PDA

Επιστροφή στο Forum : Ανοιχτή Whey o.O



Svein
12-04-12, 15:13
Παιδιά σήμερα πήρα μια whey 2,5 κιλά 30euro είχε έκπτωση 60% γιατί λίγη 15.5.2012 ! Όλα καλά μέχρι εδώ πάω σπίτι την ανοίγω και βλέπω το ασημι χαρτάκι ασφάλεια μισάνοιχτο ! Eκανα ένα shake τώρα και δεν είχε και τέλεια διαλυτότητα έμεναν κομματάκια...να την πιω η να την πετάξω ( από το να πεθάνω :P ) ?

TheWorst
12-04-12, 15:30
Κοιτα φιλε , εχεις και αλλη επιλογη , να τη στειλεις σε μενα :green:

tolis93
12-04-12, 15:32
στειλτη πισω κ κραξτους....60% εκπτωση η 60% εκπτωση ζωης πηρες? παιζει να την εχουν αναμιξει κ με καμια gainer φθηνη κ να χερονται οι λακαμαδες:green:

panakos
12-04-12, 15:40
καλησπερα φλε!!το καλυτερο πηγαινε την πισω και πες το...μη σε περνσνε και για χαζο....

να πεθανεις δεν πεθαινεις,αλλα 30 ευρω στις μερες μας ειναι αρκετα χρηματα να τα χαρισεις...;)

TheWorst
12-04-12, 15:41
στειλτη πισω κ κραξτους....60% εκπτωση η 60% εκπτωση ζωης πηρες? παιζει να την εχουν αναμιξει κ με καμια gainer φθηνη κ να χερονται οι λακαμαδες:green:

αυτο με το gainer ειναι πολυ σωστο παντως!!

iraklis1991
12-04-12, 15:43
Kαλα φιλε μην το συζητας καθολου γυρνα την πισω οπως ειναι.Δεν ξερεις τι πατεντα εχουν κανει ωστε να την πασαρουν.
Μπορει ακομα και να την ανοιξαν να την δοκιμασουν η να ειχε χαλασει και να την ανακατεψαν οπως ειπε ο φιλος πιο πανω..;).Απλα λυσε μου μια απωρια. εξωτερικη ασφαλεια ειχε?Γιατι συνη8ως εχουν 2 ασφαλειες

Svein
12-04-12, 15:47
Kαλα φιλε μην το συζητας καθολου γυρνα την πισω οπως ειναι.Δεν ξερεις τι πατεντα εχουν κανει ωστε να την πασαρουν.
Μπορει ακομα και να την ανοιξαν να την δοκιμασουν η να ειχε χαλασει και να την ανακατεψαν οπως ειπε ο φιλος πιο πανω..;).Απλα λυσε μου μια απωρια. εξωτερικη ασφαλεια ειχε?Γιατι συνη8ως εχουν 2 ασφαλειες

Εξωτερική ασφάλεια δεν είχε καμια whey τις enlogou εταιρίας...φασαρία να κάνει δεν παίζω δεν την έχω πάρει από ελλάδα...!
(διαμένω εξωτερικό και από φαρμακείο την πήρα)

να την πιω η σκουπίδια?

tolis93
12-04-12, 15:58
Εξωτερική ασφάλεια δεν είχε καμια whey τις enlogou εταιρίας...φασαρία να κάνει δεν παίζω δεν την έχω πάρει από ελλάδα...!
(διαμένω εξωτερικό και από φαρμακείο την πήρα)

να την πιω η σκουπίδια?

να τη πας πισω ρε συ εχεις καθε δικαιωμα σα πελατης κ καταναλωτης και απο τη στιγμη π ειναι κ ανοιχτη μεχρι κ το μαγαζι να τους κλισεις.τι να πουμε ετσι τα πεταμε τα λεφτα μας κ οταν μας λενε προσφορα κ εκπτωση να μας ποτιζουν οτι θελουν.με ποιο δικαιωμα να παιζουν με το τι τρωμε κ με το τι παρενεργεις παιζει να χει απνω μας? γιατι αντε ειπαμε για γκεινερ.π ξερω γω με τι διαολο το εχουν αραιωσει?αν το εχουν αραιωσει.μπορει να ναι κ οκ αλλα πολυ υποπτο

Svein
12-04-12, 16:32
Ακούστε τι έγινε παίδες...καταρχήν ευτυχώς μίλαγαν όλοι αγγλικά...μπαίνω μέσα βρήκα τον υπάλληλο που μου την πάσαρε και του λέω το και το , το προστατευτικό ασημόχαρτο ήταν μισά ανοιχτό...μου λέει μετά την απομάκρυση από το κατάστημα δεν γίνετε να στην αλλάξουμε...(εκεί τα περνώ δεν πάνε και καλά οι ορμόνες μου τελευταία) και αρχίζω να γκαρίζω φέρε μου τώρα τον διευθυντή η καλο το ειγεονομικο...ο τύπος φρικάρει φωνάζει τον διευντή...του εξηγώ τι έγινε και ότι είμαι έτοιμος να καλέσω το ειγεονομικο , μου λέει συγγνώμη φωνάζει έναν πολίτη του λέει να μου δώσει οποια whey θέλω...και τελικά πήγα και πήρα την ίδια whey πολυ γνωστης εταιρίες αλλα από το ράφι με την κανονική τιμή (που λήγουν το 2014) μονο που αντί για 68 euro που εκανε πλήρωσα 30 συνολικα :P ! φεύγοντας μου ζήτησε και ο υπάλληλος συγγνώμη και μου έδωσε και κάτι δείγματα από ένα νιτρικό τις scitec !

tolis93
12-04-12, 17:02
Ακούστε τι έγινε παίδες...καταρχήν ευτυχώς μίλαγαν όλοι αγγλικά...μπαίνω μέσα βρήκα τον υπάλληλο που μου την πάσαρε και του λέω το και το , το προστατευτικό ασημόχαρτο ήταν μισά ανοιχτό...μου λέει μετά την απομάκρυση από το κατάστημα δεν γίνετε να στην αλλάξουμε...(εκεί τα περνώ δεν πάνε και καλά οι ορμόνες μου τελευταία) και αρχίζω να γκαρίζω φέρε μου τώρα τον διευθυντή η καλο το ειγεονομικο...ο τύπος φρικάρει φωνάζει τον διευντή...του εξηγώ τι έγινε και ότι είμαι έτοιμος να καλέσω το ειγεονομικο , μου λέει συγγνώμη φωνάζει έναν πολίτη του λέει να μου δώσει οποια whey θέλω...και τελικά πήγα και πήρα την ίδια whey πολυ γνωστης εταιρίες αλλα από το ράφι με την κανονική τιμή (που λήγουν το 2014) μονο που αντί για 68 euro που εκανε πλήρωσα 30 συνολικα :P ! φεύγοντας μου ζήτησε και ο υπάλληλος συγγνώμη και μου έδωσε και κάτι δείγματα από ένα νιτρικό τις scitec !

και ο αγιος φοβερα θελει....τωρα πηγαινε σε κανα 2 ωρο κ πες τους οτι τα νιτρικα ηταν ανοιγμενα να σ δωσουν ολοκληρο κουτι νιτρικα:green:

Svein
12-04-12, 17:06
και ο αγιος φοβερα θελει....τωρα πηγαινε σε κανα 2 ωρο κ πες τους οτι τα νιτρικα ηταν ανοιγμενα να σ δωσουν ολοκληρο κουτι νιτρικα:green:

Xaxaxaxaxa μπα δεν το κάνω γιατί άμα πάρουν χαμπάρι ότι αντί από το ράφι των λήγουν σύντομα , πήγα και πήρα από το κανονικό ράφι με τις κανονικές whey θα μου ζητήσουν 38 euro...οποτε λέω να μην ξαναπατήσω για λίγο καιρό εκεί...!

tolis93
12-04-12, 17:28
Xaxaxaxaxa μπα δεν το κάνω γιατί άμα πάρουν χαμπάρι ότι αντί από το ράφι των λήγουν σύντομα , πήγα και πήρα από το κανονικό ράφι με τις κανονικές whey θα μου ζητήσουν 38 euro...οποτε λέω να μην ξαναπατήσω για λίγο καιρό εκεί...!

οπα αυτο τρ το καταλαβα.εγω λεω να μη ξανα πατησεις γενικα εκει.απο αλλου απο αλλου μακρυα:green:

TheWorst
12-04-12, 17:42
Και καλα εκανες .. Αμα ημουν εγω θα εβγαλα καμια σακουλα απτις τσεπες και θα τις ειχα γεμισει με μειγμα πρωτεινων και αντε γεια :green:

Svein
12-04-12, 17:48
οπα αυτο τρ το καταλαβα.εγω λεω να μη ξανα πατησεις γενικα εκει.απο αλλου απο αλλου μακρυα:green:
Λέω να μην ξαναπατήσω ποτε εκεί γιατί δεν κανουν και τόσο σαματά κάθε μέρα και τους κορόιδεψα εγώ τελικά...άρα θα με θυμούνται...άσε που μόλις μου είπαν ένα μαγαζί με συμπληρώματα που το φυτικό πάσο έχει 15% έκπτωση !