PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΡΕΑΤΙΝΗ ΚΑΙ ΖΜΑ



jackalos
14-04-12, 20:46
Αποφάσισα την άλλη Δευτέρα να αρχίσω κύκλο κρεατίνης με:
-NITRO-TECH PRO SERIES
-CELL-TECH HARDCORE PRO SERIES

Την πρωτεϊνη θα την παίρνω πρωί και μετά το γυμναστήριο και την κρεατίνη μετά από το φόρτωμα των 5 ημερών μόνο μετά το γυμναστήριο.

Το θέμα είναι ότι θέλω να χρησιμοποιήσω ΖΜΑ [ZMA 90CAPS (OPTIMUM) ή ZMA 120 caps (WARRIORLAB)] για τον βραδινό ύπνο και θέλω να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα που θα το συνδυάσω μαζί με κρεατίνη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

FiVo-Alex/City
14-04-12, 20:53
Αποφάσισα την άλλη Δευτέρα να αρχίσω κύκλο κρεατίνης με:
-NITRO-TECH PRO SERIES
-CELL-TECH HARDCORE PRO SERIES

Την πρωτεϊνη θα την παίρνω πρωί και μετά το γυμναστήριο και την κρεατίνη μετά από το φόρτωμα των 5 ημερών μόνο μετά το γυμναστήριο.

Το θέμα είναι ότι θέλω να χρησιμοποιήσω ΖΜΑ [ZMA 90CAPS (OPTIMUM) ή ZMA 120 caps (WARRIORLAB)] για τον βραδινό ύπνο και θέλω να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα που θα το συνδυάσω μαζί με κρεατίνη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Κανένα πρόβλημα. Το ΖΜΑ απλά δεν θέλει να το παίρνεις μαζι με ασβέστιο.
Καλούς ύπνους!!

MusclesOfShadow
14-04-12, 20:58
Γιατι οχι HMB? Bαλε και αυτο στο stack σου...

jackalos
16-04-12, 01:24
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.


Γιατι οχι HMB? Bαλε και αυτο στο stack σου...

Τι ακριβώς κάνει το HMB???

Λες να το προσθέσω και αυτό μαζί με τα προαναφερθέντα ή να αφαιρέσω το ΖΜΑ και να προσθέσω το ΗΜΒ??

Devil
16-04-12, 01:32
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.



Τι ακριβώς κάνει το HMB???

Λες να το προσθέσω και αυτό μαζί με τα προαναφερθέντα ή να αφαιρέσω το ΖΜΑ και να προσθέσω το ΗΜΒ??

δεν κανει ενα @@@@@@....:turtle: αστο ξεχνα το..... εχω δοκιμασει μεχρι 10γρ τη μερα χωρις αποτελεσμα....

πολυ θα ηθελα να ακουσω την εμπειρια του φιλου απο πανω που το προτεινει βεβαια....


απο αυτα που ειπες μονο μια απλη κρεατινη μονουδρικη θα επαιρνα..... νταξ το zma αμα το θες για υπνο κομπλε... αλλα μην περιμενεις να δεις τιποτα απο αποψη αυξησεις τεστο.... απλα δεν κανει τιποτα...;)