PDA

Επιστροφή στο Forum : νεα σειρα muscletech



panakos
18-05-12, 10:50
45576

Introducing the NEW MuscleTech Performance Series!

You want seriously effective supplements that contain clinical doses. That are tested in human trials and that don’t hide behind confusing proprietary blends. You want the truth and MuscleTech has heard you!

Coming this summer 2012, MuscleTech will launch its new line of Performance Series Products. The new line will significantly improve MuscleTech’s Packaging Evolution, Brand Identity, and Product Innovation.
Packaging Evolution:

Creating a more uniform packaging design across the line will create more consistency for MuscleTech and allow consumers to better identify their products.

There is more focus on the most trusted element by consumers - the MuscleTech logo
Product name is more visible - no clutter
Formula drivers are disclosed on the front panel
East to read and understand claims
Simplified but still noticeable flavor callout

panakos
18-05-12, 10:56
45577455784558045581

beefmeup
18-05-12, 11:24
that don’t hide behind confusing proprietary blends. You want the truth and MuscleTech has heard you!



σαν να σου λεει δλδ,πως οτι επερνες μεχρι τωρα απο αυτος ηταν μια μαλακια κ μιση..:green:

Θεμιστοκλης
18-05-12, 11:27
σαν να σου λεει δλδ,πως οτι επερνες μεχρι τωρα απο αυτος ηταν μια μαλακια κ μιση..:green:

Δεν απεχει και πολυ απο την πραγματικοτητα αυτο!!:green:

spartan77
18-05-12, 11:31
σαν να σου λεει δλδ,πως οτι επερνες μεχρι τωρα απο αυτους ηταν μια μαλακια κ μιση..:green:

:thumbup::thumbup::thumbup:


απο εμφανιση σκιζει παντως!

mercy_
18-05-12, 11:53
:thumbup::thumbup::thumbup:


απο εμφανιση σκιζει παντως!

Οντως η αληθεια να λεγεται.....:thumbup::thumbup:

Madd_Chadd
18-05-12, 12:00
Θα τσιμπησω μια Nitrotech και μια Celltech να δοκιμασω το νεο προιον,μπορει να εχουν και κανα δωρακι μεσα.:green:

Andreas C.
18-05-12, 12:08
σαν να σου λεει δλδ,πως οτι επερνες μεχρι τωρα απο αυτος ηταν μια μαλακια κ μιση..:green:

:thumbup:

Τουλάχιστον το κατάλαβαν:P

panos21
18-05-12, 12:14
χαχαχαχα λέτε να διαβάζουν το φορουμ μας ρε παιδιά? έχουν στο σιτε τους και το νέο λυποδιαλύτη τους και λενε επακριβώς

a powerful thermogenic with nothing to hide δλδ ενα πανίσχυρο θερμογενετικό με τίποτα κρυφό η σε πίο λέξη προς λέξη μετάφραση χωρίς τπτ να κρ΄υψει αλλά ολοί πιάσαμε το νόημα:turtle::turtle::turtle:

Adinamos
18-05-12, 12:31
Αμα η νίτροτεκ δίνει μαζί κανα μπλουζάκι, αυτοκολλητάκι ΜΤ, δείγμα από το preworkout τους και μια μινιατούρα Jay Cutler.... Tην πήρα!!!

panakos
18-05-12, 13:47
καλησπερα!!!!!!!
μαγκες οντως απο εμφανιση σκιζουν!!
παιζει αν ολα πανε καλα με τα οικονομικα μας,να τσιμπησω μια νιτροτεκ να παρω 15 καθαρα μυικα κιλα σε μολις 2 βδομαδες...:green::P

billys15
18-05-12, 14:53
Μ'αρεσει που στην mass-tech το γραφουν σαν κατορθωμα οτι εχει περισσοτερες θερμιδες.ΚΙ ΑΛΛΕΣ θελουμε ΚΙ ΑΛΛΕΣ!

Η nitro παντως στα 30γρ πρωτεϊνης και 4γρ λευκινης με 7γρ bcaa συνολο λεει αρκετα,αλλα αν εχει μεσα 40 δοσεις το μεγαλο και κανει καμια 50αρια ευρω,μακρια...

Οσο γι'αυτο το "fully disclosed ingerdients" τι ακριβως εννοει? Οτι ειναι κρυφα τα συστατικα και δεν μπορεις να τα δεις? :unsure:

billy89
18-05-12, 15:00
Άραγε πόσο χρεώνεται η νέα, βελτιωμένη, trendy συσκευασία...?!:P

beefmeup
18-05-12, 15:01
Οσο γι'αυτο το "fully disclosed ingerdients" τι ακριβως εννοει? Οτι ειναι κρυφα τα συστατικα και δεν μπορεις να τα δεις? :unsure:

οχι το αντιθετο..πως θα τα γραφει πλεον ολα αναλυτικα..

panos21
18-05-12, 15:02
Μ'αρεσει που στην mass-tech το γραφουν σαν κατορθωμα οτι εχει περισσοτερες θερμιδες.ΚΙ ΑΛΛΕΣ θελουμε ΚΙ ΑΛΛΕΣ!

Η nitro παντως στα 30γρ πρωτεϊνης και 4γρ λευκινης με 7γρ bcaa συνολο λεει αρκετα,αλλα αν εχει μεσα 40 δοσεις το μεγαλο και κανει καμια 50αρια ευρω,μακρια...

Οσο γι'αυτο το "fully disclosed ingerdients" τι ακριβως εννοει? Οτι ειναι κρυφα τα συστατικα και δεν μπορεις να τα δεις? :unsure:

οχι σημαίνει οτι μετά απο τόσο κράξιμο αποφάσισαν επιτέλους να αναγράφουν πλήρως το τι έχουνε μέσα στα κουτιά τους και όχι απλά το blend

vaggan
25-05-12, 09:23
:thumbup::thumbup::thumbup:


απο εμφανιση σκιζει παντως!για τετοια η muscletech...μανα καημενη:turtle::green:

72K
25-05-12, 09:27
Τα προϊόντα της εν λόγω εταιρείας είναι η απάντηση στη πρόοδο μου στο γυμναστήριο.



Δεν έχω πάρει ποτέ τίποτα

sobral
03-10-12, 15:42
http://1.bp.blogspot.com/-fEXmxzNO8nE/UGalLHNeHYI/AAAAAAAAGqk/jd498LRJjKM/s1600/psh10.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-NTo3C0Derwo/UGZeICFe12I/AAAAAAAAGpc/OOrP8r1SBs0/s1600/phase8.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-1lH4napSCmo/UGZaptK3EoI/AAAAAAAAGo4/dmtEQxR3sN4/s1600/aminobuild.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-coI75Xx0DzM/UGZVteLh8II/AAAAAAAAGoU/Ubb_fOB8a6o/s1600/halo.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-Jy7wITsl-P8/UGXjftMPFLI/AAAAAAAAGk4/IdwqfMW7RK8/s1600/mtech.jpg

έρχονται.....και απ ότι διαβάζω θα είναι πολύ καλά. Κοίτα να δεις η ΜΤ....:green:

vagelis24
03-10-12, 15:48
χααχχα και φοβομουν οτι ημουν ο μονος που επερνε προιοντα της muscletech(αραια και που) για τα μπλουζακια:P:P...

sobral
03-10-12, 15:56
χααχχα και φοβομουν οτι ημουν ο μονος που επερνε προιοντα της muscletech(αραια και που) για τα μπλουζακια:P:P...

όπα κάτσε πάρκαρε:green::green: τώρα έφτιαξε η ΜΤ αν την έπαιρνες από παλιά μάλλον δεν ήξερες από συμπληρώματα...γιατί τα παλιά ήταν απάτη κ κοροϊδία. Τώρα που έφτιαξε μετά χαράς να της δώσω μία δοκιμή...(Προσωπικά μόνο neurocore έχω δοκιμάσει:welcome: )

spartan77
03-10-12, 16:21
απο χρωματα και flyers σκιζουν! σαν psychedelic παρτυ μου κανει:green:

παντως ναι,συμφωνω με τον φιλο sobral η νεα σειρα φαινεται πολυ αναβαθμισμενη και οτι
καινουργιο βγαζουν απο δω και περα...
για την νεα σειρα κ γω μονο neurocore εχω δοκιμασει και θα δοκιμασω κ αλλα...:thumbup:

sobral
03-10-12, 16:33
απο χρωματα και flyers σκιζουν! σαν psychedelic παρτυ μου κανει:green:

παντως ναι,συμφωνω με τον φιλο sobral η νεα σειρα φαινεται πολυ αναβαθμισμενη και οτι
καινουργιο βγαζουν απο δω και περα...
για την νεα σειρα κ γω μονο neurocore εχω δοκιμασει και θα δοκιμασω κ αλλα...:thumbup:

:toast:
αυτό το push (stim-free) περιμένω να δω τι θα έχει...το μόνο κακό που διαβάζω σε αυτά (όπως και στα προηγούμενα της μαύρης σειράς) είναι ότι θέλουν διπλή δοσολογία. Για να δούμε...

όσο για το package από μάρκετινγκ σκίζουν κολλάνε στο μάτι κατευθείαν κάτι ξέρουν;)

vagelis24
04-10-12, 11:32
1-2 φορες να ειχα παρει..αλλα τωρα οντως αλλαξε?εχεις δει καποιο συγκεκριμενο stack?γτ πανω -κατω τα ιδια μου φενονται απλως αυξησαν τις δοσεις :s..

procop
04-10-12, 11:46
την παλια νιτρο την αγοραζα αρκετα συχνα..οχι λογο μαρκετινγκ(οτι θα γινω κτηνος σε 1 μηνα) ,αλλα επειδη σε γευση ειναι απο τις καλυτερες που εχω δοκιμασει.Για τα λεφτα της,εκτος και αν καποιος αγοραζει απο εξωτερικο,θεωρω ειναι μια χαρα...

gspyropo
04-10-12, 12:18
ποιο site την εχει ρε παιδια ευρωπη?