PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρωτεϊνη



Peter
17-05-12, 21:07
Καλησπέρα,

Έχω ξεκινήσει γυμναστήριο εδώ και λίγους μήνες. Είμαι 1.90 75Kg και θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια πρωτεΐνη που θα μπορούσα να πάρω με σκοπό να αυξήσω τον όγκο μου. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Lucif3r
17-05-12, 21:14
Καλησπέρα,

Έχω ξεκινήσει γυμναστήριο εδώ και λίγους μήνες. Είμαι 1.90 75Kg και θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια πρωτεΐνη που θα μπορούσα να πάρω με σκοπό να αυξήσω τον όγκο μου. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

το φαγητο θα σου δωσει κιλα οχι η πρωτεινη

Peter
17-05-12, 21:16
οπότε καλύτερα να μην πάρω τίποτα?

chili
17-05-12, 21:21
απλα αυξησε το φαγητο σου, αμα δε μπορεις η δε θελεις παρε καμια πρωτεινη ογκου. Θα σου δωσει καποιες εκτρα θερμιδες απο τον υδατανθρακα που εχει.Τις οποιες μπορεις να τις παρεις και απο φαγητο (και γλυκα στη τελικη)

polo0
17-05-12, 23:27
φτιαξε μια καλη διατροφη,και ασε τα συμπληρωματα,και τα κιλα πρεπει να ειναι ποιοτηκα..οχι γλυκα και βλκιες..:P
καλη αρχη απο εμενα:welcome::welcome::welcome::welcome:

Apollonas
18-05-12, 16:13
Φαγητό ανα 2 με 3 ώρες φουλ πρωτείνη και υδατάνθρακα εκτός από το τελευταίο γεύμα να είναι σε χαμηλούς υδατάνθρακες να μην γίνεται λίπος. Η πρωτείνη δεν είναι το φίλτρο του Πανοραμίξ. Απλά συμπληρώνει το γεύμα σου και καλό είναι να την παίρνεις αμέσως μετά την προπόνηση σου.
Φαγητό+Προπόνηση+Ξεκούραση=Όγκος, αν δεν δείς αποτελέσματα με αυτή την εξίσωση, κάτι κάνεις λάθος...!!!