PDA

Επιστροφή στο Forum : Nano Vapor Performance Series (Muscletech)



sobral
17-05-12, 11:30
http://assets.bodybuilding.com/store/deploy/images/brands/muscletech/nano-vapor/header.jpg

http://assets.bodybuilding.com/store/deploy/images/brands/muscletech/nano-vapor/nutritional_info.gif

http://farm8.staticflickr.com/7133/6950746408_98d2475892.jpg

Κοίτα να δεις βελτίωση η MT...εξακολουθεί να μου είναι αντιπαθής αλλά τελευταία πάει να με τουμπάρει με την μαύρη σειρά. Αλλά επειδή είμαι δύσκολος θα πρέπει να βάλει τα % στα μαντζούνια που βάζει.;);) Τότε μπορεί και να με ρίξει χαχα!:turtle::turtle: Καλή προσπάθεια πάντως γενικότερα σε όλη την νέα σειρά. Να σημειώσω ότι πρέπει να είμαι από τους λίγους πανελλαδικώς που δεν έχω δοκιμάσει τίποτα από ΜΤ.:green:
Στο συγκεκριμένο εγώ θα θέλω 1μιση-2 σκούπ το πολύ. Δεν θα το αγόραζα γιατί για να φτάσω να πάρω αυτά που θέλω από τα υπόλοιπα συστατικά, μου πέφτει πολύ η καφείνη μετά. Δεν παύει πάντως να έχει βελτίωση από το προηγούμενο.

Serious7
17-05-12, 12:18
Τι επαθε η ΜΤ και αναφερει τις ποσοτητες ?:P Ειδικα για αυτο το προιον(οπου συνηθως δεν τα λεει τα μπλεντς γενικα)..Τεσπα ,ολη αυτη η σειρα με τα μαυρα κουτια ειναι καλη απο οτι βλεπω,αλλα για το ποτε θα ερθουν ολα αυτα Ελλαδα ειναι αλλο θεμα...Ωστοσο,για πρωτη φορα την βλεπω να βγαζει και ενα τοσο οικονομικο προιον,με το 1 scoop ειναι σχεδον ικανοποιητικες οι συγκεντρωσεις...

beefmeup
17-05-12, 13:48
καλο ειναι,αλλα κ παλι κανουν τσιπιες..ουτε καν το extract δεν γραφει απο γιοχιμπ,οπως κ στα αλλα προιοντα της..
λες κ ειναι κακο να σου πουν δλδ ποσο δινει..ελεος..
οσο για τους σταυρους αναρωτιεμαι ποτε θα σταματησουν να τους βαζουν πανω στο λεμπελ τους..
ουτε η χρυση αυγη δεν πηρε τοσους..:green:

panakos
17-05-12, 23:35
παιδια σορρυ για το σπαμ αλλα η <αγαπημενη> μας εταιρεια το καλοκαιρι του 2012 βγαζει καινουργια προινοτα!
δηλαδη καινουργια νιτροτεκ σελτεκ λιποδιαλυτικα κτλ...ολα καινουργια....

αν παιζει να βρει καποιος πληροφοριες ας τις ποσταρει!!!:welcome:

cuntface
19-10-12, 00:11
ΚΑΝΑ review εχουμε? γτ λεω να το τιμησω

cuntface
25-10-12, 01:01
τπτ ρε παιδια δεν το χει δοκιμαση κανεις????

Chrisis
19-11-12, 21:44
57437

τι λεει τωρα??

beefmeup
19-11-12, 21:52
στα 2 σκουπ ειναι οκ..
στα 3 εκτιμω οτι ειναι υπερβολη χωρις λογο..
η betain που εχει σαν συστατικο δεν κανει τπτ..

sobral
20-11-12, 00:42
57437

τι λεει τωρα??

υπάρχει ήδη θέμα φίλε...http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?21015-Nano-Vapor-Performance-Series-(Muscletech)

muscleboy21
27-11-12, 21:50
ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ...ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ PRE WORKOUT..ΔΙΝΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΑΙΜΑΤΩΣΗ..ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΑΗΔΙΑΣ...ΔΟΚΙΜΗ ΣΤΑ 2 SCOOPS ΔΙΟΤΙ ΤΑ 3 ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΛΟΓΩ ΜΕΓΑΛΗΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑΣ ΚΑΦΕΙΝΗΣ..ΑΠΟ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ...ΣΕ ΔΥΝΑΜΗ ΔΕΝ θΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ..ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΙΞΗΜΑΤΑ...ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ΤΟΥ ASSAULT (ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ) ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..!ΑΥΤΑ..!

sobral
27-11-12, 22:08
ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ...ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ PRE WORKOUT..ΔΙΝΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΑΙΜΑΤΩΣΗ..ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΑΗΔΙΑΣ...ΔΟΚΙΜΗ ΣΤΑ 2 SCOOPS ΔΙΟΤΙ ΤΑ 3 ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΛΟΓΩ ΜΕΓΑΛΗΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑΣ ΚΑΦΕΙΝΗΣ..ΑΠΟ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ...ΣΕ ΔΥΝΑΜΗ ΔΕΝ θΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ..ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΙΞΗΜΑΤΑ...ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ΤΟΥ ASSAULT (ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ) ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..!ΑΥΤΑ..!

Λογικό να έχεις καλύτερη αιμάτωση με αυτό απ ότι με το assault ρε φίλε αφού έχει πολύ παραπάνω ποσότητα citrulline malate.;) Αν το παίρνεις στα 2 σκουπ παίρνεις πάνω από 5γρ (κοντά στα 5,3γρ)!! Πάρα πολλά...Το assault έχει 1.5γρ στο σκούπ.
Aλλού υπερέχει το ένα αλλού το άλλο. Πολύ καλά είναι και τα δύο πάντως βάση ετικέτας.

muscleboy21
27-11-12, 22:33
Λογικό να έχεις καλύτερη αιμάτωση με αυτό απ ότι με το assault ρε φίλε αφού έχει πολύ παραπάνω ποσότητα citrulline malate.;) Αν το παίρνεις στα 2 σκουπ παίρνεις πάνω από 5γρ (κοντά στα 5,3γρ)!! Πάρα πολλά...Το assault έχει 1.5γρ στο σκούπ.
Aλλού υπερέχει το ένα αλλού το άλλο. Πολύ καλά είναι και τα δύο πάντως βάση ετικέτας.

ΝΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ..ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ..ΑΠΛΩΣ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΥΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ASSAULT ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ PRE WORKOUT SUPPLEMENTS...ΠΑΡΑ ΤΑΥΤΑ ΤΟ ΝΑΝΟ ΥΠΕΡΕΧΕΙ ΕΞ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ..!

sobral
27-11-12, 22:47
ΝΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ..ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ..ΑΠΛΩΣ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΥΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ASSAULT ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ PRE WORKOUT SUPPLEMENTS...ΠΑΡΑ ΤΑΥΤΑ ΤΟ ΝΑΝΟ ΥΠΕΡΕΧΕΙ ΕΞ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ..!

μιας και μ'αρέσει πάντα να μιλάω με επιχειρήματα πήγαινε να δεις την σύγκριση που έκανα μόλις στην ενοτητα συμπληρώματα.:toast:
Και γράφε με μικρά γράμματα είναι κανόνας του φόρουμ.

raziel13epsilon
12-12-12, 20:07
Εγω τα εχω δοκιμασει και τα 2. Το Nanovapor το εφτασα μεχρι τα 3 scoop. To assault επειδη με πειραζε στο στομαχι εφτασα μεχρι το 1 scoop. Η δοση του ειναι 1/2 αρα σαν να επερνα 2 scoop.

Αυτο που μπορω να πω με βεβαιοτητα ειναι οτι το Nanovapor για μενα ειναι πολυ καλυτερο. Αυτη ειναι η προσωπικη μου γνωμη. Παντα με ειλικρινεια .

muscleboy21
12-12-12, 20:50
Εγω τα εχω δοκιμασει και τα 2. Το Nanovapor το εφτασα μεχρι τα 3 scoop. To assault επειδη με πειραζε στο στομαχι εφτασα μεχρι το 1 scoop. Η δοση του ειναι 1/2 αρα σαν να επερνα 2 scoop.

Αυτο που μπορω να πω με βεβαιοτητα ειναι οτι το Nanovapor για μενα ειναι πολυ καλυτερο. Αυτη ειναι η προσωπικη μου γνωμη. Παντα με ειλικρινεια .

ΘΑ ΣΥΜΦΟΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΑΝΩΘΕΝ...ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SUPPLEMENT ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΙΑΤΥΠΩΣΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ..3 ΕΒΔΟΜΑΣΕΣ ΧΡΗΣΗΣ..ΜΑΚΡΑΝ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΤΟΥ ASSAULT..ΣΤΑ 2 SCOOPS ΑΚΟΜΑ...ΤΑ 3 ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΗ..!


γραφε με μικρα γραμματα... mods team...

kostas kou
29-12-12, 14:22
ΘΑ ΣΥΜΦΟΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΑΝΩΘΕΝ...ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SUPPLEMENT ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΙΑΤΥΠΩΣΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ..3 ΕΒΔΟΜΑΣΕΣ ΧΡΗΣΗΣ..ΜΑΚΡΑΝ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΤΟΥ ASSAULT..ΣΤΑ 2 SCOOPS ΑΚΟΜΑ...ΤΑ 3 ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΗ..!


γραφε με μικρα γραμματα... mods team...

σου εδωσε φλεβικοτητα και καλα πρηξιματα<ποσο διαρκεισαν?

Gaspari
29-12-12, 20:58
Αποψη μου; Muscletech = marketing και τιποτα παραπανω.

Τα φιλια μου, χρονια πολλα!

moumia
29-12-12, 23:18
Tελικά αξίζει να το πάρουμε ;:unsure:

Εγώ το βλέπω πολύ τούμπανο πάντως έχει μπόλικα μέσα !

beefmeup
30-12-12, 13:08
μαν το συγκεκριμενο εγω θα το επερνα για δοκιμη..βαση συστατικων κ μονο αν εξαιρεσεις κατι λεπτομεριες που εγραψα κ πιο πανω αξιζει..

Fataoulas
30-12-12, 14:05
Απο Τεταρτη που θα το παραλαβω, θα το ξεκινησω και θα γραψω review

Αν τωρα, εγω πινω και 4-5 καφεδες τη μερα, το γλυτωνω το ζουρλομανδυα? :green:

moumia
30-12-12, 21:03
beefmeup σωστός είσαι !


Fataoulas σιγά με τον καφέ :shock:
κ δώσε λεπτομέρειες μόλις αρχίσεις...

VT02
01-01-13, 01:30
δούλεψε πολύ καλά σε μένα που το δοκιμάζω. καλά πρηξίματα και μεγάλη διαφορά στη δύναμη. τις 10 πρώτες μέρες πήρα 1 scoop/μέρα και στις επόμενες το αύξησα στο 1.5 - 2 ανάλογα με τους καφέδες που είχα πιει . θα το συνιστούσα αν και η τιμή είναι λίγο τσιμπημένη (34 ευρώ).

Fataoulas
04-01-13, 11:50
Χθες εκανα και γω την αρχη.
Βραδινη προπο, με πολυ κουρασμενο μυαλο λες και μου ειχαν βαλει το κεφαλι σε μεγγενη, και με 5 καφεδες απο το πρωι.

Γευση, φρουιτ παντς, ιδια με το anotest για οσους το εχουν δακιμασει. Ωραιο, διαλυεται ευκολα.
Κανα 10λεπτο μετα, ειχα λιγο φουντωμα. Τα αυτια μου καιγανε και γενικα ενοιωθα η θερμοκρασια μου να ανεβαινει
Φλιβικοτητα δεν ειδα, πως να δω αλλωστε με 20+ % λιπος που εχω πανω μου? :green:
Ενεργεια, αν αναλογιστω το τι ειχα τραβηξει χθες, μπορω να πω οτι με βοηθησε αρκετα.


Για να δουμε σημερα που εχω στηθος τι θα κανει
Ιδωμεν ;)

Χρήστος Τριανταφύλλου
10-01-13, 16:58
Ειχα ενα φακελακι διαφημιστικο κ σημερα ειπα να το δοκιμασω πριν την προπονηση.
Μετα απο 30 λεπτα περιπου αρχισα να το νιωθω καπως. Ενεργεια να το πεις; ταραχη να το πεις; Παντως αισθανθηκα αμεσα την αναγκη να κατεβω στο υπογειακι μου κ να κανω προπονηση.
Ειχα αρκετη ενταση αλλα οχι πρηξιματα ,αισθανομουν οτι εαν το επαιρνα πριν μερικα χρονια που επαιζα κ μπασκετ θα ειχε καλυτερη εφαρμογη.
Μιλαω παντα γιαμενα κ για την προπονηση που κανω τωρα , γιατι πιο νεα παιδια με δυνατες προπονησεις μπορει να τους βοηθησει περισσοτερο.
Α ,κ μια λεπτομερεια ,μετα το ειδα . Επρεπε το 1/3 του φακελακι κ εγω το εβαλα ολο ,αλλα ηπια τα 2/3 απο το ματζουνι.
Δεν εχω κ πειρα απο τα καθεαυτου νιτρικα ,δεν πινω κ ιδιαιτερα καφεδες ,πηρα κ περισσοτερη δοση ,γιαυτο με εκανε τουρμπο:green:

Χρήστος Τριανταφύλλου
10-01-13, 18:30
Εχουν περασει 5 ωρες ,εφαγα κ 2 πιατα ψαροσουπα:P αλλα τα χερια μου ρεταρουν ακομα:P
Πηρα κ μεγαλητερη δοση κ εδεσε.
Τι τα θελω αυτα τωρα στα γεραματα;:green:

Fataoulas
10-01-13, 19:28
Bρε θηριο ποσο ηπιες? Αν ηταν 3 δοσεις (για να λεει ληψη του 1/3) και συ πηρες 2, και δεν εισαι και μαθημενος στους πολλους καφεδες, παλι καλα που δεν εφτασες στο φεγγαρι :P

Χρήστος Τριανταφύλλου
10-01-13, 21:06
Bρε θηριο ποσο ηπιες? Αν ηταν 3 δοσεις (για να λεει ληψη του 1/3) και συ πηρες 2, και δεν εισαι και μαθημενος στους πολλους καφεδες, παλι καλα που δεν εφτασες στο φεγγαρι :P

Εχεις δικιο ,ετσι ειναι.:P
Και παλι καλα γιατι ειχα σκοπο να το ποιο ολο ,λεω 1 φακελακι διαφημιστικο ειναι ,μια δοση θα ειναι, αλλα πινοντας το με ενα ποτηρι νερο καταλαβα απο την γευση οτι ειναι εντονο κ εδοσα το υπολοιπο στον γυιο μου.
Μου λεει δεν παω για προπονηση ,δεν πειραζει του λεω να μην παει αδικα θα σου δοσει ενεργεια εκει που πας:P

Fataoulas
10-01-13, 21:25
^^ :thumbup:


Επισης να πω οτι χθες ανεβηκα στα 1.5 σκουπ. Με ενα, μετα απο κανα τεταρτο αρχιζα να φουντωνω. Στο 1.5 δε πρεπει να περασαν 5 λεπτα και τα αυτια μου εβγαζαν καπνους :bbbiceps:
Με ενα παιδι στο γυμναστηριο που το ξεκινησε και αυτος αυτη τη βδομαδα, οταν τον ρωτησα πως νοιωθει, μου απαντα
"Δε μπορει να ειναι ιδεα μου, σιγουρα με εχει τσιτωσει. Βαραω τα σετ το ενα μετα το αλλο και δε μου φτανουν"

kostas kou
14-01-13, 18:06
εγω ειχα ενα δειγμα απο αυτο και ειπα να το δοκιμασω,σε προπονηση στηθος και δικεφαλα που εκανα ισως να μου εδωσε ενα κλικ πιο πανω ενεργεια,φλεβικοτητα μετρια,αλλα δεν θα ξεχασω αυτο το πριξημο στα χερια μολισ τελειωσα την προπο!!!τα χερια μου ηταν πρισμενα για τουλαχιστον 7 ωρες:bodybuilder2:!επισης να αναφερω και μια φαγουρα που με επιασε για μιση ωρα αφου το ιπια :green:

Dragonbreath
11-02-13, 16:04
να ρωτήσω κάτι. το έχει παρει κανεις προσφατα?έχουν αλλάξει τα συστατικά του?συγκεκριμένα αν έχουν βγάλει τη γιοχιμπίνη θέλω να μαθω.
Γνωρίζει κανεις? ρωτάω γιατι στον πορτογάλο δεν την έχει στα συστατικά

Fataoulas
11-02-13, 18:58
Οχι

edit..
κοιταζα το κουτι του anotest ο βλαΞ :turtle:

Τωρα εχω στα χερια μου το σωστο κουτι.

Οχι ,δεν εχει ;)

Dragonbreath
11-02-13, 20:41
ευχαριστω.Αρα η γιοχιμπινη υπάρχει. Απορω γιατι δεν την έχει στα συστατικά ο πορτογάλος..:unsure:.Πόσο καιρο έχεις που το αγόρασες? απο ελλαδα η απέξω το πήρες?Σορυ αν σε πρηζω, ενδιαφέρομαι να το αγοράσω, αλλά θέλω να έχει σιγουρα yohimbe extract.

beefmeup
11-02-13, 20:44
υπαρχουν εκδοσεις κ με κ χωρις γιοχιμπ.

61531
61532




Yohimbine NO YES (όχι στην ελληνική έκδοση)

pizzass
11-02-13, 23:52
αξιζει χωρις γιοχ?? im about to order..

panosralliart
20-02-13, 01:34
καλησπερα παιδια να πω και εγω την γνωμη μου που το εχω παρει 2 φορες σε προπονηση στηθους και πλατης σημερα.λοιπον ξεκινησα με 2 σκουπ και τις 2 μερες με πειραξε λιγο στο στομαχι δεν ξερω αν εφταιγε κατι αλλο.ειδα αρκετο πρηξιμο αλλα απο ενεργεια και δυναμη ακομα δεν παρατηρησα κατι.

moumia
20-02-13, 19:32
Καλό είναι αλλά σαν το NeuroCore δεν ειναι ...:P

kostas kou
22-03-13, 03:34
παιδια πιο 8α μου προτεινατε απο τα 3:EPIC (DEDICATED),NANO VAPOR η ASSAULT?

al1975
24-03-13, 00:05
Το χρησιμοποιώ κανά μήνα τώρα.

Έχοντας δοκιμασει 4-5 διαφορετικά σκευάσματα έχω να πω ότι μου έδωσε΄ενέργεια καλά μοιρασμένη σε όλη την προπόνηση.
Τα πρηξήματα ήταν σούπερ όσο και η συγκέντρωση.
Η γεύση σούπερ.
Με 1,5 σκούπ είμαι καλυμένος.
από δύναμη δεν μπορώ να πω γιατί λόγω τραυματισμού κάνω πολλές επαναλλήψεις και λίγα κιλά.
Ήταν η πρώτη φορά που δοκίμασα την εταιρία αυτή και έχωμείνει ικανοποιημένος.

kostas kou
24-03-13, 03:23
Το χρησιμοποιώ κανά μήνα τώρα.

Έχοντας δοκιμασει 4-5 διαφορετικά σκευάσματα έχω να πω ότι μου έδωσε΄ενέργεια καλά μοιρασμένη σε όλη την προπόνηση.
Τα πρηξήματα ήταν σούπερ όσο και η συγκέντρωση.
Η γεύση σούπερ.
Με 1,5 σκούπ είμαι καλυμένος.
από δύναμη δεν μπορώ να πω γιατί λόγω τραυματισμού κάνω πολλές επαναλλήψεις και λίγα κιλά.
Ήταν η πρώτη φορά που δοκίμασα την εταιρία αυτή και έχωμείνει ικανοποιημένος.

και εγω αυτην πηρα μιασ και ειχα μεινει ικανοποιειμενος σε γενικες γραμμεσ....

mika68
31-03-13, 19:22
Μου ειχαν δωσει κατι δειγματα απο το συγκεκριμενο κι ειπα να τα δοκιμασω. Το καθε δειγμα ηταν 3 δοσεις κι εκανα το λαθος να τα παρω με τη μια μιας κι οι καφεινη δε με ενοχλει. Παιζει να ημουν στην τσιτα ολη μερα χωρις να νοιωθω. Με εκανε πυραυλο:shock:

kostasgwc
18-06-13, 18:59
για παιδεσ να ρωτισω το nano vapor ειναι καλητερω απο το προηγουμενο

Nosblos
19-06-13, 03:37
νερα βαζει..
εχεις κανεις εμπειρια?

ArgoSixna
02-01-14, 18:03
Στο 1.5 σκουπ πρωτη φορα καταλαβα ωραιο πρηξιμο στην πλατη και εκανα λιγο χερια μετα και ειδα το πρηξιμο και στον καθρεφτη.

Στα 3 σκουπ δεν καταλαβα τιποτα . Την καφεινη δυσκολα να την καταλαβω και καφε / διεγερτηκα εχω καιρο να παρω..

Σκεφτηκα να δοκιμασω το xydroxycut που βλεπω να γραφουνε οτι βαραει κατακουτελα .. αλλα δεν βρηκα μικρη συσκευασια ουτε δειγμα και δεν ηθελα να δωσω 30ευρω για κατι που δεν το χρειαζομαι..

Αυτη τη στιγμη πινω 1.5 σκουπ και νιωθω ενα ελαχιστο ξυπνημα αλλα οχι απο την καφεινη . Απο την γευση που εχει :P

Βlue raspberry 10'
Διαλυτοτητα 10' , ψαχνω να βρω εστω εναν κοκκο σκονης απο την κρεατινη εστω αλλα δεν μενει τιποτα και το πεταω σε 100μλ νερο και απλα κουναω το ποτηρι κυκλικα 5δευτερολεπτα :shock:
Πρηξιμο 8-9 , ενω ενιωθα πρηξιμο δεν μπορουσα να το δω πισω στα φτερα. Και επειδη δεν ενιωθα τσιτες το κακολογουσα σε εναν φιλο και αυτος επιβεβαιωνε. Ε οταν αρχισα λιγο δικεφαλα τρικεφαλα αλλαξα γνωμη σε δευτερολεπτα!
Δυναμη 8-9 , κωπηλατικη σε τροχαλια ειχα καιρο να κανω , εβαλα τα 70 και εβγαλα επαναληψεις οποτε πιστευω οτι βοηθησε αρκετα.
Ενεργεια 0
Φοκους 0
Τσιτες 0

iovas
30-05-14, 22:14
Το αγόρασα χθές,δεν το ξεκίνησα ακόμη,και τώρα παρατήρησα οτι το πινακάκι των συστατικών είναι διαφορετικό ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ παραπάνω που πόσταρε ο beefmeup!
(λείπει η betaine,το serving size είναι 12 γρ.,και άλλες μικροδιαφορές στις ποσότητες)

Το πήρα από τη γνωστή αλυσίδα, που έχω εμπιστευτεί αρκετές φορές...τί γίνεται τελικά αλλάζουν κάθε τόσο τα συστατικά,ή παίζει τίποτε άλλο?

beefmeup
31-05-14, 11:34
μαλλον ξαναλαξαν τα συστατικα ελαφρως..το κανουν συχνα πυκνα εκει..το ειχα παρατηρησει κ στο neurocore οταν ειχε πρωτοβγει που το χα παρει σε σχεση με μετα που ειχε αλλαξει αρκετες φορες.

Onare_skg
30-09-14, 23:29
ενεργεια full καλη γευση για pre και φλεβα τσιτα...MOΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΒΡΩΜΕΡΑ ΑΕΡΙΑ και πρωτη φορα ετσι απο σκευασμα ..:green:

capo
01-10-14, 20:49
ενεργεια full καλη γευση για pre και φλεβα τσιτα...MOΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΒΡΩΜΕΡΑ ΑΕΡΙΑ και πρωτη φορα ετσι απο σκευασμα ..:green:

ειναι μπομπα, τι να πουμε για αυτο το προιον, το καλυτερο αυτη τη στιγμη με διαφορα

panakos
18-11-14, 11:07
δοκιμασα χθες μια διπλη δοση σε φακελακια που ειναι(μου το εδωσαν διαφημιστηκο απο γνωστη αλυσιδα)
πηρα λοιπον διπλη δοση χθες το απογευμα στην προπονηση στηθους..
ρεκορ για φετος στον οριζοντιο και επικλινη...
βεβαια δεν ωφειλεται μονο το νανο αλλα μου εδωσε αρκετα συν στην προπονηση...

το μονο αρνητικο σε μενα ηταν το μετεπειτα κρασαρισμα που ηταν πολυ εντονο...:(
γενικα στο συν για το συγκεκριμενο αλλα αυτο με το κρασαρισμα με εκανε λιγο δυστακτικο ως προς την αγορα του...

jose3
03-12-15, 17:23
Τωρα που καταργηθηκαν ολα τα καλα ειναι οτι καλυτερο,οχι τρελες τσιτες,δυναμη,πρηξιμο και το φρουιτ παντς ωραια γευση

raziel13epsilon
16-12-15, 22:59
Τωρα βλεπε 2015 βγαινει πολύ απλο αλλα είναι ακομα από τα καλυτερα της αγορας.

100456

Nikos Korobos
31-12-15, 15:10
Πολυ τσίτα στην προπόνηση αλλα και πολυ κρασάρισμα ρε παιδια!


Sent from my iPhone using Tapatalk

raziel13epsilon
31-12-15, 20:54
Εγω με τρεια σκουπ το εσπαγα το γυμναστηριο αλλα το κρασαρισμα κρασαρισμα. Εεεεε δε μπορούμε να τα εχουμε όλα σε αυτή τη ζωη :turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::P:P:P:P:P:P:P

Labrosoik7
10-02-16, 02:23
Κρασαρισμα, όπως;


Sent from my iPhone using Tapatalk

raziel13epsilon
12-03-16, 18:22
Κρασαρισμα, όπως;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Μετα την προπο μολις χαλαρωνα δε μπορουσα να κανω τπτ. Ηθελα να φαω και να κοιμηθώ. Δεν ειχα ορεξη για τπτ. Ενεργεια μηδεν !! Αυτό εννοω με το κρασαρισμα !