PDA

Επιστροφή στο Forum : λιποδιαλύτης...ποιον???γνωμες!!!!



anna7
14-04-12, 09:35
γεια σας παιδιά!!!ενδιαφέρομαι για εναν λιποδιαλύτη.. κάνω διατροφή αλλα γενικά δε χάνω κι ευκολα κ απλα θέλω κατι να ενισχύσει λιγο ..ειμαι 1.65 και 65 κιλα.. αθλουμαι 3-4 φορες την εβδομαδα και παίρνω κι αντισυλλυπτικά τα οποία προκαλούν μια καποια κατακράτηση υγρών.. πείτε μου τη γνώμη σας γτ δεν εχω ιδέα τι πρέπει να προσέξω η ποιο προιόν να προτιμήσω... ευχαριστω!

Keirox
14-04-12, 09:40
γεια σας παιδιά!!!ενδιαφέρομαι για εναν λιποδιαλύτη.. κάνω διατροφή αλλα γενικά δε χάνω κι ευκολα κ απλα θέλω κατι να ενισχύσει λιγο ..ειμαι 1.65 και 65 κιλα.. αθλουμαι 3-4 φορες την εβδομαδα και παίρνω κι αντισυλλυπτικά τα οποία προκαλούν μια καποια κατακράτηση υγρών.. πείτε μου τη γνώμη σας γτ δεν εχω ιδέα τι πρέπει να προσέξω η ποιο προιόν να προτιμήσω... ευχαριστω!

Μην πάρεις κανέναν. Κανένας νόμιμος λιποδιαλυτής δεν αξίζει τα λεφτά που κάνει. Πρόσεξε την διατροφή σου και ξεκίνα να γυμνάζεσαι καλύτερα (3 φορές κάρδιο, 3ης φορές βάρη την εβδομάδα) και θα δεις τα αποτελέσματα που ζητάς. Να ξέρεις ότι το χάσιμο λίπους είναι χρονοβόρο.

anna7
14-04-12, 11:06
απλα θελω κατι να βοηθησει γιατι θα μου παρει πολυ καιρο.. κατι να επιταχυνει λιγο .. οχι κατι πολυ δυνατο..αλλα κατι να κανει κ δουλεια.

vaggan
14-04-12, 11:12
Μην πάρεις κανέναν. Κανένας νόμιμος λιποδιαλυτής δεν αξίζει τα λεφτά που κάνει. Πρόσεξε την διατροφή σου και ξεκίνα να γυμνάζεσαι καλύτερα (3 φορές κάρδιο, 3ης φορές βάρη την εβδομάδα) και θα δεις τα αποτελέσματα που ζητάς. Να ξέρεις ότι το χάσιμο λίπους είναι χρονοβόρο.:clap::clap::clap:

DimitrisT
14-04-12, 11:31
απλα θελω κατι να βοηθησει γιατι θα μου παρει πολυ καιρο.. κατι να επιταχυνει λιγο .. οχι κατι πολυ δυνατο..αλλα κατι να κανει κ δουλεια.

Πολυ καιρο θα σου παρει ετσι και αλλιως. Δεν υπαρχει κατι νομιμο που να σε κανει να χασεις πιο γρηγορα λιπος.
Καφεινη και πρασινο τσαι εχουν κυριως μεσα. Μπορεις αμα θελεις να τα φτιαχνεις και μονη σου.
Περισσοτερο λειτουργουν ψυχολογικα. Δηλαδη λες ''παιρνω λιποδιαλυτη αρα πρεπει να προσεξω και τη διατροφη/προπονηση μου''.
Γνωμη μου, να προσεξεις λιγο περισσοτερο τη διατροφη σου, ισως να βαλεις και μια μερα προπονηση τη βδομαδα ακομη και ολα τα κιλα θα φυγουν. Ετσι τα χασαμε ολοι :green:.
Υ.Γ. Τα χρηματα που θα εδινες για συμπληρωματα, αμα τα δωσεις για στηθος κοτοπουλο και λαχανικα, πιο κερδισμενη θα βγεις!

ΠανοςΒ
14-04-12, 11:38
Οτι σου ειπαν τα παιδια.

Αν επιμενεις, παρε απο το καταστημα του φορουμ Green Tea & L-Carnitine.

Keirox
14-04-12, 12:05
Ακριβώς. Ότι είπαν οι παραπάνω. Μην απογοητεύεσαι.. αν δεν δείς αποτελέσματα γρήγορα. Ένα κιλό λίπος αν τα κάνεις όλα τέλεια (που είναι πολύ δύσκολο..) παίρνει 2 εβδομάδες (Σε άλλους λίγο παραπάνω σε άλλου λίγο παρακάτω αλλά χονδρικά εκεί γύρω είναι).

anna7
21-04-12, 21:43
για να το λετε εσεις κατι θα ξερετε... θα ξεκινησω μονη μου πάλι κ ο Θεος βοηθός!!!! σασ ευχαριστω πολυ όλους!!!

Crased
22-04-12, 11:17
Εγω ειχα παρει και ; Καλυτερα να ειχα παρει την Κουτση μαρια.. ΚΑΝΕΝΑΝ Φιλε.. η Λιποδιαλυση ειναι στο φαγητο σου ;)