PDA

Επιστροφή στο Forum : Διατροφη και αεροβια SOS.....!!!!!!!!!



giorgos_1991
28-04-12, 02:15
Γεια σε ολουσ ειμαι καινουριοσ στο φορουμ και ηθελα να κανω καποιεσ ερωτησεισ...!!! ειμαι 1.73 και 70 κιλα ασχολουμαι με το κικ μποξινγκ... παλιοτερα ημουν 78-79 κιλα ετρωγα οτι να ναι και σε 3 μηνεσ εχασα 8 κιλα με οχι καποια συγκεκιριμενη διατροφη απλα προσεχα τι ετρωγα κ συνεχιζω ακομα να την τηρω. τα γευματα ειναι τα εξης: πρωινο 2 φρυγανιεσ ολικησ με μελι και καφε ελληνικο σκετο χωρισ καθολου ζαχαρη. μεσημερι κοτοπουλο η μπριζολα μοσχαρι με ρυζι συνηθωσ η μακαρονια (μικρη ποσοτητα ρυζιου η μακαρονι). 3 ωρεσ πριν την προπονηση το ιδιο γευμα σε πιο μικρη ποσοτητα και μετα την προπονηση μια ομελετα με 3-4 αυγα ασπραδια μονο. και συχνα 3 φορεσ την μερα πρασσινο τσαι Η αεροβια που κανω ειναι 5 φορεσ την ευβομαδα με 2 φορεσ μετα την αεροβια κυκλικη προπονηση με βαρη... εχω χασει μαζα απο ποδια πολυ αλλα κ απο πλατη στηθοσ χερια πλευρα αλλα εχω προβλημα με τουσ κοιλιακουσ εχουν αρχισει ν φαινονται λιγο αλλα ειναι θαμποι.. κοιλιακουσ κανω πλαγιουσ κανονικουσ κ αλλεσ παραλλαγεσ στην προπονηση.. να αλλαξω κατι στην διατροφη??? γιατι απο θεμα προπονησησ ειμαι καλα πιστευω κ η προπονηση ειναι δυνατη...