.κ παρεθεσε κ τη διατροφη σ.γιατι αναφερεσαι μονο σε μικρο συστατικα. δλδ σιδιρο ασβεστιο κτλπ παιρνω κ εγω αλλα δε τα παιρνω απο 3 λιτρα γαλα π παιζει να τα παιρνεις πχ εσυ.ειναι κ το τι τρως