PDA

Επιστροφή στο Forum : simvoules gia kapoious pou ksekinane twra



carmello
07-05-12, 15:54
KALISPERA paidia ..eimai neos sto site...eimai basketbolistas A1 .. logo nekras periodou kalokairiou ksekinisa dunamika gym...gia na min katantaw kourastikos kai grafw olokliro keimeno...ti proteinetai na parw gia to gym , apo simplirwmata...skeutomai gia formula((poia omws??)) me ti mporw na thn sundiasw...kai ((sumvouli)) an einai akinduna auta....sas euxaristw....

Fratsou
07-05-12, 15:59
Παρε σιγουρα μια πρωτεινη,απο κει και περα θα πρεπει να μας πεις τι ακριβως θες να πετυχεις.
Τα συμπληρωματα ειναι ακινδυνα αρκει να τα παιρνεις με μετρο

carmello
07-05-12, 16:51
thelw na parw 4 kila peripou muika...eimai 1.90 85 kila...mou exoun proteinei gia formula...

Devil
07-05-12, 18:05
μαν καλως ηρθες.... γραφε με ελληνικους χαρακτηρες σε παρακαλω.... κανονες του φορουμ....;)

Andreas C.
08-05-12, 14:11
Καλώς ήρθες στο φόρουμ:welcome:

Φίλε τα κιλά δεν θα σου τα βάλουν τα συμπληρώματα αλλά το αρκετό φαϊ:thumbup:
Σε πιο πράγμα θέλεις το συμπληρώμα να σε βοηθήσει?

GeoDask
08-05-12, 14:17
KALISPERA paidia ..eimai neos sto site...eimai basketbolistas A1 .. logo nekras periodou kalokairiou ksekinisa dunamika gym...gia na min katantaw kourastikos kai grafw olokliro keimeno...ti proteinetai na parw gia to gym , apo simplirwmata...skeutomai gia formula((poia omws??)) me ti mporw na thn sundiasw...kai ((sumvouli)) an einai akinduna auta....sas euxaristw....

Φίλε μου την ομάδα σου δεν την παρακολουθεί κάποιος γιατρός-αθλίατρος ;

Μήπως θα ήταν καλυτερα να ρωτήσεις αυτόν πρώτα ;

carmello
10-05-12, 15:28
Καλησπέρα ....μόλις έχω ξεκινιση γυμναστήριο ..είχα νεκρά περίοδο 6 μήνες λόγο επαγγελματικών υποχρεώσεων basket....θέλω να πάρω μια. Formula protein και ένα αμινοξεο....μου έχουν προτείνει από formula (( cell tech της macletch// η της. Universal )) και από αμινοξεο (( universal // MTRX // xansa sport )) λόγο μη εμπειρίας από αυτά ...τι μου προτείνετε να πάρω ...??? σας Ευχαριστώ

marvin
10-05-12, 22:32
Θα σου προτινα να ξεκινησεις γυμναστηριο να φτιαξεις μια διατροφη που θα μπορεις να ακολουθεις και μετα βλεπεις τι συμπληρωματα θα παρεις αν και εφοσον τα χρειαζεσαι.
Κανε μια βολτα απο τις ενοτητες των συμπληρωματων η βαλε την αναζητηση μηπως καλυφθουν τα ερωτηματα σου!!:welcome:

DimitrisT
10-05-12, 22:40
Οτι σου ειπε η Μαρβιν..
Επισης,
Ενικος --> αμινοξυ
Πληθυντικος --> αμονοξεα

DimitrisT
10-05-12, 23:14
Οτι σου ειπε η Μαρβιν..
Επισης,
Ενικος --> αμινοξυ
Πληθυντικος --> αμονοξεα

*αμινοξεα (θα σκισω τα πτυχια μου :green:)

Apollonas
15-05-12, 12:52
Θα συμφωνήσω με τα παιδιά πρώτα πρόγραμμα διατροφή και τα λοιπά από συμπληρώματα... Όσον αφορά τα αμινοξέα, αν πάρεις φόρμουλα που για μένα δεν είναι ότι το καλύτερο έχει ήδη αμινοξέα μέσα γιατί να πάρεις έξτρα; Πόσα κιλά είσαι, τι ύψος έχεις...;;

polo0
15-05-12, 15:02
μν νμζεις επειδη αρχιζεις ξανα παλι θες και συμπληρωματα! κανε μια σωστη διατροφη διοτι αυτο ειναι το βασικο! ασε τα συμπληρωματα και αμα δεις πως τα τα χρειαζεσαι τοτε παρε!;)

Lao
15-05-12, 15:14
Καλησπέρα ....μόλις έχω ξεκινιση γυμναστήριο ..είχα νεκρά περίοδο 6 μήνες λόγο επαγγελματικών υποχρεώσεων basket....θέλω να πάρω μια. Formula protein και ένα αμινοξεο....μου έχουν προτείνει από formula (( cell tech της macletch// η της. Universal )) και από αμινοξεο (( universal // MTRX // xansa sport )) λόγο μη εμπειρίας από αυτά ...τι μου προτείνετε να πάρω ...??? σας Ευχαριστώ

Τι διαφορετικό ρωτάς σε σχέση με εδώ;

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?20806-simvoules-gia-kapoious-pou-ksekinane-twra