PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιος είναι ο πιο αποτελεσματικός Λιποδιαλύτης...?



Μονομάχος
14-05-12, 01:20
Γεια σας, είμαι νέος εδώ και θα ήθελα τα φώτα σας....!
Είμαι στα 111 κιλά και ύψος 1,89. Έκανα μία δίαιτα και από τα 130 κιλά έπεσα στα 111, Είχα κολλήσει και έτσι τα παράτησα, Έχω μείνει όμως στα ίδια κιλά λόγο Γυμναστηρίου και Kick Boxing.!
Θα ήθελα να μου προτείνεται έναν καλό λιποδιαλύτη σε συνδυασμό με διατροφή και άσκηση για να χάσω αυτά τα 15-17 κιλά σε σχετικό περίπου μικρό χρονικό διάστημα του 1 με 1,5 μήνα...
Όχι με εφεδρίνη και να μην κοστίζει μία περιουσία γιατί είμαι 17 και δεν έχω πάρα πολλά.....! :)

ggeorge
14-05-12, 08:34
17 κιλά σε ενα μήνα ουτε με απεργία πεινας δε τα χάνεις...
Ασε που θα παθεις και τιποτα...
Ενταξει μπηκε καλοκαιρι αλλα 17 χρονων εισαι. Ας πεσεις στα κιλα που θελεις το αλλο καλοκαιρι...

Με τετοιες εξαντλητικες διαιτες δε θα κανεις τιποτα. Θα κρεμασει το δερμα σου και δε θα σου αρεσει καθολου....

Με τα ποσοστα λιπους που εχεις δε χρειαζεσαι λιποδιαλυτη. Καλη διατροφη θες. Βγαλε μια και ποσταρε την...
Οι λιποδιαλύτες δεν κανουν τιποτα αν δεν φας σωστα και δεν τρεξεις και ειναι για τα τελευταια σταδια που είσαι ηδη γραμμωμενος ... ;)

Μονομάχος
14-05-12, 20:44
Αδελφέ έχασα 21 κιλά σε διάστημα 2 μηνών περίπου με διατροφή και άσκηση... ΤΟν Λιποδιαλύτη τον θέλω ίσα ίσα να μου επιταχύνει την διαδικασία και να με βοηθήσει στις ( Παρεμβάσεις του ποτού )...
Δεν περιμένω πολλά από τα χαπάκια γιατί το παν είναι η κουζίνα μου και δεν βάζω κώλο κάτω στην κυριολεξία.. Τρέξιμο Κick Boxing και Γυμναστήριο κάθε μέρα...! :)

kokolakis
14-05-12, 20:56
φτιάξε την διατροφή σου με χαμηλούς υδατάνθρακες και ψηλά την πρωτείνη....
πολλά γευματα την μέρα (κάθε 3 ώρες) και δες και τα θέματα που έχω ανοίξει ίσως σε βοηθήσουν οι απαντήσεις που πήρα....! ;)

DimitrisT
14-05-12, 21:12
Αδελφέ έχασα 21 κιλά σε διάστημα 2 μηνών περίπου με διατροφή και άσκηση... ΤΟν Λιποδιαλύτη τον θέλω ίσα ίσα να μου επιταχύνει την διαδικασία και να με βοηθήσει στις ( Παρεμβάσεις του ποτού )...
Δεν περιμένω πολλά από τα χαπάκια γιατί το παν είναι η κουζίνα μου και δεν βάζω κώλο κάτω στην κυριολεξία.. Τρέξιμο Κick Boxing και Γυμναστήριο κάθε μέρα...! :)

Τα κιλα που εχασες ειναι λιπος μαζι με νερα και πιθανοτατα μυικο ιστο. Δεν ειναι και τα 21 λιπος.
Αυτη η αποτομη μειωση βαρους συμβαινει επειδη ειναι αρχη ακομα και το σωμα σου αντιδρα πολυ ευκολα. Οσο περναει ο καιρος θα χανεις ολο και πιο αργα (χωρις αυτο να ειναι απαραιτητα κακο).
Δεν χρειαζεσαι λιποδιαλυτη, καλη διατροφη χρειαζεσαι..
Κανε ενα νεο θεμα στην ενοτητα διατροφη και γραψε μας τι τρως.

Μονομάχος
15-05-12, 20:53
Ρε παιδιά τον Λιποδιαλύτη τον θέλω να με βοηθήσει ελάχιστα όχι να χάσω τα κιλά. Απλά για βοήθεια... Έχετε να προτείνεται έναν αποτελεσματικό..?
Ευχαριστώ για την βοήθεια σας αλλά το ξέρω για την διατροφή και ήδη έπεσα 3,4 kg (Τα υγρά ) Σε 3 μέρες αλλά αυτό δεν λέει κάτι το θέμα είναι να καεί το λίπος και καίγεται με Τρέξιμο.. Εγώ θέλω έναν Λιποδιαλύτη ώστε να μου επιταχύνει λίγο την διαδικασία και όχι να χάσω τα κιλά αέρα... Π.χ. Αν χάνω 1 κιλό την βδομάδα με τον Λιποδιαλύτη να χάνω 1,200...

Μονομάχος
15-05-12, 21:02
Τα κιλα που εχασες ειναι λιπος μαζι με νερα και πιθανοτατα μυικο ιστο. Δεν ειναι και τα 21 λιπος.
Αυτη η αποτομη μειωση βαρους συμβαινει επειδη ειναι αρχη ακομα και το σωμα σου αντιδρα πολυ ευκολα. Οσο περναει ο καιρος θα χανεις ολο και πιο αργα (χωρις αυτο να ειναι απαραιτητα κακο).
Δεν χρειαζεσαι λιποδιαλυτη, καλη διατροφη χρειαζεσαι..
Κανε ενα νεο θεμα στην ενοτητα διατροφη και γραψε μας τι τρως.



Το ξέρω ότι είναι υγρά αλλά είναι και αρκετό λίπος σύμφωνα με αυτά που έδειξε η Λιπομέτρηση.. Τον Χειμώνα δεν έκανα πολύ καλή διατροφή με αποτέλεσμα μόνο να δυναμώνω και να ψιλό μαζεύω σε εμφάνιση, Ζυγαριά όμως με έδειχνε το ίδιο.. Στο μάτι όλοι μου έλεγαν ότι έχω χάσει αλλά η ζυγαριά όχι..! ;)

Panosss
16-05-12, 11:43
Ξανασκέψου το.
15 κιλά σε ένα μήνα,με οποιαδήποτε διαδικασία είναι ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟ!!! ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ!
Πρόσεξε την διατροφή σου, τρέξε παντού και πάντα (αερόβιο όσο πιο πολύ μπορείς), περιόρισε τους υδατάνθρακες και μπορείς τον Ιούλιο να είσαι στα 100 κιλά και τέλος του ίδιου μήνα να είσαι ακόμα πιο κάτω.
Άσε τους λιποδιαλύτες στην άκρη.

Μονομάχος
16-05-12, 20:59
Ξανασκέψου το.
15 κιλά σε ένα μήνα,με οποιαδήποτε διαδικασία είναι ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟ!!! ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ!
Πρόσεξε την διατροφή σου, τρέξε παντού και πάντα (αερόβιο όσο πιο πολύ μπορείς), περιόρισε τους υδατάνθρακες και μπορείς τον Ιούλιο να είσαι στα 100 κιλά και τέλος του ίδιου μήνα να είσαι ακόμα πιο κάτω.
Άσε τους λιποδιαλύτες στην άκρη.



Προς το παρόν αυτό θα κάνω γιατί πήρα κάτι γάντια για το μποξ :D .. !
Σας Ευχαριστώ όλους για την βοήθεια..!