PDA

Επιστροφή στο Forum : Αγορά κρεατίνης ή δεν μου χρειάζεται?



ntragas
01-05-12, 15:26
Καλησπέρα, μετά από 1 χρόνο γυμναστική και χρήση μόνο καθαρής πρωτεΐνης από συμπληρώματα,σκέφτομαι να αγοράσω
τη συγκεκριμένη κρεατίνη(Creapure Creatine) μιας και έχω ακούσει πολύ καλά λόγια στο φόρουμ και θέλω να βάλω λίγο "κρέας".
Το θέμα μου είναι αν θα δώ καμία αλλαγή στο σώμα μου μετά απο τον ένα μήνα που θα την χρησιμοποιήσω ή να μην
την δοκιμάσω καν?

Lucif3r
01-05-12, 15:35
Καλησπέρα, μετά από 1 χρόνο γυμναστική και χρήση μόνο καθαρής πρωτεΐνης από συμπληρώματα,σκέφτομαι να αγοράσω
τη συγκεκριμένη κρεατίνη(Creapure Creatine) μιας και έχω ακούσει πολύ καλά λόγια στο φόρουμ και θέλω να βάλω λίγο "κρέας".
Το θέμα μου είναι αν θα δώ καμία αλλαγή στο σώμα μου μετά απο τον ένα μήνα που θα την χρησιμοποιήσω ή να μην
την δοκιμάσω καν?

γιατι περιοριζεσαι στον ενα μηνα?
ε μεσα σε ενα μηνα μη περιμενεις τιποτα ιδιαιτερο

Νικος Τ.
02-05-12, 12:54
Καλησπέρα, μετά από 1 χρόνο γυμναστική και χρήση μόνο καθαρής πρωτεΐνης από συμπληρώματα,σκέφτομαι να αγοράσω
τη συγκεκριμένη κρεατίνη(Creapure Creatine) μιας και έχω ακούσει πολύ καλά λόγια στο φόρουμ και θέλω να βάλω λίγο "κρέας".
Το θέμα μου είναι αν θα δώ καμία αλλαγή στο σώμα μου μετά απο τον ένα μήνα που θα την χρησιμοποιήσω ή να μην
την δοκιμάσω καν?

Πηγαινεις 1 χρονο γυμναστηριο και μετα απο αυτον το καιρο αποφασισες να παρεις καποιο συμπληρωμα κρεατινης και θες τωρα μεσα σε 1 μηνα να κανεις διαφορα ; Δεν ειναι μαγικη σκονη , αλλα συμπληρωμα με σωστη διατροφη βαζεις και ''κρεας'' αλλα ειναι καλο να παρεις , σωστη χρηση και υπονη = πολυ καλα αποτελεσματα!

Andreas C.
02-05-12, 13:43
Φίλε ntragas αν κάνεις καλή προπόνηση και διατροφή τότε πάρε κρεατίνη αν όχι φτιάξε τα αύτα πρώτα και μετά πάρε!

Διάβασε λίγο το θέμα της κρεατίνης που είναι λίγο πιο πάνω και θα σου λυθούν όλες σου οι απορίες :toast: