PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΒΟΗΘΕΙΑΑ



perdikos
24-04-12, 20:47
καλησπερα σας και παλι...γεματος χαρα σας ανακοινωνω οτι εχω φτασει τα 90 κιλα περιπου χωρις κανενα συμπληρωμα αλλa τωρα αποφασισα να παρω....εχω καταληξει στα εξης:Scitec - 100% Whey Protein Proffesional KAI Scitec - Amino 5600.....αλλα θελω και εναν λιποδιαλυτη και απο το καταστημα μ προτειναν αυτον Dymatize - Dyma-Burn Xtreme αυτον Scitec - Adipokill και αυτον Scitec - Perfect Fatloss.....και απο εσας παντογνωστες(χωρις ειρωνεια) του φορουμ θελω να μ πειτε αν ειναι ενταξει να παρω αυτην την πρωτεινη και τα αμινοξεα και ποιον λιποδυαλιτη να παρω...ευχαριστω πολυυ:)
:)

billys15
24-04-12, 21:06
Η πρωτεϊνη ειναι μια χαρα.Απο λιποδιαλυτες,θα ελεγα κανεναν απο αυτους.Δες για cuts,lipo6 και oxyelite,ειναι απο τα top.Τελος,τα χρηματα απο τα αμινοξεα κρατησε τα,ή αν θες τοσο πολυ να τα δωσεις παρε καμια πρωτεϊνη ακομα :)

perdikos
24-04-12, 21:53
Η πρωτεϊνη ειναι μια χαρα.Απο λιποδιαλυτες,θα ελεγα κανεναν απο αυτους.Δες για cuts,lipo6 και oxyelite,ειναι απο τα top.Τελος,τα χρηματα απο τα αμινοξεα κρατησε τα,ή αν θες τοσο πολυ να τα δωσεις παρε καμια πρωτεϊνη ακομα :)

πιστευεις δηλαδη λεφτα για αμινοξεα να μην δωσω....????

exkaliber
24-04-12, 22:49
τα αμινο δεν ειναι απαραιτητα
η πρωτεινη μια χαρα ειναι

perdikos
24-04-12, 22:52
τα αμινο δεν ειναι απαραιτητα
η πρωτεινη μια χαρα ειναι

excaliber εσυ για τον λιποδιαλυτη τη γνωμη εχεις??

exkaliber
24-04-12, 23:19
την χειροτερη

perdikos
24-04-12, 23:26
την χειροτερη

συγγνωμη που σε ενοχλω αλλα θα ηθελα να με βοηθησεις να διαλεξω εναν...:unsure::unsure:

exkaliber
24-04-12, 23:27
δεν ξερω τπτ επ αυτου φιλτατε

perdikos
24-04-12, 23:31
δεν ξερω τπτ επ αυτου φιλτατε

σε ευχαριστω πολυ τοτε..οποιος ξερει ας μου πει για τον λιποδιαλυτη παρακαλωωω

perdikos
25-04-12, 14:24
χρειαζομαι βοηθεια γιατι θελω να τα παραγγειλω αμεσα παρακαλωω:P

s0k0s
25-04-12, 14:37
χρειαζομαι βοηθεια γιατι θελω να τα παραγγειλω αμεσα παρακαλωω:P

Παρε καφεινη με ιοχιμβινη, εχω ακουσει πολυ καλα λογια!
Θα σου βγει και φθηνοτερα.

perdikos
25-04-12, 18:46
Παρε καφεινη με ιοχιμβινη, εχω ακουσει πολυ καλα λογια!
Θα σου βγει και φθηνοτερα.

φιλε μου αν μπορεις πες μου που μπορω να το βρω σε παρακαλω και τι ακριβως ειναι..

s0k0s
25-04-12, 18:48
φιλε μου αν μπορεις πες μου που μπορω να το βρω σε παρακαλω και τι ακριβως ειναι..

Καφεινη στα x-treme εχει 10ευρο νομιζω. ιοχιμβινη εψαξα στα x-treme πριν μηνες και δεν ειχανε, ψαξου και θα βρεις ;)
Απο δοσολογιες καφεινη ξεκινα με 200mg και ιοχιμβινη με 5mg, με αδειο στομαχι κανα 40-35 λεπτα πριν την ασκηση σου.

ιοχιμβινη http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?905-Yohimbe-fuel-%28%CE%A4winlab%29-Vs-Yohimbine-HCL-%28Primaforce%29

mercy_
25-04-12, 19:11
Η πρωτεϊνη ειναι μια χαρα.Απο λιποδιαλυτες,θα ελεγα κανεναν απο αυτους.Δες για cuts,lipo6 και oxyelite,ειναι απο τα top.Τελος,τα χρηματα απο τα αμινοξεα κρατησε τα,ή αν θες τοσο πολυ να τα δωσεις παρε καμια πρωτεϊνη ακομα :)

:thumbup::thumbup:

perdikos
25-04-12, 21:14
μου φαινεται η αυτα ειναι λιγο δυνατα???:unsure::unsure::unsure:(ιοχιμβινη)

s0k0s
25-04-12, 21:24
μου φαινεται η αυτα ειναι λιγο δυνατα???:unsure::unsure::unsure:(ιοχιμβινη)

Γιαυτο σε ειπα να ξεκινησεις με μικρη ποσοτητα. ;)

perdikos
25-04-12, 21:31
προσωπικα μου κανει περισσοτερο σαν ουσια γιαυτο δν νομιζω να το παρω και να αρκεστω σε εναν απλο λιποδυαλιτη..

s0k0s
25-04-12, 21:32
προσωπικα μου κανει περισσοτερο σαν ουσια γιαυτο δν νομιζω να το παρω και να αρκεστω σε εναν απλο λιποδυαλιτη..

Περιμενε τον χρηστη devil τοτε κ θα μας φωτησει περισσοτερο :green: :turtle:

perdikos
25-04-12, 21:34
devillllllllllll :P θα περιμενω

giannis64
25-04-12, 21:47
ο Lipo 6 (http://www.bodybuilding.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=bodybuilding_flypage.tpl&product_id=3&category_id=7&option=com_virtuemart&Itemid=16) ειναι πιο καλος απο τον Lipo 6 Black (http://www.bodybuilding.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=bodybuilding_flypage.tpl&product_id=96&category_id=7&option=com_virtuemart&Itemid=16) ;)

Apollonas
25-04-12, 21:52
καλησπερα σας και παλι...γεματος χαρα σας ανακοινωνω οτι εχω φτασει τα 90 κιλα περιπου χωρις κανενα συμπληρωμα αλλa τωρα αποφασισα να παρω....εχω καταληξει στα εξης:Scitec - 100% Whey Protein Proffesional KAI Scitec - Amino 5600.....αλλα θελω και εναν λιποδιαλυτη και απο το καταστημα μ προτειναν αυτον Dymatize - Dyma-Burn Xtreme αυτον Scitec - Adipokill και αυτον Scitec - Perfect Fatloss.....και απο εσας παντογνωστες(χωρις ειρωνεια) του φορουμ θελω να μ πειτε αν ειναι ενταξει να παρω αυτην την πρωτεινη και τα αμινοξεα και ποιον λιποδυαλιτη να παρω...ευχαριστω πολυυ:)
:)

Αδερφέ τα 90 κιλά σου είναι plateau; Άν όχι συνέχισε χωρίς συμπληρώματα και παίρνεις όταν χρειαστείς..!!!:thumbup:

perdikos
25-04-12, 22:41
plateau εννοεις οτι ειναι το μαξιμουμ που μπορω να φτασω???αν εννοεις αυτο ναι ειμαι στο μαξ ογκο που μπορω

perdikos
25-04-12, 22:43
Αδερφέ τα 90 κιλά σου είναι plateau; Άν όχι συνέχισε χωρίς συμπληρώματα και παίρνεις όταν χρειαστείς..!!!:thumbup:

plateau εννοεις οτι ειναι το μαξιμουμ που μπορω να φτασω???αν εννοεις αυτο ναι ειμαι στο μαξ ογκο που μπορω

Devil
26-04-12, 01:26
προσωπικα μου κανει περισσοτερο σαν ουσια γιαυτο δν νομιζω να το παρω και να αρκεστω σε εναν απλο λιποδυαλιτη..

δηλαδη?:unsure:

perdikos
26-04-12, 22:46
δηλαδη?:unsure:

εε ξερω εγω.....θελω ενα απλο λιποδυαλιτικο για καλυτερα αποτελεσματα και οχι ιοχιμβινες κλπ...τεσπα καταληξα στην πρωτεινη της scitec και στο lipo 6..(αμινοξεα δεν θα παρω) πιστευεις ειναι ενταξει??

s0k0s
26-04-12, 23:53
Και που ξερεις οτι θα εχει καλυτερα αποτελεσματα; :P

Apollonas
27-04-12, 00:08
plateau εννοεις οτι ειναι το μαξιμουμ που μπορω να φτασω???αν εννοεις αυτο ναι ειμαι στο μαξ ογκο που μπορω

Whey της ON για μένα είναι από τις ποιό ποιοτικές και Animal Cuts ή Τhemrodynam Χ της ΕΑS που είναι πιο ήπια και βλέπεις αποτελέσματα σε βάθος χρόνου σε σχέση με της Universal...αλλά whey όπως και να έχει θα βρείς, οι λιποδιαλύτες είναι θέμα μη πέσεις σε σκάρτους...!!!