PDA

Επιστροφή στο Forum : eas whey protein VS sci-MX PROTEIN



dkioms
21-05-12, 15:37
παιδια καλησπερα σας και καλη συνεχεια τον αγωνα της γυμναστικης,που εκτος απο σωματικος ειναι και πνευματικος παντα(αυτοσυγκεντρωση),,ειμαι 1,76 στα 69 κιλα και εδω και πολυ καιρο αθλουμε σε καθημερινη βαση,,τρεχω 4,5 χιλιομετρα την μερα πανω κατω στα 45 λεπτα και κανω αλλη μια μιση ωρα ασκησεις,,παρολο που ειμαι σχετικα σφιχτος και εχω μυες ειμαι αρκετα αδυνατος με τα επακολουθα του,,ενδιαφερομαι για μια απο τις δυο πρωτεινες εχω ψαξει σχετικα με αυτες απλα εσεις σαν πιο εμπειροι τι μου προτεινετε ποια ειναι η καλυτερη επιλογη???eas whey protein η? sci-MX protein??

Ultra_b
21-05-12, 15:40
Και οι 2 ειναι σχετικα ακριβες. Εγω σου προτεινω να παρεις την dymaze elite.
Οσο για αυτο που κανεις , για αυτο δεν μπορεις να βαλεις κιλα και εισαι αδυνατος.
Ξεκινισε 1 προγραμα με βαρυ 1 μυικη ομαδα την μερα στηθος,πλατη,χερια,ποδια,ομους ή 2 μυικηες ομαδες στηθος,δικεφαλο-πλατη,τραπεζιους-ποδια-ομους,τρικεφαλο. Και κανε αεροβια 1-2 φορες την εβδομαδα. Και προσεξε την διατροφη σου να ειναι υπερθερμιδικη.

dkioms
21-05-12, 15:44
σε ευχαριστω πολυ φιλε μου,,ναι εχεις δικιο τρεχω παρα πολυ και κανω ιδιαιτερα μεσογειακη διατροφη και γενικα ειμαι λιτοδιαιτος,,θα ερευνησω την πρωτεινη που μου προτεινεις,,ευχαριστω πολυ και καλη συνεχεια!