PDA

Επιστροφή στο Forum : Ληγμενη μπαρα!



kleiza7
14-04-12, 20:41
Παιδια να ειναι καλα υπαλληλος γνωστης αλυσιδας συμπληρωματων, εφαγα το μεσημερι μια μπαρα πρωτεινης FortiFX poy eixe ληξει απο τις 9/Μαρτιου!!!!
Ενταξει ντροπη του μεγαλη. Η μαλακια ειναι οτι δεν εχω την αποδειξη να παω να του την τριψω στη μουρη αλλα μολις εχασαν εναν πελατη. κριμα και δεν ειχα παραπονο κανενα μεχρι τωρα αλλα ΤΕΛΟΣ!!!! ενα μηνα ληγμενο μου εδωσαν!!!

Το θεμα ειναι οτι το καταλαβα γιατι ποναει η κοιλια μου!!! και πηγε το μυαλο μου στη μπαρα. πηρα τη συσκευασια απο τα σκουπιδια και ΤΣΟΥΠ Best Before 9/3/2012!!!!!

Απλα να ρωτησω... σε αυτο το μαγαζι ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΛΗΞΗΣ????
Δεν θα πω πιο ειναι, γιατι δεν θελω να φανει οτι κανω δυσφημιση. τεσπα.... ουτε να απολυθει ο υπαλληλος!!!

Επειδη ομως ποναει η κοιλια μου προφανως απο αλλοιωμενα συστατικα λετε να παθω τιποτα????να κανω κατι???? μη χειροτερεψει.........

Ηλαπ
14-04-12, 20:48
δεν νμζω να παθεις κατι ιδιετερο το μονο μου μπορει να παθεςι ειναι να περασεςι τη νυχττα στην τουαλετα...Εγω πιο μικρος ειχα φαει ολοκληρο πακετο με ληγμενα μπισκοτα, ναι το ξερω οτι δεν ειναι το ιδιο αλλα και παλι ληγμενα ηταν, και δεν επαθα τπτ.....

kleiza7
14-04-12, 20:54
ναι ρε γαμωτο, ομως αλλο ληγμενο μπισκοτο και αλλο ληγμενη concentrate... :( πραγματικα θα κανω μαυρη ανασταση επειδη ο τυπος ηθελε να μου πουλησει το τελευταιο κομματι απο αυτες τις μπαρες...για 3 $!@$@%@%μενα ευρω!!!!!!!!!!! και ημουν και τακτικος πελατης στον συγκεκριμενο. λεγαμε και 2 κουβεντες παραπανω δηλαδη....

απο αμελεια φανταζομαι αλλα με εσκισε!!!
δεν εχω παει ουτε μια φορα τουαλετα μεχρι τωρα...ελπιζω να την γλιτωσω!!!

beatshooter
15-04-12, 02:39
Εγω ηπια 2 σκουπ ληγμενη πρωτεινη απο τον Δεκεμβρη και δεν επαθα τπτ....

kleiza7
15-04-12, 19:37
Εγω ηπια 2 σκουπ ληγμενη πρωτεινη απο τον Δεκεμβρη και δεν επαθα τπτ....

αυτα ειναι!!! :shock:

vaggan
15-04-12, 22:26
εγω ξερεις τι θα εκανα?καταρχας θα εδινα τοπο στην οργη για μια φορα αλλα την επομενη θα ημουν πιο προσεχτικος. θα πηγαινα και αυριο και αν μου ξαναεδιναν λιγμενη θα τους εκανα τσιμπουκι (ρεζιλι εννοω:green:)

giannis64
15-04-12, 22:56
Εγω ηπια 2 σκουπ ληγμενη πρωτεινη απο τον Δεκεμβρη και δεν επαθα τπτ....

καλα αυτο δεν ειναι και συμπερασμα για συμβουλη...;)


εγω ξερεις τι θα εκανα?καταρχας θα εδινα τοπο στην οργη για μια φορα αλλα την επομενη θα ημουν πιο προσεχτικος. θα πηγαινα και αυριο και αν μου ξαναεδιναν λιγμενη θα τους εκανα τσιμπουκι (ρεζιλι εννοω:green:)

θα συμφωνησω και εγω εδω..:thumbup:

kleiza7
17-04-12, 04:19
Αυτο ακριβως παιδια... Τωρα που ηρεμησα αυτο σκεφτομαι. απλα ΑΝ ξανασυμβει πραγμα που δεν θελω να πιστευω οτι δεν θα γινει ΔΙΛΠΟ κακο θα τον βρει. θα ειμαι κυριολεκτικα ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΛΗΓΜΕΝΑ!!!:weights:

ελμερ
17-04-12, 05:08
Εγω μολις τελειωσα κατι μπαρες πρωτεινης που ειχαν ληξει απ το Μαιο του 2011 !!! δεν το προτεινω σε κανεναν να το κανει,αλλα δεν επαθα και κατι.....:) kleiza η γνωμη μου ειναι πως αφου μιλας με το παλικαρι στο μαγαζι πηγαινε και πες του την αληθεια....υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να σου κανει 3-4 δωρο και θα ναι πιο προσεκτικος...διπλο καλο...;):welcome::welcome:

Michaelangelo
17-04-12, 07:31
Σαν πρώην φαν των ληγμένων από τα X-Treme, να σου πω δεν είχα ποτέ θέμα με οποιοδήποτε ληγμένο. Αν είχε και σοκολάτα θα ήταν η καλύτερη μου με την τρισάθλια διατροφή που έκανα πιτσιρικάς! Φυσικά, τις έπαιρνα στο 1/3 της τιμής τους, έτσι; Είχε τύχει, να πάρω πρωτεΐνη 1μήνα ληγμένη, να τη ξεχάσω κάπου και να την πάρω 6 μήνες μετά! Τώρα η σοκολάτα είναι αλλιώς βέβαια, αλλά... 1 μήνας δεν φαίνεται μακρύς.

Μόλις πας, καλό είναι να του πεις τι έπαθες (μιας και είσαι τακτικός πελάτης θέλει να σε κρατήσει) και ότι δεν σου άρεσε. Να είσαι σίγουρος, θα σε προσέχει από μόνος του!