PDA

Επιστροφή στο Forum : Reflex h ON ??



bab13
28-04-12, 13:04
γεια σας παιδια μια ερωτηση ποια απο της δυο 8α περνατε Whey Gold Standard (ΟΝ) η την Micro whey της Reflex ??? ( την μια την βρικα 55 euro ΟΝ και την αλλη 78 euro micro)

kouklos
28-04-12, 16:41
γεια σας παιδια μια ερωτηση ποια απο της δυο 8α περνατε Whey Gold Standard (ΟΝ) η την Micro whey της Reflex ??? ( την μια την βρικα 55 euro ΟΝ και την αλλη 78 euro micro)

Eγω προτιμω Gold Standart βανιλια ή σοκολατα που την βρηκες 55 ευρο; στειλε μ σε πμ αν θες

BlooDdeaD_MefiSt
28-04-12, 18:04
γεια σας παιδια μια ερωτηση ποια απο της δυο 8α περνατε Whey Gold Standard (ΟΝ) η την Micro whey της Reflex ??? ( την μια την βρικα 55 euro ΟΝ και την αλλη 78 euro micro)

Και οι δύο καλές είναι. Η ρεφλεξ είναι isolate βέβαια, αλλά δεν έχει μεγάλη σημασία καθώς και το μεγαλύτερο μέρος της ΟΝ isolate είναι. Γνώμη μου είναι ότι δεν αξίζει η διαφορά των 23 ευρών, αλλά αν δεν παίζουν ρόλο τα χρήματα και απλά θες να ξέρεις ποια είναι η καλύτερη τότε είναι η reflex.

SHRED
28-04-12, 22:10
reflex ΕΝΝΟΕΊΤΑΙ ότι είπε ο BlooDdeaD_MefiSt απο πάνω

bab13
29-04-12, 00:03
την βρικα σε ενα μαγαζι στησ σερρες γιατι σπουδαζω εκει αλλα δεν θιμαμε πως το λενε. ποσο εχει ι πρωτεεινη αυτοι αλου και γινετε τοσο πανικος για την τιμη αν παω δευτερα 8α σας πω αλλιως 8α παω την τεταρτη

SHRED
29-04-12, 01:03
την βρικα σε ενα μαγαζι στησ σερρες γιατι σπουδαζω εκει αλλα δεν θιμαμε πως το λενε. ποσο εχει ι πρωτεεινη αυτοι αλου και γινετε τοσο πανικος για την τιμη αν παω δευτερα 8α σας πω αλλιως 8α παω την τεταρτη

τσέκαρε στο ελληνικό site της reflex και πάρτην απο κει αν συμφέρει περισσότερο

Keysersoze27
01-05-12, 19:21
Reflex Micro προτεινω και εγω .

Εαν ψαξεις και προς Κρητη μερια θα το βρεις με 71 ευρω τα 2,2 κιλα και δωρεαν μεταφορικα ;)

tyler_durden
01-05-12, 19:29
Reflex Micro προτεινω και εγω .

Εαν ψαξεις και προς Κρητη μερια θα το βρεις με 71 ευρω τα 2,2 κιλα και δωρεαν μεταφορικα ;)

ευκαιρια...μην το συζητας..με 3 ευρω παραπανω παιρνεις 4,5 κιλα elite whey απ εξω..

Keysersoze27
01-05-12, 19:42
Το 99% των συμπληρωματων μου ερχονται απο Αμερικη μην κανω και διαφημιση απο που :P

Ο νηματοθετης απο τις τιμες που εβαλε προφανος ψαχνει την εγχωρια αγορα αρα για αυτο απαντησα συνκεκριμενα.

Tην Micro Whey 5lb απο π.χ Aγγλια πιο φτηνα ΔΕΝ την βρισκεις(+ μεταφορικα) ;)