PDA

Επιστροφή στο Forum : Διατροφη και πρωτεινη



houyasnoopy
21-05-12, 13:52
Γεια σε ολους ειμαι 16 χρονων κανω 8 μηνες γυμναστηριο και πριν 2 μηνες καπου αρχησα να περνω πρωτεινη.Λοιπον κανω και διατροφη.Ηθελα να ρωτησω η πρωτεινη που περνω ειναι καλη για μενα?θα μου δωσει αποτελεσματα?Παιρνω την ''stacker 2 ultra mass''.

Fratsou
21-05-12, 14:15
Γεια σε ολους ειμαι 16 χρονων κανω 8 μηνες γυμναστηριο και πριν 2 μηνες καπου αρχησα να περνω πρωτεινη.Λοιπον κανω και διατροφη.Ηθελα να ρωτησω η πρωτεινη που περνω ειναι καλη για μενα?θα μου δωσει αποτελεσματα?Παιρνω την ''stacker 2 ultra mass''.

Γεια σου φιλε!Θα σε βοηθηει η πρωτεινη στο να ''χτισεις'' μυς,αλλα ενταξει μην περιμενεις και κατι γρηγορο

Lucif3r
21-05-12, 14:19
καταρχας αυτο δεν ειναι πρωτεινη..ειναι περισσοτερο υδατανθρακας με λιγη πρωτεινη
δωσε βαση στην διατροφη και την προπονηση σου..αυτο θα σε βοηθησει σε καποιο βαθμο εφοσον εχεις μια καλη διατροφη απο πισω

:welcome::welcome:

houyasnoopy
21-05-12, 14:24
Εε ναι το ξερω οτι δεν πρεπει να περιμενω κατι γρηγορο αλλα απο τοτε που αρχισα εχω βαλει 3 κιλα και τα 2 μεσα σε 2 εβδομαδες!Αα και ναι το ξερω οτι ειναι περισοτερο υδατανθρακας και λιγο πρωτεινη αλλωστε εχω διατροφη για αυξηση ογκου και μαζι αυτα κανουν τελεια δουλεια.

Lucif3r
21-05-12, 14:33
Εε ναι το ξερω οτι δεν πρεπει να περιμενω κατι γρηγορο αλλα απο τοτε που αρχισα εχω βαλει 3 κιλα και τα 2 μεσα σε 2 εβδομαδες!Αα και ναι το ξερω οτι ειναι περισοτερο υδατανθρακας και λιγο πρωτεινη αλλωστε εχω διατροφη για αυξηση ογκου και μαζι αυτα κανουν τελεια δουλεια.

μπραβο σου τοτε...καλη συνεχεια :thumbup:

houyasnoopy
21-05-12, 15:08
Ευχαριστω