PDA

Επιστροφή στο Forum : CLA- Animal Cuts- Omega 3- Instant Whey ταυτοχρονα??



Nicolas-4-
15-05-12, 13:51
Σιγουρα θα παραγγειλω το Αnimal cuts γιατι θελω να χασω λιπος και το Whey για προτε'ι'νες. Πιστευετε οτι αν παρω ταυτοχρονως και CLA και Omega 3 θα ηταν περιττο? αν ναι ποιο προτεινετε να αφαιρεσω? ο συνδιασμος ολων αυτων μπορει να εχει παρενεργειες(περα αυτων που μπορει να εχει το καθενα ξεχωριστά)?

Lao
15-05-12, 13:54
Παρενέργειες δεν βλέπω γιατί να έχεις.

Το CLA για πολλούς είναι άχρηστο.

Τα Ω3 πάνε με τα πάντα και κατά την γνώμη μου είναι must.

kokolakis
15-05-12, 14:02
εγώ σήμερα τελείωσα τον πρώτο κύκλο των ανιιμαλ κατσ και έχω μια βδομάδα οφφ....
μαζί με τα δεύτερα πήρα μια whey τα CLA και σκέφτομαι να πάρω και ωμεγα3 και acetyl l-claritine....

Nicolas-4-
15-05-12, 15:26
εγώ σήμερα τελείωσα τον πρώτο κύκλο των ανιιμαλ κατσ και έχω μια βδομάδα οφφ....
μαζί με τα δεύτερα πήρα μια whey τα CLA και σκέφτομαι να πάρω και ωμεγα3 και acetyl l-claritine....

απο το ανιμαλ εισαι ευχαριστιμενος? to L-claritine ti kanei?

s0k0s
15-05-12, 16:33
εγώ σήμερα τελείωσα τον πρώτο κύκλο των ανιιμαλ κατσ και έχω μια βδομάδα οφφ....
μαζί με τα δεύτερα πήρα μια whey τα CLA και σκέφτομαι να πάρω και ωμεγα3 και acetyl l-claritine....

Πρωτο κυκλο δηλαδη; Ποσο διαρκεια ειχε; μετα μια βδομ. οφφ και ξανα το υπολοιπο;

panakos
15-05-12, 16:36
φιλε διαρκεια 3 βδομαδες μια βοδομαδα οφφ και επαναλαμβανεις τον κυκλο με το δευτερο κουτι!:toast:

s0k0s
15-05-12, 16:37
φιλε διαρκεια 3 βδομαδες μια βοδομαδα οφφ και επαναλαμβανεις τον κυκλο με το δευτερο κουτι!:toast:

Λιγο οφφ ημουν σχετικα με το θεμα, απλα ρωταω για ενα φιλαρακι που θελει να παρει ;)
Θενξ.

panakos
15-05-12, 17:00
Λιγο οφφ ημουν σχετικα με το θεμα, απλα ρωταω για ενα φιλαρακι που θελει να παρει
Θενξ.

τιποτα φιλος!;)

Nicolas-4-
15-05-12, 17:50
Πρωτο κυκλο δηλαδη; Ποσο διαρκεια ειχε; μετα μια βδομ. οφφ και ξανα το υπολοιπο;

file to animal cuts s evgale tpt parenergeies gt arxizw na to perno apo paraskeui?

panakos
15-05-12, 18:02
φιλε μου ειναι κανονας του φορουμ να γραφουμε με ελληνικους χαρακτηρες!

το ανιμαλ ειναι πολυ δυνατο θερμογεννητικο και εξαρταται απο τον καθε οργανισμο το ποσο τον επηρεαζει..

γνωμη μου ειναι να ξεκινησεις με ενα πακ και αν τις 2 πρωτες μερες δεν νιωσεις καποια ιδιαιτερη ενοχληση το πας στα 2...

αλλα αν δεις οτι στα 2 θα εχεις μεγαλη υπερενταση και γενικα ενοχλησεις το γυριζειςσ το ενα πακ την μερα:thumbup:

kokolakis
15-05-12, 19:40
φιλε μου ειναι κανονας του φορουμ να γραφουμε με ελληνικους χαρακτηρες!

το ανιμαλ ειναι πολυ δυνατο θερμογεννητικο και εξαρταται απο τον καθε οργανισμο το ποσο τον επηρεαζει..

γνωμη μου ειναι να ξεκινησεις με ενα πακ και αν τις 2 πρωτες μερες δεν νιωσεις καποια ιδιαιτερη ενοχληση το πας στα 2...

αλλα αν δεις οτι στα 2 θα εχεις μεγαλη υπερενταση και γενικα ενοχλησεις το γυριζειςσ το ενα πακ την μερα:thumbup:

:thumbup::thumbup: οτι σας είπε....!
απο 87 κατέβηκα στα 83 στον πρώτο κύκλο, αλλα έκανα και διατροφη και αερόβια το πρωι και στο τζυμ....
τώρα εξαρτάται απο τον καθένα οργανισμο... εμενα γνωμη μου ειναι να μην τα περνεις απο την αρχη της προσπαθειας σου για χασιμο βαρους...
εγω ημουν περυσι 112 κιλα και με διατροφη κατεβηκα 90 τον χειμωνα το μαμησα φαγητο ποτο και ανεβηκα 97 και μετα τα χριστουγεννα αρχησα παλι και επεσα στα 87 και μετα πηρα και λιποδιαλυτες για να με βοηθησουν περισσοτερο....

edit: http://www.bodybuilding.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=bodybuilding_flypage.tpl&product_id=89&category_id=7&option=com_virtuemart&Itemid=16

Nicolas-4-
15-05-12, 19:46
φιλε μου ειναι κανονας του φορουμ να γραφουμε με ελληνικους χαρακτηρες!

το ανιμαλ ειναι πολυ δυνατο θερμογεννητικο και εξαρταται απο τον καθε οργανισμο το ποσο τον επηρεαζει..

γνωμη μου ειναι να ξεκινησεις με ενα πακ και αν τις 2 πρωτες μερες δεν νιωσεις καποια ιδιαιτερη ενοχληση το πας στα 2...

αλλα αν δεις οτι στα 2 θα εχεις μεγαλη υπερενταση και γενικα ενοχλησεις το γυριζειςσ το ενα πακ την μερα:thumbup:

ναι, σορρυ για τους αγγλικους χαρακτηρες, βιαζομουνα και δε ξερω και καλη ορθογραφια!!!

Nicolas-4-
15-05-12, 19:49
:thumbup::thumbup: οτι σας είπε....!
απο 87 κατέβηκα στα 83 στον πρώτο κύκλο, αλλα έκανα και διατροφη και αερόβια το πρωι και στο τζυμ....
τώρα εξαρτάται απο τον καθένα οργανισμο... εμενα γνωμη μου ειναι να μην τα περνεις απο την αρχη της προσπαθειας σου για χασιμο βαρους...
εγω ημουν περυσι 112 κιλα και με διατροφη κατεβηκα 90 τον χειμωνα το μαμησα φαγητο ποτο και ανεβηκα 97 και μετα τα χριστουγεννα αρχησα παλι και επεσα στα 87 και μετα πηρα και λιποδιαλυτες για να με βοηθησουν περισσοτερο....

edit: http://www.bodybuilding.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=bodybuilding_flypage.tpl&product_id=89&category_id=7&option=com_virtuemart&Itemid=16

εγω φιλε τωρα ειμαι 102 ειναι το μεγιστο που εχω φτασει. και αποφασησα οτι απο αυτη τη παρασκευη αρχιζω γυμναστηριο καθημερινα με αυστηρη διατροφη και συμπληρωματα για μεγιστα και ταχυτερα αποτελεσματα...

panakos
15-05-12, 20:11
φιλε μου εφοσν την παρασκευη αρχιζεις γυμναστηριο και εφοσον οπως λες θα κανεις αυστηρη διατροφη τα πρωτα κιλα θα φυγουν πολυ γρηγορα!!

οποτε γνωμη μου μην μπαινεις απο τωρα σε λιποδιαλυτη...
οταν δεις σ εενα σημειο οτι κολλας και δεν χανεις αλλα τοτε προσθεσε το cuts!:toast:

φιλικα:welcome:

kokolakis
15-05-12, 20:21
φιλε μου εφοσν την παρασκευη αρχιζεις γυμναστηριο και εφοσον οπως λες θα κανεις αυστηρη διατροφη τα πρωτα κιλα θα φυγουν πολυ γρηγορα!!

οποτε γνωμη μου μην μπαινεις απο τωρα σε λιποδιαλυτη...
οταν δεις σ εενα σημειο οτι κολλας και δεν χανεις αλλα τοτε προσθεσε το cuts!:toast:

φιλικα:welcome:

:thumbup::thumbup::thumbup:

αυτο ακριβως, δεν χρειαζονται τωρα....
ριξε τις θερμιδες της διατροφης σου σιγα σιγα, οχι αποτομα γιατι θα χασεις και μυικο ιστο....
και αεροβια αυξανε σιγα σιγα την ενταση και την ωρα...
οι λυποδιαλυτες δεν ειναι μαγικα χαπακια, τωρα δεν θα σου κανουν την διαφορα....

Nicolas-4-
15-05-12, 21:12
:thumbup::thumbup::thumbup:

αυτο ακριβως, δεν χρειαζονται τωρα....
ριξε τις θερμιδες της διατροφης σου σιγα σιγα, οχι αποτομα γιατι θα χασεις και μυικο ιστο....
και αεροβια αυξανε σιγα σιγα την ενταση και την ωρα...
οι λυποδιαλυτες δεν ειναι μαγικα χαπακια, τωρα δεν θα σου κανουν την διαφορα....

ε ισως περνω μονο ενα φακελακι τη μερα αντι για δυο. ας χασω και μυικο ιστο(οχι πολυ) εχουμε απο αυτο. αρκει βεβαια να φυγει κυριως λιπος. αν φυγει μονο μυικος ιστος θα γινω σα σαμπρελα...
για ομεγα3 και προτεινες τι λες να αρχισω ή να το αφησω για αργοτερα και αυτο?

Nicolas-4-
15-05-12, 21:20
φιλε μου εφοσν την παρασκευη αρχιζεις γυμναστηριο και εφοσον οπως λες θα κανεις αυστηρη διατροφη τα πρωτα κιλα θα φυγουν πολυ γρηγορα!!

οποτε γνωμη μου μην μπαινεις απο τωρα σε λιποδιαλυτη...
οταν δεις σ εενα σημειο οτι κολλας και δεν χανεις αλλα τοτε προσθεσε το cuts!:toast:

φιλικα:welcome:

θα αναλογιστω την αποψη σου. αν και ηλπιζα ο συνδιασμος καθημερινης αθλησης(τουλαχιστον 40 λεπτα αεροβια καθημερινα και 1 ωρα αναεροβια)- διατροφης(κοτοπουλο-ψαρι-λαχανικα και πολυ νερο+whey, omega3) -λιποδιαλυτη να εφερνε γρηγορα αποτελεσματα(να φυγουν τα πολλα-πολλα που λενε).
δηλαδη πχ εκει που θα εχανα 5 κιλα τον πρωτο μηνα μονο με τη διατροφη, να το παω 6-7 με την αθληση(και ταυτοχρονα να σφηγει και το δερμα μου) και 8-9 με το λιποδιαλυτη... δηλαδη να εφτανα τα 92-93 κιλα μεχρι τελη ιουνιου...

kokolakis
15-05-12, 21:22
ωμεγα3 παρε...! και βιταμινη C αν θες...
εγω ειχα αρχησει μαζι με εναν φιλο μου αλλα αυτος επαιρνε και λιποδιαλυτες και ειχαμε ακριβως τα ιδια αποτελεσματα (σε κιλα)....

panakos
15-05-12, 21:29
α αναλογιστω την αποψη σου. αν και ηλπιζα ο συνδιασμος καθημερινης αθλησης(τουλαχιστον 40 λεπτα αεροβια καθημερινα και 1 ωρα αναεροβια)- διατροφης(κοτοπουλο-ψαρι-λαχανικα και πολυ νερο+whey, omega3) -λιποδιαλυτη να εφερνε γρηγορα αποτελεσματα(να φυγουν τα πολλα-πολλα που λενε).
δηλαδη πχ εκει που θα εχανα 5 κιλα τον πρωτο μηνα μονο με τη διατροφη, να το παω 6-7 με την αθληση(και ταυτοχρονα να σφηγει και το δερμα μου) και 8-9 με το λιποδιαλυτη... δηλαδη να εφτανα τα 92-93 κιλα μεχρι τελη ιουνιου...

τα αποτελεσματα φιλε μου ερχονται με τον καιρο!δηλαδη ξεκινα 20 λεπτα διαδρομο στην αρχη και σταδιακα αυξησε τον!!
εδω ειμαστε ολοι να σε βοηθησουμε στην οποια απορια εχεις ή θα δημιουργηθει!!
οπως ειπες διατροφουλα,μια πολυβιταμινη και σιγα σιγα....

το γρηγορο,στις περισσοτρες περιπτωσεις δεν ειναι μονιμο,ουτε και προτεινομενο!
παμε αργα και σταθερα με υπομονη!!
ολα θα ερθουν, αρκει να εχιες την ψυχικη δυναμη να τηρεις την διατροφη!:toast:

καλες προπονησεις να εχεις και τα αποτελεσματα θα ερθουν!:weights: