PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνδιασμος



Giannaros
22-05-12, 19:06
Γεια σας..!! ειμαι καινουργιος στο forum και θα ηθελα να μου πειτε αν γινεται να συνδιασω πρωτε'ι'νη-αμινοξεα-λιποδιαλυτες και αν οχι τι συνδιασμους μπορω να κανω..!! ειμαι σχετικα καινουργιος στο χωρο του γυμναστηριου!!! :)

kokolakis
23-05-12, 12:59
μιά χαρά συνδιάζονται.... :thumbup:
πες μας πιο πολλά για σένα,ύψος, βάρος, άσκηση, τι σκέφτεσε να πάρεις κτλ:welcome:

Giannaros
24-05-12, 16:33
μιά χαρά συνδιάζονται.... :thumbup:
πες μας πιο πολλά για σένα,ύψος, βάρος, άσκηση, τι σκέφτεσε να πάρεις κτλ:welcome:

χμμ λοιπον!! κανω γυμναστηριο εδω και 6 μηνες!! απο 108 κιλα και 1,88 υψος ειμαι στα 90 και ποσοστο λιπους απο 24% στο 13% γυμναστηριο καθε μερα εκτος την Κυριακη με μια μυικη ομαδα την ημερα..!! σκεφτομαι ενα αμινοξη της warrior lab που ειναι σε υγρη μορφη δεν θυμαμαι ονομα αλλα μου εχουν πει πως ειναι καλο μαζι με πρωτεινη και κανα λιποδιαλυτη..!!!! αα ξεχασα ειμαι σχεδον 18 χρονων..!! και ακολουθω και διατροφη + κανα μπασκετακι ή μπαλιτσα με την παρεα :)

kokolakis
24-05-12, 17:39
μια χαρά σε βρίσκω....!
απο αμινοξι δε ξέρω να σου προτείνω, λιποδιαλύτη εγω είμαι στον 2ο κύκλο animal cuts και μαζι παίρνω και CLA και acetyl l-carnitine και νομίζω δουλεύουν αρκετά καλά όλα μαζι... έχω διαβάσει και πολύ καλά λογια για mititropin και θα το δοκιμάσω στο μελλόν :green:
απο πρωτείνη μια whey όλες πάνω κάτω τα ίδια ειναι, η ρεφλεχ είναι καλη και σε γευση και διαλυτοτητα.... ;)

vill@g3r
24-05-12, 18:30
αφου θες λογικα στοχευεις σ γραμμωση!!παρε αμινοξεα αλλα bcaa βαλτα πριν απο αεροβια η απο τ μπασκετ π λες!!τν πρωτεινη σιγουρα μεταπροπονητικα κ οποτε εχεις ελλειψη σαν αναπληρωση γευματος!!απο λιποδιαλιτη υπαρχουν πολλες επιλογες!!διαβασε στν αναλογη κατηγορια!!

Giannaros
29-05-12, 14:10
ευχαριστω για τις πληροφοριες...!!! θα εχετε νεα μου σε κανενα διμηνο με τα αποτελεσματα :)