PDA

Επιστροφή στο Forum : με φισιμα καρδιας να παρω λιποδιαλυτη???



savio
23-05-12, 13:11
γεια σας παιδια,θελω την πολυτιμη συνβουλη σας για την επιλογη η οχι λιποδιαλυτη...
καταρχας εχω ενα πολυ μικρο φισιμα στην καρδια.θελω να χασω λιγο λιπος αλλα με 1 ωρα καθε μερα τρεξιμο δεν χανω τιποτα και ετσι ειπα να παρω εναν λιποδιαλυτη,αρχισα να διαβαζω οτι οι λιποδιαλυτες ανεβαζουν τους χτυπους τις καρδιας και σε τσιτωνουν,λεω να παρω κανενα CLA αλλα και αυτο δεν θα κανει τιποτα...τι λετε να κανω???
να παρω κανενα λιποδιαλυτη???ξερετε κανενα καλο???δεν παω για bb ενα ωραιο σωμα παω να φτιαξω...
να παρω CLA???θα κανουν κατι η τσαμπα τα λεφτα???

xelashai
23-05-12, 13:23
:welcome:απο την στιγμη που εχεις φυσημα (βεβαια εδω υπαρχει το αθωο που στις πεισσοτερες περιπτωσεις περναει ..κ το παθολογικο) στην καρδια καλο θα ηταν να μην παρεις καποιο συμπληρωμα το οποιο μπορει να προκαλεσει μη φυσιολογικη ταχυπαλμια
οργανωσε λιγακι τη διατροφη σου κ το λιπος θα φυγει;)

Lao
23-05-12, 13:38
γεια σας παιδια,θελω την πολυτιμη συνβουλη σας για την επιλογη η οχι λιποδιαλυτη...
καταρχας εχω ενα πολυ μικρο φισιμα στην καρδια.θελω να χασω λιγο λιπος αλλα με 1 ωρα καθε μερα τρεξιμο δεν χανω τιποτα και ετσι ειπα να παρω εναν λιποδιαλυτη,αρχισα να διαβαζω οτι οι λιποδιαλυτες ανεβαζουν τους χτυπους τις καρδιας και σε τσιτωνουν,λεω να παρω κανενα CLA αλλα και αυτο δεν θα κανει τιποτα...τι λετε να κανω???
να παρω κανενα λιποδιαλυτη???ξερετε κανενα καλο???δεν παω για bb ενα ωραιο σωμα παω να φτιαξω...
να παρω CLA???θα κανουν κατι η τσαμπα τα λεφτα???

Με δύο λέξεις... ΟΧΙ ΛΙΠΟΔΙΑΛΥΤΗ!

TeoMaN
23-05-12, 14:01
καλυτερα οπως σε λενε και οι αλοι μην παρεις ποτε δεν ξες τι θα συμβει εχω ακουσει περιστατικα και εχω δει και ειδικα λιποδιαλυτη μην παρεις!!!αυτο απο μενα η γνωμη μου ;)

marios89
23-05-12, 22:39
παιδια για να μην ανοιγω αλλο 8εμα...εχω και εγω μικρο φυσιμα και σκοπευω να παρω ΒCAA τη gaspari...η γνωμη σας?

savio
23-05-12, 23:30
καταρχας θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω για τις αμεσα απαντησεις,το εκτιμω πολυ...
θα φτιαξω καλυτερα την διατροφη μου και το προγραμμα τρεξιματος μου...
λεω να παρω CLA που δεν εχουν παρενεργειες θα με βοηθησουν η μπα???

ggeorge
24-05-12, 08:37
εχουμε απαντήσει 5 ανθρωποι και δεν εχουμε πει το αυτονοητο...
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΡΟΙ.

Ρωτιστε καποιον ειδικο... Τον καρδιολόγο σας δηλαδη...

Θα βασιστείτε σε αυτο που θα σας πουμε εμεις οι ασχετοι;

Αν και συμφωνώ με τον Lao

Panosss
24-05-12, 09:47
Εννοείται πως ΟΧΙ!!!
Μην κάνεις χαζομάρες!!!

beatshooter
24-05-12, 10:28
Πρωτον εχεις προβλημα υγειας,δευτερον δεν αξιζει τον κοπο καθως ολοι οι "νομιμο" λιποδιαλυτες το μονο που διαλυουν ειναι τις τσεπες μας....

Adinamos
24-05-12, 21:30
Aν ειναι παθολογικό, μην παρεις.
Αν ειναι λειτουργικο, πιστευω δεν υπαρχει προβλημα (εγω απο δαυτο εχω και δεν εχω δει καποια επιπλοκη τουλάχιστον)

tasos2
24-05-12, 22:30
Παρε οτι συμπληρωμα θες. Το φυσημα δεν επηρεαζει πουθενα.