PDA

Επιστροφή στο Forum : Ιδεα για cutting stack!



deluxe
20-05-12, 14:56
Σκεφτομαι να κανω ενα 2μηνο κυκλο με erase, lipo6 black ultra concenterate και hemavol. Μπορω να προσθεσω και anabeta;

Ταυτοχρονα θα παιρνω πρωτεϊνη, κρεατινη και purple psyk0 ( intra ).

Αυτο το διαστημα παιρνω green mag και white flood.

Σκεφτομαι τον πρωτο μηνα που δε θα ειναι κατ'εξοχην γραμμωση να στακαρω anabeta,erase,white flood.

Τον δευτερο μηνα θα στακαρω erase, lipo6, hemavol

Θελω και ιδεες για τον τριτο μηνα. Σιγουρα θα συνεχισω το lipo6, αλλα με τι αλλο; DCP;

Το μονο προβλημα μου ειναι οτι κατα τις 8 ιουλιου θα εχω αδεια 25 ημερες.. Τοτε τι θα κανω; Συνεχιζω κανονικα να παιρνω ή τα σταματαω..; Θα παω και διακοπες, οποτε δε θα μπορω να γυμναζομαι τοσο εντατικα.

Ακουω ιδεες!

deluxe
22-05-12, 00:56
Ακομα ειμαι σε σκεψεις. Βεβαια το μονο σιγουρο ειναι το lipo6 black ultra concentrate το οποιο εχω παραγγειλει..

Τελικα δε θα παρω anabeta.


Σκεφτομαι το εξης :


1st : Erase + Lipo6 black ultra concentrate + Alpha T2
2nd : Erase + Lipo6 black + Hemavol


Θα αγορασω και το απλο το lipo6 black, καθως μου φαινεται πολυ πιο δυνατο απο την concentrate φορμουλα και θα το παρω στον 2ο κυκλο.


Ερωτηση. Το erase μπορω να το παιρνω τελικα σε μια δοση και τις 3 καψουλες ή οχι; Αλλοι λενε ναι, αλλοι οχι. Αλλα η λογικη λεει, πως εφοσον η δραστικη ουσια ειναι ακριβως ιδια με το erase pro, και το 2ο με μια δοση σου δινει 75mg Androst-3,5-dien-7,17-dione, τοτε μπορεις να παρεις και απο το απλο 3 καψουλες μονομιας. Εκτος αν υπαρχει καποια διαφορα που το erase pro εχει και τις δυο αλλες ουσιες.. Εαν ξερει καποιος με σιγουρια, ας απαντησει!

FiVo-Alex/City
23-05-12, 13:30
Εγώ απλά θα σου πώ πως την πρώτη επιλογή (erase,alpha-t2,lipo6) την κάνει ο κολητός μου στο περίπου. Αντί για Lipo βάλαμε Oxyelite pro και στην δεύτερη εβδομάδα ειναι κάτω 3 κιλά. Δεν κάνει διάδρομο, κάνουμε μικρά διαλείματα ανάμεσα στα σετ και έχει μειώσει τις θερμίδες κατα 600.

deluxe
23-05-12, 23:43
Και εγω το ιδιο ειχα κανει περυσι, ειχα OEP μαζι με τα αλλα, και δε μου φανηκε κατι ιδιαιτερο. Παντως εχασα κιλα.