PDA

Επιστροφή στο Forum : Size-on ή Kρεατινη????



marios89
25-04-12, 17:34
καλησπεριζω το φορουμ..8α η8ελα να σας κανω μια ερωτηση και αμα σας ειναι ευκολο να με διαφοτισετε γιατι εχει μερες που το σκευτομαι.....μιας και περασε και το πασχα και μπηκαμε στην τελικη ευ8εια για το καλοκαιρι 8α παρω καποια συμπληρωματα...πρωτεινη της ΟΝ whey , Νιτρικο Jack3d και μετα ειναι που προβληματηζομαι..διλαδι 8ελω να παρω κατι για μετα το γυμναστιριο αλλα σκευτομαι !!να παρω ''Size-on της Gaspari'' ήήή απλα να παρω απλα κρεατινη????
το ξερω οτι και το size-on εχει κρεατινη μεσα αλα ακουσα πολα παιδια να λενε δεν ειναι κατι το ιδιετερο το size-on Και να ειδαν διαφορα..και με εβαλαν σε
σκεψεις!!!!! εσεις τι λετε για μετα το γυμ?? size-on ή κρεατινη???

ευχαριστω.!!

ArgoSixna
26-04-12, 03:14
Το size-on με τους υδατανθρακες ή το απλό? Επεισης αυτό ειναι intra δηλαδή κατα την διαρκεια της προπονησης... Την κρεατινη την παιρνει πριν η μετα την προπονηση..

marios89
26-04-12, 18:57
αυτο http://www.supplementreviewer.com/images/T/gaspari-sizeon-max-performa.jpg

δλδ μπορω να πινω jack3d πριν size-on κατα την διαρκεια και κρεατινη μετα??? δεν ειναι υπερβολικο?

dio32
26-04-12, 21:12
εγω θα επερνα μονο το νιτρικο οπως ειπες ερχετε καλοκαιρι μην βαλεις πολλα νερα,αποψη μου.

marios89
26-04-12, 21:29
εγω θα επερνα μονο το νιτρικο οπως ειπες ερχετε καλοκαιρι μην βαλεις πολλα νερα,αποψη μου.

ναι και εγω με αυτο το σκεπτικο ειμαι! απλα κατι πηρε το αυτι μου για μια κρεατινη που δεν κανει κατακρατηση υγρων(βασικα ετσι μου ειπε ο αν8ρωπος εκει
στα x-treme stores) και γιαυτο με εβαλε σε σκεψεις..!!

amateur666
27-04-12, 01:32
εγω θα επερνα μονο το νιτρικο οπως ειπες ερχετε καλοκαιρι μην βαλεις πολλα νερα,αποψη μου.

ναι μν παραφουσκωσει απο τ πολλα υγρα κ δεν βγει πρωτοσ στο μρ 0...

λεπτομερειες.. γ μενα


ναι και εγω με αυτο το σκεπτικο ειμαι! απλα κατι πηρε το αυτι μου για μια κρεατινη που δεν κανει κατακρατηση υγρων(βασικα ετσι μου ειπε ο αν8ρωπος εκει
στα x-treme stores) και γιαυτο με εβαλε σε σκεψεις..!!

οσο γ την κρε αλκαλυν μουφα μν τσιμπας στο μαρκετινγκ(τωρα σ τ λεω αυτα δεν σ τ λεω οτι θελεις θ κανεισ στο τελος..ετσι κανει κ ο φιλοσ ..,τεσπα..)....τ σιζε ον ειναι φορμουλα κρεατινης εγω θ προτιμουσα απλη μονουδρικη(π.χ. της refex)

marios89
27-04-12, 17:41
τελικα τι να κανω???

marios89
29-04-12, 22:22
κανενας?? επισεις αμα ξερει καποιος ποιο size-on Μου προτινει να παρω?? size-on pre contest i to size-on max performance??η βοη8εια σας ειναι πραγματικα πολυτιμη γιατι 8α παω αυτη την βδομαδα να παρω

thegravijia
29-04-12, 23:42
κανενας?? επισεις αμα ξερει καποιος ποιο size-on Μου προτινει να παρω?? size-on pre contest i to size-on max performance??η βοη8εια σας ειναι πραγματικα πολυτιμη γιατι 8α παω αυτη την βδομαδα να παρω

h kρεατινη δεν σουυ βαζει νερα ..κατσε διαβασε το φορουμ λιγο τα χουμε χιλιοπει (εκτος αν εισαι μια βδομαδα πριν απο αγωνα τοτε θα σε απασχολησει αυτο ναι)

δεν μας λες τι σκοπο εχεις με τα σιζε ον κ τις κρεατινες...
?

marios89
30-04-12, 00:01
Βασικα φιλε μου τωρα μπηκα σε περιοδο γραμμωσης γιαυτο ρωταω για να ξερω... εσυ απο size-on τι μου προτεινεις? size-on pre contest i to size-on max performance? επιδι με αυτα τα δυο μπερδευτικα τι διαφορα εχουν.