PDA

Επιστροφή στο Forum : Στακ γραμμωσης...ακουω γνωμες!



George_10
10-05-12, 14:38
Animal Pak
Reflex-Omega 3
Dymatize Elite Whey
OxyElite Pro
Lean Xtreme
Ultimate CLA
Animal Stak
Thermolife-C Boll

Lao
10-05-12, 14:55
Σχετικά με το Animal Pak, υπάρχουν καλύτερες επιλογές.

Το ίδιο ισχύει και για τα Ω3 της Reflex.

H Elite της Dymatize είναι μια χαρά.

George_10
10-05-12, 14:59
τι προτινεις?γενικα το στακ πως το βλεπεις?

Lao
10-05-12, 15:03
τι προτινεις?γενικα το στακ πως το βλεπεις?

Δεν ξέρω το backround σου.

Πόσο καιρό γυμνάζεσαι, τι αποτελέσματα έχεις; Πόσων ετών είσαι; Τι διατροφή κάνεις, αν κάνεις; Κάνεις γερές προπονήσεις;

Γενικά, το stak σου μου φαίνεται σαν να μην... αγαπάς το πορτοφόλι σου :P

George_10
10-05-12, 15:06
χαχα 5-6 χρονια γυμναζομαι απλα επειδι ερχεται καλοκαιρι ειπα να κανω κατι καλο..!μονο φοβαμαι μηπως δν συνδιαζοντε το stak ths Universal με λιποδιαλιτες και c boll...υπαρχει καποιο προβλημα λες..?

Lao
10-05-12, 15:11
χαχα 5-6 χρονια γυμναζομαι απλα επειδι ερχεται καλοκαιρι ειπα να κανω κατι καλο..!μονο φοβαμαι μηπως δν συνδιαζοντε το stak ths Universal με λιποδιαλιτες και c boll...υπαρχει καποιο προβλημα λες..?

Προσωπικά, είμαι κατά των λιποδιαλυτών, αλλά it's just me. ;)

Για να μην σε ζαλίζω, αν ήμουν στην θέση σου, πέραν μιας αξιοπρεπούς διατροφής και της ανάλογης προπόνησης, θα έπαιρνα:

1. Μια Whey από 70-80% και πάνω. Όπως σου πα, η Elite είναι μια χαρούλα, go for it.

2. Μια ποιοτική multi. Σου προτείνω την Life Force της Source Naturals. Για μένα, πολύ καλύτερη από το Pak.

3. Ένα Uni-Liver

4. Ένα καλό προϊόν Ω3. Δες τα Ultra Omega 3 της NOW.

George_10
10-05-12, 15:13
Uni-liver αμινοξεα ειναι?

Devil
10-05-12, 15:15
Animal Pak - 1 πακ τη μερα
Reflex-Omega 3 - 1,5γρ epa+dha συνολο τη μερα
Dymatize Elite Whey - οπου γουσταρεις... μια δοση κλασσικα μετα την προπονηση...
OxyElite Pro - 2-4καψουλες τη μερα... ανεβα σιγα σιγα...
Lean Xtreme - 3-4 καψουλες τη μερα....
Ultimate CLA - παρτο μεχρι να τελειωσει οπως θες δεν κανει τιποτα...
Animal Stak - οτι λεει το κουτι....
Thermolife-C Boll - 6καπς πριν την προπονηση...


αυτα...

Lao
10-05-12, 15:15
Uni-liver αμινοξεα ειναι?

Είναι ΚΑΙ αμινοξέα, αργής απορρόφησης. Βασικά, είναι... φαγητό, και κατά την γνώμη μου από τα καλύτερα συμπληρώματα που μπορεί κάποιος να πάρει.

Δες το ανάλογο θέμα εδώ:

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5640-Uni-liver-(Universal)

George_10
10-05-12, 15:19
devil to stak λεει 30 πριν την προπο kai το c boll πριν την προπο να τα παρω μαζι..? η πχ το στακ 1 ωρα πριν την προπο και το σι μπολ 30 λεπτα πριν την προπο?

Devil
10-05-12, 15:22
devil to stak λεει 30 πριν την προπο kai το c boll πριν την προπο να τα παρω μαζι..? η πχ το στακ 1 ωρα πριν την προπο και το σι μπολ 30 λεπτα πριν την προπο?

για μενα και καθολου να μην παρεις το στακ το ιδιο αποτελεσμα θα εχεις...:green:

αλλα αφου το εχεις.... καντο ετσι...;)