PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΣΕ ΝΕΑΡΗ ΗΛΙΚΑ



Muaithai
01-05-12, 17:58
Καλησπέρα!
Πριν αρχήσω θα ήθελα να πω πως είμαι 14 χρονών..
Η ερώτηση μου είναι αν τα συμπληρώματα διατροφής πχ. πρωτεΐνη κτλ. προκαλούν κάποιο πρόβλημα αν τα καταναλώσεις σε νεαρή ηλικία..

BlooDdeaD_MefiSt
01-05-12, 19:19
Καλησπέρα!
Πριν αρχήσω θα ήθελα να πω πως είμαι 14 χρονών..
Η ερώτηση μου είναι αν τα συμπληρώματα διατροφής πχ. πρωτεΐνη κτλ. προκαλούν κάποιο πρόβλημα αν τα καταναλώσεις σε νεαρή ηλικία..

Όχι..:toast:

Tasos Green
01-05-12, 19:22
Καλησπέρα!
Πριν αρχήσω θα ήθελα να πω πως είμαι 14 χρονών..
Η ερώτηση μου είναι αν τα συμπληρώματα διατροφής πχ. πρωτεΐνη κτλ. προκαλούν κάποιο πρόβλημα αν τα καταναλώσεις σε νεαρή ηλικία..

Δεν τα χρειαζεσαι καθολου σε αυτη την υλικια... εισαι στην ανάπτυξη... αυτο που χρειάζεσαι ειναι φαγητο... αν κανεις σωστη διατροφη ο οργανισμος σου θα σου δωσει ολα οσα χρειαζεσαι.

crow
01-05-12, 22:19
Το σωμα σου σε αυτη την ηλικια τα παραγει ολα απο μονο του.....τα συμπληρωματα σου ειναι τελειως περιττα. Μονο σωστη διατροφη που να περιλαμβανει ολες τι τροφες χρειαζεσαι.

Keirox
01-05-12, 22:31
Καλησπέρα!
Πριν αρχήσω θα ήθελα να πω πως είμαι 14 χρονών..
Η ερώτηση μου είναι αν τα συμπληρώματα διατροφής πχ. πρωτεΐνη κτλ. προκαλούν κάποιο πρόβλημα αν τα καταναλώσεις σε νεαρή ηλικία..

ώπος σου είπανε οι φίλοι αποπάνω δεν πειράζουνε αλλά δεν υπάρχει νόημα να τα πάρεις! Θα σου πρότεινα αν είσαι αδυνατούλης να μπουκωθείς στο φαί και στο γάλα και να κάνεις σωστή γυμναστική και τα αποτελέσματα θα είναι απίθανα!

giannis64
01-05-12, 22:34
αν παρεις συμπληρωματα απο αυτην την ηλικια, θα το πω στους γονεις σου.:evil2:

Muaithai
01-05-12, 22:40
αν παρεις συμπληρωματα απο αυτην την ηλικια, θα το πω στους γονεις σου.:evil2:

χαχα εντάξει δεν πέρνω τίποτα :P




Σας ευχαριστώ ολους παιδιά!
keirox ναι δύστυχος είμαι αδυνατούλης :P

Nikoskom
01-05-12, 22:42
αν παρεις συμπληρωματα απο αυτην την ηλικια, θα το πω στους γονεις σου.:evil2:

χαχαχαχαχαχαχαχα.Οντως φιλε μου δεν τα χρειαζεσαι σε αυτην την ηλικια..το μονο που θες ειναι μια πλουσια και σωστη διατροφη και γυμναστικη..

Νικος Τ.
02-05-12, 13:03
αν παρεις συμπληρωματα απο αυτην την ηλικια, θα το πω στους γονεις σου.:evil2::rolf:

exkaliber
05-05-12, 15:50
παντα ηθελα να το γραω αυτο σε ενα παρομοιο θεμα :


νεε μου,αν ησουν γιος μου (fail)


θα σου εδινα βιταμινη d και μαγνησιο
μιας και μοιραια υπαρχει ελειψη και των δυο.